Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Parancsnokok! Unokabátyámat szeretném meglepni karácsonyra az ED-vel, de mivel nekem PC-m van, neki meg Xbox One-ja, nem tudom, nála ez hogyan működik. Annyit sejtek, hogy nem fogunk tudni együtt játszani, de most nem is ez a lényeg: hétvégén megmutattam neki az ED Horizons-t 113"-en 5.1-ben és a bő 30 éves emlékei után kissé lesokkolódott. :)

Szóval amiben tanácsra volna szükségem:

- Nekem nincs Xbox-om, meg tudom neki venni a játékot ajándékba?
- Horizons-hoz itt is ugyanúgy meg kell venni előbb az alapjátékot, MAJD utána a Horizons-t?
- Csak a Microsoft storeban vásárolható meg a játék Xbox-ra?
- Az alapjáték most 5990 Ft, de szoktam látni itt a topic-ban, hogy vannak akciók. Ez mekkora összeg körül szokott lenni (alapjáték, Horizons) és milyen időszakokban?

Köszönöm szépen. :R

(#38002) 42861 válasza cinemazealot (#38001) üzenetére


42861
senior tag

- Ha a commander deluxe edition-t veszed meg, akkor abban benne van minden.
- Ha van regisztrált MS account-od, akkor meg tudod venni ajándékba a profiljára.
- Akciók lesznek mostanában. Jön a fekete péntek meg a karácsonyi buli is. Kb. 50%-al nyomják le az árát ilyenkor. De egyik alkalomkor sem garantálható, hogy akciózva lesz pont az ED.

(#38003) duvi válasza cinemazealot (#38001) üzenetére


duvi
nagyúr

" Horizons-hoz itt is ugyanúgy meg kell venni előbb az alapjátékot, MAJD utána a Horizons-t?"

Úgy is lehet, de nem muszáj. Létezik egy Commander Deluxe Edition kiadás, ami tartalmazza az alapjátékot+Horizonst+hajófestés csomagot.

"Az alapjáték most 5990 Ft, de szoktam látni itt a topic-ban, hogy vannak akciók. Ez mekkora összeg körül szokott lenni (alapjáték, Horizons) és milyen időszakokban?"

A márciusi MS store akcióban az alábbi árakon lehetett beszerezni az ED-t:
Alapjáték: 2.995 Ft (Teljes áron: 5.990 Ft)
Commander Deluxe Edition: 7.194 Ft (Teljes áron: 11.990 Ft)

Ahogy 42861 kolléga is írta, Black Friday és Winter sale idején biztos, hogy lesznek akciók.

[ Szerkesztve ]

(#38004) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ezt lattatok? :D

Bamulatos hol tart mar a tudomany (most viccen kivul). Lehet valamelyik nap kiprobalom. :D

Udv. core2

(#38005) cinemazealot válasza Neil Watts (#38004) üzenetére


cinemazealot
addikt

Bakker, ezért vettem használt Windows-t tavasszal? :D

(#38006) Zeratul válasza cinemazealot (#38005) üzenetére


Zeratul
addikt

Azt írja hogy, Steames verzióval nem megy.

(#38007) gentlelynx válasza Neil Watts (#38004) üzenetére


gentlelynx
tag

Ej, én tudom, hogy nyeretlen kétéves vagyok még a szakmában, de mit is kellene látni? :F :B
Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy a célpontok között válogat, de nem fogtam fel...
Hol a kávém?!? :DDD

(#38008) pilóta válasza gentlelynx (#38007) üzenetére


pilóta
nagyúr

Linux alól tolja.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#38009) Neil Watts válasza Zeratul (#38006) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Meg...
Ismerve az OSS kozosseg munkatempojat, szerintem kb. ket het es menni fog. :D

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#38010) gentlelynx válasza pilóta (#38008) üzenetére


gentlelynx
tag

Köszi! :R
Tipical nézek, de nem látok... :DDD

(#38011) cinemazealot válasza Zeratul (#38006) üzenetére


cinemazealot
addikt

Akkor mindegy is. A Steam-es kedvezményekkel még a használt Windows-zal együtt is beljebb vagyok, mint ha akció nélkül vásároltam volna a Frontier store-ban. :D

(#38007) gentlelynx
Semmi gond, nekem is csak a videó végén jutott eszembe, hogy végigolvassam a címét, pedig már az elején feltűnt, hogy Vulkan API-n megy a grafika, pedig Windows-on a DirectX a jellemzőbb.

