Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72251) TIT válasza pjen (#72250) üzenetére


TIT
veterán

1 cég,jól tönkrevágják az egészet,igazi kókler banda,lehet odamegyek dolgozni,náluk én se lehetek hülyébb.
M+ vagy valamelyik hasonló tegnap akadozott,megállt 1 mp.-re aztán továbbment megint 1 mp.-ig.

(#72252) trec12 válasza TIT (#72251) üzenetére


trec12
addikt

Mozi+HD; amikor én bejelentettem anno vissza adták rá a rendes bitrátát egy időre, semmi baja nem volt amíg újra vissza nem vették.

(#72253) pjen válasza TIT (#72251) üzenetére


pjen
félisten

Szsrencsére most még a voda sokkal jobb mint a Digi.

(#72254) TIT válasza trec12 (#72252) üzenetére


TIT
veterán

Hát ezaz,hogy mit csesztetik?
pjen: Hallomásból tudom,de nekem a box miatt se kell,meg a hülye román digis elvágta a koaxokat a lépcsőházban,nem tudom mire fel,köze nincs hozzá,azt még a upc kötötte be.

(#72255) pjen válasza TIT (#72254) üzenetére


pjen
félisten

Azt mondják az okosok, nyártól élesedik az össze olvadás, csak ONE lesz. Box vagy kártyá, de vége lesz a jó világnak. Simán ráakasztják a mostani kábeledre. Hogy a minőség marad voda vagy a DIGI szintjére esik majd kiderül.

(#72256) 4Grider válasza pjen (#72255) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor felmondom az utolsó Digis szolgáltatásomat is. Jó eséllyel nem egyedül teszek majd így, tehát remélhetőleg megérzik majd, arról nem is beszélve, hogy kódolással drágábban is fognak szolgáltatni (hiszen onnantól mindenhova kötelező szolgáltatói eszközt tenni). Ha ezt akarják, akkor csak tegyék. Az mindenesetre biztató, hogy az okosok már tavalyra is mondták a kódolás bevezetését...

(#72257) razorka777 válasza 4Grider (#72256) üzenetére


razorka777
veterán

Nekünk augusztusban jár le a hűség.
Megbeszéltük párommal, hogy a TV-t lemondjuk, a net marad. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#72258) 4Grider válasza razorka777 (#72257) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálam itt van az utcában mind a három nagy, ebből kettő optikával, így amikor anno folyamatos routolási gondok voltak a Diginél, akkor léptem nettel a jobbik szolgáltatóhoz. Nagyon nem bántam meg, az új szolgáltató árait ui. lassan utoléri a digi, minőségben, sebességben pedig a fasorban sincs.

(#72259) pjen válasza 4Grider (#72256) üzenetére


pjen
félisten

Nem lesz Digis szolgáltatasod. ONE lesz mindenkinek szerintem. De remélem nem lesz igazam.

(#72260) frici69 válasza trec12 (#72239) üzenetére


frici69
tag

Netre nem panaszkodhatok! 1000/300-as csomagunk van wifi6-os routerrel. Kérhető az 500-as is egy ezressel kevesebbért! Most 936/309 Mbit/s-et mértem.
Tévé képminőség mindenképpen jobb, mint a műholdas (Digi) volt. EPG is sokkal jobb,mint műholdon. Vissza nézést nem használom!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#72261) lornname11


lornname11
csendes tag

Sziasztok!
Régi inviteles modememet szeretném lecserélni (Technicolor TC7230 koaxos). Esetleg lehet kapni modernebbet a DIGI-nél? :F

Könyvekből csupán korlátozott tudást kapunk. Egy igaz tanítónk a tapasztalat.

(#72262) 4Grider válasza lornname11 (#72261) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha wifi6 csomagra előfizetsz, akkor cserélik Huawei vagy ZTE ont-ra. Egyébként csak hiba esetén.

(#72263) Intruder2k5 válasza 4Grider (#72262) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Invitel koax területen ONT-ra?

(#72264) TIT válasza 4Grider (#72256) üzenetére


TIT
veterán

Azért mert kötelező,azért kéne ingyen adni.

(#72265) pjen válasza TIT (#72264) üzenetére


pjen
félisten

Mért lenne kötelező? Ez semmi más, csak egy üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#72266) Jahno válasza 4Grider (#72256) üzenetére


Jahno
őstag

Soha egyik céget sem érdekelte a tömeges felmondás (ami nem nagyon volt) meg egyéb duzzogás.

