Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) orientcx


orientcx
őstag

Sokszori próbálkozás után ma nagy nehezen találtam egy táposabb CZ-t, ahol végre nem kellett három felpofozott ügyfél után ki-be lépkednem a szokásos ok miatt,nevezetesen hogy már csak a csirkeaprólék maradt(Asp-tól lefelé egy Fed szájvitéznek már derogál a bunyó :K ) A derékhad főleg Pythonokból, Assault, Drop ésGunship-ekből adódott össze, de itt találkoztam először Corvette-kkel is, sőt, viszonylag gazdagon lökték elém őket, úgyhogy most már végre ehhez a típushoz is nagy választékban kapható alkatrész a helyi bontóban. :K :) :K
Viszont azt kell hogy mondjam, nem kihívás a dolog. Egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a pajzsommal, legfeljebb a legkülső karika tud megkopni, de általában az is akkor, ha rammerkedek egy sort(Na az még egy jó móka. Assault ship-el is az volt, de Corvettel valami pazar :) ) Külön szórakoztató, hogy ami hajdan, a régi ED világban megkeserítette a CZ-zést, az mára megszűnt probléma lenni: Igaz, most is ugyanúgy próbálnak rám mászni azok a rohadék kis cecelegyek, de egyszerűen nem szükséges róluk tudomást venni A nagyobb hajókért úgy is keresztül kell boostolni a csatamezőt, ilyenkor ezek a kis gyökerek egy darabig jönnek utánam, közben vörösödő fejjel próbálkoznak is, de minden eredmény nélkül, aztán egy idő után leszakadnak.
Ami még érdekes az, hogy ha a CZ-be vezető úton egy meggondolatlan kalóz képesítésű szakember küldözgeti a szokásos "milyen öröm, hogy megtaláltalak", meg hogy "ne is próbálj elfutni bla-bla" szövegű üzeneteket, akkor van olyan ostoba, hogy utánam jön a CZ-be is a nyomorult. És a feltűnésekor még külön igyekeznem kell, hogy nekem is maradjon belőle egy-két falat, mert az idióta azonnal összetűzésbe kerül mindenkivel. Viszont nem szoktam megkapni érte a szokásos ~150-280k-s bounty-t, hanem a CZ-ben szokásos 80k-s tarifa jelenik meg a kijelzőn(konda esetében)
Egy CZ-ben egyébként is nagyon meg kell dolgozni a pénzért, ez a képen látható eredmény nem volt rövid kör, egy HazRES-ben kb egyharmad idő alatt összekalapál ennyit az ember.
-

-
Azt nem tudom, hogy a thargoidok milyen erőt fognak képviselni, de ez a Corvette túl erős az eddigi mezőnyhöz.
Pssszt, csak halkan mondom, hogy a Fed szájhuszár énem meg ne hallja, az az igazság, hogy nem én, hanem a hajó ilyen combos(de ha ezt bárki visszamondja, szemrebbenés nélkül letagadom, ez egy Fed bugrisnak nagyon megy :K ;) )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27002) csizi90 válasza duvi (#26969) üzenetére


csizi90
aktív tag

Röviden össze tudnád foglalni, hogy is néz ki egy player frakció? Milyen döntések vannak, hogyan terjeszkedtek stb? Eléggé felkeltette a kíváncsiságomat. :)

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#27003) baphomet


baphomet
senior tag

Két közérdekű, Duvi figyelmébe ajánlva, hogy netán a téma összefoglalóba ...

A coriolis.io készítője nem bírta a strapát, az oldal nem frissül egyelőre, de az edcd-s közösség tovább viszi a stafétát, az up-to-date coriolis helye: https://coriolis.edcd.io/

És egy pompás, pilótafülkébe is felragasztható útmutató ahhoz, hogyan ne haljunk szörnyet a sugárzástól, miközben overcharged ugrást hajtanánk végre fehér törpénél, vagy neutroncsillagnál:

(#27004) duvi válasza csizi90 (#27002) üzenetére


duvi
nagyúr

Az SSL-t érintő dolgokról nem beszélhetek, de a háttér szimulációról (BGS) itt olvashatsz egy ismertetőt: Szellem a gépben: Háttérszimuláció 1.rész
Amennyiben szeretnél komolyabban foglalkozni a BGS-el és csatlakoznál az SSL-hez, írj rám privátban és megbeszéljük a továbbiakat...

