Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Sylc


Sylc
senior tag

A minnenapjaim:

Tegnap csonaltam egy 1,5 - 2 oras Powerplay - Torval - Trade merit farmolos videot, viszont az OBS-ben a game sound nem volt bekapcsolva, csak a sajat hangom van a videon, nem kicsit idegesito :D

Csutortokon vettem egy asus ips monitort, pixelhibas, jeleztem amazonnak a hibat, kerik vissza, tegnap megjott a csere monitort :D (A hibas meg nalam).

Vettem egy Corsair fulest ajandekba havernak, ha megerinted a mikrofont, elmegy a hang a bal oldali hangszorokbol... itt vihetem vissza es kerhetem vissza a penzt :S

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19002) anatron


anatron
aktív tag

lol az Archonosok Robigoba akarnak terjeszkedni.

(#19003) CactuS válasza Sylc (#19001) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem 1 hónapba, 2 cégbe es ha jól emlékszem akkor 4 monitorba került mire kaptam egy hibátlan 29" LG UW monitort. Monitort többet nem veszek iponban az tuti. (Oázis keresett nekem egy jó darabot és azt kellett csak elhoznom).

Előfordul.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19004) Sylc válasza CactuS (#19003) üzenetére


Sylc
senior tag

A monitor hibarol nem az ipon tehet, de legalabb csereltek.

En kineztem magamnak egy 23" Asus VC239H -t (IPS, framless, LED backlid) megjott, elite futott, hot swappal csereltem, tok jo volt, majd kileptem latom, hogy feher alapon van 10+ kiegett pixelem (fekete), ami a cockpiten nem latszott :D

Amazon egybol kuldte masnapra a cseret, ezt a hibasat pedig jan 30-ig kell visszakuldenem. Igy most osszeraktam magamnak egy 3 monitoros setupot :D Sajnos ide a VGA-m mar keves BF4 ala... :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19005) gk004 válasza Sylc (#19004) üzenetére


gk004
tag

ÉN is mostanában cserélek majd monitort, de ki van zárva, hogy IPS-t vegyek... Olyan bevilágításai vannak, hogy csak lesek :Y Tiszta lutri, hogy milyet fog ki az ember.

CMDR Blian

(#19006) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kezdek egyenesbe jönni ! Cobra már a garázsban , +210k a tárcában :)) valaki egy amolyan közép árazású multi buildet tudna linkelni hozzá? :B Megköszönném!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19007) Sylc válasza Micsurin (#19006) üzenetére


Sylc
senior tag

Nekem most ilyen van :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19008) _Andras_ válasza duvi (#18996) üzenetére


_Andras_
tag

Gyakorlatban a segítségadás hogyan működik?

(#19009) e00dgy válasza CactuS (#19003) üzenetére


e00dgy
aktív tag

:) Monitort én sem veszek már többet. 42" :) LED TV 4ever! :D

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#19010) e00dgy válasza gk004 (#19005) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Én a monitor vételt ezért is vetettem el, igaz TV-ben is ki lehet fogni.
De mivel a 23,5 " kicsinek tűnt már így 6 éve után nagyobb 27" esetleg 29"-os monitor 1,5X többe került volna mint a TV amit vettem. ==>> TV
Szerencsés dolog volt, hogy ezt 90 ezer forintért tudtam megvenni. Monitor helyett is tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#19011) Cooper911 válasza Micsurin (#19006) üzenetére


Cooper911
senior tag

Közép árazású multi build? Vaaan! Tessék jönni!
Itt van e!
Megnövelt ugrótáv, D-s rendszerek, 36T Cargo a csempész... khm kereskedelmi árunak, jó kis fegyverek, kill warrant scanner ha esetleg kalózra tetszik vadászni. És ez a pompás jószág csak 550k creditbe kerül. Az alap hajó árán felül természetesen. No itt tessék aláírni.... ja és a biztositás csak 40k, ne felejtsük el... aviszontlátásra!

:D

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#19012) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R cooperét meg is építem , amint a maradék credit is a tárcába kerül! :D :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19013) duvi válasza _Andras_ (#19008) üzenetére


duvi
nagyúr

1.Tawiloban Saavedra Dockon lehet SSL küldetéseket elvállalni.
2.Tawiloban kalózokat irtani, akár az ottani REs-ben. Egyetlen kitétel, hogy semmilyen SSL hajót nem szabad kilőni (még a kalózokat se).
3.Lehet kamionozni (szállítani) is Saavedra Dock-ról más rendszerekben. Lehetőleg csak "export fuvarokat" (innen más rendszerekbe szállítunk árukat, de vissza nem hozunk) kéne csinálni, mert ez jótékony hatással van Saavedra gazdaságára.

