Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Uraim, én is kérdeznék egyet. Jelent valamit, érek valamit azzal, hogy Admiral lett a Fed rangom?

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#42002) Raymond válasza fejesg2 (#42001) üzenetére


Raymond
félisten

Azon kivul hogy kimaxoltad a Fed rangot semmit.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42003) duvi válasza fejesg2 (#42001) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenleg nincs különösebb jelentősége. Rear Admiral a legmagasabb Föderációs rang, amihez hajóvásárlás (Federal Corvette) van kötve.

[ Szerkesztve ]

(#42004) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Sejtettem. Köszönöm a válaszokat uraim! :R

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#42005) Submarine válasza fejesg2 (#42001) üzenetére


Submarine
senior tag

Deaxus:
Tudtuk, de nem sejtettük!
Mivel a fejedbe nem látunk a legjobb, hogy rájöttél magadtól.
Üdv a Klubban!
:DDD
Ez egy ilyen játék.

fejesg2: szerintem aki elkezdte, mindenki kimaxolta
- Ki tudja mire lesz még jó..hmm?
;]
Van ami kell engihez is, de most meg nem mondom..

(#42006) Raymond válasza Submarine (#42005) üzenetére


Raymond
félisten

Az a helyzet az unlock-okkal hogy a hajokon kivul a tobbi lenyegtelen. A listabol latszik hogy par eve a legelejen biztos voltak story tervek amik aztan sokminden massal egyutt kukazva lettek, csak az unlock-okat nem valtoztattak meg igy kapsz egy csomo a gyakorlatban ertektelen permit-et.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42007) Deaxus válasza Submarine (#42005) üzenetére


Deaxus
tag

Néha sikerül rájönni,de jó ha nálam okosabbak irányt mutatnak.Annyi,hogy a kérdéseim előtt igyekszem körbenézni,hogy van -e valami összefoglaló a témában.

(#42008) Deaxus


Deaxus
tag

Az összefoglalónál van az a leírás,ahol meg lehet változtatni a HUD színeit.
Ez még működik,mert hiába próbálom a leírásnak megfelelően változtatni(elmegyek a linkelt oldalra,és onnan kiválasztom a nekem tetszőt),nem működik a dolog?

(#42009) gentlelynx válasza Deaxus (#42008) üzenetére


gentlelynx
tag

Szia!
Tehát az oldalon beállított színek alapján visszaadott értéket beírtad (kézzel) a GraphicsConfiguration.xml állományba és nem működik?

(#42010) Deaxus válasza gentlelynx (#42009) üzenetére


Deaxus
tag

Nem, bemásoltam,ami a Code-hoz volt írva. :((
De,most hogy rákérdeztél,és rendesen beleástam magam a témába,rájöttem,hogy nagyon nem azt kellett volna tenni.És most már működik.
Köszi a segítséget. :)

(#42011) gentlelynx válasza Deaxus (#42010) üzenetére


gentlelynx
tag

Örülök, hogy sikerült!
Nagyon fontos (biztos tudod, de azért elmantrázom), hogy mindenfajta módosítás előtt el kell menteni a módosítandó állomány(oka)t, hogy grimbusz esetén vissza lehessen állni az eredetire! :K

(#42012) Deaxus válasza gentlelynx (#42011) üzenetére


Deaxus
tag

Igen,így szoktam.Köszi azért. :)

(#42013) Raymond válasza Deaxus (#42012) üzenetére


Raymond
félisten

Probald meg Az EDProfiler-t, abban vannak elodefinalt szinkombinaciok igy nem kell talalgatni annyit.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42014) Djuree válasza Peppo (#42000) üzenetére


Djuree
félisten

egy fuvarral le lehet tudni az egészet? :Y
ilyen gyors lenne?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42015) Submarine válasza Djuree (#42014) üzenetére


Submarine
senior tag

>=750 tonna raktérrel egészen pontosan egy fuvar.
Összeszedni más tészta.
Én most fél óránként kapok tízet.
:O
De lehet venni is.
;]

(#42016) Peppo válasza Djuree (#42014) üzenetére


Peppo
őstag

Hármas szintet kell elérni az adott powernél, hogy meg lehessen venni az általa kínált cuccot. Ehhez 750 tonna kell. De előtte még négy hétig a szolgálatában kell lenned, szóval annyira azért nem gyors. :D Ha viszont megvan a négy hét, utána csak le kell szállítani 750 tonnát a vackaiból, és mehetsz is bevásárolni.

