Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) ooooobi válasza baphomet (#14686) üzenetére


ooooobi
senior tag

Azért is írtam, hogy lehet rosszul emlékszem és én is csak próbältam ezt. Sajna régen repültem már ki. De most már kíváncsi vagyok, este meg is nézem én is.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14702) Sylc


Sylc
senior tag

http://inara.cz/wings

Ez nekem uj, de bejovos :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14703) Sylc válasza nubreed (#14695) üzenetére


Sylc
senior tag

Meg par perc es kesz a harci T9-em, utana csiripelhetsz kicsirigo :D

:C :DDD ;]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14704) duvi válasza Sylc (#14702) üzenetére


duvi
nagyúr

Mert nem olvastad az összefoglalót :P Pedig ott van a listában a kezdőoldaluk (inara.cz)

(#14705) Sylc válasza duvi (#14704) üzenetére


Sylc
senior tag

Nekem Herby videoibol kellett megtanulnom jatszani, nem voltam akkor meg aktiv itt meg ed.hu-n :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14706) #95488640


#95488640
törölt tag

Srácok!

Most értem haza felfedezésből, LEMBAVA-ban vagyok, de nem meggyőzőek az árak, se a hajó típusok. Tudtok most valahol akciót?

(#14707) Sylc válasza #95488640 (#14706) üzenetére


Sylc
senior tag

Tote, Diaguandri.

Felszerelni itt v Xihe.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14708) #95488640 válasza Sylc (#14707) üzenetére


#95488640
törölt tag

Köszi, amit eladtam a térképeket, rohanok. :D

(#14709) gigafun válasza #95488640 (#14706) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha eleget fedeztél fel, és Elite lettél, mehetsz Shinrarta Dezhra-ba. Igaz, hogy csak 10%-kal olcsóbb, de ott van minden hajó és minden modul.

(#14710) #95488640 válasza gigafun (#14709) üzenetére


#95488640
törölt tag

Egyelőre Ranger 64%-on. :D
De az út Sag A* és vissza volt :D

(#14711) gigafun válasza #95488640 (#14710) üzenetére


gigafun
senior tag

És csak végigruhantál, vagy szkenneltél sokat?

(#14712) #95488640 válasza gigafun (#14711) üzenetére


#95488640
törölt tag

Ameddig bírtam idegekkel szkenneltem. :D

16,021,448 - volt
61,101,588 - lett

45 080 100 - profit

(#14713) gigafun válasza #95488640 (#14712) üzenetére


gigafun
senior tag

Akkor már csak 100 milla kell az Elite-hez. ;]

(#14714) #95488640 válasza gigafun (#14713) üzenetére


#95488640
törölt tag

Most veszek egy Keselyűt, és széttépek mindenkit aki az utamba kerül. :D fél év alatt elpuhultam :D

(#14715) e00dgy válasza Sylc (#14633) üzenetére


e00dgy
aktív tag

PVE-ben is jobb mint a Clipper. Mellesleg nem 1 éve játszok PVP-t folyamatosan, hanem A Power Play megjelenése után kezdtem. Na most a 200 player leszűkítve. Power Play-től számítva egészen addig míg kb 2 hónappal ezelőttig játszhatatlanná nem vált. A köztes időt nyilván nem minden pillanatban playerekre vadászva töltöttem, mert 24 órából kb. az utolsó 6 és 0-2 -ig lehet találkozni velük.
Mivel még dolgozom is így akkor megint szűkül az időkeret.
Mivel volt olyan nap amikor csak úgy lazán egy délután 10+ player lett leszedve.

Szóval a 200 player lelövésem nem nagyon "fikázni" szerintem van akinek egy keze is elég hozzá, hogy megszámolja.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14716) Sylc válasza e00dgy (#14715) üzenetére


Sylc
senior tag

Dui, senki sem fikazta a 200 pvp killed, csupan annyit probaltam megjegyezni, hogy ebben a jatekban sajnos / szerencsere / igy alakult a PVP kepesseg nem mervado. Ha egy 99%-ban Open jatekos (mint en) el tud kerulni mindennemu pvp-t akarva - akaratlanul 3 honapon keresztul, akkor nem hinnem, hogy a PVP -ben melyik vas gyozne dontene el melyik a jobb gep a ketto kozul.

