Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Pro Cambarus válasza LacStein (#21000) üzenetére


Pro Cambarus
csendes tag

A körözött bűnöző frakcióját jelöli. Ha lelövöd, nem kapsz bounty-t adott frakciótól akkor sem, ha ők irányítják a rendszert, a vérdíjat is átnyújtják érte, a frakcióhoz tartozó biztonsági erő is neked asszisztál. Ugyanakkor adott frakciónál a reputáció csökken és a wing társai tüzet nyitnak rád. Ha sokat kilősz belőle, többször támadnak meg az adott frakcióból. Anarchiában, combat zone-ban nem ad bounty-t a rendszer. Igaz, ekkor lawless lenne a besorolása, kivéve, ha kws-sel lekáderezted.

[ Szerkesztve ]

(#21002) tttzshd válasza rtitusz (#20996) üzenetére


tttzshd
tag

ilyen 2ds elit clont egyszerűsített változatot én is tudnék csinálni Gm-el

(#21003) LacStein válasza Pro Cambarus (#21001) üzenetére


LacStein
csendes tag

Ha lelövöd, nem kapsz bounty-t adott frakciótól akkor sem, ha ők irányítják a rendszert, a vérdíjat is átnyújtják érte
Ne haragudj, ezt nem értem. :F
De tovább oktalankodnék: (annyira megy nekem ez a képfeltöltés...)
Ha kilőttem a lovat a spanjuk alól, miért adnak ilyen küldit? Karácsony van? Ortodox?

Ha adták, miért támad rám a fogadó frakció?

Szereltem ám KWS-t :DD Hova menjek a dohányért?

Közben rájöttem ám miért rontottak rám korábban :D A szintetikus kajákon MOONsanto logo volt, persze kizártam az egykori amcsi céggel mindenféle összefüggést! :D

(#21004) duvi válasza tttzshd (#21002) üzenetére


duvi
nagyúr

Ebben az a nagy szám, hogy élete első játéka és a hajómodellt ő készítette el hozzá ;)

(#21005) Urby66 válasza tttzshd (#21002) üzenetére


Urby66
aktív tag

Egyet kell értsek Duvival.
tttzshd: Igazad van, ilyet tényleg szinte bárki tudna csinálni, de mégis ő volt az akinek eszébe jutott és meg is csinálta.
Szóval innen is gratula neki! :C
..sajn a link hozzáférés köteles így nem tudtam kipróbálni.... :O

(#21006) orientcx válasza Urby66 (#21005) üzenetére


orientcx
őstag

Én ezt a játékot már rég kipróbáltam hozzáférés nélkül....3D-ben....Pythonnal....egymásután 2x :B
Hogyan is fogalmazzak, nem én nyertem... :O

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21007) Urby66 válasza orientcx (#21006) üzenetére


Urby66
aktív tag

A régi szép idők, igaz? Amikor még minden aszteroida ellenfél, kihívás volt és a lelked nem fertőzték meg a sötét Fed eszmék.
Bezzeg most csak egy vénember vagy aki minden nap szebben emlékszik a régi időkre... :DD

(#21008) VitoSagi válasza LacStein (#21003) üzenetére


VitoSagi
tag

1. Amíg nem vagy Hostile egy frakciónál addig kapsz küldetéseket tőlük, csak rosszabbakat mintha Friendly/Allied lennél náluk.

2. Értelmezve a kijelzőt: adott egy Imperial Courier, 1.28 km távolságra tőled, a kedves NPC pedig Victoria E Frost névre hallgat. Kedves Victoria titka az, hogy Competent a harci rangja, tehát megközelítése tapasztalatlanabb kalandoroknak fokozott óvatossággal ajánlott. A Wanted adja magát, akarják őt nagyon, még pénz is adnak érte. Egyébként látható, hogy a Ross 490 Blue akármi tagja, a randevú helyszíne a mélyűr, mégpedig Ross 490 Blue akármi területi fennhatósága alatt. :P

3. Minden bounty ott jogosít pénzfelvételre ahova szól, ez jelen esetben 2 külön tranzakció 2 frakciótól a Ross 490 rendszerben.