(#42017) Cooper911 válasza -ZeeZee- (#41980) üzenetére


Cooper911
senior tag

Régebben volt valami canon research group oldal aminek volt egy EDMC pluginja. Az számolta, hogy hány Thargoidot kaptunk szét az egyes rendszerekben. Nem lehet, hogy az kell hozzá?
Milyen jó volt amikor egyszer sikerült megállítanunk egy támadást és nem vágták szét az állomást. Aztán gyorsan meg is változtatták az egész rendszert.... :(((

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#42018) Djuree válasza Submarine (#42015) üzenetére


Djuree
félisten

inkább veszek, pénz van szarásig, most napi 200 milla körül bányászok ki. :DD
nem is csinálok mást egy darabig, gyűjtögetek. mindig elverem a kreditet, sose elég.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42019) gentlelynx válasza Cooper911 (#42017) üzenetére


gentlelynx
tag

Bizony! De jó kis kaland volt! :K
Egyébként az oldal megvan még: Lab 69 Xeno
Annyira nem népszerű már, mint akkor volt, az jól látszik a grafikonból, viszont úgy tűnik "életben" van az oldal...
Bár nekem úgy tűnik a "Previous target" alatt nem frissek az adatok. (Annó úgy "javították", hogy leszedték :DDD )

(#42020) ripla


ripla
őstag

Üdv.

PS4-re vettem meg. Van lehetőségem refundolni valahogy, vagy kenhetem a hajamra?

(#42021) duvi válasza ripla (#42020) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha még nem töltötted le, akkor elvileg 14 napon belül visszakérheted a pénzt.

(#42022) ripla válasza duvi (#42021) üzenetére


ripla
őstag

Már letöltöttem és játszottam is vele. :/

(#42023) duvi válasza ripla (#42022) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor bukta :(

(#42024) orientcx válasza ripla (#42022) üzenetére


orientcx
őstag

Bocs a kérdésért, de tényleg kíváncsi lennék rá, mit vártál a játéktól, és mi az, ami annyira nem tetszett benne, hogy ilyen gyorsan feladtad az egészet. Nem tudom, itt vagy-e még, de ha igen, egy-két szóban összefoglalhatnád.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#42025) -ZeeZee- válasza Cooper911 (#42017) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bocsi, el voltam havazva.

Igen, közben már rájöttünk, hogy már nem működik. Én is erre gondoltam először. A jelenlegi háború adatait Inarán nézem már. Bár hétvégén sem volt időm még egy kört sem repülni, de most itt tartok :)

(#42026) gentlelynx válasza orientcx (#42024) üzenetére


gentlelynx
tag

Erre én is kíváncsi lennék... :K
:F

(#42027) Djuree válasza ripla (#42020) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is ps4-re van de én szeretek vele játszani. mi nem jött be?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42028) nubreed válasza orientcx (#41995) üzenetére


nubreed
veterán

Én nagyon remélem, hogy space legs -et kezdik már el tényleg csepegtetni. Csak még rohadt messze van az a december... Addig nem valószínű, hogy lesz bármi is ami miatt előveszem ezt a játékot, de ha egy jó nagy vérfrissítést kap decemberben, akkor remélem visszajövök játszani.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#42029) orientcx válasza nubreed (#42028) üzenetére


orientcx
őstag

Azért nem kell feltétlenül decemberig várni egy kis elősütizéshez, elvileg valamikor még a nyáron érkezik a Fleet Carrier, és ha Brabenéknek még valami értelmes tartalmat is sikerül belegyömöszölni a témába, akkor mindenképp érdemes lesz bekukkantani. Ráadásul mostanság bányászkodás nélkül, fejvadász küldikkel, azaz puszta szórakozással is simán össze lehet hozni a jövevény minden bizonnyal impozáns árához szükséges összeget is.
Mindazonáltal én is már a kezdetek óta a FPS fejlesztésre várok a legjobban, úgyhogy azt remélem, a beígért év végi nagy dobás a minőségi space legs lesz

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#42030) Attila 1984 válasza Raymond (#42002) üzenetére


Attila 1984
tag

Hello! volna egy olyan kérdésem, hogy felszereltem a hajómat prospector limpetekkel seismic charge-val collector limpettel...nem használtam még...és mindegyikre azt irja hogy out of ammo....ez azt hittem úgy van ha zsír új van valamennyi muníció benne mint a heat sinkbe pl vagy hasonló....hol tudom feltölteni ezeket? előre is köszi!

