Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Htibimor válasza Sonic* (#14599) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hát igen! Csuda jó érzés, amiért olyan sokat güriztél! És még menyi ilyen lesz majd, ha elkaptad a fonalat! :C

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14602) rexsimus válasza Htibimor (#14601) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ezt sajnálom a bátézásba, hogy egyszerűen kevés már a hajó felsőbb szinten, és mostanában jönnek a friss hajók, melyek a kezdőknek kedveznek.

[ Szerkesztve ]

(#14603) orientcx


orientcx
őstag

baphomet szakit meg szilenciumra ítélték? Tán csak nem birodalmi titkokat fecsegett ki? Vagy belépett a Jezsuita rendbe, és némasági fogadalmat tett? :F
Na mindegy, akkor szabadon alázhatjuk a Clippereket, meg a birodalmat :) :) :)
Amúgy választhatnának már végre maguknak egy új császárt, szegény Fed szájhősöknek nincs kin gúnyolódni. ;]
-
rexsimus - Nekem már a Vulture is késő volt

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14604) Sonic* válasza Htibimor (#14601) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Jaja, nagyon jó :)) Azóta meglett a második, az Adder, az is nagyon jó :C

UI: Az miért van, hogy nincs olyan utam, hogy valami random NPC ne akarna kiszedni SC-ből? Néha meg van olyan, hogy kirántanak de sehol senki :F

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14605) baphomet válasza orientcx (#14603) üzenetére


baphomet
senior tag

Rossz pénz nem vész el, de egy szent fogadalom miatt ("-Dögöjjek meg, ha bármikor kereskedésre adnám a fejem!" :DD ) érdemben hozzászólni az elite trader rang megszerzéséhez nem tudok. Viszont minden tiszteletem azoké, akinek van hozzá kitartása. :R

Persze, ha a Clipper megvédéséről van szó, rögvest nem átallok piszkos trükkökhöz nyúlni:

"-A Clipper a játék legszebb és legjobb hajója!" :)

szerk.: A császárválasztás persze megint nem lesz összeesküvéstől mentes. Október 5-én ül össze szenátus választani, 6-án meg érkezik a CQC. A kutyát nem fogja érdekelni, hogy ki lett az új uralkodó. Tessék! Megint itt a Frontier és Föderáció szentségtelen összefonódásának ékes bizonyítéka. :P

[ Szerkesztve ]

(#14606) orientcx válasza baphomet (#14605) üzenetére


orientcx
őstag

Na ennek a nevetséges állításnak az elhitetéséhez Obi-Wan Kenobi is bőven kevés. De talán próbálkozzál Lui Padre-nél :DD
-

-
-
Legyél nyugodt, engem a CQC rohadtul nem érdekel, de a császár alázása annál inkább! Rám számíthatsz :K
Persze az lehet, hogy a beiktatáson össz hárman leszünk(te, én, meg a császár) :DD
Ja, és Braben meg köztudomásúlag egy aljas Empire fan, pfúj!

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14607) gigafun válasza baphomet (#14605) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha a "Clipper a játék legszebb és legjobb hajója!", akkor igazán elfogadhatnál egy PvP kihívást, hátha te tovább bírod 45 másodpercnél, mint ahogy egy másik nagyrabecsült kolléga Clipperével történt.
Természetesen csinálhatjuk Bétában, hogy ne fájjon annyira. :)

(#14608) Htibimor


Htibimor
senior tag

Úgy láttam, hogy mintha kaptam volna egy Founders World permitet. Az mire jó?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14609) rtitusz válasza Htibimor (#14608) üzenetére


rtitusz
őstag

Ha Elite lettél valamiből akkor kapod, vagy ha early backer vagy. Minden modul és hajó kapható az állomáson, ráadásul 10% kedvezménnyel. Ott szoktam én is bevásárolni mostanában, mert nem kell hajkurászni a dolgokat.

(#14610) duvi válasza Htibimor (#14608) üzenetére


duvi
nagyúr

Founders World-ön minden hajót és modult 10% kedvezménnyel vásárolhatsz meg. Shinrarta Dezra rendszerben találod, de Founders World néven is megtalálja a galaxis map.

