Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Sylc válasza duvi (#15900) üzenetére


Sylc
senior tag

Azon ment a brainstorming a minap, hogy 4T cargo fer a buggyba, 4T cargo fer egy Sidewinderre, ha a buggyval be akarsz dokkolni a legkonnyebb buggyval es van rajta cargo, akkor mi fog tortenni? 4+4T nem fer fel a SW-re :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15902) duvi válasza Sylc (#15901) üzenetére


duvi
nagyúr

Utánfutó? :DDD

(#15903) rtitusz


rtitusz
őstag

Csak nálam tart minden hipertér ugrás 1-2 percig?

(#15904) Sylc válasza rtitusz (#15903) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem, XBone ota ilyen.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15905) rtitusz válasza Sylc (#15904) üzenetére


rtitusz
őstag

Ez nekem új, én 5-10mp-es ugrásokhoz vagyok szokva...

(#15906) baphomet válasza [hun] warhea (#15875) üzenetére


baphomet
senior tag

Ha (#15838) Azumi? úgy lett volna megfogalmazva, hogy "Gyerekek! Aki szívén viseli az SSL ügyét, az legyen szíves tolja már ide seggét Tawiloba, legalább a játéideje egy részében ...", akkor nem hiszem, hogy kozi71 kolléga megírta volna, ezen (szerintem teljesen védhető) kisdoktoriját. ;)

A kérdés amúgy ezzel a toljuk-az-SSL-szekerét-Tawiloban-nal kapcsolatban. Jó-jó, hogy a Munfayl-i ténykedés helyezte az SSL-t a térképre, de továbbra is az marad egy játékos közösség fokmérője, hogy mekkora pénisze van a háttérszimben a róluk elnevezett frakciónak? Félreértés ne essék, ugyan olyan jó (vagy rossz, ízlés szerint) háttérszimet játszani, mint bármi egyebet, és mivel más frakciók is így vannak ezzel, valószínűleg sok móka kisülhet belőle. De a nyakamat rá, hogy mondjuk a Code egy szalmaszálat nem fog keresztbe tenni azért, hogy a The Code nevű minor faction akár egy plusz %-nyi influence-t is szerezzen az anyarendszerében, de ettől még jól szórakozhatnak, komoly szereplőnek számítanak, és biztosan meglesznek akkor is, mikor a játék utolsó szerverét lekapcsolják.

(#15907) [hun] warhea válasza Sylc (#15904) üzenetére


[hun] warhea
tag

Thanks amazon s3 a hude jol dinamikusan skalazhato szervereivel - az amazon szerverei nagyon jok csak nem erre

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15908) [hun] warhea válasza baphomet (#15906) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ez sajnos nem igaz :( de tovabbra is azt mondom, nem az en erdekem vagy nem azumie h toljuk a frakciot. A magyar (ugyebar ssles szukebb) tarsasag erdeke kell h legyen. En az SSLnel mar az elejen mondtam segitunk barmiben ami eloreviszi a fakciot de a fakcio jovoje a kozosseg kezeben van. Mindenkinek lelke rajta mennyit foglalkozik vele.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15909) [hun] warhea válasza kozi71 (#15897) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem hinnem h elvakult ts rajongo lennek ellenben hiszek abban h sokkal kozvetlenebb beszelgetni valakivel elo szoban es jobb a kozossegepito szerepe mint az irott formanak.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15910) Sylc válasza baphomet (#15906) üzenetére


Sylc
senior tag

A Code elegge rossz pelda, sokkal komolyabb feltetelei vannak naluk a Tagsagnak mint az SSL - Beszelsz magyarul? - Ja - Fel vagy veve.

PVP fittelt hajo, 1 het probaido, Competent harci rang, TS jelenlet KOTELEZO.

Csak onnan tudom, mert pont a minap neztem. :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15911) baphomet válasza [hun] warhea (#15908) üzenetére


baphomet
senior tag

Csak a stílusra gondoltam, nem a mondanivalóra. Értem én, hogy mi a baj, de a lavinából ítélve, lehetett volna kevésbé nyersen fogalmazni.

