Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) nubreed válasza duvi (#15787) üzenetére


nubreed
veterán

Erről az élő streamről sajna lemaradtam. Meg van ez valahol a youtubeon rendesen bármikor megnézhető változatban?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15802) nubreed


nubreed
veterán

Ha volt már akkor bocsánat!

De szerintem ez érdekes:
ED Nebula Stations Confirmed!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15803) rtitusz válasza nubreed (#15801) üzenetére


rtitusz
őstag

(#15804) kozi71


kozi71
senior tag

Már megint karbantartás.

high tech, low life

(#15805) baphomet válasza kozi71 (#15804) üzenetére


baphomet
senior tag

Minden csütörtök reggel tervezett karbantartás és powerplay update van.

(#15806) [hun] warhea válasza VitoSagi (#15800) üzenetére


[hun] warhea
tag

az fura :D torolnod kene a cache-t [link]

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15807) [hun] warhea válasza baphomet (#15797) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ha megcsinalod csinalj rola timelapse-t :D Kirakjuk az oldalra :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15808) rtitusz válasza [hun] warhea (#15806) üzenetére


rtitusz
őstag

A mobil oldal nem működik, de a rendes igen. ;)

(#15809) Sylc


Sylc
senior tag

Tegnapi streamrol par szo:

A fokusz a bolygo modellezesen es generalason volt (hiaba konyorogtek a stream alatt Gameplay videokert)

Roviden a lenyeg:
- legkor nelkuli bolygokkal kezdik (erre epul majd a tobbi)
- kilometer mely arkok lesznek
- tektonikai mozgast is szimulaljak
- nem csak gomb alaku bolygokkal kell a jovoben (2.0 utan) szamolni
- a random felszin generator olyan esemenyeket is modellez, mint egy kratert ert ujjabb becsapodas (lepcsos 8 alaku godor)
- a becsapodaskor keletkezo sugar iranyu lerakodasok (ilyen lathato a holdon is)
- figyelmbe veszi, a holdak eseten, hogy allando oldalukat mutatjak-e a bolygojuknak (hold sotet oldala jobban meg van lyuggatva)
- mutattak metal rich bolygot is
- vannak hegyek amik akar 10x akkorak mint a mount everest

A stream alatt volt egy technikai bug, eloben rendereltek a videokat, ami a streamelest beszaggatta, ezert van a lag -> restart -> smooth video

Nagyon jo es tartalmas de inkabb programozas technikai stream volt, en elveztem.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15810) Sylc


Sylc
senior tag

Tegnapi nap folyaman szintet leptem a kaloz rangletran:

Amit tanultam:
Mikor kiszedsz egy Orcat, lescanneled a Cargo-ert erdemes megnezni mi van nala, mielott kilovod a 10-15 db limpetet es bosszankodsz, hogy semmit nem dob az a szemet uborka.

Mikor mar nagyon idegesitett, lealltam a multicannonnal es meghallottam amint Gizi a fulembe duruzsolja: Cargo bay empty :DDDD

Valahol el kell kezdeni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15811) VitoSagi válasza [hun] warhea (#15806) üzenetére


VitoSagi
tag

Úgy ahogy Titusz mondja. Asztalin meg van, mobiloson nem látom. 385 számú pártkönyvet jegyzem egyébként, ezzel olyan legenda elé sikerült beférnem, mint dUí, ami azért nem kis dolog. Legalább ebben megelőztem. ;]

Lehet tudni a 687ből mennyi aktív? Mennyi SSL? ;)

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15812) nubreed válasza rtitusz (#15803) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15813) rtitusz


rtitusz
őstag

Empire rank húzásra tökéletes hely:

(#15814) Sylc válasza rtitusz (#15813) üzenetére


Sylc
senior tag

UUUU ez hol van? kell 2 szint a kaloz clipperemhez :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15815) Phobion


Phobion
őstag

ezeket a Long Rage küldiket vadászgatni kell, vagy mindenhol találni? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15816) nubreed válasza rtitusz (#15803) üzenetére


nubreed
veterán

A srácok a video vége felé említik, hogy nem akarnak bele menni a felszínen játszódó gameplay cuccokba, mert az majd mások dolga lesz. Esetleg van már olyan video, ami pont a felszíni gameplay dolgokat tárgyalja részletesebben?