(#14611) baphomet válasza gigafun (#14607) üzenetére


baphomet
senior tag

Az igazi szájhőst az átlag kis szájhősöcskéktől az különbözeti meg, hogy mindenre van válasza, és én ezen a fórumon a legjobbtól tanultam. :) Szóval ... izé ... még a bétában sem fog menni, mert az 5 héttel ezelőtti mentésemben van egy félkész DBS-em és egy marék szotyim összesen, és még az élesben is rá kell dupláznom a jelenlegi vagyonomra, hogy Clipperben gondolkodjak, de ne söpörjük szőnyeg alá a dolgot, a 46 másodperc simán meglesz (ugye te Sidey-val jössz? :B ).

A következő béta idejére valószínűleg már jó leszek, de mehet élesben is, amint utolérem magamat.

(#14608) Htibimor - Minden hajó és minden modul kapható ott 10% kedvezménnyel. Soha többé nem kajtatnod C3G beam lézerek után. :)

(#14612) gigafun válasza baphomet (#14611) üzenetére


gigafun
senior tag

Rendben, akkor várok. Addig hazaérek a Sag A*-tól. :)
Igazi kuriózum lesz két világraszóló szájhős összecsapása. ;]

(#14613) Satan_Claus válasza duvi (#14597) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Már töltöm :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14614) orientcx


orientcx
őstag

baphomet - gigafun
Már megijedtem, hogy elkövetitek a legnagyobb szakmai hibát, amit egy igazi szájhős csak elkövethet, és a tettek mezejére léptek. De aggodalmam felesleges volt, igazi profik módjára megvolt a kölcsönös hadüzenet, és aztán mindenki szépen hazament. Büszke vagyok rátok, magam sem csinálhattam volna szebben.
:C :K :C :K :C :K :C
Tán egy szolid kiegészítést megengednék magamnak: a kihívás, és az arra adott válasz kicsit lehetett volna szájhősösebb, Úgymint pl "csak gyere ide a hugyos Clippereddel - kondáddal(nem kívánt rész törlendő) kiverem belőle a sz-t is, stb, stb"
De ez már tényleg csak szőrszálhasogatás :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14615) rtitusz válasza orientcx (#14614) üzenetére


rtitusz
őstag

Természetesen csakis Soloban. :DD

Srácok az normális, hogy lázadást szervez folyton az áru a raktérben? Meghekkelik az intercomot és balhéznak. :D Ezeknek a piszok birodalmi humándroidoknak semmi sem jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#14616) rtitusz


rtitusz
őstag

Mióta lecseréltem a videokártyát, minden alkalommal mikor elhagyom az állomást egy pillanatra a levélbedobóhoz közeledve leromlik a textúra, majd újra betölt egy idő után, másnak nincs ilyen? Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=O4B8MEeXIlU&feature=youtu.be. Írtam egy ticketet, hátha válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#14617) Htibimor válasza rtitusz (#14616) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nekem RES-en szokott hasonlót csinálni. Nem annyira zavar. GTX 970-em van.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14618) rtitusz válasza Htibimor (#14617) üzenetére


rtitusz
őstag

Valószínűleg az nVidia/driver a hibás, mert AMD nem csinált ilyet.

(#14619) Sylc válasza rtitusz (#14618) üzenetére


Sylc
senior tag

Windows hiba, Mac-en nincs ilyen :)

De meg merem kockaztatni, hogy USER ERROR!!!!444!!!! :)) :DD :DDD :K

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14620) rtitusz válasza Sylc (#14619) üzenetére


rtitusz
őstag

User error, mert nVidiát vettem az AMD helyett, meg amúgy is hogy képzelem, hogy nem Mac-et használok?!!!4!!!négy!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#14621) Htibimor válasza rtitusz (#14620) üzenetére


Htibimor
senior tag

Senki se szidja z NVIDIA-t, tized annyi gond sincs vele, mint az AMD-vel. De ez egy másik topik....