(#19014) _Andras_ válasza duvi (#19013) üzenetére


_Andras_
tag

Akkor majd besegítek questekkel és kereskedéssel(T6-ra gyűjtök jelenleg). Csak egy explorer(DBE) hajóm van és éppen kint vagyok. Ha a térkép adatokat nálatok adom el az is beleszámít a segítségbe, vagy tök független kinek s hol adom le?

Lövöldözni nem fogok össze vissza. A tutorialon és a CQC-n kívül nem lövöldöztem még(combat rangom nulla) XD Gyakorolnom kellene, mert csapnivalóan megy ....

(#19015) duvi válasza _Andras_ (#19014) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ha a térkép adatokat nálatok adom el az is beleszámít a segítségbe, vagy tök független kinek s hol adom le?" Igen, számít :K Ezzel is segíted az SSL frakciót. Viszont óvatosan a hazaúttal, nehogy a lakott rendszerekben kilőjenek! Ilyen esetekben biztonsági kíséretet szoktunk adni. Kimegyünk a hazaérkező felfedezők elé és bekísérjük őket Saavedra Dockra. Ehhez viszont szükség van folyamatosa Ts kapcsolatra.

(#19016) _Andras_ válasza duvi (#19015) üzenetére


_Andras_
tag

Lehet szentségtörés ,de soloban megyek el odáig. Openben csak akkor emberkedek jobban, ha legalább annyi tőkém van/ lesz(pl a jelenlegi hajóm kapcsán), hogy a biztosítási pénz kifizetése ne okozzon "álmatlan éjszakákat".

Ha simán kiszednek, akkor - hála az itteni tippeknek - eltudok ugrani gyorsan(NPC elől), legalábbis zömében... Nyilván erős fegyverekkel ellátott nagyobb hajó még nem szedett ki ,csak Adder szintűek. :D

(#19017) duvi válasza _Andras_ (#19016) üzenetére


duvi
nagyúr

Rendben. Ha soloban nem okoz gondot megszökni, akkor gyere úgy. Ettől függetlenül áll az ajánlatom, mivel privát group is van a játékban :)

(#19018) Cooper911 válasza _Andras_ (#19014) üzenetére


Cooper911
senior tag

A gyakorlásra a következőt javaslom:
Egér/bill esetén deadzone-t vedd le minél kisebbre!
Váltsál be minden bounty-t felfedezési adatot, stb.
Vegyél egy alapabb hajót, Sidewinder, Eagle, ahogy tetszik. (A mostanit nem kell eladni!)
Tegyél rá gimbailed pulse lasert, kill warrant scannert. Állitsd be a firegroupokoat.
Menj ki egy Nav beacon-höz és kezd el scanelni a hajókat (T vel befogod). Utánna a kill warrant scannerrel is.
Ha kalóz (és nincs wingben!) akkor várd meg amig a többiek elkezdik lőni, ezután lődd te is.
Deadly és Elite ranguba egyenlőre ne köss bele!
Ha téged kezd lőni, húzz el onnan, a többiek majd leszedik rólad.
Így gyakorolsz is és bountyt is szerzel amit beválthatsz creditre.
Ha kilőnek, csak minimális összegü biztositást fizetsz. (viszont az addig be nem váltott bounty ugrik)
De NAGYON vigyázz, hogy ne lőjj bele olyanba aki nem kalóz.

Persze CQC és a tutorial is jó gyakorolni, de ez "éles" helyzet igy jobban rá vagy kényszerítve hogy jó legyél :) Na és persze pénzt is keresel.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#19019) Íjász001


Íjász001
tag

Hali All !!!

Még most sem lehet tudni a leendő hajókhoz szükséges rangot???

Íjász

(#19020) duvi válasza Íjász001 (#19019) üzenetére


duvi
nagyúr

(#19021) CactuS válasza Sylc (#19004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, arról nem. De arról igen, hogy 3x kellett oda vissza fizetnem a monitor árát, a végén már 5k-val drágábban kellett megvennem, mert mindig másik nagykertől szerezték be, és az adott nagykernek sose volt cseredarabja, így pénzvisszafizetést kaptam, újra meg kellett rendelnem. A végén egy kisebb mappányi papírom volt már 1 darab monitorhoz. A legvégén, amikor elegem lett, akkor meg 40 percet vártam a pénztáros csajra, mert éppen ebédelt a drága. (A több mint 1 hetes átfutási időről ne is beszéljünk, ami a garanciáztatást illeti, főleg úgy, hogy semmit nem csináltak).

