Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Viper26 válasza rtitusz (#14043) üzenetére


Viper26
nagyúr

Épp gondolkozom, hogy ki kéne vinni a Cobrát valami kicsi res-be, hátha az eagle nem vág pofán. :D

iPhone 14 | FR955

(#14052) baphomet válasza rtitusz (#14049) üzenetére


baphomet
senior tag

Ezen felbuzdulva akartam is venni egy tactical csomagot Vulture-re. Leokéztam a rendelést, de a cancelled lett, és már nem lehet venni, teljes áron sem. Elvitték előlem az utolsó darabot?! :DD :F

szerk.:
Aztán azért megtaláltam, de direktben most sincs hozzá link.
Ja és rubelben olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#14053) duvi válasza rtitusz (#14049) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Érdemes orosz rubellel fizetni. 902 Ft volt a Python Tactical Paint Pack. Ugyanez a csomag angol fontban 1 291,89 HUF, euróban 1 129,54 HUF.

[ Szerkesztve ]

(#14054) baphomet


baphomet
senior tag

Meg kell hagyni, hogy a tactical ice festés nem sok taktikai értékkel bír pálmafás környezetben, viszont egész birodalmi kinézete lett tőle a Vulture-ömnek. :K

Jobban belegondolva ez a leggaládabb dolog, amit egy Core Dynamics hajóval csinálhatunk. Elképzelem ahogy a Farragut osztályú mama fenyegeti a kis Eagle-t és Vulture-t: "-Egyétek meg a spenótot deutériumot, különben birodalmira festetlek titeket!" :))

[ Szerkesztve ]

(#14055) baphomet válasza RichieTri (#14050) üzenetére


baphomet
senior tag

Szerintem ne kockáztass: "PAINT JOBS/DECALS ARE FOR USE WITH THE PC AND MAC VERSIONS OF ELITE: DANGEROUS ONLY." írják a boltban.

(#14056) RichieTri válasza baphomet (#14055) üzenetére


RichieTri
senior tag

Jaja...köszönöm 😉
Ez a Vulture festés naggyon jó.
Végre egy igazán pofás birodalmi design😁

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14057) rtitusz válasza duvi (#14053) üzenetére


rtitusz
őstag

Hát igen, én is Rubelben vásároltam, de nekem még 1500 volt, hogy a fene vigye el. ;)

(#14058) Viper26


Viper26
nagyúr

Kaptam egy 210 credites büntetést,és most wanted lettem, ezt hogyan lehet megszüntetni?
Nem szeretném, ha Bondarek előtt szétszednének.

És az van mellé odaírva, hogy "on h-jump".

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#14059) warcat válasza Viper26 (#14058) üzenetére


warcat
veterán

Az ilyen kis összegű wanted nagyon hamar lejár 10-15 perc - de el kell hagynod a rendszert,hogy elkezdjen leketyegni

EA: It's in the crate!

(#14060) Viper26 válasza warcat (#14059) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, meglett. :)

Cobra :))

iPhone 14 | FR955

(#14061) Htibimor válasza rtitusz (#14049) üzenetére


Htibimor
senior tag

Remélem jól sikerülnek az Anaconda festés pályázat munkái és végre arra is lenne jó festés! :K ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14062) duvi válasza Viper26 (#14060) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula az új hajódhoz :K ! Viszont óvatosságra intenélek, mert nagyon alaphajó. Óvatosan mászkáljál vele! Feltételezem, hogy a fegyverek is hasonló kaliberűek...Ha szállítani fogysz, akkor tuti kiszednek ID-vel. Ilyenkor hagyd magad és egyből padlógáz+maxipajzs, majd ugrás, ahogy él az FSD. Milyen konfigot szeretnél összelegózni? Van már elképzelésed?

