Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) Freezee válasza Boond (#41599) üzenetére


Freezee
senior tag

Amúgy már hajlok afelé hogy a DIGI-nél lemondom valahogy a TV-t, ha a T-com engedi akkor tőlük csak TV-t veszek ( azt az előfizut áthozom a másik lakásból ) csak ugye májusban pont abból volt problémám hogy CAT5-öt huzattam bemert azt mondta a DIGI hogy az kell nekik. Majd amikor jöttek bekötni mondta a csávókám hogy nekik COAX kell... Basz..ttam szét a fél lakást amit akkor építettem fel. Szóval most biztosan nem csinálom ezt vissza valahogy Wifi-vel kellene áttolni a Tv-ig az IPTV boxra. Ez akadályoz eddig abban hogy visszamenjek a T-com hoz.UPC -n is gondolkoztam mert ott meg felvétel nélkül lehet 1 hétig visszanézni mindent. Csak azt nem tudtam még kideríteni hogy a Sport2 HD is beletartozik ebbe vagy sem.
Amúgy mivel nekem párhuzamosan van, az IPTV sport2hd -je lényegesen szebb mint a DIGI sport2 sd je :(
Láttam boxokat ilyen 60-70.000 ft ért de azért az már sok a játszadozáshoz és még lehet az sem jó.
Nekem az EPG-vel eddig jó tapasztalataim voltak sosem csinált galibát. T-comnál a teloról távolról is tudtam felvételt indítani ha esetleg valami eseti felvételt szerettem volna ( asszonynak romantikus blabla )

(#41602) M_AND_Ms válasza Freezee (#41601) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Továbbra se értem, miért vagy még mindig digis. De komolyan.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41603) Freezee válasza M_AND_Ms (#41602) üzenetére


Freezee
senior tag

Pár sorral feljebb. ÖSszefoglalva. Kicseréltem a CAT5-öt COAX-ra tehát a visszaállás nem lehetséges közben csak nagy utómunka árán. A NET jó a DIGI-nél azt megtartom. És nem olyan egyszerű lemondani mert mindenféle baromságot akarnak meg kifizetni pár hónap irreális árát. Valamint hónapokig azt az információt kaptam itt is hogy ez megoldható ilyen-olyan box kell meg ez-az aztán pikk-pakk menni fog. Aztán szépen lassan tisztul a dolog hogy nem megoldható :( A többi szolgáltató nem tudom hogyan oldja meg ha csak TV-t kérek és nem akarok netet is. Majd ha lesz megint sok nap szabim ( kb jövőre ) akkor bemegyek hozzájuk és kiderítem.

(#41604) s7evcsenko válasza Freezee (#41601) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"A feltöltésem 1.4 sem volt sokszor."

Digi net!
Ezzel szerintem kb meg is van oldva a probléma...
Korlátlan net van a diginél, bármire, amire szükséged van, fent van a kölcsönzőben, bármit le tudsz szedni 20perc alatt...
Nincs reklám, nincs 23456543TB tárhely igény....
Letöltöd, megnézed, törlöd, örülsz, töltöd a következőt. ;)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#41605) yogibear válasza csabi10 (#41578) üzenetére


yogibear
addikt

Szakfórumban és is beírtam a Dél-budai hibát, PM-ben kaptam infót olvtárstól, hogy fejállomás hiba. Állítólag javítás alatt.
Azt nem tudom, hogy Érd honnan kapja az "anyagot", a Dél-budain keresztül, vagy saját fejállomása van.
A kanális kiosztás elvben XI. kerületivel egyezik meg, ha jól olvastam és nem a XXII. kerületivel.
Itt a hiba, kockaháború, este 6 után jelentkezik és jellemzően este 10-ig tart.
Legfőképp a 762 Mhz (AXN, Sport1-2), de tegnap Tv2 is hasonszőr volt, ami más frekin jön, sőt M4Sport is, és több más kanálisnál is tapasztaltam hasonlót hetekre visszamenőleg.
Tegnap pl. este 8 után váltak nézhetetlenné az említett kanálisok, de nem mentem végig az összesen, hogy épp melyik kockaháborúzik.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#41606) Flashget