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14622) Sylc válasza Htibimor (#14621) üzenetére


Sylc
senior tag

Elitre forditva: Senki se szidja a Clippert tized annyi gond sincs vele mint a FDL-al :))

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14623) rtitusz válasza Htibimor (#14621) üzenetére


rtitusz
őstag

Csak idézni tudok szájhős királyunktól: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem
:DD :DD

(#14624) e00dgy válasza Sylc (#14622) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Mondod Te aki a Fer-De-Lance -al oly sokat játszottál... :)

Mellesleg az FDL -el egy Clippert hazavágnom kb 1 perc PVP-ben.... A Clippernek 1 V 1 -ben esélye nincs az FDL -el szemben.

[ Szerkesztve ]

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14625) Sylc válasza e00dgy (#14624) üzenetére


Sylc
senior tag

Na jo, beleszaladok a kesbe, de kielemzem neked, miert nem jobb az FDL mint a Clipper :D

Erosen subjektiv leszek, sot ki fogom hasznalni a toled hallott tapasztalatokat is, kiegeszitve azzal a hatalmas jatektapasztalattal amit az elmult 3 - 4 honap alatt szereztem:

Ugrotav teli rakterrel
FDL 14.26 ly (70t)
Clipper 16.47 (248t)

0:2 a clippernek

Kabin kialakitasa, szeperzekre gyakorolt hatas, zavaro dolgok a szelvedon:
0:3 a clippernek

Leszallo helyek kihasznalhatosaga, medium platform,
1:3

Multifunkcios kialakitas:
1:4

PVE harcban full A verzio megallja-e a helyet, kell-e vele, lehet-e vele NPC-k elol menekulni?
2:5

PVP harcban melyik nyerne?
3:5

Mindezen felul en adnek egy "-1 pontot" a PVP csata reszre a FDL-nek, mivel az elmult idoszkban PVP szempontbol a jatek kihaltnak tekintheto, nem nyomos erv szamomra, hogy egy PVP-t ki nyerne meg, mert osszesen 2 embert lottem le tiszta PVP csataban, ezert az alapjan, melyik lone ki melyiket, nem erzem eldontottnek a kuzdelmet a FDL javara.

Tehat a kerdesedre a valasz a Clipper 2:5 aranyban jobb mint a FDL :P

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14626) baphomet válasza e00dgy (#14624) üzenetére


baphomet
senior tag

Éppen ezért egy okos pilóta nem áll ki Clipperrel FDL ellen. Nekem legalábbis nincs ötletem, hogyan lehetne legyőzni. Így viszont a meccsnek igazából nincs eredménye, mert a Clipper továbbáll, amit az FDL nem tud megakadályozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14627) orientcx válasza Sylc (#14625) üzenetére


orientcx
őstag

Azért meglehetősen sajátos pontrendszert alkalmaztál. Tán emlékszel még, hogy derék válogatottunk a hollandoktól egy laza nyolcassal a zsebükben tértek haza(1:8)
Nos lássuk mindezt a te szisztémád szerint:
1 pont nekünk, mert a mi mezünk piros, az övék meg narancssárga(az csak egy kifakult piros)
+1 pont nekünk, mert lovas nemzet vagyunk
+1 pont nekünk, mert ezek a gyökerek fapapucsban járnak, mi meg gumicsizmában, a gumicsizma meg sokkal klasszabb
+1 pont nekünk, mert nekünk vannak sámánjaink
+1 pont nekünk, mert a szélmalom ratyi
+1 pont nekünk, mert mi játszottunk idegenben
+1 pont nekünk, mert csak
és +1 pont nekünk, hogy ki legyen a nyóóóc
na jó, +1 pont nekik, mert végül is 8 gólt rúgtak
azaz összességében mi vagyunk a jobbak 8:1-re(hát kb így jobb a Clipper is a Sidewindernél, vagy akár egy lukas bádogvödörnél)
:DD :D :DD :D :DD :D :DD :D :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14628) Sylc válasza orientcx (#14627) üzenetére


Sylc
senior tag

Erosen subjektiv leszek - reszt ide szantam :D

Tehat, szerintem az en jatekstilusomnak egy Clipper jobban megfelel mint a FDL :) Ezert jobb :D

