Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) rtitusz válasza baphomet (#15999) üzenetére


rtitusz
őstag

Hol van már az 5-6 hét...

(#16002) duvi válasza baphomet (#15998) üzenetére


duvi
nagyúr

Az alábbi képek most készültek.
Control System: LI YONG-RUI:

Python ára Tote-n:

(#16003) baphomet válasza duvi (#16002) üzenetére


baphomet
senior tag

Ejj, hát mindennek nekem kell utánajárni? :) A Tote "turmoil"-ban van. Nincs elég CC-je a pacáknak a fenntartásához, ha így marad akkor következő ciklusban el is veszti. Ezek szerint ilyenkor már nem érvényesek az adott rendszerre vonatkozó powerplay bónuszok.

[ Szerkesztve ]

(#16004) duvi válasza baphomet (#16003) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az utánajárást :R Közben elmentem 109 Pisciumba és itt valóban műxik a 15% kedvezmény :K A végeredmény, hogy Tote-be már senki nem akarjon olcsón vásárolni!

(#16005) baphomet válasza duvi (#16004) üzenetére


baphomet
senior tag

Reméljük megmentik, mert, ahogy nézem, elég jól felszerelt rendszer. Addig is ott van a 109 Piscium, Lembava, Diaguandri, ezt a hármat használva még mindig sikerült összehozni mindent, amit akartam.

(#16006) rtitusz


rtitusz
őstag

Másnál is meghaltak a szerverek? Nem vicces annyira 164 tonnányi időre leszállítandó áruval a raktérben...

Szerk: helyreállt a rend.

[ Szerkesztve ]

(#16007) Íjász001


Íjász001
tag

A Long Trade mérlege durván egy hét alatt: 10 út, 541 milla profit, Trade rank:Tycoon 13% - Elit.

Íjász

(#16008) Íjász001


Íjász001
tag

Még az előzőhöz 2 út volt Pythonnal, 8 ASP( 96T )

Íjász

(#16009) gigafun válasza Íjász001 (#16008) üzenetére


gigafun
senior tag

Gratulálok az Elithez! :C :C :C
Este próbáltam üzenni a játékban, de vagy kiléptél, vagy a szokásos bug volt.

(#16010) Phobion válasza baphomet (#15999) üzenetére


Phobion
őstag

Hogy a frászba lehet olyan gyorsan Anaconda-t szerezni? ezekkel a long range küldetésekkel? az a csempész ASP mit takar pontosan? :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16011) Íjász001


Íjász001
tag

[L:/dl/upc/2015-10/546410_trade_asp.jpg](IMG:/dl/upc/2015-10/546410_trade_asp.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Íjász

(#16012) Íjász001


Íjász001
tag

Íjász

(#16013) Íjász001


Íjász001
tag

Az én Trade ASP-m ilyen.

Íjász

(#16014) rtitusz válasza Íjász001 (#16007) üzenetére


rtitusz
őstag

Gratula!!!

Nekem is sikerült 400 milliót összeszednem 3 nap alatt, az elite már "csak" 450 millióra van, szánt szándékom mihamarább letudni a maradékot. Vicces, hogy a statisztikánál nyoma sincs a csempészésnek, olyan, mintha 50 milliónyi trading profittal lennék 10% Tycoon. :D

(#16015) Urby66


Urby66
aktív tag

Végre indulok haza!
Távolság: 4216 fényév.
Hull: 86%
Scannelt rendszerek: kb: 300
Neutron csillag: 3
Fekete lyuk: 4
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16016) duvi válasza Íjász001 (#16011) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! :C

(#16015) Urby66
Egy Sidewinderrel :Y Minden tiszteletem a tiéd! :C

[ Szerkesztve ]

(#16017) duvi


duvi
nagyúr

Paint Concept Art Slewer kollégától :)

(#16018) rtitusz


rtitusz
őstag

Aki nem tudná, ha beírjátok a /help parancsot a communikációs csatornába, akkor kiírja az összes parancsot amivel megkönnyíthetitek az életet. Pl. /w a wingnek küld üzenetet, stb.

(#16019) rtitusz


rtitusz
őstag

A Frontier kicsit rendbe szedhetné a szervereit az amazonnál, mert az nem frankó, hogy háromnegyed óra volt megtenni 240 fényévet a végtelen ideig tartó hipertérugrások folytán...

(#16020) baphomet válasza rtitusz (#16019) üzenetére


baphomet
senior tag

Long range smuggling nerf. :DD

(#16010) PhobioNN7
Igen azokkal. 20 millió/óra felett lehet keresni vele. Egy kínai boltos Conda 140 milla, az osztást rád hagyom. Hát erről szólt az elmúlt egy hét hozzászólásainak nagy része. Már olyanok vagyunk mint a horgászok: "-Képzeljétek! Ekkora utat fogtam ki."
A csempész Asp, egy olyan Asp, ami a leginkább alkalmas csempészésre. ;) Én ilyennel repülök, de jó lehet más összeállítás is, kinek-kinek ízlése szerint.

