Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) Dracula72 válasza RoyBatty (#42695) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nincs hűségidőm, akkor felháborodtam volna :)
Köszönöm, hogy írtál.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#42702) trec12 válasza Flashget (#42698) üzenetére


trec12
addikt

Majd berakja a Fox-ot (esetleg HD-ban is plusz csomagban) aztán csönd lesz. :) A Digifilm is jöhetne HD-ban. No meg a Sport2 HD kellene még ez így frankó lenne 2x annyi vajna féle csatorna helyett. :K Szavam nem lenne. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42703) Boond válasza Flashget (#42698) üzenetére


Boond
addikt

Megjegyzendő: "A UPC Direct kínálatbővítése során az eddig elérhető csatornák közül egy sem kerül ki a szolgáltató kínálatából."

"az rtl spike esetleg jöhet,"
Az rtl-nél vajon miért nincs vmilyen "gúny"név? Csak kérdem :P

"a maradék x meg nekem nem kell."
Ez aztán jó érv lesz :D :DDD xd

[ Szerkesztve ]

(#42704) nfsu17 válasza Boond (#42703) üzenetére


nfsu17
veterán

amúgy a digi jó drágán méri az hbo max packot, erre most néztem rá jobban.
listaáron 3600 ft, amiben NINCS benne hbo go.
Előző szolgáltatómnál is kb ennyi volt a listaára, de abban már benne volt pluszban a:
-cinemax 2
-hbo go
-hbo HD
Azért az úgy már nem mindegy.

300 ft helyett szerintem ha 500 lenne a digifilm, de HD lenne, szerintem annak is többen örülnének.
ha már romániában van hd-ben

(#42705) jaroslav válasza sityupityu (#42696) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Ritkán szoktam kalapot emelni valaki előtt, de te tényleg a frappáns vissza válaszok Nagymestere vagy :K

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42706) jaroslav válasza trec12 (#42702) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Gyakorlatilag ezekkel a változtatásokkal, szinte hibátlanná válna a Digi kábelszolgáltatása.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42707) Flashget válasza Boond (#42703) üzenetére


Flashget
félisten

Az rtl-nél vajon miért nincs vmilyen "gúny"név? Csak kérdem

miért a retek klub elnevezés, nem elégíti ki a vágyaid? ;]

Realme GT Master Edition

(#42708) Flashget válasza trec12 (#42702) üzenetére


Flashget
félisten

egyetértek.
De a Digi ezeket pont leszarja évek óta. Viszont olyan még nem volt a tudtommal, hogy egy bizonyos csatorna az ország kb. 70)-t lefedte az ne lenne náluk.
UPC kábel, UPC műholdas, Telekom kábel és műholdas, Mindig Tv, Tarr, Telenor MyTv ezek az ismertebbek és számtalan kisebb szolgáltató van még.
Volt valamilyen MKSZ (nem a foci) szövetség féle...hát úgy tűnik nem nagyon maradt egyben ;)

Realme GT Master Edition

(#42709) Patrik1995


Patrik1995
csendes újonc

A DIGI Facebook oldalán kérdezte valaki azt, hogy lesz-e RTL Spike.

A DIGI szokásos válasza (nincs tudomásunk...) után egy kommentelő válasza:

,,Szia x ! Csiripelték a madarak : várd meg a decembert,és a digi közzé fog tenni valamit!"

(#42710) Flashget válasza Patrik1995 (#42709) üzenetére


Flashget
félisten

én meg azt, hogy gyakorlatilag teljes Bp. területén nem volt adás egyik kerületben sem. ;)

Realme GT Master Edition

(#42711) Boond válasza Flashget (#42707) üzenetére


Boond
addikt

Akkor átfogalmazom, ha olvasok akkor csak hörgőcsőt olvasok rtl-es vagy más megjegyzést nem nagyon. De lehet ez ilyen kötelező sallang, kötelezően utálni kell...

