Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) rtitusz válasza duvi (#14796) üzenetére


rtitusz
őstag

Az igazán jó multifunkciós hajók, amik kereskedésre, harcra és felfedezésre is egyformán jók az a Cobra-Asp-Anaconda trió szerintem.

(#14802) baphomet válasza Sylc (#14800) üzenetére


baphomet
senior tag

A sas nem kapkod a legyek után, illetve stílszerűen: a gyilkos bálna nem kapkod a snecik után. Orcával csak nagyvadra méltó menni. Arra meg ez kell. Belerongyolni a hátába, majd addig ütni PA-val, míg el nem olvad. HRP mindenhova, a pajzs úgyis a gyengék mentsvára, és a DC sem kell, mert ezer tonna Orca nem a levélbedobón megy be egy állomásra, hanem ott, ahol csak akar. :))

[ Szerkesztve ]

(#14803) Sylc válasza rtitusz (#14801) üzenetére


Sylc
senior tag

Python?

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14804) Sylc válasza baphomet (#14802) üzenetére


Sylc
senior tag

Felteve, ha nem fogy ki elobb a benya :D 43ly :D

Mellesleg a Cargo Hatch pazarolja a naftat, ki kell kapcsolni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14805) baphomet válasza Sylc (#14804) üzenetére


baphomet
senior tag

"Felteve, ha nem fogy ki elobb a benya :D 43ly :D"

Aki bunyózni akar, majd idejön. :)

(#14806) CactuS válasza nubreed (#14799) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez melyik kalkulátor ha nem titok?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14807) nubreed válasza CactuS (#14806) üzenetére


nubreed
veterán

Én itt találtam, ennél többet nem tudok én sem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14808) rtitusz válasza Sylc (#14803) üzenetére


rtitusz
őstag

Imádom a Pythonom, de annyira nem vagyok elvakult, hogy felfedezésre alkalmasnak mondjam. Az ugrótáv és a generált hő is ellene szól.

(#14809) baphomet válasza nubreed (#14807) üzenetére


baphomet
senior tag

inara.cz

[ Szerkesztve ]

(#14810) VitoSagi


VitoSagi
tag

[link]EDHU csak nekem nem megy vagy tart még a költözés/karbantartás? Lehet lemaradtam a hírekről, de úgy emlékszem ma vagy tegnap volt említve az újraindulásra. Már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz/lett.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14811) Sylc válasza VitoSagi (#14810) üzenetére


Sylc
senior tag

Design nem valtozik, csak a server alatta, tegnapra volt igerve, ma sem megy.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14812) rtitusz


rtitusz
őstag

A mai streamből:

(#14813) rtitusz


rtitusz
őstag

Új horizons kép, a Season 2 folyamán jön a multi-crew!!!

szerk: CHARACTER CUSTOMIZATION CONFIRMED!!!

szerk2: You will be able to craft powerplay weapons, different colored lasers, new modules and so on

szerk3: A béta óta várjuk, de végre újra! BOBBLEHEADS!!! a frontier boltjában kapható! https://www.frontierstore.net/game-extras/elite-dangerous-game-extras/commander-braben-bobblehead.html/

[ Szerkesztve ]

(#14814) duvi válasza VitoSagi (#14810) üzenetére


duvi
nagyúr

Az EDHU weboldala már elérhető, csak a fórum nem megy nem megy. Ts már régóta működik.

(#14816) VitoSagi válasza duvi (#14814) üzenetére


VitoSagi
tag

Oké köszi. :)

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14817) rtitusz


rtitusz
őstag

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nálam a HYPE szint kiütötte a plafont. Nem számítottam semmi nagy bejelentésre, főleg a GamesCom után, de kiderült hogy az fasorban se volt. :C :Y :C :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#14818) duvi válasza rtitusz (#14817) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyetértek veled :K Az eddig beharangozott planetary landingnál, sokkal többet kapunk az új kiegészítővel :C A multy-crew rendszer, a hajófedélzetről való vadászindítás, a karaktergenerálás, a HTC Vive mind-mind igen fajsúlyos újdonságok lesznek.

(#14819) baphomet válasza rtitusz (#14813) üzenetére


baphomet
senior tag

"szerk: CHARACTER CUSTOMIZATION CONFIRMED!!!"

A képeket elnézve, hajat majd a season3-ban, vagy store-ban 5 fontért kapunk majd. ;]

(#14820) rtitusz válasza baphomet (#14819) üzenetére


rtitusz
őstag

A hajat nehéz dió jól megcsinálni. Vagy csúnya, vagy lezabálja a GPU-d, és vele együtt az fps-ed. Nehéz eltalálni az arany középutat.

