Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) wwenigma válasza Boond (#42397) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[irony on]

Én emlékszem arra az időre amikor még zongorakiserettel mentek a filmek a mozikban, azóta is némítva nézem a TV-t.

[irony off]

Vajna tévéi között nincs értelmes. Még ha van is, egy percre se fogok odakapcsolni majd reklámmentesitve megnézem, sajnos a megszunesukre nincs esély ugy belesznek betonozva mire a haverját eltuntetik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42402) jaroslav válasza Boond (#42398) üzenetére


jaroslav
aktív tag

"Megjegyzendő, hogy itt is mondták már, hogy egyes helyeken, ahol pl verseny van ott egyedibb árakkal dolgoznak, így meglehet, hogy bizony ott olcsóbb, mint a központi ár"

Ezt valaki erősítse már meg, hogy létezik ilyen. A miértje a dolognak érthető természetesen, de a jogi érzékem azt mondatja velem, hogy ilyen nem lehetséges.
Szerintem az nem lehet, hogy egy megfelelően szabályozott piacon, ugyanaz a szolgáltató, pontosan ugyanazt a szolgáltatást az egyik embernek drágábban adja, mint egy másik embernek...

Erre kíváncsi lennék...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42403) g0dl


g0dl
addikt

Felvételhez szerintem htpc a legjobb megoldás ( ha amúgy is van ). Talán az is megoldható, hogy nem a digi, hanem más forrás epg-je ( port.hu stb) alapján.

(#42404) Varszegig válasza g0dl (#42403) üzenetére


Varszegig
veterán

A port.hu epg-jét hogy lehet használni? pl. dvblogichoz?

(#42405) sandró60 válasza wwenigma (#42401) üzenetére


sandró60
addikt

"Birom" az ilyen- olyan hozzászólásokat.
Már pedig én így-már pedig én úgy.Ilyen haver olyan barát. :D
Ahol ki lehet ezeket mondani arra van egy másik topik.Nem kéne ilyen sejtelmes hozzászólásokat írni amit én-POLITIKÁNAK nevezek.

(#42406) wwenigma válasza sandró60 (#42405) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olyat irok ami tény és szabad leirni ide is. Hogy te mit latsz belole, masodlagos. Modker topikba lehet spionkodni, hátha kimoderálják. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42407) sandró60 válasza wwenigma (#42406) üzenetére


sandró60
addikt

Bocs "PH! félisten"A titulusod mindent megmagyaráz :D

(#42408) szabogabor10 válasza sandró60 (#42407) üzenetére


szabogabor10
veterán

Már megbocsáss, de egyszerűen nem lehet eltekinteni a politikától egy ilyen döntésnél. Itt tart az ország sajnos.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42409) Boond válasza wwenigma (#42401) üzenetére


Boond
addikt

És az hogy jön az izaura tv-hez? :D :P

"Vajna tévéi között nincs értelmes."
Ebben nem értek egyet. Itt is sokan sírnak pl a spílerért. És van még azon kívül nem egy adója.
Lehet neked nincs, de a többi 99-nek még lehet.

"sajnos a megszunesukre nincs esély ugy belesznek betonozva mire a haverját eltuntetik."
Itt most nem tudom mire is gondolsz konkrétan. De jelenleg nem hiszem, hogy túl nagy változás lenne 18-ban.

[ Szerkesztve ]

(#42410) wwenigma válasza sandró60 (#42407) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jajj ne személyeskedjünk már, irgumburgum, rohanok a modkerbe. ;]

Amugy semmit nem jelent és semmi előjogot nem ad, csak egy mérőszám a hozzászólás-számolásra.

Boond: régi dolgok, igy jon. Spíler meg, khmm, adjunk ki egy valag pénzt pár sportlicenszre, aztan szabjuk meg hogy a szolgáltató csak ugy veheti fel a kinalatba ha a többi hulladékot is melléveszi. Szép tisztességes dolog. :N

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42411) Boond válasza g0dl (#42403) üzenetére


Boond
addikt

akkro már inkább mindigtv-é, bár kétlem, hogy használható lenne. (annak is van epgje.) legalábbis androidos appnak biztos.