[ Szerkesztve ]

(#16021) VitoSagi


VitoSagi
tag

Mit gondolnak a tapasztalt Python tulajok, egy ilyen megtenné Tawilo rendfenntartó hajónak? Valami ilyesmire gyűjtök, ezt nem mozgatnám sehova különösebben, csak az otthoni feladatokra szánom.

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16022) rtitusz válasza baphomet (#16020) üzenetére


rtitusz
őstag

Találkoztam ma Takurua állomáson egy player T9-el, nekem kellett neki elmondanom, hogy nem fog vele tudni leaszállni sok helyen. A nagyobb nem mindig jobb. Ő azt hitte. Szerintem azóta is a veri a fejét annak a szép nagy szélvédőnek. :DD

VitoSagi, nemsokkal feljebb linkeltem a harci pythonom, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#16023) orientcx


orientcx
őstag

A fórumot tanulmányozva látom, hogy a szombat estét/éjjelt mindegyikőtök 40 fokos aranylázban a takuruai Klondike-ban töltötte, nyakig merülve a kapzsi mohóság fertelmes posványában.
Hiába, kiveszőben az emberi jóság. :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16024) VitoSagi válasza duvi (#16017) üzenetére


VitoSagi
tag

Ez valami gyönyörű lett Slewer kolléga! Jöhetne egy egész pakk erre a koncepcióra, több hajótípusra egységesen. Hátha sikerül meggyőzni a Frontiert, tegyék elérhetővé majd később nekünk. Nekem nagyon tetszik! :C

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16025) rtitusz válasza orientcx (#16023) üzenetére


rtitusz
őstag

Mindenki versenyt fut az idővel, várjuk mikor nerfeli a Frontier az aranybányát. :D

(#16026) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mennyiben van a játék ha valaki most venné meg ? (Kinguin , g2a stb mind játszik) :F

egy F.L.Y.5 elég hozzá ? vagy valami jóval komolyabb bot is elkél ? (Freelancert nagyon szeretem , hasonlít , sok helye lehúzzák , miért ?... SG-be is bele olvastam és ott is csak picsognak csak ezért kérdezem.)

Mennyi benne a kisebb "vadász" ? Mert a monstrumok nem jönnek be .

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16027) VitoSagi válasza rtitusz (#16025) üzenetére


VitoSagi
tag

Így van, mindenki fél, hogy elvész a lehetőség. Ez mondjuk ártalmas a frakciónk szempontjából, de én bizakodó vagyok, hogy mindenki kellően megtollasodik és visszatér Tawiloba hamarosan.

A hajódat néztem az előbb, hát bitang rendesen. Chaff hiánya nem szokott zavarni egyébként? 3A ID elég a gyakorlatban?

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16028) rtitusz válasza VitoSagi (#16027) üzenetére


rtitusz
őstag

Eddig semmit nem ért NPC ellen, a játékosok zöme meg fix fegyverekkel megy, így jobb volt a SB a helyén. Az ID-nél meg csak az a különbség, hogy milyen messziről meg milyen szögben is használható már, az hogy mennyire könnyű kirángatni valakit a két hajó súlyától függ, de most totál bugos.

(#16029) Azumi? válasza VitoSagi (#16021) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Tökéletes!

:K

Még jobb lenne több shield booster, meg a large MC-ket várom én nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#16030) _Kondor_ válasza VitoSagi (#16021) üzenetére


_Kondor_
tag

Nem tudom, pontosan mit értesz rendfenntartó hajón, ha PVE-re gondolsz, akkor az én setupom, amit bárkinek ajánlok, ilyen: PVE Python

(#16031) VitoSagi válasza _Kondor_ (#16030) üzenetére


VitoSagi
tag

Igen, főként PVE, amolyan csatahajó amit nem cincálok mindenhova, hanem a hazai rendszerben pihen 2 bevetés közben. Körzete az autópálya, tempója pedig halálos... ja az egyik másik sztori. :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16032) tikshow válasza Micsurin (#16026) üzenetére


tikshow
addikt

40 font. Elég a FLY 5, később lehet HOTAS-ra váltani, ha megtetszik.

Ilyen kisebb vadász elég sok féle van, az elején relatíve gyorsan összeszedhető egy Eagle - ez a legalapabb vadászgép, később pedig szép lassan össze lehet szedni egy közepes Viperre majd egy nehéz Vulture-ra. Ezek a kisebb gyilkológépek.