De mindenkivel hajlando vagyok kozos nevezore terni, aki azt gondolja amit en :P

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14629) orientcx válasza Sylc (#14628) üzenetére


orientcx
őstag

"Tehat, szerintem az en jatekstilusomnak egy Clipper jobban megfelel mint a FDL "
-
Na ez a lényeg, és akkor te játsszál Clipperrel.(már megint egy komoly mondat tőlem, ha ez így megy tovább, orvoshoz fordulok :U )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14630) Sylc válasza orientcx (#14629) üzenetére


Sylc
senior tag

Orulok, hogy mindketten ugy gondoljuk a Clipper jobb :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14631) orientcx válasza Sylc (#14630) üzenetére


orientcx
őstag

Félreértettél, én csak azt mondtam, hogy az aljas birodalmiak nem is érdemelnek jobbat annál a selejtes bádogvödörnél, amit ők Clippernek hívnak :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14632) e00dgy válasza Sylc (#14625) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Akkor a kés!

Első indoklásod személyre szabott, nem általános. :)

Harci hajóról beszélünk. A Corba és a Vulture rakterét sem hasonlították soha.

Szóval, PVE -ben használta mindkettőt. FDL jobb. Conflict Zone ban FDL. Egyértelműen.
PVP-ben ami csak szerinted kihalt, FDL.

Másik, az hogy a Clipper multifunkciós és ezért adsz plusz +1 -et neki ele hiba. Mivel a hajó osztályát
hasonlítani eleve fölös. Az Multi. Megint csak egyén hogy a multi számodra mondjuk jobb.

Vissza az ugrótávra. 2.21 LY eltérés, nem sok. Alapvetően mivel ezzel a trade képességére utaltál mindkét hajónak fentebb említett okok miatt ez elvethető.

Minden harci hajó gyenge ugrótávban. Egyébként is amikor PVE-zel, PVP-zel, küldizel 1 szomszédos rendszert kell maximum meglátogatni. Szóval pont nem számít ott ahol az FDL -t használja valaki ez abszolút nem szempont.

Az, hogy említettem, hogy zavar, hogy 10+ rendszer kell mászkálnom ez nem csak a FDL-re értve, hanem minden hajóra igaz. Anaconda is ha nagyon harci hajónak van fittelve, akkor épp 17 -et ha ugrik.

Végül!
Én már bőven 100 felett lőttem le playert, az is lehet 200 nagyon sokat....
A helyzet az, hogy még Clipperrel akárki volt 1 V 1 -ben ellenem az mind csak menekült, vagy le lett lőve.
És azért nem állandóan casual playerekkel akadtam ám össze.

Ezt bárkitől megkérdezhetet, FDL veri a Clippert 1 v 1-ben mindenképp és nagyon nem is szeretik úgy használni. Csak a nagy sebessége miatt kedvelik, mert az gondolják könnyű vele menekülni.

:R

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14633) Sylc válasza e00dgy (#14632) üzenetére


Sylc
senior tag

Lassan egy eve van kint elite, 200 playert lottel le, napi 1 se jon ki belole, ebbol vontam le a kovetkeztetest (lehet tevedek :D), hogy ez nem PVP jatek, tehat az 1v1 erofoleny (amiben az FDL abban az esetben jobb, ha a Clipper hajlando harcolni, mert ugye FDL barmennyire erosebb, nem eri utol a Clippert) nem igazan mervado ebben a szinte 99.9%-ban PVE jatekban.

Mivel sokan nem PVP kozegkent tekintenek az Elite-re (CQC mas teszta) ezert nehez a PVP tudas alapjan egy gepet jobbnak beallitani.

Mellesleg ha te vagy a clipper en az FDL akkor mar nem biztos, hogy az FDL nyer :P (Ezert is kell nekem a T9 a te Sidey-d ellen :P).

A szamomra fontos szempontok alapjan, sosem lesz jobb egy FDL, de pont ez a jo ebben a jatekban, nem lehet egy iranybol megkozeliteni a dolgokat, mert mindig szubjektiv nezopontok alapjan lesz jobb / rosszabb egy repult vasdarab.