(#27003) baphomet
Köszönöm a hasznos infókat! :R Be is kerültek az összefoglalóba :K

[ Szerkesztve ]

(#27005) grHawk válasza csizi90 (#27002) üzenetére


grHawk
aktív tag

Annyit azért tudunk mondani, hogy egy összetett szimulált geopolitikai rendszer sebészi manipulálása a fő tevékenység ág. Ezt különböző játék elemekkel érjük el, többek közt háborúkat robbantunk ki, forradalmakat verünk le, vírusok terjedését állítjuk meg, manipuláljuk a gazdaságot és a közbiztonságot. A legélvezetesebb pontja mégsem a hatalomérzet, hanem a közös munka eredménye adja. Sokan kimaradnak belőle, pedig kevesen tudják, hogy a 2.2-ben érkező új power is ez úton kaparta ki trónhelyét.

Duvi kérlek töröld a hsz.-met, ha túl részletes voltam.

(#27006) rtitusz válasza baphomet (#27003) üzenetére


rtitusz
őstag

LMAO :D Ilyen nevet, valaki nagyon pihent ma. :D

(#27007) rtitusz


rtitusz
őstag

(#27008) totila válasza orientcx (#27001) üzenetére


totila
tag

ha jól értem, a kalózok utánad mennek a cz-be, de csak az ottani pénzt fizetik utánuk
honnan tudod, hogy azok kalózok, és nem ottani hajók, és azért csak annyit fizetnek értük?

(#27009) orientcx válasza totila (#27008) üzenetére


orientcx
őstag

Mert egyrészt amikor még a CZ felé vezető úton üzengetnek, akkor ott szerepel a nevük is, másrészt a CZ-ben rajtuk kívül nincs más wanted hajó, ráadásul a "frakcióharcosoknak" csak a frakciójuk szerepel, nevük kizárólag az odatévedt kalózoknak van. Egyszerűen csak azért nem tudnak még SC-ben, az odaúton inzultálni, mert a CZ és a terminál között össz 4.9Mm a távolság(gyak amint belépek SC-be, már léphetek is ki a CZ-nél), és egyszerűen nincs idejük elkapni.
De azt rosszul írtam, hogy ilyenkor csak a CZ-ben járó, kisebb fejpénzt kapom meg, mert igaz ugyan, hogy egy konda után ott csak asszem 78k-t írnak jóvá, de a terminálon pluszban kifizetik a teljes bounty-t is. Ugyan anyagi gondjaim nincsenek a játékban, de imádom a potyapénzt. :)
Egy Fed bugrisnak mindig az a falat a legfinomabb, amiért nem kellett megdolgoznia :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27010) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Tudja valki hogy prismatic sg-t hol árusítanak? Inara nem segített.

(#27011) orientcx válasza cacasz02 (#27010) üzenetére


orientcx
őstag

Duval Barbinál. Csak előtte szolgálatába kell szegődnöd, és ha kellő elhivatottsággal hurcolod cipőboltokba, butikokba, és szállítod neki a kozmót, 3 vagy 4 hét után megveheted, ahol árulják. :)
Egyébként nagyon tuti cucc, csak ajánlani tudom :K :K :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27012) duvi


duvi
nagyúr

Ship blueprints

[ Szerkesztve ]

(#27013) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Arról esetleg valami info, hogy meddig tart még a béta?

Már csak Palin profot kellene kimaxolnom, de nem akarok elindulni túl messzire. Akkor már inkább passenger missionnel teljesíteném az 5000 ly-t.

