Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) nubreed


nubreed
veterán

Köszi a válaszokat, akkor a Beam Laser -es Efficient plusz sebzést nem ad, csak a hő termelést csökkenti?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31002) summers válasza nubreed (#31001) üzenetére


summers
tag

De ad, csak minimálisat, kb +10%-ot adhat az 5-ös fejlesztés. De van olyan plusz effekt, ami többet levesz a DPS-ből, pl. a Thermal Shock

[ Szerkesztve ]

(#31003) summers válasza nubreed (#31001) üzenetére


summers
tag

Ja, és az Efficient jelentősen csökkenti a fegyver PD terhelését

(#31004) nubreed válasza summers (#31002) üzenetére


nubreed
veterán

Kösz, az a +10% is jól jön :) és a PD és hő termelés és még kisebb lesz, csodás fegyver lesz belőle. Szóval, aszem lesz egy utam Broo Tarquin -hoz is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31005) nubreed


nubreed
veterán

Ja ez a kérdésem kimaradt:
Hogy lehet permitet szerezni Shinrarta Dezhra -ba?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31006) 42861 válasza nubreed (#31005) üzenetére


42861
senior tag

Valamiből el kell érned az Elite rangot (trade, combat, exploration).

(#31007) nubreed válasza 42861 (#31006) üzenetére


nubreed
veterán

Ahham, köszi. Combatnál már közel vagyok, most deadly vagyok 16% környékén. Előbb utóbb meglesz. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31008) Pro Cambarus válasza nubreed (#31001) üzenetére


Pro Cambarus
csendes tag

A rolltól függően növeli a DPS-t is (nekem van +11%), csökkenti a distributor és reaktor terhelést és még a hőtermelést _is_.

(#31009) nubreed válasza Pro Cambarus (#31008) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, nézegettem, jó lesz ez. De ennek a mérnöknek már megint olyan követelménye van, hogy ettől is a falra lehet mászni. Ezt a direkt szivatás kedvéért tette be a Frontier, semmi másért. 50 egység Fujin tea... :W :W

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31010) scyllafren válasza nubreed (#31009) üzenetére


scyllafren
senior tag

15/trip = 4x kell megjarni. egy menetben 7-8-at lehet venni, reloggal lehet megint 7-8-at, igy max 15. Utana elviszed, leadod, vissza, es ismetled meg 3*

kb 1 ora es megvan egy normalisabb ugrotavu hajoval.

(#31011) kiskuplung válasza nubreed (#31009) üzenetére


kiskuplung
őstag

háháhá, én pont ez csinálom :)
Amúgy nem olyan nehéz, csak 5 ugrás egymástól a 2 pont, ami között pattogni kell ide-oda.
Viszont hót' unalmas kivárni, hogy újratermelődjön, én spec. pont most csak ezért lépek be a játékba, és zúzok le naponta 1 kört :D

Viszont ma még megnézem a régi painite termelő helyet, és ha akad valami, akkor kidobálom pcnet kollegának.

(#31012) nubreed válasza kiskuplung (#31011) üzenetére


nubreed
veterán

Majd bele kezdek abba is, épp most vagyok Palinnál. :) Szerintetek leszedjem a jelenleg fent lévő G3 Dirty Drive tuningot az engine -ről, amit még Felicity tett rá nekem és kezdjem új lappal vagy mehet rá a G5? Aszem valaki írta itt régebben, hogy az a jó ha tisztalappal megy a dolog.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31013) pcnet válasza nubreed (#31012) üzenetére


pcnet
addikt

Amint G5 tuningot elfogadod, automatikusan felülírod a 3ast. Felesleges leszedni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#31014) brd válasza nubreed (#30985) üzenetére


brd
nagyúr

AFMU -s repair után nem lehet ujra aktiválni az advanced disco scannert...

Ha kilépsz a játékból, és vissza, aktiválva lesz.

The only real valuable thing is intuition.

(#31015) orientcx válasza nubreed (#31012) üzenetére


orientcx
őstag

"Aszem valaki írta itt régebben, hogy az a jó ha tisztalappal megy a dolog."

