Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Raymond válasza WhiteHawk24 (#41000) üzenetére


Raymond
félisten

Esetleg nezd meg itt kezdetnek, Aug 11 info:

"I’ve found a mission for articulation motors at Ugrivirii Jefferies port ! Black box Salvage mission and a passenger exp. mission for 1600 Ly"

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#41002) WhiteHawk24 válasza Raymond (#41001) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Már néztem, nem volt. De köszi az infót! :)
De a "Kappa" rendszerben volt egy, lehet tényleg igaz, hogy High Tech rendszer kell.

[ Szerkesztve ]

(#41003) orientcx


orientcx
őstag

A minap megint volt valamennyi időm, gondoltam tartok egy-két órás laza ügyfélfogadást kalóz képesítésű szakemberek számára, de a régi, jól bevált helyemen a mission board-on áruszállítós, bányász, meg "főnök, agggyáámáán egy staubot" küldiken kívül nem volt semmi. Csak nem azt gondolta Braben mester, hogy egy büszke Fed bugris majd beáll bányásznak?!!! Ott dolgozni kell, oda csak menjen a Hapci meg a Kuka! De hát ez a board combat mission-ből meg max kb olyanokat adott, hogy Ödönke berúgta a szomszéd óvoda ablakát gumilabdával, ezért kobozzam el tőle az ebédnél kapott Túró Rudit. Hova tűntek a 20-40-50 millás wingeknek szánt felkérések? Háá mosmáá társadalmi munkában pofozzam fel a császári bádogbödönökben pislogó birodalmi suttyókat? :U

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#41004) Peppo válasza orientcx (#41003) üzenetére


Peppo
őstag

Pedig vannak. De néha tényleg nem látni egyet sem. Meg most valamiért nekem elkezdett alacsonyabb szintű küldetéseket dobálni olyan frakcióknál, akiknél amúgy maximumon vagyok és eddig csak elite küldetéseket adtak.

(#41005) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv! o7
Csak sikerült a tervem és tegnap sikeresen unlockoltam az összes Guardian weapont.
Kérdésem az lenne: Ha megvannak a Guardian fegyverek a Human Tech Brokernél melyik fegyvereket érdemes unlockolni? Thargoid harcra készítek hajót.
Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#41006) Peppo válasza WhiteHawk24 (#41005) üzenetére


Peppo
őstag

Onnan nem nagyon kell semmi, ha a guardian cuccok megvannak. Azok a legjobbak bogárirtásra.

De amúgy a shock cannon vicces cucc, érdemes kipróbálni. :D

(#41007) 4580693


4580693
senior tag

Begyűjtöttem egy rahdli painite-t. Gondoltam, megtartok 10 tonnát az egyik engeenernek. Mennyit adtam el belőle? Hát egyel többet. :D
Mehetek vissza azért egy 1 darabért, aztán majd lesz egy halom kalóz, aki végigüldöz a fél galaxison. :DDD

(#41008) orientcx válasza Peppo (#41004) üzenetére


orientcx
őstag

Na mindegy, akkor decemberben majd újra megpróbálom :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#41009) Cooper911 válasza 4580693 (#41007) üzenetére


Cooper911
senior tag

Add el mindet és bányássz 10et. Dupla hotspotban hamar megvan.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#41010) 4580693 válasza Cooper911 (#41009) üzenetére


4580693
senior tag

Azt csináltam. Igaz nem dupla, de legalább pristine. Egy óra kutatás során 40 aszteroidába 3/4 részében platinum, pár darab egyéb és 1 db painite, amit utolsónak találtam. 😁 Nem is értem, miért nem Platinum hotspot a neve. :)

(#41011) cabala1 válasza Peppo (#40982) üzenetére


cabala1
tag

Mentem két kört a tripla LowTempDiá-ra Cutterrel egyszer 512-es raktérrel 9 collectorral, majd 256-os raktérrel, de 12 collectorral... az eredmény kb ugyanaz...
A belépési pont mennyire fontos? Eddig próbáltam pont a metszéspontot eltalálni, de lehet, hogy inkább a 2 LTD-hez közelebb kellene... hátha az jobban adja a jobb aszteroidákat.
Sajnos LTD-nél a legtöbb szikla csak pár tonnád ad, nem valami jó a stat, legalábbis a Painit jobban gyűlik (így órabérben kb hasonlóra jön ki)

