Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) rtitusz válasza feldeci (#14500) üzenetére


rtitusz
őstag

Majdnem ilyen a pythonom, a burst lézereket nagyon szeretem, pajzsot gyorsabban leszedi mint a pulse és annak a hangjától már amúgy is rosszul vagyok, de hull ellen is igen hatásos. MC helyett én ágyúkat használok, szeretem a robbanásokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#14502) RichieTri válasza feldeci (#14500) üzenetére


RichieTri
senior tag

naja a beam eszi a distrit.
azért gondoltam "csak" 2 large beamet mert azt talán...főleg ha turreted. bár ott meg az ereje nem az igazi :(
viszont az első verziónál kipróbálom a pulse helyett a burstot. mivel annál ha nincs előttem a delikvens(mert akkor jön a meglepi gimballed large beam) a large T pulse mellett a distri még tölt is és nem is lassan.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14503) rtitusz


rtitusz
őstag

Viccesek a srácok a frontiernél, vagy csak túl sok hagymafejet ettek. :D

"It appears that Imperial agents somehow sabotaged last week’s newsletter and incorrect data was revealed for the upcoming Federal Corvette. This ship actually has 2 x Huge, 1 x Large, 2 x Medium, 2 x Small and 8 x Tiny hard points."

Ez így nem erősebb mint az Anaconda. Hmmm. Mondjuk a 8 Utility Mount nem kevés, de azért 2-3 Large HP bővel elfért volna rajta.

Amúgy Dev Update (17/09/2015).

Az 1.5 Ships a Horizonssal együtt érkezik:

"we also have the 1.5 “Ships” release for season 1 as well. This is planned for release at the same time as Horizons"

Valamint,

"Along with already announced Federal Corvette, the Imperial Gutamaya Shipyards are releasing the Imperial Cutter and the Asp Scout and Viper Mk IV will see their debuts, too."

[ Szerkesztve ]

(#14504) duvi válasza rtitusz (#14503) üzenetére


duvi
nagyúr

A Corvette esetében az internal modulokon lesz a hangsúly. A fegyverzet és a utility kapacitása gyakorlatilag megegyezik az Anacondáéval. 9-es PP + PD és 8-as thrusters kell, hogy megérje vele foglalkozni. Ezek nélkül maximum egy nagy kapacitású trader hajó lesz belőle. Márpedig a neve (Federal Corvette) inkább katonai célokat sugall.

(#14505) Necc válasza RichieTri (#14499) üzenetére


Necc
addikt

2 large pulse gimballed, 1 large beam gimballed/fix illetve 2 medium multi gimballed nekem boven eleg volt szinte minden szituaciora. Sose melegedett fel a hajo es ritkan fogyott ki a fegyverekbol az energia.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14507) orientcx válasza duvi (#14504) üzenetére


orientcx
őstag

Egyenlőre nem lehet még csak tippelni sem, milyen lesz a Corvette. Ennyi HP bőven elég lehet, ha mind használható lesz, nem úgy, mint a kondánál, és hiába raknak fel rá 2x ennyi HP-t, ha használhatatlanok lesznek(mint pl az FDL huge HP-ja). + ha esetleg kijönnének a huge HP-ra való hatásos cuccok, az is sokat dobna a történeten. A másik nagy kérdés, hogy mire lesz elég a PP, a, PD, az SG, a hatótáv, stb. És akkor a fordulékonyság(vagy inkább annak az esetleges teljes hiánya) még szóba sem lett hozva.
Bocs mindenkitől, hogy ismételgetem magam, de ebből még bármi, hangsúlyoznám bármi lehet a használhatatlan borzadálytól egészen a legyőzhetetlen csatahajóig(sztem valahol a kettő között lesz valahol a "terrible" kategóriába eső harmadban)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14508) Sylc válasza orientcx (#14507) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha valakit erdekel esetleg van egy ilyen is, Condara...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14509) Phobion válasza Sylc (#14508) üzenetére


Phobion
őstag

tejog, mióta vannak ilyen profitáló trade vonalak? :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#14510) rtitusz válasza duvi (#14506) üzenetére


rtitusz
őstag

Elindul az új honlap?

Sylc, köszi jó útvonal, lehet el kéne kezdeni kereskedni, mert a 17 milliós összprofitom elég csekélyke, de hogy gyorsan menjen az ipar én T(ehén)9-ben gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

(#14511) duvi


duvi
nagyúr

SSL NEWS:
Mai nappal bekerült a bétába az SSL, mint Tawilo helyi frakciója! :C
Köszönet Araennek a friss infóért!

(#14510) rtitusz
Még nem. Most csak karbantartás lesz/van.

