Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) gigafun válasza raymi16 (#15400) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez csak a szokásos csütörtöki karbantartás.

(#15402) nubreed válasza raymi16 (#15400) üzenetére


nubreed
veterán

Megértem. :D
Remélem mire hazaérek, újra menni fog!
Amugy van arról info hogy mikor jönnek vissza a szerverek?

(#15401) gigafun: ja, és azt mindig igy napközben csinálják? (Eddig nem tudtam, hogy van ilyen, mert napközben nem vagyok otthon, nem játszom).

Egyébként nem tudom tegnap néztétek e, de mikor elkezdtem játszani vmikor 4-5 óra között a játék kliensben a Server Status OK volt, mikor kiléptem a játékbül, a Server Status -ra az volt írva, hogy Issues Detected. Hát csak remélni tudom, hogy javítják mára ezeket a hibákat, pl azt amit tegnap itt is leírtam, hogy egyszerűen képtelen voltam beváltani visszatérve az állomásra a bounty voucher -öket amiket res-ben összeszedtem. Ráböktem, hogy Redeem Bounty Vouchers, kiírta, hogy "Stand By", pár másodpercig elszüttyögött és aztán vissza jött az ablak és ugyanúgy ott volt az összeg amit beakartam volna váltani.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15403) raymi16 válasza nubreed (#15402) üzenetére


raymi16
tag

Elvileg 20 percet írt (ha jól láttam), de ha nem, akkor nemtudom kitől van ez az információ! :U

(#15401) gigafun: Akkor csütörtökön lehet nem voltam túl aktív, mert ez még új nekem! :Y

Bár mostanában tény és való hogy nem sokat tudok lenni, költözködés volt/lesz, most a kettő közötti nyugalmat használom ki!

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#15404) CactuS válasza orientcx (#15394) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt én is tapasztaltam, meg még pár egyebet:

- Az összes pilóta kb. idióta kamikaze lett, függetlenül attól, hogy egy T9-ben ül vagy SW-ben. Még akkor is, ha neki nincs pajzsa, nekem meg fullon van.
- Outpost is scannelt már be és büntetett meg csempészetért
- Levélbedobós kocka 7,4 km-ről scannelt és büntetett meg
- interdict baromi szarul működik: volt, hogy kb 2 percig kergettem egy harmless wantedes sidewindert (kellett a kill, na), de volt, hogy egy eagle úgy beforgatott, hogy nem bírtam "elmenekülni". Volt olyan, hogy egy T9 lefordult rólam, miközben ki akartam szedni, de pont akkor, amikor azt hittem, hogy elmenekül hirtelen beadta és kirántottam normál térbe.

A másik amit nem értek a minor frakciók repuja. Elmegyek egy rendszerbe, ahol még sose jártam (a közelében sem), de már allied vagyok a helyiekkel. Ami elvileg ugye azért rossz, mert állítólag dimishing return van a frakciókon ilyenkor. Ha allied vagy felette van a helyi frakció, akkor kevesebbet ad a nagyokhoz (jelen esetben fed-hez). Erre van valami megoldás? Amúgy addig kolbászoltam, amíg találtam egy olyan helyet, ami Fed, van benne 2 fed minor frakció és gyakorlatilag csak adományozós questeket ad (pénz, kaja, pia, fegyverek, stb. Ez elvileg ideális lehet repu húzásra? Pretty Offer rank már kipipálva. ;] (a wikin még mindig káosz van, hogy melyikhez milyen rank kell)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15405) Necc válasza gigafun (#15387) üzenetére


Necc
addikt

Én úgy tapasztaltam, hogy a Fer-de-lance tankolásnál lassabban melegszik, viszont tüzelés közben érezhetően jobban melegszik, de nem a beam laser-től, hanem a miniguntól.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#15406) Sylc válasza Necc (#15405) üzenetére


Sylc
senior tag

T9 jol birja, pedig tegnap 3 csillag koze erkeztem :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15407) baphomet válasza CactuS (#15404) üzenetére


baphomet
senior tag

"... Ez elvileg ideális lehet repu húzásra?"

