Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Sylc válasza nubreed (#15750) üzenetére


Sylc
senior tag

Mondanam, hogy a charity missionok, de nalad ez penz hianyaban nem jatszik.

En ugy hutam, hogy kerestem a rendszert, bementem egy allomasra, ahol neutral voltam a frakcioval (neha 100ly-t is kell utazni) es elkezdtem nekik kuldizni, amig nem lettem Allied es nem dobott egy "naval" kuldetest (ez ugorja a reput).

Ha ez megvan, akkor masik rendszerbe ugrom.

De miota kaloz vagyok, nem erint :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15752) pcnet


pcnet
addikt

Ha hajót szeretnék venni és van Elite rangom, hol érdemesebb? Founders Worldön 10% kevezménnyel, ahol van minden hajó és modul, vagy inkább kínainál 15% kedvezménnyel? Kínainál mennyit kell keresgetni modulokat? Mennyire van náluk raktáron? :R

Szerk: Amennyiben kínai a nyerő, melyik rendszerben érdemes próbálkozni?

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15753) baphomet válasza pcnet (#15752) üzenetére


baphomet
senior tag

(#15754) nubreed válasza Sylc (#15751) üzenetére


nubreed
veterán

Csináltam charityt, arra mindig volt pénzem, hogy pár ezer credittel segítsem őket, az nem volt gond. Persze tudom, hogy vannak más típusú charity mission -ök is, nem csak a donáció.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15755) Sylc válasza nubreed (#15754) üzenetére


Sylc
senior tag

En ugy ertem, bemesz xy rendszerbe es megcsinalsz egy helyben 1200-1500 charity missiont, arra is lenne penzed? Nem az egyszeri adomanyra gondolok, hanem a repu huzo "charity grindre" :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15756) nubreed válasza Sylc (#15755) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, nem biztos, nem tudom. :D Azt hogy kell? Mármint ezek milyen missionök? Pl hozzál ételt nekünk, mert éhezünk? Meg ilyesmi?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15757) Necc válasza nubreed (#15746) üzenetére


Necc
addikt

"A tanulság az, hogy a saját bőrömön tapasztalhattam meg, hogy a Cobra komoly csatákra egyáltalán nem alkalmas"

Hány AI pythont alázzak le neked egy kobrával sorozatban? :U

Duvi belinkelje neked azt a videóját, ahol egy player kobra szétalázza az ő sokkal erősebb FDL-ét? :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#15758) kozi71 válasza nubreed (#15756) üzenetére


kozi71
senior tag

Egy helyben csinálod, nem kell elmenni sehová. Csak a pénzes küldiket csinálod. De érdemes megnézni mit lehet vásárolni azon a bázison. Sokszor kérnek olyan cuccost amit rögtön megvehetsz helyben. Amikor már minden helyi frakciónál allied leszel, és a kis kék nyilak megjelennek, akkor már hamar megjönnek a naval missionok.Korábban baphonet linkelt (#14267) egy százalékos leírást melyik rank-hoz mennyit kell gürcölni. :R
Elég idegörlő dolog, ki be lépkedned a solo és a open player küldetések között, de működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#15759) nubreed válasza Necc (#15757) üzenetére


nubreed
veterán

Én bénáztam akkor. :)

Amúgy ez sem rossz: [link]

(#15758) kozi71:
Köszi. :) Most egyelőre idegörlést nem nagyon akarok, csinálom amit tudok, ahol feltűnik egy charity mission, ott adakozok, stb, mert jelenleg még az elsődleges cél úgy is a pénz szerzés.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15760) VitoSagi válasza Necc (#15757) üzenetére


VitoSagi
tag

NPC egy idő után egyedül az Anaconda lehet komoly ellenfél szerintem. Legalábbis újrakezdés után egész nagy dög NPCket küldtem bontóba a nem túl acélos SW segítségével. :DDD Az NPC harc inkább türelmet és fegyelmet igényel mintsem kreativitást. A PvP téren meg most tanulgatok még én is csak. Majd egyszer jól megmérkőzöm néhány pro SSL harcossal h tudjam hol a helyem a való világban. :P

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15761) Sylc


Sylc
senior tag

Ritka jo olvasmany SC-rol:

http://www.origo.hu/techbazis/20151013-star-citizen-squadron-42-chris-roberts-videojatek-92-millio-dollar-talan-sosem-lesz-kesz-pc.html

Szerintem jol osszefoglalta a Hype -> Csalodotsag gorbet.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15762) rexsimus válasza Sylc (#15761) üzenetére


rexsimus
aktív tag

vótmá (#15741) ;]

[ Szerkesztve ]

(#15763) orientcx válasza Sylc (#15761) üzenetére


orientcx
őstag

Úgyhogy örüljünk annak, amink van, az legalább működik :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15764) Sylc válasza rexsimus (#15762) üzenetére


Sylc
senior tag

o bocs :(

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15765) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Minden egyes felszállás (felszállok és rögtön vissza) után javítanom kell a szerkezeti integritást. Találkozik valaki ilyen jellegű problémával? Mert ha nem akkor megreklamálom, mert egy csomó pénz megy el így a semmire.

