Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) zsolt501 válasza trec12 (#28000) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A Paramount tényleg elég gyenge képminőségű, főleg egy mozi csatornához képest, én többet vártam, na jó nem HD minőséget, de egy DVD minőséggel meg elégedtem volna.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28002) Sonja


Sonja
veterán

Másnál is kivették a HbbTV-t (Mediaklikk) a közszolgálati csatiknál? :F Itt Gyönyösön még tegnap volt. Ma szarakodtak a csatornákkal, mert eltünt pár, meg visszajött, és már nincs HbbTV. Érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#28003) zsolt501 válasza Sonja (#28002) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem nem is volt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28004) Tacsika válasza zsolt501 (#28001) üzenetére


Tacsika
aktív tag

...És szinkronos vagy feliratos?

(#28005) zsolt501 válasza Tacsika (#28004) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Eredeti és szinkronos, de feliratozás nincs.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28006) Tacsika válasza zsolt501 (#28005) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Köszi!

(#28007) darál0w


darál0w
Jómunkásember

üdv

nemrég vettünk "uj" pecot, aztán itt az idő a teljes beköltözésre....hívom a digit, hogy kellene a motyo...

mint kiderült tartozás van ezen a címen, és ameddig nincs rendezve a számla, nem kötik be....az összeget nem árulták el, mert nem tehetik...

a tartozás meg nem is annak a nevén van, akitől vettük a lakást, hanem az előző lakon, akit fogalmam nincs hogy érhetnék utol...

mit tehetek ebben az esetben?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28008) pockhome válasza darál0w (#28007) üzenetére


pockhome
senior tag

Miért nem köttetsz 240-es optikai T-Home-ot?

;]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#28009) darál0w válasza pockhome (#28008) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

google fibert várom, addig digi :DDD ;]

egyébként meg kell a digi sport 1-2, meg pár csatorna bnő-nek, ami diginél van csak...

nem mellesleg féláron van hasonlo kaliberű upc vagy t-hez képest

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28010) M_AND_Ms válasza darál0w (#28007) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

És neked ahhoz mi közöd??? Beszéljék meg az illetővel, vagy magával a lakással!

Komolyan, azt hittem a Digi kinőtt már ebből az idióta hozzáállásból, a jog ilyen hülye értelmezéséből. Amúgy szerintem, fogyasztóvédelem: miért is nem szolgálnak ki téged?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#28011) Garf. válasza darál0w (#28007) üzenetére


Garf.
tag

Ilyenkor határozott idejű szerződést tudsz csak kötni, és előre kell kifizetni három hónapot!

(#28012) Sonja


Sonja
veterán

Nálam megjelent az EPG a Paramount csatornán. :K Már csak egy magyar felirat kellene hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#28013) Tonyk


Tonyk
veterán

PV TV és F&H összeolvadása után, tök jó lenne, ha a HD-s verzión lenne EPG. SD-n van ugyan, de ha már HD is van belőle.... :F :(((

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#28014) zsolt501 válasza Sonja (#28012) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen nemrég rakták be.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28016) Flashget válasza unravel (#28015) üzenetére


Flashget
félisten

Ez a hír van már vagy 3 napos..ilyen "gyorsan" reagálnak ennél az oldalnál mindenre? :)

Realme GT Master Edition

(#28017) zsolt501 válasza Flashget (#28016) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ráadásul szakmaiatlanok a cikkeik.
Már több cikknél is jeleztem, hogy a hozzáértésük eléggé a béka feneke alatt van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28018) pgemil


pgemil
aktív tag

Most jöttem rá, hogy olyan tv-t rendeltem , mely csak CI-s. Nem CI+ -os.
Akkor, most nem tudom nézni a kódolt fizetős adásokat? (DIGI FILM)

[ Szerkesztve ]

(#28019) M_AND_Ms válasza pgemil (#28018) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nézz utána! A mai tévék szinte mind CI+ kompatibilisek.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#28020) #49935616


#49935616
törölt tag

Comedy Central-on már nem futja szinkronra. :) Paramount így került kevesebbe a Digi-nek?

