Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) Pityu89 válasza jovás (#63000) üzenetére


Pityu89
senior tag

Ugyan ez. Mintha akadna a stream, (vagy mint amikor MinDigTV-nél rosszul van belőve az antenna.)
NickJn ugyan ilyen.

(#63002) krystman


krystman
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg NET+Telefon előfizetésem van hűség nélkül. Szeretnék TV-re is előfizetni, egy komplett csomagra, 1 év hűséggel. Az érdekelne, hogy ha egy ilyen komplett csomagra előfizetnék, akkor a jelenlegi telefonnak a száma megmaradna, vagy pedig újat adnak? Mert a megrendelésnél azt írja, hogy ÚJ telefonszám és mást nem lehet változtatni, csak számhordozás van.

(#63003) Calogero válasza krystman (#63002) üzenetére


Calogero
addikt

Gondolom neten akarod megrendelni.
Jobban jársz ha személyesen (ha megoldható) az ügyszolgálaton kötöd meg.

(#63004) krystman válasza Calogero (#63003) üzenetére


krystman
őstag

Igen neten akartam megrendelni! Én is ez miatt bizonytalanodtam el! Akkor inkább bemegyek személyesen az ügyfélszolgálatra! Köszi :R

(#63005) Juiced Monst válasza jovás (#63000) üzenetére


Juiced Monst
újonc

Nálunk is rossz pedig, este mindig szétesik és amit leírtál! Vicc...azt mondták mikor kint voltak a kábelen jön minden jel tökéletes minden. Tv-t bekapcsoltatták, ennek semmi baja. MONDOM ESTE jön elő csak. Hát akkor tuti nem a szolgáltatás nem jó, mert olyan hiba nincs, hogy csak este jön elő. Ez a válaszuk, ezek a szakemberek.

Gondolom mivel este van otthon mindenki és bekapcsolja a tv-t valami rendszerük le van nagyon-nagyon terhelve. Ez úgy 2 éve megy. Előtte minden jó volt. Már gondolkodtam, hogy veszek a legújabb KOAX-ból ami a legdrágább és azt húzzuk újra, de szerintem ugyanaz a hiba lesz. :DD

(#63006) jovás válasza Juiced Monst (#63005) üzenetére


jovás
aktív tag

Nálunk is este valamivel több a hiba, de délelőtt is elég sűrűn előfordul, marha idegesítő. :(((
Ma bejelentettem, 72 órán belül kiszálnak, azt majd meglátjuk.

(#63007) gulyasa válasza jovás (#63006) üzenetére


gulyasa
őstag

Két éven belü eltűnik a DIGI márkanév a magyar piacról

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#63008) gulyasa válasza jovás (#63006) üzenetére


gulyasa
őstag

Bocs, most látom, nem neked akartam válaszként írni. ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#63009) jovás válasza gulyasa (#63008) üzenetére


jovás
aktív tag

Semmi gond. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63010) jovás válasza jovás (#63006) üzenetére


jovás
aktív tag

Na úgy látszik megcsinálták a hibát, már nincsennek pixelesedések. :) Reméljük így is marad.

(#63011) garga01 válasza Juiced Monst (#63005) üzenetére


garga01
senior tag

"Gondolom mivel este van otthon mindenki és bekapcsolja a tv-t valami rendszerük le van nagyon-nagyon terhelve" -> Na pont hogy a Digi tv hálózatára ez nem igaz, mivel a teljes tv sávos leküldik folyamatosan az optikai hálózaton. Tök mindegy hány tv megy. Persze ettől még lehet az estével összefüggésben a hiba, de nem azzal, hogy mennyien néznek épp tv-t.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#63012) GoodSpeed válasza gulyasa (#63007) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerintem a nevet már kitalálták, csak még nem készek teljesen feltölteni olyan tartalommal, amit akarnak. Normál esetben a Brand kiépítés, felépítés fáradságos és költséges dolog, itt viszont - akárcsak a Vodafone-nál a UPC felvásárlás esetében volt - adott egy jelentős előfizetői tábor. Nyilván a névnek van jelentősége, mennyire hangzik menően. A DIGI pl jó volt. A Vodafone-nál is kint vannak az előfizetőknél olyan Connect Boxok amelyekre még a UPC felirat van rászitálva. Gondolom itt is az lesz, hogy azért nem fogják lecserélni a FWR-8610RW-t, mert kívülről DIGI van ráírva. Az ONT esetében még ez a probléma sincs, mert ott Huawei, aztán kész :D Az EFI-nek meg mindegy, hogy a számlakiállítónak mi a neve, két lényeg van: a szolgáltatás színvonala maradjon meg, és ne legyen drágább a konkurenseknél.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#63013) mzso válasza pajanko (#62925) üzenetére


mzso
veterán

Utóbbi időben vagy harmadszor kell újrascannelni az M4 frekvenciát a turner programmal, hogy nézhessem.
Valami mindig változik, de valahogy mindig ocsmány.