Legyen igazad a PVE-t illetoen, levonok egy pontot a Clippertol, az FDL-nel megmaradt, igy meg mindig 4:2 aranyban jobb a Clipper (szamomra, az en szempontjaim szerint, jelent tudasom alapjan, az 1.3 ban fellelheto fegyver / modul piacot ismerve).

De felejtsd el az en szempontjaimat, az alabbi kerdesre valaszolj legjobb tudasod belatasod szerint:

- Kereskedelemre jobb a FDL mint a Clipper?
- Felfedezni jobb az FDL mint a Clipper?
- Harcra jobb az FDL mint a Clipper:
- Neked?
- Localnak?
- Nekem?
- Csempeszni a jobb az FDL min a Clipper?

Ha minden pontra igen a valaszod, akkor elnezest, tevedtem, ha van esetleg egy nem is a valaszaid kozott, akkor kijelenthetjuk, hogy az FDL nem jobb mint a Clipper, mert vannak szituaciok amikor a Clipper hatekonyabb v esszerubb valasztas, mellesleg a legszebbebbebb!!!!4444!!!!

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14717) Sylc


Sylc
senior tag

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=40985

ezt probalta mar valaki? Nincs windowsom :S

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14718) duvi válasza Sylc (#14717) üzenetére


duvi
nagyúr

Menthirist kolléga vett egyet és kipróbálta. Írj egy privit neki, mivel ő az SC topikba írogat. Ide nagyon ritkán jön fel.

(#14719) orientcx válasza Sylc (#14716) üzenetére


orientcx
őstag

Bocs hogy közbeszólok, de te alapvetően rosszul közelíted meg a problémát. Nincs olyan, hogy "a legjobb hajó", legfeljebb az általad legjobban kedvelt hajó van(nekem pl a mindig is a Python marad a szívem csücske, akárhogy is nerfelgeti az az elvetemült Braben-brigád) De akkor neked legyen a kedvenced a Clipper(bár ehhez azért erősen perverz hajlamok kellenek :K ), viszont ez nem jelenti azt, hogy pontozással kihozhatod győztesnek. Minden feladatra más és más a legjobb. Ha pl épp egy FDL pilóta kopogtat a hullodon, ami már amúgy is alulról súrolja a 2%-ot, akkor sovány vigasz, hogy te viszont 2x annyi biowaste-t tudsz szállítani mint ő, és ha az FDL pilóta akarja feltornászni a kufár rank-ját homeless-ről penniless-re, és 10 deka parizerrel megtelik a raktere, akkor gyenge érvelésnek tűnik a részéről, hogy jó, jó, de ő meg PvP-ben úgy s*ggbe tud durrantani, hogy az Angyalbárban sem jobban. Persze ha valaki még az elején tart, és nincs még lehetősége arra, hogy flottája legyen, akkor kell találni egy neki megfelelő, sok mindenre jó hajót, de igazából ami mindenre jó, az kb semmire nem jó igazán. És ahogy jönnek ki az új gépek, és új feladatok, úgy lesz érdemes egyre bővíteni a gépparkot.
Akkor egy lista, hogy sztem mi mire a legjobb(persze egyénileg ez változhat)
RES - Assault ship - oda nem kell egy túl combos gép, viszont gyors, és odaér a koncra, mielőtt mások levadásszak, bivalyerős PP, megfelelő tűzerő
CZ, SSS - tán a kondát mondanám a maga masszívságával
security operations - FDL - villámgyors, és ott minden hajó után egyformán 10 merit-et osztanak, akkor meg hajkurásszon kondát az, akinek két anyja van, ha Condort látok, rá is megyek
PvP - FDL - nincs mit hozzátenni
Küldik, USS, általános vadászat - ide aztán sok minden jó, még a Clipper is. Még én is kipróbáltam, és nem szívesen, de el kell ismerni, nem is egy rossz hajó. Gyors(bár a max-hoz két boost ciklus kell), jól fordul, és a HP-i a rossz hírük ellenére egészen használhatóak. Nem rossz gép, de semmiben nem a legjobb. Illetve egy dologban mégis csak az, ezzel lehet a legjobban eliszkolni(ezért imádják a birodalmi pilóták) :K :K :K
kereskedés - T6 - de sztem akkor már inkább az Asp
T7 - de sztem akkor már inkább egy akár csak mezítlábas Python(esetleg Clipper, de az meg nem tud outposton dokkolni)
T9 - de sztem akkor már inkább egy konda
Duval Barbit bevásárolni vinni - rózsaszín Orca
-
Amúgy mi ez az alakváltás? Csak nem a NAV elől bujkálsz? Én mondtam, hogy ne hencegj azzal a rengeteg kimutatással a bevételeidről :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14720) Sylc válasza orientcx (#14719) üzenetére


