Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) SpongyaBob válasza Pityke78 (#23977) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Hajszál pontosan ugyanez a probléma nálam is. Sajnos halvány lila gőzöm sincs mi az oka. Csak ez a négy adó tűnik el nekem is a kedvencek listából folyamatosan. Minden nap beállítom, de hiába. (Pana U20 plazma, Miskolc)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#24002) zsoltyy válasza Flashget (#24000) üzenetére


zsoltyy
tag

Ha tényleg IPTV lenne a sima kábel helyett, akkor beköttettem inkább a UPC-t a net mellé. Csomagban kedvezőbb úgyis :)

(#24003) zsoltyy


zsoltyy
tag

Egy kérdés: Samsung TV-n hogy lehet megnézni a jelszintet?

(#24004) Bogyi007 válasza Flashget (#24000) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valamint megteremteni azt hogy számítógépról, tabletről vagy mobiltelefonról tudjad elérni a Stb-ot és távvezérléssel tudjad kezelni azt (felvételt beállítani, felvételeket törölni róla)

T-Home Iptv-t csak ezért az egy dologért sajnáltam anno, ez jó dolog volt benne.

zsoltyy: tartsd lenyomva az Info gombot a távirányítón 5-10 mp-ig folyamatosan. Azzal kell behoznia gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24005) Watt25 válasza zsoltyy (#24003) üzenetére


Watt25
veterán

Elolvasod a tévé kézikönyvét. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#24006) Flashget


Flashget
félisten

Úgy látom valaki megkérdezte innen :)

Tisztelt Digi! Az önök rendszere alkalmas lenne IPTV szolgáltatásra? És amennyiben igen, éppen ennek az optimalizálása folyik, ami nem egészen olyan lesz mint a T-s cégnél? Igen vagy nem?

Köszönjük az érdeklődésedet!
A kábel tv szolgáltatásunk nem internet alapú, így nem alkalmas IP TV szolgáltatásra.

Üdvözlettel,
DIGI

Értik egyáltalán a kérdést vagy mégis igaz az IPTV? :D

Realme GT Master Edition

(#24007) Flashget válasza Bogyi007 (#24004) üzenetére


Flashget
félisten

vagy

Terméktámogatás - Öndiagnosztika - Jelinformáció

Realme GT Master Edition

(#24008) zsolt501 válasza zsoltyy (#24003) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Régebbi Samsung tv-k esetén csak az INFO gomb hosszú nyomásával jön be a jelszint, ott más lehetőség nincs,az újjak esetén is működik ez, de ott már a menüből is elérhető.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24009) kali válasza Flashget (#24006) üzenetére


kali
legenda

biztos azt nézték, hogy a t-nél egy kábelen megy a tv és a net, náluk meg külön, és nem tudták összehazni a kettőt, még elméletben sem...

(#24010) zsolt501 válasza Flashget (#24006) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mondjuk inkább úgy hogy nem értette a kérdést.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24011) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

nem tudjátok, hogy a digi hány nap elteltével szokta visszautalni a pénzt? dec 31.én mondtam le a szolgáltatást, a februári havidíjat még azért beszedték (csop. besz.), azóta semmi. Elvileg a felmondási idő 8 nap lenne...

MZ/X

(#24012) GP-Sz válasza leslieke (#23998) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ha a kábeltvnek van értelme, akkor ebből egyenesen következik, hogy a pvrnek is.

(#24013) Watt25 válasza DopeBob (#24011) üzenetére


Watt25
veterán

Tudom, utólag mindenki okos, de miért nem mondtad le a csop beszedést? Nem hiszem, hogy van olyan netbank, ahol ezt ne lehetne megtenni. Vagy most én vagyok hülye, amiért azt gondolom, hogy aki eljut odáig, hogy ír egy szakmai fórumra, annak van netbankja?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#24014) unravel


unravel
őstag

Hogy lenne már IPTV a DIGInél? Évtizedeket kell várni set top boxra annak aki igényli.
Ugorjuk a témát! :)

¯\_(ツ)_/¯

(#24015) DopeBob válasza Watt25 (#24013) üzenetére


DopeBob
addikt

Van, elfelejtettem. A februári egyébként már egy kisebb összeg, mert ott már nincs box bérleti díj, plusz az előre kifizetett januári díjat jóváírták benne (még decemberben leadtam). ASZF-ben konkrétan semmi nincs, csak annyi, hogy visszautalják, hurrá. Na mindegy, ha jövő hétig nem jön, akkor megint befáradok hozzájuk.