Én írtam valami hasonlót, de nem erre az esetre. Ha hármasról upgradelsz ötösre, akkor az gyak 100 hogy jobb lesz. Viszont ha mondjuk valamit már felgyúrtál ötösre, de azóta megint összejött egy nagy vödör hozzávaló nyersanyagod, és úgy érzed, ki tudsz pörgetni még a jelenleginél is jobbat, akkor a már eleve ötös szintű cuccot rakd be a tárolóba, és egy alap változaton próbálkozz, mert sokszor jártam úgy, hogy a számok szépek voltak, ezzel szemben a gyakorlat meg mást mutatott. Remek példa erre az, amikor Tod barátunk épített nekem egy olyan MC-t, ami a számok alapján hőtermelésben a hajón lévő öt közül valahol a középmezőny alján kullogott, mégis egymaga(!) képes volt pillanatok alatt grillpartivá alakítani a RES mókát. Ilyenkor jó, ha legalább a régi bevált darab megmarad

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#31016) nubreed válasza orientcx (#31015) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem már. Köszi, így tisza sor. :)

Nekem gyanús, hogy kicsit nagy a hőtermelése a G5 -ös Dirty Drive tuningomnak. Lehet hogy újra neki kéne ugranom, de éles körülmények között még nem teszteltem ki. De a legfelő értékre (Optimal Multiplier) +14% -ot hozott ki a G3 -hoz képest, viszont a Thermal Load meg pont a legroszabb lett, mégis elfogadtam. Lehet nem kellett volna?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31017) Cooper911 válasza nubreed (#31016) üzenetére


Cooper911
senior tag

Az Optimal multiplier akkor egész jó lett, viszont a thermal load elvileg +100% is lehet. Kérdés ugye hogy a hármasnál mennyi volt. Lehet, hogy annak érdemes lesz mégegyszer nekifutni.

Ha az outfittingnél megnézed a már tuningolt modult akkor látod az aktuális értékeit és ott már nem az elötte rajtalevőhöz képest látod mint pörgetésnél. Szóval ott néztd meg ha a thermal load +39% akkor nagyon jó ha +100% akkor nagyon rossz. A kettő között meg döntsd el, hogy mennyire felel meg neked. Meg menjél ki, boostolj egy sort aztán meglátod mennyire fűt.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#31018) orientcx válasza nubreed (#31016) üzenetére


orientcx
őstag

Tapasztalataim szerint a thruster tuningnál az eltérő hőérték nem befolyásolja durván a hajó melegedési tulajdonságát. De ha biztosra akarsz menni, csinálj egy folyamatos boost menetet a tuningoltal, és utána egy alapváltozattal, és nézd a különbséget a hőmérőn. Eddig pár fokosnál én nem láttam nagyobb eltérést, de lehet hogy szimplán csak mázlim volt. A thrusterek fejlesztésénél inkább a végsebességen mérem a sikert, mert ha az jó, akkor az agility is jó. És ha az agility is jó, az bizony a kuncsaftoknak nem jó. :N
A lényeg az, hogy MINDIG a próba dönti el, hogy valami jó lett-e, vagy nem. Én úgy vettem észre, hogy a számok inkább csak amolyan tájékoztató jellegűek(persze a tévedés jogát továbbra is fenntartom ;) )

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#31019) nubreed válasza Cooper911 (#31017) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm, ez még egy screenshot a G3 upgrade -től. Erre tettem rá a Palin féle G5 -öt, arról sajnos nem csináltam képernyőt és ma már nincs kedvem átrepülni máshova, most Obsidian Orbitalban vagyok, ahol nincs Outfitting, mer ugye mindek az.... De majd holnap próbálgatom és teszek be screenshotot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31020) kraven54


kraven54
aktív tag

Mi az értelme a 14. ranknak azon kívül hogy semmi?