Amúgy nekem aztán édes mind1, csak feltűnt a jelenség...

"Volt valamilyen MKSZ (nem a foci) szövetség féle...hát úgy tűnik nem nagyon maradt egyben "
Magyar kábel szolgáltatok Szövetsége? talán ez? már az egy plussz Sz :D

[ Szerkesztve ]

(#42712) dh66e válasza Flashget (#42710) üzenetére


dh66e
veterán

de ez nem igaz.

(#42713) yogibear


yogibear
addikt

[link]

Invitel is kihajította a teljes Disco-portfóliót, kellett a hely a hörcsóg kanálisoknak... csak ők nem cicóztak, mint a Digi, hanem az egész ment a levesbe Eurosportostól...
Gondolom lesz öröm arrafelé is...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#42714) dh66e válasza yogibear (#42713) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor ezért kezdtek egy új ügyfeles akcióba.... ;]

(#42715) jaroslav válasza yogibear (#42713) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát ez elég durva :W :W
Kíváncsi leszek a reakciókra...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42716) tupijani válasza Boond (#42711) üzenetére


tupijani
tag

Pont annyira nem kötelező, mint itt butaságokat kommentelni. Igen kevés gondolkodás, valamennyi intuitív érzék és csekéj empátia hozzáadásával rájön az ember (fentebb épp az rtl került szóba ugyan), hogy csak azt szapulja az ember, amelyikkel gondja van. Ha nincs, akkor persze nem tesz ilyet. Mivel ez nem politikai jellegű fórum, ezért nem fogom elmagyarázni, hogy az ingyenesen közvagyonjellegét vesztő kölcsönből vásárolt televízióadók azért nem váltanak ki némelyekből maradandó örömérzetet, mert nem szeretik, ha feleslegesen, botor módon elköltik a pénzüket olyasmire, amire már egyszer adtak (köztv). Érthető, ha valaki Izaurának érzi magát, nem biztos, hogy spílerkedik majd, mert csípi a szemét, mint a csili, ha nem viszi el a primeot a minőség, csak a mennyiség.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42717) Boond válasza tupijani (#42716) üzenetére


Boond
addikt

Nem az érzékemmel van gond...

Amúgy meg én spec egyiket sem szapultam, talán még itt... de amúgy sem annyira szoktam.
na de mind1 ugorjuk a témát...

Amúgy, az itt jelenlévőknek annyira nem lehet gondja a tv2-ővel, mivel a digi csomagja nem is tartalmazza.
(már mint a plusz csatornákat) De tudom nyomatékosítani kell, hogy a csúnya kettes tv :D

"Ha nincs, akkor persze nem tesz ilyet. Mivel ez nem politikai jellegű fórum, "
Mégis bujtatottan ez jelenik meg :D (ami humoros, de hát ettől biztos jobb lesz, ez amolyan varázs szó lehet :) )

Ez a mondathoz gratula, viszont még pár csatit bele foglalhattál volna :D
Amúgy elképzelésem sincs, milyen új csatornákkal rukkolnak majd elő... ha ez tényleg igaz... Esetleg természetfilm, utazás, hasonló kategória is lesz köztük? Mert az ahogy a kabaréban mondják, még megvárom :D (azaz megnézem, mi sül ki belőle... :D)

régen egyébként mentek hasonló filmek is tv2-őn, így akár realitás is lehet, kérdés, mennyire kell nekünk még egy ilyen csatorna, mondjuk ez tartalomban is nagyban függ/het

Más téma spec az m5-nek örülök, ha lesznek rajta jó kis színházi közvetítések :)
régen még vhs korszakban vettem fel 1-1 darabot, ami kedvenc volt :) Valóban hiánypótló, amivel foglalkoznak.

De ilyen vizekre nem hinném, hogy evezne a tv2...