(#14821) duvi válasza baphomet (#14819) üzenetére


duvi
nagyúr

Pilótaviselet. Csak zavarna a sisakban :D

(#14822) rtitusz


rtitusz
őstag

Egy dolog fúrja most az oldalam. Ugye írva vagyon a newsletterben, hogy a multi-crew hajókban makj látjuk egymás arcát, ezért is fontos a karakter személyre szabása. Na akkor a jövőben nem lesz rajtunk sisak a hajóban? Ha igen, akkor megfulladunk abban a pillanatban, hogy kilövik az üveget? Ha továbbra is lesz rajtunk sisak, akkor meg mi értelme?

(#14823) duvi válasza rtitusz (#14822) üzenetére


duvi
nagyúr

Felszálláskor felvesszük a sapit, landolás után levehetjük. Engem inkább az FPS nézet és a mozgástér izgat. Vajon kiszállhatunk a hajókból és mászkálhatunk az állomásokon, vagy ez csak később lesz elérhető?

(#14824) gigafun válasza rtitusz (#14822) üzenetére


gigafun
senior tag

Automata sisak. A plexi egy századmásodperc alatt lezáródik a legkisebb nyomáscsökkenésre. Ha épp túrod az orrod, akkor annyi a kezednek. ;]

(#14825) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Az igen..elkezdem lőni a WANTED kalózt, erre a kedves helyi rendőrök szétlőnek :F :W

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14826) orientcx válasza rtitusz (#14817) üzenetére


orientcx
őstag

"nálam a HYPE szint kiütötte a plafont"
-
Ez mi is pontosan?
-
gigafun - Akkor ezentúl nem csak a fűrésztelepi dolgozók fognak három újjal öt sört kérni? :DD :DD :DD
-
Sonic* -
Akkor vagy a rendőröket is megcsiklandoztad véletlenül, vagy azelőtt lőttél rá a wanted hajóra, hogy scannelted volna, azaz nem vártad meg, hogy kiderüljön róla, hogy wanted

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14827) duvi válasza Sonic* (#14825) üzenetére


duvi
nagyúr

Lefutott az alapscan (azonosítás) mielőtt elkezdted lőni?

(#14828) gigafun válasza Sonic* (#14825) üzenetére


gigafun
senior tag

Vagy KWS-t használtál, és helyben nem volt wanted, csak máshol.

(#14829) Sonic* válasza orientcx (#14826) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Lescanneltem végig, pirossal írta, hogy "Wanted". Lehet véletlenül eltaláltam valakit véletlenül akkor :C :W

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14830) baphomet válasza Sonic* (#14829) üzenetére


baphomet
senior tag

Lehet bug is. Az ismert hibák listáján szerepel ez a tétel:
• Players maybe attacked by security ships without provocation

[ Szerkesztve ]

(#14831) orientcx válasza baphomet (#14830) üzenetére


orientcx
őstag

Azért ez aranyos

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14832) rtitusz


rtitusz
őstag

Jön a multi-crew és a karakterek. Szerintetek ez nem vonná rögtön magával egy alap fps nézet megjelenését is már akár a Horizons alatt? Csak a hajóban, vagy ilyesmi, de szépen lassan darabonként adagolva. Frontier úgy is ilyen kis építőkockákból építkezik.

(#14833) rtitusz válasza baphomet (#14819) üzenetére


rtitusz
őstag

Hogy is mondtad? :D:D

[ Szerkesztve ]

(#14834) duvi válasza rtitusz (#14832) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem feltétlenül (lehet, hogy a pilótaszékekhez leszünk "kötve"), de én is reménykedem :D Az nagyon szuper lenne, ha bármilyen formában bekerülni az FPS mód az első kiegbe! Az se baj, ha későbbi fázisban :N

Tactical Hair Pack :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#14835) rtitusz


rtitusz
őstag

https://www.frontierstore.net

Görgessétek az oldalt, és nézzétek Braben fejét! :D:D:D :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#14836) baphomet válasza rtitusz (#14833) üzenetére


baphomet
senior tag

:C Te csináltad?

(#14837) orientcx válasza rtitusz (#14833) üzenetére


orientcx
őstag

Akkor én inkább az ingyenes kiadást választom, a kopasz, "egybenyakú" előember verziót, A6-os fukszokkal, C3-as joging szerkóval, MK IV-es Hummer dzsipóval, aztán gyúrunk, vazze... :D
-
(egy auto off topic kapcsolóra szívesen előfizetnék :U )

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14838) Denzo válasza rtitusz (#14790) üzenetére


Denzo
tag

Nem csoda, ha nem tudod miről van szó. Az üzenetedben amire reagáltam, éppen ez a hír volt olvasható, amitől eszement módon fellelkesülve én hülye azt gondoltam, hogy Te illesztetted be... :W

[ Szerkesztve ]

(#14839) duvi válasza Denzo (#14838) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt nem Titusz linkelte. Szerintem a Ph saját hirdetése zavart meg. Nemrégiben vezették be a "fórumbannert", ami sokakat zavar fórumozás közben :(

(#14840) baphomet


baphomet
senior tag

A konyhafőnök ajánlata:

Nagyon finom fejvadász CG folyik az Amitrite rendszer Dhawan Port állomásánál. Friss meleg, most indult. Helyben vannak RESek, minden színben és méretben, ki sem kell mozdulni a rendszerből. A top40% már első szinten is 750000-et fizet, és 5 tier-es a móka. A hab a tortán: furkósbot hercegnő rendszere, tehát a követői még az ő bónuszát is megkapják. :) Kellett nekem átigazolni a barbi hercegnőhöz a szivárvány pajzsért. :O

Jó étvágyat!

