Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) gigafun válasza Htibimor (#14541) üzenetére


gigafun
senior tag

Én is gratulálok! Üdv a klubban! :)
Mondtad, hogy hamarosan követsz, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar. :)

(#14552) rtitusz válasza Íjász001 (#14545) üzenetére


rtitusz
őstag

Viccesek a srácok a Frontiernél, szerverhiba volt, ezt írták;

We're looking into it now. Seems that one of the backend servers for the auth services decided to get a mug (or something).

:D

(#14553) Htibimor válasza duvi (#14548) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszönöm! Szerencsére most reggel újra beléptem és már ott voltak a pénzek. Gyorsan megyek is beváltani!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14554) Sylc válasza Htibimor (#14553) üzenetére


Sylc
senior tag

Ma jottem ki a stationrol T9-el, bosstoltam egyet, kaptam 200 Cr buntit mert megkarcoltam egy Sideit, majd pukk es szetlottek az agyuk. Termeszetesen 8m -ert volt nalam turista :D

12m az ablakon ki :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14555) Íjász001 válasza Sylc (#14554) üzenetére


Íjász001
tag

:R GRATULA!!!

Íjász

(#14556) gigafun válasza Sylc (#14554) üzenetére


gigafun
senior tag

Látod, ezért jobb az Anaconda. Én egy ilyet túléltem 2% Hull-lal. :)
És itt jött be az a különbség, amiről beszéltünk. :)
Egyébként részvétem.

[ Szerkesztve ]

(#14557) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Hello mindenki,

Ismét elkezdtem játszani ezzel a játékkal, és kéne egy kis help. Irányításban minden ok, megoldottam bill+egér kombóval, viszont a dokkolás istennek se akar sikerülni. Szépen lelassítok, irányba állok, odamegyek a kék pöttyhöz, de odaérek, a hajó súrolja a platforomot és ennyi. Eddig a 30-40p próbálkozás alatt EGYSZER sikerült dokkolnom. Tutorialba elsőre ment, gondoltam nem lesz nehéz. A hajó majdnem nullára le van lassítva, de 1-2mm-t mindig elcsúszik, vagy csak súrol :W :W

PS: Megvan mit csináltam rosszul :D úgy akartam leszállni rá, mint egy repülő egy kifutóra, de ahogy látom úgy kell, hogy fölé megyek, megállok és leereszkedek :C

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14558) macy válasza Sonic* (#14557) üzenetére


macy
addikt

Landing gear kint van?

Ja látom megvan a bibi :D

[ Szerkesztve ]

(#14559) Sonic* válasza macy (#14558) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Azért még így is megszenvedek a nagyobb állomásoknál, de azért már sikerül 5 próbálkozás alatt :))

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14560) gigafun válasza Sonic* (#14557) üzenetére


gigafun
senior tag

Azért siklópályán is meg lehet közelíteni, csak vagy nagyon pontosan kell érkezni, vagy a végén csúsztatod egy kicsit a hajót. Némi gyakorlással menni fog.

(#14561) Sylc válasza gigafun (#14560) üzenetére


Sylc
senior tag

Meg erosen gep fuggo, egy Vulture pl azonnal megall, mig egy nagyobb vas tulfut es alig fekez...

De 4500 cr es tobbet nem kell dokkolni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14562) rtitusz válasza Sylc (#14561) üzenetére


rtitusz
őstag

A T9 az első hajóm amivel használom a Docking Computert, de egyébként sok értelmét eddig nem láttam, mert még a mostabi gyorsított DC se ér fel a manuális dokkolás sebességével. Meg mostanában FA Off-ban dokkolgattam, hogy legyen kis kihívás.

(#14563) duvi


duvi
nagyúr

Mai nap folyamán lekapcsoljuk az EDHU szerverét! A weboldal kb.keddig nem lesz elérhető. A Ts szerver a leállás után 1-2 órán belül újraindul. Ha nem tudnátok kapcsolódni, akkor Windows alatt érdemes lefuttatni az alábbi konzolparancsot: ipconfig /flushdns

(#14564) Viper26 válasza duvi (#14563) üzenetére


Viper26
nagyúr

Basszus már azt hittem végleg, ne ijesztgess. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#14565) gigafun válasza Sylc (#14561) üzenetére


gigafun
senior tag

Így van. Bár bétában mintha könnyebben kapta volna el a kondát is a landing pad. Majd még próbálgatom.