(#15813):
Én mindig azt hittem, hogy ezek a dolgok teljesen véletlenszerűek. Akkor annyira mégsem? :)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15817) gigafun válasza Sylc (#15814) üzenetére


gigafun
senior tag

A Google a barátod. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15818) Trentaro


Trentaro
tag

Srácok, akik megosztottátok itt ezt a hosszú távú csempészetet mint jó bevételi forrást, mind a vendégeim vagytok egy sörre ha összefutunk.
Kb. 2 hónapja vettem a játékot, tehát meglehetősen új vagyok itt. Először Sidewinder-Cobra-Vulture-Type7 vonalon mentem, azért írtam, hogy először mert a félig felfejlesztett Type7-et elégséges biztosítási pénz nélkül full cargoval elpukkantottam. :) Tudom, amíg ezt nem egy fullos Type9-el teszem addig nem nagy dicsőség. Szóval ez fájt, az új vonal Sidewinder-Cobra-ASP lett, tetszik is az ASP, megtartós, csak a pénzhiány volt állandó probléma, normális cuccokat nem is tudtam vásárolni rá, csempészkedtem, küldetéseket csináltam, kicsit harcolgattam is.

Akkor olvastam tőletek ezt a hosszú távú csempészetet, mondom egy életem, sok halálom, eztett itten kipróbálom. :) összeszedtem nagy nehezen egy A5 FSD-ra valót valamint 1 milla credit költőpénzt és belevágtam, ez 3 napja történt, fogalmam sincs összesen mennyi pénzt kerestem, de az ASP most így néz ki és van 30 milla költőpénzem is, pedig csak 2 kört mentem ráadásul az első körben csak az első állomásrol tudtam felvenni a küldiket, de már az is 15+ millát hozott.
Tudom, az ASP idétlenül van összerakva, pont nincs kihegyezve semmire sem, de nekem így tetszik és kész. Azért ha valami nagyon nagy hibát vétettem azért szóljatok. Ja 2db chaff, 2db A-s SB, 2db lézer és 4db MC van még rajta, mert kell. :)

Taktikám, felveszek annyi küldit amennyit csak bírok és indulás, odafelé ha menet közben elkezdenek kiszedni gázt le, amint kint vagyok padlógáz boost chaff-ok felváltva és FSD amint lehűl, meg sem nézem ki volt az. Sokszor kiszedtek, de a pajzsom felét sem tudták eddig leszedni. Ha a küldetések nagyrésze már kiment, akkor már megnézem, hogy ki szedett ki és ha wanted az illető az én kategóriámban esetleg kisebben akkor kinyírom a francba, megbosszulandó az idefeléjövet kiszedéseit.
Egyszer azért pislogtam amikor 7 ugrás alatt egy árva csillagból sem lehetett fuel scoopolni, a 32 liter keverék több mint 70 százaléka elfogyott, szóval azóta ha lehet tölteni akkor minden ugrás után maxra töltöm. amúgy kb. félútig lenne elég egy tank.

Köszönöm a figyelmet, javaslatokat és/vagy észrevételeket örömmel várok.

nem kötelező megadni

(#15819) nubreed válasza Trentaro (#15818) üzenetére


nubreed
veterán

Jól néz ki nagyon a festése. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15820) Trentaro válasza nubreed (#15819) üzenetére


Trentaro
tag

Imádom is, bár 10 fontba fájt az ASP festés pakk! :)

nem kötelező megadni

(#15821) baphomet válasza Phobion (#15815) üzenetére


baphomet
senior tag

Rövid (hehe) long range küldik bárhol lehetnek, de amiket az emberek szemérmetlenül kihasználnak (én nem, azóta is csak hallal kereskedek :B ) azok az "extra" long range küldik. Ezeket a lakott űrtől 200-400 fényévre lévő kolóniákon lehet felszedni: Takurua, Almagest, Robigo, Ceos, Sothis növekvő távolság szerint.

lásd még: #15512, #15562

[ Szerkesztve ]

(#15822) Sylc válasza gigafun (#15817) üzenetére


Sylc
senior tag

Koszi, van aki dolgozik es tudja miaz a gugli :)

(Nem en, csak van ilyen is biztos :D)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15823) baphomet válasza Sylc (#15822) üzenetére


baphomet
senior tag

A gugli annak kell, aki nem találja a képen a Xi Wagnar rendszer nevét. Végül is csak nyolcszor szerepel ott. :DDD

megj.: én sem jöttem ám rá elsőre, csak gigafun-nal ellentétben nem ismertem olyan oldalt, ahol állomásnévre is lehet keresni, ezért végül mégiscsak figyelmesnek kellett lennem. :)

