Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) orientcx válasza duvi (#27999) üzenetére


orientcx
őstag

"Szerintem a jobb oldali panelre gondoltál"
-
Őőőő....az nálam igen is a baloldalon van... hát... őőő... jól van na, néha még keverem az oldalakat, de a cipőmet már nem fordítva veszem fel, ha bekötni még nem is tudom... :U
-
nubreed - "Akkor az összes leutazott távolság számít?"
-
Nem, Palinnél csak az a lényeg, hogy a kezdőrendszeredtől eltávolodtál-e 5k Ly-re, de az is ott van a bal :B jobb panelen :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#28002) Vesa válasza Cooper911 (#27992) üzenetére


Vesa
veterán

Autóknál azért butul a széria, mert a concept autón meglévő bizonyos dolgokat,nem lehet rentábilisan átültetni sorozatgyártásba. Egy játékban erről nincs szó. Itt csak a teljesítmény lehetne korlátozó tényező, és szerintem egyébként részben erről van szó, de nem a PC miatt, hanem a konzolport miatt. A konzolok képességei töredéke a PC-nek, tehát ott el tudom képzelni, hogy minden poligonra oda kell figyelni, ha azt akarják, hogy simán fusson a játék.

A tudomány a valóság költészete!

(#28003) Vesa válasza nubreed (#27993) üzenetére


Vesa
veterán

Az eredeti Elite-t nem tisztána Braben alkotta meg, hanem egy másik zseni, Ian Bell is bőven kivette belőle a részét. Mivel ő kiesett a fejlesztésből, az ő ötletei és kreativitása is ment vele, amit Braben képtelen pótolni. Sok olyan téves húzás van az ED-ben, ami egyértelműen Braben személyes hülyeségére vezethető vissza, talán ha ma is ott állna mellette Ian, akkor sokkal jobb játékot kapnánk.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#28004) baphomet válasza Vesa (#28003) üzenetére


baphomet
senior tag

Ez alatt mire gondolsz, vagy mit tudsz? Mármint Braben hülyesége. Mert szerintem ő fullba már nemigen tud foglalkozni a játékkal. Az ED sokkal inkább Michael Brookes (a nagyegész) és Sandro Sammarco (a játékmechanika) alkotása inkább, nyilván Braben értő odafigyelése mellett.

Amiről én tudom, hogy Braben ragaszkodott hozzá:
- tudományos alapossággal megalkotott galaxis szimuláció, lévén Braben anno majdnem csillagász lett
- a repülési modell, mivel az volt a határozott elképzelése, hogy az űrharcok minél inkább hasonlítsanak a II. világháborús dogfight-okra, vagy, ha úgy tetszik, akkor a Star Wars filmek űrharcaira
- 100 m/s-os sebességkorlátozás, mert egyszer direkt kinyúvaszotta valami seggfej dokkolás közben. :)

[ Szerkesztve ]

(#28005) anatron válasza Vesa (#28003) üzenetére


anatron
aktív tag

Én úgy mondanám a másik volt a zseni, Braben meg a Manager.

(#28006) anatron válasza nubreed (#27993) üzenetére


anatron
aktív tag

Én úgy gondolom az Elite világába tökéletesen illeszkedik mindenféle hajó lévén,hogy az első Elite és a jelenlegi világ között több száz év telt el.Ez idő alatt teljesen természetes ,hogy alapvetően változik meg a design.Meg lehet nézni,hogy az első autók hogy néztek ki és most mikkel járunk.

(#28007) sensor060 válasza Cooper911 (#27955) üzenetére


sensor060
aktív tag

Luxury utat még nem csináltam, de majd iparkodom :)
Viszont amit írtam hogy ezek a Tourist Beacon-ok csak olyan bolygók mellett találhatók ahova nem lehet leszállni ez nem igaz, mert ma volt két olyan beacon is ami egy-egy hold felszínén volt. Nem kellett leszállni, csak jó közel menni hozzá, scan, és ennyi.