(#38012) duvi válasza cinemazealot (#38011) üzenetére


duvi
nagyúr

Frontier storeban is rendszeresen akciózzák az ED-t. Ráadásul az ottani klienshez, ajándékba adnak Steames kulcsokat is ;)

(#38013) Ice_Man22 válasza duvi (#38012) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Steam kulcsot?? Nekem a frontier store bol van a jatek... Nem emlekszem, hogy kaptam volna kulcsot.

(#38014) duvi válasza Ice_Man22 (#38013) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig anno az összefoglalóba is beírtam.
"Akik a Frontier Online Storeban vásárolják meg a játékot, a felhasználói fiókjukban találnak egy Steam kulcsgenerálási lehetőséget, amivel beregisztrálhatnak a Steamre is. Ebben az esetben külön - külön kulcsot generálnak az alapjátékhoz és a Horizonshoz is. Az így generált kulcsokat Claimelni kell a Frontier fiókunkban, hogy aktiválódjanak a Steam fiókunkban is."

Itt találod a Steam kulcsokat, és a Steam fiókodhoz történő linkelést:

(#38015) Ice_Man22 válasza duvi (#38014) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ezek szerint kaptam e-mailt toluk, csak kitoroltem. Kosz szepen az infot.

(#38016) gentlelynx


gentlelynx
tag

o7
Úgy érzem választóvonalhoz értem... Úgy is mint az FSZB tagságra ácsingózó ;) , technika nélkül röpképtelen kétlábú és úgy is mint a játékot épp csak felfedező jómunkásember...

Az érzés újabb aspektusa, hogy úgy látom, innen jön csak a neheze...
Olvasok...olvasok és egyre több bennem a bizonytalanság, hogy merre is tovább... :F
Kéne valamit kezdeni ezzel a guardian vonallal, de bevallom, a felét sem értem... Vannak rendszernevek, amik itt-ott-amott felbukannak, de tudnátok esetleg támogatni - ha van ilyen - valami gyüjtővel?
Mire érdemes odafigyelni, azon kívül, hogy vannak sentinelek, amik oda-oda pörkölnek (még ha "egyesek" szerint kicsi is a tűzerejük... ;] ). Vagy ezzel egy újabb farmolás vette kezdetét? Egyáltalán mivel érdemes elindulni?
Pár oszlopot leolvastam már, meg volt is egy pár cumó, amit sikerütl pénzzé tenni, de arról sem vagyok meggyőződve, hogy az lett volna az évszázad biznisze... :W
:R

(#38017) pcnet válasza Neil Watts (#38004) üzenetére


pcnet
addikt

Sajnos nem olyan egyszerű működésre bírni linuxon ED-t. Videó alapján próbáltam meg, de a videó minden kb feledik percénél volt valami bibi. Nem volt olyan menüpontom ami Neki volt, nem jelent meg menüelem ami nála megvolt... Hagytam a fenébe! Metaxx megcsinálta, Neki i7, 16 gb RAM, GTX 960 kombóval állomáson 14 FPS volt. Én most készülök 2 hónap linux használat után visszaállni Windows 10re. Részben Elite miatt. Eddig bírtam nélküle. Már szem rángásom van elvonási tünetként!

Kérdésem is lenne. Elmentettem anno Hotas X + gamepad konfigomat. Időközben gamepadot cseréltem. Ha vissza másolom a kimentett profilomat, Hotas működni fog? Vagy bukom azt is gamepad csere miatt? Mintha az rémlene, hogy egyszer szívtam vele, Hotast nem akarta felismerni csak ha gamepadot is rádugtam. Nincs kedvem Hotast újra konfigolni csak az új padot. Padon csak SRV volt és azt szeretném az újra is felprogramozni. Hogy tehetem ezt meg a legkevesebb szívás mellett?