(#42031) adamthetux válasza Attila 1984 (#42030) üzenetére


adamthetux
csendes tag

Hali! Egyszerű: Starport services -> Advanced Maintenance -> Restock. Sima limpit-eket kell venni, majd a controller felprogramozza. Én általában 70-80%-ig töltöm a rakteret (a limpitek rakteret foglalnak), de ha kezdő core miner-vagy, akkor tele is rakhatod. Ha jól sejtem, akkor ez lesz az első core mining menet, szóval pár jó tanács (lehet hogy ezerszer volt, nem tudom, új még vagyok a fórumon):

Hol és mit? Érdemes Eddb.io-n (vagy Edsm-en, vagy Inara-n, mindegy) olyan rendszereket keresni, amik "pristine" tartalékokkal bírnak, ezeken belül pedig azokat a bolygókat, amiknek van gyűrűje. Icy és Metallic gyűrűk a legjobbak. (Én emellett lakatlan rendszereket keresek, és 40-50'000 LS távolságnál messzebb levő bolygkat. Az az elmélet, hogy így kevésbé találnak rám a kalóz player-ek, vagy kevésbé éri meg nekik repülni 10-15 percet, hogy abajgassanak) Legyen nálad Surface Scanner: megközelítéskor a gyűrűket le kell vele szkennelni, és a megjelenő hotspotokra rárepülni. Mindegyiknek van egy típusa, azt tudod csekkolni a fenti szájtokon. A gyűrű megközelítése nem nagy trükk, kb, mintha leszállnál egy bolygó felszínére. Azért ahhoz, hogy finom legyen a belépés, le kell lassítani a gyűrű elérése előtt, és akkor nem fogja a Covas aggódva jelenteni hogy "Hull integrity compromised", mikor kiesel supercruise-ból. Amikor beléptél, általában fél percen belül megjelenik 1-2 kalóz. Hagyd, hogy leszkenneljenek. Mivel ekkor a rakteredben csak limpit-ek vannak, ezért csalódottan távoznak, és többet nem jönnek vissza. Legyen a hajón Pulse Wave Scanner. Ennek van egy kis recharge ideje, de folyton lehet nyomkodni. Megnyomod, hallasz egy ping hangot, majd 1-2 másodperc után sárgán világítanak a bányászható aszteroidák. Neked azok az érdekesek, amik kicsit nagyobbak, és messziről világítanak, olyan sárgák. Ha látsz egy ígéretes aszteroidát, ráfordulsz, meglövöd egy prospector limpit-tel. Kiválasztod target-nek a limpit-et, és vársz, amíg becsapódik. Ha az utolsó sor kék, akkor jackpot. Ha nem, akkor keresgetni kell tovább. Legyél türelmes, amíg rááll a szemed, hogy mit kell keresni, sok prospector-t ellősz majd (Ezért kell telerakni a rakteret limpit-ekkel) A mag anyagát is írja a kék sor, ezt tudod ellenőrizni a fent említett oldalakon. Az ár ellenőrzésnél azért nézd meg, hogy hol ennyi, mert jártam már úgy, hogy a szép árat Colonia adta volna (bár épp emiatt érik az elhatározás, hogy elmászok, és kicsit bányászgatok arrafelé is) Általában tonnánként 4-500'000-ről indulnak az árak, szóval elég jól lehet keresni. Még valami: azért, hogy ne körbe-körbe repülj a gyűrűben, javaslom, hogy mindig a bolygó felé repülj.
Hogyan? Ha megvan az aszteroida, akkor az aszteroidán levő fissure-kra kell lőni a seismic charge-t. (ezt lehet felismerni az aszteroida textúráján, anélkül, hogy pingelnéd a Pulse Wave Scanner-rel) Három féle van: High, Average és Low strength fissure. Amikor a seismic charge-t lövöd, az elsütőbillentyűt nyomva kell tartani, és így tudod "tölteni" a seismic charge-t. Akkor tüzel, amikor felengeded. Egy vonal: low, két vonal: average: három vonal: high. Ha rossz helyre lősz, akkor lepattan. (Elfogyni nem fog, legalábbis nekem még sose fogyott ki) Ha jó helyen találod el, akkor pirosan világít az aszteroida felszínén, és jobbra fent megjelenik egy grafika és egy számláló: 120 másodperced van innen, amíg robban a töltet, viszont többet is el kell helyezni, egész addig, amíg a grafika pulzáló része