Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) sirály69


sirály69
őstag

Ilyet hol lehet venni?
Eddig sehol sem kaptam....

Szerver Hosting Debrecenben

(#47002) M_AND_Ms válasza sirály69 (#47001) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Vegyél ilyet.
Ugyanolyan jó, egyszerűbb felszerelés (nem kell hozzá külön a falra szerelendő idom, hanem közvetlenül a falra szerelhető), sokféle színben van, rugalmas széle követi a fal egyenetlenségeit, fél méterről teljesen fa szerűnek néz ki. A középső rész eleje levehető, mint egy kábelcsatorna, így a falról leszerelés nélkül is hozzáférhetők a jábelek
Többek között a Praktikerben megkapod.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47003) nfsu17 válasza yogibear (#47000) üzenetére


nfsu17
veterán

ha a saját txt-jük is xar, akkor nem lehet elvárni mástól, hogy ott meg jó legyen.
a tv2 a legigénytelenebb - minden szempontból is -, képesek 24 órával a kiírt műsor előtt változtatni, mert bukó lett amit kinéztek maguknak és gyorsan elpakolják máshova.

aki epg (vagy port.hu) alapján nézne ma este premier műsort a bbc earth-ön, az ma is csalódni fog, mert 9-kor lesz új Attenborough rész, persze erről ez a 2 megint nem tud, a "másik" meg igen.
ez nem tudja, ez meg persze, hogy tudja

a semminél persze ez is jobb, ennyi hiba még belefér (valakinek).

(#47004) rento


rento
őstag

Sziasztok!

Mit tippeltek, hol lehet a hiba? A helyzet a következő:
Családi házas környezet, ffth, zte 620-as ont, 500as net, okoscsomag. A digitális adás konkrétan a nézhetetlen kategória. Szétesik a kép, megakad, rózsaszín, kék, zöld pixelhalmaz. Két okostv van a házban, mindkettőn és mindegyik adón csinálja. Korábban már kicserélem a csatlakozókat, a koax elosztót, nem lett jobb a helyzet, pedig egy-két csatlakozó hagy ne mondam, hogy hogy volt feltéve... Azt figyeltem meg, hogy este rosszabbodik a helyzet, illetve szeles és esős időben. Ma természetesen így egész nap teljesen nézhetetlen volt. Analog csatornákon konkrétan a hangya háború folyik, képet nem látok. Jól gondolom ugye, hogy kint az oszlopon a kötő dobozban van valami szétcseszve? Vagy pedig házon belül hol lehet még probléma?

(#47005) Watt25 válasza rento (#47004) üzenetére


Watt25
veterán

Tévék milyen jelszintet, jelminőséget mutatnak?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#47006) leslieke válasza rento (#47004) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hívd ki őket analóg hibával aztán mérjék ki, hol a hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47007) Freezee válasza Flashget (#46998) üzenetére


Freezee
senior tag

mi az boffent? Új kohéziós állapot?
Amúgy írtam bővebben is részletezve a hibát és leírást hozzá amire bannolt a Digis érdekeltségű valaki. Szóval azóta csak röviden, lényeget :)
Majd írok akkor is ha találtam valami pozitívumot is, ami több vagy jobb mint amit eddig megszoktam.

(#47008) rento válasza Watt25 (#47005) üzenetére


rento
őstag

Ha jó a kép akkor 94-95 körül van, ha elkezd durván beszaggatni akkor konkrétan 0 mind a kettő.

leslieke: igen már megtörtént, de érdekel, hogy ti mit mondotok.

(#47009) leslieke válasza rento (#47008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem náluk lesz a hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47010) dh66e válasza yogibear (#47000) üzenetére


dh66e
veterán

Most BBC Eart-öt nézek
Műsorinfóban ennyi:
A műsor egyeztetés alatt.
:DDD

(#47011) Joshi válasza Flashget (#46998) üzenetére


Joshi
titán

Ha valami rosszul működik akkor nem dícsérhatem a digit, egyébként se érdemelnek dícséretet és nem csak a rossz epg miatt. Nálad mi az amikor nem böfögnek be egy topikba?

(#47012) AttyVin válasza dh66e (#47010) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Bocs, hogy beleszólók "invitelesként", de már erre a topikra is ránézek a közelgő váltás miatt.