Aztán, a visszafelé úton ebbe majdnem beleestem:

LHA 304 - ha valaki arrafelé utazik.

(#28008) baphomet válasza anatron (#28005) üzenetére


baphomet
senior tag

Láttam egy dokumentumfilmet az eredeti Elite születéséről, abból semmi ilyesmi nem jött át, és másutt sem igazán találok forrást rá, hogy Bell lett volna a kreatív géniusz és Braben a jómunkás(üzlet)ember.

Az Elite-t mindketten programozással foglalkozó egyetemistaként hozták össze. Braben egy dróthálós-3D űrhajós lövöldét kezdett el készíteni, Bell pedig egy Freefall nevű beat-em-up játékon dolgozott már nagyban akkortájt (innen a klasszikus Coriolis forma, egy ahhoz nagyon hasonlító izé volt a játék háttérképe), és összerakták, amijük volt. A maga idejében a játék programozói bravúr volt és játékmenet is forradalminak számított, de, hogy ehhez ki mennyit tett hozzá, azt nem igazán tudni.

A Elite után Bell több játékot nem készített. A wikipedia szerint egy csöppnyi köze volt még a második részhez, ennyi. Braben meg azóta is a játékiparban van, immáron 30 éve.

(#28009) duvi


duvi
nagyúr

Hamarosan indul a közvetítés: The Elite Dangerous Open - What's Yours is Mine

(#28010) Kronus


Kronus
tag

Kivették a Seeking Weapon pontokat 2.2-ben?!
Sorra járom azokat a rendszereket ahol háború van, de sehol se találok...

(#28011) duvi válasza Kronus (#28010) üzenetére


duvi
nagyúr

Már más is jelezte ezt a problémát :( Még nem tudom a hiba(?) okát.
Ugyanez van a Seeking medicines-el is.

[ Szerkesztve ]

(#28012) orientcx


orientcx
őstag

Na, ez meg épp az imént falt fel egy Marátriai féldisznót(meg a másik felét, természetesen)
-
Látható, az utolsó falat még a szájában van, és kicsit ki is lóg a szája sarkánál :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#28013) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Ilyennel találkozott valaki? egyszer csak megjelent egy üzenet:

Elmentem a megadott koordinátákra, és ezt találtam:

A canisterekben csak scrap volt, semmi értékes. Volt egy data core, amit be tudtam scannelni, de semmi jutalmat nem kaptam érte.

Ezekneki mi értelme így? :F :F

(#28014) anatron


anatron
aktív tag

Akit érdekel az ancient ruins,egy kis segítség a megtalálásához.
A későbbeikben felhasználható engineer adatokat lehet farmolni.

(#28015) kiskuplung válasza duvi (#28000) üzenetére


kiskuplung
őstag

Úúúú, nagyon köszi, be is zsákoltam 50et, bár Palinnak csak 25 kell.

Dirty drive Grade5, heeeere I coooome!!! :) :)

(#28016) orientcx


orientcx
őstag

Ő Juditka a bérszámfejtésről. Nyilván elunta a papírmunkát, ezért úgy gondolta, inkább beáll zsoldosnak. Mondjuk ezzel a tekintettel én mindenképp előrébb sorolnám a mostly harmless kategóriánál, ez minimum deadly :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#28017) anatron válasza orientcx (#28016) üzenetére


anatron
aktív tag

Jó lesz ez a kommander generátor. :DD

(#28018) nubreed válasza orientcx (#28016) üzenetére


nubreed
veterán

Igen. :D A Deadly ezzel a fejjel minimum. De ő nem a bérszámfejtésnél volt hanem az adóhatóságnál, a behajtó csoportnál. 100%-os volt a mérlege... Ilyen fejjel nem csoda. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28019) nubreed


nubreed
veterán

Palinhoz, hogyan érdemes megcsinálni az 5000 LY -os elutazást a kezdettől? Aki megcsinálta, hogy csinálta? Gondolom érdemes egy olyan hajóval neki ugrani aminek nagy az ugrótávja alapból.
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok ezügyben. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28020) kiskuplung válasza nubreed (#28019) üzenetére