Sylc
senior tag

99%-ban egyetertek veled, (T9 > Conda tradere) tehat nem a Clipper a legjobb vas a jatekban, vegig ezt mondtam, pront arra probaltam Dui-t ravezetni, hogy az FDL nem jobb mint a Clipper, mert nem csak PVP (vagyis inkabb PVP alig) a jatekban.

Szamara jo vas = eros PVP vas ami az FDL. De ez csak az o szempontja.

Mellesleg szerintem is a Python a legjobb reppentyu a jatekban, a Conda csalodas volt. Giga meg nem ertene velem egyet... :D

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14721) Sylc válasza orientcx (#14719) üzenetére


Sylc
senior tag

Vakon bizom magamban, a stonehenge nem jott be, a telefon meg nagyon a melomra emlekeztetett :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14722) nubreed


nubreed
veterán

Na 170ezer creditről indultam ma és vmivel több mint 490ezerrel fejeztem me, pár óra alatt és még nem vettem új hajót. Szerintem a Haulert, Addert kihagyom én nagyon a Cobrával szemezek. De majd csak akkor veszem meg ha már lesz kb 1 millám.

Amúgy mitől meg felfelé az Explorer rank?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14723) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Hello mindenki!

Kéne egy kis help bounty huntinggal (nem egészen) kapcsolatban. Haver megvette a játékot, (nekem sincs annyira sok ideje), és gondoltam megnézzük milyen az aszteroidák között vadászgatni. Na most, odamentünk, látjuk, hogy nagyban megy a harc a biztonsági erők, meg valami wanted NPC között. Odamentünk, lőttük a csávót, felrobbant, kaptunk is vagy 20k creditet. Gondoltunk feltankolunk, és megyünk tovább. Na igen, de azóta volt többször is az, hogy ugyanúgy lőttük a csávót, felrobbant de egy fityinget sem kaptunk. Vettünk valami W Scannert (elméletileg több credit), azt is rányomtuk de semmi. Hiába lőttük végig, semmit nem kaptunk. Már kezdtem feladni, de azért még párat belelőttem egy másik hajóba, és bumm 20k credit :F Mi alapján kapjuk akkor a crediteket? Puszta szerencse vagy "last hit"?

UI: Nem küldetésekről van szó

:R

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#14724) duvi válasza nubreed (#14722) üzenetére


duvi
nagyúr

- Ne hagyd ki az Haulert/Addert! Felgyorsul a profitszerzés a köztes hajókkal. Ha továbblépsz, akkor először add el a modulokat, legvégül a lecsupaszított hajót. Ezzel a módszerrel nem sokat veszítesz és beszámíthatod az új hajó árába a régit.
- Explorer rank a felfedezésekkel nő. Még az alap Basic Discovery Scannerrel is gyűjthetsz térképészeti adatokat (pláne a fejlettebb változataival), amikért pénzt kapsz, ha leadod ezeket. Csak az számít a rankba amit le is adtál!

(#14725) rtitusz válasza nubreed (#14722) üzenetére


rtitusz
őstag

Nehogy bennemaradj a Sidewinderben addig! Ha fekszik a harc, vegyél egy Vipert és keress egy RES-t (Resource Extraction Site). Azzal lehet aratni már. Mikor én kezdtem, egy hét volt, míg megvehettem a Vipert. :D Azóta rendesen turbóztak a küldetések és fejpénzek kifizetésein. (Mondjuk emiatt egy pár hajó értelmét vesztette, mint a Hauler, Adder.)