Flashget
félisten

tV2 bebukta a vackát Csúfos véget ért a milliárdos TV2-kaland milliárdokat bukik sorozatosan a csatorna..miközben nincs bejelentett egyezség sem a Digivel sem a T-vel. Már csak 2 napjuk van hogy megegyezzenek, hogy Vajnáék elfogadják a Digi 10Ft-os ajánlatát. :D

Realme GT Master Edition

(#41607) M_AND_Ms válasza Freezee (#41603) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha csak tévét kérsz, akkor tévét adnak. A Té valószínű bejön egy optikával, a Upc egy koaxszal.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41608) Boond válasza Freezee (#41601) üzenetére


Boond
addikt

Nekem T-nél csak telefon, meg net van, de biztos vagyok benne, hogy simán iptv is megy, ha azon a környéken van olyan net kapcsolat :D

Nah pont a kábelezés votl az egyik ok ami miatt esélytelen volt az iptv, a másik a korlátozás, a harmadik a kódolás.

"Ez akadályoz eddig abban hogy visszamenjek a T-com hoz.UPC -n is gondolkoztam mert ott meg felvétel nélkül lehet 1 hétig visszanézni mindent."

Most már ráadásul bármilyen eszközön...

http://dtvnews.hu/hirek/mobileszkozokon-is-elerheto-a-upc-musorvisszanezo-funkcioja

[ Szerkesztve ]

(#41609) csabi10 válasza yogibear (#41605) üzenetére


csabi10
senior tag

Itt is hasonló a helyzet. Köszönöm az infót, remélem javítják hamarosan.

(#41610) Bogyi007 válasza Flashget (#41606) üzenetére


Bogyi007
veterán

Talán jelzésértékű az hogy a Tv2-n az elmúlt pár napban látható volt a DigiSport Európa Liga közvetítéseinek a reklámozása az esti műsorsávban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41611) bopeti98 válasza Flashget (#41606) üzenetére


bopeti98
őstag

Ebben az a vicces, hogy ha az RTL-en menne a Star Academy akkor nagy eséllyel sokkal sikeresebb lenne. Az átlag fiatal(abb) magyar tévénézők hűek az RTL-hez, főleg hétköznap, lényegtelen mivel erőlködik a TV2.

(#41612) unravel válasza Flashget (#41606) üzenetére


unravel
őstag

Aztaaa! Milyen hosszú cikk a semmiről.

¯\_(ツ)_/¯

(#41613) g0dl válasza Flashget (#41606) üzenetére


g0dl
addikt

A zindex (nem szakmai okokból) benyal a ratyinak. Holló a hollónak .....
Ettől persze a másik kanális sem jobb.

(#41614) Boond válasza s7evcsenko (#41604) üzenetére


Boond
addikt

Nem azért fizet elő tv-t votl már :D

(#41615) jaroslav válasza Freezee (#41603) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Ne haragudj, de te tényleg olyan dolgokon problémázol, amik itt a legtöbb ember számára nem is léteznek.

Én is nagyon sok sport műsort veszek fel (NFL, BL, Német, Spanyol, Olasz bajnokság stb), és teljesen meg vagyok elégedve, pedig a beadott műsor újság alapján állítom be a felvételt. Annyi van beállítva a HDD-s Samsung BR felvevőn, hogy automatikusan 15 perccel hamarabb kezdje el a felvételt, és 15 perccel később kapcsolja ki a műsorújság időpontjaihoz képest.

És teljesen meg vagyok elégedve.
Persze néha van olyan, hogy műsorváltozás van, de akkor mi van?
Egyrészt, azért nem olyan sűrűn van ilyen. Én még azért olyat nem nagyon láttam, amit te, hogy "a múlt héten, minden mérkőzés helyett valami más volt" vagy mi :)

Ha mégis előfordul, hogy műsorváltozás volt, akkor mi van? Konstatálod hogy, hoppá, ezt nem vette fel... Ez van, ennyi. Még életemben nem agonizáltam 10 másodpercet se ha ilyen előfordult :)
Ha annyira nagyon fontos mérkőzés volt, akkor felveszem az ismétlést, letöltöm stb...