(#31021) nubreed válasza kraven54 (#31020) üzenetére


nubreed
veterán

Fed oldalon megszerezheted a 12. rangnál a Federal Corvettet, Empire oldalon a Cuttert. Későbbiekben a max szintnek is lesz jelentősége valszeg.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31022) duvi válasza kraven54 (#31020) üzenetére


duvi
nagyúr

Idővel lesz. Induláskor nem is volt 14 rank. Ahogy érkeztek az új hajók, úgy emelték a szinteket is.

(#31023) kraven54 válasza nubreed (#31021) üzenetére


kraven54
aktív tag

a 12.-et tudom azért kérdeztem az uccsót, mert ott nem láttam semmi extrát

(#31024) nubreed válasza kraven54 (#31023) üzenetére


nubreed
veterán

nem tudom miért lett dupla, de az lett...

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31025) nubreed válasza kraven54 (#31023) üzenetére


nubreed
veterán

Arról még nem tudunk semmit, maximum csak néhány elejtett célzást és megjegyezést, hogy majd idővel annak is lesz jelentősége. Ezt pl. nem szeretem a Frontierben, hogy az éppen soron lévő akutális update -en kívűl, nem kommunikálnak előre. Miért nem lehet akát a Season 4 -ig bezárólag fehéren feketén leírni, hogy melyik update -ben miket fognak behozni? Az egy dolog, hogy nyilván marketing ereje van a titkolózásnak, de néha azaz érzésem, hogy ez már kezd átesni a ló túl oldalára a Frontiernél. Nem hiszem el, hogy ne lenne egy ilyen "roadmap" náluk, mert ha nincs akkor nem is értem mit keresnek ebben a business-ben egy ilyen játékot nem lehet anélkül, ad-hoc módon fejleszteni.

És így marad a találgatás. A 2.3 végleges kiadásával, már minimum el kellene kezdeniük kommunikálni, hogy mi lesz a 2.4 -ben, még akkor is ha annak a betaja nem várható júniusnál előbb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31026) duvi válasza nubreed (#31025) üzenetére


duvi
nagyúr

"Miért nem lehet akát a Season 4 -ig bezárólag fehéren feketén leírni, hogy melyik update -ben miket fognak behozni?"
Mert nem akarnak felsülni, mint pl. az RSI az SC esetében, ahol ez mindennapos történet. Csak az aktuális szezonról tesznek közzé előzetes infókat és itt is csak nagy vonalakban. Ettől függetlenül megértelek és tényleg javítani kéne a kommunikációjukon, mert ez így túlságosan visszafogott és fölösleges találgatásokhoz vezet.

(#31027) Pissti


Pissti
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje olvasgattam a fórumot és ha jól láttam, akkor mostanában nem esett szó a wing-ről, így gondoltam pár sort írnék erről a lehetőségről.

A wing működik privátban is és open-ben is. Mire is lehet használni? Egyrészt többen lövöldözhetjük a célszemélyeket anélkül, hogy megfelezné a vérdíjat. Igen, most már a teljes fejpénz jár a résztvevő személyeknek. Természetesen, bele kell lőni a leendő áldozatba, hogy megkapjuk az érte járó díjat. Ez egy kis változatosságot hozhat a RES tisztogatásban, ha nem csak egyedül műveljük.

Szállíthatunk wing-ben is. Ebben az esetben a kísérő kolléga is kap némi részesedést a munkájáért, ami a profit 5%-át jelenti. Ezt azonnal megkapja, ha 5-10km-es távolságban van. Ez az összeg nem kerül levonásra a mi profitunkból. Konvojban való szállításnál, ez már egész jó kis plusz összeget jelenthet, körönként.

Egy kis multi-crew-es tapasztalat. Mind a két vadászt irányíthatja játékos. Egy master (helm) és dangerous (fighter) játékos esetében a fighter kb. a felét kapja meg a fejpénznek. A vérdíj akkor is jár, ha csak a vadász lő bele az áldozatba, mert mi éppen egy másik gazfickóval vagyunk elfoglalva és nincsen kedvünk oda szállingózni, hogy a könnyű pénzt begyűjtsük.