MZ/X

(#24016) leslieke válasza GP-Sz (#24012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam nincs összefüggés a kettő között.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24017) kali válasza DopeBob (#24015) üzenetére


kali
legenda

szia,

hivatalosan 30 napjuk van rá.

(#24018) Raga


Raga
senior tag

Az Eurosport témára visszakanyarodva az én véleményem az, hogy nem meri meglépni a Digi a két Eurosport kivételét, túl sokan mennének el.
Anno is nagy felháborodást okozott és visszatették.
Szóval szerintem még a javunkra is fordulhat a dolog és vissza lesz rakva a discovery is.

(#24019) Benzoldog válasza Raga (#24018) üzenetére


Benzoldog
tag

Nagyon remélem, hogy igazad lesz és ezt tényleg nem meri meglépni a Digi, hiszen sokan is átpártolhatnának más szolgáltatókhoz. Én is meggondolnám, hogy maradnék-e továbbra is a Digi-nél vagy előfizetnék az Eurosport Player szolgáltatásra.

(#24020) Flashget válasza leslieke (#24016) üzenetére


Flashget
félisten

jó Te nem használod a PVR funkciót.
Viszont elég sokan meg igen lásd a samsung tv topicot!

Realme GT Master Edition

(#24021) Flashget válasza Raga (#24018) üzenetére


Flashget
félisten

A kérdés csak annyi a discovery mennyit szándékozik jogok megszerzésére költeni.
Mert ha megnézzük 10 éve mennyiféle és mínőségi sport volt a mostanival szemben, úgy gondolom nem nagy érvágás lenne, ha ne adj isten kikerülne.
De ezt nem a Váci úton fogják eldönteni, hanem romániában.
Bár ők azt is mondták bő 1 éve, hogy nem hajlandóak 7 millió öjrőt fizetni az eurosportnak...még sem vették le azóta sem.

Realme GT Master Edition

(#24022) leslieke válasza Flashget (#24020) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amíg jártam arra láttam. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24023) zsolt501


zsolt501
nagyúr

History HD-n másnál van e hang, mert nálam elment a Magyar hang, és csak Angol van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24024) zsoltyy válasza zsolt501 (#24008) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszi a választ. Info gomb hosszabb megnyomása nem hatja meg a tévét :D Viszont a menüből, az öndiagnosztikánál működik.
Nálam a History HD-n van hang. Budapest - Csepel. Esetleg hangold újra a frekit.

Watt25: Kézikönyv.. nulla. Jobb ha rutinosabbtól kérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#24025) Benzoldog válasza zsolt501 (#24023) üzenetére


Benzoldog
tag

Nálam sincs magyar hangsáv (Bp.).

(#24026) Flashget válasza zsolt501 (#24023) üzenetére


Flashget
félisten

detto Bp.

Realme GT Master Edition

(#24027) zsolt501 válasza Flashget (#24026) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor nem nálam van a hiba.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24028) unravel válasza zsolt501 (#24027) üzenetére


unravel
őstag

Kedves zsolt501

Jelenleg nincs tudomásunk arról, hogy az HistoryHD magyar hangja kikerült a kínálatunkból.

:))

ULTIMATE VÁLASZ. felülmúlhatatlan.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#24029) zsolt501 válasza unravel (#24028) üzenetére


zsolt501
nagyúr

:DD :C

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24030) Benzoldog válasza unravel (#24028) üzenetére


Benzoldog
tag

Azért az hihetetlen, hogy arra sem veszik a fáradtságot, hogy ehelyett a sablon szöveg helyett, valami mást kitaláljanak. :DD

(#24031) Flashget válasza Benzoldog (#24030) üzenetére


Flashget
félisten

"Megnéztük és központilag nincs hiba nálunk. Kérlek hívd a 1272-t és jelentsd ott a hibát.
Üdv DIGI."
Most így jobb? :D

Realme GT Master Edition

(#24032) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Közben megjött a History HD magyar hangja

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24033) Sipy


Sipy
csendes tag

Üdv tudna valaki segíteni hogy digitális kábeltv-n az rtl klubnak pár műsora eredeti nyelven megy nem magyarul. mit lehet ilyenkor tenni? a beltéri egy globalteq gcr 300cx. Előre is köszönöm a segítséget!