Igen, repu húzásra ilyen rendszer kell, a Tun az egyik legalkalmasabb (3 Fed frakció).
Lásd még: http://prohardver.hu/tema/elite_dangerous/hsz_14267-14267.html

(#15408) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hát nem tudom, hogy mit szúrtak el az 1.4-nél, de nekem sorban repülnek neki az NPC-k az aszteroidáknak. Aztán meg pörögve(vagy fúrva :D ) próbálnak továbbmenni. Néha főleg a Pythonok meg egy helyben pörögnek (és szépen kilövöm őket ;] ).

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15409) nubreed válasza Htibimor (#15408) üzenetére


nubreed
veterán

Tegnap mikor res-ben voltam, egy magam leszedtem egy Pythont, mert a bizontsági erők rá se hederítettek pont erre az egyre, ez a Python alig támadott vissza, csak ott szerencsétlenkedett, leszedtem a pajzsait és kilőttem, mindezt egy Cobrával. Valamit nagyon elcsesztek az AI-vel.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15410) Sylc


Sylc
senior tag

[SSL] Twitter squad wanted!

Az alabbi keresunk lenne hozzatok foldi halando [SSL] szimpatizansokhoz :)

Keszits egy kepet kulso nezetbol a hajodrol, majd tedd fel twitterre az alabbi formatumban:

[SSL]Cmdr.*Sajatnev* ready for action @SSLinterstellar @EDHungary #Elitedangerous

A kepre pedig tageld be a @elitedangerous -t.

Resztvevok kozott hatbaveregetest, birodalmi rabszolgakat es piros masnis mining laser-t sorsolunk ki :)

u.i.: *Sajatnev* helyere ertelem szeruen a sajat nevedet postold. Ha a kep vicces / akcio kozben van vagy ne adj isten streamelsz v yt videot keszitesz, azt is szivesen latjuk.

Jelige: mutassuk meg a Frontiernek milyen aktivak vagyunk!

Nem mondhatok mast, kerem kapcsolja ki.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15411) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Elindultam Tawilo-ba. MInden egyes ugráskor lefagy a játék, pedig már levettem az ultrákat is high-ra.

(Tudom, várjak még két-három napot...)

:(((

(mit csináltak ezek a béta alatt?)

A

(#15412) Sylc válasza orientcx (#15394) üzenetére


Sylc
senior tag

utolagos engedelmeddel megosztottam Twitteren a videot, jot nevettem rajta :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15413) Necc válasza Sylc (#15410) üzenetére


Necc
addikt

Nem vagyok twitteren, es ez az atkozott nvidia shadowplay se akar mukodni, pedig mar vettem volna fel jo par vicces kalandot :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#15414) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Na, megérkeztem végre!
Beugrottam a RES-be, elég gazdag volt, egymást érték a Pythonok, alig győztem őket leszedni.

Viszont el kellene kezdeni gyorsan dolgozni a csapatunknak is, mert a többi frakció emelkedik, nem az SSL.
Jelenleg 27%-on áll, és stagnál, a többiek jönnek föl.
(más játékossal nem találkoztam.)

Üdv:

A

[ Szerkesztve ]

(#15415) Sylc válasza Azumi? (#15414) üzenetére


Sylc
senior tag

27%-on? Tegnap 70 volt :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15416) D.R.O. válasza Sylc (#15415) üzenetére


D.R.O.
tag

Tegnap amikor láttam meg dolgoztam nekik akkor 60 valahány % vot és növekedett. Ma meg 27%. :W

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#15417) baphomet válasza D.R.O. (#15416) üzenetére


baphomet
senior tag

Tegnap este 10 óra körül már 27% volt nálam is.

(#15418) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Nincs véletlenül valakinek egy rossz, (elektronika hibás) Thrustmaster Hotas-X -e???? :F :F :F :F
Az enyémben egy kis műanyag alkatrész tört el. A gázkar hüvelykujjnál lévő három gombot tartó műanyag elem, ez ugye a gázkar belsejében van.