(#63014) mzso válasza jovás (#62947) üzenetére


mzso
veterán

Most pont vízilabda van, és okádék ahogy kinéz amikor ráközelítenek. Fájdalmas. DVD minőséget sem igazán éri el...
F1 is "jó" lesz...

[ Szerkesztve ]

(#63015) Mr K válasza mzso (#63013) üzenetére


Mr K
senior tag

Elég meglepőnek találnám, ha egy újrascanneléstől bármi változna. :F

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#63016) jovás válasza mzso (#63014) üzenetére


jovás
aktív tag

Eddig ha jól tudom a DIGI-n volt a legjobb minősége az M4 Sport HD-nak, most a legsz@rabb lett. :(((

[ Szerkesztve ]

(#63017) sityupityu


sityupityu
veterán

Most így a forma 1 elejét nézve én nem találom rossznak az M4-et...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#63018) mzso válasza Mr K (#63015) üzenetére


mzso
veterán

Nyilván nem attól változik. Hanem ők változtatnak valamit azért kell scannelni. Csak hát jó dolgokat nem igazán változtattak...

(#63019) mzso válasza sityupityu (#63017) üzenetére


mzso
veterán

Én meg úgy látom hogy blokkos mosott f*s. Főleg amikor tömeget mutatnak.

(#63020) jovás válasza mzso (#63019) üzenetére


jovás
aktív tag

+1

(#63021) jovás válasza sityupityu (#63017) üzenetére


jovás
aktív tag

Akkor ahogy mzso is írja, amikor a közönséget mutatják azt nézzed, egy erősebb SD adásnak majdnem jobb a minősége. :((

(#63022) Akosman válasza jovás (#63016) üzenetére


Akosman
aktív tag

Sose a DIGI-nél volt a legjobb minősége! Szeptember óta van másik szolgáltatónál is tévé előfizetésem FTTH hálózaton, és ugyan úgy DVB-C mint a DIGI-nél, de van különbség a HD csatornák között. Most 75HD csatornám van, igaz nem azon az áron, mint a DIGI-nél, de úgy döntöttem inkább fizetek többet a jobb szolgáltatásért. :)

(#63023) jovás válasza Akosman (#63022) üzenetére


jovás
aktív tag

Lehet rosszul tudtam, melyik ez a szolgáltató amelyiknél jobb (~10MBit/s) a minősége az M4 Sportnak? Várom a válaszod. :)

(#63024) Akosman válasza jovás (#63023) üzenetére


Akosman
aktív tag

PR-Telecom :)

(#63028) sityupityu válasza mzso (#63019) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem néztem tovább az élő műsort, de most felvételről újranézve igazatok van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#63029) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Biztos kellett a sávszél az ukrán nickelodeonnak. Most nézem már ilyen is megjelent a jó anyjukat, ez már a pofátlanság teteje.... Na gyalulom is lefele a chanshorttal...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#63030) garga01 válasza Lackooo84 (#63029) üzenetére


garga01
senior tag

Még jó, hogy nickelodeon másik frekvencián van így semmi köze az m4 minőségéhez. :))
(értem én, hogy szeret itt mindenki panaszkodni, csak műszakilag amúgy alaptalan a kifogás....)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#63031) Lackooo84 válasza garga01 (#63030) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt hittem érezhető az irónia... :U :C

The Truth is out there...

(#63032) Naibu


Naibu
csendes tag

Valamivel jobb lett az M4 tegnap óta. De a képen alsó pattogás, folyamatos szétesés, kockásodás marha idegesítő.... Összességében siralmas.

(#63033) pjen válasza Naibu (#63032) üzenetére


pjen
félisten

Nálam hibátlan.

