Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) gigafun válasza duvi (#14250) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem is egy későbbi patchben lesz, csak már fejlesztés alatt van, és véletlenül bele került/benne maradt. Esetleg Braben bácsi játszik velünk. :)

(#14252) baphomet


baphomet
senior tag

Isten éltesse a drága Hudson elnök urat a neve napján! Ünnepeljetek ti is velem, és lőjetek ki minél több federal agent-et a területein!

#zakariasnap, #bitorlo, #nemazenelnokom, #hovatunthalsey, #thargoidberenc

(#14253) gigafun válasza baphomet (#14252) üzenetére


gigafun
senior tag

Na tessék, már megint előtört belőled a Birodalmi Paranoia. :(( :((

(#14254) pcnet


pcnet
addikt

1 db fekete lyuk és 4 db neutron csillag 2.200 Ls-on belül.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14255) gigafun


gigafun
senior tag

Az SSL News legújabb számát ITT olvashatjátok az otthonkeresés fejleményeiről.

(#14256) zolee0307


zolee0307
őstag

Az miért van, hogy csinálom az alliance-os frakciók küldijét, de az alliance-os repum folyamatosan megy le, piros nyilacska van mindig?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#14257) Necc válasza zolee0307 (#14256) üzenetére


Necc
addikt

[link]

Ha olyan kuldetest vallasz be ami egyuttal art is az adott frakcionak, akkor nalam is folyton negativot mutatott.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14258) duvi


duvi
nagyúr

Elkészültem az új hajókról szóló cikkemmel: ED Béta 1.4 teszt – Új Űrhajók
Ha bármi hibát találtok, vagy egyéb információra lenne szükségetek, csak írjatok rám és javítom!

(#14259) VitoSagi


VitoSagi
tag

Valamit nagyon rosszul csinálok vagy bugos a parancsnokom. Ezer éve nem tudok naval küldetést kiharcolni, pedig napok óta számolatlanul csinálom a küldetéseket az empire frakciónak 1 adott rendszerben ahol még előtte nem jártam. Néha van tőlük charity, de zömében fejvadász (kalóz/authority a szomszédos rendszerekben) feladatokat ad. A repum szépen növekszik náluk, mégsincs navy... :(

Duvi nagyon jó az új hajók leírása! Assault Ship mindenképpen próba lesz. :C

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14260) rtitusz válasza duvi (#14258) üzenetére


rtitusz
őstag

Tök jó lett! Azzal viszont lehet számolhatunk, hogy a hajók hőterhelése a végleges változatra finomodik, erre többször is volt már példa.

(#14261) rtitusz válasza VitoSagi (#14259) üzenetére


rtitusz
őstag

Ha empire naval quest kell, akkor menj Tamar-ba, és csináld százával a fizetős donation küldetéseket, ezek szépen feltolják a reput, és dobni fogja a naval questeket, én 3 szintet léptem másfél óra alatt, úgy hogy ebben benne vannak maguk a questek is amiket meg kellett csinálnom.

(#14262) VitoSagi válasza rtitusz (#14261) üzenetére


VitoSagi
tag

Hát adok még 1-2 napot a mostani rendszernek, ne vesszen kárba amit beleöltem, de utána mindenképpen meglátogatom Tamar rendszert, ha ennyire jó. Köszönöm a tippet! Ha van hasonló navy húzásra kiváló rendszer, ne tartsátok magatokban. :DDD :R

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14263) rtitusz válasza VitoSagi (#14262) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem veszik kárba, mert az számít, hogy magának az empire-nek mint fő frakciónak mennyi küldetést csináltál.

Azért jó Tamar, mert 3 birodalmi frakciója is van, és kb. csak adományozós küldetéseket ad. Ha ugrálsz a játékmódok között (Open, Group, Solo), akkor gyorsan fel lehet stócolni a küldetéseket. Kis pénzmagra azért szükséged lesz, egy átlagos donáció 15 ezer környékén van.