kiskuplung
őstag

Én egy 44-et ugró ASP Explorerrel mentem.
Nem kerítettem nagy feneket a dolognak, beraktam egy AFMU-t meg a legnagyobb helyre egy fuel scoopot és elindultam a galaxis közepe felé.
Az volt a menet, hogy a térképen kiválasztottam egy 900 és 1000 fényév közti helyet, és scoopolható csillagokra szűrve elindultam feléjük.
Így elég tempósan lehet haladni, 26-28 ugrással megvolt 1 ilyen kör. Sajnos mivel 3D-ben kell az utat tervezni, ezért óhatatlanul többet kell majd távolodni a starthelytől, mint 5000 fényév, mert az viszont légvonalban nézi.

A Palin professzoros engineers fülön tudod nézni, hogy mennyi kell még (vagy a jobb panelen, a status fülön). Úgy vettem észre, hogy van benne egy kis késleltetés, ahogy frissít, és csak 100 fényévekre felkerekítve ad infót, de ez nem is baj.

Ha eléred az 5000 fényévet, akkor azonnal kapsz egy üzenetet Palin proftól, és húzhatsz vissza gyorsan.
Nekem az egész túra olyan 2-szer 4 óra volt, de ez volt a mélypont a játékban.

Arra figyelj, hogy készíts be sok sorozatot, töméntelen mennyiségű melegszendvicset, és még több sört.

Jó szórakozást, majd írd meg, hogy érzed magad olyan 3000 fényév után :)

Ja, esetleg azzal fel lehet dobni a dolgot, hogy valami nebula felé indulsz el, de engem rohadtul nem vidított fel az a 2 screenshot, amit 3 órás dögunalom után lőttem.

(#28021) nubreed válasza kiskuplung (#28020) üzenetére


nubreed
veterán

Egyáltalán, mikor lesz az amikor a jobb oldali panel View Engineers részén megjelenik Palin? Ha még nincs is ott nekem (erre most nem emlékszem tisztán, de szerintem még nincs ott) akkor mi kell ahhoz, hogy megjelenjen? Vagy Elvira Martuukon keresztül vezet hozzá az út? Mármint akkor fog megjelenni, ha Elviránál már fejlesztettem?

Hát szerintem mikor ez aktuális lesz, azt fogom csinálni, hogy megpróbálok egy nagyjából egyenes vonalat húzni a galaxis közepe felé, esetleg egy nebula irányába, egy ASP explorerrel, szintén hasonló builddel amit te is mondasz, és amikor elérem az 5000 LY -t nyomok egy self destructot, majd hülye leszek megtenni visszafelé is az utat. Ja persze én és rászűrök a csillagokra, hogy csak tankolhatók legyenek az úton.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28022) kiskuplung válasza nubreed (#28021) üzenetére


kiskuplung
őstag

Sajnos rossz hírem van, mert nem csak Elvirát kell meggyőzni, de Marco Qwentnél is el kell érned a level 3-4-et, ahhoz, hogy egyáltalán tudomást szerezz Palin professzortól.

[link]

Persze, ha most van időd, akkor elindulhatsz most is, az 5000 fényéves utat akkor is betudja majd Palin, ha majd megnyílik előtted.

Marco Qwentre viszont készülj fel, mert elég nehéz megnyitni, nekem még Palinnál is nehezebben ment (visszaolvashatsz, pár héttel ezelőtt részletesebn dokumentáltam).

Duvi írt tegnap egy unknown artifact lelőhelyet, én ott is betáraznám előre a 25 fragmentet, mielőtt megszűnik ez a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#28023) nubreed válasza kiskuplung (#28022) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, közben utána olvastam Inaran, hogy mi kell ahhoz, hogy Palin megnyiljon.
Meg láttam Duvi által linkelt lehetőséget is.
Hogyan lehet 44 LY -es ugrótávot csinálni az ASP -nak? Tudsz linkelni egy buildet? Én nekem max 31-32 jön ki, nem tudom mit rontok el.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28024) kiskuplung válasza nubreed (#28023) üzenetére


kiskuplung
őstag

Nincs előttem a játék, de semmi extrát nem csináltam, csak az FSD-t leszámítva minden modul D-s, és Grade 5 FSD-t raktam rá.