"Szép tisztességes dolog. "
Erre tán annyit lehet, (mivel gyakorlatilag nincs 100%.os infód)

"Az üzlet az üzlet" mondották a nagyok.

[ Szerkesztve ]

(#42412) sandró60 válasza szabogabor10 (#42408) üzenetére


sandró60
addikt

Gyakorlatilag akkor minden témába behozhatnánk P-P-tAmit én nagyon "rühellek"
Van,mint mondtam az interneten mindenféle"dühöngő-anyázó"fórum miért nem tudjuk legaláb itt "türtőztetni"magunkat. :F

[ Szerkesztve ]

(#42413) szabogabor10 válasza sandró60 (#42412) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lesd meg a Telekom FB oldalát. Most akkor mondhatnánk, hogy a politika nem oda való, de ha nem lehet eltekinteni tőle (márpedig nem lehet), akkor bizony teljesen jogos a folyamatos anyázás.

Bocs mindenkitől az OFFért, lezártam a dolgot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42414) g0dl válasza Varszegig (#42404) üzenetére


g0dl
addikt

Mivel htpc így mindent lehet. Én nem csináltam de pl. tvheadend ( én ezt használom) esetében lehet külső epg-t beállítani. xmltv letölti,aztán azzal lehet dolgozni. Nem csináltam ilyet, mert nem volt rá szükségem, de biztos lehetséges. Hogy mennyi munka, az egy másik kérdés.Én egy-két nappal korábban szoktam egy-egy meccset beállítani, ahoz bőven jó, hogy tudom mikor lesz, és hol.

(#42415) Boond válasza g0dl (#42414) üzenetére


Boond
addikt

nem utolsósorban pedig tudás, jártasság is szükséges hozzá. Iptv-n gomb nyomkodáshoz már kevésbé.

(#42416) Flashget válasza szabogabor10 (#42413) üzenetére


Flashget
félisten

mivel semmi moderáció nincs, mennek rendesen a gyalázkodások. :)
már a diginél is mennek a Fox követelések most, hogy a T kifogja dobni...meg a Spílerre. Utóbbira majd 2017 február/március körül leszek kíváncsi.

a politika meg már mindenhol jelen van sajnos a sportban is.

Realme GT Master Edition

(#42417) Vigyorka válasza Flashget (#42382) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Személyes ás telefonos megkeresésemre is azt válaszolták, hogy az általam eddig igénybe vett szolgáltatás nem szerepel a szolgáltatásukban! Ezért egy hasonló szolgáltatásukat vehetem igénybe papíron... A 30/3 Internetemhez egy modemes D5-s áll legközelebb 4700 Ft/hó-ért... (Mondtam nekik, hogy öblítsék ki a szájukat és utána bevehetik...)
Mind a három szolgáltatást tőlük veszem. kb.10000,- Ft/hó lesz... A telefonon gondolkodom 29 Ft/perc már sehol sincs csak nálam... :W :W :W

Vigyorka

(#42418) jaroslav válasza Flashget (#42416) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Vajon a Spíler, csak csomagban eladó a többi új TV2-es csatornával együtt, vagy adja a TV2 szólóban is?

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42419) Boond válasza Flashget (#42416) üzenetére


Boond
addikt

És ez mikor nem votl így? Amikor 90-es évekbeli, meg még régebbi ügyek miatt tartoztatnak le FIFA elnököket...

"#42418) jaroslav"
Mytelenornál az összes tv2-es csatorna van? Ha jól tudom nem. Mindigtv-nél sem, vélhetőleg.
Valószínüleg lehet anélkül is, csak úgy drágább lehet. Gondolom, de ez egyáltalán nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#42420) jaroslav válasza Boond (#42419) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Mytelenornál az összes tv2-es csatorna van? Ha jól tudom nem. Mindigtv-nél sem, vélhetőleg.
Valószínüleg lehet anélkül is, csak úgy drágább lehet. Gondolom, de ez egyáltalán nem biztos.

Jogos az észrevétel, valószínűleg tényleg így van.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42421) Boond válasza jaroslav (#42420) üzenetére


Boond
addikt

Épp ezt mondom én is, hogy tudtommal nem vagyis, valószínüleg nem kötelező. max a díj olcsóbb, ha viszed a többit is, de ez nem csak a tv2-nél lehet így, hanem kb mindegyik cégnél.