Szóval kíváncsian várom mi lesz lesz-e változás csatornákban, nálunk / a nagyvilágban... :)

[ Szerkesztve ]

(#42718) tupijani válasza Boond (#42717) üzenetére


tupijani
tag

Szerintem félreértettél. De túlélem.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42719) Flashget válasza yogibear (#42713) üzenetére


Flashget
félisten

Amikor a Discokat reptették akkor az Eurosportnak a TF1 volt a tulajdonosa.
Mikor a Disco lett a tulaj érvényes szerződése volt a Diginek a csatornával ami ez év végén lejár. Ezért nem repültek.
A szerződés lejártát tavaly írták ki Digi fb-ra egy kérdést követően mikor a tulaj váltás megtörtént, hogy akkor most repül a csatorna, amit aztán gyorsba töröltek is.
Amennyiben igaz, hogy a retek új csatornája bekerül sajnos megnőtt az esély rá, hogy a Digi is reptetni fog kemény fizetős csatornát. De ha már repteti akkor a Spílert is rakja be.

hát megint lehet türelmetlen várni a december megjelenő új, január 1-től érvényes ÁSZF-t és mellékleteit. ;]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42720) Flashget válasza dh66e (#42712) üzenetére


Flashget
félisten

persze, mert nem mind a 23 kerületből írt be valaki fb-ra nmivel ennyi kerületben nem szolgáltat kábelen a Digi.
csak kb. 10-ből..ami már elég nagy gebaszt sejtet.

Realme GT Master Edition

(#42721) Pityu89


Pityu89
senior tag

Rtl spike nem az rtl+ helyén lesz?

(#42722) Flashget válasza Pityu89 (#42721) üzenetére


Flashget
félisten

Egy biztos ez vadi új viacom csatorna a retekkel együtt működve. tehát nem olyan mint a tv2-nél volt, hogy átneveztek csatornákat.
Jön az RTL Spike, Magyarország új tévécsatornája!
de ha kikerül részemről mehet eddig se néztem/néztük.

Realme GT Master Edition

(#42723) Doky1988


Doky1988
senior tag

Hali!

Amiko HD 8140 T2C beltéri...
Problémám, hogy néha csíkozódik az adás, illetve pixelesedik.. HDMI -vel van rákötve ráadásul TV-re..

Ez, hogyan létezhet? Elvileg ennek patikán kéne mennie...
Még ha 100 lábúval lenne rákötve megértem a problémát, de HDMI-vel és nem gagyi HDMI-vel..

Ha szimpla TV-re dugom rá a kábelt akkor semmi probléma nincs.. csak "egyéb" dolgok miatt kellene a beltéri.. :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#42724) Boond válasza Flashget (#42719) üzenetére


Boond
addikt

Remélem nem tesz, már csak azért se ;] :DD

(#42725) rocket válasza Flashget (#42722) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez is a szokasos semat koveti, heti par ora premier musor, millio ismetles (amik nagy resze megy mas csatornakon is),es mindezt orankent 20 perc reklammal.

Jo lenne a piaci befolyassal biro kabelszolgaltatok osszefognanak, es veget vetnenek annak, hogy minden honapban szuletnek uj adok, havi par ora zs kategorias premier musorral.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42726) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ha még nem lett volna... itt is kezdődik...

Az Invitel a Eurosport és a Discovery kidobásával csinál helyet a Vajna-tévéknek

Az invitel IPTV-n szolgáltat, szóval nem értem a kipakolást, nem arról volt szó, hogy az IPTV nem szenvedhet kapacitás hiányban???