Föderációs rendszer esetén Tuk-ba érdemes menni asszem, az is ilyen mint Tamar.

[ Szerkesztve ]

(#14264) duvi válasza Htibimor (#14204) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit tesztelgettem még a CQC-t. Meccs után kiírja, hogy miket nyertünk. Többek között a pénzt is. Én elég harmatos vagyok PvP-ben, de így is jött némi credit. Ez még nagyon alacsony szint. Gondolom, hogy a felső ligában már jóval többet fizetnek, pár perces meccsekért is:

[ Szerkesztve ]

(#14265) rtitusz


rtitusz
őstag

Obiwan valami módosított ADS-el tolja. :D Frankón olyan a hangja. :)

(#14266) Htibimor válasza duvi (#14264) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi! Így már lehet, hogy érdemes lesz többet is foglalkozni vele! ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14267) baphomet válasza rtitusz (#14263) üzenetére


baphomet
senior tag

A Fed rendszer Tun. A birodalmiak Tamar és Aymifa.

A naval ranking rendszere úgy működik, hogy minden teljesített küldetés után kapunk némi Faction XP-t az érintett nagyhatalomnál. Harci jellegű küldetésekért többet, másfajtákért kevesebbet (elvileg). Amikor elérjük az adott ranghoz szükséges XP mennyiséget, akkor dobja be a rendszer a naval küldit.
A szintek:

Faction
experience Empire Federation
0.5 Outsider Recruit
1.5 Serf Cadet
3.0 Master Midshipman
5.0 Squire Petty Officer
8.0 Knight Chief Petty Officer
12.0 Lord Warrant Officer
17.0 Baron Ensign
23.5 Viscount Lieutenant
31.5 Count Lieutenant Commander
41 Earl Post Commander
52.5* Marquis Post Captain
66* Duke Rear Admiral
81.5* Prince Vice Admiral
100.0 King Admiral

(* ezeket a értékeket nem tudjuk pontosan egyelőre, de tippre ennyinél jöhet a szintlépés)

A pénz adományozós küldetésekkel többen is letesztelték a dolgot, jómagam is, úgyhogy nem a vakvilágba beszélek. 1XP-hez kb. 32 adományozós küldetés kell, ami ~320000 Cr kiadást jelent. Éppen tegnap nem voltam rest odafigyelni erre, és 60 küldetés után 10000 Cr-es átlag jött ki.
Tehát egy Lord - Baron ugrás: 5XP - 160 küldi - 1600000 Cr. Van a dologban némi szórás, és véletlenszerűség, ezért nem kell megijedni, ha nem adja be a szintlépést az elvárt küldetésszám után, folytatni kell, és előbb-utóbb meglesz az.

[ Szerkesztve ]

(#14268) rtitusz válasza baphomet (#14267) üzenetére


rtitusz
őstag

Tun, nem Tuk, valóban. 100xp adományokból akkor kijön 32 millióból, tehát a két fullos rang 64. Nem kis summa. :D Az ecserin olcsóbban is kapni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14269) baphomet válasza rtitusz (#14268) üzenetére


baphomet
senior tag

A kínainak rá kéne állnia erre is. :)

Ma meglesz az ensign, a baron már kész. Utána abbahagyom, mert úgy is agyzsibbasztó, hogy meló közben tudom csinálni, de sajna ez az egyetlen nyomon követhető módja a szintlépésnek. Remélem nem lesz hajó, aminek magasabb ezektől a rank követelménye.

(#14270) zolee0307 válasza Necc (#14257) üzenetére


zolee0307
őstag

Főleg üzenet szállítós, meg szállítós küldiket csinálok, meg néha csempész küldiket. Na majd jobban átnézem a küldiket. Az esetleg nem lehet, hogy most a power érdekeltségébe tartozó rendszerekben csinálom a küldiket és emiatt van ez?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#14271) baphomet


baphomet
senior tag

Megírta a Magyar Nemzet Galnet: The Federal Gunship is expected to retail at 45,814,000 CR, and will be available to all pilots holding the rank of Ensign or above in the Federal Navy Auxiliary.