(#72267) 4Grider válasza Jahno (#72266) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nyilván ha el van határozva a kódolás, akkor nem fognak menet közben változtatni. A voda sem lépett vissza, amikor a használható ügyviteli rendszerét használhatatlanra cserélte, inkább felvállalta az egy-két hetes bezárást és a több éves szopást.
Az tény, hogy a kódolással lehet csökkenteni a műsorszolgáltatók felé fizetendő havidíjakat, hiszen pontosan megmondható a végberendezések száma, míg kódolatlan elosztás esetén csak becsülhető.

(#72268) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Ma jött az emelt számla.
Csak TV előfizetésem van.
3890-ről lett 4470 ft.
E-pack és hűségkedvezménnyel, bár a hűség lejárt februárban.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#72269) TIT válasza pjen (#72265) üzenetére


TIT
veterán

Azért mert ők köteleznek,upc-nél ingyen volt az stb.
adsl is ingyen adta a modemet+az ontot a digi.

(#72270) 4Grider válasza TIT (#72269) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az internet szolgáltatók egy db ethernet végponton kötelesek a szolgáltatást átadni. Ha az egy db ethernet végpont adott, akkor nem kötelesek semmilyen eszközt sem biztosítani. Nem is célszerű szolgáltatói eszközöket használni, hiszen soha vagy nagyon ritkán kapnak biztonsági javításokat, a szolgáltatók és így sokszor a támadók számára is átjáróházak. Arról nem is beszélve, hogy az olcsóságra törekvés miatt jellemzően műszakilag is inkább egy trabant-hoz, mint egy bmw-hez közelítenek.

(#72271) TIT válasza 4Grider (#72270) üzenetére


TIT
veterán

Hát nem mind,mert van 5g-s huawei ont ami jó.
A 10 éves routeremhez se jön frissítés,nem fogok 3 évente újat venni emiatt,főleg mert fel se törték.
Helyem sincs saját routerhez.
Hát a upc ingyen adta a boxot az tuti.

(#72272) pjen válasza TIT (#72271) üzenetére


pjen
félisten

Az elsőt! Ingyen nincs semmi, bele foglalják az előfizu árába. Nekem van 3 vodás boxom, de csak kettőért fizetek, külön. Egyet ad a voda, másként nem lehetne nézni az adást, hiszen kódolt.

[ Szerkesztve ]

(#72273) 4Grider válasza TIT (#72271) üzenetére


4Grider
nagyúr

A UPC-nek kellett letennie minimum egy kábelmodemet, anélkül nem tudott volna a kábelből ethernet végpontot adni. És pont a upc-re hivatkozol, ahol minden második eszközt fejre lehetett állítani távolról? Szerencsére egyetlen általános iskolás alsó tagozatos hülyegyerek sem állt le ezzel szórakozni...
Nem sok évvel ezelőtt egy biztonságtechnikai cég IT auditjánál derültek azon az auditorok, hogy a hiper szuper tűzfalak előtt az egyik szolgáltató puma6-os eszköze volt az egyik bejárat, így gyakorlatilag lenullázva az adott útvonal rendelkezésre állását. Igaz, ezt saját eszközzel nem lehet kiváltani, hiszen a kábelmodemet az isp-nek kell menedzselnie.

(#72274) garga01 válasza nlq (#72242) üzenetére


garga01
senior tag

Szerintem hívj ki egy szakembert (és nem feltétlen a Digit, mert ezt sztem ők is plusz pénzért vállalják csak).
16 felé már sok az osztás, meg a 45 m kábel sem kevés. Itt azért nem árt tudni mennyi (és melyik) van hosszabb kábelen és melyik rövidebben, úgy kell bekötni 1 vagy több osztóba. Mert lehet, hogy túl nagy jeled lesz a közeli végpontokon a távolin meg kevés. Pl. Bp-n őket érdemes keresni, vagy helyileg ha van cég/szerelő megfelelő tudással.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72275) TIT válasza pjen (#72272) üzenetére


TIT
veterán

Hát ezaz.
4GRider: Mire hivatkozzak ha az volt,rubicomnál saját volt.
Amúgy csakk tv volt tőlük és azt nem állították fejre,net fél npig volt a upc-től mert állandóan szakadt,eleve használt modemet hoztak.

[ Szerkesztve ]

(#72276) trec12


trec12
addikt

Valamit kora reggel óta reszelnek, digi.hu-ra ezt adja be:

[ Szerkesztve ]

(#72277) garga01 válasza trec12 (#72276) üzenetére


garga01
senior tag

Most ránéztem, nálam már megy de nem látok szembetűnő változást.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72278) trec12 válasza garga01 (#72277) üzenetére


trec12
addikt

Valóban megy már, csak ide kellett betenni a fórumba. :B Én sem látok hirtelen változást de az új Digi Nekem Csomag akció az kevésbé ütős mint az ezelőtti....