(#14063) Viper26


Viper26
nagyúr

RES-ben elhullik a Python, és a Clipper is, csak szépen megvárom ameddig a rend éber őrei elvonják a figyelmét. :D

(#14062) duvi .:

Köszönöm. :)

Négy burst laser van rajta, most rövidtávon maradna a RES, ameddig picit erősebb lesz a hajó, így az a cél, hogy manőverezésben, és tűzerőben tudjak fejleszteni, hogy kicsit könnyebb legyen haladni így az elején.
Hosszabb távon nem tudom még, ez a hajó szerencsére elég sok feladatra befogható, de a bányászatot egyszer majd biztosan ki szeretném próbálni. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#14064) Necc válasza Viper26 (#14063) üzenetére


Necc
addikt

Ha gondolod gyere el velem tradelni wingbe, koronkent kapsz 5%-ot a profitombol (kb. 90.000Cr), es te magad is szallithatsz 60T rakomanyt, kb. 220.000Cr-t kapvan koronkent, ha atszereled a hajod pl. igy.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14065) duvi válasza Viper26 (#14063) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor elsősorban PP+PD+Thrusters+SG modulokat kell majd fejleszteni. A fegyverzet már ízlés dolga. A médiumokat lecserélném Pulse lézerekre és így elegendő energia maradna egy ilyen konfigra. Van SB, SCB, KWS is, amik jól jönnek RES vadászatnál. Csak a prioritásokat kell belőni a táblázat alapján.

(#14066) Necc válasza duvi (#14065) üzenetére


Necc
addikt

7 milliot osszeszedni RES-ben kis hajoval a jatek elejen nem olyan konnyu...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14067) duvi válasza Necc (#14066) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez igaz, de nem mindenkinek jön be a kamionozás. Mivel ő RES vadászatra és combat ship építésre gondol, ezért ajánlottam a fenti konfigot. Az biztos, hogy időarányosan a te ajánlatoddal járna jobban :K Viszont a harc jóval több szórakozást nyújt :D

(#14068) duvi


duvi
nagyúr

(#14069) VitoSagi


VitoSagi
tag

Vettem én is egy Vulture packot, érdekes volt a tranzakció. RUB volt beállítva, ár 225, oké mehet. PayPal oldalon már automatikusan $3,35 lett belőle, amit aztán Euróban vont le a számláról (3,10). Végső soron olcsóbb lett így is. :P

Duvi Köszi a híreket! :K

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14070) duvi válasza VitoSagi (#14069) üzenetére


duvi
nagyúr

Én nem PayPal-al, hanem bankkártyával fizettem. Így simán 225 rubelt számláztak, ami 902 Ft volt a tegnapi árfolyamon.

(#14071) rtitusz


rtitusz
őstag

Tavaly 30 volt, utána megszűnt, idén 130, de hamarosan megszűnik, jövőre már 230 lesz? :O

(#14072) rexsimus válasza duvi (#14053) üzenetére


rexsimus
aktív tag

És jött MILITARY PAINT PACK, amiben végre lehet rózsaszín hajónk is!!!! :C
Csak kár, hogy ezért teljes árat kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#14073) rtitusz válasza rexsimus (#14072) üzenetére


rtitusz
őstag

Egyszer leárazzák, megveszem az Orcához (meg az Orcát), és büszkén fogok vele Munfaylban kolbászolni. :D

(#14074) duvi válasza rexsimus (#14072) üzenetére


duvi
nagyúr

Birodalmi pilótáknak kötelező lesz megvenni a Military Paint Packot a Clipperhez. Ez a festés minden pénzt megér :D

Remélem, hogy orientcx kolléga -mint a birodalom elkötelezett híve- már bezsákolta ezt a csomagot ;)

(#14075) Htibimor


Htibimor
senior tag

Egyszer már írtam erről, de most megint megkérdezem. Valaki találkozott a legutóbbi frissítés óta RES-ben wanted Anaconda-val? Én szinte csak RES-ekben mozgok, de én nem találkoztam eggyel sem. :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14076) rexsimus válasza Htibimor (#14075) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nem igazán. Max Python volt, amitóa egy hete újra RES_ezek.

[ Szerkesztve ]

(#14077) gigafun válasza Htibimor (#14075) üzenetére


gigafun
senior tag

1.3 óta egyáltalán nem. Viszont azóta láttam Wanted Asp-et. :)

(#14078) rexsimus válasza gigafun (#14077) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Egyszer én is! Egyszerre kettőt! Egy Wantedes Pythonnal voltak egy wingbe. Kemény falatok voltak, a nem túl felszerelt hajómnak, de nem hagyhattam ki :D

[ Szerkesztve ]

(#14079) duvi válasza Htibimor (#14075) üzenetére


duvi
nagyúr

Írj egy privit zazoo kollégának. Nemrégiben linkelte sikeres RES vadászatát.