Más:

Sikerült egy kis priority ügyeskedéssel 18 shield cell bank-ot pakolnom a Pythonom-ra az öt beam leaser és a négy A-s shield booster mellé. Nagyon jó kis hajó lett! Nem is vágyom a nagy vasalóra, nekem a Python jön be igazán.

Üdv:

A

(#15766) orientcx válasza Azumi? (#15765) üzenetére


orientcx
őstag

És hogy imádtad volna úgy kb március táján! Azok voltak ám csak a régi szép idők, hogy száradna le a bajuszuk azoknak az aljas Braben féle nerfelő zsiványoknak! :(((

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15767) Azumi?


Azumi?
csendes tag

[link]

Python :N

[ Szerkesztve ]

(#15768) duvi válasza Azumi? (#15767) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem kajál túl sokat és nem forralja a hajót ennyi Beam :F Egy weapon groupban van mind az 5 fegyver, vagy kettőbe szedted?

(#15769) pakriksz


pakriksz
őstag

mentem egy 46 fényéves oda és vissza kört. irányonként 4 ugrás, aminél most átlagosan 4 percig nézem a hyperspace animációt, mert c64-es szerverek bővítése nélkül engedik magukra az x1 júzereket...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15770) Sylc


Sylc
senior tag

Most egy ilyen barkat tervezgetek magamnak :D

Tegnap osszelopkodtam 100 tonna goldot, nem erte meg (bountybol tobb jott a fejemre) de ritka jo moka volt :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15771) Azumi? válasza duvi (#15768) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Együtt lőnek a lézerek, és mind a hat SCB az egymást követő csoportban a secondary-ban foglal helyet. Egy lövés így 87%-ra lövi a hőfokot, ami még - riasztónak tűnhet, de - , nem okoz problémát.

A titok az, hogy két SCB-t 3-as illetve 2-es prioritybe tettem. ( ugye 4-esben vannak a szupercirkálásban használt eszközök...) . Ezért amikor kinyitom a fegyverpilont, akkor az 5 és 6-os fegyvercsoporthoz tartozó SCB nem kap, energiát, le van tiltva a 4-esekkel egyetemben. Amikor harc közben már üres az első SCB, akkor kikapcsolom, ekkor kap a 2-es priorityben lévő (5-ös fegyvercsoport...) energiát, és amikor a következő is kifogy, azt is kikapcsolom. Ekkor kap már energiát a 6-os fegyvercsoportban levő is energiát.

Csak elsőre tűnik bonyolultnak, a gyakorlatban egyáltalán nem az, és nem is harc " közben" kell kapcsolgatni, hiszen van belőlük elég sok, tehát kényelmesen megoldható a dolog.

üdv:

A

(#15772) cunnir válasza Sylc (#15770) üzenetére


cunnir
tag

Látom lopkodni készülsz vele :C

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#15773) RichieTri válasza pakriksz (#15769) üzenetére


RichieTri
senior tag

X1-n tolod?
ha igen vegyük fel egymást... bár én most éppen a felfedező énemet keresem :)

egyébként a HS animáció majdnem minden nap más hosszúságú :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#15774) Sylc válasza cunnir (#15772) üzenetére


Sylc
senior tag

Tegnap probaltam Orca-t, megvolt a sebesseg, de nem volt az igazi.

Python lassu volt, bar T9-hez eleg, ellenben keves a cargo scanner / chaff / sb hely.

Clipperem nincsen sajnos, pedig az lenne a legjobb igy maradt a tescos anaconda, kenyelmesen megpakolva :)

Fokent T9 / T7 / T6-okra utazom, mar be is alltam a kaloz partba, kaloz radiot hallgatok es fel szememre megvakultam :D

Mar csak keresnem kell egy Black marketes helyet, ahol le lehet szallni Condaval es nem buntetnek meg a kalozkodasert :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15775) orientcx válasza Sylc (#15770) üzenetére


orientcx
őstag

A T9-ed azt üzeni, hogy hűtlen svihák vagy, és ne is kerülj többé a szeme elé! Nem elég, hogy összeálltál azzal a kacér kis(nagy) Orca-val, most még ennek a kondának is csapod a szelet, te szégyentelen! :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15776) Sylc válasza orientcx (#15775) üzenetére


Sylc
senior tag

A T9 hatra maradt Sag A-ban, megcsaltam egy repedt sarkus FAS -al, majd azt is meguntam, mert az FDL gyorsabb boost nelkul.