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38018) duvi válasza pcnet (#38017) üzenetére


duvi
nagyúr

Saját cfg alapból custom néven szerepel a lenyíló listában. Ha a két vezérlő között (hotas+gamepad) megosztva osztottad ki a vezérlést, akkor lehet, hogy gond lesz vele, de egy próbát megér. Ha még megvan a régi gamepad, akkor az SRV átconfigolás erejéig dugd vissza a hotas mellé. Így tuti fel kell ismernie a vezérlést és azt a pár SRV funkciót ideiglenes átteszed billentyűzetre. Ezután jöhet a gamepad csere és átteszed az új gamepadra az SRV funkciókat.

(#38019) pcnet válasza duvi (#38018) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! SRV-n a panelok a Hotason vannak. Ez az ideiglenesen billentyűre rakás annyira kézenfekvő megoldás, hogy eszembe se jutott! :D :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38020) Neil Watts válasza pcnet (#38017) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

A mukodtetesehez specials Vulkan-optimalizalt nvidia driver kell, illetve a legfrisebb lutris es DXVK is hasonlokeppen.
Jovoheten szerintem kiprobalom.

Amugy VMWare Workstation alatt futtatott Windows 10-en, 3D gyorsitassal FHD-ban, magas minosegi beallitasok mellett is kisajtolhato 80 FPS korul. :)

Meger egy probat, ezert ne dobd el a rendszert, mindenre van megoldas! :)

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#38021) gentlelynx válasza orientcx (#37994) üzenetére


gentlelynx
tag

Nem azért a húszcreditért, de jó ügyvédei lehetnek enne Hugonak... :K
Csak kimosdatták... ;]

Vagy úgy gondolták, FőFedVitézünk tockosa elég vezeklés neki?!? :))

(#38022) togvau


togvau
senior tag

Ki ilyen lassú még rajtam kívül? :D

kb 1 éve indultam el az Sgr-A* felé, és még most vagyok 30 ugrásnyira Colonia-tól :)

Igaz, én azért lescannelem az életgyanús gázóriásokat, és waterworldoket, meg earth likeokat. Előbbi kettőből van is jópár első felfedezésem :) Na meg nyáron-tavasszal kb havi 2-4 órát játszottam :)

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#38023) Cooper911 válasza gentlelynx (#38016) üzenetére


Cooper911
senior tag

Na akkor megpróbálom röviden összefoglalni.

Vannak Guardian fegyverek amik leginkább a Thargoid nagyvasak ellen valók.
Vannak Guardian modulok amik közül néhány hasznos lehet minden hajón, pl az FSD booster vagy a Guardian Hull Reinforcement. A többi modul olyan, hogy mérnököléssel tudsz jobbat is csinálni, viszont ha ezeket unlockolod akkor ezekből bármikor vásárolhatsz.
A Guardian cuccokról találsz infókat az ED Wikin. Az inarán meg meg tudod nézni milyen cuccok kellenek hozzá.
Aztán ebben a videóban megnézheted hogyan kell egy siteon összegyűjteni a cuccokat.

És (elnemkezdünkmondatot) igen, farmolós lesz de néhány modul megér ennyit.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38024) duvi


duvi
nagyúr

Ne feledjétek! Ma este 8-kor érkezik a második livestream! Itt az összes stream és béta ütemezés dátuma. Minden stream este 8 kor kezdődik.

(#38025) gentlelynx válasza Cooper911 (#38023) üzenetére


gentlelynx
tag

Hát (alsemkezdünkmondatot) nagyon köszönöm a gyors összefoglalást! :R
Rögtön az inarások(k)nál már a sok piros nullás készletet meglátva, megroggyant a térdem ;)
De azért az megnyugtató, hogy a következő évekre is van még a játékban potenciál :))
Azért a tegnapi nagy örömködésben gyorsan eltapsoltam 340M Cr-t egy Corvettre és tartozékaira... mert megérdemlem :K :B
...Irány Guardianisztán....

(#38026) privateer2


privateer2
csendes tag

Helló Wien 40%-os akciók a boltban. Festések jobbra, kittek balra. Játékot még nem akciózták. Azt majd később.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte 970A-UD3P, AMD FX-8300, 2x8 DD3 GB 1866 Mhz ram, Radeon RX 390X 8 GB

(#38027) haverkulum válasza privateer2 (#38026) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szuper, pont tegnap este nézegettem a rozsdás paintjobokat a Kraitra :DDD

(#38028) Sólyom72


Sólyom72
újonc

Sziasztok!