[ Szerkesztve ]

(#14512) Sylc válasza Sylc (#14508) üzenetére


Sylc
senior tag

Ez pedig a beta update :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14513) orientcx válasza Sylc (#14508) üzenetére


orientcx
őstag

Szép útvonal, szép haszon. Kár hogy rabszolgákkal kell kereskedni. Nekem van egy kb 1.2 milkós útvonalam, amire időnként rámegyek, és hónapok óta működik. Egyik irányban berylium, fix 760k haszon, vissza performance enhancers, 400-470k haszon(konda 448t), 27 Ly táv, és mindkét állomás közel a naphoz.
-
duvi - Na ez már valami :C
-
rtitusz - T9??? Pfúj!

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14514) orientcx válasza orientcx (#14513) üzenetére


orientcx
őstag

A kereskedelmi útvonalammal kapcsolatban helyesbítek, nem berylium, hanem palladium

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14515) Tlog


Tlog
tag

Sziasztok

3c/g beam laser merre lehet kapni?

Már két napja keresem bejártam jó pár High Tech rendszert.

Olyan rendszerekben se találtam ahol régebben volt.

(#14516) rtitusz válasza Tlog (#14515) üzenetére


rtitusz
őstag

Bhritzamenoban volt mikor utoljára néztem.

(#14517) Tlog válasza rtitusz (#14516) üzenetére


Tlog
tag

Tegnap ott is néztem de nem volt.

(#14518) rtitusz válasza Tlog (#14517) üzenetére


rtitusz
őstag

SOL-ban Abraham Lincoln állomás asszem High-tech, de nem tudom, hogy van-e beam. Rég vettem hajót úgy hogy vadásznom kelljen rá az alktrészeket, mert Shinrarta Dezra-ban (Founders World) megkapni mindent, ha van hozzá permited.

(#14519) Tlog válasza rtitusz (#14518) üzenetére


Tlog
tag

Köszönöm akkor járom tovább a High Tech rendszereket.

(#14520) duvi válasza Tlog (#14515) üzenetére


duvi
nagyúr

A táblázatban és a hozzászólásokban is találsz rendszereket. Ezen kívül, ha Munfayl közelében vagy, akkor ajánlom XIHE rendszert. Végső esetben ott van Founders World, ha van hozzá permited. Ott minden hajó és modul kapható.

(#14521) Tlog válasza duvi (#14520) üzenetére


Tlog
tag

Közben sikerült vennem a G180-18 rendszerben.
A táblázatban szereplő MANIANSCUDO rendszerben se találtam.
Most probálgattom az energia éhsége nem semmi :D

Köszönöm a segítséget.

(#14522) RichieTri


RichieTri
senior tag

hát bakker.
tegnap majdnem megvolt életem első PvP győzelme...
tisztában vagyok vele, hogy egy JÓ Vulture pilóta meg tudna szívatni a Pythonomban(hiába a full A-s kit). ennek nem sikerült.

a marhája mikor kirántottam SC-ből (ott is nekiállt kergetőzni) elkezdett menekülni, de olyan 1,5-2kmnél messzebb nem tudott menni. hiába chaffolt szép lassan elfogyott(hála az új large burst turretjeimnek).
aztán mikor olyan 10-12% hullnál járt a delikvens...reccs... szépen ledobott a jatékról a LIVE. kicsit sem voltam zizi(finoman szólva). :(((

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14523) gigafun válasza RichieTri (#14522) üzenetére


gigafun
senior tag

Én a magam részéről megszavazom neked a kill-t. :)

(#14524) rtitusz


rtitusz
őstag

Hol szokott a nép mostanában fuvarozgatni? Amit Flynth kolléga ajánlott az halott sajnos. De ahogy hallottam van itt a csapatnak valami jólbejáratott útvonala. Vettem egy ilyen tehenet. Tudjátok, a kilences sorszámút.

Már látom, hogy csak addig lesz míg mag össze nem fuvarozok egy korrekt kereskedő kondányit, utána könnyes szem nélkül elbúcsúzunk egymástól. Mire ez elfordul a naptól SC-ban háromszor lefő a kávém. Amúgy élvezem, hogy böhöm nagy, meg normál térben nincs is problémám a tehetetlenségével, de amit SC-ban művel az kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

(#14525) zazoo válasza rtitusz (#14524) üzenetére


zazoo
csendes tag

Nekem korábban a Cemiess - LTT 9810 útvonal jött be, és ott ha maradsz a Pythonnál, akkor az outpostokon 4500 CR/t profit is kijöhet (az nekem anno 256 tonna cargoval 1.2 milla/kör volt). Ha a tehénnel mész, akkor maradnak a napokhoz közeli megállók, jóval kisebb profittal. Egy ideje nem jártam ott, friss infóm sajna nincs. Az emlegetett tehenet én csak 2 napig tudtam elviselni, aztán leadtam a bontóba, mondtam csináljanak belőle amit akarnak...