Ennyi pénz kicsit sok érte. Viszont eszerint tán az Assult Shiphez sem kell ensign-nál magasabb rang.

[ Szerkesztve ]

(#14272) duvi válasza baphomet (#14271) üzenetére


duvi
nagyúr

Amennyiben indítani akarják a "Melyik hajóból adunk el kevesebbet" versenyen, akkor teljesen jó ez az árképzés. Kapásból megvan a bronzérmes versenyzőjük ;] . Szerintem 25-28 körül lenne az elfogadható ára. Még így is baromi sokat kell rákölteni (kb. 80 milliót), hogy valamennyire használható legyen. A6 thrusterrel is lenyomunk egy pasziánszot, mire sikerül célra állni vele. Elvileg az Assault Ship feleannyiba fog kerülni és lazán lenyomja párharcba.

[ Szerkesztve ]

(#14273) orientcx válasza baphomet (#14271) üzenetére


orientcx
őstag

Csatlakozom duvi szaktárshoz, nem egy rossz hajó a gunship, de max fél Python-nak megfelelő összeget ér, és akkor lehetne egy lépcsőfok a Python előtt. De emlékezzünk csak az FDL-re, adják az urak még lejjebb is...

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14274) baphomet válasza orientcx (#14273) üzenetére


baphomet
senior tag

Az Assault Ship tűnik best buy-nak, ha 20 millió környékén lesz az ára. Majd' 50 millióval olcsóbb A-sra fittelni (páncél nélkül), mint egy Clippert, és papíron kb. ugyanaz a harcértéke (sebesség, manőverezhetőség, pajzsok, tűzerő). Cserébe nem olyan szépséges, mint a birodalmi flotta ékköve, és a császáré (bárki is legyen majd az) helyett Hudson (nemazénelnököm!) seggét kell nyalni érte. :)

(#14275) orientcx válasza baphomet (#14274) üzenetére


orientcx
őstag

Tán holnap lesz egy kis időm, és kipróbálom azt az assault ship-et is, egy admirálisnak ez nem lehet gond(igaz, hogy csak amolyan hátsókerti admirális, de ne elégedetlenkedjek, ezt sem tudom mire kaptam. Nemrég fizettem elő egy exkluzív galnet szolgáltatásra két év hűségnyilatkozattal, tán ehhez járt csomagban :) )
Azt a mondatodat pedig, hogy "Cserébe nem olyan szépséges, mint a birodalmi flotta ékköve", egy úriember válaszra sem méltatja.......de ki beszél itt úriemberekről, itt rólam van szó, ezért én nyugodtan hozzáfűzhetem, hogy annál az "ékkőnél" még az évek óta a "szinyóre Lakatos" illegális fémhulladéktelepen rozsdásodó horpadt olajos hordó is magasabb esztétikai értéket képvisel, és sokat elárul a birodalmi flotta színvonaláról, hogy náluk ez minősül "ékkőnek" :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14276) rtitusz válasza baphomet (#14274) üzenetére


rtitusz
őstag

Federal Assault Ship maximális pajzsa 212MJ (ez alig jobb egy Viper pajzsánál [178MJ]), ha rápakolsz 4 SB-t, akkor 382MJ, de ennyit tuti nem bír el a PP. A Clipper maximális pajzsa 306MJ, 4db SB-el pedig 550MJ. Ez azért másfélszer erősebb akárhogy is nézzük, mint a fos FAS-é. ;)

(#14277) duvi válasza rtitusz (#14276) üzenetére


duvi
nagyúr

Én azért nem becsülném le az Assault Shipet. Egyrészt lazán elbírja a 4db SB-t az A6-os PP, másrészt sokkal jobban fordul, mint a Clipper ;) Cserébe a Clipper nem bírja el a 4db A0 SB-t :N

[ Szerkesztve ]

(#14278) rtitusz válasza duvi (#14277) üzenetére


rtitusz
őstag

Majd lehet veszek egyet, hiányzik a Vulure, vagy FDL típusú fürgeség, és azért a FAS tűzerőben se utolsó. A kis courier aranyos, de az a tűzerő kicsit kevéske az ízlésemnek.