(#31028) nubreed


nubreed
veterán

Beteszek egy képet a G5 Dirty Drive upgrade modról. A Thermal Load nem túl sok?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31029) Cooper911 válasza nubreed (#31028) üzenetére


Cooper911
senior tag

Hát a hivatalos érték +100% úgylátszik jött még rá valami módositó. De ha megnézed 1.3 fok helyett 2.8at fűt. Tehát ha 10 másodpercig boostols az 28 fok. Ahogy a szakemberek mondják ki kell próbálni a gyakorlatban.

(#31027) Pissti
Ha a multicrew csapattársak beülnek a kis fighterbe akkor megmarad a nagy hajón a PIP pont? Mert az úgy már elég durva lehet egy olyan hajóban ahol még két ember beszállhat, hogy plusz két pötty, plusz két figther amit játékosok irányitanak.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#31030) nubreed válasza Cooper911 (#31029) üzenetére


nubreed
veterán

Ki is próbálom a napokban egy HazRES -ben éles körülmények között. De most még Brro Tarquint csinálom. Azért ennyi szerintem, mert a G3 -ra húztam rá a G5 -öt és ugye a G3 már eleve megdobta valamennyivel a Thermal Loadot.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31031) duvi válasza nubreed (#31030) üzenetére


duvi
nagyúr

"Azért ennyi szerintem, mert a G3 -ra húztam rá a G5 -öt és ugye a G3 már eleve megdobta valamennyivel a Thermal Loadot."
Teljesen mindegy, hogy milyen volt fent előtte. Nem adódnak össze az értékek. Mindig az utolsó fejlesztés értékei érvényesülnek.

(#31032) nubreed válasza duvi (#31031) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt tudom, de mégis más lesz a kipörgetés egy teljesen szűz alkatrészen, mint egy eleve pimpelten. De lehet akkor hogy én néztem el valamit.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31033) sensor060


sensor060
aktív tag

@Cooper911

Én úgy tapasztaltam, hogy csak 1 multicrew emberke ülhet be a fighterbe, hiába hogy a hajóban kettő van. A másodikat mindenképpen a felfogadott pilóta tudja csak irányítani.
Igen, ha beül a multicrew játékos a fighterbe akkor is ottmarad a +1 PIP a hajón (és ugye egy második PIP ha egy másik multicrew emberke meg egy turrethez ül).

Más dolog:
írtátok, hogy ha az ember elmegy felfedezni, akkor gyorsabb ha a sima ED-t indítja mert ott gyorsabbak az ugrások (rövidebb ideig tart).
Az a kérdésem, hogy ezt úgy is meg lehet csinálni hogy a hajón engineer tuningolt FSD van ? Vagy olyankor a plusz tuning az "inaktív", hogy úgy mondjam ? Mert az Engineers (2.1) az ugye a Horizons része, az alapjáték nem tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#31034) brd válasza sensor060 (#31033) üzenetére


brd
nagyúr

Ugyanúgy működik a tuningolt FSD, mint a Horizons használatával (én is így vagyok jelenleg felfedezni).

The only real valuable thing is intuition.

(#31035) sensor060 válasza brd (#31034) üzenetére


sensor060
aktív tag

Értem, és köszi a gyors választ!

(#31036) Cyone válasza nubreed (#31028) üzenetére


Cyone
tag

Nálam a G5 Dirty Drive tuning Thermal Load értékei: 2.2/S és +65.7%. Az Optimal Multiplier: 132%.
A sebesség : 276M/S , Boost: 357M/S.
Egy picit gyengébben sikerült a tuningom, mint a Tiéd, viszont kevésbé melegszik. :D
Folyamatos Boost-tal sem melegszik a járgány és a fordulékonysága sokkal jobb mint előtte.

