Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Tamás34 válasza mivamma (#29999) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi a választ! Ezt, hogy érted, hogy grátiszba adja? Hisz 6000Ft körüli összeget fizet ezért a csomagért! Meg nem a TV hibája, hogy kockásodnak a csatornák! Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de nem ismerem a Digi szolgáltatás!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#30002) Tamás34 válasza unravel (#30000) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszönöm a válaszodat!
Az lesz, át megyek és átnézem a kábelezést! Idős házaspár, pont azok a csatornák lettek rosszak amit nézni szoktak! Eddig jó volt!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#30003) mivamma válasza Tamás34 (#30001) üzenetére


mivamma
senior tag

Úgy értettem, hogy másik szolgáltatók úgy csinálják, hogy csak akkor van digitális adásod, ha bérelsz tőlük STB-t. Gondolom nálad is így van. A DIGI csak akkor foglalkozik a digitális hibával, ha tőlük veszed a STB-t. De mindentől függetlenül adja a digitális adásokat is, aztán ha valakinek alkalmas a TV ennek vételére, akkor örüljön, te támogatást nem nyújt rá.

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#30004) Tamás34 válasza mivamma (#30003) üzenetére


Tamás34
senior tag

Értem! Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#30005) Watt25 válasza Tamás34 (#29998) üzenetére


Watt25
veterán

És az, hogy lehet, hogy sima kábel van bedugva hátulra a TV-be és fogja a digitális adásokat?
Furcsa dolog ez a szabadság, igaz? :)

Cserébe a Digi digitális csatornát csak akkor javít ingyen, ha bérelsz tőlük STB-t, egyébként lepattint, vagy fizess. De milliószor ki volt már tárgyalva, analóg hibára kell bejelenteni (szemcsés), aztán amikor a szerelő kijön, megbeszélni vele.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#30006) Tamás34 válasza Watt25 (#30005) üzenetére


Tamás34
senior tag

Okés! Köszönöm! Furcsa bizony! :) UPC-nél nem így működik! :(

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#30007) TeeJay válasza mivamma (#29997) üzenetére


TeeJay
félisten

LG weblapján a típus alapján próbáltál már szoftverfrissítést?
van rá 2014 augusztusban kiadott FW, én megnézném hogy javít-e a helyzeteden

teljesen más kérdés
nem tudjátok hogy lesz-e a DIGI digiális kínálatában RTLKlub HD valamikor?
vagy kb. sose számítsunk rá az RTL2 kihagyása után?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30008) ubyegon2 válasza Flashget (#29959) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nézik, a HÍR24 a legjobb hiradó este! :) Csak nem nézheti mindenki az M1 hiradóját! :P

[ Szerkesztve ]

(#30009) digikábeles válasza dni (#29992) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Szia! Itt találsz egy kicsit részletesebb leírást a felvevőről. Nekem 3 éve megvan, és nagyon szeretem. A Panasonic DVD felvevőt váltottam le vele, mert gondok voltak vele, és nem tudott HD-ban rögzíteni.Úgy van ahogy mondod, egy műsort nézel,egy másikat rögzítesz, sőt az élő műsor megállítható, visszatekerhető. Az ennél újabbak már két műsort is tudnak rögzíteni egy időben. Tudom, vannak ennél sokkal olcsóbb nevesincs boxok, először én is olyat akartam venni, de most már örülök hogy másként döntöttem.

(#30010) Flashget válasza digikábeles (#30009) üzenetére


Flashget
félisten

a felvevőd száma megegyezik a tv-vel és annak dupla tuneres verziójával.
tehát a samsung szinkronban adja ki a lejátszóit a tv-vel és árban is követik egymást.

Realme GT Master Edition

(#30011) Flashget válasza mivamma (#29999) üzenetére


Flashget
félisten

Azt hiszem kb 10700 ft a kijövetelük

Ezt hol olvastad? mert valójában digitális hiba esetén 2500Ft a kiszállási díj, de ahogy előttem írták analóg hibát kell bejelenteni a többit már a szerelővel kell megbeszélni.

Realme GT Master Edition

(#30012) mivamma válasza Flashget (#30011) üzenetére


mivamma
senior tag

Mivel öcsémnél mi is a digitális adókkal szívunk, megkérdeztük. Ha nincs STB és szeretnénk ha kijönnének digitális hibára, akkor 10700. De jogos, ha analóg hibát jelent be az ember, úgy olcsóbban meg lehet úszni.

De az is lehet, hogy rosszul emlékszem, mert most utánaolvasva, mindenhol 2500 ft-ot látok.