(#42422) Flashget válasza jaroslav (#42418) üzenetére


Flashget
félisten

nem külön is megvehető, nyílván többért.

A Telekom visszautasítja a FOX állításait

a Telekom is megtalálta a maga Discoveryét. ;]

Realme GT Master Edition

(#42423) rocket válasza Flashget (#42422) üzenetére


rocket
nagyúr

Ugyanez volt a DSC vs DiGI esetben, vegul kiderult, hogy az eremnek ket oldala van.

Gondolom a Walking Dead miatt azt gondolta a FOX, hogy premium arat kerhetnek, hat nem jott be :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42424) szabogabor10 válasza rocket (#42423) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na de emiatt kivágni a Nat Geokat is, hát... :)
Ha most a UPC nem vesz ki egy jelentősebb csatit se (sajnos ezt nem gondolom), szerintem sok efit szerezhetnének.
Nameg esetleg a Digi, ha nem veszik ki a Eurosportot.
Persze nagyon nagy területen van monopólhelyzetben a Telekom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42425) dethroner


dethroner
veterán

Nem teljesen értem sokak nyavalygását a spíler miatt. Ha emelkednek az árak akkor jön az anyázás, ha kikerül pár csatorna hogy ez a fosdomb bekerülhessen, jön az anyázás. Ingyen tökéletes HD minőségben lehet netes streamen nézni, 3000Kb/s fölötti sávszéllel, normális angol kommentárral. 55colos tévére kirakva is pöpec a kép, köröket ver a sport2 sd adásra, nem szaggat, nem hagy ki. Ma is így néztem az arsenal meccset és elgondolkodtam közben, hogy ha így megvan akkor minek fizetni érte? Igaz kell kattintani kb 12-t az egérrel, de hát könyörgöm, legyünk már életrevalók, ha nagyon kell valami :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42426) jaroslav válasza szabogabor10 (#42424) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát azért az "húzós" lenne ha a Digi dobná az Eurosportokat...
Ebben az idényben a német liga tűnik a legjobbnak.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42427) szabogabor10 válasza dethroner (#42425) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért a Sky (műhold) minőségét nem érik el a stream-ek sajnos (meg a Spílerét se). Az angol kommentálást viszont én is favorizálom. A Spíler kommentátorai hagynak bőven kívánnivalót maguk után.
A legideálisabb tehát kiköltözni Angliába. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42428) Boond válasza szabogabor10 (#42424) üzenetére


Boond
addikt

Valószínüleg, azért kellett menni a natgeonak is, mert a két cég nem tudott megegyezni. És mivel azok is hozzájuk tartoznak, így azokról sem született megállapodás.

teljesen logikus,de ezt már a fox közlemény óta min fejteni lehetett...

"Persze nagyon nagy területen van monopólhelyzetben a Telekom."
Az meglehet, de azért azt se felejtsük el, hogy van sok kisebb helyi kábeltv is, vagyis sok helyen attól még nem a telekom az egyetlen szolgáltató, hogy nincs másik nagy országos, az adott helyen, településen.
+ még ott a mindig tv is, ha úgy nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#42429) Flashget válasza dethroner (#42425) üzenetére


Flashget
félisten

A kulcskérdés jövőre a F1 lesz...öregek már csak a múltja miatt nézik és nem fognak kattintgatni streamre vadászva (amiket rendesen le is lő a FIA sorra), miután megszokták évtizedeken át, hogy tv elé ülve nézhetik.
Ha a Spílerhez kerül a Diginek be kell raknia vagy hasonló banzáj lesz a fb-on mint most a T-nél van.

Realme GT Master Edition

(#42430) Bogyi007 válasza jaroslav (#42402) üzenetére


Bogyi007
veterán

Felénk a Digi 3500 forintért 8 megás netet tud adni max, nézd meg más helyeken ennyiért a Digi milyen netet tud adni...

Nincs is náluk a netem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42431) Mentolka válasza Flashget (#42395) üzenetére


Mentolka
senior tag

Hát igen! Kb. ez van.
Anno, én is T-ről váltottam Digi-re, de a kényelem az nagyságrendileg lejjebb van...