[ Szerkesztve ]

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#15419) Sylc válasza e00dgy (#15418) üzenetére


Sylc
senior tag

Pont most, amikor 100.000 fontos CQC bajnoksagra nevez az SSL? Csinald meg gyorsan...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15420) Sylc


Sylc
senior tag

[SSL] CQC verseny nevezesi lista:

Ha van kedved jonni, legyel este TS-en, meg itt valaszolj nekem.

Lenyeg, CQC meccsek kozosen, allando csapattal, max 1-2 csere. Elvileg 2 group nevezesere is elegen vagyunk. Cel egy eros es egy meg erosebb csapat osszeallitasa.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15421) brd válasza brd (#15364) üzenetére


brd
nagyúr

Ha érdekel valakit, megoldottam. A regisztrált DirectShow filterek voltak kicsit összekuszálva, voltak broken bejegyzések, ezeket pl. ezzel lehet rendbe tenni (a fix-es opcióval), de javasolt előtte legalább egy rendszervisszaállítási pont, vagy inkább az OS-ről egy partíciómentés, mert lehet a codeceknél cifra dolgokat művelni, ha valami félresikerül. A TV-kártya letiltása az eszközkezelőben elég lenne egyébként, mert ettől kikerül a DirectShow video source listájáról, de nálam úgy néz ki, még az sem kell, mert ugyan a FaceTrackNoIR a kártya nevét írja ki, mint kamera, viszont úgy néz ki, a kártyához tartozó időzítőprogram folyamatosan fogja a kártyát, így valószínűleg ezért a FaceTrackNoIR (ill. a faceAPI) mégis a következő eszközről veszi a képet.

The only real valuable thing is intuition.

(#15422) kozi71


kozi71
senior tag

Reggeli frissítés óta nem működik az egerem. De csak játékon belül...

high tech, low life

(#15423) D.R.O. válasza Sylc (#15420) üzenetére


D.R.O.
tag

Cső!

Nekem lenne kedvem (meg mostanában egy kicsivel több időm is), de nincs sok tapasztalatom. Azé kipróbálnám.

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#15424) Sylc válasza kozi71 (#15422) üzenetére


Sylc
senior tag

Nezd meg a settingsben nem ment-e Keyboard only-ra at a control.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15425) ooooobi válasza kozi71 (#15422) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nekem a betaval volt ez, az egermutato jatekban pont a monitor közepen csücsült, hagytam is a francba nem volt kedvem kinlodni :)

Annyit játszottam csak, hogy kipr´báltam mennyi idö alatt döglik meg a Diamondback Explorer. Közvetlen a napbahajtástól, kb lehetetlen megpurcanni, azonnal kidob supercruisebol, vagy hogy is hivjak, elfelejtettem a neveket :). százalékban is alig kopnak a berendezések. Aztán meg hosszú percekig 180%os tulmelegedessel kellett repülnöm, hogy meghalljak. Arra volt ez jó, hogy most már még kevésbé félek, hogy felfedezés közben véletlen meghalok, csak az üzemanyagra kell figyelni.

A fura az volt, hogy ha alt+tabbal kiléptem aztán meg vissza a játékba akkor tudtam egerészni egy darabig, de ha arréb mentem egy menüvel (1-2-3-4) gomb akkor megint csak az altTab segített.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15426) orientcx válasza baphomet (#15350) üzenetére