(#14566) rtitusz


rtitusz
őstag

Beléptem játszani, természetesen kaptam a figyelmeztetést, hogy a szervert 1 perc múlva lelövik karbantartás miatt. :D Ilyen az én formám. Pedig még össze is raktam mindent, hogy szépen elkereskedjek filmnézés közben. Jobb lenne a film a nagyobb monitoron, a játék a laptopon, de mindent át kellett volna helyezni, és nem volt hozzá kedvem. :D Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem tudom, hogy a laptop elbírná-e a játékot.

"Evening everyone, here's the update for you (which if you happen to be connected to the game you'll have seen). The servers will be taken down completely for emergency maintenance at, or near to 19:15 UK time. Estimated downtime is 20 minutes.

Any other news will be posted here also. Thanks all! :)

CMDR Vanguard"

[ Szerkesztve ]

(#14567) orientcx válasza duvi (#14563) üzenetére


orientcx
őstag

"Mai nap folyamán lekapcsoljuk az EDHU szerverét! "
-
És ez még a kisebbik baj, de lekapcsolták az ED szerverét is. Hetek óta az első komoly játéknapom lett volna, és nem kis fondorlat árán maradtam itthon egyedül, erre itt az eredmény. Hiába, a szélhámosok mindig elnyerik a méltó büntetésüket :((( (azért az is elgondolkodtató, hogy már nem ahhoz kell a fondorlat, hogy ellógjak szombat este, hanem hogy itthon maradhassak, ez már a vénülés csalhatatlan jele. Hamarosan iratkozhatok be a nyugdíjas klub sakkszakkörébe - a Clipper a parasz...akarom mondani a gyalog) :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14568) rtitusz válasza orientcx (#14567) üzenetére


rtitusz
őstag

Jelentem, már újra megy a szerver!

(#14569) orientcx válasza rtitusz (#14568) üzenetére


orientcx
őstag

Köszi az info-t! A T9 továbbra is pfúj, de akkor is köszönöm. :D
Pont befejeztem a vacsit, de akkor most sem lesz elmosogatva a tányér(ebből még baj lesz) :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14570) Viper26 válasza rtitusz (#14566) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez melyik film? :)

iPhone 14 | FR955

(#14571) rtitusz válasza orientcx (#14569) üzenetére


rtitusz
őstag

Lesz időd elmosogatni, megint nincs szerver. :D

Viper26, 2001: Űrodüsszeia. Gondoltam illik a játék mellé, meg úgy is rég láttam. :D

(#14572) orientcx válasza rtitusz (#14571) üzenetére


orientcx
őstag

Nekem elindult, csak úgy vágott ki, mint ahogy engem itthonról fognak, ha nem mosogatom él a tányért. De azt meg tuti a földhöz vágom, ha nem indul el a gép. A söprögetés meg nincs rám bízva... :N

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14573) orientcx


orientcx
őstag

megint megy!

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14574) Htibimor


Htibimor
senior tag

Azt tudja valaki, hogy a Federal Corvette-nél lesz-e valami rang követelmény?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14575) duvi válasza Htibimor (#14574) üzenetére


duvi
nagyúr

Hivatalos választ még nem találtam, de jó eséllyel lesz rank követelménye. Mint az eddig megjelent Federal és Imperial hajóknak is van.

(#14576) gigafun válasza Htibimor (#14574) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem tudok semmi biztosat, de Ensign-nál biztos magasabb kell majd. Én kb Post Commanderre tippelek.