(#27014) duvi válasza kiskuplung (#27013) üzenetére


duvi
nagyúr

Nemrég jött ki a Beta 2.2 - Update 6, amiben elég sok változás volt. Véglegesről még nincs hír :(

[ Szerkesztve ]

(#27015) kiskuplung válasza duvi (#27014) üzenetére


kiskuplung
őstag

Köszönöm :R

Akkor lehet, hogy most egy kicsit hanyagolom a játékot, vagy átállok a sötét oldalra, és megyek pár Sothis/CEOS kört, így a nerf előtt. ;]

(#27016) cacasz02 válasza orientcx (#27011) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Ezt eddig us tudtam, nekem redszer kell ahol megvehetem. A feltételek teljesítve de mégsincs sehol. :(

(#27017) duvi válasza cacasz02 (#27016) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt keress rá. Jobb felső sarokba beírod a megfelelő méretű Prismatic Shield Generátort, alá pedig a kiindulórendszert, ahonnan keressen 300 Ly sugarú körben.

(#27018) orientcx válasza baphomet (#26998) üzenetére


orientcx
őstag

"Nem rémlik ilyesmi, sőt, az összes fix kinetikus fegyvert buffolni szándékoznak"
-
Nem-e?
"Slight reduction to the effectiveness of Incendiary rounds for Multicannons:"
Mááákezdik...
-
"Remove the hidden 20% kinetic damage that was left over"
Ezt meg speciel nem is értem, miről beszél, meg tudja valaki mondani? :F

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27019) anatron válasza orientcx (#27018) üzenetére


anatron
aktív tag

Hát ez rossz hír.Azt jelenti,hogy -20% damage lesz a hullra.

Viszont van egy jó hír is.Meg lett az első Modified Embedded Firmwarem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#27020) rtitusz


rtitusz
őstag

(#27021) baphomet válasza orientcx (#27018) üzenetére


baphomet
senior tag

A thermal sebzés 1,2-es szorzót kap pajzs ellen és 0,6-osat a hullra, a kinetic meg éppen fordítva. Az incediary round mod az MC kinetic sebzésének egy részét átalakítja thermallá ezért sebzi jobban a pajzsot, de a páncélt pont emiatt kevésbé. Olybá tűnik ez utóbbiról megfeledkeztek, és most korrigálták. Szóval technikailag, meg politikailag, meg erkölcsileg, meg úgy mindenféleképpen nekem volt igazam. :P Nem nerfelték az MC-t, csak hibajavították az incendiary effektet.

(#27022) orientcx válasza baphomet (#27021) üzenetére


orientcx
őstag

"Nem nerfelték az MC-t, csak hibajavították az incendiary effektet"
-
Hmmm, honnan is ismerős ez a szöveg? :F Megvan! Nemtom, ismersz-e egy Halász János nevű fickót, ő bírta mondani egy pár napja, hogy az üzemanyagok jövedéki adójának megemelése nem adóemelés volt, hanem csak jövedéki adórendezés.
Jaaa, az más, akkor jó. Már megijedtem, hogy nerfelték az MC-ket. :U :U :)
Viszont a buffolást azért tán még Halász úrnak sem sikerülne belemagyarázni a helyzetbe(bár sose becsüljük le az illetékes elvtársak képességeit) :N
-
Más. Ma délután futottam egy nem túl rövid kört a tegnap megtalált kellemes forgalmú CZ-ben. Mire visszaindultam a terminálhoz, addigra még a hajóhíd fémkorlátját is beolvasztottam lőszernek :)
-

-
Majd mikor végre megint volt időm, visszamentem a CZ-be, ahol ez fogadott...
Szegény Fed bugrisokat még az ág is húzza...
Most mit kéne csinálnom? Vegyek egy T7-est, és szállítsak biowaste-t Középföldéből az Alderaanra? :O