Cyone

(#31037) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Ezt most próbáltam ki, úgy tűnik, hogy működik: Elite: Dangerous - 35 million Credits Per hour in 2.3

(#31038) scyllafren válasza nubreed (#31030) üzenetére


scyllafren
senior tag

Azert nem erdemes leszedni a jelenlegi tuningot, mert mi van, ha csak gagyit porget es egyik se kell? Akkor ott vagy egy tuning nelkulivel... A mutatott ertek meg mindig relativ a jelenlegihez, azert "tunik" jobbnak a tuning nelkulin. Nekem pont tetszik, hogy latom, mi a valtozas a jelenlegihez kepest.

(#31039) nubreed válasza kiskuplung (#31037) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, ezt a módszert én is megtaláltam a YT -on, csak egy másik sráctól. Ha sok pénzre lesz szükségem, majd kipróbálom. :)

(#31038) scyllafren:Jogos, végülis én se vettem le a G3 -at. Majd a napokban kipróbálom éles körülmények között. Szerintem az, hogy majd a beam lasereimre Efficient Weapon upgradet fogot tenni és csökkenni fog a hő termelésük, kompenzálja valamennyire a thrusterekre rakott G5 DD upgrade hőtermelését.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31040) cintula187


cintula187
addikt

Ezmostmiez , hogy 152Ly a max ugrása a belugának? Ez a lehető legnagyobb ugrás ha agyon van pimpelve?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#31041) scyllafren válasza cintula187 (#31040) üzenetére


scyllafren
senior tag

Uresen (legkisebb suly), full tankkal meddig tud elmenni scoop nelkul. Nem egy ugrasbol, hanem mindig a legmesszebbi celpontot valasztva, amig ki nem fogy a tank.

(#31042) cintula187 válasza scyllafren (#31041) üzenetére


cintula187
addikt

Ja így már érthető, köszi.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#31043) Htibimor válasza kiskuplung (#31037) üzenetére


Htibimor
senior tag

Itt mi is a lényeg? Mi trükk? Köszi!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#31044) Cooper911 válasza Htibimor (#31043) üzenetére


Cooper911
senior tag

Veszel egy Belugát. Elmész Jefrries high-ba és ott regeteg jó PAX küldetést találsz, amit leszállitasz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#31045) orientcx válasza nubreed (#31039) üzenetére


orientcx
őstag

Mivel véletlenül éppen Palin mester felé közlekedtem, a te kedvedért bekopogtam hozzá, hogy megnézzem, mennyire kényes a hajó a thrusterek thermal load értékére. Amúgy is ráfért már a hajtóműre egy kis ráncfelvarrás. Eddig is igen jófajta upgrade volt rajta, de a nyolcadik pörgetésre jött a jackpot, és kaptam egy ilyet.

Ha megnézed, a melegedési faktor csak minimálissal kisebb a tiédnél, ennek ellenére folyamatos boost-nál alig egy pár + fokot eredményez a dolog a régihez képest, pedig annak 349 m/s volt a vége(és 2.3 volt a thermal load), itt meg a 375-öt is ki tudtam csiholni ebből az aprónak éppen nem mondható paripából, úgyhogy szerintem neked sem kell aggódnod a kánikula miatt.

Persze amikor kíváncsiságból fölpakoltam rá két db 7-es SCB-t, meg planetary+fighter hangárt, ID-t, stb, akkor már a sebesség is komolyan visszaesik 360 környékére, de azért az sem rossz. De ami a lényeg, hogy jobban is manőverezik, és ez bőven többet ér, mint az a pár + aprócska fokocska. :K :K :K
De még egyszer hangsúlyoznám, sosem a mérnök által megadott számokban bízzál, mindig a gyakorlatban mutatott eredmény a döntő!