(#14577) Htibimor


Htibimor
senior tag

Nekiálltam újra kufárkodni. Hát ez még mindig baromi unalmas! :DDD Csodálom azokat, akik az ELITE szintig eljutottak! :R

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14578) orientcx válasza Htibimor (#14577) üzenetére


orientcx
őstag

Ne a kufár elite címért gratulálj, hanem a felfedező elite rankért. Na az a nagy dolog( :K ). Harcolni mindenki harcol, előbb-utóbb mindenki elite lesz, és fokozottan igaz ez a kereskedésre is. Csak ne akard egy nap alatt összehozni az egészet. Időnként tolsz egy pár kört, és ha már nagyon meguntad, visszamész a helyi vendéglátóipari egységbe kiosztani egy pár jelentős pofont. Aztán legközelebb megint szatócskodsz, és megint pofozkodsz. És egyszer csak garantáltan kapod az üdvözlő képernyőt, hogy gratulálunk, commander, a galaktikus pilótaszövetség....bla-bla-bla(amely üdvözlet nekem járt volna, úgyhogy azonnal küld is tovább nekem :((( ) :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14579) Htibimor válasza orientcx (#14578) üzenetére


Htibimor
senior tag

Rendben! Ígérem úgy lesz! :D

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14580) gigafun válasza orientcx (#14578) üzenetére


gigafun
senior tag

Tessék! :C :C :C :C :C :C :C

(#14581) orientcx válasza gigafun (#14580) üzenetére


orientcx
őstag

Teljesen elérzékenyültem! Köszönöm! Ezt karácsonykor odateszem a fa alá, de addig is bekereteztetem. :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14582) rtitusz válasza gigafun (#14580) üzenetére


rtitusz
őstag

Rákontrázzak? :D :C :C :C :C :C :C :C
Mai akció, 1-et vesz, kettőt vihet. :D

[ Szerkesztve ]

(#14583) orientcx válasza rtitusz (#14582) üzenetére


orientcx
őstag

Ez pazar, megvan az új tapéta :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14584) gigafun válasza rtitusz (#14582) üzenetére


gigafun
senior tag

De az enyém névre szóló volt! Akkor mi ebben a kontra? :P

(#14585) rtitusz válasza gigafun (#14584) üzenetére


rtitusz
őstag

Sajnos később vettem észre, hogy névreszóló, szívhezszólót kellett volna adni szpirit úrfinak. :D

(#14586) orientcx


orientcx
őstag

De azért mind a két ajándéknak nagyon örülök. Már fel is tettem a fogadótermem központi helyére(igaz hogy ehhez egy Toulouse Lautrec-et, és egy Tiziano-t kellett leakasztani a falról, de megérte, had sárguljanak a birodalmiak, ha vendégségbe jönnek) :D :D :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14587) Necc válasza Sylc (#14534) üzenetére


Necc
addikt

Vagy: [link] :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14588) rtitusz válasza Necc (#14587) üzenetére


rtitusz
őstag

Én most kifejezetten örültem az imént, hogy volt pajzs a hajón, mivel 496 tonna imp. slave-vel a fedélzeten megközelítés közben tüzet nyitott rám az állomás mindenféle indok nélkül. Se wanted nem vagyok, se parkolási büntit nem kaptam, érti a fene. Ha elpukkanok ez egy kellemes 11 millió bukta lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#14589) Sylc


Sylc
senior tag

A hetvege roviden:

Oda vissza: 80 db
Profit: 153.742.383 Cr (+a wingbol jott egy keves)
Tiszta jatekido: 16 ora
Kezdeti 71%, vege: 93%.

Urvane - Marrallang visszaesett 2.3m/trip-rol 1.6m/trip-re, amibe a T9 -> Anaconda csere is erosen benne van (belemkotottek, ugy kezdodott, hogy visszalottem :D) es az aru 4.200/t-rol zuhant 3.400/t-ra.

Mar csak 63m van hatra az elitig, ami ket-harom nap (v egy hetvege).

Az elmult 15 nap statisztikaja:

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14590) Sylc válasza orientcx (#14578) üzenetére


Sylc
senior tag

Nagy kunszt, kimegyek, megnyomom a scannert, jumpolok... :C

Bezzeg a T9-el elkerulom a napot, feltoltom a rakteret, kiuritem a rakteret, na az kihivas :Y

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14591) rtitusz


rtitusz
őstag

https://twitter.com/EliteDangerous/status/645913908029599744

"Elite Dangerous is coming to SteamVR and HTC Vive in a free update this Holiday season. Play it first on Vive at EGX 2015 this week."