orientcx
őstag

Nem akarok komolyabb vitába keveredni senkivel, mert még az is lehet, hogy én vagyok az ostoba(lássuk be, az ilyesmi a Fed szájhősökkel időnként elő tud fordulni :U ), de ma a training küldiben kipróbáltam a Vulture-t, és állításoddal ellentétben az Assault ship-et fordulékonyabbnak találtam (most az Assault ship egyéb területeken mutatkozó egyértelmű fölényére ki sem térek, mert ezt gondolom te sem vitatod)
Mindazonáltal be kell ismernem, kicsit(nagyon :B ) elfogult vagyok az új Fed csodagéppel, mert imádom, úgyhogy azért mindenki inkább a saját tapasztalatainak higgyen. Én mindenesetre az 1.4 óta leparkoltam a konát, FDL-t, és még az imádott Pythonomat is leponyváztam, sőt, valahol még a Clipperemet is eszi a rozsda(már ha van gusztusa hozzá :) ), és csak a hazardous RES-eket bújom(a magam részéről jónak tartom VitoSagi kolléga ötletét, HARES - hazardous, HIRES - high intensity RES)
Sztem egy jól felpakolt Assault ship-el a totál kezdők kivételével bárki megkóstolhatja a HARES-t is. Ha elég óvatos, és nem egy hármas konda wing inzultálásával nyit, akkor még a félénkebbek is kimazsolázhatják a nekik való falatokat. És ha nagy baj van, akkor kövér gáz, és probléma megoldva(persze ilyenkor lehetőség szerint ne egy konda, vagy aszteroida felé mutasson a hajó orra) ;)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15427) baphomet válasza orientcx (#15426) üzenetére


baphomet
senior tag

Megszabadultam attól a FED ócskavastól, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Egyszerűen annyira hozzászoktam már korábban a Vulture és Python pofonállóságához, hogy az FAS már nem fekszik a stílusomnak (ütni-vágni az ellent, gondolkodás nélkül, és nem megyünk sehova, míg nem látjuk felrobbanni :DDD ). Az én kezem alatt egy Clipper is jobban teljesít, akkor inkább abba ülök át.

A manőverezhetőségéről:
Egy unatkozó emberke a béta alatt nem volt rest lemérni majdnem az összes hajó repülési tulajdonságait.
Pitch Roll and Acceleration for (nearly) Everyship.

Eszerint az FAS a kék zónán kívüli Pitch rátáján és a végsebességen kívül minden másban alul marad (nem sokkal) a Vulture-ral szemben.

Jó kis táblázat egyébként, ajánlom mindenki figyelmébe. A mérések minden hajó esetében a legjobb thrusterrel az optimális tömeg mellett készültek, a tényleges értékek ettől jobbak lesznek, ha az optimális tömeg alá megyünk, de legfeljebb annak 50%-áig.

[ Szerkesztve ]

(#15429) orientcx válasza baphomet (#15427) üzenetére


orientcx
őstag

"Egy unatkozó emberke a béta alatt nem volt rest lemérni"
-
Én is vettem a fáradságot, és lemértem 10x-10x. Kék tartomány, négy pötty a hajtáson, és igyekeztem nagyjából egyforma hátteret választani, hogy az esetleges grafika miatti lassulás ne szóljon bele. Sajnos a mérés pontossága nem nevezhető igazán jónak, de tájékoztató jellegnek talán megfelel
A Vulture nekem 8.2-9.1 mp-re jött ki, az Assault ship 8.3-8.6 mp-re
Még egyszer nyomatékonyan hangsúlyozom, hogy a mérés csak közelítő jellegű, és az is igaz, hogy a trailerben a Vulture csak C-s thrusterrel van szerelve(ez csak utólag jutott abba a csepp Fed eszembe :U )
Ami viszont a többit illeti, azok a száraz tények :K (V=Vulture, A= Assault ship):
HP-k
V: 2 db large HP :(
A: 2 db large HP+2 db med HP :K
-
Internal modulok db/osztály
V: 5-4-2-1-1 :(
A: 5-5-4-3-2-2 :K (ugye nem kell bizonygatnom, mennyivel több, és nagyobb SC?)
-
PP
V: class4 :(
A: class6 :K (és itt még be is lehet kapcsolni azokat a SC-eket, és A0 SB-ket)
-
Mindazonáltal az kétségtelen, hogy az Assault ship nem a legerősebb hajóosztály, hanem vagy a még korlátozott anyagi lehetőségekkel bíró pilóták "vadászgépe", vagy a magamfajta perverz szájhősök élményhajója.
És ha megpukkad is az egész birodalom, akkor is imádom! :K :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15430) anatron


anatron
aktív tag

Továbbra sincs előre lépés exploration data ügyben...
Ja Flynth amúgy megnéztem nem az elmúlt 2 nap veszett el,hanem az összes.

