Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Cooper911 válasza duvi (#17986) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ja értem. Akkor még karácsony elött kijön? Akkor lehet meglepem vele magam karácsonyra :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18002) duvi válasza Cooper911 (#18001) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvileg igen, még karácsony előtt kiadják a Horizonsot. Reméljük, hogy a mostani béta halasztás nem fog továbbgyűrűzni és nem lesz kihatással a végleges megjelenési dátumra... :F

(#18003) baphomet


baphomet
senior tag

Horizons Beta Delay to Monday 30th November
Following up on my previous post, the team are still working very hard indeed. We are not ready to go live with the beta today as we have already indicated was likely. We are very sorry about this, but it is not yet ready for a proper beta test because of some blocking issues. I will keep everyone posted over the next few days, and will check in on this thread from time to time for the next hour today, and will post more details here on those issues for those that are interested. We are confident in the Monday 30th date as we already have the key components to fix the issues we are seeing.

Once again, we are very sorry, and we thank you all for your support.

RIGHT ON CMDR!

David

(#18004) rtitusz válasza baphomet (#18003) üzenetére


rtitusz
őstag

1.5 Beta and 2.0 Beta will be playing in the same worlds - though we want to encourage 2.0 people to restart (don't worry - it won't affect your main game save), as we have a new on-the-surface start position.

(Oops - I think I just made an announcement...! )

[ Szerkesztve ]

(#18005) duvi


duvi
nagyúr

Amíg várunk a 2.0 bétára, addig egy kis sci-fi ;) KATT

(#18006) rtitusz válasza duvi (#18005) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem bírtam ellenállni a sötét oldalnak. :D

(#18007) Sylc válasza rtitusz (#18006) üzenetére


Sylc
senior tag

Hiaba, empire a jobb :D

Birodalmi Tie - Clippert akarok most!

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18009) Sylc válasza duvi (#18008) üzenetére


Sylc
senior tag

ehes macska horizont betakulccsal almodik :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18010) Ch0b válasza duvi (#18008) üzenetére


Ch0b
tag

Én annak az ooobi-nak adtam volna az első helyet, de ez csak az én véleményem. :P

(#18011) rtitusz


rtitusz
őstag

Új launcherünk van láttátok? Végre egy csomó infó van rajta, csak kicsit nagy lett szegény, de sebaj.

(#18012) duvi


duvi
nagyúr

Új festések is érkeztek az online storeba! Pl. Diamondback Explorer és Diamondback Scout:

(#18013) totila


totila
tag

bocs, hogy itt "károgok", de mitől van az, hogy itt a tél, amikor mindenki a meleg szobában ül a gép előtt, és a fórumra meg alig csordogálnak a hozzászólások
pedig tele vagyunk újdonságokkal

(#18014) duvi válasza totila (#18013) üzenetére


duvi
nagyúr

Az elmúlt két héten nagyon el voltam havazva. Intéztem a nyereményjátékot és készültünk a szombati találkozóra, valamint a holnapi eventre.

(#18015) totila válasza duvi (#18014) üzenetére


totila
tag

ne értsd félre, nem neked szántam, te azért még így is hoztad a híreket, csak úgy általában mindenki punnyad. Régebben egy délelőtt annyi bejegyzés jött, mint mostanában napok alatt, pedig azt hittem, most télen fog felfutni
kár, mert én inkább csak olvasgatom a fórumot, és kevés a napi "adag"
ez nem reklamáció, csak észrevétel

(#18016) warcat


warcat
veterán

12.37€ az alapjáték Steamen,persze így a kieg kapujában....

EA: It's in the crate!

(#18017) Sylc válasza totila (#18015) üzenetére


Sylc
senior tag

Haldoklik az Elite :D (bocs nem hagyhattam ki, regi wowos mondas :D)

Igazabol minden le lett futva, itt kibeszelve, mindenki tukon ul, Twitteren is max napi 15 post van, szemben az 1.5 beta launch idejen tapasztalt 200-250-el :D

Ha SSL tag vagy, menj fel TS-re, tuti megkapod az informacio morzsakat amire vagysz. Vagy ird le ide, mit szeretnel tudni, ha megosztod velem, akkor mar ketten fogjuk keresni a valszt :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18018) rtitusz válasza warcat (#18016) üzenetére


rtitusz
őstag

Ezt csak a magyar virtus mondatja velem, de tegyük fel megveszem leárazva Steam-en, majd megveszem a Horizonst a frontier oldalán amire megkapom a 10 euró loyalty kedvezményt és akkor kb ugyan ott vagyok, mintha csak a Horizonst vettem volna meg, de megkapom a CobraMK4-et és már most játszhatok vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#18020) totila válasza Sylc (#18017) üzenetére


totila
tag

kösz az ajánlatot, sokmindent tanultam innen, de igazából nem is kérdéseim lennének, január óta játszom, nagyjából tiszta a kép, csak élvezettel olvastam a többiek tapasztalatait, élményeit, meg azt a sok adok-kapok dumát, amin lehetett nevetni

(#18021) duvi


duvi
nagyúr

Elkezdődött a fekete pénteki vásár! :C

Persze le is feküdt a szerver :D Sok türelemmel be lehet jutni azért :K

(#18022) rtitusz válasza duvi (#18021) üzenetére


rtitusz
őstag

Ingyenes fekete paintjob az összes hajóra minden előrendelőnek!