Végre látom van egy élő fórum az ED ről. Bocsánat, ha fatális a kérdés, de még csak tervezem a játék beszerzését mivel anno a '84-es elnyűgözött.
Csak két dolog ami érdekelne, még így vásárlás és a témában történő elmerülésem előtt, és ígérem a többi dolgot átolvasom:

Mennyire élő a játék multiplayer része, és mennyire létezik magyar klán (vagy bárminek nevezett közösség) akik elnézőek egy totál kezdő játékossal?

Köszönöm!

(#38029) haverkulum válasza Sólyom72 (#38028) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szia, a multi nagyon is élő, én rendszeresen belefutok más parancsnokokba, van, hogy leszállni se tudok tőlük állomásra mert foglalják az összes dokkot :)) Van egy magyar player controlled faction, erről Duvi tud majd mesélni neked :) Klánok vagy hasonlók még nincsenek, a most ősz végén / tél elején érkező update-ben jönnek a squadronok, elvileg ez már valami "klán szerűbb" csoportosulás lesz a játékon belül.

(#38030) duvi válasza Sólyom72 (#38028) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!

Abszolúte élő a multiplayer része :K Vannak játékosfrakciók, ezen belül Magyar frakció is (SSL). Ezenkívül létezik az EDHU, ami a hazai játékosok közössége, függetlenül a frakció tagságtól. Milyen platformon terved megvenni a játékot? Mivel nincs crossplatform lehetőség, ezért fontos megjegyezni, hogy a játékosaink többsége PC-n játszik.

Beteszem kedvcsinálónak az SSL Census videóját ;)

[ Szerkesztve ]

(#38031) gentlelynx válasza duvi (#38030) üzenetére


gentlelynx
tag

Szerintem nem sokáig "büszkélkedhettem" az "utoljára csatlakozott játékosok köréhez tartozónak" címmel, de csak megerősíteni tudom az elhangzottakat. Annó én is a '84-est toltam ZX Spectrum+ -on és egy leárazás akció engem is beszippantott... aztán az Űr... (nagyŰ)
Február vége óta tolom, és segítséget, támogatást, azt hiszem bizton állíthatom, hogy bőségesen kapni itt. :R
Úgyhogy, hajrá, leárazásra fel! ;) :K

(#38032) Sólyom72 válasza duvi (#38030) üzenetére


Sólyom72
újonc

Köszönöm a gyors válaszokat!
PC a terv nálam is. Lehet egy akciót megvárok, és csatlakozok én is :)

[ Szerkesztve ]

(#38033) duvi válasza Sólyom72 (#38032) üzenetére


duvi
nagyúr

Hamarosan várható akciózás (Black Friday és Winter Sale) :K

(#38035) nubreed válasza duvi (#38033) üzenetére


nubreed
veterán

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a jövőre esedékes új fizetős tartalom. Erről szvárgott már ki bármi is, legalább az, hogy kb mikor várható? Első negyed évben lehetséges vajon? Ugye még idén kijön a Beyond Chapter 4, utána már kéne valami nagyot gurítani az FDEV -nek. (Addig meg nagyon jól elleszek az X4 Foundations -el, reméljük nem cseszik úgy el mint az X: Rebirth -öt).

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#38036) duvi válasza nubreed (#38035) üzenetére


duvi
nagyúr

Semmi konkrétum :( . Nagyon szoros a hírzárlat és úgy néz ki, hogy idén már nem is kapunk semmi közelebbi infót a jövőre érkező "hatalmas" újításokról. Csak ezt a kevés homályos utalást találtam a témában:

"What that means in the simplest terms is that the team are actively working on the next major landmark which takes us into our next era for Elite. We aren’t going to be ready to talk about or announce any details for quite a while yet, it is early in the development and there is still a long way to go, but I can say that this is something that will be scheduled to release a considerable time after the final update in the Beyond series. We will have more details on exactly what this means and how the era will roll out after the release of Beyond – Chapter Four, but this does mark some exciting next steps and a continued commitment to the long term vision for the game and our community. "