(#15431) pakriksz válasza Htibimor (#15408) üzenetére


pakriksz
őstag

nálam meg nekemrepülnek... akkor is ha próbálok kitérni. Szép lassan direkt nekemjön.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15432) VitoSagi válasza baphomet (#15417) üzenetére


VitoSagi
tag

[SSL] Ha egy nap alatt 70%-ról lementünk 27%-ra, akkor...

1. Nem vagyunk elég aktívak
2. Rosszul tevékenykedünk
3. Valaki máris ellenünk dolgozik
4. Nem mértük fel alaposan, hogy Tawilo mennyivel nagyobb rendszer, mint Munfayl és ezáltal sokkal nehezebb lesz megtartani (magyarán ami ott elég volt ide marha kevés)
5. Fentiek tetszőleges kombinációja

Valamit lépnünk kell, elég blama lenne ha rögtön első héten bebuknánk az új otthonunkban az irányítást... :W

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15433) anatron válasza VitoSagi (#15432) üzenetére


anatron
aktív tag

6.Bugos az 1,4 influance rendszere.

(#15434) VitoSagi válasza anatron (#15433) üzenetére


VitoSagi
tag

Ez is elképzelhető, de például most, eléggé frekventált időben senkit sem látok Tawiloban dolgozni... Az állomások is alig adnak SSL küldetést, sokat kell tökölni mire sikerül párat begyűjteni. Mindenesetre én próbálom nyomni kicsit most este, meg hajnalban meló előtt ideülök 1-1,5 órára, aztán majd meglátjuk.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15435) anatron válasza VitoSagi (#15434) üzenetére


anatron
aktív tag

Egy másik guild azt írta egy fórumon hogy egy nap alatt esett 70%-ról 0-ra.Szal valszeg nem bennünk van a hiba.Amúgy soloban tolják már páran az SSL szekerét,legalábbis TS-en páran már mondták,hogy questelnek.

(#15436) VitoSagi válasza anatron (#15435) üzenetére


VitoSagi
tag

Azért az jó, hogy ti legalább tudtatok erről. Akkor a francnak erőlködök azt nem tudom. Egyébként elég bugos ez a foshatár 1.4 eddig, kaptam Anarchy rendszerbe küldetést Authority hajókat kilőni. Kellett egy kis idő amíg leesett miért nem jön egy sem... :(((

Azt hiszem egy kicsit hanyagolom most a játékot, mert erős a késztetés bennem, hogy belenyomjam a Hotas-X-et a monitorba. :W

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15437) anatron válasza VitoSagi (#15436) üzenetére


anatron
aktív tag

Ez ma este derült ki.

(#15438) Sylc


Sylc
senior tag

Mint [SSL] lelkipasztor, szeretnem megkoszonni a Twitter bejelentkezeseket, csak igy tovabb.

A CQC nevezoket tovabbra is varjuk.

100.000 usd versenyre megyunk, az eselytelenek nyugalmaval, mezei DM lesz (nem team) ezert barki johet.

Dobj egy privit v ide valaszolj. Koszi.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15439) gigafun válasza Sylc (#15438) üzenetére


gigafun
senior tag

Csak annyit tennék hozzá, mielőtt valaki előre elkezdené költeni a 100k USD-t, hogy ez az össz díjazás. A fődíj "csak" 15.000 USD. :)

(#15440) rtitusz


rtitusz
őstag

Másoknak is akad problémája a felfedezési adatokkal, de azt mondja a FD, hogy hamarosan helyre áll a rend.

"Hey guys,

Few answers on for people asking about the data...

Data that players have accumulated will remain theirs (all 64 million systems scanned)

It's fine for players to sell their data but just for ease it's probably easier to not if you can hold on. If an issue does pop[ up just get in touch with our support team. However, we don't expect anything to be lost."