(#15824) Sylc válasza baphomet (#15823) üzenetére


Sylc
senior tag

En a kepen annyit latok: Imperial clipper farmra idealis hely. A tobbire nem volt idom :D Egy 13'' Low res monitoron neztem, nem is nyitottam meg uj ablakba :D

De elismerem, hibaztam, de szerintem ezen a heten nekem mar ez is belefer :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15825) nubreed


nubreed
veterán

Na szerintem megszültem a végleges Vulture buildemet: [link], amit ha minden jól megy holnap, legkésőbb holnap után meg is tudok venni. Már mint nem csak az alapgépet, hanem rendesen kimaxolva a linknek megfelelően, úgy hogy még pénz is maradjon a zsebemben rebuyra (de reméljük ilyenre nem kerül sor), stb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15826) Htibimor válasza nubreed (#15825) üzenetére


Htibimor
senior tag

Imádni fogod az biztos! :K

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15827) baphomet


baphomet
senior tag

Ez is eljött: Elite With Chuck Norris :DD

Vannak jók.

- A Python mass lock-olja a Vipert; az Anaconda mass lock-olja a Pythont; Chuck Norris mass lock-ol mindent.
- 5 fegyveroszály van: kicsi, közepes, nagy, óriás és Chuck Norris
- Chuck Norris nem megy el a Sag A*-hoz, a Sag A* megy Chuck Norrishoz
- Ha rendőrök elkapják Chuck Norrist csempészáruval, utána saját magukat büntetik meg
- Chuck Norris-nak nincs szüksége gimballed fegyverekre, a fix fegyverei is tudják, hogy jobb, ha nem hibáznak.
- Chuck Norrisnak nem kell FSD, egyszerűen magához húzza a célrendszert
- Felesleges felfedezőnek állni; Chuck Norris már leszkennelte az egész galaxist; egyetlen szkenneléssel; egy basic discovery scannert használva
- Ha léteznek is Thargoidok, akkor csak azért, mert Chuck Norris megengedte nekik
- Chuck Norris tud scoop-olni neutroncsillagból is
- Chuck Norris kinyír bárkit; egy Condorban; solo módból

(#15828) baphomet válasza baphomet (#15827) üzenetére


baphomet
senior tag

De a legjobb: Chuck Norris can pause the game. :))

befejeztem

(#15829) gigafun válasza baphomet (#15823) üzenetére


gigafun
senior tag

Meg az ilyen véneknek, mint én. :)

(#15830) Sylc válasza nubreed (#15825) üzenetére


Sylc
senior tag

Elkoltesz 1misit disco scannerre, de sajnalod a penzt egy A2-es Fuel Scoopra? :D

Az 1E FSD ID 1.4 utan mar nem lesz igazan acelos, point defence-t en lecserelnem egy masodik Chaff-ra, kevesebb a raketa amivel teged kergetnek, mint a gimbalos lovoldozo. A tavot nezd, ahonnan az FSD ID be tud triggerelni.

Military / Reinforced armor nem kell Vulture-ra, mire kihasznalnad, mar betort a szelvedo. Sebesseget veszitesz. Inkabb vedd le es sporolj a Thrusteren energyt.

Life support csere D-re, a vulture a speedrol szol, nyersz vele par percet (en inkabb A-ra cserelnem, mar csak a szelvedo okan is megeri).

Valami ilyesmit nezz meg [LINK]

---

Kaloz hajonak ilyenre gondoltam:

[Legeslegszebbebb Clipper]

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15831) [hun] warhea válasza VitoSagi (#15811) üzenetére


[hun] warhea
tag

megoldhato a statisztika. az sslnek szerintem amugy is sajat oldala is lesz :) (csak legyen idom, oh te magassagos) :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15832) [hun] warhea válasza rtitusz (#15808) üzenetére


[hun] warhea
tag

Miert, van mobiloldalunk? :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15833) rtitusz válasza [hun] warhea (#15832) üzenetére


rtitusz
őstag

Ez megmagyarázza a problémát! :DD Én másfél hete nem tudtam leülni játszani, kezd mostmár súlyos lenni az elvonási tünet. :)

(#15834) [hun] warhea válasza rtitusz (#15833) üzenetére


[hun] warhea
tag

En masfel hetet jatszottam eddig osszesen :D Na jo, talan valamivel tobbet, de az, hogy beta3 ota 50 misim van mutatja a helyet a koordinata rendszerben :D de majd karacsonykor... (szep alom)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15835) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Megrendezésre kerül az első magyar Elite: Dangerous közösségi találkozó. Mindenkit szeretettel várunk.
Bővebb információ és szavazás