(#14726) rtitusz válasza Sonic* (#14723) üzenetére


rtitusz
őstag

Openben az kapja a pénzt, aki utoljára belelő a pukkanás előtt. Sajnos még nem javították értelmesebbre. Álljatok Wingbe és akkor eloszlik köztetek a pénz. Ha más játékos is van a közelben, akkor ne olyan hajót lőjjetek, amit már ő is, esetleg csináljatok egy privát csoportot amiben nyugiban el tudtok ketten játszani.

(#14727) zazoo válasza nubreed (#14722) üzenetére


zazoo
csendes tag

Cobrával próbáld ki a rare tradinget, elég jól lehet keresni vele, és nem olyan unalmas, mint egy hagyományos grindelés. Itt van link hozzá segítségnek:
http://needsmorepolish.blogspot.co.uk/2015/03/fingerbobs-guide-to-elite-dangerous.html

[ Szerkesztve ]

(#14728) rexsimus válasza zazoo (#14727) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ezt már rég nerfelték.

[ Szerkesztve ]

(#14729) zazoo válasza rexsimus (#14728) üzenetére


zazoo
csendes tag

persze, sehol sem lesz több tíz tonna a rare cuccokból (úgy tudom, 1.0 környékén még így volt), ez a leírás sem e szerint készült. Nekem mindenesetre szórakoztatóbb volt, mint a hagyományos trade

(#14730) baphomet válasza orientcx (#14719) üzenetére


baphomet
senior tag

Hát most már nagyon sok butaságot összehordtatok az FDL-lel kapcsolatban. Mi régi motorosok már menthetetlenek vagyunk. Mindenkinek megvan begyöpösödött véleménye arról, hogy melyik hajó mire és mennyire alkalmas. Ezért most a tévedhetetlenség jogát fenntartva, a jegyzőkönyv, és a még romlatlan ifjúság számára mindenképp le kell írnom a valódi igazságot:
A Fer-De-Lance nem több, mint egy szteroidokon felhizlalt Hauler, (annak minden hátrányával, az előnyei nélkül), amire felszigszalagoztak egy huge hardpointot. Ó, igen gyors, de lassan fordul. Ó igen, felmegy rá egy huge fegyver, amit aztán minden szökőévben egyszer el is lehet sütni, mert lassan fordul, mert kicsi a hatóköre, mert nem látni ki rendesen abból a gorram kabinból, ráadásul van összesen 2, azaz három huge fegyver a játékban. Kevés a PP-je, melegszik, ááá nem is írom tovább. A pajzsai viszont, na azok erősek. Bírják napestig. Ettől lenne jó a harcra? Egy bokszzsákot is lehet ütni vég nélkül, valamiért mégsem azt szokták a ringbe küldeni.

Szokásos disclaimer: akinek nem inge azt beperelem, vagy mi. :D :DD :DDD

(#14731) gigafun válasza Sylc (#14720) üzenetére


gigafun
senior tag

Persze, hogy nem értek veled egyet. Nekem a Python nem jött be, sőt az FDL se, a kondát viszont imádom, mióta beleültem. Annyira, hogy kettő is van belőle.
A fullos harci szörnyetegben mindig biztonságban érzem magam, ritkán tudnak megizzasztani. PvP-ben nagy hátránya, hogy lassú, de nem menekülésre tervezték. Ha meg valaki elfut, hát ez van. Eddig két ember volt, aki 1v1-ben legyőzött, dUí(FDL) és Kondor(Python), de majd kérek visszavágót, ezt még nem tekintem végleges eredménynek. :) A Clipper, mint tudjuk nem ellenfél.
Egyébként, ha már összehasonlítás a te szempontjaid alapján:
- Kereskedelemre jobb az Anaconda mint a Clipper? IGEN
- Felfedezni jobb az Anaconda mint a Clipper? IGEN
- Harcra jobb az Anaconda mint a Clipper: IGEN
- Neked? IGEN
- Localnak? IGEN
- Nekem? Nyilván nem, mert Te Clipper-párti vagy. :)
- Csempeszni jobb az Anaconda mint a Clipper? IGEN

Tehát 6:1 az Anaconda javára. ;] ;] ;]
De persze ezen sem veszünk össze. Mindenki olyan hajóban löveti le magát, ami a legjobban tetszik neki. :)

(#14732) rtitusz


rtitusz
őstag

Csak hogy mindenki tisztán lássa, az alábbi táblázat is mutatja, hogy az Orca a játék csúcsa, az end game. :D

