Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) gigafun válasza Sylc (#15047) üzenetére


gigafun
senior tag

Azért egy Military páncél még elfért volna rajta. Így túl könnyű. ;]
Viszont végeztem egy gyors közelítő számítást.
kb 1600 ugrás lesz az odaút.
Ha 45 másodpercenként tudnál ugrani, ami lehetetlen, akkor nettó 20 óra, de inkább az egy perc/ugrás a reális ezzel a ladikkal, így már kb 27 óra a várható időtartam.
Ha vissza is akarsz jönni, akkor 54 óra. Ha napi nyolc órában tolod, akkor szűk 7 nap alatt visszaérsz, és mehetsz a zártosztályra. :D

(#15052) Sylc válasza gigafun (#15051) üzenetére


Sylc
senior tag

Self destruct lesz ha nem jon ki a CQC :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15053) duvi válasza Sylc (#15049) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek szerint marad az utóbbi eset :DDD
Most az IPSZ ranghoz akarsz Naval questet, vagy Dui resetjére irigykedsz? ;]

(#15054) gigafun válasza Sylc (#15049) üzenetére


gigafun
senior tag

Én hiszek neked. ;]
Viszont a Power Distributort, a Cargo Hatch-et, meg a DC-t kikapcsolhatod, ha még nem tetted meg. Jó pár %-kal hűvösebb lesz a gép.

(#15055) Sylc válasza gigafun (#15051) üzenetére


Sylc
senior tag

32-45sec egy ugras, most meg, lag nelkul... :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15056) gigafun válasza Sylc (#15055) üzenetére


gigafun
senior tag

Akkor te valahogy manipulálod a téridő kontinuumot. :)
Ha rögtön nyomom az FSD-t, amikor lehült, akkor 44-45 másodpercenként tudok ugrani.

(#15057) baphomet válasza Sylc (#15050) üzenetére


baphomet
senior tag

Ennyi kaja rádszárad, és hogy fogsz így belerongyolni egy neutroncsillagba, ha egy csepp Lavian Brandy sincs a rakteredben. Még nem késő visszafordulni az igazi felfedező egységcsomagért:
- 1t Lavian Brandy
- 1t Centauri Mega Gin (a Huttonról személyesen elhozva)
- 1t Onion Head
- 1t Imperial Slaves (hogy legyen kivel ... öööö ... sakkozni :B )
étel meg annyi, ami befér a kesztyűtartóba. :DDD

(#15058) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Hát végre/ismét! :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#15059) baphomet válasza e00dgy (#15058) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem rossz! :C Én is pont ma jutottam el eddig (master, és 100millás összvagyon), csak éppen vagy másfél hónappal korábban reseteltem hozzád képest.

(#15060) duvi válasza e00dgy (#15058) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Ez tényleg gyorsan ment :K :C

(#15061) ooooobi válasza duvi (#15048) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ez a többszöri indítás megoldotta, előtte nem is figyeltem, hogy folytatja e a letöltést ilyen esetben ha hibát dob.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15062) gigafun válasza e00dgy (#15058) üzenetére


gigafun
senior tag

Szép. Gratulálok. :R :R :R
Itt a bizonyíték mindenkinek, hogy nem csak kereskedéssel lehet előrejutni.

(#15063) anatron válasza gigafun (#15062) üzenetére


anatron
aktív tag

Igaz,mert csempészkedéssel is lehet pénzt keresni ugyebár ...

(#15064) gigafun válasza anatron (#15063) üzenetére


gigafun
senior tag

Jó, de az is kereskedés csak nem egészen ....őőőő.....elfogadott mindenhol. :)