Remélem segítettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21009) Cooper911 válasza LacStein (#21003) üzenetére


Cooper911
senior tag

Az utolsó képhez: A bounty szó után van hogy hol kaptad, pl Ross490 Justice party. Akkor a Ross490 rendszerben kell keresni a Ross490 Justice party-t. Az adott rendszerben a system map-on meg tudod nézni, hogy melyik állomáson van befolyásuk.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21010) tttzshd


tttzshd
tag

elakadtam . :((

.nem értem hogy mit kell itt csinálni ..kép
elmentem ebbe a naprendszerbe LFT 992 ,de itt egy csomo ilyen LFT 992 bolyó van ..most itt mit kell csinálnom ?

köszi !

(#21011) rtitusz válasza tttzshd (#21010) üzenetére


rtitusz
őstag

22:10 és 22:40 BST között találod az ipsét (Braben) az FLT 992 rendszerben. Azon belül bárhol, lehet Suipercruisban is, és lehet USS-ben is. (A 22:40 BST az nálunk 23:40, úgyhogy siess, különben lekésed.)

(#21012) VitoSagi


VitoSagi
tag

A legjobb amikor azt sem tudom mire kaptam a bounty-t és hogyan sikerült hiperugrás közben összeszedni? Ez csak az első furcsaság volt, 3x kellett kifizetni mire eltűnt... Aztán szerettem volna elhagyni az állomást, kiérve a levélbedobón kövér boost-boost-boost, indítom az FSD-t és bang! Thrusters offline, szuszogás és áramszünet! Az a hajó amivel hónapok óta repkedek és tökéletesen elegendő energiával rendelkezett ezidáig! Most a 96% kihasználtság helyett 100% van bármit kapcsolok le vagy fel, prioritásokat nem is akarja mutatni. Besz@rok rajta komolyan. :P Sajnos lányos zavaromban nem készítettem videót, de most újraindítom a gépet és ha utána is hülyéskedik akkor készítek pár vicces screenshotot legalább. :C

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21013) VitoSagi válasza VitoSagi (#21012) üzenetére


VitoSagi
tag

Ezzel őszintén mi a tököm baja van a játéknak??? :Y

Amíg bent dekkoltam az állomáson valamit nerfeltek a hajómon? :W :W :W

Bocs, de túlteng bennem kissé az indulat...

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21014) orientcx válasza VitoSagi (#21013) üzenetére


orientcx
őstag

Elvileg az általad összeállított változatnak működnie kellene. Jól értem, hogy behúzott HP-vel is leállt a thruster? Mert akkor ott vagy valami bug van, vagy valamit nagyon elnéztél. :F
Mindazonáltal a prioritásokat sztem érdemes inkább így alakítani. A life supportot érdemes 2-esre tenni, hogy ha valami baj van, akkor inkább az kapcsoljon le, mint az 1-es kategória(pl a thruster, vagy a SG, PD), mert ilyenkor még bőven marad időd megnézni, mi a gond, anélkül, hogy megbénulna, vagy védtelenné válna a hajó. Persze a csak SC-ben használatos cuccokat meg a 3-4-5-ös kategóriába kell sorolni.
-
-
Urby66 - "A régi szép idők, igaz? Amikor lelked még nem fertőzték meg a sötét Fed eszmék"
-
Ezt kikérem magamnak, én mindig is Fed bugris voltam! Már születésemkor sem felsírtam, hanem hangos "abcúg Empire" kiáltással jöttem a világra, és már óvodás koromban is Assault ship volt a jelem, ahová természetesen pedálos Pythonnal jártam, a suliban a Corvette örs tagja voltam, az első randimra Core Dynamics-es pólóban mentem(ahová az a dög Gutamaya-s pólóban nem jött el, de még szerencse, mert azóta 96 Kilós, és egy rakás bibircsók van a fején - remélem valami Clipper huszár a férje :D ), a pilóta akadémián pedig a sunyi alattómia szakon végeztem(ide csak Fed hallgatók iratkozhatnak be) :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21015) VitoSagi válasza orientcx (#21014) üzenetére


