Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Htibimor válasza duvi (#14450) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nekem nem is ad be mérkőzést. Keresi folyamatosan a játékosokat. :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14452) pcnet válasza duvi (#14450) üzenetére


pcnet
addikt

Basszus, ezt kő keményen benéztem! Köszi! :R (Bár mondjuk joy nélkül... :( )

Azt lehet tudni, hogy Anaconda szélvédője mikor kezd repedni? 84%os a hullom, még felfedező úton vagyok, épp neutron csillagokat scannelek, AFM-em most van kb 1/3áig. Mennyire kellene igyekeznem haza ha ép bőrrel meg alarom úszni a kalandot?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14453) duvi válasza Htibimor (#14451) üzenetére


duvi
nagyúr

Valószínűleg most nagyon sokan rászabadultak a szerverekre és ezért sokat kell várni/próbálkozni. Épp ezért indult a public stressz tesz, hogy felmérjék a valós terhelési igényeket.

(#14454) Htibimor válasza RichieTri (#14437) üzenetére


Htibimor
senior tag

Be tudnád linkelni a videót?! Köszi!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14455) orientcx válasza baphomet (#14448) üzenetére


orientcx
őstag

"Azt a sztorit be kell tudni a hagyományos Fed szájhősködésnek az elfogyasztott több korsónyi Azure milknek"
-

Ezt kikérem magamnak, én józanul is tudok bármekkorákat lódítani! Bármikor az asztal alá szájhősködöm a Háry-Münchausen duót hátrakötött kézzel, és bekötött szájjal! :K :K :K
Viszont a railgun-t még sosem próbáltam, nekem a cannon volt a kedvencem, és azt továbbra is tartom, hogy az 1.3 előtt a Pythonommal(2 db D2 + 1 db C3-as cannon) megfelelő távolságról egy levetkőztetett konda PP-jét is le lehetett nullázni szerencsétől függően 2-5 találattal, még egy CZ-ben is, ahol pedig köztudomásúlag minden hajó masszívabb.
Azóta viszont alig üt valamit. Kínomban már kipróbáltam a fragment cuccot, de nem vált be. A 30 adag még egy SSS-hez is karcsú, és nem is olyan hatékony. De akkor most megpróbálom ezt a rail gun-t is.
Viszont ha már itt tartunk, a bétában bereppentem egy ilyen PP-s spec CZ szerűségbe meritet szerezni egy Gunship-el, mert az első teszt alapján ugyan nagyon lassú, de egy rakás remekül működő HP van rajta. Nem vizsgázott rosszul, de sztem belenyúltak, mert a cannonnal már nem tudtam olyan vígan lövöldözni(az első tesztnél, kb egy hete még az Eagle-ket is le tudtam vadászni velük, itt meg sokszor az orrom előtt dagonyázó kondára sem volt hajlandó elsülni)
Amúgy az meg vicces, hogy ugyanúgy 10 meritet lehet kasszírozni egy kondáért is, meg egy Condor-ért is. Nem azt mondom, jó hajó az a Condor, meg minden, de azért ennyire talán mégsem :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14456) gigafun válasza duvi (#14453) üzenetére


gigafun
senior tag

Én most még nem fogom terhelni a CQC szervereket.
Addig rá sem nézek, amíg nem vagyok Elite. :)
És ez még eltarthat egy-két óráig. Csak szerezzek végre egy kis gépidőt. :)

(#14457) rtitusz


rtitusz
őstag

Szerintem megöltük a szervereket. Egy match sem indul, hiába van tele a lobby, a wainting for players felirat virít...

[ Szerkesztve ]

(#14458) e00dgy válasza #24909056 (#14431) üzenetére


e00dgy
aktív tag

A helyzet az, hogy ennek az SSL csak részben az oka. :) Ezt csak azért csináltam, mert amikor március 6-án elkezdtem azóta a tegnapi napig egy wipeom sem volt.

Ezt azért csináltam mert úgy újra kezdeni, hogy képben vagyok élvezet!

Mellesleg volt egy trader és egy harci Anacondám (utóbbi teljes A fitt standart alloy-al) Fullos Fer-De-Lance, Clipper ami épp tradere lett volna jó, egy fullos Vulture.