[ Szerkesztve ]

(#14279) baphomet válasza rtitusz (#14276) üzenetére


baphomet
senior tag

Valóban. Közben én is rájöttem. Összekevertem a Gunship pajzsaival, de még ezzel együtt sem olyan kutyaütő az a hajó. A páncélzata viszont erős, és HRP is fér rá bőven, így, ha elég hűvösen üzemel, jó lehet silent runningos használatra. Egy nagytestvér a DBS mellé.

(#14280) rtitusz válasza baphomet (#14279) üzenetére


rtitusz
őstag

Na, az mondjuk szuper lenne! De asszem Duvi irományában azt olvastam, hogy mindegyik új hajó kissé forrófejű.

(#14281) duvi válasza rtitusz (#14280) üzenetére


duvi
nagyúr

A három új hajóból az Imperial Eagle melegszik a legjobban. Utána következik a Gunship, végül az Assault Ship aminél még elfogadható a melegedés.

(#14282) gigafun válasza duvi (#14281) üzenetére


gigafun
senior tag

De gondolom a melegedést harci helyzetben nézted, a csempészés viszont egész más. Az alap hője attól még lehet alacsony.
Mondjuk a kereskedő Kondám 20%-os alapjárati hője sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#14283) duvi válasza gigafun (#14282) üzenetére


duvi
nagyúr

Fullos combat modulokkal, normál térben, nem harci körülményekben, maximum sebességen az alábbi hőértékeket mértem.
Assault: 30%
Gunship: 34%
Imperial Eagle: 38%

Az biztos, hogy kisebb teljesítményű modulokkal ezek az értékek csökkenni fognak. Viszont! Az Imperial Eagle alapból combat hajó, minimális mozgástérrel, tehát ezzel nem sokat tudunk variálni. A két Fed hajóval lehet próbálkozni, de szerintem fölösleges szállításra/csempészésre átszerelni. Ezek is katonai célra készültek, tehát ha már ilyen hajókat veszünk, akkor mindkettőt csak úgy tudjuk optimálisan kihasználni, ha a lehető legjobb combat modulokkal szereljük fel.

Folyamatosan patchelik a béta klienst, ezért lehetséges, hogy a végleges kiadásig még sok minden fog változni...