VitoSagi
tag

Konkrétan ezzel a fittel probléma nélkül repkedek egy ideje. Vagyis múlt idő, mert éjszaka még leszállás előtt ment így, felszállás után teljes K.O. :O Semmit nem változtattam közben, mégis megbolondult az egész.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21016) D.R.O. válasza tttzshd (#21010) üzenetére


D.R.O.
tag

Meg kell ölnöd Brabent.
A fent nevezett személy az LFT 992-es rendszerben lesz az űrben estefele
olyan 22:10 és 22:40 között. Erre kapsz 46 percet.
Jó ha van interdictor modulod amivel kiszedheted az űrből, de úgy tapasztaltam, hogy néha a
célpont kezd el kergetni és ő szed ki az űrből.

Oh látom már megválaszolták.

UI.: remélem nem sikerült az akció, mert akkor nem lesz több Elite Dangerous kiegészítő. :))

[ Szerkesztve ]

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#21017) grHawk válasza D.R.O. (#21016) üzenetére


grHawk
aktív tag

Vagy lesz, és sokkal-sokkal jobbak! :D

(#21018) orientcx válasza VitoSagi (#21015) üzenetére


orientcx
őstag

Még mindig nem értem a helyzetet. Fixen csinálja ezt, vagy csak akkor egyszer? Kipakolt HP-vel, vagy elcsomagolva? Esetleg véletlenül nem állítottál valamit át a prioritásokban?(velem már előfordult, igaz, nem ilyen fatális következményekkel)
Ha fix a jelenség, esetleg mutathatnál róla egy videót, de legalább egy-két screenshot-ot(jobb panel/modules), ha meg csak akkor egyszer jött ez elő, akkor ez egy sima bug. Kezdő Cobrás koromban egyszer velem is előfordult, hogy egy outpost-nál dokkolás közben egyszer csak leállt a thruster. Minden ok nélkül. Aztán szép komótosan leparkolt mögém egy másik Cobra, és akkurátusan ripityára lőtt, miközben ahogy a rémálmokban lenni szokott, én mozdulni sem tudtam. Aztán a biztosítónál való ébredés után ilyen soha többé nem fordult elő, és ezentúl a különböző elhalálozásaimról már saját magamnak kellett gondoskodnom, a saját ostobasági keretem terhére(még szerencse, hogy ez egy szinte kimeríthetetlen keret :K :B :K )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21019) Sylc válasza orientcx (#21018) üzenetére


Sylc
senior tag

Mikor kileptel a jatekbol, be volt kapcsolva a ship lights? :D Lehet csak szimplan remelult az aksi :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21020) orientcx válasza Sylc (#21019) üzenetére


orientcx
őstag

Ez nagyon régen volt, a Cobrán akkoriban nekem még Fed petróleum lámpák voltak rendszeresítve :)
Ja, és kukoricacsuhé tüzelésű kazán búbos kemence :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21021) Sylc válasza orientcx (#21020) üzenetére


Sylc
senior tag

Rajottem miert utalod te ennyire az Empire frakciot, tuti csodbe mentel a kukoricazassal es hogy ments a menthetot, eladtad magad imperial slave-nek.

Majd megszoktel (konnyes szemmel gondolva a Clipperekkel teli csodas parkolokra) es hogy ne deruljon ki, hogy le nem dolgozott eletreszolo adosagod van az Empress fele, szidod oket mint a bokrot...