a kék sávban nem pulzál. Ha a sárga sávban marad, akkor nem fog széttörni az aszteroida, ha a piros sávban, akkor a mag egy jó része elvész. Ha megvan a megfelelő számű töltet, akkor legalább 1000m-re el kell távolodni, mert az alatt a robbanás kárt okozhat a hajóban. Így is pár pillanatra elmegy majd a HUD az "interferencia" miatt. (ha 2000m-nél messzebb mégy, akkor semmi hatása nincs) A töltetek mindig egyszerre robbannak. Ha gyors voltál, és nem akarod kivárni a maradék időt, akkor a Contatcts lapon azonnal tudsz robbantani. Ha az aszteroida széttört, akkor válts abrasion blaster-re, és a szikladarabokban maradt mag-darabokat is ki tudod piszkálni, illetve ilyenkor jöhetnek a collector limpit-ek is. (És a Cargo Scoop, én rendszeresen elfelejtem nyitni) Sajnos a collector limpit fogyóeszköz, sokszor belecsapódnak a sziklákba, illetve ahogy manőverezel, a hajóval is eltalálja az ember. Icy gyűrűben érdekes jelenség, hogy az aszteroidához közel 0%-ra is lehűlhet a hajó :D Ha begyűjtöttél mindent, akkor mehetsz keresni a következő aszteroidát.
Hol passzold el? Fenti oldalakon megtalálod a legjobb árakat. Én általában 150-200 fényévnél messzebb nem megyek eladni. Azzal is lehet játszani, hogy megnézed, hogy az állomáson van-e esetleg olyan küldetés, ami pont azt igényli, ami épp a rakteredben van. Én nem szoktam, eladom, azt' csá - így is megvan az 50-60M/óra. Ha menet közben egy player elkap, akkor értelemszerűen submit, és engedelmesség: le fog scannelni, és meg fog kérni, hogy ugyan adj mán' neki is egy kis értékes rakományt. Én ráhagyással szoktam, jut is marad is, have fun!
Mivel? Na igen, itt ezerféle kombináció lehetséges. Keelback-el és Python-nal csináltam eddig ilyesmit, a Python jobban bejött. Szerintem egy legalább közepesen mozgékony hajó kell (Class A thrusters), viszonylag jó jump range-val, hogy nagyobb hatótávod legyen és ezt időben gyorsabban letudd, (Class A FSD) és sok-sok-sok raktér. Szükséged lesz ezen kívül egy Pulse Wave Scanner-re, egy Seismic Charge-ra, egy Abrasion Blaster-re egy Surface Scanner-re, egy Prospector Limpit Controller-re Collector Limpit Controller-re, egy Refinery-re (kisebb elég) és annyi Cargo Rack-ra, amennyit csak fel tudsz rakni. Én személy szerint fel szoktam áldozni egy nagyobb Cargo Rack helyet egy nagyobb Class A Fuel Scoop kedvéért, így nem kell tankolgatni (explorer beidegződés), illetve tartok egy Standard Docking Computer-t, viszont a Supercruise Assist nekem nem kell. Emellett tartalékba' lenni szokott nálam Heat Sink is (Egy vagy kettő. Különösen akkor hasznos, ha közvetlen a csillag mellől kell ugrani, vagy elbambulsz fuel scooping közben) Shield generator-ral mindig bajban vagyok, de nem árt egy Class A, mert könnyű benézni, és nekimenni egy-egy aszteroidának. Minden másból a legkisebb tömegűt veszem, ami még jó a hajónak (Ez többnyire egy kisebb Class A Power Plant-ot jelent) Én általában explorer role-t játszom, ezért ki van rakva az FSD jump range modification blueprint, és minden hajómra rakok is amekkorát éppen tudok.

Szerintem nagyjából ennyi, remélem, hogy ez alapján milliárdokat keresel majd :D

[ Szerkesztve ]

(#42032) aerosmith válasza adamthetux (#42031) üzenetére


aerosmith
őstag

:Y :R

Csak annyi kiegészítés hogy a seismic charge asszem 30 darabos.
És a fissureokra tökmindegy mekkora strength van írva akkorát lőhetsz bele amekkorát akarsz a lényeg hogy a töltetek összege optimális határon belül legyen.
Túl nagy össztöltet esetén (piros) le lehet szedni amit utoljára belelőttél a bal lapon.