Oazis ilyen téren normális volt, +2k-ért 20 napra bővült a 72 órás pixelgarancia, így nem kellett non-stop járatni, hogy kijöjjön rajta, plusz előre kibontották a monitort és akkor szóltak, amikor hibátlant tudtam elhozni, nem kellett átmennem a fél városon feleslegesen. Az egyik példánnyal beszoptam volna, ha nem hétvégére esik a 3 nap (az nem számít bele), mert csak a 3. nap jött ki a subpixel hiba.

3 monitorost én nem akartam, egyrészt nem fér el (még a nagyobbik 34" se férne szerintem), másrészt engem mindig zavart a monitorok kávája ilyen összerakott rendszernél. (Egyik céges bulink a Racecenterben volt, de nekem ott sem jött be emiatt.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19022) Íjász001 válasza duvi (#19020) üzenetére


Íjász001
tag

Rendes!!!!!

Kösz duvi!!!

Mindenki nyomja ezerrel a rangot???

:)

[ Szerkesztve ]

Íjász

(#19023) rtitusz válasza Íjász001 (#19022) üzenetére


rtitusz
őstag

Rangot kéne nyomnom, mert 1.5-el megszűnik az Open-Private-Solo kiskapu, és változtatnak a charity rendszeren is, de annyira közel a tripla Elite, hogy a Combat rankot nyomom ezerrel. Azt hallottam, hogy nehezebb a két frakciónál a katonai fejlődés a Beta alatt kicsivel, de cserébe látod, hogy mi mennyit ér.

(#19024) Sylc válasza rtitusz (#19023) üzenetére


Sylc
senior tag

"1.5-el megszűnik az Open-Private-Solo kiskapu" vegre :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19025) CactuS válasza rtitusz (#19023) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ha már lezárják a loggolgatós quest-halmozást, akkor remélem cserébe ki is javítják a hibát is a quest rendszernek. De gondolom odáig nem jutnak el...

Sylc: Most már tudsz nyugodtan aludni, mi? ;] Idáig se értettem, hogy miért fáj ez azoknak, akik nem használják, mert elveszi a játék élvezetét, ezután se fogom megérteni. Viszont egyre jobb döntésnek tűnik, hogy nem vettem meg a kieget.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19026) Sylc válasza CactuS (#19025) üzenetére


Sylc
senior tag

Mert azokkal szemben, jogosulatlan elony, akik nem hasznaljak ki. Gondolok itt a trader elite halmozott long range smuggling megszerzesere egy-ket het alatt...

Mellesleg mindenkinek lelke rajta, de mikor a kezdoknek mar alapbol ezt ajanlottak paran, amikor felszallni alig tud, az zavart.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19027) Sylc válasza e00dgy (#19010) üzenetére


Sylc
senior tag

Szep TV, de ugye azt tudod, nagy full hd tv =/= gaming monitor ;) Gondolok itt a valaszidore (1-5ms vs 25-40ms) amit egy TV-n nem veszel nagyon eszre, de FPS jatek alatt elegge zavaro tud lenni.

Nalam az IPS monitor alap volt, ebbol nem akartam engedni, meg kontraszban is jobb egy monitor mint a TV, ami inkabb az elmosasra van kihegyezve, ami filmen nem zavaro, szamomra jatek kozben viszont az.

Az asztalomon pedig 40cm-re a szemembtol a 42" mar kezelhetetlenul nagy lenne :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19028) ricinus13 válasza Sylc (#19026) üzenetére


ricinus13
senior tag

Viszont azokkal szemben nem szép akik tudják mit csinálnak az alap hajókkal, de csak mining-okat dob meg smuggle-t nagy állomásra. Nekünk azért ez nagy tökön rúgás.

(#19029) CactuS válasza Sylc (#19026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért anno, ha jól tudom az állomásokon nem volt készlet, hanem végtelen számú nyersanyag volt. Az nem zavart akkor? A bugos PP reward? A biztosítási csalás? Meg a többi bug/hülyeség, amit azóta javítottak.Ha így nézzük, akkor gyakorlatilag minden patch után reset kéne minden accountra, hogy mindenki egyenlő eséllyel indulhasson, és ne beszélhessünk jogosulatlan előnyről.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19030) Sylc válasza ricinus13 (#19028) üzenetére


Sylc
senior tag

Szerintem bug volt, amit vegre kijavitottak, alapbol ezt kellett volna kiadni...