(#42432) rocket válasza szabogabor10 (#42424) üzenetére


rocket
nagyúr

Ugyanaz a ceg a csatornak tulajdonosa, igy nincs abban semmi meglepo, hogy a nat geokat is reptetik.

DIGI vs DSC meccsen is kikerult minden akkori a tulajdonoshoz kotodo csatorna.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42433) Bogyi007 válasza jaroslav (#42426) üzenetére


Bogyi007
veterán

Eddig nem aggódtam ez miatt, de egy kicsit nyugtalanító az hogy Szeged vonzáskörzetében a Szélmalom Ktv november 1. hatállyal kidobta az EuroSport 1-2 és Discovery Chanell csatornákat.
Ennek mi köze a Digihez? Nos azóta kerültek be a DigiSportok hozzájuk s az összes további Digis csatorna....

Remélem ez nem valami előjel...

Egyébként ugyanott (Kiskundorozsmán) a Dvb-C rendszerhez vettem az Auchanból Alcor HDC-3500 STB-ot 8990 forintért. Srácok! Ez a box maga a CSODA! Ennyire könnyen kezelhető és részletes EPG-t is tudó boxot még nem láttam. Médialejátszóként is frankón üzemel, ami FullHd mtv fájlt aláadtam azokat lejátszotta. Ajánlott cucc!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42434) sandró60 válasza Bogyi007 (#42433) üzenetére


sandró60
addikt

Olvasom a linket amit ide tetél.
Sok embernek jól jön a kis "box"tudása.Amit olvastam benne,hogy TS-ben rögzit az "hab"a tortán,mert akkor szabadon lehet másolni minden beviteli eszközre amiről a média lejátszásra alkalmas más tévék is letudják játszani. :C

[ Szerkesztve ]

(#42435) szabogabor10 válasza rocket (#42432) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tudom, csak ez akkor is drasztikus lépés. Hatalmas öngól.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42436) rocket válasza szabogabor10 (#42435) üzenetére


rocket
nagyúr

Mitol lenne ongol? parszaz embertol aki szolgaltato valtassal "fenyegetozik" facebookon nem fogjak magukat meggondolni, raadasul nagy reszuk ugyse valtana szolgaltatot.

Az eremnek ket oldala van, sajtokozlemenyen keresztul pobaljak a felhasznalokat felpiszkalni (ami raadasul egy sorozatot fenyez), hogy nyomast gyakoroljanak a szolgaltatora, ez mar a DSC eseteben se jott be.

Itt az a kerdes, hogy vegul enged-e esetleg a FOX (kozel 2 honapjuk van meg ujra targyalo asztalhoz ulni a T-vel), vagy nem engednek es ugy jarnak, mint a DSC a DIGI-nel, hogy mindenestul repultek.

Az a baj sokan elfelejtik, hogy konnyu a szolgaltatot szidni, mikozben nem ismertek a reszletek.
Utolag kiderult, hogy a DSC-nek nagyobb sara volt abbn, hogy nem tudtak megegyezni a DIGI-vel, mint az heteken at tunt kivulrol.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42437) szabogabor10 válasza rocket (#42436) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért öngól, mert a Telekom nagyon nem Digi árakon adja a szolgáltatását. Szerintem más az, amikor a Digi veszi ki a DSC-t, és más, amikor a Telekom a Fox csatikat. A Diginél valóban nem volt jelentős elvándorlás az olcsósága miatt. Telekom más tészta. De majd meglátjuk, mi lesz ebből.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42438) Flashget


Flashget
félisten

HD csatornák film- és sorozatrajongóknak

Több médiaszolgáltató is belátta, hogy az idők és a nézők szavára hallgatva 2017-től nagyfelbontásban is elérhetővé kell tennie csatornáit.