(#14841) laci_8519


laci_8519
tag

Sziasztok! Régen nem olvastam már híreket, van valami hír a planetside-ról?
Lesz egyáltalán? Addig nem akartam megvenni a játékot, amíg nem lesz benne, de most Steam-en leárazták és gondoltam beruháznék rá.

(#14842) duvi válasza laci_8519 (#14841) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia,
Igen, most év végén jön a Planetside , ráadásul kibővített tartalommal :K . Tegnap volt az EGX-en egy nagy adag újdonság bejelentve. Link1 / Link2 / Link3. A lényeg, hogy a Planetside modulhoz kapunk még: multy-crew rendszert, hajófedélzetről való vadászindítást, karaktergenerálás, HTC Vive 3D megjelenítőt.
Arra vigyázz, hogy a most akciós Elite Dangerous csomagag, CSAK az alapjátékot tartalmazzák! Az év végi kiegészítőt NEM! Ha hosszútávon érdekel a játék, akkor inkább az "Elite Dangerous: Horizons - Pre-order" kiadást vedd meg, mert ez alapból tartalmazza az alapjátékot is.

[ Szerkesztve ]

(#14843) orientcx válasza laci_8519 (#14841) üzenetére


orientcx
őstag

Vigyázz, mert ezek hucutok ott az ED-nél! Ha megveszed a puszta alapjátékot, akkor még nem lesz planetary landing-od. Az csak annak jár, aki befizet a Horizons kiegre is. És ha külön veszed meg, akkor tuti drágábban jössz ki, mintha egyben, csomagban. Sztem ez a trükk, olcsó alapcuccal belerángatnak a játékba, aztán jó pénzért rád sózzák a kiege(ke)t. Nézz utána, hogy jössz ki jobban, mielőtt a kasszához fáradsz.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14844) laci_8519 válasza duvi (#14842) üzenetére


laci_8519
tag

Köszi az infót. Azt nem lehet tudni, hogy a Horizons külön mennyibe fog kerülni?

(#14843) orientcx: Igen, gondolom, hogy azért árazták le, hogy nem sokára jön a kieg. és úgy is megveszed hozzá, ha már az alap meg van. Rafináltak ezek! :D

[ Szerkesztve ]

(#14845) duvi válasza laci_8519 (#14844) üzenetére


duvi
nagyúr

A jelenlegi álláspontjuk szerint, nem lesz külön Horizons :( A kieg tartalmazni fogja az alapjátékot is, ezért hosszútávra már ezt érdemes megvenni.

(#14846) laci_8519 válasza duvi (#14845) üzenetére


laci_8519
tag

Akkor akinek meg van az alapjáték nem veheti meg külön a kiegészítőt? Vagy ha most megveszi, akkor így járt?
Ha így van akkor az elég érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#14847) duvi válasza laci_8519 (#14846) üzenetére


duvi
nagyúr

Mi sem vehetjük meg külön a kiegészítőt :( Minden játékos 10 font kedvezményt kap a Horizons csomag árából, akinek már megvan az alapjáték. Még így is elég húzós az ára, de ez van. A legtöbben már megvettük, mivel ez a "kedvezmény" csak a megjelenésig tart.

[ Szerkesztve ]

(#14848) Htibimor válasza baphomet (#14840) üzenetére


Htibimor
senior tag

Meggyőzött! Hozza ki! :D Lerakom a kamiont egy időre!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14849) laci_8519 válasza duvi (#14847) üzenetére


laci_8519
tag

Ez elég elkeserítő egy megoldás, akkor még hanyagolom egy időre, köszi a segítséget.

(#14850) rtitusz válasza laci_8519 (#14846) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem a legkorrektebb húzásuk, de ez van. Ennek ellenére tartom a véleményem, miszerint az FD az egyik legjobb és legrendesebb játékfejlesztő a piacon, akiben lehet bízni eddigi tapasztalataim alapján.

A planetary landinghez csak annyit fűznék, hogy csak atmoszféra nélküli bolygókra lehet leszállni első körben, a gázóriások és a föld-típusú vagy bármely egyéb légkörrel is rendelkező bolygón való mászkálás még a távoli tervek részei csupán, melyért megint elkéri a pénzmagot a Braben bácsi és kicsiny cége.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.