(#15441) rtitusz


rtitusz
őstag

Bólogató Braben már nincs raktáron, de van férfi és női pilóta. ;)

És sok elfér belőlük a dashboardon. :D

(#15442) orientcx válasza rtitusz (#15441) üzenetére


orientcx
őstag

Erről az utolsó képről eszembe jut az Elite 1984. Abban volt egy szivatós ajánlat, hogy 5.000 pénzért lehetett venni small furry animals-eket. Ennek mindenki bedőlt. Az ember megvette, és eladni meg nem lehetett őket sehol. De ez még egy dolog, viszont ezek a kis dögök unatkoztak, és házasélettel múlatták az időt. És nyugodtan állíthatom, nem lopták a napot. Pillanatok alatt úgy elszaporodtak, hogy kezdték eltakarni a kilátást, mert tömegével sétálgattak a kabinablakon(na erre emlékeztet a harmadik képed). Úgyhogy előbb-utóbb mindenki kénytelen volt visszatölteni egy small furry animals vásárlás előtti mentést. :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15443) duvi


duvi
nagyúr

Friss infók a Horizonsból: Dev Update (08/10/2015)

(#15444) rtitusz válasza orientcx (#15442) üzenetére


rtitusz
őstag

Tribbles. ;)

(#15445) anatron


anatron
aktív tag

Tawiloban az SSL influance most 85,9%. :)

(#15446) anatron


anatron
aktív tag

Olyan szinten bugos az exploration mint állat.
Bementem egy rendszerbe,nyomok egy discovery scannelést. De nem látom az openbe lévő friendemet,mondom ok akkor relog.Erre amikor vissza megyek openbe nem látok semmit a kb 2 perccel korábban felfedezett rendszerből,na akkor discovery megint,hopp 30 akármi megint felfedezve.Hurrá.Hát mondom ezt lecsekkolom még 1x,Kilog visszalog már látok valamit a radaron azért mondom nyomok még egy scant erre megint talált 1db bolygót ,közben nem mentem sehova.Ez mi már?

(#15447) anatron


anatron
aktív tag

https://youtu.be/VHDh548KlNA :DD

(#15448) VitoSagi válasza anatron (#15446) üzenetére


VitoSagi
tag

Nekem tegnap a küldetések és az ID okozott sokkot, nem beszélve a harcban egy helyben pörgő Pythonról vagy a kamikaze hajókról. Egyszerűen agyrém. Én erre picit pihenek, max CQC gyakorlás. Lehet pont ez volt az FDev célja...

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15449) rtitusz


rtitusz
őstag

Jól látom? Mondjátok, hogy jól látom!

HUGE BEAM LASER!

[ Szerkesztve ]

(#15450) feldeci


feldeci
tag

Átköltöztem én is Tawiloba a teljes flottámmal, tegnap csináltam is néhány SSL questet. Van ott egy fullos kombatkonda, egy fullos python és egy fullos clipper, a tradekondám az máshol pihen de ott nem is kell :)

Viszont, 1.4 részemről:

- az interdict kész katasztrófa, elmentem meritet farmolni és kb 70% volt amikor sikerült, 1.4 előtt mondjuk úgy 99.9% (3A interdictor). megpróbáltam a clipperrel (azon is 3a) és sokkal rosszabb volt az arány, úgyhogy fél óra után húztam vissza a kombatkondámért, mintha számítana a hajó mérete ID esetében.
- merit farmnál alig van fed. logistics hajó, régen ömlöttek, most perceket is kell várni, ráadásul alig van milstrike hudsonnál ami a másik alternatíva lenne
- az egér nem működik a galaxy mapban, steam kliens esetén shift+tab és felhozni az overlayt segít egy időre, de utána megint nem megy..
- npc-k mintha egyszerre lettek volna okosabbak és sokkal butábbak is

Szóval értemén, hogy CQC, de azért tesztelhették volna az alapjátékot is. Ezek így eléggé elrontják nekem az élményt.

És hogy kérdezzék is: van Tawilohoz közel high tech Li-Yong Rui? Csak mert a Lembava/Jafnhau/Diaguandri a 180Ly-ével annyira nincs közel és Kamito sem egy köpés éppen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.