Realme GT Master Edition

(#42439) Kékes525 válasza szabogabor10 (#42437) üzenetére


Kékes525
félisten

A FOX Networks Group közleménye a Magyar Telekom 2017-es csatornakiosztásával kapcsolatban

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42440) Flashget válasza Kékes525 (#42439) üzenetére


Flashget
félisten

#42360 és #42422

Realme GT Master Edition

(#42441) trec12 válasza Flashget (#42438) üzenetére


trec12
addikt

A Digifilm HD is jöhetne na.... :K

(#42442) leslieke válasza trec12 (#42441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42443) Freezee válasza Kékes525 (#42389) üzenetére


Freezee
senior tag

Popcorn megérkezett :) Én is Tcomról jöttem. Net sokkal jobb a DIGI-nél, a Tv nem :(. Mondjuk függ attól is melyik csatornákat akarod nézni. Nekem sportra kellene. Ahogy te föl akarsz venni az sajnos nem lehetséges csak 80.000Ft fölötti készülékkel amit meg kell venned. Utána küzdeni fogsz azzal hogy a DIGI a EPG-jét nehezen frissíti és lassan. Hetekre előre nincs meg csak pár nap. annál is az van hogy valamikor teljesen más műsor megy mint ami náluk az EPg ben lejön. Szóval a rövid válasz. Nem, nem fogsz tudni úgy felvenni :(
Július óta én sem tudom megoldani pedig jó sok dolgot kipróbáltam és nem kevés pénzt locsoltam bele....

(#42444) Freezee válasza Boond (#42399) üzenetére


Freezee
senior tag

:) jipp. Nem a DIGI-t szidom mert a Netük csodálatos egyelőre, csak a TV részüket :D, sőt igazából az ügyfélszolgálatot akik azt mondták hogy persze mindent lehet. Ha mondják az elején hogy ezt felejtsem el, akkor nem vertem szét a fél házat, hanem hozom a NET-et a DIGI-től a TV-t meg hozom a UPc-től pl, most az a legszimpatikusabb azzal hogy 7 napig visszanézhetem a hülye sportműsoraimat.
Szóval egy szó mint száz inkább azért vagyok utólag mérges mert félretájékoztattak és most nem tudok váltani fizikai korlátok miatt, hiába van meg a Tcom-os előfizetésem is.
Így teljes a sztori ;)

(#42445) rocket


rocket
nagyúr

"Jofej" a DIGI, 22-en kotottem 2 evre huseget okos csomgara telefon hozzaadasaval, regebben volt mar, igy bekotesre varni nem kellett, November 2-an sikerult aktivalni, es mivel aznaptol el a szerzodes, igy mar atcsusztam a +300ft TV csomagra....

Most derult csak ki a szamlabol, mert nem hasznalom, telefon sincs rajta.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42446) wwenigma válasza Freezee (#42443) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8990ft egy box, usb-re TS-t rögzít és nem csak epg alapján hanem szvsz fix időre is programozható. Hova ennél jobbat?

Tcom iptv? Megnézem azt a jobb képet. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42447) dethroner válasza Flashget (#42429) üzenetére


dethroner
veterán

Ezer éve nem nézek forma 1-et, így nem tudom hogy ennek a streamjei hogy működnek. De ha lesz még idén verseny és nem felejtem el, akkor ránézek. Nem hinném hogy az FIA jobban tudná tiltani a netes közvetítést, mint az angol, német, spanyol stb foci liga.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42448) M_AND_Ms válasza dethroner (#42447) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Megnéztem én is. A kedvenc strímelő oldalamon már ott vannak hétvégére a Hd stream linkek (igaz, spanyolul, de zavar valakit?)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42449) nfsu17 válasza Freezee (#42443) üzenetére


nfsu17
veterán

melyik szolgáltatónál van meg hetekre!! előre az epg, mikor a netes műsorújságok java is csak 2 hétre előre írja meg?
a digi epg-je tudtommal a port.hu-tól jön, ami mint tudjuk, nem pontos. legtöbbször azért jó, de pl. tegnap sem volt pontos.
a digi epg-je 7 napot ölel át, azaz aznap+a köv. 6 nap.
az előző szolgáltatóm epg-je aznap+2 napra látott előre.
persze az a digi sara, hogy a port.hu mellett tette le a voksot és nem mondjuk e mellett.
60e-s box is tudja, vagy még olcsóbb is.

(#42450) M_AND_Ms válasza nfsu17 (#42449) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Epg általában 7-14 napra van előre.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.