(#41012) Peppo válasza cabala1 (#41011) üzenetére


Peppo
őstag

Szerintem csak az a lényeg, hogy ott ugorj be, ahol mindegyik mező fedi a területet. Én igyekeztem a lehető "legsárgább" részre menni, de hogy sikerült-e, azt nem tudnám biztosra mondani.

Igen, a sziklák gyengébbek, ha találsz olyat, amelyik 10 tonnát ad, akkor az már nagyon jó. Lehet, kisebb, fürgébb hajóval jobban megéri, mert gyorsabban tudsz az asztik között mozogni. (Ill. még wingben lennék rá kíváncsi.)

Én is mentem azóta egy 512-es painite kört a Cutterrel, kb. 2 óra alatt volt tele. Lehet, ha lekönnyíteném, fürgébb lenne, mert most egy eredetileg harcra épített hajóval bányászgatok. De sokkal többet szerintem nem tudnék kihozni belőle, legfeljebb, ha nagy szerencsém lenne az aszteroidákkal.

Szóval nem rossz ez az LTD, de a Painite nekem egyelőre tervezhetőbbnek, nyugisabbnak tűnik.

(#41013) 4580693 válasza Peppo (#41012) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem meg ellentétes Élményeim vannak. :DDD Inkább gyűjtöm a LTD-t, mint Painite-et. Legalábbis, a mai nap reggele negatív élményei alapján. :DDD

Amúgy, hogy a túróbe tudtok 500 tonna rakteret kialakítani? 😲 Én a Kondával csak 300t körül tudok. Mondjuk, shield van, mert anélkül egy tapodtat sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#41014) 42861 válasza 4580693 (#41013) üzenetére


42861
senior tag

Cutter vagy T9 kell hozzá. Én most T9-el kapirgálom a painite-et, 640 cargoval. Igaz, csak 7 db collector limpet van, így egy kicsit lassabb.

(#41015) 4580693 válasza 42861 (#41014) üzenetére


4580693
senior tag

Nézegettem ezt a T9-et, de nem túl lomha? (Mondjuk, a Konda sem egy kapkodó idegbeteg, az biztos).

(#41016) cabala1 válasza 4580693 (#41013) üzenetére


cabala1
tag

(#41017) Peppo válasza 4580693 (#41013) üzenetére


Peppo
őstag

Painite nekem azért vált be jobban, mert kb. minden második aszteroidában van, és ezek közül is elég sok 25% fölötti. Kb ezekkel érdemes foglalkozni. Nem rossz az LTD sem, csak ott nagyobb a szórás.

Ahogy már mások is írták, T9 vagy Cutter. Azoknak a legnagyobb a raktere, és elég sok modulhely is van bennük, így elfér a rengeteg limpet controller. És még a pajzs is. A nélkül én sem mozdulok ki.

Először a T9-est próbáltam, és nem is volt vele semmi baj, leszámítva, hogy tényleg lomha. (Pedig fullra húzott motor van benne.)
Most a régi beam lézeres Cutterrel tolom, átalakítás után kb. így néz ki. (A shield boostereket nem állítgattam be, de az is mind húzva van.) Ezzel a felszereléssel akkor sincs baj, ha valaki érdeklődne a rakomány után. :D Hamar meggyőzhető vele, hogy inkább ne tegye.
Lecserélhetném az FSD boostert is limpetre, de igazából ez a 9 is elég. Vagy mehetne a helyére fuel scoop, és akkor dokkolás nélkül is menne egy hosszabb út. De egyelőre nekem ez így bevált.

(#41018) 42861 válasza 4580693 (#41015) üzenetére


42861
senior tag

Konkrétan egy mozgó bolygó. :D De azért el lehet vele lenni. Egy Corvette a másik bányász, de az csak 384 cargo-s.