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42727) Örni válasza zsolt501 (#42726) üzenetére


Örni
senior tag

Lehet itt is csak nem tudtak megegyezni az árban mint a Fox-nál. Tárgyalgatnak.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#42728) Flashget válasza zsolt501 (#42726) üzenetére


Flashget
félisten

#42713

Realme GT Master Edition

(#42729) Flashget válasza rocket (#42725) üzenetére


Flashget
félisten

Látod meddig volt az összefogás..először az UPC majd a Tarr aztán a T most meg az Invitel hódolt be.
De ha ez így zajlik gyanítom mi sem ússzuk meg...
Kapja rendesen az íveket az invitel is fb oldalon...asszem elkezdem gyártani a kamu regeket én is vagy 50-t mert érzem szükség lesz rájuk decemberben. ;]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42730) dethroner válasza zsolt501 (#42726) üzenetére


dethroner
veterán

Tényleg nem súlyoznak a szolgáltatók, nem mérlegelik a kidobott és az új csatornák értékeit. Darabra meglegyen, oszt jó van.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42731) g0dl válasza rocket (#42725) üzenetére


g0dl
addikt

"Jo lenne a piaci befolyassal biro kabelszolgaltatok osszefognanak, es veget vetnenek annak, hogy minden honapban szuletnek uj adok, havi par ora zs kategorias premier musorral."

Ezek valójában a valódi piaci működés megakadályozását célozzák. Nem az a kizárólagos célja a hörcsögtévének, meg a ratyinak, hogy pénzt keressen az ótvar csatornákkal, hanem annak megakadályozása, hogy más szereplő teret nyerhessen. Ebben persze a megfelelő piacfelügyeleti hatóságnak lenne tennivalója.

(#42732) dh66e válasza Flashget (#42720) üzenetére


dh66e
veterán

Akkora gebasz lehetett hogy meg is oldották.Katasztrófa tényleg.Most jön a digi a csőd szélén???

(#42733) sylas


sylas
tag

Sziasztok!Az mitől lehet, hogy box, ha kikapcs. távirányítóval, mindig frissít és vissza áll az első csatornára?Régen max akkor volt ha boxon kapcsoltam, de egy ideje mindig ha kikapcs frissít és beáll az m1re(az első)!Elég idegesítő.
Vki tud rá vmit?vagy a boxxal van gond, csak az a bökkenő, hogy a másik is ezt csin.

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#42734) tupijani válasza sylas (#42733) üzenetére


tupijani
tag

Több segítséget kapnál, ha a tipust megadnád :) Meg még amennyi információt tudnál adni, hogy pl. milyen bekötés, milyen tv, milyen tv csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42735) nfsu17 válasza sylas (#42733) üzenetére


nfsu17
veterán

az én boxom (típus lényegtelen) pl. akkor áll vissza az első csatornára, ha a menüben az van beállítva.
plusz akkor frissít, ha úgy van beállítva.
menüben jártál már? akármilyen típus is az

(#42736) Flashget válasza dh66e (#42732) üzenetére


Flashget
félisten

Nem.
már csődben van... ;]

Realme GT Master Edition

(#42737) Freezee


Freezee
senior tag

Most nézem kivették a Viasat6, meg a Viasat3-mat? Vagy mi lett velük?

(#42738) sityupityu válasza Freezee (#42737) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálunk a helyükön vannak.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42739) dh66e válasza Freezee (#42737) üzenetére


dh66e
veterán

Jelentsd be hibára.Nálunk megvannak.

(#42740) sylas válasza tupijani (#42734) üzenetére


sylas
tag

Holnapra megnezem

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#42741) Freezee válasza sityupityu (#42738) üzenetére


Freezee
senior tag

Köszi fiúk, eddig megvoltak tegnap véletlen arra tévedtem néztem mi lesz rajta erre tök sötétség se kép se hang. Majd bejelentem, ha jövő héten sem lesz meg.