"The most important thing we would like for our community to take from this, is that there are some incredibly exciting things just over the horizon. The Elite Dangerous development team is larger than it has been at any point in the last 6 years. It is thanks to your continued support, dedication, feedback and engagement that has made this possible. We have the Beyond Chapter Four update coming soon, our largest update in the Beyond season, with some awesome headline features and a fantastically promising future of content and ongoing development. We’re looking forward to sharing more details with you in the future. However, if you have any questions feel free to share them with us by posting in this thread and we’ll try and answer as many of them as we can."

(#38037) duvi


duvi
nagyúr

(#38038) duvi


duvi
nagyúr

- BGS összetettebb lesz (külön választják a gazdasági és biztonsági besorolásukat)
- Jönnek a Sceraniok (interaktív miniquestek). Pl.menet közben beugrik hozzánk egy hajó és segítséget kér. Itt már nem a szokásos írásbeli üzenetet kapjuk, hanem valójában megjelenik egy hajó és hangüzenetben közli a kéréseit.
- CZ-ben külön célokat kapunk, amiket teljesítve jutalmat kapunk.
- Telepakolják a galaxist Megashipekkel, Capital shipekkel és installationokkal amiket "raid" formájában megtámadhatunk, vagy megvédhetünk. Ezekért is jutalom jár.

ITT visszanézhetitek a ma esti streamet.

(#38039) pcnet


pcnet
addikt

Srácok! Egy kis segítség kellene. Tegnap (már előtt) írtam, hogy ha Hotas X mellé nem dugom rá a gépemre a gamepadot, nincs custom profil controlsban. Ma rádugtam a gépemre a Hotast és mindkét gamepadot. A régiről szépen átkonfigoltam mindent az újra, a régit le is húztam. Ment is szépen a játék az új paddal. Kiléptem a játékból, következő indításnál feldobott böngészőbe egy lapot FD support, hogy XInput check be van kapcsolva és bizony hiányzik egy .DLL fájl. Töltsem le a DirecttX 9.0 Runtimeot. Letöltöttem, de a probléma még mindig fennáll. Ha nem dugom rá a régi padomat a gépre, nincs custom profil és se joy se pad nem működik. Ha ingame rádugom, azonnal megjelenik a custom profil. Mit tegyek,hogy ne kelljen minden indításkor a gépre dugnom a régi padot? Légyszi segítsetek, mert lassan kárt teszek a gépemben. Nem elég, hogy vissza kergetett Elite Linuxról Win 10-re, most még XInputtal is ver a jó isten. Régi padon már nincs semmi konfigolva. Direkt végig nyomogattam minden gombot, tekerentyűt, kallantyút, de semmire nincs válasz. Tehát sikerült a költözés az újra.

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38040) nubreed válasza duvi (#38038) üzenetére


nubreed
veterán

Ezek az újítások tetszenek, főleg a megaship/installation raidek! Mióta rajta van ez már a wishlistemen. A végén még újra elkezdek játszani az ED-vel. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#38041) duvi válasza pcnet (#38039) üzenetére


duvi
nagyúr

Három ötletem van. Első lépés csak vészmegoldás, de egy próbát megér. Kapcsold ki a Launcherben az XInput ellenőrzést.

Ha ez nem segített, akkor indítsd el az ED-t a régi gamepaddal. Controlsban válts át Keyboard and Mouse kontrollerre. Ezután mentsd el és lépj ki a játékból. Gamepadot húzd le és próbál ki, hogy így is jelentkezik-e a hiba. Ha igen, akkor jön a drasztikusabb módszer...

Csinálj egy mentést a C:\Users\felhasználónevetek\AppData\Local könyvtárban található Frontier könyvtárakról (kettő van). Ha ez megvolt, akkor töröld ki mindkettőt. Most ne legyen csatlakoztatva semmilyen kotroller (csak az egér + bill) és indítsd el a játékot. Induláskor be fogja kérni a név/jelszó párost és küldeni fognak egy autentikációs kódot, mint anno az első indításkor. Ha minden jól sikerült, akkor elindult az ED és minden (grafika, hang, kontrols) alapbeállításokkal fut. Ha így rendben fut akkor másold vissza a kimentett Frontier könyvtárból a Custom.binds filet. Itt találod: C:\Users\felhasználónevetek\AppData\Local\Elite Dangerous\Options\Bindings\Custom.binds

Remélem, hogy valamelyik megoldás segíteni fog!