Értem én,hogy villanymotor, de mi hajtja! :)

(#24034) Benzoldog válasza Flashget (#24031) üzenetére


Benzoldog
tag

Így már azért jobb! :DDD Pedig biztos vagyok benne, hogy központi hiba volt, mert több helyen nem volt magyar hangsáv.

(#24035) GP-Sz válasza leslieke (#24016) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Szerintem elég egyszerű az összefüggés: ha nézel tévét, akkor a pvrnek is hasznát veszed, hacsak nem érsz rá mindig mindent akkor nézni, amikor adják. Ha mindent letölthetsz, akkor minek a kábeltévé? Semmi értelme.

(#24036) M_AND_Ms válasza Sipy (#24033) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Hangsávot kell váltani! Hogyan? A box kézikönyve megmondja.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#24037) Sipy válasza M_AND_Ms (#24036) üzenetére


Sipy
csendes tag

Nem lehet hangsávot váltani nem hagyja!

Értem én,hogy villanymotor, de mi hajtja! :)

(#24038) honda23 válasza Watt25 (#23997) üzenetére


honda23
aktív tag

11Mbps HD? Persze, jó, ha eléri az 5-öt, itt fehérváron szarrá van tömörítve a jel, kivéve azokat az adókat, amelyek nem a digi saját hd csatornái. Mindegyik cég tömörít elég durván...
A másik dolog, kijött a digis szerelő, kb nyugdíjas, talán életében most látott először 3d tv-t, egyből rávágja, hogy szar a tuner, na akkor átkapcsoltam a nat geo hd-r és nem értette a dolgot. Kértem tőle hd boxot kipróbálni, és közölte, hogy hónapokig nem tudnak adni, nincs raktáron. Ez ám a szolgáltatás, tiszta kockás szar az egész, szerintem jó, ha a digi saját adói elérik a kívánt Mbps-t, ami ki tudja mennyi lehet, ha lehetne, szívesen megmérném az összes hd adót, ki tudja mekkora különbség lenne egy egy adó között.
Egyszerűen túlkötötték a rendszert, sok a felhasználó, a szerelő pedig bizonygatja, hogy 100%-os jelet adnak tovább a felhasználóknak, persze, 2010-ben lehet, amikor fele annyi előfizető volt.
Ez csak rosszabb lesz az én meglátásom szerint, fizetek egy szolgáltatást, ami nem jó. Még pár dolgot kipróbálok, ha a tv lesz a ludas, akkor elismerem, hogy hibáztam. De akkor a magyar hd adók a nat geokkal miért olyan tűélesek? Sport 1hd, és az összes digi saját gyártású csatornája sokszor életlenebb, homályosabb, sőt tegnap akadt a képszolgáltatás pl digi world-ön, digi life-on, tehát a sávszélességgel tuti baj van.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#24039) unravel válasza honda23 (#24038) üzenetére


unravel
őstag

Jogos!!! Ha érdekel egy műsor, előbb megnézem hány kbps és ha nincs tízezer akkor nem nézem.
:))
A háromdétévét fontos volt kihangsúlyozni?

¯\_(ツ)_/¯

(#24040) kali válasza honda23 (#24038) üzenetére


kali
legenda

igazad van, megnéztem most minden csatornát, és a jel erőssége "csak" 94-96%, de a jel minősége 100% mindegyiknél.
milyen már, hogy nem 100%-os erősségű a jel, és hiányzik 4-6%?!?! :U
akkor is bőven megfelelő lenne, ha 94% alatt lenne, akár nem is kevéssel...