(#14080) Necc válasza Htibimor (#14075) üzenetére


Necc
addikt

En mar lattam, de ritkak nagyon, es tapasztalataim szerint csak "low" security rendszerben bukkannak fel.

Mai nap kamionozni fogok 2 rendszer kozott, ha valaki szeretne, csatlakozhat hozzam.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14081) Htibimor válasza duvi (#14079) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nem a fejpénzekkel van bajom. 15-20 milliót szoktam összelőni 2-3 óra alatt, ha jól adja a RES. Csak pusztán érdekes az, hogy az 1.3 előtt viszonylag sok volt, most meg semmi. Hiányoznak, adnának egy kis változatosságot a lövöldözéshez. ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14082) zazoo válasza Htibimor (#14081) üzenetére


zazoo
csendes tag

Én sem találkoztam RES-ben Anakondával hónapok óta, most viszont néha jön wingben 2 Dropship+1 Python és hasonlók (persze ritkán). Nem emlékszem pontosan, de nem a high sec. rendszerben jönnek nagyobb wanted hajók?

(#14083) rtitusz válasza Htibimor (#14081) üzenetére


rtitusz
őstag

Gyere CZ-be, van bennük dögivel konda, 1 misi után ki kell szállnom álltalában, mert ellőttem a 18db SCB-t ami a fedélzeten van a sok sneci miatt. Elite meg deadly hajók dögivel, lehet növelni a Combat ranket. ;) Alig pár tíz fényévre vagyok munfayltól, szép kis puskaporos hordó, rengeteg HI meg LOW CZ van alig pár ezer km-re az állomásoktól.

(#14084) orientcx válasza duvi (#14074) üzenetére


orientcx
őstag

Tényleg pazar ez a rózsaszín Clipper, végre megkapta azt a festést ami igazán illik hozzá, de én megvárom azt a verziót, amelyik már tartalmazza azokat az ízléses csipke és fodor mintákat is a szárnymerevítőkön. Ja, és +10 fontért már barbis kulcstartó is jár, meg rózsaszín plüss joy borítás. :D
-
rtitusz - "Egyszer leárazzák, megveszem az Orcához (meg az Orcát)"
Ha megint lesz időm játszani, én tényleg veszek majd Orca-t, de Dropship-et is. Jó, lehet hogy nem lesz rózsaszín, de majd teszek rá valami ilyesféle matricát ;)
-

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14085) rtitusz válasza orientcx (#14084) üzenetére


rtitusz
őstag

Valld be, hogy az űrkadétod vállán ilyen rágó csomagolásban talált, lemosható tetkók vannak. :DD

(#14086) orientcx válasza rtitusz (#14085) üzenetére


orientcx
őstag

De hát nem gyönyörű? Ilyen kiegészítőkkel büszkén lépkedhetek fel a Clipper fedélzetére(irigy tekintetek kereszttüzében) :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14087) Viper26 válasza Necc (#14064) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mehetne a dolog felőlem, de még ahhoz is gyűjtenem kell előbb. :D

(#14065) duvi.:

Közepes távon jó lehet célként, amint meglesz rá a keret. :R

iPhone 14 | FR955

(#14088) Htibimor válasza rtitusz (#14083) üzenetére


Htibimor
senior tag

Merre is vagy pontosan?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14089) gigafun válasza Viper26 (#14087) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha fejvadászat a célod, érdemes csatlakozni Lavigny-Duval-hoz. Most első helyen van, így +50% bónuszt ad a bounty-ra controlled/exploited rendszerekben. Bunkósbot Zakariásnál ez most sajnos csak 20%, mert csak 4. helyen kínlódik.

(#14090) rtitusz válasza Htibimor (#14088) üzenetére


rtitusz
őstag

YUM KAIA két independent frakció háborúzik egymással.

(#14091) duvi


duvi
nagyúr

(#14092) rtitusz válasza duvi (#14091) üzenetére


rtitusz
őstag

(#14093) duvi válasza rtitusz (#14092) üzenetére


duvi
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy hányan találják ki a "sokatmondó" kép alapján a rendszer és bolygó nevét :F :N

(#14094) rtitusz válasza duvi (#14093) üzenetére


rtitusz
őstag

Először a Pluto-Charon párosra gondoltam, de azok sokkal-sokkal meszebb vannak egymástól. Tuti a lakott űrben van valahol...