Remélem nem bántalak meg, de nem lehet neked könnyű saját magaddal...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41616) Freezee válasza jaroslav (#41615) üzenetére


Freezee
senior tag

Sokan olyanon problémáznak itt, amik sok más ember számára nem is léteznek. Mégis nincsenek lehurrogva általad....
Az az igazi gond hogy nem olvastad el az előzményeket csak az utolsó pár HSZ alapján alkotsz véleményt. Sok olyan dolog van ami szerintem nem is létezik mint ügy, te mégis ügyet csinálsz belőle. Remélem azért nem leszel "öngyi".
Letöltöd...aha honnan.... látszik nem olvastad az előzményt csak beböfögsz ide.
Viszont a segítségeddel sokkal közelebb kerültem a megoldáshoz.....ja nem......

[ Szerkesztve ]

(#41617) jaroslav válasza Freezee (#41616) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Az teljesen nyilvánvaló, hogy te pontosan tudod, hogy elolvastam-e az előzményeket, és azt is pontosan tudod, hogy én hány hozzászólást olvastam el...
Semmi kétségem, hogy ez így van, és, hogy rendelkezel ilyen látnoki képességekkel.

Csak azt nem értem, hogy ilyen látnoki képességek mellett, nem láttad előre, hogy nem kéne átváltani a "remek" T-s IPTV-ről a Digi-re? :)

Félretéve a poénkodást, te soha nem fogsz megoldást találni a problémáidra...
Nagyon régóta olvasom ennek a topiknak a hozzászólásait. Talán tucatnyian próbáltak neked ötleteket adni, segíteni...
Egyszerűen vannak emberek, akiknek a legjobb szándék mellett sem lehet segíteni.

Tényleg a legjobbakat kívánom neked, és kívánom, hogy megtaláld a békédet a Világgal :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41618) Bogyi007 válasza Freezee (#41616) üzenetére


Bogyi007
veterán

Le tudod tölteni...
A heti bejelentkezéseid idején az egyik válaszban konkrétan meg lett mutatva neked képpel is bizonyítva...

S igen még mindig nincs a Diginél KÁBELES IPTV (technikailag lehetséges volna) MIVEL NINCS KELLŐ SZÁMÚ igény rá. - Szerencsére. Amit fel akarunk venni azt fel tudjuk venni akár IPTV és EPG NÉLKÜL is akár a Sport2 csatornáról is mégha az SD is csak. Nincs még SPÍLER TV se, de egyrészt ez változhat 2 napon belül, másrészt akinek nagyon kell megoldhatja más LEGÁLIS forrásból is olcsón s még akkor is olcsóbban megússza ha a meglevő Digi előfizetéssel kombinálva veszi azt meg, mint ha pl csak Upc-re fizetne elő.

Köszi hogy megint benéztél de ha a jövő héten is csak ez a szokásos papagájmódi ismétlésre futja akkor megleszünk nélküled...
Bye!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41619) s7evcsenko válasza Boond (#41614) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Teljesen mindegy, hogy előfizetett-e a tv-re, vagy sem, ha egyszer nem tudja nézni azt amit szeretne.
Onnantól meg már édes mindegy, hogy maga szenved a felvétellel, vagy letölti... ja nem, mert az utóbbi sokkal egyszerűbb. ;]
Ez egy esetben lehet kínos, ha Ő akar lenni az első feltöltő, aki megosztaná másokkal a felvételt. :B
Na mindegy, látom közben, hogy ez meddő téma, el is engedem. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#41620) DonMaster válasza s7evcsenko (#41619) üzenetére


DonMaster
addikt

1baj van vele, a meddö témán kivül, hogy az alany nem képes rá, hogy letöltse, pedig Digi-nél a sebesség adot rá, képel már meg mutattam régebben hogy lehetséges is meg hogy fent is van szinkronosan, de ez öt nem érdekli csak hogy feltudjon venni. de utobinak nincs sok értelme mikor 10-15perc alalt max letud tölteni bármit , mert ugye fent meg találhato.De mint látttad saját célra tehát nem feltöltés hanem simán megnézni akarja.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41621) Freezee válasza DonMaster (#41620) üzenetére


Freezee
senior tag

Szinkronoson NHL meccs. Muti......
Megbeszéltük hogy csak az NFL van fent az is csak 1 hónapja. Elötte az sem volt.
DE elfogadom nem vagyok képes rá és te igen ezért kérlek akár te is mutasd meg hol találom azokat a meccseket.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#41622) Freezee válasza s7evcsenko (#41619) üzenetére


Freezee
senior tag

Légyszives mutasd meg honnan tudom az NHL meccseket szinkoronosan letölteni. Elfogadom én béna vagyok és te überjó ezért kérek tőled segítséget. Privátba is jó a link ha esetleg ide nem lehet.