[ Szerkesztve ]

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#30013) Flashget válasza mivamma (#30012) üzenetére


Flashget
félisten

aktuális ÁSZF-t nézzed meg! De még csak ilyen tétel sincs benne semmire.

Kiszállási díj 2.500F

analóg hibánál a kiszállási díj 0Ft!

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#30014) zsolt501 válasza mivamma (#30012) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha van CI+ -os modulod a Digitöl akkor a Digitális adásokhoz is ingyenes a kiszállás probléma esetén, ha kiderül hogy az ügyfél hibája miatt volt a gond akkor is fizetni kell az analóg esetén is, de ha nem akkor ingyen javítanak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#30015) Flashget válasza zsolt501 (#30014) üzenetére


Flashget
félisten

csak amiatt mennek ki amire szól az előfizetés..ha Digifilm miatt van CI+ akkor csak annak a hibája esetén él a 0Ft nem a teljes digitális csatornákra.

Realme GT Master Edition

(#30016) zsolt501 válasza Flashget (#30015) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem még van digitális csomag előfizetésem ez mellett.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#30017) Flashget válasza zsolt501 (#30016) üzenetére


Flashget
félisten

digitális csomag
az meg hogy, mert nincs ilyen a diginél...Film csomag olyan van, de csak azokra vonatkozik a 0Ft-os kiszállási díj.
olyan van, hogy valaki bérel egy beltérit mondván a régi tévén akarja nézni a digitális csatornákat.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#30018) kovta23


kovta23
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni! Nekem egy kaon na 1600 hd boxom van. Valaki tudna abban segíteni, hogy tudok rögzíteni adást, milyen és mekkora külső adattárólót lehet rákötni és hogy milyen formátumban rögzít. Esetleg tud e lejátszani külső merevlemezről filmet vagy csak amit felvettünk. Előre is köszi nektek!

(#30019) c41r0^


c41r0^
őstag

Sziasztok!

Ugye jól tudom azt, hogy ha Digi+ analóg csomagot rendelek (CI modul ill. STB nélkül) és a TV-m modern DVB-C tuneres (Samsung 40LEC650), akkor az analóg mellett az összes digitális adást (beleértve a HD csatornákat is) tudom fogni a koax kábelen, kivéve természetesen a kódolt (HBO, DigiFilm, stb.) csatornákat?

Néztem a telefon szolgáltatásukat, létezik, hogy nincs olyan lehetőség, hogy havi fix átalánydíj fejében (mondjuk 3000 ft) csúcsidőn kívül korlátlan ideig lehetne beszélni belföldi vezetékes hálózaton? Ehelyett azt látom, hogy egységesen 6.25 ft percdíj van. Jó, mondjuk havi szinten beszélnénk kb. 600 percet, tehát nem egészen 4.000 ft lenne így a telefon a díja / hó, tehát ez még vállalható, csak furcsa, hogy telefonnál nincs semmiféle kedvezmény, ahogy látom.

Természetesen Okos csomag lenne majd kötve náluk (tv + net + telefon), új előfizetőként.

Köszi előre is!

(#30020) br.rak válasza c41r0^ (#30019) üzenetére


br.rak
őstag

Igen, nincs külön digitális csomag, ha van dvb-c tuneres tv-d akkor jönnek a digitális adók mindenféle plusz díj nélkül ( kivétel, digiflm hbo-k és felnőttcsatornák)

Telefon: Nem lenne egyszerűbb voip-pal megoldani, mint +x ezret fizetni? (nézz szét a voip-os topic-ban, kedvezőbb percdíjak vannak általában)

[ Szerkesztve ]

(#30021) andrasferenc válasza br.rak (#30020) üzenetére


andrasferenc
tag

Kicsit tájékozatlan vagyok ezen a téren.
Ez milyen lehetőséget jelent?
"Telefon: Nem lenne egyszerűbb voip-pal megoldani, mint +x ezret fizetni? (nézz szét a voip-os topic-ban, kedvezőbb percdíjak vannak általában)"
Hogy lehet ezt a Diginél kiviteleznél? Meg lehetne tudnia egy laikusnak?

(#30022) c41r0^ válasza br.rak (#30020) üzenetére


c41r0^
őstag

köszi a választ és a VoIP tippet, kicsit beleásom a témába magam

Így elöljáróban hirtelen ezek jutottak eszembe, meg kell néznem, hogy van-e olyan VoIP szolgáltató, aki

1., olcsón ad "bérbe" vezeték nélküli (ill. elég, ha a dokkoló vezetékes, de van mobil telefon része) VoIP készüléket a szolgáltatása mellé, vagy inkább megérné kb. 20K-ért venni egy saját telefont. A PC-s VoIP kliens program nem lenne alternatíva.

