Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41546) DonMaster válasza Flashget (#41540) üzenetére


DonMaster
addikt

látod , a XXI az szerintem is jo, stárban stár az inkább ilyen tehteség kutato szerüség, nem neveznám annak ami, persze ettöl függetlenül jonak jo, de igy akkor belehet irni a többi tehetésg kutatot is, amik mennek. avval már a lista egyböl meg lesz 5-re. De van téynelgesen pár müsör mint te is felsoroltad, amik jok, persze van sok ami nem az, és itt az esti filmeket nem veszem alapul mert ugye azok mikor milyen de soha sem ugyan az. .De nem guy értem , hogy sok jo van, mert mostanában én is más csatornákat szoktam nézni, persze van pár amit ezeken. de a cool-on vannka jo sorozatok, bár most az rtl-n péntekenként ez az uj sorozat amit a filmböl vettek ötletet az nekem tetszik. Az más kérdés, hogy van jo pár sazr müsör,is. de ettöl még nem kell meg békjozni a csatornát gunynével, persze lehet, mindnekinek saját véleménye, de az nem mondhato jo véleménynek, hogy gunyolsz egy csatornát mert szerinted szar müsörök mennek rajta közben emg már több éve nem is nézted, nem objektiv vélemény, De ez már nagyon nem a Topicba tartozo téma, igy nagyon off már,
okt1-ig vana Digi-nek ideje emg egyezni velük?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.