Köszönöm

(#41623) Freezee válasza Bogyi007 (#41618) üzenetére


Freezee
senior tag

Sajnos nem lett megmutatva és az alatta lévő hsz ben képpel bizonyítva hogy nincs fent amit keresek.
Nos az a legális forrásból spíler, sport2hd sport1hd felvétellel ( NFL, NHL) az érdekelne. Megosztanád velem? És akkor máris nem kellene többet ide írnom.

Köszönöm

(#41624) DonMaster válasza Freezee (#41621) üzenetére


DonMaster
addikt

látom neked kár irni.
legutobb tettem ki képet, hogy letölthetö magyar szinkronnal, de ugy tünik tök fölösleges volt, mert emg se nézted csak nyomod a rinyádat, nem fogok ujra képet kitenni. Torent oldalakon meg találod, kereskes kicsit, ugy is ráérsz, utobbit abbol gondolom, mivel ráérsz itt szivozni minndekivel aki segiteni probál neked, igy ezt a szivozos idöt használd inkább ara hogy megtaláld azt amit nézni szeretnél . mindenkinek jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41625) DonMaster válasza Freezee (#41623) üzenetére


DonMaster
addikt

Bocs de érdekelne, hgoy nfl vagy nhl mecsek közöl melyik megy a spiler tv-n? mert én ugy tudom hogy a sport tv-ken megy az nfl és nhl is. spilerel, meg várhattál mert oktober1 még nincsen igy addig a Digi megeygezhetne, de neked kár is ezt magyarázni

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41626) jsk válasza DonMaster (#41625) üzenetére


jsk
senior tag

Az NHL már a Spíleren lesz.

(#41627) M_AND_Ms válasza jsk (#41626) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Arra kérlek, fejezd már be a témát!
Teljesen meddő az egész. A Digi olyan, amilyen és akármennyit vered és vereted itt magad nem fog változni... legalábbis azért nem, mert itt fetrengsz már napok óta.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41628) jsk válasza M_AND_Ms (#41627) üzenetére


jsk
senior tag

Rossz helyre ment. Freezee a renitens :))

[ Szerkesztve ]

(#41629) Tin válasza jsk (#41628) üzenetére


Tin
veterán

rasszista... :D

Freezee: amúgy én is rohadtul unom már.

[ Szerkesztve ]

(#41630) Freezee válasza DonMaster (#41624) üzenetére


Freezee
senior tag

Megnéztem, nem raktál ki képet NHL ről.

(#41631) M_AND_Ms válasza jsk (#41628) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A fene a sok zöld arcot! ;)

Talán elolvassa az is, akinek szól.....

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41632) DonMaster válasza Freezee (#41630) üzenetére


DonMaster
addikt

nem unod még? raktam ki képet holtalálod , meg , jelenetkbe ott és használd, és ne itt fárasz mindnekit.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41633) Freezee válasza DonMaster (#41632) üzenetére


Freezee
senior tag

Mit unok? Egyszer sem kaptam tőled linket vagy képet arról amiről szó van. ( National Hockey League ) Ezt várom azóta. Az a gond mindketten tudjuk hogy nincs, csak te ahelyett hogy azt írnád ok benéztem tényleg nincs, továbbra is hülyének nézel és osztassz ;)
"jelenetkbe ott és használd.." ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#41634) nfsu17 válasza Freezee (#41616) üzenetére


nfsu17
veterán

Szia.
Bocs, hogy közbeszólok.