2., ha Diginél fix IP-t kérek és saját routeren megnyitom a szükséges SIP portokat a voip szerverhez történő regisztráláshoz, akkor elkerülhetem-e a VoIP szolgáltató által szolgáltatandó külön voip routert

3., kérdés, hogy a DIGI egyéni előfizetők számára priorizálja-e (QoS) a VoIP csomagokat a saját hálózatán (én a routeremen ugyan be tudom állítani, de utána már a netszolgáltatón múlik); magyarul jó lenne-a minősége a szolgáltatásnak

kicsit beleások akkor a témába, bár szerintem kényelmi okokból (és szolgáltatás-elaprózódás miatt) nem annyira van létjogosultsága a VoIP-nek, főleg, ha emiatt több hálózati eszköz kell

(#30023) br.rak


br.rak
őstag

Egyszerűbb ha linkelem a voip-os topickokat ( általános, mélyvíz)

A lényeg, hogy hanghívást interneten keresztül bonyolíthatod, hasonlóan mint pl skype ( de pl ott is lehet perceket venni amit felhasználhatsz vezetékes vagy mobiltelefonálásra) , de vannak un. céleszközök iss. Olvassátok a linkelt fórumokat, ott többet tudnak segíteni.

(#30024) Flashget válasza c41r0^ (#30019) üzenetére


Flashget
félisten

csak furcsa, hogy telefonnál nincs semmiféle kedvezmény, ahogy látom.

dehogy nem! digis user, digis userrel tud 0Ft-ért annyit beszélni amíg ki nem szárad a torkuk. ;]

diginél nincs olyan, hogy analóg csomag vagy digitális csomagot választ valaki, kapja mindkettőt mindenki csak a CRT tv-n értelemszerűen nem nézhetőek a digitális csatornák.
Viszont DVB-C tuneres tévén nézhetőek az analóg csatik csak minek..maga a borzalom. :))

Realme GT Master Edition

(#30025) M_AND_Ms válasza Flashget (#30024) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"DVB-C tuneres tévén nézhetőek az analóg csatik"
C tuneresen nem hiszem. Analóg tuneres tévén nézhető csak az analóg adás.

(Figyelem! Kötözködök. ;-) )

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30026) TeeJay


TeeJay
félisten

az a finom hogy számla szerint 3700 a 100/50-es net és 2800 a DIGI TV csomag ennek ellenére ahogy bekerestem a DVB csatornákat DIGI+ csomag jött ki mert nézhetem az összes sport1 sport2 nickelodeon stb... csatornákat is pedig azért 3100-at kellene fizetnem.

szóval havi 300 forinttal jobban járok mivel a tulaj analóg kábelTV-t rendelt vagy mit

lehetséges hogy panelban sem tudják DVB-n csak a DIGI+ csomagot adni hiába hogy olcsóbb DIGI csomagot kérek csak?

ugye FTTH részen olvastam hogy csak DIGI+ kérhető de nem gondoltam hogy panelben is ez lesz
mindenesetre örülök mert pár plusz csatorna és 300forint kedvezmény még így is :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30027) PeterPH válasza TeeJay (#30026) üzenetére


PeterPH
senior tag

Elfelejtették rárakni az aluláteresztő szűrőt a kábeledre.
Haladéktalanul intézkedem, hogy az összes előfizető kábelét ellenőrizzék a Havannán :)

[ Szerkesztve ]

(#30028) M_AND_Ms válasza TeeJay (#30026) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Örülj neki, mert pár nap múlva már nem lesznek a plusz adók.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30029) TeeJay válasza M_AND_Ms (#30028) üzenetére


TeeJay
félisten

Mert miért is?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30030) M_AND_Ms válasza TeeJay (#30029) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mert pár nap múlva kiér a szerelő és rárakja a szűrést

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30031) TeeJay válasza M_AND_Ms (#30030) üzenetére


TeeJay
félisten

ühüm és 140 lépcsőházból (6000lakás) honnan fogja tudni hogy hova menjen?
én nem írtam házszámot meg emeletet sem illetve áprilisban mikor a srác bekötötte miért nem rakott rá akkor szűrőt hiszen sima DIGI csomagot rendeltünk nem DIGI+ csomagot :))
már analógon is bejött a sport1 meg nickelodeon, most DVB-n is jön tehát április óta megy felár nélkül :))

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30032) M_AND_Ms válasza TeeJay (#30031) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ja, hogy nálad már régóta így van. Ez nem derült ki az eredeti hozzászólásodból. Tudnod, kell, hogy bekötés után ideig, óráig mindig több adó szokott lenni szinte minden szolgáltatónál. Hol technikai okok miatt, hol meg egy kis kedvcsinálónak.