Nem nagyon élveztem egy ideje pár dolgot a játékban és úgy gondoltam mire ezek a problémák megoldódnak addigra újra szinten leszek! ;)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14459) baphomet válasza e00dgy (#14458) üzenetére


baphomet
senior tag

A megszerzett tapasztalat rengeteget számít. Kb. 6 hete indultam újra. Azóta 55 milliós az összvagyonom (hajókkal együtt), megvan a baron és ensign rendfokozat, és 3-4. szinten vagyok a Pilot's Federation rangok mindhárom ágán, úgy, hogy jóval kevesebb időt töltöttem a játékkal, mint anno az elején kezdéskor, és még a Munfayl Labornak is besegítettem, amikor belefért.

[ Szerkesztve ]

(#14460) rtitusz válasza baphomet (#14459) üzenetére


rtitusz
őstag

CQC Béta gameplay. :D

(#14461) macy válasza rtitusz (#14460) üzenetére


macy
addikt

Bazz, majdnem elkezdtem várni, hogy mikor töltődik be a videó :D

(#14462) RichieTri válasza rtitusz (#14460) üzenetére


RichieTri
senior tag

No para...
X1-en 1x próbáltam cqct. Ugyanez volt kb 5 percig és kikapcsoltam 😁 és itt elvileg nem beta

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14463) gigafun


gigafun
senior tag

Na végre.
12135 plusz kb 3-4000 PP-s hajó lelövése után végre sikerült. :DD :DD :DD

(#14464) rtitusz válasza gigafun (#14463) üzenetére


rtitusz
őstag

:C :C :C :R Gratula! Egyszer talán nekem is meg lesz az Elite, most kicsit leragadtam Dangerous-ben.

(#14465) duvi válasza gigafun (#14463) üzenetére


duvi
nagyúr

Giga Gratula :D :C

(#14466) orientcx válasza gigafun (#14463) üzenetére


orientcx
őstag

:C :K :C
Ez illik a Fed pilótákhoz, gratulálok! :K Újabb csapás a császári Clipper huszárok büszkeségére! :C
Hiába, no, csak a birodalmi hajókon mutat jól a mostly harmless embléma(amit persze kivétel nélkül mind egy-egy persil-es dobozban találtak.(és most baphomet kolléga ne álljon elő azzal az átlátszó kifogással, hogy újra kezdte, meg minden, mi Fed szájhősök ezt az apró, jelentéktelen momentumot úgysem vesszük figyelembe) :N :D
-
Amúgy azt azért sérelmezem, hogy mindenki amikor valamiben elit lesz, kap egy ilyen szép üdvözlő képernyőt, kivéve engem. A combat elitté válásom az konkrétan úgy történt, hogy kikapcsoltam a gépet mint deadly, majd mikor megint beléptem, már elite voltam. De később, amikor a kufár elite címet gürcöltem össze, akkor sem gratulált senki, épp hogy azt nem tették hozzá az előléptetéshez, hogy nesze baaazm*g, demosmáá húzzááinnen, gyökér! :(((
(jó, jó, a bolhapiacon vettem a címeket, de akkor már nem is jár az üdvözlő képernyő? ez diszkrimináció! Különben is, egy kereskedői címhez kereskedéssel kell hozzájutni, és én pont ezt tettem a bolhapiacon. Ez így logikus, igazán nem értem, mi ezzel a probléma) :F
-
Viszont most komolyan még egyszer gratulálok :R

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14467) pcnet válasza gigafun (#14463) üzenetére


pcnet
addikt

Grat Mester! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14468) rtitusz válasza orientcx (#14466) üzenetére


rtitusz
őstag

Ez a kis kitűző az 1.3 óta van, te Combat Elite jóval előtte lettél, a kufárkodós rangodról nem tudok infót.

(#14469) orientcx válasza rtitusz (#14468) üzenetére


orientcx
őstag

A combat elite tényleg régebben volt, de a kufár elite már éppen utána lett meg. Mikor elkezdte kiírni a százalékokat(márpedig azt az 1.3 kezde), asszem tycoon 98%-on voltam, tehát az uccsó 2 teljes százalékot már az 1.3 alatt abszolváltam. És mégsem üdvözölt senki...brühühű :(((

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14470) Htibimor válasza gigafun (#14463) üzenetére