(#14592) rtitusz


rtitusz
őstag

Jóárasította a Frontier az Elite-et, -40%, £17.99.

https://www.frontierstore.net/games/elite-dangerous-cat/elite-dangerous.html

(#14593) orientcx válasza Sylc (#14589) üzenetére


orientcx
őstag

Óóóh! Egy profi statisztikussal állunk szemben! Ez aztán a profi jövedelmi kimutatás. Ja, nem mondtam volna, hogy a NAV főinspektora lennék? Még szerencse, hogy egy jelképes összegért(~219 mill) simán megvesztegethető vagyok :D
-
(felfedező elite rank)"Nagy kunszt, kimegyek, megnyomom a scannert, jumpolok... "
-
Na igen, de ott a profik hónapokig kint vannak a semmiben, és elég egyszer elbaltázni, máris kezdheted előröl. Márpedig én előbb-utóbb tuti megsütném a hajót(gondolom 80-100 milkónyi exploration adattal a fedélzeten nem praktikus egy grill parti) :N
Úgyhogy fenntartom, a felfedező elite a legnehezebb
-
-
rtitusz - Már épp kezdett ütögetni Gutman kolléga, de ez a "jóárasítás" csak a sima ED-re vonatkozik, az ED+horizons-ra nem.

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14594) Sylc válasza orientcx (#14593) üzenetére


Sylc
senior tag

Par napja elkezdtem irni egy xlsbe az egeszet, nezni mikent valtozik a profit, igy az xlst toltogetem amig ki - be dokkol a T9 / Conda :)

Pontosabban latom mennyi van meg hatra, meg segit alatamasztani a T9 jobb mint Conda teoriamat :)

---

Mit lehet azon elrontani, hogy ugralok mint egy nyuszi? Leloni nem fog senki, mire az ASP elpukkan ket nap kozott mar felvagom az ereimet :) Mindezt tetezi, hogy alig van profit az explorationon...

Ha csak ide oda boklaszol (es viszel adv. scannert) azt az elitet is ugyanugy ki lehet seggelni mint a masik kettot...

Mellesleg CQC utani idokben, mar annyi se lesz, hogy eltunsz orokre es vagy felfedezel v nem jatszol.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14595) rtitusz válasza orientcx (#14593) üzenetére


rtitusz
őstag

Legalább most már van CQC, ahol ki lehet engedni a fáradt gőzt felfedezés közben is, hiszen a menüből indítható.

Szerk: Igen, csak az Elite: Dangerous Season One akciós, ha így tetszik. ;) Gutmant küld el, nincs joga ütögetni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14596) orientcx válasza rtitusz (#14595) üzenetére


orientcx
őstag

Ez a Gutman csak azért csöngetett be hozzám, mert én nemrég vettem egy + ED horizons-t, hogy anélkül kezdhessem újra, hogy el kelljen veszteni a régit. Ezért Braben úrtól elvárom, hogy most csak fölfelé módosítson az árakon :K
-
Sylc - Ez a CQC engem nem igazán érdekel, az arcade jellegű játékokért nem vagyok oda(bár a CZ-kkel is így voltam, és sokáig feléjük sem néztem, aztán egyszer csak rákattantam a dologra. Úgyhogy még eljöhet a nagy CQC mánia ideje is...) :F
Ja, és még mindig a felfedezéshez: hát én kb minden második fuel scoop használatnál azért egy picit oda-oda kozmálgatok, csak nagydolgozok rá, mert a legközelebbi dokkolásnál majd összedrótozzák. De odakint viszonylag kevés esélyed van, hogy arra jár egy kóbor sárga angyal...) :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14597) duvi válasza rtitusz (#14592) üzenetére


duvi
nagyúr

Természetesen a Steamen is él az akció :K Jól csinálják. Most berántanak még jó pár új játékost. Mire belekóstolnak a jóba, már észre se veszik és kelleni fog nekik a Horizons is :D

(#14598) orientcx válasza duvi (#14597) üzenetére


orientcx
őstag

Pontosan erre gondoltam én is, ezért mertem megvenni egyben, mert sztem ha valaki külön megveszi az ED-t, majd rájön, hogy a kieg is kell, akkor már drágábban jön ki, mintha egyben vette volna meg. Persze ez csak egy együgyű Fed okoskodás, amit aztán nem mindig igazol vissza az élet :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14599) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Első hajóm :DD

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14600) duvi válasza Sonic* (#14599) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Mindig nagy élmény egy új hajó, de az elején különösképpen :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.