(#14284) orientcx


orientcx
őstag

Bocsi a terjedelemért
Csak nem bírtam magammal, éjjel kipróbáltam az assault ship-et. Túlzottan sokat nem volt időm vitézkedni vele, mert az idő is rövidke volt, és a jobb cuccokat is elég nehezen vadásztam össze rá, de azért kiosztottam vele egy-két kiadós fülest. Van egy-két gyengéje, de ez a cucc valami eszement jó! Hihetetlenül szórakoztató, ahogy az őrületbe lehet kergetni egy vulture-t, vagy akár egy FDL-t is, a Clipper meg egyenesen csak a hasát tudja mutogatni, mint Buksi kutyus, ha egy kis poci vakargatásra vágyik(hát én meg is vakargatom annak a birodalmi "ékkőnek" a hasikáját). Először gyorsan a negatívumok, hogy túl legyünk rajtuk.
-
1.: Sajnos hamar túlmelegszik - igaz, nekem 2db C3 beam van fent, mert ehhez ragaszkodom(az FDL-t is azért parkoltam le, mert gyűűűlölöm a pulse cuccokat) Szerencse a szerencsétlenségben, hogy ha az ember nem ékeli ki a tűzgombot, hanem megfelelő ütemezésben lövöldözik, akkor ez a probléma egész jól áthidalható
2.: a HP-k nem olyan parádésak, mint a gunship-en - ez nem azt jelenti, hogy rossz, csak ha a gunship-é 10 pontos(mert az), akkor ez egy erős 8-as.
3.: egy kicsit combosabb pajzs azért még szélesíthetné a vigyort az arcomon - össz egyszer kerültem egy FDL 5 db lézere elé, de akkor igencsak tempósan soványodott a shield-em, pedig 4db A0-ás SB van fent. És ezzel meg is említettem az egyik remek tulajdonságát az assault ship-nek, lásd a köv. pontnál
-
Jó, vagy inkább imádni való tulajdonságok
1.: Simán, hangsúlyoznám, simán ráfér a 4 db A0 SB! - (szükség is van rá)
2.: remek sebesség - Bár én az A-s thrusterekkel sem tudtam elővakarni a duvi mester által megénekelt 405-ös tempót(nekem megragadt a kijelző 394-nél), de ne hasogassuk azokat a szőrszálakat, a járókeretes néni nem fog letolni az útról, mint a kondában, vagy a gunship-ben ülve
3.: Energiaellátás - Végre nem kell gépidőt könyörögni a NASA hiperszámítógépére, hogy azon algoritmus hegyeket futtatva sakkozzuk ki az energiarendszert. Itt különösebb gond nélkül minden cukiság felfér(csak el ne kiabáljam, mert ezek az elvetemült nerf-brigádok naponta piszkálnak bele a bétába)
4.: Internal modulok - van belőlük szép számmal, telepakolhatjuk a fedélzetet mindenféle süteménnyel(én a SCB-ket preferálom)
5.: Ugrótáv - Öröm nézni, milyen mohón falja a fényéveket - bátran lehet vele ugrándozni a galaktikus réteken(ennek a hiánya a másik, amit utáltam az FDL-ben, ha menni akarsz vele valahová, akkor siránkozhatsz, hogy az ED-ben nem lehet trélert bérelni)
6.: Agilitás - És a végére hagytam a legfinomabb sütikét, a ringlispíl nem fordul így a Bakonybüdöskei búcsúban, mint ez a tünemény. Igaz, hogy mostanában össz a kondával tettem egy-egy 10 perces köröcskét, és azt is ritkán, és így a kontraszt még markánsabban jön elő, de az assault ship valami félelmetesen forgolódik, majdhogynem szédülök. Hiába vékonyabb egy kicsit az a shield, ha nemigen tudtak rám lőni(csak egy RES-nél bohóckodtam, meg egyet-kettőt ID-ztem) Nyilván egy SSS wing-el szemben a bekapott találatokat már aligha lehet elkerülni, viszont van egy rakás SCB-nk. Sajnos nagyobb hajók ellen nem volt módomban megtesztelni a gépet, pedig igazán kíváncsi vagyok, mire megyek egy CZ-ben a kondák ellen, de úgy látszik ma éjjel minden nagyobb hal elbújt.
És ha már a RES-nél tartunk, nagyon szolid a kínálat, annyit ugráltam, amennyit egy gátfutó egész pályafutása alatt sem, és alig-alig valami. Volt olyan, hogy még egy clean sidewinder sem! Viszont eddig RES-nél Asp-ot, és FDL-t csak clean-ben láttam, most meg majd mindegyik csibész. És egy kérdés: csak úgy érzem, hogy a cannonok tűzerejéből is faragtak valamit, vagy tényleg?(rég harcoltam)
Összefoglalva ez a hajó egyszerűen imádni való, és ha az ára tényleg annyi lesz, mint ahogy most kinéz, akkor az új account-om új karrierjében tuti sokáig a vezérhajóm lesz. Még ez alapján az igencsak rövidke teszt alapján is ki merem jelenteni, hogy a maga kategóriájában most nincs jobb!(ha csak holnap bele nem nerfelnek)
-