Htibimor
senior tag

Óriás gratula! :C :R Hamarosan követlek!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14471) baphomet válasza orientcx (#14469) üzenetére


baphomet
senior tag

Nézted akkor a postádat? A előléptetéssel járó csinnadrattát levélben kapjuk meg.
Ahogy én is az Expert ranghoz, ami csak azért nem Elite, mert újra kezdtem a játékot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14472) Htibimor válasza baphomet (#14471) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szerintem, ha nem csal az emlékezetem az 1.3 előtt nem volt levél.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14473) Sylc válasza orientcx (#14469) üzenetére


Sylc
senior tag

Egyszeru a dolog, menj be a rangokhoz, csinalj screenshotot, ha ott a ket Elite, kapsz tapsot :D

Mellesleg T9 vs Sidewinder pvp-re meg mindig varom a setupodat, 2 het mulvara beszeltuk meg :D

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14474) rtitusz válasza Sylc (#14473) üzenetére


rtitusz
őstag

Ú, azt nézni akarom, a durva hogy ötletem sincs ki kerül ki győztesen. :D

(#14475) gigafun


gigafun
senior tag

Köszönöm mindenkinek. Hét és fél hónapig stüttyögtem, már azt hittem, sosem jutok el idáig aztán a végén beköltöztem CZkbe és két nap alatt 83%-ról feljutottam. Csak az volt néha nehéz, hogy a sok kis szir-sz@r között találjak dangerous/deadly/elite célpontokat.
Azt hiszem, most elmegyek felfedezni. :)

(#14476) Sylc válasza rtitusz (#14474) üzenetére


Sylc
senior tag

Jelen allas szerint en, mert mikor Dui nem volt szomjas, meg nagyon akkart alazni SW-el, tegnap kicsit tisztabb tekintettel (nyomatekosan a "kicsit"-en) mar megfutamodva Viper-ert kialtott :)

Nem hiaba elrettento a T9.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14477) orientcx válasza baphomet (#14471) üzenetére


orientcx
őstag

"Nézted akkor a postádat? A előléptetéssel járó csinnadrattát levélben kapjuk meg"
-
Néztem én, és ha csak nem az a sárga színű üdvözlőlap számít gratulációnak, amin egyúttal arra is megkértek, hogy fizessem be azt a 14.629 Ft villanyszámlát, akkor nem kaptam "csinnadrattát". Ja, de, mert küldtek még egyet egyet a telefonszámlával is....jobban meggondolva ezek állandóan gratulálnak nekem :U
-
"csak azért nem Elite, mert újra kezdtem"
-
Mint már mondottuk, ez átlátszó kifogásnak minősül, egy igazi Fed szájhős ha újra is kezdi, másnap már megint elite lesz(mert megint kimegy a bolhapiacra, és megint vesz a kis kínaitól egy újabb elite címet. És ne gyere olyan együgyű szöveggel, hogy az ilyesmit a harcmezőn kell kiérdemelni, mert ez csak valami avítt birodalmi felfogás) :) :) :)
-
-
Sylc - "Mellesleg T9 vs Sidewinder pvp-re meg mindig varom a setupodat, 2 het mulvara beszeltuk meg"
-
Jól értem, mi megbeszéltünk valami párbajt? Most már tényleg le kéne jönnöm az onion head-ról, mert kicsit beszívok, és máris kihívom a fél thargoid flottát(még az kéne, hogy elfogadják a kihívást)
Mindenesetre ott leszek!....izé.....majd ne lepődj meg, néhány spoilert felszereltem a Sidewinderre, mert adok az esztétikára, és egyesek szerint a gép kicsit hasonlít a Pythonra, de ez ne tévesszen majd meg... :N

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14478) e00dgy válasza Sylc (#14476) üzenetére


e00dgy
aktív tag

:D

Maradjunk az SW-nél. :) Aztán majd meglátjuk. :D

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14479) Sylc válasza orientcx (#14477) üzenetére


Sylc
senior tag

Az esemenyek kb igy folytak TS-en:

valaki: Dui Flynthnek lesz harci T9
Dui: azt fel kezzel reszegen sidewinderrel lezuzom
Flynth: kell meg 2 het a trade elitre, utana mehet
Dui: olyan reszeg vagyok, mindjart resetelem az accom
Duvi: ne tedd, mert Taviloba kell eletkepes vadasz, aki megvedi a hararokat
Dui: nem megy a record, ujrainditom elitet
Duvi: figyelsz ram Dui?
Dui: megy a record, itt a YT link