Black Ships for Black Friday: 29 free black paint jobs for all those that pre-order Horizons.

As part of our Black Friday sale we’re adding an Elite Dangerous: Horizons pre-order incentive. Every Commander who pre-orders Elite Dangerous: Horizons before Tuesday December 1 at 6PM GMT will get an in-game black paint job pack called Midnight. Don’t worry, all Commanders who have already pre-ordered Horizons, including those with the lifetime expansion pass, and those with Horizons beta access, will also be given the Midnight paint job pack.

With this pre-order offer you’ll get 29 black paint jobs in the pack – that’s one for each ship in the game! (excluding those in CQC).

This pre-order incentive will be withdrawn after 6PM GMT on Tuesday December 1 - so make sure you pre-order Elite Dangerous: Horizons now to get your free Midnight paint job pack. Those who take advantage of this deal will have the pack waiting for them in-game when Elite Dangerous: Horizons is released.

We’ve got some brand new merchandise and paint jobs available in store, so make sure you don’t miss out.

Our Black Friday Sale starts today and will end on Tuesday December 1 at 6PM GMT.

https://community.elitedangerous.com/node/344

[ Szerkesztve ]

(#18023) CactuS válasza duvi (#18021) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A kieg esetleg nincsen leárazva? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18024) Micsurin válasza CactuS (#18023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha jól láttam nincs :(

Más: Barátommal meg vetettem 12-ért , mit tudunk együtt csinálni ? :D Részletes leírást kérek vagy az én torkom lesz elvágva :P :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18025) duvi válasza CactuS (#18023) üzenetére


duvi
nagyúr

Nincs, viszont Dec. 1-én véget ér az előrendelés! Aki szeretné az ajándék fekete festéseket, az addig vegye meg a kieget ;)

(#18026) CactuS válasza duvi (#18025) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, mivel a hajót gyakorlatilag sose látja az ember, így a festés nem igazán hoz lázba. Egy féláras kieg már inkább. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18027) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Megvettem Steamen akciósan az Elite: Dangerous-t, rögtön neki is ugrottam egy Xbox One kontrollerrel, de valahogy nem áll kézre az irányítás. Próbáltam állítgatni, de eddig nem sikerült megtalálnom,hogy hogyan lenne tökéletes.
Létezik hozzá ajánlott gombkiosztás? :F

[ Szerkesztve ]

(#18030) Cooper911 válasza warcat (#18016) üzenetére


Cooper911
senior tag

Tekintsd úgy hogy aki még nem vette meg annak ennyibe kerül a Cobra Mk IV :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18031) baphomet válasza CactuS (#18026) üzenetére


baphomet
senior tag

Fekete festés, ráadásul az 1.5-ben már több védelmet adnak a HRP-k. Ide hallani a silent running-gal PvP-zők gonosz kacaját. ;]

(#18032) warcat


warcat
veterán

Ez a fekete festés nagy királyság,nagy kedvenc, persze még meg kell nézni milyen "élőben".

EA: It's in the crate!

(#18033) Heavyrain válasza rtitusz (#18029) üzenetére


Heavyrain
őstag

:R

(#18034) Urby66 válasza Heavyrain (#18027) üzenetére


Urby66
aktív tag

Én DS4 controllerell játszom. Régebben már megosztottam a config-om. Ha gondolod próbáld ki! :)

(#18035) Diopapa válasza duvi (#18025) üzenetére


Diopapa
addikt

Gondolom aki még a bétában megvette, az kapja be...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18036) ElrondTod


ElrondTod
csendes tag

Sziasztok!
A Steam leárazás során szeretném megvenni az E:D-t!
A kérdésem az lenne, hogy van e arról valami információ, hogy a Horizons a megjelenése után kapható lesz külön?

(#18037) undercover válasza ElrondTod (#18036) üzenetére


undercover
senior tag

Szia! Nem teljesen értem a kérdést, de maga a Horizons kiegészítőt most is meglehet venni külön.
Bár az én dilemmám az, hogy most ha megvan az alap játék 40eu, de ez az akció megfog szűnni és felmegy az ára 50-re és csak a frontier honlapján lesz kapható majd egyszer lesz steamen is meg lefog menni az ára de az kb fél év - 1 év.

Szóval ezen gondolkodok én is vagy most megveszem ezt 40-ért vagy várjak félévet vagy 1 évet xD

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#18038) rtitusz válasza Diopapa (#18035) üzenetére


rtitusz
őstag

"Don’t worry, all Commanders who have already pre-ordered Horizons, including those with the lifetime expansion pass, and those with Horizons beta access, will also be given the Midnight paint job pack."