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27023) cintula187 válasza rtitusz (#27007) üzenetére


cintula187
addikt

Alap, default textúrákkal így fog kinézni? Atyagatya. :C

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27024) raymi16 válasza cintula187 (#27023) üzenetére


raymi16
tag

Nekem is épp ez ugrott be! :Y Durva, imádni fogok bolygóra leszállni! :DDD

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#27025) brd válasza orientcx (#26993) üzenetére


brd
nagyúr

Persze, egy sokcsövű, páncélozott tankban ülve másképpen néz ki a világ, de egy picike vadász, két lövegével másra kell figyelni. ;) Azt hogyan csinálod, hogy neked jönnek nagyobb hajók? Mert nálam egy-egy konda már igazi ritkaság HAZRES-ben, legtöbbször Eagle/Viper/ASP/Fed */Locsolókanna hajók jönnek, de azok már nem igazán ellenfelek. A hajó osztálya alapján generálja a környezetet talán...?
Chaff launcher-t valakinek sikerült már lehámoznia hajóról? Mert jelenleg a legbosszantóbb (értsd: időigényesebb) kombináció egy olyan Gunship, ami még chaffol is, emiatt próbálgatom a pajzs eltávolítása után rövidíteni a hull darabolására kiosztott időt, de csak néha sikerül 1-1%-ot rontani a chaff állagán.

The only real valuable thing is intuition.

(#27026) baphomet válasza brd (#27025) üzenetére


baphomet
senior tag

Külső modulok ellen, mint chaff is, a rakéta volna a nyerő, mert túl kicsi célpont ahhoz, hogy lézerrel, vagy MC-vel érdemben károsítani lehessen.
Én most azt akarom megnézni, hogy hatásos lehet-e ilyen esetben, ha a shield generatort veszem célba. Bezzeg ilyenkor egy tetves gunship nem akad az utamba, eddig egy FDL-lel próbáltam, azon elég gyorsan sikerült nullázni.

[ Szerkesztve ]

(#27027) brd válasza baphomet (#27026) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, köszi', de arra sajnálnám beáldozni a Vulture egyik hardpointját. A SG nullázása hatásos lehet, ha legalább a PP-vel hasonló az okozható kár időben, de csak akkor érdemes vele foglalkozni, ha egynél többször tudja visszatölteni a pajzsot az eltávolítása után, mert egyébként a PP-t érdemesebb lecsapni. Bár oda kell figyelni, mert most tűnt fel, hogy az NPC-k is tudnak már reboot/repair-t nyomni, direkt megnéztem, egy konda 3x is eljátszotta, hogy feljavult 1-re, amikor hagytam neki időt, miután a PP-t 0-ra lőttem.

The only real valuable thing is intuition.

(#27028) grHawk válasza baphomet (#27026) üzenetére


grHawk
aktív tag

Ha már Chaff a téma. Másnak nem fura, hogy a nagy hajókon a kis hajókhoz képest ugyanakkora arányban tereli a gimballokat? Mert ugye a logika azt diktálja, hogy ha már ugyan akkora Chaff típust használhat a dömper és a trabi is, akkor a dömperre nem érdemes felrakni, mert hiába téríti el a gimballokat, attól még a nagyobb felület miatt célba fog érni a lövés... De nem. A kis eagle a maga (mittomén) 15-20 méterével a saját területe 3 szorosára növeli a gimball szórását, egyazon méretű Chaff egy conda tekintetében szintén meg háromszorozza a szórásterület méretét. Az azért nem kis különbség.

Elég nagy baromság, hogy egy korvett méretű hajón (conda, t9, fc, icu) egyáltalán ésszerű választás még a Chaff.

[ Szerkesztve ]

(#27029) brd válasza grHawk (#27028) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem nem fura, a hajó mérete semmilyen összefüggésben nincsen azzal, hogy a hőjelet érzékelő célzóberendezést mennyire zavarja meg a hajóból kiszórt chaff. De még ha nagyon keresnék is összefüggést, sokkal inkább a másik irány jutna eszembe: egy nagyobb hajó több hőt termel, így a chaff kevésbé zavarhatja meg a célzást. De nem akarok. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#27030) orientcx válasza brd (#27025) üzenetére