... (fel ora mulva)

Dui: stock sidewinderrel kiszedek 3 vipert

... (fel masodperc mulva)

Dui: meghaltam

masnap:

Flynth: Dui akkor logsz egy PVP SW vs T9-el
Dui: ilyenre nem emlekszem, de legyen inkabb viper

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14480) Sylc


Sylc
senior tag

CQC:

TD:
Cellovolde, az eleje 6 masodperc volt, mire rajottem a kondor papirbol van, kell egy csali meg 3 aki lelovi az uldozoket, egesz jo

DM:
Ilyen papir gepekkel inkabb csak fun lovolde, nem latom sok ertelmet

CTF:
taktikailag sok van benne, sajnos ki lehet vinni self distract tavra a zaszlot, utana onnan mar senki nem hozza vissza (mas jatekban ha nem tartja senki a zaszlot, akkor 45 masodperc mulva visszamegy a helyere), szamomra ez a legelvezetesebb mod

Jo lesz ez a CQC de ugyanaz van vele mint a wowos pvp-vel, mivel nincs a ketto kozott erdemi atjaras, valaki ezt, mas pedig azt fogja preferalni, kb jatek a jatekban...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14481) baphomet válasza orientcx (#14477) üzenetére


baphomet
senior tag

"Jól értem, mi megbeszéltünk valami párbajt? "

Sylc kolléga hozzászólásaiból kihámozva e00dgy volt az a bátor Sidwinderes kihívó. Lám-lám, a sok szájhősködés mégis meghozta jutalmát. Most már bárki szájhősködik, mindenki azt gondolja majd, hogy te voltál az. ;) Hajóba is pattanok gyorsan és magadra haragítom a fél birodalmat. :)

(#14482) orientcx válasza Sylc (#14479) üzenetére


orientcx
őstag

Gyönyörű kollégiumi éveket idéző párbeszéd, csak így tovább! :C

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14483) rtitusz válasza Sylc (#14480) üzenetére


rtitusz
őstag

Tegnap egyszer a zászló egy aszteroida belsejébe került valahogy, és onnan se lehetett sehogy se kivarázsolni. :D Amúgy szerintem is a Capture the flag a legizgalmasabb játékmód.

(#14484) baphomet válasza rtitusz (#14483) üzenetére


baphomet
senior tag

Most, hogy már elég nagy a merítési alap valószínűleg nem fordul elő ilyen, de a zárt béta alatt a "finomra hangolt" matchmaking simán bepakolt 1 a 4 ellen deathmatch-be rank1-esként. Na az volt az izgalmas. Egy agyaggalambnak több esélye van.

(#14485) orientcx válasza baphomet (#14481) üzenetére


orientcx
őstag

"Lám-lám, a sok szájhősködés mégis meghozta jutalmát. Most már bárki szájhősködik, mindenki azt gondolja majd, hogy te voltál az"
-
őőőő....izé,,,,lassan nekem is meg kellene fontolnom az újrakezdést egy másik névvel...egy egy másik univerzum egy másik galaxisában :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14486) e00dgy válasza Sylc (#14479) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Nem VIper volt, Cobra MK3 , 3db... :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14487) Sylc válasza orientcx (#14485) üzenetére


Sylc
senior tag

oh my bad, kevertelek Duival, bocsesz :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14488) Sylc válasza rtitusz (#14483) üzenetére


Sylc
senior tag

Tegnapi hibak:

Party szervezese leanyalom, mint egy mezei winggel megkerkezni egy bazishoz, mindig valakinek ujra kell inditani a progit hogy kapjon inviteot.

Team deathmatch, 3v0 :) El is kezdtuk loni Anatront :)

Zaszlo a meteorban / palyan kivul ragadt

Waiting for match - 11 utan mar eselytelen volt meccset talalni.