Ugyanez volt a helyzet tegnap "nálunk" is.

Az EPG itt a Port-ról jön, ami olyan, amilyen.
Így emiatt külön nem szidnám a szolgáltatót.

Még csak annyi, hogy az Invitelnél (legalábbis a mi "körzetünkben") elő szokott fordulni (régebben gyakrabban), hogy semmi sem jön le egy ideig ("Nincs információ") egyik csatornához sem, azután újra betölti az egészet.
Mivel van egy analóg TV-tuner is a PC-mben, ahhoz is töltök le EPG-t, ami szintén Port-ról érkezik. Ott valahogy "stabilabb" a dolog, mint a digitális adásoknál...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#47013) Boond válasza nfsu17 (#46999) üzenetére


Boond
addikt

Én is azért álltam át a musor.tv-re mert sz-épen a részleteket is meg lehet nézni :) Nem csak sportnál, de sokszor sorozatoknál sem írt a port.hu infot.

"Ellenben ha a musor.tv-től kapnák, szépen látnánk mindent.Ott is a Coogan van kiírva még visszakereshető... ennyit a pontosságról..."
Erre mondják, azt, hogy a csatorna a változtatás jogát fenntartja.

[ Szerkesztve ]

(#47014) Flashget válasza Freezee (#47007) üzenetére


Flashget
félisten

nem lattam, hogy pl. dicserted volna az uj net arakat az uj huseg akciojukat, hogy hosszu ido utan a regi userek is kothetnek..
de toled ilyet nem is var el az ember csak amit irtam..de ezt divatosan trollkodssnak is hivjak.

Realme GT Master Edition

(#47015) Flashget válasza AttyVin (#47012) üzenetére


Flashget
félisten

engem erdekel mi lesz nalatok a Spiler sorsa, Inviteles teruleten Ha valamit megtudsz ird meg akar priviben is.

Realme GT Master Edition

(#47016) sityupityu válasza Flashget (#47014) üzenetére


sityupityu
veterán

"uj huseg akciojukat, hogy hosszu ido utan a regi userek is kothetnek.."

Van már ilyen?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47017) leslieke válasza sityupityu (#47016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47018) AttyVin válasza Flashget (#47015) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Persze.

Bár engem mérhetetlenül nem érdekel, ami azon megy (pl. futball általában, meg a többi "filmbiztosi" csatorna sem).

Én most leginkább azt várnám, hogy "visszaadják" a ES 1-2-t...

Üdv, Vino

(#47019) sityupityu válasza AttyVin (#47018) üzenetére


sityupityu
veterán

De itt sokakat érdekel. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47020) AttyVin válasza sityupityu (#47019) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Tudom én, de mit csináljak, ha így "szocializálódtam", pedig apám nagy meccsjáró/néző volt...

Üdv, Vino

(#47021) jaroslav válasza sityupityu (#47019) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Bizony sokakat érdekelne a Spíler...

Főleg most, hogy a következő idénytől, a spanyol bajnokság jogait is ők vették meg.

Ezt nem hiszem, hogy megengedheti a Digi, hogy a sportot szerető előfizetőik bukják az angol bajnokságot, a spanyol bajnokságot, az NHL-t és a Moto GP-t is...
Ha bevennék a csomagba a Spílert, a FOX-ot, és HD lenne a Sport 2, én szívesen fizetnék a televíziós csomagért, akár többet is, mint a jelenlegi...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47022) M_AND_Ms válasza jaroslav (#47021) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha a spanyol bajnokság elmegy, akkor remélem, a vasárnapi Nfl átkerül a Sport1-re... és Hd lesz!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47023) jaroslav válasza M_AND_Ms (#47022) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Lehet, hogy átkerül.

A Sort TV a német bajnokságot vette meg a spanyol helyett.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47024) Boond válasza jaroslav (#47021) üzenetére


Boond
addikt

Múltkor csináltak egy tesztet, a spíler kapcsán kisebb szolgáltatónál, a csatorna bevezetése kapcsán kb 50 -50% jött ki, legalább annyian szerették volna ahányan utálják, így nem került be...

Viszont most elnézve, pl ott a comedy central, meg a új family, meg a sok rtl-es cucc pl csináltam film+2-ből goldot, vagy az axn-eket újra pozicionálták, és csupa ismétlés megy, szinte... Hát ennek sem sok értelmét látom...