:)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14634) Htibimor


Htibimor
senior tag

Valaki tudja, hogy merre felé találok SAP 8 CORE CONTAINER-t?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14635) gigafun válasza Htibimor (#14634) üzenetére


gigafun
senior tag

USS, WSS. Esetleg hajók rakterében. :)

(#14636) Htibimor válasza gigafun (#14635) üzenetére


Htibimor
senior tag

Aha, ezt nem tudtam. :B

Ha már itt tartunk. Arra van valami lehetőség, hogy egy jól bejáratott kereskedelmi útvonalnál ne kelljen mindig újra és újra beírni a végpontokat. Megjegyezné a nav computer és oda-vissza útvonalat generál?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14637) pcnet válasza Htibimor (#14636) üzenetére


pcnet
addikt

Megjegyezni nem fogja, de nav panelen egyszerűbb legörgetni és kiválasztani, mint mindig bepötyögni.

Én launcra szoktam nyomni, amíg elkezd forgatni a platform, simán ki tudom választani a cél rendszert.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14638) duvi válasza Htibimor (#14636) üzenetére


duvi
nagyúr

"Megjegyezné a nav computer és oda-vissza útvonalat generál?!" Jelenleg nincs ilyen lehetőség. Ha a hajód ugrótávolságán belül van a másik rendszer, akkor elég a baloldali navigációs panelt megnyitni. Ott megtalálod a rendszerlistában a célpontodat.

(#14639) Htibimor válasza pcnet (#14637) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hasonlóan csinálom én is. De még néha mindig zavar, hogy 3300 körül lehetne kicsit komolyabb is egy nav computer. Sebaj, majd talán az 1.9 környékén, amikor az advanced docking computer-t is el lehet majd érni. :D

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14640) Sylc válasza Htibimor (#14639) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha veszel mindket helyen egy SW-t, akkor nem kell zoomolgatni, mert arra a bazisra konnyebben kattint a map. :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14641) orientcx


orientcx
őstag

Nektek megy az ED? A net tökéletes, de a szerverre nem tudok felmenni :W

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14642) rtitusz válasza orientcx (#14641) üzenetére


rtitusz
őstag

Először alig bírtam bejelentkezni, majd nem talált szervert, végül többször kivágott. Mára elegem lett a próbálkozásokból.

Szerintem a sok Steam-es újonc ma este végre rászabadult a játékra, és túlterheltük a szervereket.

[ Szerkesztve ]

(#14643) duvi válasza orientcx (#14641) üzenetére


duvi
nagyúr

(#14644) Sylc válasza duvi (#14643) üzenetére


Sylc
senior tag

Csak azert most mert 99% a trade elitem :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14645) orientcx válasza Sylc (#14644) üzenetére


orientcx
őstag

Ááá, szóval miattad van! Tudtam, hogy a birodalom van a háttérben! :)
-
Amúgy furcsamód ha az ethernetet letiltom, a mobil nettel megy( :F ), úgyhogy húzok vissza az űrbe

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14646) duvi válasza Sylc (#14644) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez egyértelmű :DDD

(#14647) rtitusz válasza Sylc (#14644) üzenetére


rtitusz
őstag

Vagy azért, mert most akartam játszani, múltkor is ez volt. :D

(#14648) orientcx válasza rtitusz (#14647) üzenetére


orientcx
őstag

Maradjunk a birodalomnál, az jobban hangzik. És különben is duvi is megmondta, márpedig ha a topik gazdam mondja, akkor az úgy is van!
Ergo, abcúg empire! :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14649) Sylc válasza orientcx (#14648) üzenetére


Sylc
senior tag

Irigy vagy, vald be :)

---

82% 18 nap alatt, 540m profit, 277 trip 55,5 ora jatekido. Napi atlag 9.7m / 1.94m/ kanyar, atlag profit 3.674Cr.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14650) Sylc válasza Sylc (#14649) üzenetére


Sylc
senior tag

Napi atlag 28.428.647Cr, a 9.7m az orankenti profit. :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.