(#15910) Sylc
A Code példáját úgy értem, hogy az SSL most a BGS-re fókuszál, de szükségszerű ez, vagy csak a valóban aktív tagok döntése?

[ Szerkesztve ]

(#15912) Sylc válasza baphomet (#15906) üzenetére


Sylc
senior tag

Egyebbkent egyet ertek, az Utasitgatasokat sokan nem szeretik, plane egy Sandbox jatekban.

Nevezhetjuk direktivaknak, attol meg parancsolgatas.

Ettol fuggetlenul a TS hangulat egesz jo volt tegnapig, a mai naprol hozzaferes hianyaban annyit tudok mondani, hogy Young Georg-al beszelgettem, majd egyszercsak el lett rancigalva a szobabol szo nelkul. (anno ezert nekem a fejemet is le akartak harapni).

De ez a gerenda - szalka esete :))

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15913) [hun] warhea válasza baphomet (#15911) üzenetére


[hun] warhea
tag

Marmint melyik resze volt a nyers?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15914) Sylc válasza baphomet (#15911) üzenetére


Sylc
senior tag

Mi az a BGS?

Nem tudom mire koncentral az SSL, en annyit latok Tawiloban, hogy egy Sidewinder kolbaszol korulottem. Slewer volt itt meg az elmult orban es ennyi.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15915) baphomet válasza [hun] warhea (#15913) üzenetére


baphomet
senior tag

Az összhatás, mindegy, lehet mimózalelkű vagyok, de felhördültem, mikor olvastam, hogy nem így kéne.
Én ugyan nem fordultam vissza emiatt, és azóta néhány Tawiloi kalóz már megismerte a FASomat. :DDD
Ja, és nem volt ott senki. :DD

(#15914) Sylc
Background Simulation (háttér szimuláció), bocs. Túl sok angol fórumot olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#15916) rtitusz


rtitusz
őstag

Nade kérlek, gyerekek is lehetnek a fórumon. :DD

Kell nekem is egy ilyen hajó. :D

[ Szerkesztve ]

(#15917) [hun] warhea válasza baphomet (#15915) üzenetére


[hun] warhea
tag

Uh xD ez nem rossz szohasznalat a Fasra jot rohogtem a fasomat meg nem tudom megvenni:(

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15918) baphomet válasza rtitusz (#15916) üzenetére


baphomet
senior tag

Megkövetem orientcx kollégát. Mégsem olyan ócskavas ez. Rájöttem, hogy le kell tojni a pajzsait, az kevés bírja amíg bírja, legalább gyorsan visszatöltődik utána, addig meg, ha telepakolom páncéllal és HRP-vel, akkor lőhetik napestig. Viszont kicsit forrófejű szegényke, azért 4 burst lézer egy Clipperen meg sem kottyan ;) , ez meg megsül, ha kieresztem a tárat egyhuzamban. 2 burst + 2 MC már oké, de várok egyéb ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#15919) rtitusz válasza baphomet (#15918) üzenetére


rtitusz
őstag

Pulse? :DD Amúgy a 3 burst a pythonomat is képes megsütni, ha nem figyelek.

(#15920) baphomet válasza rtitusz (#15919) üzenetére


baphomet
senior tag

Fixekkel használom, mert ügyes akarok lenni. A bursttel egy-egy sikeres találat többet sebez, mint a pulse, de aztán lehet végeredményben jobban járnék azokkal.
Szerencsére Tawilo-n a fegyverkínálat nem olyan csapnivaló, mint Munfayl-on volt, így egy-két setupot ki tudok próbálni helyben.