(#14733) ooooobi válasza baphomet (#14686) üzenetére


ooooobi
senior tag

Kipróbáltam, tudok több customot használni, sajna az egy másfél hónappal ezelőtti hotas konfigom nem látja, majd ha visszatérek újra kell állítani.
Úgy kell csinálni, hogy a Custom.binds fájlt átnevezed és belelépve átszerkeszted a <Root PresetName="Custom">
nevű sorban a customot valamire, innentől így fog megjelenni játékban.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14734) orientcx válasza baphomet (#14730) üzenetére


orientcx
őstag

"Ezért most a tévedhetetlenség jogát fenntartva le kell írnom a valódi igazságot"
-
Na álljon meg a menet! A tévedhetetlenségben való együgyű vak hit ősi Fed juss, és nem hagyjuk, hogy birodalmi kezek beletöröljék a lábukat! :N Úgyhogy csakis az az igaz, amit mi mondunk! :K
-
"A Fer-De-Lance nem több, mint egy szteroidokon felhizlalt Hauler"
-
Azt ugyan nem tudom megmondani, milyen egy Hauler(soha egy pillanatra sem volt semmilyen kereskedőhajóm), de ha valaki olvasta a véleményem, akkor tudnia kell, hogy nem vagyok egy kimondott FDL fan. Soha nem mulasztottam el szidni a használhatatlan huge HP-jét, a kevés int modulját, nanométerekben mérhető hatótávját, sovánka PP-jét, és pláne hogy gyak csak azokat a gyűlöletes pulse lézereket lehet értelmesen rápakolni, DE látni kell a jó oldalát is. Villámgyors, erős pajzs(nem is értem a kérdésed, melyben azt boncolgatod, hogy "Ettől lenne jó a harcra?" - hát ezt bizony legalábbis komoly bravúr lenne a hátrányok közé sorolni), és szerintem nem is fordul rosszul, ami pedig az aszimmetrikus tetőoszlopot illeti, az puszta esztétikai probléma.
Összességében bizonyos szituációkban, pláne avatott kezekben egy remekül használható gép, pusztán azért haragszom a tervezőkre, mert kis változtatásokkal benne lett volna a lehetőség egy pazar vadászgépre, így meg lett belőle "ez". :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14735) baphomet válasza ooooobi (#14733) üzenetére


baphomet
senior tag

Juhéé! Nem jöttem rá, pedig ott volt az orrom előtt. Ezer kösz. :R

(#14736) Sylc válasza orientcx (#14734) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha PVP akkor csakis a T9 :D

Kiszedtem vele egy Cobra MK III playert, elmenekult 3% hullon :D

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14737) baphomet válasza orientcx (#14734) üzenetére


baphomet
senior tag

"mert kis változtatásokkal benne lett volna a lehetőség egy pazar vadászgépre, így meg lett belőle "ez"."

Ezért kéne eltaposni azonnal az FDL-lel való megelégedettség leghalkabb hangjait is, mert, ha nem hisztizünk eleget, örökre ilyen marad. :)

Hány update volt az FDL megjelenése óta? Ez a tétel azóta (idestova fél éve) szerepel az ismert hibák listáján:
-Field of fire limited with the huge hardpoint on the Fer De Lance

(#14736) Sylc Már ez sem rossz, de a csúcsra a Lopakodó Asszaszin T9 build-del jutszhatsz majd fel, silent running-gal, railgun-okkal. :P

[ Szerkesztve ]

(#14738) Sylc válasza baphomet (#14737) üzenetére


Sylc
senior tag

Levitte a penzem 500-rol 400-ra, letudom a Dui elleni beigert meccset, utana szerintem eladom es veszek egy Orca-t :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14739) orientcx válasza baphomet (#14737) üzenetére