orientcx
őstag

"Azt hogyan csinálod, hogy neked jönnek nagyobb hajók? Mert nálam egy-egy konda már igazi ritkaság HAZRES-ben, legtöbbször Eagle/Viper/ASP/Fed */Locsolókanna hajók jönnek"
-
Ez pusztán szerencse kérdése, sehogy nem csinálom. Olyannyira nem, hogy nálam pl teljesen kiürültek a HazRES-ek, gyak eltűntek a threath4-es USS-ek(és ha nagy ritkán találok is egyet, az meg tök üres, ahogy ezt valamelyik videómon láthattátok). Pont ezért fanyalodtam a CZ-re. Ehhez is mázli kell ugyan, de ha talál az ember egy jót, akkor az viszonylag stabilan az is marad. A módszer roppant egyszerű, ki kell jelölni egy ~2-300Ly-es utat gazdaságos üzemmódban, és minden apró ugrás után megnézni, van-e háború. Ha van, be kell kukkantani egy high verzióba, és ha beválik, maradni, ha nem, akkor továbbmenni. Negyedikre-ötödikre(tizennyolcadikra) csak lehet találni valami jófajtát. :K
-
"Chaff launcher-t valakinek sikerült már lehámoznia hajóról?"
-
Sztem ilyen apró holmikkal nem érdemes kínlódni, arra viszonylag kicsi az esély, hogy az ember ki tudja lőni a kuncsaft pohártartóját, vagy a szerencsehozó világító szelepsapkáját. Chaff ellen én inkább azt a módszert találom hatékonynak, hogy próbálom két szórás közé időzíteni, mikor kerülök ideális tüzelési pozícióba. Manapság(a nagyobb hajók egy részét leszámítva) úgysem lehet folyamatosan célkeresztbe tartani senkit. Nem állítanám, hogy mindig sikerül, de sokszor van úgy, hogy pont addigra lesz vége a chaffnak, amikor telibe tudom kapni. Ha látom, hogy kiszór egy adagot, akkor próbálom megbecsülni, hogy leszek ideális helyzetben pár mp múlva. Az addig eltelő idő pedig kiválóan használható a hajó hűtésére, és a leapadt töltöttségek visszahizlalására(bár ilyenkor a kellő mozgékonyság érdekében a pöttyöket érdemes a gépházra koncentrálni)
-
"Nekem nem fura, a hajó mérete semmilyen összefüggésben nincsen azzal, hogy a hőjelet érzékelő célzóberendezést mennyire zavarja meg a hajóból kiszórt chaff"
-
Hiába, kis hajó kis chaff, nagy hajó, nagy chaff... :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27031) orientcx


orientcx
őstag

Na, most meg itt a Beta-2-2-Update-7

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27032) duvi válasza orientcx (#27031) üzenetére


duvi
nagyúr

A héten ebből már nem lesz végleges megjelenés :( . Kíváncsian várjuk október 20-át...

(#27033) cacasz02 válasza duvi (#27017) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Mint mondtam inara nem segít. Sehol nem talál , mert powerhez kötött cucc. Ezért kertem konkrét helyet. Előre is köszi!

(#27034) duvi válasza cacasz02 (#27033) üzenetére


duvi
nagyúr

Rákérdeztem Discordon. Elvileg Cubeoban kell lennie PSG-nek.

(#27035) cacasz02 válasza duvi (#27034) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Köszí!

(#27036) orientcx válasza cacasz02 (#27033) üzenetére


orientcx
őstag

Barbi kisasszony központi rendszerében próbáltad már?
Nem tudsz venni a kínai piacon egy elite minősítést mondjuk hangártakarításból, vagy borsóleves főzésből? Mert ha bármiből van, akkor már odaengednek a Fuonders World-i svédasztalhoz :D
-
-
duvi, olyan vagy, én akartam okos lenni! :O

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27037) Rakamaz


Rakamaz
tag

A frontier fórumán gyakran kapom a víruskeresőm figyelmeztetését, hogy a "webhely tanúsítványát visszavonták" elitedangerous.com ... blablabla... Használt szoftverek: NOD32 és CHROME, és próbáltam az EDGE-t is. Ennek ellenére szerencsére működik, csak zavaró.
Kiegészítés: a wikipédiát viszont egyáltalán nem érem el. :((

(#27038) rtitusz


rtitusz
őstag

Így valóban nehéz lesz a felfedezés...