Ellenben a kalozkodashoz haszontalan a sok pici vas (Viper / IE / ICu / Orca / 2 Python / FDL / FAS all most a garazsban). Tegnap kipukkantottam egy lufit (T9) volt rajta 280t gold, de csak 100 rakterem volt :(

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15777) orientcx válasza Sylc (#15776) üzenetére


orientcx
őstag

Nana, az Assault ship-ről le lehet szállni, az egy kecses balerina! :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15778) Sylc válasza orientcx (#15777) üzenetére


Sylc
senior tag

Az egy ipari remekmu, tobb evtizedes kiforrot formatervvel, pont mint egy celgep!!!

Igaz lopta a formatervet egy hasonlo adottsagokkal rendelkezo eszkozrol, mivel olyan mint egy sajtreszelo :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15779) orientcx válasza Sylc (#15778) üzenetére


orientcx
őstag

Csak vigyázz, az a "sajtreszelő" nehogy pizza feltétet reszeljen az imádott Vulture-ből, vagy Clipper-ből.
Tényleg, milyen birodalmi kalóz az, akinek nincs Clippere? Odaadjam az enyémet? Ja, bocs, sajnos nem mozdítható, abból csináltam a kerti-grillezőt. Be kell ismernem, rosszul ítéltem meg a Clippert, ez tényleg jó cucc. Remek saslikot vagy sztéket lehet sütni rajta :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15780) orientcx


orientcx
őstag

Ja, amúgy mi lehet az a "compromised nav point? Meg akartam nézni, de nem tudtam, mert kb 40 centire volt a naptól, és már félúton felforrt a hűtővíz. Ott olvasztják be a lezúzott Clippereket, hogy legyen alapanyag a birodalmi vájdling gyártáshoz? :F

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15781) baphomet válasza orientcx (#15780) üzenetére


baphomet
senior tag

Olyan, mint hazRES, csak nincs benne szikla. Vajon ki miatt rakhatták be? :U

(#15782) gigafun válasza baphomet (#15781) üzenetére


gigafun
senior tag

Azért ez egy kicsit övön aluli volt. :) De a pontot azért megadom. ;]

(#15783) orientcx


orientcx
őstag

Kikérem magamnak ezeket az övön aluli célozgatásokat, nem is értem, miről beszéltek. Különben is, az aszteroidák voltak a hibásak, mert nem adták meg a jobbkezet, amúgy meg ott sem voltam, nem is jártam soha egy RES-ben sem, és azok nem is nekimenések voltak, csak leszálltam rájuk(örökre) :(((
Csúnyák vagytok!
Amúgy ez elég vicces compromised nav point volt, mert itt meg a nap végzi el, amit egy RES-nél a kavicsok. :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15784) totila válasza Sylc (#15755) üzenetére


totila
tag

mennyit??????? :Y
milyen ranghoz kell 2000 charity???

(#15785) duvi válasza totila (#15784) üzenetére


duvi
nagyúr

baphomet kolléga részletes írása a rangokhoz: LINK Igaz, hogy ez főleg a pénz adományozós küldetésekre összpontosít, de a számítási rendszert is megismerheted.

[ Szerkesztve ]

(#15786) totila válasza duvi (#15785) üzenetére


totila
tag

köszönöm, ha hazaértem, áttanulmányozom :R

(#15787) duvi


duvi
nagyúr

Most fut egy Horizons stream!