A kedvencem pedig 3am belepunk meccsre, (TD) csak Anatron jut be, ketten kilepunk fomenube, ujra krealjuk a csapatot, belepunk ugyanabba a meccsre, ahol 2v2+1 es felallas van (Anatron latott es olt minket - ellen oldalon, mi pedig nem ot, nala 0:0 az allas, nalunk 3-12, halalok szama 7-el tobb nalunk, mint a ket latszodo ellenfelnel osszesen)

Ettol eltekintve szerintem nagyon hangulatos a CTF, a SW nagyon lassu, az eagle kb kozpes mindenben, gyenge es rosszul fordul, a kondor az en stilusomnak legjobban megfelelo gepszorny.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#14489) rtitusz válasza Sylc (#14488) üzenetére


rtitusz
őstag

A Condor nekem is a kedvencem, igaz, hogy félig még nedves papírmaséból van a hull, és a pajzsa csak dísz, de ilyen kis mérgezett egér, mint a 2,5L-es turbós Honda Civic. :D Hit and RUN!

[ Szerkesztve ]

(#14490) gigafun válasza Sylc (#14488) üzenetére


gigafun
senior tag

Én csak 10 percre léptem be reggel a CQC-be. Két DM-et próbáltam játszani, az első akkor ért véget, amikor beléptem, a másodikban pedig nem láttam senkit, pedig nyolcan voltunk. Ráadásul ott volt cmdr. fdev elewis is, akire már hegyeztem a lézereimet, erre sehol senki. :)

(#14491) orientcx


orientcx
őstag

Nem tudja valaki, hogy kb mikorra várható az 1.5 a Corvette-el? Mert próbálnám úgy időzíteni, hogy akkor járjon le a 4 hét, ami után már jár a prismatic shield :F

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14492) rtitusz válasza orientcx (#14491) üzenetére


rtitusz
őstag

November vége, December szerintem. A Horizons meg ilyen január-február?

(#14493) baphomet válasza rtitusz (#14492) üzenetére


baphomet
senior tag

A Horizons november vége - december közepe (2015. Holiday, állították a Gamescomon, és azóta is), úgyhogy az 1.5 valamikor november elején-közepén érkezhet.

(#14494) orientcx


orientcx
őstag

köszi a válaszokat, akkor még nem kell kapkodni

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#14495) rtitusz


rtitusz
őstag

Csak nekem fagy ki minden kb. 3-4. CQC meccs? Kép megáll, hang megy tovább, meg a játék is a hangok alapján.

baphomet, nem tudom miért hittem azt hogy csak jövőre kapunk horizons-t. Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#14496) baphomet válasza rtitusz (#14495) üzenetére


baphomet
senior tag

Ebben az egyben bízom is a Frontierben. A beígért határidőket eddig mindig tartották, még akkor is, mikor jobb lett volna, ha nem. (1.2-es kiadáskori bughalmaz :(( )

[ Szerkesztve ]

(#14497) RichieTri


RichieTri
senior tag

Szerintetek 2 turreted 3as beam tud-e olyat mint 2 turreted 3as pulse meg egy gimballed 3as beam?
Jelenleg az utóbbi van 2med gimb cannonnal. Arra gondoltam,hogy teszek még egy large cannont és a lasereket kimaxolom. Viszont a 2 turreted pulse nagyon bejövős egész Vultureig mire ráfordulnék már el is intéztem...szóval megszoktam a tornyokat naa😊
De mondjuk talán egy 2gimb large beam meg a többi cannon (2med1larg) lenne a legjobb a Pythonra

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14498) Necc válasza RichieTri (#14497) üzenetére


Necc
addikt

Papirforma szerint a 3D/T beam dupla annyit sebez, mint a 3F/T pule/burst. [link]

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14499) RichieTri válasza Necc (#14498) üzenetére


RichieTri
senior tag

Köszi!

Erre nem is emlékeztem, hogy itt vannak ilyen adatok.

Ezek szerint egy 2large turreted pulse+1large gimb beam+2 med gimb cannon össz ereje:82MJ--- ez a jelenlegi felállás.

a 2 gimb large beam + 1 large gimb cannon+ 2 med gimb cannon össz ereje:99 MJ--itt a gimb laserek miatt csökkenne a hatékonyság, hiába az A-s trhrusterek...mégiscsak Python

viszont ha a 2 large beam már turreted akkor az össz output "csak" :79MJ

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14500) feldeci válasza RichieTri (#14499) üzenetére


feldeci
tag

Nekem az a tapasztalatom a beammel, hogy az isten distributora sem elég hozzá, 4 pip weapons esetén sem. Én is éppen nézem hogyan szereljem a Pythonom reput húzni, szerintem ez lesz belőle. Bár mire az Imperial Cutterből lesz valami..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.