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#31046) nubreed válasza orientcx (#31045) üzenetére


nubreed
veterán

Szép értéket kaptál tényleg a végére. :)
Elvittem ma éles környezetbe én is a paripámat, egy HazRES -be, semmi gond nem volt a thruster plusz hőtermelésével, én is úgy éreztem. Viszont a jobb fordulékonyság nagyon jól jött a konyhára.
Egyelőre befejeztem az Engineer -eket, akikhez akartam elmentem, most utoljára még Broo Tarquinnal tetettem a Beam Laser -eimre Efficient Weapon upgradet G5 -öt, és majd ha meg lesz az Elite rangom még Lori Jamesonhoz megyek el, hogy kicsit megreszelje az SCB -met de az már annyira nem sürgős.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31047) kraven54


kraven54
aktív tag

(#31048) orientcx válasza nubreed (#31046) üzenetére


orientcx
őstag

"ha meg lesz az Elite rangom még Lori Jamesonhoz megyek el, hogy kicsit megreszelje az SCB -met de az már annyira nem sürgős"

Azt te csak hiszed hogy nem sürgős! Az rohadtul nem mindegy, hogy egy 7B-s SCB töltet 118, vagy 150-160 fokig fűti fel a kazánt, márpedig Lori nénénk pont ennek a mestere. (Azért ajánlom az "A" helyett a "B"-t, mert kevésbé fűt. Ráadásul azzal együtt, hogy valamivel kevesebbet tölt vissza, de 5 adag van benne, ami összességében több, mint amit az "A"-s 4 töltete tud belepumpálni a pajzsba.)
Akárhogy is, egy alap 7B-s nyugalmi állapotból kb150 fokig fűti fel a hajót, ezzel szemben a 3-as fokozatú spec SCB(jelenleg sajnos csak hármas van) beéri ~ 115-118 fokkal. És itt nem is csak a max hőfok a lényeg, hanem az az idő, amit a 100 fok feletti tartományban töltünk. Ugye szép lassan kúszik felfelé a hőmérő, és a fejlesztett SCB esetén 118 foknál már vissza is fordul, és már rég megint bőven 100 alatt lesz, amikor az alapváltozatnál még mindig fölfelé kapaszkodik a nyomorult, hogy a mutató majd egyszer végre odaérjen a 150-hez, aztán mindezt visszafelé is. És persze természetesen a magasabb hőfok is rádolgozik, méghozzá nem is keveset.
Lényeg a lényeg, egy alap 7B-vel akár már a harmadik - negyedik töltés után is felcsendülhet a "module malfunkcion" kezdetű örökzöld, míg a tuningolt verzió esetén simán el lehet lőni gyak akárhányat következmények nélkül(kipróbáltam, gond nélkül ürítettem le 2 7B-set(10 töltet), utána meg egy 6A-sat, és mindezek után minden modulom bőven 80% fölött maradt, sőt, a legtöbb 90% fölött)
A spec SCB tuning nagyon fontos! :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#31049) kiskuplung válasza Htibimor (#31043) üzenetére


kiskuplung
őstag

Veszel egy utasszállítót, amibe sok kabin befér.
Elmész Quince-be és leszállsz a Jeffries High állomásra (vagy odarepülsz egy gyors ASP-vel és odatranszferálod a full fittes Belugát)
Felveszed azokat a küldetéseket, amik Gaylen's Ascension-re vagy Quince Visitor Beacon-höz szólnak.
Open-solo váltogatás, hogy tele legyen a hajód.
Becélzod New Americát, és elrepülsz Gaylen's Ascension-höz.
Kilépsz supercruiseból, befogod a bóját, megvárod míg beszkenneli.
Erre az ÖSSZES mission sikeres lesz, és már mehetsz is vissza JeffriesHigh-hoz.

Most próbálgattam,úgy vettem észre akkor jársz a legjobban, ha teletömöd first class cabinokkal a Belugát. Luxurys küldetést alig ad, kisebbeket meg bele tudsz ültetni a first classba is.

Ja és figyelj rá, hogy maradjon modulhely cargora, mert néhány küldetést csak akkor tudsz leadni, ha van hova rakni a jutalmat. Ezeket egyből el is adhatod.

Az igazán bátrak pajzsot is leszedik és oda is kabint raknak. :)
És óvatosan, mert ezek körözött utasok, ne engedd, hogy leszkenneljenek, amikor visszatérsz.

(#31050) Htibimor válasza kiskuplung (#31049) üzenetére


Htibimor
senior tag

Igazán köszönöm! Lehet, hogy kipróbálom. Kell a változatosság!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.