(#28021) darál0w válasza M_AND_Ms (#28010) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez telefonos beszélgetés volt...de bemegyek az adásvételivel, és asztalborogatás lesz a vége, ha nem engednek... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28022) M_AND_Ms válasza #49935616 (#28020) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Tőlem ki is hajíthatják fenébe. Valahogy számomra inkább szánalmas, mint vicces az ott futó műsorok nagy része.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#28023) #93794560 válasza M_AND_Ms (#28022) üzenetére


#93794560
törölt tag

A Comedy Central nekem sem a szívem csücske. Azok az erőltetett, aláröhögős, felszínes amerikai agyaknak való sorozatok mennek nagyrészt, amik viccesek akarnak lenni, de csak szánalmasak. Csak tudnám, hogy miért tették vissza azt a csatornát, ha már egyszer kivették. Nem hullatnék érte könnyeket, ha kidobnák.

(#28024) Dog 11 válasza darál0w (#28021) üzenetére


Dog 11
tag

Per és teher mentesen adják és veszik a lakásokat .Neked volt módodban az adás-vételkor ellenőrizni és beszámítani a vételárba az előző tulajdonost ill. eladót terhelő közüzemi és Digis tartozásokat -a tulajdonba adás időpontjáig.Ha ez elmaradt úgy kérheted utólag,vagy fizesd ki ill. köthetsz határozott idejű szerződést a szolgáltatásra ahogy ezt már más Hsz-ben írták.Az "asztalborogatás" nem megoldás - nem a Digi a hunyó !

(#28025) darál0w válasza Dog 11 (#28024) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

közüzemi és minden egyéb tartozás rendezve lett, illetve nem volt...

de ez valahogy kimaradt gondolom....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28026) M_AND_Ms válasza darál0w (#28025) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ne feledjük! Jogilag senki se tud egy lakással szerződni. A tartozáshoz tartozó szerződésben le van írva kik a szerződő felek, így bármely, a szerződést érintő vitában harmadik fél (jelen esetben te) nem vesz, nem vehet részt. Itt hibázik a Digi. Magyarul, nincs közöd az ő kettejük között meglévő jogviszonyhoz.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#28027) darál0w válasza M_AND_Ms (#28026) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28028) Flashget válasza pgemil (#28018) üzenetére


Flashget
félisten

2010 óta a legtöbb tv CI+-os már.
Mi a pontos márka, tipus amit rendeltél? webshopok oldalainak ne higgy mindig a gyártó oldalát nézd meg!

Realme GT Master Edition

(#28029) pgemil válasza Flashget (#28028) üzenetére


pgemil
aktív tag

LG 47LN575S
Sok ismerőst, kollégát, bolti eladót kérdeztem 3D -t használatáról, és szinte mindenki csak nagyon rövid ideig használta. Ezért lett a 660s-ból "csak" smart. Ja és az ára is 40-80 ezerrel olcsóbb.
Az emag oldalán összehasonlításban nem láttam CI+ nak [link]
Az lg oldalán csatlakozók oldalt: [link]

(#28030) zsolt501 válasza pgemil (#28029) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az LG oldala szerint is CI+ os [link]

A műsor szórás vételénél ott szerepel, hogy CI+ os

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28031) pgemil válasza zsolt501 (#28030) üzenetére


pgemil
aktív tag

A műsor szórás vételénél nem néztem, hogy CI+ os.
Csak a csatlakozóknál :W

(#28032) pgemil


pgemil
aktív tag

Amit a boxban használok kártyát, csak simán átrakom a tv-be és kész? Vagy regisztráltatni kell a tv-hez is?

(#28033) zsolt501 válasza pgemil (#28032) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha van CI+ os kártyaolvasód, és kártyád akkor igen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28034) Dog 11 válasza pgemil (#28032) üzenetére


Dog 11
tag

Ha a box a Digitől van,úgy azt a kártyával együtt leadod az egyik ügyfélszolgálaton,s kapsz egy CI+ modullal összepárosított új kártyát,amit a TV CI+ foglalatába teszel.Olcsóbb ha Digifilm előfizetéssel együtt kéred.