(#15788) Htibimor


Htibimor
senior tag

Nem tudom, hogy van e valaki most ilyen long-range fuvaron. Én személy szerint már 3 órája szenvedek. Folyamatosan kiszednek a zsaruk és megbüntetnek. Már többször volt olyan, hogy 4-5-ször is kivettek egymás után és annyiszor meg is büntettek. Már több milliónyi büntetés összeszedtem és 2 rendszerben is HOSTILE lettem. Ott nem tudtom így leadni a többi fuvart, tehát azzal is megszívtam. A büntiket nem is tudom, hogy hogyan fogom kifizetni. Esetleg elkapatom magam egy Sidewinderrel, miután bounty lesz belőle. Valakinek ötlete, hogy miért szivatnak ennyire a zsaruk?! :F Mit lehetne tenni?! Valahogy be kellene fejeznem a fuvarokat, de nem merek visszalépni. Az biztos, hogy most nem fogom újrakezdeni, akkor inkább lelövök minden zsarut, az fix!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15789) raymi16 válasza duvi (#15787) üzenetére


raymi16
tag

Ez még így is tetszetős, mi lesz ha majd élesben indul!? :DD Sőt, ha bekerülnek az atmoszférás bolygók is! :Y

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#15790) gigafun válasza Htibimor (#15788) üzenetére


gigafun
senior tag

Ne izgulj a büntetés miatt. Csak egy hét múlva lesz belőle bounty, ráérsz akkor lelövetni magad.
Egyébként ha kiszednek, chaff-boost-boost-chaff-boost-boost-jump, és nem tudnak leszkennelni.

De másodszor biztos könnyebb lesz megnyomni a gombot, ha mégsem tudsz zöldágra vergődi velük. :)

(#15791) Htibimor válasza gigafun (#15790) üzenetére


Htibimor
senior tag

Értem én, de 4-5-ször is kiszednek egymás után azonnal. Annyi chaffom nincs. És már HOSTILE is vagyok!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15792) VitoSagi válasza Htibimor (#15791) üzenetére


VitoSagi
tag

Én Cobrával nyomtam tegnap egy kört és engem is vegzáltak rendesen. Hát valami rizikó kell legyen ekkora profit mellett. Én 2 heat sinket vittem magammal. Amikor kiszedtek egyet elnyomtam és boost. Ja ID submit kötelező, akkor 1-2 boost alatt el lehet lépni. Mire beértem az első állomásra még maradt pont 1 heat sinkem is így megúsztam a scant is. 2 óra alatt 14 millió és jól szórakoztam, holnap meló után futok még 1 kört. :K

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15793) rtitusz válasza Htibimor (#15791) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem baj, egy reset megoldja a hostile gondokat, biztos forrásból tudom. :D :C

(#15794) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

CQC-ben semmi rank szerinti elkülönítések nincsen? 1-50 együtt megy? Ez így, ebben a formában nálam 4 meccset élt meg és gyanítom még sokáig ennyi is marad.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15795) Phobion válasza baphomet (#15512) üzenetére


Phobion
őstag

ezt az ASP setup-ot akkor érdemes összerakni? ha csak így szállítgatok ilyen long range küldetések során, akkor nem kell fegyver ugye?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15796) Htibimor válasza rtitusz (#15793) üzenetére


Htibimor
senior tag

Most az egyiket sikerült a büntetés kifizetésével megváltanom, de nagyon nehezen jutottam el egy állomásig. A másik még folyamatban van. Viszont sokszor kidobott a szerve is(no meg túl vállaltam magam), ezért egy rakás fuvarnál kicsúsztam az időből. Ilyenkor mi van?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15797) baphomet válasza rtitusz (#15793) üzenetére


baphomet
senior tag

Én néhány percig gondolkoztam is ma egy reseten. Megcsinálni egy speedrunt Anacondáig. Végül is csak olyan 20-30 óra lehet a jelenlegi tudásommal és a távcsempészettel. De inkább mégse. :)

[ Szerkesztve ]

(#15798) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Egy kis nosztalgia... de regi nevek, ki tudja hol jarnak mar :(

[link]

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15799) orientcx válasza Htibimor (#15796) üzenetére


orientcx
őstag

"egy rakás fuvarnál kicsúsztam az időből. Ilyenkor mi van?"
-
Hogyhogy ilyenkor mi van? Ilyenkor durci van. Meg csökkenő szimpátia. Meg érvénytelenítik a helyi kuplerájokba szóló kuponjaidat. Meg kevesebben hívnak meg magukhoz vacsorára(úgyhogy ha legközelebb arra jársz, jobb ha csomagolsz magadnak uzsit) :K
És ne hagyd, hogy ezek a gonosz PH fórumos pernahajderek az újrakezdéseddel szívják a véred! Egyrészt mert ez az én dolgom, másrészt meg mond meg nekik, hogy hatodszorra-nyolcadszorra már sokkal jobban fog menni :) (tényleg, erre nincs valami kategória, hogy mit tudom én, Elite restarter, vagy ilyesmi?) :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15800) VitoSagi válasza [hun] warhea (#15798) üzenetére


VitoSagi
tag

Én itt mindig azt látom "Hamarosan" :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.