Ebben az esetben örülj neki és tényleg ne írj házszámot!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30033) c41r0^ válasza Flashget (#30024) üzenetére


c41r0^
őstag

dehogy nem! digis user, digis userrel tud 0Ft-ért annyit beszélni amíg ki nem szárad a torkuk
ez rendben van, de most pl. UPC-nél csomagban (talán Telefon Silver?) jelenleg havi kb. 3000 ft-ért este 7 és reggel 7 között bármely belföldi vezetékes számot ingyen hívhatok, hasonló akciót kerestem a DIGI-nél, erre írtam, hogy ilyen jellegű nincsen, de mint írtam, végülis mindegy is, mert 500 percnél többet nem nagyon fogunk majd beszélni egy hónapban, és az is ~3000 ft lesz

diginél nincs olyan, hogy analóg csomag
de van, az online megrendelőn így, "analóg kábelTV"-ként tüntetik fel, ha nem kérsz STB-t vagy CI kártyát, és amint kiválasztod a két eszköz közül valamelyiket, "digitális kábelTV"-vé változik a megnevezése, tehát én is ezért írtam, mert ez náluk a hivatalos megnevezése
de a lényeg, hogy megerősítettetek abban (ami régebbről derengett, mikor anno még utánanéztem ennek, de nem tudtam, hogy még mindig így van-e), hogy analóg kábelTV csomag rendelése esetén a DVB-C tuneres TV-vel a kódolatlan digitális adások is jönni fognak - értelemszerűen automata hangolásnál csak a DVB-C tunert fogom végigscanneltetni, hogy az analóg adásokat eleve el se tárolja

[ Szerkesztve ]

(#30034) Flashget válasza c41r0^ (#30033) üzenetére


Flashget
félisten

jelenleg havi kb. 3000 ft-ért este 7 és reggel 7 között bármely belföldi vezetékes számot ingyen hívhatok,

Orbánék kivetett adója miatt lett havi 200Ft az előfizetés pár éve addig 0Ft volt. Hát ezért nincs 3000 Ft-os havi díj.
Gondolj bele sokan csak az okos csomag miatt rendeltek telefont és nem használják a telót, havi 3000Ft-ért a kutyának sem kellene az okos csomag. Volt az 500Ft-os havi díjas na abban volt olyan amit keresel, de ezt a digi megszüntette.

értelemszerűen automata hangolásnál csak a DVB-C tunert fogom végigscanneltetni, hogy az analóg adásokat eleve el se tárolja

hangold be az analógot is mert már többször volt, hogy x időre elment az összes digitális csatorna, de az analóg nem. szóval hangold be azt is legfeljebb nem nézed.
vagy ha van nálad is tartalékban Mindigtv az is jó átmenetileg.

Realme GT Master Edition

(#30035) TeeJay válasza M_AND_Ms (#30032) üzenetére


TeeJay
félisten

FTTB+LAN-os panelban nem is tudom hogy lehet ennyi lakásra szűrőzni egyáltalán
én csak annyit látok hogy a 3.-on van két DIGI nagy kocka szekrény a villanyórában
egyikben a netnek van a switch esetleg ONT másikban meg a TV-nek az elosztója gondolom
na most ide nem tudják a 11 emelet összes koax kábelét behozni, így tippre van egy fő kábel arra meg csillagpontosan rákötik a lakásokat minden szinten a villanyóra dobozban

bár ahogy visszaemlékszem mikor márciuban jött a DIGI-s srác bekötni a TV-t azt mondta könnyű dolga lesz mert csak össze kell kötnie a 3.-on a kábelemet mivel már előtte volt TV régebben csak le lett mondta
leszaladt 1perc múlva jött is hogy összedugta van már TV mérjük meg
bejött a szobába ránézett az eszközével és azt mondta baromi jó erős a jel tökéletes lesz minden

azóta is van sport 1 meg az összes DIGI+ csatorna pedig mi 2800-at fizetünk
:D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30036) Flashget válasza TeeJay (#30035) üzenetére


Flashget
félisten

régebben a HBO miatt jártak ellenőrizni a digisek x időnként a lépcsőházakat, lehet ezzel a szokásukkal nem szakítottak még és akkor kiderülhet a dolog.
x= 6-12 hónap

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#30037) Paal válasza c41r0^ (#30033) üzenetére


Paal
csendes tag

Vegyél Hoppát a Telekomtól, ha sokat beszélsz
3600Ft-ért az összes vezetékes és T-Mobile-os számot ingyen hívhatod 5000 perc erejéig.
Ha kihasználod, akkor még a Digi tripla mellett is megérheti..