Úgy emlékszem 4x-5x újrapörgettem, mire ilyen lett. De állítólag ki lehet hozni 50 fényévet is belőle, bevallom, ennyire nem voltam alapos :)

Esetleg annyi jótanácsot tudok adni (mert már többen írták itt, hogy az engineerkedés milyen unalmas), hogy egy ASP-et szerelj fel ugrótávra optimalizálva + wake scanner + adv. disco. scanner + SRV bay + mining laser, és ha kell bányászkodni, akkor a cargok helyére refinery + controller limpet + prospector limpet.
Én egy ilyen hajóval furikáztam 2-3 hétig, csak élveztem a játékot, és minden, de tényleg minden fontos engineer megnyílt, nem volt semmi farmolás jellege.
Csak mindig scannelgesd be a hajókat, wake signalokat, néha menj be USS-be, stb, csinálgasd a küldiket, és ezzel folyamatosan ki leszel tömve materialokkal.

Plusz, én inara alapján, ha megnyílt egy mérnök, akkor kikerestem a legkönnyebben megszerezhető anyagokat, és amit meg tudtam venni, azt megvettem, és igyekeztem level 3-as upgradekkel eljutni az 5ös szintig. 1 mérnök/nap teljesen reális.

[ Szerkesztve ]

(#28025) nubreed válasza kiskuplung (#28024) üzenetére


nubreed
veterán

OK, kezd összejönni.

Még annyi, hogy az Internal Comparmentsnél az 5 -ös helyre tetted a fuel scoopot és 3-asra a AFMU-t?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28026) kiskuplung válasza nubreed (#28025) üzenetére


kiskuplung
őstag

Igen.
Ha scoopolható csillagokra szűrsz, akkor igazából az AFMU-ra nem nagyon lesz szükség, én is csak egyszer csesztem el, mikor kiabált az asszony, hogy szedjek le neki egy magasra rakott edényt :)

Scoopon viszont nem érdemes spórolni, nagyon meghálálja az idegrendszered a 200. ugrás után :)

(#28027) duvi


duvi
nagyúr

Long range felfedezőknek, Colonia látogatóknak és Palin kegyeiért vágyók figyelmébe ajánlom a "Neutron sztrádát".

EXO's Neutron Star Superhighway to Colonia

[ Szerkesztve ]

(#28028) Ice_Man22 válasza kiskuplung (#28026) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ismeros szituacio 😀

(#28029) nubreed válasza duvi (#28027) üzenetére


nubreed
veterán

Ez engem is fog érdekelni.

Ha jól tudom, semmire nincs 100%-os garancia, de ez elvileg úgy működik jól, hogy a hyper ugrás alatt érdemes nullára levenni a gázt, hogy véleltenül se kerüljünk túl közel a neutron csillag magjához és nehogy kiessünk SC-ből, mert az igen veszélyes tud lenni, és aztán a hajó orrát a csillag egyik csóvája felé fordítva, el lehet indulni a csóva vége felé, ott bele kell menni és ha minden jól megy előbb utóbb megtörténik az FSD boost és persze közben imádkozol hogy ne akkor dobódj ki SC-ből. Aztán meg lehet nézni a jobb oldali panelen, hogy mennyi lett az ideiglenesen megemelkedett ugró táv.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28030) duvi válasza nubreed (#28029) üzenetére


duvi
nagyúr

- Általános aranyszabály, hogy hiperugrásnál mindig le kell venni nullára a gázt. Amint beugrunk a féregjáratba, mehet is nullára a gázkar. Így elkerülhető, hogy kilépésnél véletlenül beleszálljunk a kiugrási pontnál lévő csillagba.
- Neutroncsillag tankoláshoz a nemrégiben linkelt útmutatót érdemes követni. Talán a legfontosabb része a megfelelő szögben és irányban történő belépés a csóvába.