Szerk: Akár lehet is. Hmmm... Messze a nap, egyértelmű az árnyékokból, hogy ez a megvilágított oldal, csak már alig kap fényt.

[ Szerkesztve ]

(#14095) duvi


duvi
nagyúr

[SSL] közösségi fórum:
"Üdv SSL parancsnokok!

Bamában a Munfayl Labour hathatós támogatásunknak köszönhetően megszerezte Osterbrock Station és az egész rendszer irányítását!
A pökhendi birodalmi erők ezt nem tudták elviselni, ezért háborút indítottak Munfayl Labour ellen.
Minden hadra fogható SSL pilóta jelentkezzen Bamában, és szálljon szembe a birodalmiakkal!

(megj.: - a conflict zone-ban való ténykedés nincs kihatással a reputációdra
- sajnos egyik állomáson sincs rearm, ezért a lőszer és SCB utánpótlást Munfaylban lehet intézni
- egyelőre nem jelentek meg az állomásokon CZ-hez kapcsolható küldetések)"

(#14096) orientcx


orientcx
őstag

Na, baphomet szaktárs, és drága birodalmi elvtársai, most aztán ott csücsültök a szószban, vajon kit fogtok elárulni, és hátba döfni? A birodalmat, vagy a Munfayl Labour-t? :F
Látjátok látjátok, álltatok volna Fed szélhámozónak, én bárkit nyugodt lelkiismerettel elárulhatok, orgyilkolhatok, vagy akár hátba is döfhetek(bár ez így túlságosan csúnyán hangzik, mondjuk inkább úgy, hogy akupunktúrás kezelésben részesíthetek) :)
A súlyos dilemma feloldására egy lehetőségetek maradt, a régi megszokott császári pilóta hagyományokat felelevenítve előkapjátok a rózsaszín Clippereiteket, és eliszkoltok a galaxis másik felére szép színes kondenzcsíkokkal díszítve fel az űr sötétjét :D
-
Fel fogok venni egy gyakornokot, aki kezeli az off topic kapcsolót, mert úgy érzem, a jó esetben hátralévő ~ 25-30 évem már kevés lesz arra, hogy elsajátíthassam a helyes használatát :U

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14097) VitoSagi válasza duvi (#14095) üzenetére


VitoSagi
tag

Na, épp kezdtem kereskedni, de ha hív a kötelesség... igaz, egy hete nem láttam a játékot, de igyekszem Bamába. Legalább megnézem a keselyűn az új festést. :P

Tiszta szerencse, hogy max a chaffom fogyhat ki, majd jól beosztom.

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#14098) Denzo válasza duvi (#14095) üzenetére


Denzo
tag

Igen, "hogy a fene enné meg" megjelentek a CZ-k. Fel s alá repkedtünk Kondor parancsnokkal tegnap este CZ-ket keresgélve Bama-ában és vártuk, hogy megjelenjenek... és vártuk, hogy megjelenjenek... és vártuk, hogy megjelenjenek /látván, hogy war van/. Én elindultam vissza kereskedni, még oda sem értem a kereskedő hajómhoz, (mivel Ferde lándzsával, amivel voltam nem lehet messzire dobni) amikor is szól Kondor, hogy beadta a CZ-ket. :W Elindultam vissza, de már nem voltam hadrafogható.

(#14099) rtitusz válasza Denzo (#14098) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem tudom mikor érek haza, de este benne lennék egy winges CZ-ben, amúgy se voltam eleget wingben. ;)

(#14100) baphomet válasza orientcx (#14096) üzenetére


baphomet
senior tag

Mindig azzal érvelünk, hogy ez egy :dangerous galaxis. Nos, ez vonatkozik a Birodalomra is, ha rossz helyre nyúlkál rácsapok a kezére. :) Míg a Fedekkel szemben nem gyengítem őket, addig nem lesznek álmatlan éjszakáim emiatt. Meg ahogy a régi mondás tartja: Sose kérdezd egy parancsoktól, hogyan szerezte meg első Pythonját. Majd, ha az meglesz, utána ráérünk becsületesnek lenni. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.