(#15065) nubreed


nubreed
veterán

PPM 41187 rendszer, Burnet Port (Outpost) közelében van 2 gyűrűvel rendelkező gáz óriás is, az egyiknél 2 a másiknál három RES -el. Az egyikbe elugrottam wanted -okra vadászni, a legjobb móka volt eddig nekem a játékban és kb 30 - 40 perc alatt kerestem is vele több mint 200k -t, nyilván ennyi idő alatt mással sokkal töbet is lehet keresni, de ezt legalább élveztem is. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15066) baphomet válasza nubreed (#15065) üzenetére


baphomet
senior tag

Vulture-től fölfelé már a RESekben is jól lehet keresni, akár 2-4 milliót is óránként. Annyi kínlódás van vele csak, hogy a felhozatal teljesen véletlenszerű, van amikor dögivel jönnek a wanted nagy hajók, és van amikor nem jön semmi. Ha gyenge a kapás (az első pár perc alatt nincs semmi érdemleges), akkor nem szabad ott ragadni, lépj ki a főmenübe majd vissza és próbáld újra. Tovább növelhető a bevétel azzal, ha beállsz Hudson elnök, vagy Arissa hercegnő követőjének a powerplayben, mert az ő rendszereikben beváltott bounty-ra 20-50% felárat fizetnek.

(#15067) Sylc válasza e00dgy (#15058) üzenetére


Sylc
senior tag

Gratula, hogy sikerult 2 het alatt ilyen gyorsan kereskedelem nelkul, csak lovoldozessel osszehozni?

Szerencsere tartottad magad a kituzott celodhoz es sikerrel jartal :D (vagy nem? :DDDDD)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15068) nubreed válasza baphomet (#15066) üzenetére


nubreed
veterán

OK. A Vulture 2 db nagy hardpointjára (sajnálatos, hogy csak 2 van neki, de az nagy, tudom, ezért brutális) milyen fegyver ajánlott amúgy?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15069) Sylc válasza nubreed (#15068) üzenetére


Sylc
senior tag

3as pulse

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15070) baphomet válasza Sylc (#15069) üzenetére


baphomet
senior tag

Ennyi!

A variálhatóság viszont megvan, mert a jobb oldali pulse átpakolható a bal oldalra, és viszont. :)

(#15071) Sylc


Sylc
senior tag

Reggeli agymosas, mar 31-et ugrottam a T9-el, scanneltem egy rendszert detaillal, majd ha mindez kesz, megyek melozni :D Mar csak 25 ugras a reggeli 1000-hez...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15072) nubreed válasza baphomet (#15070) üzenetére


nubreed
veterán

OMG :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15073) rtitusz válasza baphomet (#15070) üzenetére


rtitusz
őstag

Bárcsak lenne Large MC, tuti az lenne fent nekem az egyik oldalon. Kicsit ráfeküdhetne már az FD a Large és Huge fegyverekre, főleg hogy az utóbbiból még rosszabb a felhozatal.

(#15074) baphomet válasza rtitusz (#15073) üzenetére


baphomet
senior tag

Kell valamit hagyni a további szezonokra is. Lesz majd 3.2 Weapons update biztosan. ;]

(#15075) nubreed válasza e00dgy (#15058) üzenetére


nubreed
veterán

Ez milyen hajó ez? Még nem ismerem fel igy kapásból az összeset. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15076) ooooobi válasza nubreed (#15075) üzenetére


ooooobi
senior tag

Fer-de-Lance

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15077) Trentaro válasza Sylc (#15069) üzenetére


Trentaro
tag

A fix (3D ) vagy a célkövetős (3E) pulsra gondolsz (Vulture-re)? Nekem most 2x 3E célkövetős Burst van rajta, érdemes lenne őket lecserélni?

Más válaszát is megköszönném.

Végig olvastam a topicot, klassz volt. Bár még csak a Type6 ASP Vulture hajókig jutottam el, sajna sokszor kellett újra venni a hajókat a jó kis "ezt csak azért is kinyírom" hozzáállásom miatt. Mondjuk mostmár kezdek nem belemenni megnyerhetetlen csatába.

Mindegy, ami még érdekelne, hogy most támogat az SSL valami új rendszert vagy továbbra is Munfayl?

Ja, a galaxisban is ez a nevem, kéretik nem lőni rám.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15078) nubreed válasza ooooobi (#15076) üzenetére


nubreed
veterán

Szép darab. :) Ez amugy vagy inkább a Python? Majd ha odajutok... :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15079) Sylc válasza Trentaro (#15077) üzenetére


Sylc
senior tag

SSL jelenleg a Tawilo rendszert fogja tamogatni, Munfayl-t elvetettuk.