Értem én, hogy az rtl megrettent, és most lépni kell, de a tv2-nél, legalább értelmesebb lépés fejlődés új/régi sorozatok újra előkerülése, új szinkronok, sorozatok bekerülése is van nagy erővel.

Nem csak előveszik a más sokszor játszott, és jelenleg is x csatornán folyó dolgokat...

Hát kiváncsi leszek, mi hogy alakul... most vajon hány évre egyeztek meg, a szolgáltatók, vagy ez szolgáltató függő?

Pl rtl és tv2 díjai miatt sem mind1 ugye.

(#47025) Flashget válasza jaroslav (#47021) üzenetére


Flashget
félisten

a romanoknal a Diginel van a F1 joga az Indycarra lejart. Nekem egyertelmu, hogy nem veszik meg a kovetkezo 3 evre igy az is akar kikothet a Spileren.
Viszont akkor szamomra semmi erdemleges sportjog nem maradt a Digisportnal...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#47026) jaroslav válasza Flashget (#47025) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Az még nem lenne olyan nagy probléma, ha nem a Digisporton lennének az engem érdeklődő sport műsorok, de legalább Digi TV előfizetéssel lehetne nézni őket.

Persze az se mindegy, a jó minőségű Digisport HD-n, vagy felejthető SD-ben nézi az ember a sportot... Ezért kéne a Sport 2 HD.

Kérdés, hogy mit csinál a Spíler. Csinál-e egy Spíler 2 csatornát esetleg. Mert már most is voltak gondjaik, a Moto GP-vel, és az angol bajnoksággal az ütközések miatt.
Most még jön hozzá a spanyol bajnokság, és esetleg még más is...
Valamit ez ügyben is lépniük kell...

Bíztam benne, hogy a sok Flip-hez átment előfizető rászorítja a Digi-t, hogy bevegye a Spílert, vagy csináljon legalább egy "Flip gyilkos" akciós csomagot, de nem lépte meg...
Nem rossza az új csomag, de én még kedvezőbbet vártam.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47027) Freezee válasza Flashget (#47014) üzenetére


Freezee
senior tag

ÖÖ miért dicsérjem? 970Ft-ot nyerek ha most kiveszek egy szabadnapot elmegyek ügyintézni és sikerül mindent 1 nap alatt lerendezni. Nos nézzük csak, ha az órabéremet nézem akkor körülbelül 42 hónap alatt fog megtérülni az hogy ki kellett vennem fizetetlen napot.... És ezért még nincs sport2 hd-m, spíler, felvételem, EPG-m stb. Prime május óta sötét kép adás sehol csak hang.
Őszintén , te milyen pozitívumot írnál ezek után? Komolyan kérdezem.
Abszolút semmi trollkodás nincs benne. Egyszerűen várom hogy a problémáimat megoldják de nem nagyon haladnak , és nem is akarnak, ami sokkal szomorúbb. Sorra vesztik el a sport jogokat, ami érdekes műsor lenne az meg SD és kb 1990 -es évek feelingem van mert nem látom a labdát sem sajnos. A forma1 az egyetlen ami legalább vigasztal mert látható.

@jaroslav
Teljesen egyetértek, annyi kitétellel hogy igazán hiába adnák ennél is olcsóbban ha nincs mit nézni rajta. Max annyira olcsó lesz hogy elfér más szolgáltató mellé mint jelenleg is. Nem oszt-vagy szoroz 1-2-3000 Ft hogy tudjak a kevés szabadidőmben valamit nézni

[ Szerkesztve ]

(#47028) dh66e válasza jaroslav (#47026) üzenetére


dh66e
veterán

Gondolom tömegek nem vonulnak a FLIP-re ezért sem lép nagyobbat a digi.

(#47029) Boond válasza jaroslav (#47026) üzenetére


Boond
addikt

A spílernek is van HD változata nem? max többet kérnek érte...

Eredeti hírek szerint 2 sport csatorna lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47030) jaroslav válasza dh66e (#47028) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Régebben írták a Flip fórumán, hogy Flip-es emberek információi szerint addig 36.000 léptek át, és ez viszonylag régen volt, ráadásul azelőtt, hogy megindultak volna az intenzív Flip kampánnyal, amit azért most nyomnak rendesen...