(#15921) Sylc válasza baphomet (#15920) üzenetére


Sylc
senior tag

2beam 2 multi.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15922) rtitusz


rtitusz
őstag

Nem rossz, nem rossz, ez a hosszú távú csempészkedés. :Y :R 4 óra volt egy 132 tonnás rakomány felvétele és szétosztása a Pythonnal, összesen 73 millió értékben, ezzel 16% Broker-ből 89%-Broker lettem. :D Holnap folyt köv. Végre érdekes a kereskedelem is, és van benne kis izgalom. 15 ilyen nap, és Elite lehetek, ha nem őrülök bele, vagy nerfelik előtte. :D

(#15923) Azumi? válasza baphomet (#15906) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Egy kicsit félre értelmezitek az eredeti mondani valómat! :(
Mindenki annyit játszik, és akkor, és ott, amennyit jólesik neki, és ahol jól szórakozik a játékban. (pl.: én is csak hétköznap és főleg délelőtt tudok játszani.) Mert ez egy játék, és pont ez a célja.
De nagyon nem szeretem a mostani idők rákfenéjét, miszerint minden a végletekig tökéletes, PAPÍRON! (lásd volkswagen...)
És akkor nézem a SSL pilóták terjedelmes névsorát (mivel a csóka hatodszor sem tudott visszaköszönni a RESben...?), és azt látom, hogy papíron ez egy hatalmas közösség.
De csak papíron, mert a valóságban a legtöbb SSL pilóta "lélekben velünk van".
Ezért írtam azt - és ez volt igazából a lényeg! - , hogy kellene valamiféle követelmény SSL pilótáknak.
Olyan nincs, hogy valaki lélekben velünk van.
Nem valami katonás szabályokra gondoltam, de ha valaki itt dolgozik a frakcióért az okés, aki meg nem, az meg nem okés. Attól még nem utálja senki, de nem lesz fennt a listán.

Na, valami ilyesmit szerettem volna mondani.

A

[ Szerkesztve ]

(#15924) Htibimor válasza rtitusz (#15903) üzenetére


Htibimor
senior tag

Sajnos én is ezt tapasztaltam. Nagyon Bosszantó!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15925) anatron válasza Azumi? (#15923) üzenetére


anatron
aktív tag

Az SSL egy magyar játékos közösség akik közös cél érdekében dolgoznak,nem pedig egy hardcore klán.

Így van egy irány ami fele próbáljuk terelni azokat akik részt akarnak venni az SSL-es akciókban,de fegyvert nem fogunk senki fejéhez tartani,hogy azt csinálja amit mi akarunk.

Ez egy játék amiben alapvetően az elsődleges cél az,hogy mindenki jól érezze magát.Éppen ezért senkit sem fogjuk számon kérni ,hogy épp mennyi SSL-es küldetést végzett el,max azt ha szemmel láthatóan ellenünk dolgozik.

Éppen ezért nem fogunk az SSL-es listáról törölni játékosokat azért mert pl 1 hónapja nem lépett be a játékba.
Már csak azért sem tehetjük meg,mert a játékban kb ez az egy lehetőség van arra,hogy azonosítsuk egymást.

(#15926) kozi71 válasza Azumi? (#15923) üzenetére


kozi71
senior tag

Már leírtam mi lenne a jó megoldás frakciós eredményekre. Kell csinálni egy ötödik növekedést mutató ábrát. (harci,szállító,felfedező,CQC,és alá a frakciósat). Ha ennyire együtt „bratyiztok” a készítőkkel meg kell említeni nekik. Mondjuk addig nem fog működni amíg nem foglalkoznak a frakciókkal.

anatron: Az utolsó mondatodban van a lényeg.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#15927) nubreed


nubreed
veterán

Bocs de melyik a legjobb élsimítási eljárás a játékban? Nincs kedvem túl sokat kisérletezni vele, ezért is kérdezem, de pl supercruise -ban a bolygó pályát mutató vonalak elég bénán néznek azzal amit most használok. Azt akarom, hogy minden él sima és szép legyen.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15928) [hun] warhea válasza kozi71 (#15926) üzenetére