[ Szerkesztve ]

(#72279) yogibear


yogibear
addikt

[link]

az 5G-hez képest akár tízszeres letöltési sebességre képes

Mondjuk a tv adásukhoz még a 2G is sok, amennyire levették a sávszélt.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#72280) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr


Jaj ez úgy hiányzott már.... :)

The Truth is out there...

(#72281) lala666 válasza Lackooo84 (#72280) üzenetére


lala666
senior tag

Szép színes! Nem értem a problémát...:DDD

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#72282) TIT válasza lala666 (#72281) üzenetére


TIT
veterán

Nézd meg a zöldet milyen folt van benne.

(#72283) Lackooo84 válasza lala666 (#72281) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Legalább váltogatnák a csíkok színeit és akkor jó lenne oled képernyőfrissítésnek. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#72284) garga01 válasza Lackooo84 (#72283) üzenetére


garga01
senior tag

Ez most legalább nem a Digi sara volt, lásd: [link]
Egyébként ez egy standard (álló) teszt ábra, nem szokás váltogatni a színeket. De létezik animált is már.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72285) lala666 válasza Lackooo84 (#72283) üzenetére


lala666
senior tag

Azért ne legyél ennyire nagyra vágyó.:P
Beégést akarják tesztelni tuti, fel kell rakni max fényre ők meg segíteni akarnak tesztképpel :D

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#72286) lala666 válasza TIT (#72282) üzenetére


lala666
senior tag

Kicsire nem adunk, nagy meg ugye nem számít!

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#72287) Sonja


Sonja
veterán

Újabb tévécsatorna szűnik meg

"Portálunk úgy tudja, hogy a magyarországi műsorterjesztők (kábelszolgáltatók) már el is kezdték értesíteni ügyfeleiket arról, hogy kikerül a kínálatukból a Comedy Central Family nevű csatorna.

A változást azzal magyarázzák, hogy a médiaszolgáltatótól kapott tájékoztatás alapján 2024. július 6-án megszünteti azt. (A csatorna a Paramount Globalhoz tartozik.)"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#72288) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Kissé összetett kérdésem lesz, de hátha ismeri valaki ezt a csillagállást.

Adott egy cím, ahol jelenleg még Invitel néven szolgáltatnak internetet, de elérhetőek már ott a Digi szolgáltatásai is: (Diginet 1000, Digitel) és DigiTV 104 digitális csatorna, 44 HD csatorna.

Mivel Inviteles terület volt, ezért itt anno talán IPTV lehetett volna, de nem fizettek rá elő, csak a netre. Én viszont most átvinném ide a meglévő Digis csomagom (TV, net, telefon és fun fact: ez is ex Invitel, de én már Digi néven kapom a szolgáltatást IPTV-vel).

A kérdés: ha az ingatlanban bent van az inviteles net valamilyen eszközzel, akkor az ingatlanon kívül kell-e bármit kábelezni, ahhoz, hogy nekem TV-m is legyen vagy csak az eszköz után van erre szükség? A Digi már nem ad ugyebár IPTV-t, csak koaxon (ha jól tudom) és így nem tudom továbbvinni a mostani helyen meglévő IPTV-t, mert csak a meglévőket szolgáltatja tovább, de költözésnél sem tudom továbbvinni olyan helyre, ahol jelenleg nincs IPTV. Legalábbis telefonon ezt mondták ma.

(#72289) garga01 válasza albiosz (#72288) üzenetére


garga01
senior tag

Most az Invitel milyen kábelen szolgáltat ott? Mert volt DVB-C (koax) és IPTV (réz,optika) is az Invitelnél, attól függően min adta. A Digi ugye megvette sok helyen, de korábban itt írta valaki, hogy maradt 1-2 hely ahol még létezik az Invinetwork külön.
Így a fentiek ismeretében lehet megsejteni mit ad a Digi, mert ha ex rezes terület akkor csak IPTV lehet. Ha meg koax és még nem építették ki az optikát, akkor valszeg sima DVB-C-n ad.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72290) fernandos válasza 4Grider (#72262) üzenetére


fernandos
csendes tag

Ilyen esetben amikor WiFi 6 -os csomagra váltanék, akkor szerzödés megszüntetés és új megrendelés vagy a rendszerükben csak átteszik a WiFi 6-os csomagra és valamikor megejtjük a készülék cserét?

[ Szerkesztve ]

(#72291) pjen válasza fernandos (#72290) üzenetére


pjen
félisten

En csak hosszabbítottam és hozták a hatost.