(#38042) Jacktor


Jacktor
tag

Ha jól értelmeztem a dolgokat, akkor lehetőségem van egy Guardian FSD Booster-rel még tovább növelni az ugrótávomat (most 60 körüli a mérnökölt kondán). Guardian cuccokat viszont romoknál farmolhatok. Meg is néztem ezzel kapcsolatban Cooper viedóját, de abban még a Galnetet és abban egy bizonyos című hírt mondott mint rom forrást, de ilyet nem találtam ott tegnap. Honnan tudom még hogy hol van ilyen? Illetve egyéb jótanács ezekhez? Azt már tudom hogy ASP-vel jobb odamenni, mert kondával gyakorlatilag lehetetlen leszállni a közelükben. Mennyi cargot vigyek? De ami a lényeg, hova? :DDD

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#38043) duvi válasza Jacktor (#38042) üzenetére


duvi
nagyúr

How to find Guardian Blueprint Segments in Elite dangerous
HD 63154 B3A - Module blueprint segment
Synuefe EU-Q c21-10 A3 - Weapon blueprint segments
Tutorial: Unlocking the Guardian FSD Booster
Ennél nyisd le a megjegyzéseket és megtalálod a fontosabb a részletekben.

(#38044) pcnet válasza duvi (#38041) üzenetére


pcnet
addikt

Köszönöm, végig próbáltam, de sajnos így sem lett jó. Csak arra tudok gondolni, hogy a hajó irányításához is konfigoltam valamit padra. Nem tartom valoszínűnek, de lehetséges. Arra gondoltam, tiszta lappal indulok, kiscreenshotolom a jelenlegi kiosztásomat, törlöm az Options-t könyvtárat és elkezdem újra felprogramozni Hotas+új pad kombóra az irányítást. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38045) duvi válasza pcnet (#38044) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnálom :( Minden személyes file a C:\Users\felhasználónevetek\AppData\Local-ban található frontier könyvtárakban van eltárolva. Ha ezeket törlöd, akkor gyakorlatilag egy friss telepítést csinálsz és minden beállítás defaultra vált. Ezzel legalább megspórolhatod a letöltést és telepítést.

(#38046) gentlelynx válasza Jacktor (#38042) üzenetére


gentlelynx
tag

Pedig ott van az. Tegnap este én is odamentem és meg is csináltam a császkálós kört és szereztem is egy weapon blueprintet. Viszont az FSD Booster-hez Module Blueprint kell, ahogy néztem.
Nekem szerencsém is volt, mert nem kellett hadakoznom sentinelekkel.

Szerk: Ja most látom, Duvi is írta a lényeget... :K

[ Szerkesztve ]

(#38047) pcnet válasza duvi (#38045) üzenetére


pcnet
addikt

1.5 óra alatt újra konfigoltam screenshot alapján, most végre jó. Azt mondjuk nem tudom, hogy anno wingman 1, 2, 3 a szám gombokra volt kiosztva, ezen felül a system, target, COMM panelek is ugyan ezekre a számokra volt kiosztva. Most panel konfigolásnál közölt velem, hogy a wingman konfigok törölve lettek. Miért?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38048) Jacktor válasza duvi (#38043) üzenetére


Jacktor
tag

Köszi, átrágom magam rajta :R

www.wotinfo.hu

(#38049) duvi válasza pcnet (#38047) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem ugyanazon vannak. Wingman 1,2,3 a numpad számait használja. A system és egyéb panel a betűk fölötti számsoron vannak.

(#38050) Jacktor válasza duvi (#38043) üzenetére


Jacktor
tag

"HD 63154 B 3 A " Nálam ezt nem találja :(
Fórumon találtam egy másik címet, az meg van: Synuefe NL-N C23-4 (remélem okés lesz)

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.