LEBUKTAL!!! :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21022) orientcx válasza Sylc (#21021) üzenetére


orientcx
őstag

"tuti csodbe mentel a kukoricazassal"
-
Egy Fed vitéz nem kukoricázik, hanem odacsap(na ez a mondat még tőlem is erősen szájhősösre sikeredett, :B jól fog mutatni az önéletrajzomban) :K
-
"es hogy ments a menthetot, eladtad magad imperial slave-nek"
-
Na itt a bizonyíték, hogy ezekre a balek birodalmiakra meg minden bóvlit rá lehet sózni :DD
-
"Majd megszoktel (konnyes szemmel gondolva a Clipperekkel teli csodas parkolokra)"
-
Clipper parkolókkal meg tele a Fed-vidék, csak mifelénk ezeket bontónak, vagy roncstelepnek hívják :K :D :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21023) grHawk válasza orientcx (#21022) üzenetére


grHawk
aktív tag

Najó srácok kövi bétában akarok egy Fed-szájhős VS. Imperial-szájhős PvP-t! :D

Az összes Fed oldali vs. Imp oldali fórumozó/edhu/ssl mindegy, lényeg hogy mi magyarok :D hajó korlátozás nélkül(persze imp oldalon nem lehet fed hajó és fordítva) és létszámmal se törődve :D bétába úgyse számít, f@sz@ kis fun lehetne belőle. Na vélemény? Ha nyerünk, ha vesztünk lesz egy-két király felvétel, képek, és felpezsdítjük az aktivitást. :D

(#21024) rtitusz válasza grHawk (#21023) üzenetére


rtitusz
őstag

Sajnos nincs bétám. :D De akkor is azt kell hogy mondjam, csak akkor ér, ha a fedesek fedes hajóval mennek, az birodalmiak meg csak birodalmival. :D

(#21025) Sylc válasza grHawk (#21023) üzenetére


Sylc
senior tag

Miert kell a PVP-vel betara varni? :D

Sosem ertettem, a penz arra van, hogy elkoltsed, javitasra / upgradre.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21026) orientcx válasza grHawk (#21023) üzenetére


orientcx
őstag

Érdekes ötlet, bár a párbaj(ahogy minden egyéb valós tettekben megnyilvánuló cselekedet is) alapvetően idegen a "szájhősi" műfajtól, de egyszer mindent ki kell próbálni(csak ki ne derüljön, hogy eddig még ki sem tettem a lábam a hangárból :U - bár végülis Karl May sem járt soha a vadnyugaton :) ). Viszont azt előre szögezzük le, hogy mióta az emberiség kiemelkedett az állatvilágból, és létrejött a civilizáció, azóta már nem annak van igaza, aki nagyobbat tud rúgni/ütni/lőni(ezzel csak azt akarom mondani, hogy akármi is lenne a végeredmény, akkor is a Fed szájhősöké a győzelem :K :D :K)
-
-
Sylc - "Sosem ertettem, a penz arra van, hogy elkoltsed"
-
Azért nem mindenki olyan dúsgazdag, lelketlen, rabszolgákkal kufárkodó, szegény tisztességes kereskedőket fosztogató martalóc, mint te, itt vannak akik fáradságos bérgyilkossággal, kábítószer kereskedelemmel, vagy földi létesítmények porig rombolásával keresik meg a napi betevőt, rájuk is gondolhatnál. De talán a költségeket csökkentendő maximálhatnánk a hajóosztályt pl Assault shipben a Fedeseknek, és Haulerben a birodalmiaknak(látod, milyen sportszerű vagyok? a Corvette-t szóba sem hoztam) :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21027) grHawk válasza orientcx (#21026) üzenetére


grHawk
aktív tag

Ó, én nem adok lejjebb a Corvettől :D

Egyébként Flynth, a bétás dologgal igazából másokra akartam figyelemmel lenni, de én amúgy sem csípem a FUNvP-t normál játékban, csak, ha annak nyomós oka van :D (pl gonosz imperial powerplayesek a rendszereinkben :D )