Mellesleg, belso forrasbol tudom (Teamspeak), hogy lesz egy EDHU akcio, aki a legtobbet TS-en csevego uj SSL tag, az nyerhet egy Horizont kiegeszitot. De psszt, ez titok.

Tovabbi info TS-en :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15080) Sylc válasza nubreed (#15078) üzenetére


Sylc
senior tag

Csak a sajat tapasztalatim alapjan:

Mire oda jutottam, nekem lett ilyen is, olyan is.

Python jobb csempeszni, kuldizni, szigoruan szamomra CZ-ni, FDL jobb elfogo vadasznak, USS-be es elkapni az elkapandokat.

Mellesleg lett melle meg egy Pythonom, mert csempeszni meg harcolni nem jo egyszerre, ezert van egy 232 rakterrel, egy pedig 64-el de harcolni.

Sot mire ide jutsz, mar ping-pong asztalod is lesz a Conda elejen, ezert az sem rossz.

Mellesleg, a Python kereskedo ara kb egy kifittelt harci FDL, mig egy FDL kozeli harci python boven nyaldossa a 200m-t. Ahol viszont a kereskedo Conda kezdodik.

Annyira nem tudtam donteni, hogy leszartam az egeszet es vettem egy Orcat :D

u.i: mielott keszpenznek venned minden szavamat, tudnod kell, eppen egy T9-el megyek a galaxis kozepere :D Tehat csak ovatosan :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15081) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Anyám!
Ez a szállítmányozás tiszta agyhalál! :W Már azon gondolkodom, hogy írok egy cetlit, amelyen felajánlom a szerveimet. Két órán túl nem bírom, muszáj valami mást csinálnom (pl.: world of warships...).
Harmadik napja csinálom ezt.
De..., legalább gyűlik a pénz. Márcsak az A-s PP van hátra, és jöhet az 1,4 update. (kösz a kereskedős útvonal tippet!)
Minden tiszteletem a kereskedőknek és a felfedezőknek, hogy ezt csinálják! :R
Már alig várom, hogy kirongyoljak a kimasterolt Pythonommal egy RES-be!

Üdv:

A

(#15082) Trentaro válasza Sylc (#15079) üzenetére


Trentaro
tag

Klassz, köszi! A Horizont már megvettem valamint játék közben sörözök és ST Voyagert nézek így nálam a TS nem nagyon játszik. :)

nem kötelező megadni

(#15083) Sylc válasza Azumi? (#15081) üzenetére


Sylc
senior tag

Pedig hidd el, izgalmasabb mint felfedezni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15084) rtitusz válasza Azumi? (#15081) üzenetére


rtitusz
őstag

A felfedezésnek megvan a maga "chill" -je, ha érted mire gondolok. Ilyen transz szerű állapot. :) Nyugi van és szép a táj, ráadásul nem tudod mikor bukkansz egy gyöngyszemre. Ha kijön a Horizons szerintem megint a nyakamba veszem a galaxist, és meglesem mi van a túloldalán. :D

[ Szerkesztve ]

(#15085) nubreed válasza Azumi? (#15081) üzenetére


nubreed
veterán

A RES nekem a kis Cobrámmal is nagyon jó móka. Ez a szép ebben a játékban, hogy mindenki ki tudja találni, hogy hogy építi fel magát meg a vagyonát. Én előbb csempészküldizek, ez az elsődleges és most már RES -elek is, ha ebből lett elég píz veszek majd előszőr egy Type 6-ot, kimaxolom és jöhet a rare trading. Na ott az unalomtól én is tartok de kell a pénz Pythonra meg condára később. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15086) rtitusz válasza nubreed (#15085) üzenetére


rtitusz
őstag

Az első cirka 150 millióm csakis harccal lett szerezve. Mondjuk voltak jóféle CG-k, ahol jó helyen végezve extra 25 millió is ütötte egyszer a markom. A lényeg, hogy nem kell se felfedezni, se kereskedni, ha nem akar az ember.