Ha valóban nem pontos a digi epg-je, akkor valóban nem lehet rendesen epg segítséggel felvenni, mert a box nem tudja, mikor kell felvenni.
Ha jó lenne, akkor elég lenne az nfl szót beírni a boxba és az felvesz mident, amiben ez a három betű van. Persze ehhez drága box kell.
Aztán ilyen drága boxszal olyat is lehet, hogy mobilról állítod be a felvételt, akár más városból is. Viszont ez nem auto dolog, hanem manual.
Ha nincs jó epg, de kézzel nem akarod, akkor szerintem nincs megoldás.
De én visszamennék helyedben a t-hez, mint ahogy én sem fogok a digitől tvt kérni, csak netet. Ugyan sokat fizetek a tv-ért, de van is mit nézni, diginél sokkal kevesebb van.

(#41635) Freezee válasza nfsu17 (#41634) üzenetére


Freezee
senior tag

Köszi, így teszek én is. Azért írtam hogy egy 60-100.000 forintos kategória messze meghaladja az elfogadható kiadást egy boxért. A 40.000 ft-ig bezáródó boxot ugyan azt tudják mint a cryptobox tehát azok nem fogják tudni.

(#41637) dethroner


dethroner
veterán

Mi ez a vergődés, hogy nem lehet felvenni digiről? Én amikor kaon boxot használtam,és most hogy CI kártyát használok, soha az életben nem néztem rá az epg-re ha nagy ritkán fel akartam valamit venni. Ha tudja az ember hogy melyik csatornán és mikor lesz a sportesemény, beállítja akár a boxot, akár a tévét felvételre és csókolom. És ha most azzal jön valaki, hogy "hát de az epg nem pontosan mutatja meg hogy mikor lesz a műsor" komolyan felvágom az ereim. Tényleg van olyan ember, akit ha valami érdekel akkor ezzel a komolytalan szolgáltatói műsorújsággal tájékozódik? Ha eltűnne ez a dolog a tévémből, észre se venném szerintem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41638) szabogabor10 válasza dethroner (#41637) üzenetére


szabogabor10
veterán

Maradjunk annyiban, hogy más szolgáltatóknál kifejezetten pontos az EPG tapasztalataim szerint. Úgyhogy én bőven merek rá hagyatkozni. Pl. sorozatfelvételnél nagyon jól jön.
Azért, mert a Digi nem képes normális EPG-t biztosítani, nem az EPG technológia a hibás.
No offense, csak a pontosítás kedvéért írtam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41639) nfsu17 válasza dethroner (#41637) üzenetére


nfsu17
veterán

sokkal egyszerűbb/gyorsabb/kevesebb gombnyomás epg-ből időzíteni, mint manual beírni a műsor kezdését, meg végét. na ez sem lehetetlen, de az epg nem ellenség, ha van, lehet használni.
én használok netes műsorfüzetet is, abban kinézem ami kell (van, hogy 1 hónappal előtte is már fent van), azt beállítom mobilban, hogy jelezzen 1 nappal előtte (vagy port.hu is tudja bizonyos esetekben, akkor e-mailt küld), aztán epg-ből kikeresem a műsort (mondjuk 10 sec), majd megnyomom a piros gombot és már az időzítőben is van.
manuálisan ez 3-4x lassabb, de én abból sem csinálok ügyet.
én értem a gondját, hogy másik szolgáltatónál hozzászokott valami jóhoz (pl. sporthd2)+jó epg, és most (bár kevesebb pénzért) nem kapja azt, amit anno. Erre lehet mondani, hogy ennyi pénzért ez van, akinek nincs összehasonlítási alapja, annak elég is.
Én sem fogok egyelőre digitv-re előfizetni, mert inkább fizetek többet a tévéért másnak, de sok csatorna nem lenne diginél, ami amúgy kéne. De megértem akinek elég a digitv is, ennyi pénzért tényleg verhetetlen.

(#41640) dethroner válasza szabogabor10 (#41638) üzenetére


dethroner
veterán

Maradjunk annyiban hogy más, megbízhatóbb szolgáltatónál is működhet hülyén és akkor máris kész a baj.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41641) dethroner válasza nfsu17 (#41639) üzenetére


dethroner
veterán

Mérlegelni kell, kinek mi a fontos és aszerint választani.
Már régóta nem nézek sport adókon kívül mást. Közelmúltig a Digi verhetetlen volt ezen a téren, még úgy is hogy nincs sport2HD. Ám az elmúlt hetek és az itteni jóslatok nem sok jót vetítenek előre.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41642) Flashget válasza M_AND_Ms (#41607) üzenetére


Flashget
félisten

anyám régi szolgáltatója is egy koaxal vitt be mindent és most Digisként is ez a rendszer van amíg nem építik ki az optikát náluk is...