[ Szerkesztve ]

(#24041) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nálam szinte az összes csatornának a jelerőssége és jelminősége 100%-os.

(#24042) ZüD válasza Benzoldog (#24041) üzenetére


ZüD
tag

nálunk kispesten 70-75% körül van a jelerőség... Erre mikor megkérdeztem a szerelőt azt mondta rég baj lenne ha 100% lenne mert az már sok és szétesne a kép és hasonló szörnyűségek lennének... Véleménye szerint a 50-80ig a megfelelő. (Erre nem vennék mérget mondjuk:) )

Most gyorsan lecsekkoltam és 46% aSuperTV2HDn, ha átkapcsolok, pl. a Digifilmen 56%. Viasat 59%...

Bár hozzá tartozik, hogy nálam, most vannak bajok a szolgáltatással:)

[ Szerkesztve ]

(#24043) kali válasza ZüD (#24042) üzenetére


kali
legenda

reméljük, nem gondolta komolyan... :U

(#24044) ZüD válasza kali (#24043) üzenetére


ZüD
tag

Hát én is... bár azt hozzá teszem, hogy jelen pillanatban ilyen jel erősség mellett is minden kafa:) :Y

(#24045) kali válasza ZüD (#24044) üzenetére


kali
legenda

nem véletlenül írtam korábban, hogy alacsonyabb értéknél is bőven megfelelő lehet, de az gáz lenne, ha a maximum környékén probléma adódna.

(#24046) NoOne1976 válasza Flashget (#24021) üzenetére


NoOne1976
őstag

Mert ha megnézzük 10 éve mennyiféle és mínőségi sport volt a mostanival szemben, úgy gondolom nem nagy érvágás lenne, ha ne adj isten kikerülne.

Szerintem ez nagyon nincs így! Mert az ESP teljesen más, mint bármelyik magyar sport csatorna. Hol lehet sít, és egyáltalán téli sportokat nézni? Snookert vagy Austral Opent, Us Opent, Roland Garrost? Szóval nagyon is nagy érvágás lenne annak, akinek nem csak a foci (+2-3 egy sport) kell.

(#24047) leslieke válasza NoOne1976 (#24046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértek! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24048) SteveL válasza NoOne1976 (#24046) üzenetére


SteveL
aktív tag

+1
Meggondolnám a Digire váltást, ha kivennék at Eurosportot.

(#24049) Flashget válasza NoOne1976 (#24046) üzenetére


Flashget
félisten

Tenisz van a DS-en is..snooker? kit érdekel órákon át böködnek golyókat tévén? nem nézni, hanem játszani kell :)
És belső infó..évek óta csak az számított, hogy az adott sport eseményt amit ők közvetítenek (és nem átvesznek), megoldható legyen 1-2 kamerával kivéve a TDF. tenisz az pont ilyen.

az ESP már semmi másról nem szólt csak ami morzsákat áradott a TF1. Addig volt jó csatorna amíg brit kézben volt, 2000-ig! 1 csatorna volt mégis megfért benne minden TOP csapatsport a labdarúgástól kezdve NFL-en át az amcsi technikai sportokig minden. Sőt még F1 is volt rajta.
Ezért csak abban reménykedem, hogy a Discovery feltúrbózza 2015-től sportokkal, ha csak nem adja tovább.
De ami Mo-n fogható ESP jelenlegi formájában eléggé halovánnyá vált csatorna.
HD streameken lehet hasonlítani milyen sportokról mondott le ami korábban ESP-nél volt. Nem elveszítette hanem lemondott róla ilyen volt a Motogp amire opciója volt és kevesebbet kellett volna fizetnie mint a konkurenciának. Inkább lemondta.
WTCC-t csak azért nem mondta le, mert a bajnokság újraindulásánál 100%-ban ő volt mellette.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#24050) unravel


unravel
őstag

Hoztam nektek zene minicsomagot

VLC-vel:

Deluxe Music: http://212.79.96.134:8006/
Musiq1: http://212.79.96.134:8005
Retro: rtmp://91.103.163.202/live/retrotv
VH1 Classic: http://212.79.96.134:8024
VIVA AT: http://212.79.96.134:8007

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.