(#28031) Cooper911 válasza nubreed (#28019) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ez az alap felszerelés.

Meg még amit szeretnél vinni. Akár surface scanner, AFMU, SRV. No meg persze minél jobb FSD tuning.
Nekem asszem 2es tuning volt akkor és úgy ugrott 37 körül. Így kb 140 ugrás körül jött ki amit ha beszorzol kb 2 percel akkor ki is jön nagyjából a netto idő.
Én úgy csináltam, hogy mentem 1000Ly-t aztán körbenéztem ott scannelgettem. 3 nap volt oda napi két órával ebben benne volt a nézelődés is. Hazafelé már két részletben megcsinálam annyira bele lendültem.
A felfedezési adatokat meg odaadtam Elvira néninek aki nagyon örült neki :)
Féltem tőle hogy uncsi lesz de nem volt az. Szólt a Sidewinder radio, tök hagulatos volt. :)
Ja igen, a jobb panel utolsó ablakában néztem mikor lesz meg az 5000. Utánna mentem pár százat oldalra aztán vissza.

Ha most kéne mennem, Belugával mennék :)

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#28032) Ice_Man22 válasza duvi (#28027) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Neutron sztrada? Itt talalhatok sok neutron csillagot? . Hmm erdekes utvonal. A jovo heten vegre megkapom az uj video kartyamat, el fogok indulni, es Coloniat fogom hasznalni otthonnak. Es felterkepezem a kornyezo csillag rendszereket.

[ Szerkesztve ]

(#28033) Micsurin válasza anatron (#27979) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez marha jó, akarom akarom! :D Lehetne belőle szórni a vadászokat! :D ... Már amúgyis Knight és 28%-on vagyok.. szóval lassan tuti ez is meglenne ! :D Csak elfogyott a TheExpanse... kéne valami másik scifi sorozat... :D

@nubreed: Akkor kivételesen nem szegény Vivaldit kéne szidnom... na mindegy olyan szegény mint a Fedes dock mester... jó szidni na. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28034) cacasz02 válasza Cooper911 (#27970) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Vigyázzatok mert a béta óta megfordultak a koordináták.

(#28036) anatron válasza duvi (#28035) üzenetére


anatron
aktív tag

Majd ha eljő Joe Blackfriday.

[ Szerkesztve ]

(#28037) duvi válasza anatron (#28036) üzenetére


duvi
nagyúr

:K

(#28038) BandiT85 válasza duvi (#28035) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Én is most szántam magam egy festésre, kb egy doboz cigi ára, (mondjuk nem bagózom) de nem találtam arany/chrome jellegű festést Phytonra... :( Régebben nem volt? :F

(#28039) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amikor a nyeszlett Adderral a kifele haladó sávban silent runningban BOOST-tal nekem repül, majd az a kis mitugrász Adder szét is pattan a falon mint amikor az érett paradicsom szétfakad. 400cr...800cr... Az állomás kilőtt a pics@'ba. Az ilyen aki a Fed tiszti képzőt és a pilóta sulit is egy fizetett elégségessel végezte az az ... életért nem tud a valagán csücsülni amíg kiállok a parkolóból a Pythonnal? A másik... Mi a jó eget nézett ez? :DDD Egy Python mellet talán egy ügyesebb másik Python is elfér a bejáratnál... Nem, hogy egy vacak kis Adder... :N ... most mondtam volna, hogy NPC de nem az volt, köszi szerintem én hagyom az Opent a francba! :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28040) duvi válasza BandiT85 (#28038) üzenetére


duvi
nagyúr

Pythonra nincs arany, vagy chrome festés :( Léteznek különleges festések és matricák, amiket nem lehet megvásárolni. Ezeket különleges alkalmakkor, vagy eseményeken lehet megszerezni. Pl. ilyen alkalom volt a nemrégiben lezajlott második EDHU (EliteMeet) találkozó is.