(#16033) Phobion


Phobion
őstag

takuruai-nál hogy lehet minél gyorsabban feldobni a reput friendly-re? ilyen donate-es küldetéseket mind megcsináltam gyorsan, most csempészek, esetleg ha power play-nél hozzájuk társulok az segít? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16034) baphomet válasza orientcx (#16023) üzenetére


baphomet
senior tag

Kapzsiság mi? Ki is töltötte fel ezt a képet, Dagobert bácsi?
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-10/04/533983_mjjsmzdvravlzgka_egymilliard.jpg

(#16035) Micsurin válasza tikshow (#16032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen ,lehet jövő hónapban benevezek egy ED-re :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16036) rtitusz


rtitusz
őstag

Szerintem az mindent elmond a szerverek állapotáról, hogy 4 óra alatt 40 tonna árut tudtam elpasszolni csak. Azért ez elég nevetséges.

(#16037) rtitusz válasza Phobion (#16033) üzenetére


rtitusz
őstag

Valtogass a jatékmódok között hogy többet feldobjon. Amúgy az első kör után allied leszel a megcsinált küldetések miatt.

(#16038) Phobion válasza rtitusz (#16037) üzenetére


Phobion
őstag

szuper :R
igen, egyetértek, kegyetlen lassú a hiperugrás :F

még annyi, hogy Sothis-hoz is érdemes elmenni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16039) orientcx válasza baphomet (#16034) üzenetére


orientcx
őstag

"Kapzsiság mi? Ki is töltötte fel ezt a képet, Dagobert bácsi?"
-
Khmmm....őőőő....izé....azt én csak véletlenül nyertem a galaktikus lottón, és az a kép nem is az enyém, csak úgy találtam az e-mail fiókomban, és különben is azt a pénzt én nem aljas csempészkedéssel szereztem, hanem becsületes panamával, és amúgy is mind a "Galaxis árváinak" alapítvány számlaszámára utaltam át.....hát...izé....arról a fatális véletlenről meg már igazán nem tehetek, hogy ez a számlaszám valamely megmagyarázhatatlan módon összekeveredett az én számlaszámommal.... :B
Jut eszembe, ha valaki rovott csempészmúltján szépítendő adakozni akar a "Galaxis árváinak" alapítvány javára, akkor megadom a számlaszámom....akarom mondani a számlaszámot :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16040) rtitusz válasza orientcx (#16039) üzenetére


rtitusz
őstag

Én az Űrszikla Takarító Nonprofit kft.-nek szoktam adni az űradóm 1%-át. :D

(#16041) rtitusz


rtitusz
őstag

iDock reklám. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16042) orientcx válasza rtitusz (#16040) üzenetére


orientcx
őstag

Jó hogy mondod, az egyik "ott ragadt" Pythonomban felejtettem a kedvenc napszemcsimet, légyszi szólj, ha a a kft munkatársai megtalálták valamelyik aszteroidán. Nem a fekete keretesre gondoltam(az a másik Pythonom lesz egy másik sziklán), hanem az ezüst keretesre :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16043) Phobion


Phobion
őstag

nem elég, hogy fél óra mire eljutok A-ból B-be, de még a bulletin board se töltődik be :W :W :W :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16044) Phobion


Phobion
őstag

de ettől függetlenül nagy kár, hogy csak most jutott el hozzám ez a long range féle kereskedés ;) köszönet ritusz, baphomet és minden kedves E: D kollégának :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16045) brd válasza Phobion (#16043) üzenetére


brd
nagyúr

Ezekre a problémákra egyébként legalább ígérgetnek valamit? Mert ha nem, inkább visszamondom az előrendelt beta Horizonsomat, majd megveszem, ha tényleg jó lesz.

The only real valuable thing is intuition.

(#16046) orientcx válasza brd (#16045) üzenetére


orientcx
őstag

Ez most tényleg komoly? Azért még nehogy elkezd hordani a földet az ED koporsójára! :N
Én is játszom, és azon kívül, hogy néha valóban lassabb az ugrás, és lassabban jön be a bulletin board, ami valóban tud bosszantó lenni, attól az elite még tökéletesen játszható. :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16047) Diopapa válasza orientcx (#16046) üzenetére


Diopapa
addikt

Az XO-sok miatt döglődnek a szerverek.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16048) CactuS válasza Sylc (#15942) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na az ilyenek miatt untam meg 4 meccs után a CQC-t. Azért mert az ember nem egyből a megjelenése után indul talán nem kéne 10+ szintűekkel összeraknia. Ha meg nincsenek tierek, akkor meg sikerült összehozniuk a jelenleg elérhető egyik legszarabb MM-et.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16049) brd válasza orientcx (#16046) üzenetére


brd
nagyúr

Ott azért nem tartok, :) de kevés játék van manapság, amiért ennyit fizetnék, és az eddigiek alapján az ED-nek megelőlegeztem az összeget, ezért csak aggódom néha, hogy rosszul tettem. :aggódossmiley:

The only real valuable thing is intuition.

(#16050) kozi71


kozi71
senior tag

Én is köszöntem Mindenkinek! :D
1 2

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.