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15836) pcnet


pcnet
addikt

Kínai piacon csak hajókra van 15% kedvezmény, vagy modulokra is? :R

Sylc: Köszönöm a gyors választ! :R Tegnap már kaptam linket egy gyűjteményről. [link]

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15837) Sylc válasza pcnet (#15836) üzenetére


Sylc
senior tag

Kedvezmeny minden ott talahato hajora es modulra van, de kolbaszolni kell erte, Baphomet mindjart ad egy listat a modul / hajo elerhetosegekrol :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15838) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Amúgy VALAKI foglalkozik Tawilo-val???
De most komolyan!
Nézem a SSL pilóták névsorát, és ezek harmada sem volt soha a rendszerben.
De majd most már ha és ha végeztem a csak most egy kis felfedezés csempészés aztán most majd.....stb

Ugyanez volt Munfayl-ban az első nekibuzduláskor.
Odamentem a világ másik feléről, és egyetlen magyarral sem találkoztam. Oroszokkal játszottam wingbwen. Két hétig nyomattam elkeseredve, majd elhúztam "haza" vissza. (aztán a későbbi updatekor összeszedte magát a csapat, de először senki nem ment, csak a duma volt a fórumokon!)
Konkrétan sorolni tudnék neveket, akik csak a fórumokon tagjai a közösségnek, mert amúgy soha nem látta itt Őket senki.

Kellene valami követelmény szerintem, hogy ki lehet SSL pilóta....

További szép napot!

A

(#15839) Sylc válasza Azumi? (#15838) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha jol tevedek, en hetfon hagytam abba az SSL szekerenek tolasat, de aktiv resze vagyok a kornyezo rendszereknek.

Bar Anatron tegnapi kirohanasa okan, ATATATA szeru rendszerbe megyek fel a kaloz barataimhoz, max T9 vadaszatra jovok majd vissza a kozeli Wosreti rendszerbe.

El lettem uldozve :D

Mellesleg sokan soloban toljak, mert a -15% influence bonusz jot tesz a rendszernek.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15840) [hun] warhea válasza Sylc (#15839) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem lettel eluldozve :) Magadtol mentel el :) Keruljuk a martir szerepet szerintem, nem hasznalna senkinek :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15841) Sylc válasza [hun] warhea (#15840) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem martir, kaloz :)

---

Mellesleg ajanlom az internetes tarsadalom figyelmebe a mondat vegen elhelyezett ":D" smiley jelentese = vicc!!!4444!!!

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15842) [hun] warhea válasza Azumi? (#15838) üzenetére


[hun] warhea
tag

Igen, foglalkozunk Tawiloval (a magam neveben most nem tudok beszelni sajnos) ellenben reszben sajnos igazat kell adnom. Beszelj kerlek Anatronnal, biztosan talalunk megoldast, hogyan osztonozzuk a jatekosokat, hogy ne a long range kuldiket hanem Tawilot toljak. Sajnos a szemelyes erdekeket (penzgyujtes) nehez felretenni kozossegi eszmekert, ettol fuggetlenul azert szokott sikerulni.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15843) pcnet válasza Azumi? (#15838) üzenetére


pcnet
addikt

Épp most dokkoltam Tawilo Saavedra dockon. Egy lélek nincs a közelben. :( Tegnap este csináltam két küldetést SSL-nek, aztán elcsatangoltam és találtam egy jó trade útvonalat. Most jöttem vissza kondámért és megyek kínaihoz trade kondává alakítani. Egyelőre felfedezéshez van fittelve.

Más: Gondolkozok rajt, hogy kondát inkább fel kéne fegyverezni és kamionozáshoz inkább vennék egy T9-et. Vélemény? 250 millióm és 3 hajóm van jelenleg. (Vulture, ASP és Anaconda)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15844) VitoSagi válasza Sylc (#15839) üzenetére


VitoSagi
tag

Lehet tudni erről többet is vagy majd érdeklődjek privát TSen? :F

WarHead te is tudod milyen ritkán jutok gép elé, ha másból nem hát abból h a TS is sokszor meló közben hallgatom. Azért ha jó buli van igyekszem ott lenni, de a kevés játékidő mellett igen nehezen veszem magam Tawilora amikor a Long Range most jóval hasznosabb számomra. Ha úgy lennék mint Giga vagy a többi milliárdos már nem kellene elcsatangolnom otthonról. Egyelőre egy hajóm és sovány creditszámlám miatt kénytelen vagyok távol lenni. Bár ezt inkább már Azuminak szántam, de végülis mindegy. Ha van közös banzáj úgyis megyek ha nem dolgozom.