És a nerf óta nem a bányászás lett nehezebb hanem az eladás, inara és társai legtöbbször pontatlan árakat mutatnak vagyis azzal megy el az idő hogy az ember a jó piacot keresi, közben kiszedik a kalózok. Sajna a milliárdokat már nehezebb összeszedni.

[ Szerkesztve ]

(#42033) Submarine válasza adamthetux (#42031) üzenetére


Submarine
senior tag

Le a kalappal! Nem apróztad el!
:R
Ezt érdemes elmenteni!

A nerf óta nem bányásztam(addig is csak sima külszíniset), úgy látom az ltd ára annyira nem esett le, de a painite az jócskán.
Bár annyira így sem vészes, főleg hogy néha szeretek dögunalmas dolgot csinálni.
Én pont inkább sca-t használok docking comp helyett. Én is oda tudom úgy verni a levélbedobóhoz a Cuttert mint az.
;]
Az árat mindig a eddb.io/commodity -n néztem, mert ott írja az igényt is, hiába volt valahol legdrágább, ha csak 1-2 száz kell nekik, már nem szabad elinduni.

Manapság mire érdemes elindulni?
Benitoite
Grandidierite
Musgravite
Serendibite
Ezekkel mi a helyzet?

(#42034) Raymond válasza adamthetux (#42031) üzenetére


Raymond
félisten

Top Comment! :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42035) Peppo válasza Submarine (#42033) üzenetére


Peppo
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy most a tripla LTD a legjobb. Ha ennyit kell vacakolni az eladással, akkor minél drágább cuccot érdemes gyűjteni. És bár a VO a legdrágább, de azt robbantani kell, az meg lassabb folyamat, ráadásul nem túl kényelmes egy Cutterrel. :D

(#42036) adamthetux válasza Submarine (#42033) üzenetére


adamthetux
csendes tag

A landing pad felett szoktam szenvedni, mire normálisan lerakom a hölgyet :( A mail slottal viszont sose volt gondom, ma pl. Beluga Liner-rel dokkoltam 240+ tempóval csont nélkül. :D A hatóságok nagy erôkkel keresték az egyik utasomat... :/

(#42037) Djuree


Djuree
félisten

azt vettem észre nem érdemes robbantgatni. én is úgy kezdtem de ma már shieldless cutterrel lézerezek. tripla ltd-ben óránként kb. 100t ltd jön be, robbantással ennyi sose volt, volt mikor fél óra volt 1 jó követ találni. ráadásul a tripla/dupla bónusz nem hat a core bányászatra...
ltd-t még most is el tudom adni 1,5M-ért darabját. napi 300 milla körül kényelmesen megvan 2-2,5 óra játékkal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42038) Deaxus


Deaxus
tag

Le vannak árazva a hajó festések. :)

(#42039) duvi válasza Deaxus (#42038) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen és a kitek is (40%-os akció) :K

(#42040) Attila 1984 válasza duvi (#42003) üzenetére


Attila 1984
tag

valaki elmagyarázná egy kezdő bányásznak miért pattan le minden seismic carger :D és ha azért mert low meg high meg az erővel kell játszani akkor azt hol a tetvesbe írja és ménem lövi bele sehogy...:S :S :S Köszönöm előre is !!!!! a prospector után seismicel kell lőni de nem vágom a seismiceket ellövöldözöm...nekem semmi nem mutatja sehol low- e vagy tökömtudja milyen...akárhogy lövöm....az bizonyosan lefog pattanni

(#42041) Attila 1984 válasza adamthetux (#42031) üzenetére


Attila 1984
tag

köszi szépen...azt még megkérdezném hogy a seisic chargét hogyan kell használni...mert fogalmam sincs hol mutatja azt, hogy milyen erősen lőjem...valamint fogalmam sincs honnan tudom hogy egyjátalán érdemes e lövöldözni a prospectolás után :(

(#42042) adamthetux válasza Attila 1984 (#42041) üzenetére


adamthetux
csendes tag

Ha a prospector végzett, akkor ki kell választanod, mint célt (vagy a contacts lapon, vagy "hagyományos" módon becélozva) Amikor kiválasztottad, a bal alssó panelen megjelenik, hogy mit talált az aszteroidában. Ennek az utolsó sora kék színű, és ilyesmit ír: "CORE DETECTED: ..." Háromféle dolgot találsz az aszteroidán: surface deposit-ot (abrasion blaster), sub surface deposit-ot (Sub surface displacement missile) vagy fissure. A fisssure-kat kell becélozni (szintén hagyományos módon, vagy a contacts lapról). Ha becéloztad, akkor lehet rálőni. Mindhárom aszteroida-célpontra igaz, hogy szürke, ha az aszteroida túloldalán van.