(#41019) 4580693


4580693
senior tag

Srácok, nektek ma nem laggol a játék? Eddig semmi problémám nem volt a játékkal, a konfigomon fhd-ban szépen elketyegett fullos beállításokkal. De szinte azóta, hogy vettem egy Anacondát, eléggé laggzik.

[ Szerkesztve ]

(#41020) Peppo válasza 42861 (#41018) üzenetére


Peppo
őstag

Dupla/tripla hotspotokra jó, mert oda nem kell nagy manőverezőképesség. Persze jó, ha van, de meg lehet lenni nélküle. Ha robbantani is kellene, oda már tuti nem ezt vinném, de igazából a nagyok közül egyiket sem. Arra egy Python tökéletes.

(#41019) 4580693 Nem tapasztaltam. De régebben volt olyan, hogy néhány napon át időnként akadt. Lehet berhelnek valamit a szerverekkel. Hamarosan jön a szeptemberi update.

[ Szerkesztve ]

(#41021) 4580693 válasza cabala1 (#41016) üzenetére


4580693
senior tag

Ez igen. Nem apróztad el. Van rajta bőven bányász lézer. :D

#41020 Remélem, csak valami ilyesmi van a háttérben és nem a gépem döglődik. :)

[ Szerkesztve ]

(#41022) pcnet


pcnet
addikt

Szóba került megint a bányászat az új nagy hajó kapcsán, elkezdtem videókat nézegetni és kedvet kaptam hozzá. A nagy accommal még mindig valahol a semmi közepén vagyok a Corvettemmel, elite rang húzás abbamaradt. Van egy kis accom, amihez viszont nincs meg a Horizons. Az alap játékkal is ki tudom próbálni az új bányász rendszert? :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41023) duvi válasza pcnet (#41022) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem igen, de nem tudom biztosan. Egyszerűen kiderítheted. Ha tudsz venni a hajódra új bányászmodulokat (pl. Seismic Charge Launchert), akkor tuti, hogy működik :K

(#41024) pcnet válasza duvi (#41023) üzenetére


pcnet
addikt

Az alap játékkal is megy az új bányász rendszer. :) Sőt még tech broker és material trader is megjelenik a menüben. Persze ha rányomok, az adatok lekérésénél teker a végtelenségig. Egy trader Anacondát építettem át, 4D SG-al. 28% hullal értem be állomásra. Igaz mivel csak alap játék, így teljesen tuningmentes a gépsárkány. 2 óra alatt 13 tonna opált sikerült kibányásznom. Elsőre találtam egy core void opal aszteroidát, de nem sikerült a robbantás. Utána 1 óra keresgélés de még void opal hotspotot se találtam. Végül az utolsó limpetjeimmel sikerült 13 tonnát kiszedni egy kavicsból. Lehet Pythonnal fogok nekifutni holnap. Minden elismerésem azoké, akik Cutterrel járnak bányászni! :D A ketté hasadt aszteroidák közt darabokra törtem a szervezezemet. :D De jó móka volt! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41025) Peppo válasza pcnet (#41024) üzenetére


Peppo
őstag

" Minden elismerésem azoké, akik Cutterrel járnak bányászni! :D "

Cutterrel nem megyünk aszteroidát robbantani. Én legalábbis nem szoktam. Arra tényleg inkább egy Python vagy valami kisebb, mozgékonyabb hajó kell. (Krait II-est használtam erre.) Cutterrel csak a hagyományos módszert használom, bányászlézerrel masszírozom ki a zsírt az aszteroidákból. Arra tökéletes a nagy raktér miatt. De hogy a törmelékek között manőverezzek azzal a bazi nagy döggel, na azt inkább meghagyom másnak. :D