(#72292) albiosz válasza garga01 (#72289) üzenetére


albiosz
őstag

Diginet 1000 az feltételezi az optikát, vagy nem? Igazából engem csak az érdekel, hogy bármilyen rombolás lenne-e a kertben és a házon belül az eszközig (ont?). Az eszköz után szinte mindegy, mert egy helyen lenne az eszköz és a tv, tehát nem kellene hosszú szakaszon kábelt vezetni.

(#72293) TIT válasza albiosz (#72292) üzenetére


TIT
veterán

Hát nem mert régen is ilyen net volt és utp-n jött,úgyhogy tök felesleges pénzkidobás volt+doboz.

(#72294) garga01 válasza albiosz (#72292) üzenetére


garga01
senior tag

Ja azon átisiklottam. Akkor valszeg optika lesz/van. De nem írtad meg, az Invitel most milyen kábelen szolgáltat?
@TIT: sztem kertes házban lakik, ott nincs LAN-kábeles net.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72295) albiosz válasza garga01 (#72294) üzenetére


albiosz
őstag

Kertesbe költözünk, igen. Nem tudom milyen kábel van most, utánajárok. Ha feltételezzük, hogy optika van, akkor mi a helyzet?

(#72296) speter33


speter33
aktív tag

Nézném digi online-on a wtcr-t a sport2-n, erre nincs hang.
Más csatorna jó.
Balf@szok gyülekezete :W

[ Szerkesztve ]

(#72297) albiosz válasza albiosz (#72295) üzenetére


albiosz
őstag

Nem optika.

(#72298) TIT válasza speter33 (#72296) üzenetére


TIT
veterán

M+online meg egész nap megakad aztán kiesik 3 mp.de a James Bond bemutató tv-be is tiszta pixel.
Nem normálisak,az analóg jobb volt 25 éve,igazi kókler banda,ezért kár volt megvenni,persze akkor nem tudják tönkretenni.

(#72299) 4Grider válasza TIT (#72298) üzenetére


4Grider
nagyúr

A digi online minőségben már a román tulajdonú időkben is utolsó volt.

(#72300) Gallmix válasza Sonja (#72287) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Volt értelme?

(#72301) oroszlan1000


oroszlan1000
friss újonc

Sziasztok!
Nemrég vettem egy Amiko HD 8264+ kütyüt. Azt reméltem, hogy gond nélkül youtube-ozhatok vele. Néha megy is, (ráadásul akadozva) de inkább csak üres kockákat nézek. Mi lehet az oka? Köszönettel! :-) A laptopom ugyanazon a ruteren van, azzal nincs gond.

(#72302) szaboi6512 válasza oroszlan1000 (#72301) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ez értékelhetően nem fog menni. Nem érdemes erőltetni...

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#72303) pjen válasza oroszlan1000 (#72301) üzenetére


pjen
félisten

Nekem van 8265+ sajnos ugyanilyen. Nem is használom csak mint digitális videó magnó.

(#72304) RoyBatty válasza oroszlan1000 (#72301) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Gyenge a vas a mai Youtube videókhoz. Ajánlom a Xiaomi TV Box S-t vagy Sticket mint elérhető árú TV okosítókat amiken elfogadható Youtube kliens van.

[ Szerkesztve ]

(#72305) garga01 válasza oroszlan1000 (#72301) üzenetére


garga01
senior tag

Ennek inkább a DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök topikban lenne a helye, a Digihez max annyi köze van, h azt (is) nézed rajta.
Újkorában is egy kínszenvedés volt ezeken a Youtube, de akkor még elment valahogy. Ha Youtube, meg netes cuccokat akarsz nézni vegyél inkább vagy okos tv-t, vagy vmilyen tv okosítót (Chromecast, Xiami, stb...) van az Amikonak is androidos boxa, amiban van tuner, de azt (sem) érdemes Youtube, Netflixre megvenni. Volt olyanom (Amiko A4), használhatatlan bugos vacak volt a rendszere. Az újabbak már lehet jobbak, de bárminemű tv okosító helyett, egy smart tv sokkal jobb szerintem.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72306) oroszlan1000


oroszlan1000
friss újonc

szaboi512
pjen
RoyBatty
garga01
Köszönöm a válaszokat!
Van egy régi laptopom, rányomom a ruterre, meg a tévére, aztán youtub-ozok. :F

(#72307) karesz1978


karesz1978
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne hogy tudnám megoldani hogy egy lakásban van digi kábel előfizetésem de egy másikba telekom csak internet. Utóbbi címen a digi online tvt használnám telefonról de wifin nem tudom átküldeni a képét tvre. MIért nem működhet? A teló mobilnete vodás, a wifi telekomos. Lehet ez a baj?