De, ha csak 40.000 átlépett előfizetővel is számolunk (TV+internet), az is több mint 2,5 milliárd forint kiesés évente. Az azért már tétel, a Digi-nek is.
Bár nyilván nem látok/látunk bele a "lapokba"...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47031) dh66e válasza jaroslav (#47030) üzenetére


dh66e
veterán

Flipes emberek információi .... khmm.Az őseik meg látták csődbe menni a digit anno. ;]

(#47032) jaroslav válasza Boond (#47029) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Igen van a Spílernek is HD változata.
Mintha az Invitel-nél HD is lenne a Spíler, de ebben nem vagyok biztos.

Annak örülnék persze, ha a Digi, megbékélne, hogy elvitték előle az angol bajnokit, és nem bojkottálná tovább elvből a Spílert.

Bevennék a Spíler HD-ben, Sport 2 szintén HD lenne, és bevennék a FOX-ot, és mindez DVB-C-ben :)
Számomra akkor a Digi lenne a legjobb kábel TV szolgáltatás...
Bár az a gyanúm, hogy ez csak álom :K

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47033) Freezee válasza dh66e (#47031) üzenetére


Freezee
senior tag

Azért megnézném hányan fizetnének elő DIGI TV-re ha a NET-jük nem lenne ilyen jó. Mert jelenleg az húzza magával a TV-s üzletágukat.

(#47034) jaroslav válasza dh66e (#47031) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Most erre nem tudok mit mondani.

Nem tartom kizártnak a 36.000-et, de megerősíteni sem tudom.
Időnként közzé szokták tenni a szolgáltatók kábel TV-s előfizetőinek számát. Talán abból le lehet szűrni, hogy hányan váltottak...

Egyébként meg mindenki higgye azt, amit a vágyai diktálnak :D

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47044) RoyBatty válasza Freezee (#47033) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Ha a Digi nem lenne, mindenki 3x ennyit fizethetne a szolgáltatásaiért. Kell egy fapados szolgáltató, aki leveri az árakat.

(#47045) Varszegig válasza jaroslav (#47023) üzenetére


Varszegig
veterán

Az hogy a spanyol liga megy spilerre, az hivatalos (van róla linked?) vagy csak tipp?

(#47046) klaczi válasza Freezee (#47033) üzenetére


klaczi
aktív tag

Modemes net van nálunk. A legvacakabb! A tv viszont nincs kódolva. Ez nekem sokat ér.
Amúgy sincs más csak a Digi.
Ha lekódolnák üzembe helyezném a tetőantennát.

Ahogy olvasom a fórumot nagyon ráérő ember lehetsz. :D Unatkozol miii...

[ Szerkesztve ]

(#47047) leslieke válasza Freezee (#47033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem (csak) a net miatt választottam őket anno. Azóta sem bántam meg. Tavalyelőtt, amikor a kertes házba költöztünk sem volt kérdés melyik szolgáltatót engedjük be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47048) jaroslav válasza Varszegig (#47045) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Szerintem még hivatalosan nem jelentették be, de több helyen is írták belső információra hivatkozva.
Pl.: [link]

És ezt erősíti az a tény, hogy a SPORT TV megvette a német bajnokság közvetítési jogát az elkövetkezendő időszakra. Ez viszont hivatalosan közzé tett információ.

A cikk arról is ír, hogy a következő évtől az M4 mellett a BL-t is viszi a Spíler (a második választás jogával).
Ezt még másutt nem láttam megerősíteni.
Ha így van az azért húzós lenne.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47049) Varszegig válasza jaroslav (#47048) üzenetére


Varszegig
veterán

Az hogy a sportra megy a bundesliga, az hivatalos, és ebből nálam is az következik, hogy megy a spanyol liga, de attól még nem biztos a spiler. De ha akarják megszerzik, ez nem kérdés, pénz nem számít:( Mondjuk akkor én veszek egy bein sport előfizetést, 17 csatorna, spanyol, angol bajnokság, BL stb.

(#47050) jaroslav válasza Varszegig (#47049) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Természetesen csak akkor lesz biztos, ha hivatalosan bejelentik.

Én meglepődnék, ha nem a Spíler vinné a spanyol ligát...

Majd meglátjuk.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.