(Arról nem is beszélve, hogy a bounty-k meg a combat bondok több mint a dupláját érik már mint anno.)

[ Szerkesztve ]

(#15087) duvi válasza Trentaro (#15077) üzenetére


duvi
nagyúr

"A fix (3D ) vagy a célkövetős (3E) pulsra gondolsz (Vulture-re)?"
3E pulse lézert szoktunk használni, mivel jóval kisebb az energiaigénye, mint a többi lézernek. Pláne, hogy a Vulture állandó energiahiánnyal küzd a kis reaktorával.
"érdekelne, hogy most támogat az SSL valami új rendszert vagy továbbra is Munfayl?"
Munfayl ahhoz kellett, hogy jelentkezhessünk a saját frakcióért. Miután ez megtörtént és az első jelentkezőhullám bekerültünk a játékba (1.4 bétában már ott vagyunk Tawiloban), jobb otthon rendszert kerestünk mint Munfayl. Így találtunk rá Tawilo-ra. Elvileg 2 hét múlva élesítik a Pc-s 1.4-et és elindulhat a birodalomépítés :)

(#15088) nubreed


nubreed
veterán

Ha USS -t láttok, mindig oda mentek megnézni, hogy mi lehet az?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15089) Sylc válasza nubreed (#15088) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem :D

Tul sok van, meg nem miden esetben jo moka, pl kereskedo taligaval nem erdemes beugrani pajzs es fegyver nelkul...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15090) baphomet válasza Sylc (#15089) üzenetére


baphomet
senior tag

Vagy amikor beugrasz fegyverrel és pajzzsal "-Ide nekem a kalózbárót!", de csak kereskedő taligákat találsz ott. :)

(#15091) pakriksz


pakriksz
őstag

Bekerült már a játékba a hajó átszállíttatás? (hogy ne nekem kelljen visszamenni egy távoli helyen hagyott a hajómért)

Látom az AI most már használja a boostot ha üldöz, így kicsit nehezebb elmenekülni. Ha bele gondolok, egy teherűrhajóval nem is tudom hogy lehet élve megúszni egy kalózt, ha sikerül kirántania SC-ből.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15092) ooooobi válasza pakriksz (#15091) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én remélem sose fog bekerülni ilyen, vagy ha igen csak akkor ha már megjelennek sokkal nagyobb hajók amik elvileg szállithatnának kisebbeket. Vagy legyen benne rizikó, hogy esetleg elveszhet az ürben, kilöhetik kalózok, vagy legyen nagyon drága. Elvégre ez egy szimulátor lenne :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15093) rtitusz válasza ooooobi (#15092) üzenetére


rtitusz
őstag

Én már annak is örülnék, ha A terminálból a B-be el tudnék menni hajó nélkül. Tehát ha elfuvaroztathatnám magam.

(#15094) duvi


duvi
nagyúr

(#15095) duvi


duvi
nagyúr

Elite Dangerous Newsletter #93.
Új képek a Horizonsból:

(#15096) rtitusz válasza duvi (#15095) üzenetére


rtitusz
őstag

Pont akartam írni. Elkéstem. :D

(#15097) duvi válasza rtitusz (#15096) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez nem verseny :N . Mindegy, hogy ki teszi ki. A lényeg az infó. ;)
Megerősítették, hogy a CQC Xbox One verziója október 6-án startol el. Kb. egy hétre rá várható a Pc-s indulás.

(#15098) Trentaro


Trentaro
tag

Köszi a sgeítségeket, átépítettem a görényt, most így néz ki, valami konstruktív javaslat változtatásra?

[görény]

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15099) Sylc


Sylc
senior tag

Haladok, tul a 3000ly-en :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15100) rtitusz válasza duvi (#15097) üzenetére


rtitusz
őstag

Nekem ebből az jön le, hogy 6-án jön a PC-s verzió is:

This week sees a new (and hopefully the last) gamma release for the PC CQC update. The release date is still expected to be October 6th, but we’ll confirm once all the details are in place.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.