(#41026) wollnerd válasza Peppo (#41025) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nekem van Cutter-em "Big mining vessel" néven, 256-os raktérrel (azért annyi, mert nekem mindenképpen kéne a dokkoló computer és a fuel scoop.) 7 mining laser-rel és ennek megfelelően fegyverzetre túltuningolt PD és jobb hűtésre specializált PP-vel és 6A-s Prismatic shield-del.
És van egy APS Explorer-em "Deep mining vessel" néven, 96-os raktérrel, ilyen fittel.
:)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#41027) Peppo válasza wollnerd (#41026) üzenetére


Peppo
őstag

Hogy a fenébe bír el 7 bányászlézert? Nekem 4 db medium van rajta, és kb. pont addig bírja energiával, míg ki nem fogy az aszteroida. De néha már szól, hogy kezd túlmelegedni a hajó. PD weapon enhanced, direkt a beam laser buildhez lett csinálva. PP fullos overcharged.

Amúgy igen, az AspX is jó a célra. De ha alighanem a Python mellett maradnék, ha robbantgatós bányászhajót csinálnék. Abba fér elég rakomány is, és azért nem mozog rosszul, ha fel van pörgetve a hajtómű. Ill. a Krait is nagyon jól teljesített, csak az ugye 64 tonnával kevesebb rakományt bír.

(#41028) wollnerd válasza Peppo (#41027) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Úgy, hogy 4-es PIP-be rakom a WEP-et és mind a 7-et elindítom és a végére igaz, hogy épp elfogy az energia, és a hő is 90-95%-on is jár, de addigra már 5-7 mp után már "Asteroid depleted". :) Kikapcsolásra pedig gyorsan lemegy a hő, másrészt ha valamelyik laserből kifogy az energia, (egyszerre 4-nek ki szokott fogyni) a hő is máris visszafogja magát. Nagyon gyorsan kibányász egy asztit és aztán a 9 limpet összeszedi kb. 40-50 mp alatt. kábé 1 percbe kerül egy aszti foglalkozása. :)
Itt a link a fitt-hez.

Gondoltam a Python-ra is, de megnéztem a hajók manőverezési statisztikáit és így ASP nyert... Különben is nem szeretek a bányászattal egyhuzamban hosszú-hosszú ideig foglalkozni. Ezért is csak 256 tonna a Cutter raktere, kb. 1.5 (max 2 óra) alatt bányászok ki 256 (+10, refinery is raktér. :D) Painite-t, okosan kihasználva a limpeteket is.
De lehet hogy egyszer kipróbálom a Pythont is erre, úgy se volt még mindig soha. :D Pedig 2017 júl. óta játszom.

Szerk: pont az overcharged PP azzal is jár hogy jobban melegszik... :U Ezért váltottam 7A-sról 8A-sra majd hűtéssel engiztem.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#41029) Raymond válasza wollnerd (#41028) üzenetére


Raymond
félisten

"De lehet hogy egyszer kipróbálom a Pythont is erre, úgy se volt még mindig soha. :D Pedig 2017 júl. óta játszom."

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#41030) pcnet


pcnet
addikt

Az normális, hogy 3 óra alatt csak egy void opal core aszteroidát találtam? Vagy béna vagyok? Icy ringben scannelgetek, vörösen izzó kavicsokat keresek, de hiába. 15 tonnát kicsit kevéskének találom 3 órára vetítve.

Szerk: Void opal hotspotnál természetesen. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41031) Peppo válasza wollnerd (#41028) üzenetére


Peppo
őstag

Végül is lehet, hogy tényleg bírná a hajóm a hét bányászlézert is. Hamarabb kifogyna, de hamarabb ki is szedné a cuccot. Mondjuk tökmindegy, mert a limpetek viszont nem bírnák, hacsak nem szedek ki még valamit, és rakok be egy plusz limpet controllert. Majd kipróbálom.
Nálam sajnos marad az overcharged PP a pajzs meg a boosterek miatt. Nem szeretem, ha bármi is meg tudja karcolni a hajót. :D De mondjuk a melegedéssel nem is volt nagy baj eddig.