[hun] warhea
tag

Igazabol nem szerettem volna hozzaszolni tobbet ehhez a temahoz es kulon kiemelnem, hogy nem vitainditonak irok de felhaboritonak es sertonek tartanam ha barki barmilyen grafikont keszitene abbol, hogy ki mennyit es hogyan jatszik. Ez borzasztoan hasonlit egy letunt rendszer gyakorlatara. Ha nem jatszik eleget buntessuk is meg munkakerulesert?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15929) duvi válasza nubreed (#15927) üzenetére


duvi
nagyúr

Anti-Aliasing: SMAA

(#15930) baphomet válasza Azumi? (#15923) üzenetére


baphomet
senior tag

Ámen! :R anatronnak és warheadnek is a kedélyek csillapításáért. :)

"mivel a csóka hatodszor sem tudott visszaköszönni a RESben...?"
Itt most a TS használatát preferálók rosszallóan bólogathatnak. :)
Akinek nem inge ne vegye magára, de könyörgöm, ha játékos ikonját látom a radaron, alap, hogy odanézek időnként a kom. panelre (balfent található, ha hiányoztál volna óráról mikor tanultuk)
Még az SSL-es idők előtt, Munfayl RESben volt egy esetem: ott egy játékos, Munfaylon, -hun ra végződő névvel, ékes magyarsággal ráköszönök. Látom Cobrában ül, én egy Clipperrel voltam, ezért nem tartottam attól, hogy elhappolja az orrom elől a fejpénzt, de azonnal felkínáltam neki, hogy toljuk wingben, elküldtem a wing requestet is. Semmi reakció, sebaj, akkor én happolok az ő orra elől. Véletlenül meglő (nem foglalkoztam vele), majd percekkel később realizálja, hogy az ő baráti tüze miatt pirossá vált a radarjelem és úgy dönt befejezi amit elkezdett ... Pedagógiai célzattal nem engedtem elmenekülni. ;] Egy nyamvadt pillantással a kom. panelre megspórolhatta volna magának a biztosítási díjat. :K

[ Szerkesztve ]

(#15931) baphomet válasza duvi (#15929) üzenetére


baphomet
senior tag

SMAA ami 1.4 óta (Nvidián biztosan) nem működik. Ugyanolyan csúnya marad a kép hiába kapcsolom be. Az FXAA jó, csak az meg egy kicsit elmossa a képet. Egyelőre marad a supersampling annak, aki bírja erővel.

(#15932) nubreed válasza baphomet (#15931) üzenetére


nubreed
veterán

Megmerem kockáztatni, hogy jelenleg smaa -t használok én is (nekem amd r9 290 vaporx van) de meg nézem azért majd otthon és nálam is elég gázosak az élek, ezért is kérdeztem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15933) [hun] warhea válasza baphomet (#15931) üzenetére


[hun] warhea
tag

Mint teljesen analfabeta a temaban az aa es a supersampling kozott mi a kulonbseg? Sosem ertettem ezeket a dolgokat. Marmint az elsimitas oke de a supersampling is elsimitasi eljaras?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15934) CactuS válasza [hun] warhea (#15933) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Angul itt egészen jól összeszedték, ha ez megteszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15935) Sylc válasza [hun] warhea (#15933) üzenetére


Sylc
senior tag

Nvidia egyik amd másikat támogatja nativan. Nuansznyi különbség van, hatás azonos.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15936) [hun] warhea válasza CactuS (#15934) üzenetére


[hun] warhea
tag

Koszi:)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15937) rtitusz válasza nubreed (#15927) üzenetére


rtitusz
őstag

A SuperSampling adja a legjobb képet, de ahhoz gép kell rendesen. Egy darabig használtam, de valamiért a textúrák pop-up-oltak tőle, ami jobban zavart, mint pár recés vonal, maradtam az SMAA-nál. Sajnos lenne mit javítani az AA-n.

(#15938) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Elképesztően szép festésű Pythonra vadásztam a minap. (nem vagyok otthon, így nem tudom linkelni a képet...) Erről eszembe jutott egy régebbi autós játék, melyben részletesen testre lehetett szabni a járgányt. Nagyon népszerű volt, és azért is szerethette annyi játékos, mert magukénak érezték a kocsit, hiszen a saját keze munkájuk volt benne, ezáltal befolyásolhatták egy kicsit a játékot. ( Tawilo???...)