Az erősséget a fissure célpontnak választása után balra lent írja. (Low, Average vagy High) Akkor sincs amúgy nagy baj, ha véletlen nem sikerül pont olyan erősséggel meglőnöd, amit ír.

Itt van 1-2 sscreenshot is, és hosszan beszélgetnek róla, sztem van közte bőven okosság:
https://forums.frontier.co.uk/threads/how-to-find-asteroids-for-deep-core-blasting.465171/

BTW én úgy tapasztalom, hogy kb minden úgy működik, hogy először targetelni kell, és aztán lehet "interakcióba" lépni vele.

(#42043) duvi válasza Attila 1984 (#42040) üzenetére


duvi
nagyúr

Érdemes az összefoglalóban is kutakodni. Innen ajánlom Pho mining tutorial videóját. Nagyon részletesen elmagyarázza, mit, hol, hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#42044) aerosmith válasza Attila 1984 (#42040) üzenetére


aerosmith
őstag

azért nem lövi bele mert nem jelölted ki a fissuret mint célpont.

(#42045) Deaxus válasza Attila 1984 (#42040) üzenetére


Deaxus
tag

Azért is lepattanhat,mert nem a megfelelő típusú fegyvert használod.
Az 1-es seismic jó a kövekre,de a jeges kövekre a 2-es típusú kell,mert azok keményebbek.
Én mennyit szívtam,mire rájöttem erre.
(bocs az egyszerű fogalmazásért)

(#42046) Djuree válasza Attila 1984 (#42040) üzenetére


Djuree
félisten

eleinte én is sokat szívtam, el is adtam egyszer a bányász Pythont mert felcseszett. videóban mondták hogy repedésbe kell lőni a töltetet, én meg szabad szemmel néztem hol van repedés az aszteroidán és csak úgy lőttem bele. persze hogy lepattant, amire én lőttem nem fissure volt csak valami törésnek kinéző dolog az aszteroidán, ellőttem vagy 60 töltetet és mind pattant. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42047) Attila 1984 válasza aerosmith (#42044) üzenetére


Attila 1984
tag

Köszi! :D És tényleg....azt esetleg meg tudnád válaszolni, vagy valaki...hogy ha kapni dilated surface scannert az állomáson...és venni akarok miért van mindenhol minden rendszerbe pirosan háromszögbe felkiáltó jellel ellátva és egyiket se tudom megvenni se felszerelni....a reacted meg a deployed sáv se lógna bele a 25MW-be...mi ennek az oka akkor ?

(#42048) Peppo válasza Attila 1984 (#42047) üzenetére


Peppo
őstag

Nem lehet, hogy valami befizetetlen büntetésed van, és ezért nem engednek vásárolni?

(#42049) Attila 1984 válasza Peppo (#42048) üzenetére


Attila 1984
tag

Nem hiszem, mert enged vásárolni...csak nem tudom fura...nem mindent enged...pl eddig a fuel scoopot nem engedte az 5 slotra tenni, minden fuel scoop le volt tiltva azzal a piros felkiáltó jeles háromszoggel...akkor tettem oda mást....azt hagyta megvenni....átszerveztem az optionalt...és maradt a dilated surface scanner...a 2 sloton üres hely....mostmeg az összes surface scennert nem engedi megvenni....ez mi....olyan a probléma mintha valami keretbe nem férnének bele a cuccok , de mondom az MW egyjátalnán nincs a piros tartományba ....úgy se ha kiválasztom és látom a várható emelkedést...tehát a vásárlás után se lenne.....nem értem..... :(

(#42050) duvi válasza Attila 1984 (#42049) üzenetére


duvi
nagyúr

Van elég pénzed a kiválasztott modulra? Nincs már abból a modulból egy a hajódon (van amiből csak egy lehet fent)? Ha rákattintasz az egyik piros felkiáltójeles modulra, mindig kiírja, hogy mi a gond vele, miért nem tudod megvásárolni. Pl:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.