[ Szerkesztve ]

(#28041) duvi válasza Micsurin (#28039) üzenetére


duvi
nagyúr

Két Anaconda is elfér egymás mellett a levélbedobóban ;)

(#28042) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Valaki tudna segíteni hogy mi a frászt bénázok el ? Idejöttem abba a rendszerbe ahol a képen látható frakció van , eljöttem az egyetlen stationbe a rendszerben de továbbra sem ad semmi infót hogy merre is kéne keresnem a terroristát. Buffet penal colony + + + gondolom felszíni bázis de itt nincs egy landolható bolygó sem . . . Ötletek ? Nagyon megköszönném :R

NAGYÍTÁS

- Cirkáltam kb 15percig az állomás körül ahol a legtöbb hajó fordul meg , egyik sem volt a képen látható frakcióban hogy infót adhatna a terroristáról. Eközben nézegettem a wantedeket is de egyik sem a célszemély volt.

A leírás szerint arra a " Buffet penal colony + + + " (surface base gondolom én.) Kellene elmennem de sehol nem találtam meg neten a surface base listában. Szinte biztos vagyok benne hogy arról van szó mert " Data link" interakciót ír.

NAGYÍTÁS

Sirius corporationnek csinálom a küldetést már elég közel járok hogy beadja a permit invitet , nem szeretném visszarontani :W

[ Szerkesztve ]

(#28043) nubreed


nubreed
veterán

Mindjár leállnak a szerverek egy gyors újraindítás miatt.
Na kíváncsi vagyok most mit nerfeltek...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28044) Kronus válasza nubreed (#28043) üzenetére


Kronus
tag

Remélem a Seeking Weapon pontokat teszik vissza... :DD

(#28045) Nevil2 válasza kiskuplung (#28020) üzenetére


Nevil2
tag

Ma bevállaltam egy kirándultatós küldit 5700 fényévre... :Y

Egyrészt kapok érte 24 misit, másrészt jó lesz majd a mérnöknek is ... no meg szkennelgetek is ;)

Nem célra fittelt ASP-vel kicsit lassú (16-24 fényév/ugrás) ... úgy 800 fényév/óra. 3 óra alatt kijavítottam 2 osztály dolgozatát, megjavítottam az autós akku töltőt és megnéztem közben a két Szemfényvesztőket is.

Hogy szalad az idő - észre sem vettem, hogy már ennyi utat megtettem ... akkor most vacsi! :C

[ Szerkesztve ]

(#28046) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Imádom ezt a játékot :

-"Légyszi lökj meg mert qrva sz@r az SRV irányítása, és beleakadtam egy pixelbe".
-"Bocs h ilyen sokáig tartott, de fogalmam sincs, mire állítottam ebben az istenverte SRV-ben a komm. panelt"
- "Jaaaj, nagyon köszike, esetleg egy kis material?"
- "Mi a franc? Még le is akarsz lejmolni?"
- "Kérlek, kérlek, vidd el, modular terminalt adok, csak vidd!"
- "Jaaa, bocs, rosszul olvastam, köszi, de nem, mennem kell, mert elkezdte kilyukasztani a hajóm oldalát a 12 db unknown artefact" :)

(#28047) anatron


anatron
aktív tag

Valaki tudja,hogy ezek az ancient tárgyak (pl ancient relic) mire jók?
Fragment nem lesz belőlük azt már kipróbáltam.

(#28048) Micsurin válasza duvi (#28041) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na de akkor a delikvens mégis mit nézett ? :DDD Mert azért értem én, hogy Adder meg befér tutira meg stb... de akkor is. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28049) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Vajon Coloina rendszerig elszallitjak a Pythonomat??

(#28050) nubreed


nubreed
veterán

Most akkor meg volt a server restart? Mert a Launcher most azt írja ki, hogy server status OK.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.