Milyen nagyszerű lenne ez az ED világában! Egyedi festésű hajókban játszhatnánk, saját izlés szerint elkészítve. Én még pénzt is áldoznék rá, ha kell. Szerintem nagyban növelné a játék népszerűségét, lehetne hajó szépségversenyt tartani, készülhetnének gyönyörű (további játékosokat vonzó) képek, stb.

Van is egy jó ötletem: Szürkére festeném a Pythont, hogy beleolvadjon a háttérbe, de egy fehér Eaglé-t festenék a tetejére és az aljára. Így messziről Eagle-nek tűnne amikor kozeledem, közelről meg......nos, akkor meg már világít a szembe a lézer..! :N

(#15939) kozi71 válasza Azumi? (#15938) üzenetére


kozi71
senior tag

TDU -ban volt ilyen. Csináltam én is pöpec német rendőrségi porsche-t.
Apropó festés Duvi: Igazad volt, :R tényleg ott van ED honlapon a már megvásárolt festés, csak elnéztem a típust, egy másikra van meg. Mentségemre Steam-n van meg a játék, nem nézegettem ED honlapját eddig.

Némelyik bázis belső festése is igen szép.Mármint a többihez képest, fehér, világos színek pálmafákkal.
Konda festés is jöhetne már...

Esetleg a hajó színével is lehetne utalni hova tartózásra. Mondjuk akkor mindenkinek meg kéne vásárolni adott színt minden hajójára. illetve amit éppen használ openben.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#15940) Trentaro


Trentaro
tag

Átépítettem az ASP-t fegyvertelenre és kibővítettem a rakteret 80 tonnára, így a hosszú távú csempész küldi kereken 2 óra onnan, hogy elkezdem felvenni a küldiket, odáig, hogy visszaérek a kiindulópontra. A pénz 50 millió nettó haszon, az első célállomás megpakolva 15 ugrás.
Remélem még 1-2 hétig nem nerfelik.
Bár eddig nem csináltam, de a küldiket huncutul veszem fel, nagyon hatékony, 4 ki-be lépés és meg is van a 80 tonna.

Azt lehet tudni, hogy melyik állomáson (Takurua, Almagest, Robigo, Ceos, Sothis) fizetnek a legtöbbet vagy kb. ugyanúgy szórnak?

nem kötelező megadni

(#15941) rtitusz válasza Trentaro (#15940) üzenetére


rtitusz
őstag

Takurán 1-4 millió között szórnak Broker rang esetén, a többit nem tudom.

(#15942) Sylc


Sylc
senior tag

CQC az egyenloseg jegyeben :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15943) rtitusz


rtitusz
őstag

Azért az, hogy fél óráig tartson a belépési ponttól eljutni a csillagtól a 50ls-re lévő állomásra, mert 17-szer, azaz tizenhétszer szednek ki kalózok és rendőrök felváltva nem kicsit bosszantó, a 900 ezres büntetésről nem is beszélve. Többször volt, hogy 2-3Mm-re voltam az állomsától, mikor elkezdtek, kiszedni, és olyankor mindig a halál f*án rak ki a végén. Az 1.4-ben meg az ID kivédhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#15944) kozi71 válasza Htibimor (#15872) üzenetére


kozi71
senior tag

Szóval scoope nélkül indulj a Diaguandri - Ray getaway -ról, innen pontosan tíz ugrás azzal a ASP-vel a Takurua.
Amint felveszed a cumókat, nézd meg melyik van a legközelebb Takurua-hoz, ha több mint 10-12 ugrás, akkor menj vissza Ray getaway-ra. Ott tankolsz, majd kezdődhet a terítés.

high tech, low life

(#15945) Trentaro


Trentaro
tag

Fuel scoop nélkül én el nem indulok, ha elég a keverék az útra, akkor is rá-rá töltögetek ha úgy adja ki a vektor a napoknál.
FS nélkül véletlenül benézem miközben ugrálgatok mint a baknyúl, azt ott ragadok a semmi közepén és pisloghatok mint a kirotált vakond. :)

nem kötelező megadni

(#15946) baphomet válasza rtitusz (#15943) üzenetére


baphomet
senior tag

Mikor meguntam ezt, szereltem méregfogakat az Asp-ra, dupla chaff-fal. A kalózok mentek a levesbe, a zsarukat pedig 15%-os hullig reguláztam. Folyamatosan chaffolva nem tudnak szkennelni, és 15%-os hullal már nem jönnek utánad. A megtámadásukért pedig 200Cr a bounty, 10 perc alatt elévül.