Realme GT Master Edition

(#41643) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

UPC-ről térnék át DIGI-re. Mielőtt ezt megteszem, tudtok választ adni az alábbira? A UPC ha jól látom egy koax kábelen jön be ami kettéválik a boxba és routerbe. Tudja ezt a meglévő kábelt használni a DIGI? Ugyanis ahol ez el van vezetve a falban az már nem bontható meg. Gondolnám hogy ezt lecsippentik a lépcsőházban és rákötik a saját kiállásukat.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#41644) Flashget


Flashget
félisten

Na még 1 nap...vérnyomásom már 180 felett.. :D

Realme GT Master Edition

(#41645) M_AND_Ms válasza cintula187 (#41643) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A tévéhez jó a koax, a nethez egy utp-t fognak behúzni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41646) Boond válasza s7evcsenko (#41619) üzenetére


Boond
addikt

Én cska leírtam azt amit ő írt...

Erre írta korábban, hogy t-nél nem votl gond. Amúgy sorozatoknál meg kifejezetten előny, ha nem feltétlenül tv-ben nézem. nincs reklám, nincsenek össze vissza a részek, mint néha ahogy adnak 1-1-et. És a legfontosabb akkor amikor időm van rá :)

Persze votl amikor tv-ben is néztem. És még a visszatekerés sincs meg :D (jelenleg, tv-ből). Nekem.

(#41647) Flashget


Flashget
félisten

Hátha egyszer valakinek szüksége lesz rá.

A a HDMI Digi Tv dcd4414irr beltéri szoftverfrissítése ha nem a legfrissebb van rajta.
Az alábbi módon lehet ellenőrizni:
Menü -> Személyes beállítások -> Rendszerinformációk
Itt a "Szoftver verzió száma" sorban "1.15A"-nak kell lennie. Amennyiben nem ez lenne a verziószám, akkor érdemes a szoftver frissítést lefuttatni, melyhez a következőeket kell tenni:
1., A csatornalistából ki kell keresi a DIGI Info csatornát és odakapcsolni
2., A menü gomb megnyomása után az "Irdeto CA állapot" (kis piros levél ikon) fülre menni és ott kiválasztani a legalsó, azaz a „SW frissítés” menüpontot
3., Ez után megjelenik egy párbeszéd ablak, a szoftver letöltés megerősítését kéri a box, itt az "OK" ikon kiválasztásával elindítható a szoftverfrissítés. Ezt követően egy piros háttér fog megjelenni és elkezdődik az adatok letöltése a hálózatról és a szoftver frissítése. Fontos, hogy a szoftver frissítés megkezdésétől a folyamat végeztéig (kb. 3 perc) nem szabad áramtalanítani a készüléket vagy kihúzni a koax kábelt az eszközből.
4., A frissítés végeztével a box újraindul és a gyári beállításokra áll vissza
5., Egy automatikus hangolást követően ismét elérhetővé válik az összes csatorna, már az új szoftverrel

Realme GT Master Edition

(#41648) Freezee válasza szabogabor10 (#41638) üzenetére


Freezee
senior tag

:K
Röviden összefoglalva.

(#41649) bopeti98 válasza dethroner (#41640) üzenetére


bopeti98
őstag

IPTV-nél az EPG is IP alapú, így folyamatosan frissül, és 1-2 hétre előre lekéri a műsorokat. Ha műsorváltozás van, akkor pár óra múlva már az EPG-ben is látni. Nyilván más a helyzet egy rendkívüli műsorváltozásnál, amikor még a interneten sem fut végig a dolog, és már más megy, mint ami ki volt írva, de ilyen nagyon ritkán fordul elő.

(#41650) cintula187 válasza M_AND_Ms (#41645) üzenetére


cintula187
addikt

Köszi az infót. Csak az összefoglalót kellett volna elolvasnom :DD

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.