(#42742) sityupityu válasza Freezee (#42741) üzenetére


sityupityu
veterán

Esetleg csinálhatsz egy új keresést.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42743) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Decemberben jár le a UPC hűségem.
120mbit net, gold csomag + hd + 2box + 1 mediacard. ( mobil )
Erre kb 14.500 forintot fizettem havonta ,most hívtak egy baromi jó hűség hosszabbító ajánlattal :
Azt mondták ,hogy kb 16.000 forintból ki tudnák hozni nekem 2 év hűségre ugyan ezt.
Azt hittem viccel ,mondtam ,hogy köszönöm de nem nagyon érdekel így. (azt mondta nagy kár ,és sajnálja)

Néztem a DIGI oldalát (digi kb 1 éve van behúzva a házba) 500mbit net , nagy tv csomag hd-val + boxok stb... kb 7000 forint lenne havonta.

Ha azt nézzük ,hogy havonta majdnem egy tizessel olcsóbb akkor simán megérné váltani.

Annyit kérdeznék ,hogy ugyan olyan stabil a szolgáltatás a diginél , mint a upc-nél ?
Itt évente párszor elmegy a net/tv ,de gondolom valaki betelefonál ,és javítják pár óra alatt.
A net sebesség állandó ,nem ingadozik.
Nem voltam még digi-s azért kérdezem ,T-s voltam de az ultra béna volt.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#42744) trec12 válasza Spancho (#42743) üzenetére


trec12
addikt

Ne is gondolkozz. A tapasztalatom mondatja ezt velem (több mint öt éve van Digikábelem). Ennyi. Ha biztosra akarsz menni kérdezd meg a Digis lakótársakat a házban mi a tapasztalat! :K Összefoglalót is böngészd át.
Ha megelégszel a 100/50-es nettel - mert neked 120-as volt - akkor 4960 (box nélkül) tv+net+tel. Van kérdés? :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#42745) Varszegig válasza Spancho (#42743) üzenetére


Varszegig
veterán

Picivel több mint egy éve jöttem át a upc-től a digihez. Harmadát fizetem, a net hibátlan, a tv-hez végre nem kellenek az áramzabáló boxok, 6 Ft-ért hívok mobilt. Nem is kérdés, mi a válasz:)

(#42746) Flashget válasza Spancho (#42743) üzenetére


Flashget
félisten

Ha megadod merre laksz (város vagy ha Bp. akkor kerület) akár már itt a topicban kaphatsz pontosabb választ.

Diginél nem kellenek boxok, ha DVB-C tuneres a tévéd. Csak a HBO, Digifilmhez kell, de annál jobb a CI+ ha a tv-d tudja ezt fogadni.

de azzal számoljál, lehet a Diginél nm lesznek Spílerek akik Csilit főznek Izaurának, miközben zenét hallgatnak a Zenebutikon és végül a saját Humor+on jót derülnek. :)

Realme GT Master Edition

(#42747) Boond válasza Flashget (#42746) üzenetére


Boond
addikt

Meg Disco sincs... (már ha van upc-nél nem tom).

(#42748) Spancho


Spancho
őstag

Pest ,Zugló 1144.
De majd még be kell ugranom a UPC-be ,mert van 2 telefon vásárlás is ( havi részletes ) ,de szerintem azoknak nincs sok köze a hűségemhez.
Itt a házba is ki van rakva egy Digi-s 'kapcsolattartó név + telefonszám.(vagy mi)
Szerintem akkor 100% ,hogy már váltok.
Kicsit fura ,hogy kb 10x éve UPC előfizető vagyok ,és kedvesen felhívva akarnak rávenni +2 évre ,úgy ,hogy emelik a díjakat :D
Régebben legalább jó fejek voltak fél év ingyen net stb...

Boond : Szerintem UPC-nél van ,de nem sokat nézek tévét. A család többi tagja miatt kell.
Én max focit , comedy-t nézek.

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#42749) Bluebess72


Bluebess72
csendes tag

Sziasztok!
Kicsit off,de hátha tudtok segíteni. A legkisebb Digi telefon csomagban (talán 200as) mennyibe kerül a németországi vezetékes számok hívása?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#42750) nfsu17 válasza Bluebess72 (#42749) üzenetére


nfsu17
veterán

ászf, 20.o
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.