(#15947) orientcx válasza baphomet (#15918) üzenetére


orientcx
őstag

"Megkövetem orientcx kollégát"
-
Ezt a mondatot olvasva picit hízott a májam(a főorvos úr szerint a túlélés minimális esélyéhez két ütemben mintegy 143 tonnát kell majd kioperálni belőle) :U
És akkor az Assault ship. Az 1.4 óta egyszerűen nem lehet kiráncigálni a pilótafülkéjéből. :) A shield ugyan tényleg egy kicsit sovánka, de telepakoltam SCB-ek tömegével(szerintem ez többet ér, mint a HRP, de persze ízlés dolga). Az is igaz, hogy azért egy-egy komolyabb 3 fős wingbe sem igen kötök bele csak úgy(inkább igazi sunyi Fed vitéz módjára megvárom, hogy valamelyik helyi bányásszal, vagy kalóz kollégájukkal nyissanak kulturált vitát arról, hogy melyikük vállalja magára a zsákmány elszállításának nehéz, és fáradságos munkáját). Amúgy egy HARES-ben(hazRES-ben?) remekül lehet taktikázni egy ilyen mozgékony, középméretű paripával, hogy mikor, és ki(k)nek köszön be az ember. Itt tényleg zajlik az élet, és ha még az odaszóló + küldiket is felveszi az a mohó pilóta, akkor tényleg elmondhatja magáról, hogy fizetnek neki a csokitevésért. :K
-
" 2 burst + 2 MC már oké, de várok egyéb ötleteket."
-
Ez a kombó G-s fegyverekkel nem rossz(bár nagyobb hajók ellen az mc sztem kicsit zsenge, a kicsik ellen meg bőven elég a C3-as lézer), de fix cuccoknál nem is túl praktikus, mert ritkán lehet egyszerre használni őket(máshova kell célra tartani lézerrel, és máshova az mc-vel)
Én spec a cannonokat kultiválom, mert a nagyobb járművek ellen durvább, és a lövéshez csak egy pillanatra kell átállítani a célkeresztet, addig meg töltődik a lézer, és hűl a hajó(mert tényleg tud melegedni a gépház) Viszont az is igaz, hogy a cannon csak közelről hatásos, ehhez ez a "tapadásos" módszer az ideális(olyan szorosan, hogy még azt is érezni lehessen, hogy fürdött e aznap, és abban is csak reménykedni lehet, hogy nem babot vacsorázott tegnap - lásd pl Gunship vid)
Viszont ha a gyakorlás a cél, akkor természetesen egy Eagle, vagy Viper az ideális kuncsaft(az Eagle wingekkel lehet igazán nagyokat szívni, már ha valaki olyan béna, mint néha többnyire én)
-
rtitusz - "Nem rossz, nem rossz, ez a hosszú távú csempészkedés"
-
Látom, mindenkit elkapott az aranyláz, csak én maradtam a RES-ekben gyakorolni a fix fegyverek használatának nehéz mesterségét. Na nem baj, majd profi leszek, és mindenki megnézheti magát.....majd.....úgy kb 79 év múlva :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15948) duvi


duvi
nagyúr

(#15949) duvi


duvi
nagyúr

Na még egy rövid ingame SRV vidi: Elite Dangerous: Horizons - SRV1

(#15950) raymi16 válasza duvi (#15949) üzenetére


raymi16
tag

Na ez NAGGGGYON tutin fest! :C Mikorra várható? És miért nem előbb? :U

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.