(#63034) nfsu17 válasza Naibu (#63032) üzenetére


nfsu17
veterán

Nálam is ilyen. De ezt nem biztos, hogy a digi számlájára írnám. Lehet így jött spanyolból. Másik forrással kellene összevetni.

pjen

Grat. Élvezd :)) (vagy menj el szemészhez :DDD )

(#63035) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A DIGI sajátgyártású csatornái DIGI World stb.. elég jók. Azon filóztam, ha megtörténik a névváltás, vajon bent maradnak? Illetve most már fizet érte a 4iG, vagy 2 évre kifizette azt is? Névváltás után már egyértelmű, hogy a csatornákhoz onnantól semmi közük. Most még román és magyar tájékoztató szöveg van két műsor között.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#63036) Akosman válasza GoodSpeed (#63035) üzenetére


Akosman
aktív tag

Én úgy gondolom,hogy 2 évre az is ki van fizetve. Utána természetesen csak akkor lesznek elérhetőek, ha megtudnak egyezni az árban, mint a többi szolgáltató akinél elérhetőek a csatornák. :)

[ Szerkesztve ]

(#63037) nfsu17 válasza Naibu (#63032) üzenetére


nfsu17
veterán

Amúgy miért jobb?
Felvettem a műsort.
2 óra 25 perc
5,24 GB
Ez szerény számításaim szerint: 4.93 Mbit/s
Mindenestül. Kép, hang, txt, stb.
3 audio sáv. Szóval a kép 4,93 alatt van vhol. :W

(#63038) ozakila válasza GoodSpeed (#63035) üzenetére


ozakila
tag

Ezen Én is gondolkodatam,főleg most a Film now csatornát szeretem sok filmet veszek fel onnan ma Moonfall lesz például ami nálunk meg sem fog jelenni...Múltkor Én is írtam a témában de,leoltottak...

(#63039) sityupityu válasza Naibu (#63032) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, a kép alsó részén az baromi idegesítő volt amikor az f1-ezt néztem...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#63040) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Hát igen ez magyarország, itt minden visszafelé fejlődik... pedig már régen 4k/1080p 50fps-el kellene, hogy menjen az adás...

The Truth is out there...

(#63041) garga01 válasza Lackooo84 (#63031) üzenetére


garga01
senior tag

Eh...sorry, csak néha olyan zöldségeket olvasok itt, amiről el is hiszi az írója h az úgy van, már nehéz szelektálni. :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#63042) mzso válasza garga01 (#63041) üzenetére


mzso
veterán

1080p50 teljesen életképes egy jó enkóderrel. Még a 10Mbit-nél sem kell több. Az analógokat meg ki kell irtani és mindjárt lesz sok HD csatorna.

(#63043) mzso válasza sityupityu (#63039) üzenetére


mzso
veterán

Ja fekete blokkok villognak folyamatosan, nagyon gyalázatos.
Ráadásul sokszor ugrott, vagy begyorsult a videó.

(#63044) Naibu válasza nfsu17 (#63037) üzenetére


Naibu
csendes tag

Lehetséges, hogy nem lett jobb. Mentségemre legyen mondva, hogy holnap megyek szemorvoshoz új szemüveg miatt. :DD

(#63045) Pityu89 válasza mzso (#63042) üzenetére


Pityu89
senior tag

1080i a kábeltévé.

(#63046) Lackooo84 válasza Pityu89 (#63045) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom nekem akart válaszolni, és arra gondolt, hogy lehetne annyi. Tudjuk, hogy csak 1080i, az is csak papíron...

The Truth is out there...

(#63047) Tonyk


Tonyk
veterán

Sziasztok!

Digi hétfőn jön a optika végén lógó (internet +) iptv -t leváltani koaxra. Addig szeretnék elkészülni a koax befűzésével, hogy ne ők barmoljanak össze mindent.
Közvetlen az ONT-jük után bekerülne egy 2-es koax elosztó egyik szál egy tv-be a másik emeletre menne egy második elosztóba, ahonnét 3 TV -re kerülne elosztásra. A két elosztó között 10m a távolság. A második elosztótól legtávolabbi TV 15m
Kérdés, hogy azon kívül, hogy 3x árnyékolású, rézbeles coax kábel, van-e még valami ötlet? Elbír ennyi kábellel és készülékkel az ONT?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#63048) pjen válasza Tonyk (#63047) üzenetére


pjen
félisten

Ez akkor fog kiderülni ha össze rakod. Nálam hasonló távolságokkal 5 Tv n működik.

(#63049) mpo válasza Tonyk (#63047) üzenetére


mpo
veterán

1000 MHz-es elosztó kell.

Ha érted, akkor már elavult.

(#63050) Tonyk


Tonyk
veterán

Köszi srácok! RG6-os koax elegendő lehet?

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.