orientcx
őstag

Lehet hogy tévedek, de sztem ez tudatos. Ha beleraknák mondjuk az Assault ship PP-jét, és feljavítanák a huge HP-jét annyira, hogy ne csak teregetésre lehessen használni, hanem időnként még akár lőni is lehessen vele, akkor egyértelműen ez lenne a legjobb vadászgép. Márpedig úgy tűnik, az ED arra törekszik, hogy mindig legyen valamilyen árnyékos oldal, hogy kinek ez váljon be, kinek az feküdjön jobban, és ne csak egyféle cmdr ship-el fussunk össze a végtelen űrben.
-
Sylc - Harci T9? Sajátos elgondolás, izgatottan várom, mikor állsz elő a kereskedő Vulture-al :C
-
Az orca-val meg csak vigyázzatok, láttam én a neten olyan videót, ahol valaki olyan bravúrosat PvP-zett vele, hogy a kollégáját rövid úton be is utalta a biztosító ügyfélszolgálatához, pedig az is komoly vassal emberkedett. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14740) rtitusz válasza orientcx (#14739) üzenetére


rtitusz
őstag

Kereskedő Vulture? Az legalább olyan jó, mint a felfedező FDL, amivel megjárták a SgrA*-t. :D Teljesítmény, na! Persze a birodalmi harcikancsónak a nyomaba se érnek. :)

(#14741) orientcx válasza rtitusz (#14740) üzenetére


orientcx
őstag

Harci T9, kereskedő Vulture, felfedező FDL, Sylc kollégának a kreatív hajóválasztás hihetetlenül gazdag palettája áll a rendelkezésére :D
De ha olyan nagyfiú, akkor egy Dropship-ből csináljon valami értelmeset, ha tud(na jó, ezzel most tényleg elvetettem a sulykot) :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14742) Sylc válasza orientcx (#14741) üzenetére


Sylc
senior tag

Felfedező az nem vulture, hanem eagle, többi ok ;)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14743) CactuS válasza orientcx (#14741) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

T9 - Battle Cow, már valaki megvalósította az ötletet. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14744) nubreed válasza ooooobi (#14733) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor meg van mi volt a baj nálam. Hiába csináltam 2 .binds fájlt is (maradt az eredeti custom, persze előtte csináltam róla biztonsági mentést) meg egy gamepad nevezetűt. Beléptem a játékba és a lenyíló listában 2 db Custom jelent meg. És aztán úgy összekuszálódtak a dolgok, hogy a Gamepados konfigurációval felülírta az eredeti custom -ot, ami nálam a bill+egér.
Szóval ezt a Root PresetName cuccot melyik fájlban kell megszerkeszteni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14745) baphomet válasza orientcx (#14739) üzenetére


baphomet
senior tag

Ha tudatos, miért van a hibalistán hónapok óta?

Én nem kívánnék sok módosítást az FDL-re. Egy picit hatékonyabban működő huge HP és a középre áthelyezett pilóta ülés nem hinném, hogy tönkretenné a játékegyensúlyt, viszont sokkal kevésbé volna frusztráló a hajó használata.

(#14744) nubreed - magában az adott .binds fáljban tudod átírni, ott van egyből az elején.

[ Szerkesztve ]

(#14746) nubreed válasza baphomet (#14745) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem köszi! Remélem így nem fogja felülírni egymás beállításait miután megszerkesztettem.

Más: Ha veszek egy hajót aminek nagyobb a raktere meg úgy általában mindenben jobb mint a Sidewinder, akkor az pl elérhető szállítós küldetések is több profitot adnak?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14747) nubreed válasza #95488640 (#14712) üzenetére


nubreed
veterán

Melyik szkenner kell ehhez? Gondolom az alap nem jó.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14748) Sylc válasza nubreed (#14746) üzenetére


Sylc
senior tag

Jelenleg nem kapsz olyan csempesz kuldit, amit a maraek raktereddel nem tudsz elvinni.

Pl vigyel 4 narkot A-bol B-be:

van 16 helyed, amibol 16 ures mehet a kuldi.
van 16 helyed, 6 foglalt mas kuldik cuccaival, mehet a kuldi
van 16 helyed, 13 foglalt, a kuldetest nem fogja neked adni, mert nem tudod elvinni.

Csereld le azt a sidey-t nagyon gyorsan :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14749) Sylc válasza nubreed (#14747) üzenetére


Sylc
senior tag

Detailed surpface scanner
Advanced discovery scanner

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14750) nubreed


nubreed
veterán

Mi van akkor ha van egy cél rendszer, ami 9,5 LY távolságra van de én jelenleg maximum csak 9,1 LY -t tudok megtenni egy ugrással és az útoval tervező nem tudja megtervezni az utat egy köztes rendszer közbe iktatásával?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.