Mas jatekban fel sem merul, a solo / privat / open valtogatas (GTA vs GTA Online pl), itt meg el volt baXva, ezt sokan kihasznaltak, de ennek vege. Nem fog nekem hianyozni, tokonrugas? Mint pl a frakcio rang huzas 1.0 vs 1.4, ez van.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19031) Sylc válasza CactuS (#19029) üzenetére


Sylc
senior tag

Gondolkodtam egy reseten Horizons kijovetelekor, de elvetettem.

ED = bughalmaz, ami viszont hianyzik, az a kovetkezetes buntetes exploitereknek. Nem igazan hallani hatalmas banhammerrol xy hiba kihasznalasaert, egy jogosulatlan elonnyel kevesebb, azert ezen felul meg marad eleg ne aggodj... sot jonnek uj bugok is :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19032) duvi válasza Sylc (#19031) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenleg az a Frontier hozzáállása, hogy amíg soloban exploitolsz vagy csalsz, addig elég lazán kezelik a dolgokat (csak durva kihágásokért büntetnek). Ellenben ha openben tapasztalnak ilyet (pl. "örök pajzs", három kattintásból bent vagy Sag A-nál...stb) azt azonnal és keményen büntetik. Egyszerűen nincs annyi erőforrásuk, hogy a folyamatos fejlesztések mellett mindenre 100%-osan figyeljenek. Bíztak benne, hogy jól fog szerepelni az ED, de szerintem még őket is meglepte - és készületlenül érte - ez a hatalmas siker. Próbálják tartani a beígért tempót (folyamatos tartalmi frissítések), de látszik, hogy ez elég nehezen megy nekik.

(#19033) baphomet válasza Sylc (#19031) üzenetére


baphomet
senior tag

Én felakasztatnám a küldetésrendszerért felelős designert és a disznókkal zabáltatnám fel azokat a backereket, akik kitalálták és akik támogatták a supercruise-t a micro jumppok helyett. Sajnos egyikünk kívánsága se fog teljesülni. :O
Úgyhogy megyek is gyorsan és a módváltás + naval progression smuggling exploittal megcsinálom a level 11-12 fokot a fedeknél kb. két óra alatt, amíg lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19034) _Andras_ válasza Cooper911 (#19018) üzenetére


_Andras_
tag

xbox 360 kontrollerrel játszok. Elég nehézkes célon tartani :D

Most ott vagyok Tawilonál. 2-t kilőttem egy meg kilőtt. De 3 ezer csak a biztosításom.

Az SSL megnevezés ha szerepel benne, akkor nem lehet kilőni, igaz? Tawilo + valami esetén se lehet kilőni ?

(#19035) #84221696 válasza _Andras_ (#19034) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nálam úgy megy a harc, hogy amikor kiszed a kalóz (npc), akkor nyúlcipő! :DDD

Hiába megyek egy gyors hajóval (cobra mk iii), mindig a fenekem lövik és soha sem tudom célkereszte hozni. :(
Így inkább futok, az életemért.:D

(#19036) duvi válasza _Andras_ (#19034) üzenetére


duvi
nagyúr

Tawiloban kalózvadászatnál csak az SSL INTERSELLAR hajókat mellőzzük (még akkor is ha kalózok). Az összes többi wanted/kalózhajót ki lehet lőni, legyen az Tawilo Defence Forces hajó, akkor is.

(#19037) CactuS válasza Sylc (#19031) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez szép és jó, de még mindig ott tartunk, hogy a loginos quest gyűjtés nem exploit, ezt ők írták. Pusztán nincs összhangban az Frontier elképzeléseivel. Be is baszna, ha az lenne az elképzelés, hogy 15 percig login és töltőképernyőt bámulja a játékos.

Na mindegy, hagyjuk, mert a végén megint belelendülünk. :B

meunier: Thrustereket használod? Illetve gázt adagolod forduláskor? (FA OFF gondolom nem játszik még)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19038) e00dgy válasza Sylc (#19027) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Tökéletes a válaszideje! :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#19039) betyarr


betyarr
veterán

rádöbbentem,hogy a csempészkedés sokkal jobban jövedelmez,mint a kereskedelem.erre a célra melyik hajó a legideálisabb?jelenleg egy haulerrel tolom és már összecsempészkedtem több mint 1 millát.