(#28035) BotosLyeti


BotosLyeti
újonc

Hali,olyan gondom van, hogy pár napja az Eurosport SD és HD-n az elsődleges nyelv az angol és mindig át kell állítani magyarra, Miért? :W

(#28036) unravel válasza BotosLyeti (#28035) üzenetére


unravel
őstag

Minden eszközön beállítható egy alapértelmezett nyelv. Ha az adott csatornán az a nyelv elérhető akkor automatikusan az szólal meg. Használati útmutató segítségével ellenőrizd, hogy ez a beállítás magyaron van.

¯\_(ツ)_/¯

(#28037) BotosLyeti válasza unravel (#28036) üzenetére


BotosLyeti
újonc

Köszi, valóban ez volt a megoldás, csak furcsállottam, hogy pár napja átállt angolra. :R

(#28038) Flashget válasza pgemil (#28029) üzenetére


Flashget
félisten

Mondtam ne webshopok oldalát nézd!
Szerencsére van akim kikereste neked a gyártó oldalát.

Realme GT Master Edition

(#28039) ada19


ada19
senior tag

Sziasztok,

Ha másnál még mindig jelentkezik az EPG és NTP szinkronizált óra eltérés, kérem jelezze, hogy mennyi, és hogy melyik városban előfizető. Írtam a hibabejelentőre, és persze jött a jópofa válasz, hogy mivel nem nem rendelkezek a DIGI által biztosítótt beltérivel, ezért csak 2500 Ft-os kiszállási díj ellenében tudják megnézni nálam azt, hogy miért késik a központban az EPG óra. :C

Ha páran írnátok, részletezném én is, hol cinkes, amit ők akarnak.

Debrecenben múlt héten nekem 5 perc volt, most csak 2,5.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#28040) br.rak


br.rak
őstag

Megjavult a nit és újra van a feles frekiken adás, valamikor a hétvégén. (szolgálati közlemény vége :) )
Itt is kb 2-2,5 perc az EPG csúszás. (Debrecen)

BR

[ Szerkesztve ]

(#28041) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tegnap végre sikerült F1-et néznem..elsőre fura volt a kommentár nélküli hangsáv, de csak elsőre. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28042) pgemil válasza Dog 11 (#28034) üzenetére


pgemil
aktív tag

Igen, így tettem. Most a párosításra várok. :C

(#28043) Dog 11 válasza pgemil (#28042) üzenetére


Dog 11
tag

A modul és a kártya elvileg már párosítva van mikor megkapod.Ha gond van, késik az aktiválás, hívd a 1272 -t és élőben segítenek.A kártyaszámod legyen kéznél mert esetleg kérik.

(#28044) pgemil válasza Dog 11 (#28043) üzenetére


pgemil
aktív tag

Hivtam, és este 7-9 között frissül a renddszerük :C

(#28045) szabogabor10 válasza pgemil (#28044) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt nem értem. Más szolgáltatóknál azonnal frissül a kártya, nem kell várni, max. pár percet. Mibe kerülne vajon a Diginek is megoldani ezt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#28046) Flashget válasza leslieke (#28041) üzenetére


Flashget
félisten

Én meg néztem az indy500-at, majd utána kiderült a Digisport nem közvetítit a többi versenyt. legalábbis a hétvégi Detroit dupla fordulósat, helyette vasárnap nascart adnak..ennek mi az értelme? Egyiket adják az elejétől a másikat meg a felétől így nem lesz teljes egyik sem.
Sebaj marad megint a stream mint eddig a korábbi években.

Realme GT Master Edition

(#28047) Flashget válasza pgemil (#28044) üzenetére


Flashget
félisten

1272 hivása után kb. 3 perc és aktiválják..

Realme GT Master Edition

(#28048) pgemil válasza Flashget (#28047) üzenetére


pgemil
aktív tag

19 óra után volt, előtte még a tápkábelt is kihúztam olyan villámlás előtte :DD ....
Így pontosan nem tudom mikor lett, de nem pár perc alatt!

[ Szerkesztve ]

(#28049) allfinanz


allfinanz
senior tag

VH1: uj logo es 16:9-es keparany. :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#28050) SteveL válasza allfinanz (#28049) üzenetére


SteveL
aktív tag

:DD

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.