Ha ennyire fontos a manőverezés, akkor a Krait II-t tudom javasolni. Nagyon jól mozog, és azért csak több fér bele, mint egy ASP-be. Én nagyon szerettem vele aszteroidákat kerülgetni. Kezesbárány volt. :) Az ugrótávja is elég jó, bár gondolom, ez az ASP esetében sem problémás.

Igazából két óra alatt az 512-es rakteret is tele lehet pakolni. Én most általában ilyen időt futok vele a dupla hotspotoknál. Persze ebben nincs benne az odarepülés, és az eladás. Úgy kb. 2,5 óra egy kör.

(#41030) pcnet Az nagyon sovány, annál azért több van. Megnézted előtte, hogy az adott csillagrendszer hogy áll nyersanyaggal?

[ Szerkesztve ]

(#41032) Raymond válasza wollnerd (#41028) üzenetére


Raymond
félisten

Ja es ahogy nezem van itt meg jobb is:

"Itt a link a fitt-hez."

Amiota itt van ez a VO meg Painite banyaszat azota teljesen elszabadultak a dolgok, peldaul ez itt mar tenyleg a burzsujsag netovabbja :D

Igaz latom a 8-as slot-ban mar nem volt hely :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#41033) pcnet válasza Peppo (#41031) üzenetére


pcnet
addikt

Ööö... Azt, hogy kell? Itt tradeeltem, itt volt a hajó, találtam egy icy ring gázóriást, megscanneltem, volt void opal hotspotja és beestem nézelődni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41034) Peppo válasza pcnet (#41033) üzenetére


Peppo
őstag

https://eddb.io/body

Fent a System reserve-et állítsd Pristine-re, mellette a Ring type legyen az, amit keresel, (VO esetén icy ring), és lent a Reference systemnél meg azt add meg, hogy hol vagy, aztán Find bodies gomb megnyom, és akkor kidobja a hozzád legközelebbieket.

(#41035) pcnet válasza Peppo (#41034) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! :R Az megvolt, CMDR Phoebia videója alapján. Egy 5.5 ly-re lévő rendszert ajánl. Mindjárt átugrok körülnéni. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41036) a2d2 válasza Raymond (#41032) üzenetére


a2d2
addikt

Atya ég ez vajon mit tudhat? Lehet a beugrási pontból bescanneli az összes bolygót :D

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#41037) wollnerd válasza Raymond (#41032) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Naigen, elég fura egy 1-es modul egy 6-os modulhelyen... :D Boldogan kidobnám és a helyére beraknám egy újabb controller limpetet, hogy legyen 12 is, de az a baj, hogy ha nincs DSS a hajón, akkor nem jeleníti meg a nav panelen a hotspot-okat és akkor nem tudnám behatárolni a dupla hotshot helyét, hiába scanneltem már le a gyűrűt (magával a bolygóval nem tettem meg) először és térek vissza ugyanarra a bolygóhoz, ha nincs DSS a hajóban, olyan mintha sose scanneltem le volna. :(

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#41038) wollnerd válasza a2d2 (#41036) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Attól hogy beraksz egy 1-es modult a 6-os slotban, attól még 1-es marad. :DDD A DSS-ből csak az 1-es létezik, mint a (A)DC-ből is.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#41039) a2d2 válasza wollnerd (#41038) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, tényleg, benéztem. Én alapban 1-es helyre tettem ezeket nem is figyeltem hogy nincs másik :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#41040) pcnet


pcnet
addikt

Ha már le van scannelve a gyűrű egy olyan rendszerben ahol még (emlékeim szerint) nem is jártam, akkor lehet az a lelőhely már kimerült? Átugrottam a másik rendszerbe amit EDDB ajánlott, egyik gázóriás gyűrűjét nem tudtam lescannelni, átment rajt a szonda, átléptem privat groupba is, mert azt hittem bug, a másik gyűrűje pedig már le volt scannelve. Odébb álltam, kerestem másik rendszert, gyűrűscan, beugrok, 4 kalóz rámtámad, futás. Gondoltam ez nem az én szakmám, de menekülés közben megláttam a másik void opal hotspotot. Beugrottam és 17 void opal jött kb 10 perc alatt. Eddig a vöröses kavicsokat vizsgálgattam, most pedig a világos sárgákból jön az opal. Ki érti ezt? :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41041) Peppo válasza wollnerd (#41037) üzenetére


Peppo
őstag

Miért nem veszed ki a docking computert? Helyére menne a DSS, a hatos helyre meg még egy limpet controller.