(#19040) Sylc válasza e00dgy (#19038) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha a valaszideje megkozelitene a 16ms-t (minimum jatekhoz) akkor mar 1000 pixeles betukkel hirdetnek, ugyanez igaz a kontrasztaranyra.

2014 42" LG 42LB5600 1080p 60hz LED HDTV 27ms, ez mar a kovetkezo model, 5ms vs 27ms.

Ketezres evek elejen vettem az elso TFT monitoromat, ami 16ms-es volt, azon is mar volt lag, bar a VGA nem volt annyira kielezve ra, hogy zavaro legyen.

Input lag-rol pedig meg nem is beszeltunk.

Nem azt mondom, hogy egy atlag felhasznalonak nem jo a 42" TV, de nekem nem felel meg. Xbone / PS4 ala viszont tokeletes lenne. Ez az oka, amiert dragabb a monitor mint a TV, pedig ebben tuner sincs.

video

masik video

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19041) Sylc válasza betyarr (#19039) üzenetére


Sylc
senior tag

Milyen urhajoval?

Amig nincs T6-od, addig igen, T7 eseten nem, T9 nagyon nem.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#19042) RichieTri válasza betyarr (#19039) üzenetére


RichieTri
senior tag

Ennyiből egy Cobraba ülnék, majd egy ASPbe

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#19043) Cooper911 válasza CactuS (#19025) üzenetére


Cooper911
senior tag

Azt írták, hogy a ki be lépés nem fogja újragenerálni a küldetéseket, de nem is lesz rá szükség, mert rövidebb idő alatt generálódnak a küldetések.
Viszont cserébe egyszerre kevesebb lesz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#19044) VitoSagi válasza duvi (#19013) üzenetére


VitoSagi
tag

Szerintem most a kamionozás fog menni Saavedra Dockból export, ha ez tényleg segíti az SSL-t. Vettem egy Pythont ami egyelőre másra nem igazán alkalmas, csak fuvarozni. Hiába, régen lövettem már nullára magamat, kell néha a fájdalom. :P Persze amikor uncsi a fuvar előveszem a Keselyűt és megyek a RESbe darálni majd egy kis kalózt. Egészen embertelen időpontokban, de fogok jönni rendszeresen most már. TS-en meg a mikrofon nagyjából felejtős már, de hallgatózni fogok úgy, mint eddig. Beköltözött a PC a hálószobába, család nem értékeli ha éjjel beszélgetek "magamban"... :DDD

Flynth/Sylc: Igen, függő vagyok, elismerem. 2 hónapot bírtam elvonón... nem jó. Amúgy ha behúzza Tawilot az Archon gyerek szerintem átmegyünk forradalmárba és valahogy kiűzzük. Így jár minden kalóz. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#19045) e00dgy válasza Sylc (#19040) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Tisztában vagyok a technikai háttérrel, lényeg és a hangsúly nem azon volt, hogy specifikációra mi miért.

Hanem azon, hogy igen komoly meglepetés volt, hogy mennyire is jó rajta játszani, akár FPS-t is.
Mivel a volt monitorom elég magasra tette a mércét, így nehéz volt a választás a TV mellett, itt a lényeg az, hogy nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik mint amennyire!

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#19046) e00dgy válasza orientcx (#18903) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Dec. 15! Már nagyon várom! De nem a Horizon miatt! :D
Hanem az FDL buff miatt!!!! :B :DD :DD :DD

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#19047) CactuS válasza Cooper911 (#19043) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ez így elég erős nerf szagú, de értem, hogy mozgásra ösztönzik a játékost. Tényleg remélem, hogy jobb lesz, mint ahogy hangzik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19048) duvi válasza VitoSagi (#19044) üzenetére


duvi
nagyúr

Kösz! Minden segítség jól jön! :K Én is hasonló cipőben járok. Mostanában én se járok Ts-re, mert kicsit besokallt a család a sok megbeszélés és event miatt. Időm se nagyon van játszani, de amikor belefér akkor Tawiloban tolom a szekeret (most is épp ott vagyok) :)

(#19049) orientcx válasza e00dgy (#19046) üzenetére


orientcx
őstag

"Már nagyon várom! De nem a Horizon miatt!
Hanem az FDL buff miatt!!!!"

-
Látod? Ezt külön neked ezt hozta az ED jézuska. :K
Azért majd nyomj egy config-ot, hogy neked mi vált be

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#19050) Sylc


Sylc
senior tag

Background szimulacio alapok.

BGS video #1

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.