A béta meg senkinek nem fájna, bár mondjuk annyi igen, hogy azoknak akiknek nincs bétájuk ebből kimaradnának :( Annak modjuk nem örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#21028) Sylc válasza grHawk (#21027) üzenetére


Sylc
senior tag

Jelenleg az egyetlen rangban elerheto imperial hajom, az imp eagle, Covette ellen eleg is lesz, ha kergetne nem er utol, ha menekulni kell ugrik 12-nel tobb Ly-t :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21029) orientcx válasza Sylc (#21028) üzenetére


orientcx
őstag

Az egyetlen problémád, hogy az összes ilyen műveletre kb ennyi időd maradna... :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21030) Sylc válasza orientcx (#21029) üzenetére


Sylc
senior tag

Van ilyen nagy barat vasalodeszkad, amin ez a ket porkolo fel van szerelve?

Fittelek egy i-e (nem eaglet mert az papir), es kapsz 3 percet, hogy eltalalj a fegyverekkel :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21031) orientcx válasza Sylc (#21030) üzenetére


orientcx
őstag

Gondoltam az off topick beállításból már kitalálod, hogy a commentem megint a "szájhős" kategóriába tartozik. A plazma nyilván nem való mocsári szúnyogok ellen(oda elég egy E4-es légycsapó is :K )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21032) Urby66 válasza orientcx (#21031) üzenetére


Urby66
aktív tag

Húú, én már annyira megnéznék egy Flynth vs Slink Spirit összecsapást. (és itt nem a szájkaratéra gondolok mert abban szerintem az eddigi munkássága alapján már megvan a győztes :DDD )
És ez már csak azért is történelmi jelentőségű lenne, mert a szájhős kolléga végre kibújna az anyuci szoknyája a solo mód védelméből. :C

(#21033) Sylc válasza orientcx (#21031) üzenetére


Sylc
senior tag

Jaj nem szerettem volna beletiporaszni a (birodalmi rab)szolga lelkedbe, tudom hogy celzo viz nelkul meg a Corvette ajtajan se tudsz kimenni az SRV-vel.

Bar arra tantitottak a Royal School of Trade pardjaiban, hogy az idosebbet, plane ha megjarta mindazt amirol itt irsz, es ha mar az eszdet nem, legalabb a korordat tiszteljem :D

Mellesleg mas szembeben a szalkat (off topic) a sajatodeban a gerendat (en off topicom) nem fedezi fel a FED es E's senzorod :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21034) grHawk válasza Sylc (#21033) üzenetére


grHawk
aktív tag

Hú de tökre nem vágom miről vakeráltok.

(#21035) Sylc válasza grHawk (#21034) üzenetére


Sylc
senior tag

Par szoban a lenyeg: A CLIPPER A LEGSZEBB!!!

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21036) Sylc


Sylc
senior tag

Elmentem par napra felfedezni (abbol jatekkal toltott idok szama 3 ora v kevesebb) de meguntam, bar par napja nem leptem be a jatekba, tehat mar napok ota felfedezek :D

Ezt tervezem osszerakni a kuporgatott penzembol, kuldizni meg rangot huzni, kihagytam valamit? Nem tervezem, hogy tavolabb menjek mint a fuel capacity.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21037) orientcx válasza Sylc (#21035) üzenetére


orientcx
őstag

"Par szoban a lenyeg: A CLIPPER A LEGSZEBB!!!"
-
Már hol? A penészes májkrémkonzerv, a rodhadó karalábé, és a poshadt uborkalé versenyében? Szerintem még ott sem feltétlen :DD
-
-
Urby66 - "Húú, én már annyira megnéznék egy Flynth vs Slink Spirit összecsapást"
-
Te valami birodalmi hivatásos promoter vagy? ;]
Akkor most halljunk valamit a gázsiról :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21038) baphomet válasza orientcx (#21037) üzenetére


baphomet
senior tag

"Akkor most halljunk valamit a gázsiról "