(#18039) Cooper911 válasza ElrondTod (#18036) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem, a Horizon tartalmazza az alpjátékot. Akinek megvan az alpjáték az kap 10 font kedvezményt.
A Horizon egyfajta season pass is, aki megveszi az megkapja a jövőre érkező összes frissitést is.

Csak akkor vedd meg most a steamen, ha a Horizont nem akarod megvenni, vagy ha mindenképpen szeretnél Cobra MK IV be ülni. Egyébként nincs értelme.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18040) ElrondTod válasza Cooper911 (#18039) üzenetére


ElrondTod
csendes tag

A Frontier oldalán is annyiba kerül az alapjáték. Ott se érdemes megvenni az alapjátékot, ha majd szeretném a Horizons-t is?

(#18041) duvi válasza ElrondTod (#18040) üzenetére


duvi
nagyúr

Az alapjátékot már nem érdemes megvenni! Decemberben indul a Horizons, ami ezt is tartalmazza. Aki a Frontier online storeból veszi meg a Horizonst, utólag (ingyen) generálhat a fiókjában Steam kulcsot is, ha inkább Steam kliensből szeretne játszani.

(#18042) rtitusz


rtitusz
őstag

(#18043) undercover válasza rtitusz (#18042) üzenetére


undercover
senior tag

Egy Vultures képet szeretnék :R

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#18044) Diopapa válasza rtitusz (#18038) üzenetére


Diopapa
addikt

Jó, akkor nem aggódok : :DDD Köszönöm!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18045) nubreed válasza rtitusz (#18011) üzenetére


nubreed
veterán

Én tegnap délután 4 körül indítottam a játékot, de engem még a régi Launcher fogadott. Akkor nálam van a hiba?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18046) totila válasza nubreed (#18045) üzenetére


totila
tag

nem nálad van a hiba, ha legközelebb majd be akarod tölteni, akkor már le kell töltened az újat

(#18047) Sylc válasza duvi (#18041) üzenetére


Sylc
senior tag

Miert ne lenne erdemes? 10 euro, Horizons beta jon csak dec elejen, aki ennyit ki tud gazdalkozni (egy hetvegi kocsmazas tobbet elvisz) az hamarabb veheti kezebe a hon ahitott jatekat...

Sot, MAC useresknek ajanlott ezt megvenni, mert a Horizons egy hasznalhatatlan valami, ami letolteni sem engedi a jatekot.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18048) duvi


duvi
nagyúr

R-Type challenge: The Ultimate Gladiator

(#18047) Sylc
Rendben, akkor úgy fogalmazok, hogy szerintem windows felhasználóknak már nem érdemes megvenni az alapjátékot, mivel a kieg úgyis alapból tartalmazza. Egyébként a fenti Téma összefoglalóba már régen beleírtam/kiemeltem a Mac-es verzió bizonytalan ideig tartó késését ;)

[ Szerkesztve ]

(#18049) duncanx


duncanx
csendes tag

Tanácsotokat segítségeteket kérném több kérdésben is.
Jelenleg egy a barátom kölcsönadta játékkal/loginnal játszom és próbálgatom,
tanulom a dolgokat kb. 10 napja.
/nem tegnap volt, amikor Commodore alatt játszottam vele:-)
/23/11/2015 napján megvettem a Horizons Bétát

(#18018) rtitusz válasza warcat (#18016) üzenetére
rtitusz írta, hogy a a CobraMK4-et hogy szerezhetné meg most 12,48 € ért.
Megér ez a hajó ennyit? (főleg egy kezdőnek?)
Megkapom úgy is a hajót, hogy előbb a Horizons-ot vettem meg és utána az alap játékot?

(#18022) rtitusz válasza duvi (#18021) üzenetére
Ingyenes fekete paintjob az összes hajóra minden előrendelőnek!
Én a leírásból azt olvasom ki, hogy mindenki aki eddig megrendelte a Horizons bétát az december 1.-ig
megkapja, de nem igazán találom/értem hogy hol és miképp.

vezérlés:
Elég sokat szenvedek azzal, hogy rengeteg különböző konfigurációt/beállítást találtam/próbáltam amik inkább összezavartak.
Nekem egy Logitech Extreme 3D Pro joystickom van.
Találtam beállítást pl. finn klaviatúrára : https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=14682&page=11&p=1929934&viewfull=1#post1929934 )
itt pl. hiába írom át Notepad++-al pl. a Z-t Y-ra a .binds file-ban, az a játék beállítási felületén nemmódosul és ott kell külön átírni.

Merre találnék leírást a beállításra, és ajánlott beállítást magyar klaviatúrára plussz ere a joystickra?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#18050) ElrondTod válasza duvi (#18048) üzenetére


ElrondTod
csendes tag

Mivel annyira nem sürgős a Horizons megléte megjelenéskor így az alapjátékot fogom megvenni. Más részről az ára kicsit sok nekem és azért is szeretném minél olcsóbban megvenni most 13€-ért és majd ha a Horizons- on is lesz hasonló kedvezmény akkor majd azt is! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.