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#72308) Jahno válasza karesz1978 (#72307) üzenetére


Jahno
őstag

Tűzfal, Miracast, egyáltalán a TV tudja, és hova vannak csatlakozva? Előfizetés mindegy, nem ezen múlik.

[ Szerkesztve ]

(#72309) pjen válasza karesz1978 (#72307) üzenetére


pjen
félisten

Én most próbáltam. Egy Digi netes telóról tudtam tükrözni a digi online adást egy voda netes Tv re. Ha nem tükrözni szeretnéd akkor passz. A T rendszert nem tudom próbálni.

(#72310) garga01 válasza karesz1978 (#72307) üzenetére


garga01
senior tag

Ez nem net függő, inkább vagy a tv-telefon nem látja egymást a hálózaton, vagy az a tv nem kompatibilis a tükrözéssel.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72311) yarod


yarod
csendes tag

pz6t. Üdvözlet. Tudna valaki információt adni, hogy a digi tv műsorai közül mi közvetíti az indycar sorozat 2024-es futamait ? Az első 2 futam még nyomon követhető volt az arena4-n és a match4-n . Előre is köszönöm. Csaknem került át fizetős csatornára ?

[ Szerkesztve ]

(#72312) Lackooo84 válasza yarod (#72311) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én csak azt tudom, hogy ezeken a csatornákon ment eddig, de online fent vannak, szóval biztos, hogy a tvben nem mentek élőben?

The Truth is out there...

(#72313) yarod


yarod
csendes tag

Köszönöm a kérdésemre a választ. Élő közvetítések voltak, többszöri ismétlésekkel.

(#72314) sylas


sylas
tag

Sziasztok
Adott egy Lg tv, amihez kell Ci kártya vagy box.De minden nélkül vannak alap adók Duna m5, m4 sport stb HDben.Voltam bent irodában és az ügyintéző se értette, mivel akkor mindegyiknek kellene lennie. Boxal próbáltam,de nem talált csatornát, csak nem értem , miért nem. Szerintetek csak Ci kártyával lehet jó?Régen azzal használta barátom.

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#72315) Zsolt802


Zsolt802
csendes tag

csak nálam tetű lassú az internet? Mi a tök van Digi Bp. XX. ker optika

[ Szerkesztve ]

(#72316) mcll válasza sylas (#72314) üzenetére


mcll
aktív tag

Csak a HBO, Cinemax, és felnőtt csatornákhoz kell CI modul, az összes többi kódolatlanul jön (most még egyelőre), így a TV-dnek be kellene hoznia, nem kell se box se modul. Ha nem megy akkor a TV-d beállításait nézd át, vagy a boxét amivel próbálkozol.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#72317) mcll válasza Zsolt802 (#72315) üzenetére


mcll
aktív tag

Nálam ok (igaz máshol vagyok). Próbáld meg a modemet áramtalanítani, újraindítani.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#72318) gulyasa válasza sylas (#72314) üzenetére


gulyasa
őstag

Néha LG tévéknél trükközni kell az automatikus hangolással, hogy megtalálja az összes csatornát.
Van amikor elég, ha átállítod a régiót Magyarországról valami más országra.
A másik megoldás, hogy hálózatkeresés módban hangolsz.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#72319) pjen válasza sylas (#72314) üzenetére


pjen
félisten

A boxal nem is talál csatornát, ha box van akkor azon kell csatornát keresni. Dugd be az antennát a tv be és keressél csatornákat.

(#72320) garga01 válasza gulyasa (#72318) üzenetére


garga01
senior tag

Az LG-nél nem kell nagy trükközés, buta és smart LG-k is megtalálják a lenti módon, de az Amiko box is. Régió teljesen jó Magyarországra. Arra kell figyelni, ha szolgáltatók közül lehet választani, az egyéb kell és akkor meg lehet adni a lentit.

LG-n általában ennyi elég, hogy mindent megtaláljon:
Típus: Gyorskeresés
Frekvencia: 330 000 kHz
Minden más automatikus

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#72321) gulyasa válasza garga01 (#72320) üzenetére


gulyasa
őstag

Na pont ez nem igaz.
Számtalan embernél, több LG típusnál előfordult, hogy ilyen paraméterekkel indított gyorskeresésnél csatornák maradtak ki. Olyan is volt, hogy a "birodalmi" csatornák közül az M4 Sport rendre hiányzott a találatok közül.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.