"Fix planet scan logic to ensure that planet terrain is only visible if the planet has had a basic scan performed on it"

(#27039) BandiT85 válasza rtitusz (#27038) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Uhh, akkor azt sem látni nagyjából, hogy earth-like vagy ocean? Durva... :(

(#27040) brd válasza Rakamaz (#27037) üzenetére


brd
nagyúr

Első körben szerintem a víruskeresőd környékén keresgélj, én még nem kaptam ilyen üzenetet egyik helyen sem, bár nem böngészgetem naponta órákat őket.

The only real valuable thing is intuition.

(#27041) brd válasza rtitusz (#27038) üzenetére


brd
nagyúr

Ez azért elég beteg lesz. Legalább növelnék a rewardot az earth-like és a terraformable planéták scan-elése után (legyen mondjuk előbbi esetén 10x-es, utóbbi esetén mondjuk 3-5x-ös szorzó a mostanihoz képest), akkor azért együtt lehetne élni vele.

The only real valuable thing is intuition.

(#27042) Ice_Man22 válasza rtitusz (#27038) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Szerintem igy erdekesebb lesz. Es kicsit mintha valosagosabb lenne.

(#27043) Ice_Man22 válasza brd (#27041) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen, jo lenne.

(#27044) orientcx


orientcx
őstag

Kipróbáltam a 6-os,7-es update utáni bétát, különös tekintettel a shield-re, és főleg az MC-kre. A bétában sajna Maia-n parkoltam, úgyhogy mászhattam vissza a világ végéről, és így hirtelen nem is találtam, csak egy közepesnél valamivel jobb forgalmú hi CZ-t, de azért megteszi. Nem tudom megmondani, hogy a tapasztalataimban mennyi a valóság, és mennyi benne a placebo hatás, de érzésem szerint a shield valamivel jobban fogy(nem vészesen, de azért a legkülső karika csak lepotyogott a pajzsról, bár az is lehet, hogy most egyszerűen csak bénább voltam) :U
Az MC-k viszont minden kétséget kizárólag gyengébbek lettek, egy közepesnél nagyobb(pl Gunship) lenullázása annyival tovább tart, hogy a végére mindig felforr a víz. Itt mondjuk egy dolog bezavarhat, nevezetesen nekem volt egy időszakom, amikor valami bug miatt meggyengültek az MC-im(ezzel anno tele is sírtam a fórumot). Nagy kérdés, hogy a béta nem pont ebbe az időszakba repített-e vissza, mert akkor inkább emiatt gyengült meg a tűzerőm. :F
Kíváncsi lennék, tapasztalt-e valaki valamit a témában

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27045) csizi90 válasza rtitusz (#27038) üzenetére


csizi90
aktív tag

Már írtak Reddit-en, hogy ez csak bug, a system map-et nem érinti ez a változás.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#27046) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Na megvan ez a rohadt psg. Fel pakoltam egy explorert és mos esek neki megint a tuningnak. Szép kör lesz. De most legalább csak a-s cuccokat pimpelek.

(#27048) orientcx


orientcx
őstag

Palin mester most biztonságban érezheti magát. Erre a kisebbik okot az szolgáltatja, hogy pár méterrel a feje fölött lebeg egy Farragut, de a döntő ok természetesen az, hogy én is ott vagyok :)
-

-

-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#27049) Vesa válasza cintula187 (#27023) üzenetére


Vesa
veterán

Milyen más textúra lehetne még a defaulton kívül? Az Elite sajnos nem modolható...

A tudomány a valóság költészete!

(#27050) Denzo válasza Rakamaz (#27037) üzenetére


Denzo
tag

Okozhatja az is, ha nem stimmel a dátum a géped órájában (mert lemerült az elem + nem szinkronizál a netről pontos időt).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.