(#41040) pcnet Igen, azokra a színekre rá kell érezni. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem sikerült még. :D És most egy ideig nem is fog, mert nem robbantgatok.

[ Szerkesztve ]

(#41042) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.
Tavaly decemberben játszottam utoljára. A minap gondoltam újra előveszem. PS4-en játszok. Volt valami patch ami átírta az irányítást, mert egyszerűen ki és bedokkolni nem tudok, össze vissza rángatom a hajót. Ráadásul supercruise-ba meg nem tudom pörgetni a hajót csak csak "csúszik" oldalra és le, föl. Néztem a beállításokat de nem lettem okosabb minden ugyan úgy van beállítva minor abba hagytam a játékot.

(#41043) duvi válasza Dagohun (#41042) üzenetére


duvi
nagyúr

Maguk a funkciók nem működnek, vagy az irányítás szállt el? Más játékokkal jól működik a kontroller/hotas?

(#41044) wollnerd válasza Peppo (#41041) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Az első körökben még DC nélkül próbáltam, de ez a Cutter olyan hatalmas és "magas" hogy nem feltétlen látom hova is dokkolok, mindig lefelé kellett döntenem az orrát és nem egyszer volt már hogy az alacsonyon szállás miatt
rossz landing pad figyelmeztetést kaptam és a lomhasága miatt nehéz onnan időben kihúzni onnan, volt hogy még fordulnom is kellett párszor hogy megtaláljam a megfelelő landing pad-ot.... :(((
Na de majd még 1x próbálok esélyt adni ennek. :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#41045) Dagohun


Dagohun
tag

Kontroller-el játszom. Minden másnál jó. Lehet hülyén fogalmaztam a lényeg a két kart kell használni a PS4-en, eddig a bal kar döntötte és forgatta a hajót és a jobb karral lehetett csúsztatni (nem tudom a pontos megnevezését) minden irányba a hajót. Most csak a bal karral tudom csúsztatni a hajót és kész. Viszont ha kikapcsolom a fight assistott akkor nálam elszabadul a pokol. Akkor működik régi felállás csak irányítani nem tudom a hajót. :)

(#41046) duvi válasza Dagohun (#41045) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez elég durván hangzik :( Nem tudom, hogy konzolon el lehet-e menteni a beállításokat, de első körben kéne egy gyári visszaállítás a controls menüben. Tudom, nem egy leányálom mindent újra belőni, de egy fokkal jobb, mint a reinstall.

(#41047) 4580693


4580693
senior tag

Ezt a Lavian Whiskey-t vagy mifenét, naponta csak 12 tételt tudok venni a Lave-en?

Szépen megfogalmaztam. 😁

[ Szerkesztve ]

(#41048) duvi válasza 4580693 (#41047) üzenetére


duvi
nagyúr

Lavian Brandyből egyszerre csak 12-ot ad az állomás. Amíg ott van ez a 12 a cargodban, addig nem is ad újat. Tizenkettesével kel forogni és leadni.

(#41049) Peppo válasza duvi (#41048) üzenetére


Peppo
őstag

Vagy lusta módon megkérni valakit, hogy vegyen ő is, aztán az állomáson kívül kiszórja neked, visszamegy, vesz újat, megint kiszórja neked, amíg elég nem lesz. Aztán lehet vele repülni leadni. :D
Egyébként ez is genyóság a játék részéről. Nekem még 24-et engedett venni, de régi leírásokban meg olyanokat olvastam, hogy akkoriban csak ötöt.

[ Szerkesztve ]

(#41050) 4580693 válasza duvi (#41048) üzenetére


4580693
senior tag

Köszi. Ítéletnapig várhattam volna a kövi 12 tételre. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.