Egy gyönyörű, vadonatúj, nullfényéves Imperial Hauler Cutter hogy hangzik? ;]

(#21039) orientcx válasza baphomet (#21038) üzenetére


orientcx
őstag

A Cutterrel csak az a baj, hogy elmegy vele két-három komplett versenyszezon, amíg irányba fordul a találkozási pont felé :D
Úgyhogy akkor találkozunk 2019-ben :)
....vagy......ezt az izét gázsinak szántad??? :U
Inkább maradok hangárokat söprögetni :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21040) LacStein válasza Cooper911 (#21009) üzenetére


LacStein
csendes tag

és Pro Cambarus & VitoSagi Köszönöm a válaszokat! Megkaptam minkét fejpénzt, szinezi a képet, hogy az állomást egy harmadik frakció uralta. Na mindegy, Vickyt valszeg az ellógott csapatépítő tréning miatt keresték, esetleg lelépett a tombolapénzzel...

(#21041) Cooper911 válasza orientcx (#21037) üzenetére


Cooper911
senior tag

"Már hol?"

Már, hogyhogy hol? Mindenhol. A BSE címet nem véletlen kapta meg. Sok creditbe és likőrbe került a zsűritagok meggyőzése. :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21042) orientcx válasza Cooper911 (#21041) üzenetére


orientcx
őstag

"A BSE címet nem véletlen kapta meg" - (mármint a Clipper)
-
A leírásban ehhez a "BSE" címhez tartozik egy apró kiegészítés is, amin nagyvonalúan átsiklottál. Nevezetesen hogy ez pusztán a birodalmi rajongók véleménye. Lefordítva ez kb annyit tesz, hogy a Clipper a birodalom valaha volt legjobb hajója. Legyen, fogadjuk el az állítást, bár én a helyetekben nem forszíroznám a témát. :N
Ha ez a legjobb, akkor milyen a többi? :U Hát persze milyen is lenne, olyan, mint a Cutter :DD :D :DD
-
"Sok creditbe és likőrbe került a zsűritagok meggyőzése."
-
És erre még költöttetek is? Ez a zsűri alaposan átba......rkácsolt titeket, én a helyetekben az LHS Camorra-val látogatnám meg őket, hogy visszakérjem a pénzt. :K
Hiába, a sunyi vesztegetés igazi Fed művészet, nálatok még gyerekcipőben sétálgat ez a tudomány :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21043) orientcx


orientcx
őstag

Na ez a cucc nagyon tetszik
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21044) Urby66 válasza orientcx (#21043) üzenetére


Urby66
aktív tag

És a szlogent is rögtön magáévá tudta tenni a pici Fed lelked, ugye? "Bring your tractor home!"
:-) :-)

(#21045) rtitusz válasza orientcx (#21043) üzenetére


rtitusz
őstag

Az egy dolog, hogy létezik farmer szimulátor, de hogy külön perifériát is gyártanak hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

(#21046) Sylc


Sylc
senior tag

Ez ezt ajanlom Orientcx kollega, legjobb beleelni magada Goat Simulatorba :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21047) duvi


duvi
nagyúr

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de az utolsó 30 hozzászólás leginkább poénkodás volt. Picit próbáljunk visszavenni ebből. Köszi!

(#21048) Bibgr0 válasza duvi (#21047) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Lassan kelleni fog egy ED offtopic, mint az SCnél ;-)

[ Szerkesztve ]

(#21049) duvi válasza Bibgr0 (#21048) üzenetére


duvi
nagyúr

Részemről semmi akadálya :N Csak arra leszek kíváncsi, hogy ez mennyivel csökkentené az itteni offok számát ;) Szerintem a poénkodással nincs baj - hozzá tartozik a topicunk stílusához - amíg nem visszük túlzásba.

(#21050) aerosmith válasza duvi (#21047) üzenetére


aerosmith
őstag

Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.