(#14526) Sylc válasza rtitusz (#14524) üzenetére


Sylc
senior tag

Marrallang - Urvane
Imp slave / Marine equipment, atlag 1.8m az utvonal, Lee - Coggia terminal (Coggiaban kell a slavet venni), pajzs nelkuli T9 megugorja (13.34ly kell neki) es igen el lehet menekulni ha kiszednek.

Tegnap 3045 + 925 CR volt / tonna, melle meg jott a Torval profitbol is egy keves (+5%) de CQC okan megint lazulas volt, alig 23milla jott ossze mire befordultam az agyikoba (uveges szemmel rajzolod az utvonalat a mapon, elalszol amig autodokkol)

Gy.k: utankent 2.2m profit volt tegnap :) Mindenki CQC-zik.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14527) Sylc válasza zazoo (#14525) üzenetére


Sylc
senior tag

Az emlegetett tehen annyira a szivemhez nott, hogy mikor vegre trade elit leszek, csinalok belole harci vasat, bar en lassan 2 hete ezzel "zuzok" :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14528) Sylc


Sylc
senior tag

Csak a magam szorakoztatasara csinaltam egy ilyet a grindelesrol... :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14529) rtitusz válasza Sylc (#14526) üzenetére


rtitusz
őstag

:R :R :R :R :R :R

(#14530) kozi71 válasza rtitusz (#14524) üzenetére


kozi71
senior tag

Marrallang, Stromgren (imp.slave) <----> Niflhel, Biruni port (superconductors)

Marrallang, Coggia terminal (imp.slave) <----> Peraesii Danjon port (gold)

Marrallang, Pajdusakova (imp.slave) -----> Nortes, Hobbes hope (vissza nincs nagyon mit vinni, de jó áron veszik a rabszolgát)

Facece, Simpson depot ( non.leathal weapon) <----> Marrallang, Coggia terminal (imp.slave)

Én is ma reggel vettem meg a T9-t. Háááát minél jobb alkatrészek vannak benne, annál rosszabb.
Kétszer rántottak ki eddig. Elsőre simán lelőttem minden sérülés nélkül az ellent. Másodszorra el sem jutottam addig, hogy egyáltalán megnyomjam a tüzelés gombot, már nem volt egy réteg pajzsom sem.

A másik gondom a kidokkolás. Anakondával 10-ből 10X minden kocc nélkül kiszáguldok. De ezzel jó ha kétszer. Egyáltalán hol van a pilóta fülke? Ha egy archoz hasonlítom elejét akkor az állán, vagy a homlokán?

high tech, low life

(#14531) kozi71 válasza Sylc (#14526) üzenetére


kozi71
senior tag

Szia Sylc!
A Torval profit az hogyan müködik? Belépek hozzá, és automatikusan minden szállítmány után kapom az 5%-t? Nem kell semmi mást tenni érte?

high tech, low life

(#14532) Sylc válasza kozi71 (#14531) üzenetére


Sylc
senior tag

Level 2 utan, minden Torval kontrol alatti bazison a profitod utan kapsz 5%-ot, amit a contacts alatt gyujtoget (mint bounty, ha halsz akkor elveszik).

Ehhez osszesen kell 100 merit, plusz a kov heten csutortokon kapod meg a szintet.

(Pici exploit: beallsz mashoz, osszeszedsz 200+ meritet, atallsz Torvalhoz, megfelezi az arulok meritjet, de egybol megkapod a szintet.)

En ezert szeretem urvane - marrallangot, mindket helyen Torval van.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14533) kozi71 válasza Sylc (#14532) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszöntem szépen!
Holnap lehet tiszteletemet teszem akkor a néninél. :)

high tech, low life

(#14534) Sylc válasza kozi71 (#14530) üzenetére


Sylc
senior tag

Nekem nincs eselyem leloni a tamadokat :D

http://coriolis.io/outfit/type_9_heavy/05D7D6A5D5D4D4C---------070605040303020224.Iw18eQ==.AzCMIyuig===?bn=Trade

Ez egybol megugorja nekem a kereskedelmi tavomat, a 32t vs pajzs meg tul nagy aldozat... :D

Kijonni pedig igy kell:

Van a szelvedon ket vizszintes vonal oldalt, azt lodd be a kapun, a fenti vizszintes kozepen pedig ha mindig a kijaraton tetejen tartod, nem fogja odaverni a tetejet... :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14535) rtitusz


rtitusz
őstag

(#14536) duvi válasza rtitusz (#14535) üzenetére


duvi
nagyúr

Jövő héten újabb részleteket mutatnak be az év végén érkező Horizonsból.
A hét képe a Corwette pilótafülkéje (parancsnoki hídja):

[ Szerkesztve ]

(#14537) Sylc válasza duvi (#14536) üzenetére


Sylc
senior tag

Csunya, ellenben ez:

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14538) orientcx válasza Sylc (#14537) üzenetére


orientcx
őstag

"Csunya, ellenben ez:"
Ez most komoly??? Ez a rusnya varangy a szép???
Ilyenek szoktak brekegni az árokparton, amíg egy sikló be nem tízóraizik belőlük. De tényleg, nálatok ott a birodalomban hová teszitek az esztétikai érzéketek? Azt születéskor le kell adni a ruhatárban? :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14539) Sylc válasza orientcx (#14538) üzenetére


Sylc
senior tag

Itt is a clipper a legszebbebb :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14540) orientcx válasza Sylc (#14539) üzenetére


orientcx
őstag

Az a rusnya birodalmi locsolókanna még egy vasedény bolt bádogbödönjei között is simán kiérdemelné a legtaszítóbb termék díját :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14541) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hétfő óta RES-elgetek. Összejött egy kis pénz:
és még 14 millió nincs is itt a másik két frakcióhoz.

De ami a legfontosabb meghozta az ELITE rangot:

Most irány a kamionos Elite rang!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14542) duvi válasza Htibimor (#14541) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratulálok! :C Egyre több az elite játékos. Lehet, hogy én leszek az utolsó befutó :F :D

(#14543) rtitusz válasza duvi (#14542) üzenetére


rtitusz
őstag

Arra nem vennék mérget. :D

Htibimor, gratulálok!

(#14544) Htibimor válasza rtitusz (#14543) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszönöm és neked is kedves Duvi! De lett egy kis gondom is. Ahogy lementettem a képeket kidobott a rendszer. Miután visszaléptem az imént említett 7-7 milliós empire és alliance fejpénz már nem volt meg. Azóta is folyamatosan kidob és nincs meg a pénz. Pontosan hol lehet írni, hogy adják már vissza? Segítsetek! Köszi!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14545) Íjász001


Íjász001
tag

Szevasztok!!!

Tud valaki valamit erről a nyominger játékról???? Tegnap este óta ledobál ill. nem csatlakozik!!!!
Mi a töcs van????

Íjász

(#14546) rtitusz válasza Íjász001 (#14545) üzenetére


rtitusz
őstag

Az a töcs, hogy nekem működik, és ahogy látom Htibimor kollégának is. Internettel minden rendben?

(#14547) pcnet válasza Íjász001 (#14545) üzenetére


pcnet
addikt

9ig felfedeztem, a végén már nagyon lassú volt. Kiléptem, most nem tudtam belépni, server error, unknown error, most sikerült eljutni open playig, de csak forog a hajóm 5 perce és nem történik semmi. Leállás/karbantartás? Nem csak az oldalukra vonatkozott? Játékban nem jelezték, ahogy szokták, hogy x perc múlva leállás.

Szerk: Sokadik login után úgy tűnik életre kelt.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14548) duvi válasza Htibimor (#14544) üzenetére


duvi
nagyúr

(#14549) orientcx


orientcx
őstag

Először is egy kései gratuláció Htibimor szaktársnak(és ő is kapott üdvözlő képernyőt, csak én nem, ezt még mindig nem tudtam kiheverni, hüp-hüp)
:C ... :K ... :C
Viszont most van egy még ennél is nagyobb bánatom. Már hetek óta azzal nyaggat a win 10, hogy had költözzön máá be a gépembe, és tegnap figyelmetlenül ráklikkeltem a mehet gombra. Most a win 10 megy, de pl az action nem fut rajta. Tudtok valami olyat javasolni, ami egyszerű, le lehet butítani a felbontást, hogy a videók ne foglaljanak sok helyet?
(amúgy ez a microsoft edge egy nagy rakás sz*r, sztem ugyanazok tervezték, akik a Clippert, hát pont olyan is lett) :(((

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14550) rtitusz válasza orientcx (#14549) üzenetére


rtitusz
őstag

Azok tervezték mint az Internet Explorert, mire számítottál? A Clipper azt használja operációs rendszernek. :D Az Edge-et meg már az Imperial Cutterhez tervezték. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.