-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14285) baphomet válasza orientcx (#14284) üzenetére


baphomet
senior tag

Köszi a részletes elemzést! :R

Nagyon reméltem, hogy valami ilyesmit hallok róla. Mire kijön az 1.4 pont meg lesz rá a zseton, és egy jó darabig elleszek vele, ha valóban ilyen élvezetes a használata. Clippert meg vegyenek csak azok az ostoba urizáló birodalmiak. Vagyishogy ... ööö... :B

[ Szerkesztve ]

(#14286) baphomet


baphomet
senior tag

Xbone megjelenés okt. 6-án.

Azt mondták, hogy a PC-s CQC a lehető leghamarabb kijön az Xbox változat megjelenése után. Meg azt is, hogy a CQC bétát két hetesre tervezik a végén a publikus stressz teszttel. Ezek után vajon mikor kapjuk meg? :F

(#14287) duvi válasza orientcx (#14284) üzenetére


duvi
nagyúr

- Köszi a részletes beszámolót :R ! Nagyon jól sikerült és ezek a személyes tapasztalatok sokkal többet segítenek a döntésekben, mintha megnéznénk a hajók műszaki paramétereit. Éppen ezért kérek mindenkit, hogy más is ossza meg velünk, gyakorlati tapasztalatait!
- Valószínűleg a Military páncél súlya miatt csökkent a max sebességed. Itt az általam tesztelt teljes konfig és max. boost érték:

(#14288) e00dgy válasza orientcx (#14284) üzenetére


e00dgy
aktív tag

:R

Bár az FDL-nél 2 LY-el ha nagyobbat ugrik akkor nem mondhatni, hogy zabálja távolságot :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14289) duvi válasza e00dgy (#14288) üzenetére


duvi
nagyúr

Komolyabb páncélok nélkül 17+ LY ugrótávolságot kapunk, ami elég jónak mondható egy combat hajónál. Lásd a fenti konfigomon.

(#14290) e00dgy válasza duvi (#14289) üzenetére


e00dgy
aktív tag

:) Már megbocsáss! :R
Combat hajón komoly páncélok vannak :D

Komolyabb páncélok nélkül az FDL is ugrik ennyit. :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14291) duvi válasza e00dgy (#14290) üzenetére


duvi
nagyúr

"Combat hajón komoly páncélok vannak"
Ez a része jogos :K
"Komolyabb páncélok nélkül az FDL is ugrik ennyit."
Ez viszont nem nagyon jön ki a matekból :N

[ Szerkesztve ]

(#14292) e00dgy válasza duvi (#14291) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Az a +2 LY, arra szerettem volna utalni, hogy alapvetően elhanyagolható.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14293) rtitusz válasza e00dgy (#14288) üzenetére


rtitusz
őstag

Kérdés az, hogy mennyit tud ugrani 1 tankkal, mert az FDL a ~3 ugrásával nagyon siralmas, az a nagyobb probléma, nem aa 12-14 fényéves ugrótáv.

[ Szerkesztve ]

(#14294) duvi válasza rtitusz (#14293) üzenetére


duvi
nagyúr

A FD-nek csak 3-as tankja van, amivel kb. 34-35 fényév a hatótávolsága. Ezzel szemben a FAS-nak 4-es tankja van, amivel 56-57 fényévet tud megtenni. Persze lehet feltenni plusz üzemanyagtartályt, de ezzel megint csak csökken az ugrótáv.