[ Szerkesztve ]

(#30038) anrab


anrab
addikt

irkáljátok csak hogy kinél mi meg hogy...

(#30039) trec12 válasza Flashget (#30034) üzenetére


trec12
addikt

Nem tudom miért nem hozza vissza a Digi a korlátlan vezetékest. Még ha egy ezres lenne szerintem az is megérné.
Most nyilván mobilra gyúrnak de arról semmi újabb hír nincsen csak az, hogy aláírták az NMHH-val a szerződést és megkapták az engedélyeket. Ez azt jelenti, hogy akár már szolgáltathatnának is ha lenne min. Most tombol a "4G mánia" a másik 3-nál meg ekindult a UPC mobil is.

[ Szerkesztve ]

(#30040) leslieke válasza trec12 (#30039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hálózatot is kell építeni. Benne lesz az pár évben, mire használható Digi mobilszolgáltatás lehet az országban.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30041) trec12 válasza leslieke (#30040) üzenetére


trec12
addikt

Ha csak nem köt nemzeti roamingot. Akkor viszont félő nem tud olyan árat szabni amit elképzelt...bár a románoknál ez módszer működik persze ott már van saját hálózata is. Kérdés, hogy kötne-e vele valamelyik mert erre nem kötelezi őket semmi. Tudtommal a frekvencia használatot viszont elvileg már fizetnie kell ha szolgáltat, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#30042) barnicid


barnicid
csendes tag

Sziasztok!Kellene nekem valami jó modul a tvbe Smart DTV EuroCAM Conax CA !Sajna nincs rtl 2 őnk,ezzel szeretném kiküszöbölni legalább az egyik tv-n..Tudnátok belinkelni nekem pár modult ami nincs húzós árban..Köszi!

(#30043) Watt25 válasza barnicid (#30042) üzenetére


Watt25
veterán

Azért leírhatnád, hogy mi a terved, mert elképzelhető, hogy így távolból megmondjuk, hogy nem fog menni. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#30044) PeterPH válasza Watt25 (#30043) üzenetére


PeterPH
senior tag

Továbbá ennek mi köze a topic tárgyához?

(#30045) TeeJay


TeeJay
félisten

RTL Klub HD-ről nincs valami infó lesz-e vagy felejtsük el?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30046) Flashget válasza TeeJay (#30045) üzenetére


Flashget
félisten

Ha így folytatódik a retek klub kontra kormány csata az adóval retek sem lesz hamarosan ;)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#30047) unravel válasza TeeJay (#30045) üzenetére


unravel
őstag

Valamikor lesz.
Az is hónapokig tartott, hogy igazi 16:9 legyen. Talán emlékeztek...

¯\_(ツ)_/¯

(#30048) trec12 válasza unravel (#30047) üzenetére


trec12
addikt

Jön az év vége. Ilyenkor csatorna ügyileg szoktak változások lenni szinte minden szolgáltatónál. Viszont ez ma már nem feltétlen törvényszerű....

(#30049) Male


Male
nagyúr

A Digis "Kaon HD box" (NA1600HD) által készített felvételeket valahogy normális formátumra lehet hozni? A kódolatlan csatornákkal próbálkozom, így szerintem mennie kéne. Át tudom venni a gépre, de semmi nem bírja megnyitni ezeket a .TRP fileokat amiket csinál. Gugliztam bőven, de egyik találat sem oldotta meg. A Cypheros TS Doctor-ral jutottam egyáltalán valamire, az eljut a PMT-ig, és bedobja, hogy "PMT invalid or missing", és ennyi...
AVIDemux, Handbrake, MultiAVCHD amiket néztem, de egyik sem nyitja meg... illetve van egy "TRP Converter"-ként reklámozott program, ami valójában egy másik videós program, ha feltelepítem, és nem nyitja meg természetesen a TRP-ket.

(#30050) Multibit válasza Male (#30049) üzenetére


Multibit
veterán

Eszerint csak a Kaon boxon tudod lejátszani a vele készült felvételeket. Amennyiben külső eszközön való lejátszás/feldolgozás a cél, független set top boxok ajánlottak. Keress rá az Alma szóra!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.