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15845) [hun] warhea válasza Sylc (#15841) üzenetére


[hun] warhea
tag

A felreertheto viccek sajnos sok emberben kelthetnek kerdojeleket, gondoltam jobb tisztazni :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15846) [hun] warhea válasza VitoSagi (#15844) üzenetére


[hun] warhea
tag

Igazabol en megertem ezeket a dolgokat, en is Azuminak szantam. Ettol fuggetlenul sajnos igazat kell neki adnom. Azzal, hogy top tier group lettunk sajnos dolgoznunk is kell a rendszeren es amilyen nehezen szereztuk sajnos sokkal konnyebben el is veszthetjuk ezt a statuszt. :( Es ez sajnos a kozossegen all, vagy bukik. :(

Mint kiderult a magyar csapatban pont ugyanakkora potencial van, mint az osszes nagy csapatban (szamszeruleg jelenleg 2 rajtunk kivul) es semmiben sem jobbak nalunk - sot - csak ok toljak a dolgokat mi pedig annyira nem. Marmint tisztelet a kivetelnek azert van egy mag aki jelenleg is tolja (5-6 fo) de egy ido utan keves lesz.

Mindemellett tudom, hogy a longrange-bol sokkal tobb kijon, de pusztan bountyzasbol/missionbol 40-50 misit ossze lehet szedni / nap. (legalabb is tegnap ezt mondta Hawk tsen)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15847) [w] válasza Azumi? (#15838) üzenetére


[w]
őstag

én majd' minden este ott vagyok és TS-en is mindig (játékon belül txtmsg-ben néha) megkérdezem, hogy tudok-e valakinek valamiben segíteni, hol lenne rám szükség - válasz sincs, nemhogy igény.
ilyenkor megcsinálok pár SSL küldit, végül a HiRES-ben kötök ki...

Munfayl-ban volt olyan, hogy konkurens állomás hatóságát aprítottuk, olyat most nem lehet/kell, nem segít?

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#15848) Sylc válasza VitoSagi (#15844) üzenetére


Sylc
senior tag

Martir enem:

Felaldoztam magam a koz erdekeben, a kozjoert es a vilagbekeert :D

Kaloz enem:

Volt egy nezetelteres amit ugy tudtam hetvegen megbeszeltunk, tisztaztunk majd hetfore mire hazaertem a melobol, a hatam mogott tortent szavazason elvettek a moderatori kivaltsagaimat (amivel tobbszor visszaeltem), mellesleg lejarattam annyira az SSL-t egy nemzetkozi esemenyen, szombaton es vasarnap, hogy Warhead kapitany nev szerint koszonte meg a jo munkat nekem es Anatronnak meg a hetvege folyaman, eloszoban.

Mivel a fejem felett dontottek es Duvi kollegat kiveve senki nem kerdezte a nezopontomat, ugy ereztem nem szandekozom tovabba az SSL szekeret tolni, mivel az EDHU 1 ev munkajanak gyumolcset az en harom havi aktiv moderatori tevekenysegemmel szemben kerult a merlegre, inkabb CQC -re es kalozkodas / fejvadaszas kerult nalam az eloterbe (ami nem zarja ki, hogy tovabbra is segitek barmely magyar jatekosnak csoportfuggetlenul, ha eppen van kedvem es meg tudunk egyezni az arban :D).

A kalozkodas pedig regi almom volt, most pedig ugy tunik vegre megjavitottak a Limpeteket :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15849) Urby66 válasza Azumi? (#15838) üzenetére


Urby66
aktív tag

Azt meg tudom igérni, hogy ha elérem a felfedező célom az összes adatot ott adom le. Tegnap este még 9 ugrás volt vissza a nebuláig ahova tartok. Azután szétnézek és már csak egyben haza kell érnem. Csak 4000 fényév és még 88% hull van hátra... :-)

(#15850) [hun] warhea válasza [w] (#15847) üzenetére


[hun] warhea
tag

Az aktualis direktivak mindig kozze vannak teve ts-en es az edhu forumban is. erdemes oket megnezni, onnan tajekozodhatsz a legkonnyebben ha nincs aki elmondja pontosan merre is kellene haladni.[link]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.