Titusz! Gratulálok a kávésbögre photoshopverseny második helyezéshez! :C

[ Szerkesztve ]

(#14295) duvi


duvi
nagyúr

Közzétették a Federal Assault Ship alapárát. A GalNet hírek alapján 19.814.205 CR lesz megjelenéskor. Sebessége 210, boost sebessége 350. Megvásárlásához Chief Petty Officer vagy magasabb Federal rang szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#14296) rtitusz válasza duvi (#14295) üzenetére


rtitusz
őstag

Na, veszek egyet tüstint. :D

(#14297) orientcx


orientcx
őstag

baphomet - "Clippert meg vegyenek csak azok az ostoba urizáló birodalmiak"
Az szép lesz, én az új accountomban akkor birodalmi leszek, és teli tüdőből szidalmazom majd az össz Fed gépparkot, te meg majd ilyeneket mondasz a Clipperről. :D
Már most szólok, nagyon meg leszek sértve! ;)
-
e00dgy - "Bár az FDL-nél 2 LY-el ha nagyobbat ugrik akkor nem mondhatni, hogy zabálja távolságot"
A lényeget már előttem többen kifejtették, nem az a lényeg, hogy 17, vagy 13, vagy 15 fényév, hanem hogy mennyi az össz táv(az értékelésnél kicsit valóban félreérthetően fogalmaztam). Az FDL amúgy is kevéske internal moduljainak egyikét be kell áldozni egy fuel scoop-ra, és még azzal együtt is vigyázni kell, nehogy kifogj egy üres rendszert, egy tankolásra alkalmatlan csillaggal, mert aztán ücsöröghetsz a fűtetlen kabinban, amíg meg nem jön a sárga angyal egy kancsó benzinnel(vagy amíg meg nem kapod az SMS-t Pintér elvtárstól, hogy üljél át egy másik járműbe) :)
-
duvi- "A GalNet hírek alapján 19.814.205 CR lesz megjelenéskor. Sebessége 210, boost sebessége 350"
Csak 350? Akkor már most elkezdik kiherélni szegény jószágot? Mire vége lesz a bétának, addigra lassabb lesz a kondánál? És mire a szalonba kerül, addigra meg már külön meg kell majd venni a 2 db albán szamarat, amelyik húzni fogja? És majd kicsit lassabban fog fordulni, és nem 2 med + 2 large HP lesz rajta, hanem 3 small, amiből csak 2 lesz használható, és a tankot is kicsit visszanyesik, de a sarki közértbe még éppen le lehet majd szaladni vele 10 deka parizerért(több rakomány már úgysem férne fel rá)?
Nemhogy inkább kedveskednének orálisan a vízilónak :(((
-
rtitusz - Én is gratulálok, láthatnánk az ezüstöt érő művet? :C

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14298) rtitusz válasza orientcx (#14297) üzenetére


rtitusz
őstag

Így gondoltad? :D

Amúgy ez elég régen volt már. Duvi, most újra előkerült valahol? Nem tudtam az ezüstről, de a színesfím mindíg gyühet! :D

Volt redditen egy srác, aki írta, hogy tuti nem jelentik be gamescomon a bolygóra való leszállást, de ha igen, megeszi a kalapját. Angolul a zoknijá. Ezért a zokni a háttérben, a kép még bőven a Gamescom bejelentés előtt készült. ;)

(#14299) duvi válasza orientcx (#14297) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a 210/350-es sebességek az alapmodellre érvényesek.

(#14300) baphomet válasza orientcx (#14297) üzenetére


baphomet
senior tag

Elfogadom a kihívást. :DDD

"...aztán ücsöröghetsz a fűtetlen kabinban..."
FDL-ben megfagyni? Lehet olyat? :DD
Az egyik nagy bajom pont az volt vele, hogy nem bírtam megsülés nélkül normálisan scoopolni. Mondjuk nem sokat gyakoroltam, eladtam gyorsan és azóta sem néztem vissza. Valószínűleg többet ér azért az hajó, mint amennyire én taksálom.

A FAS 350-es végsebessége az alapmodell E-s thrustereivel értendő. Ne keseredj el! (egyelőre :) )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.