Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) Flashget válasza Boond (#42649) üzenetére


Flashget
félisten

nem zavar ha egy csatornának lesz 17 db csatornája a másiknak esetleg 15 és kiszorítanak mindenki mást a hazai piacról?

Realme GT Master Edition

(#42652) tupijani válasza Kronk (#42648) üzenetére


tupijani
tag

Nem. Ez 6,9 mm vastag, és valóban más a csillapítása. Sajnos nem vagyok szaki, de szerintem 15m-en nem fog számottevő veszteséget produkálni. Pontos értékekkel nem tudok szolgálni. Ha ez mond valamit, a távolabbi tv készüléknél a kijelzőn látható sáv kb. egytized része jelzi a veszteséget.
Enyém ilyen, a te általad használatra szánt pedig ilyen értékekkel rendelkezik.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42653) szabogabor10 válasza Flashget (#42651) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pontosan ez lehet könnyen a következménye a dolognak. És pontosan tisztában vannak hörcsögék ezzel. Inkább nem írom le a véleményem, mert ki leszek vágva.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42654) Boond válasza Flashget (#42651) üzenetére


Boond
addikt

Nem engem az zavar, ha csak egyoldalúan az egyikre akarna vki "blokádot", akkor már blokkoljuk mind2-őt, ez a meglátásom ;) Mert ennek így picit más felhangja van.

Amúgy meg a szolgáltatok azt raknak be akit akarnak, elvileg szabad verseny van, más kérdés, hogy mások a súlycsoportok. De nem hiszem, hogy minden csatornának lennie kellene mindegyik szolgáltatónál. Valamint azért a felhasználók is tudják ha csak picit is de befolyásolni a dolgokat.

(#42655) Flashget válasza Boond (#42654) üzenetére


Flashget
félisten

Amúgy meg a szolgáltatok azt raknak be akit akarnak

Mutyizásig..innentől fogva aki ezt a két csatornát kidobta volna (nem történt meg) az elvándorlást gerjeszt maga ellen. Így egyik nagy sem fogja kidobni amíg ez a felállás van a hatalomban. ha 17 az egyik és 15 a másik részéről és valamelyik szolgáltató besokall nem rakná be a jövőben miután a most kötött szerződés lejár, 50% előfizető veszteséggel számolhat.
Ezért egyik sem fogja ezt bepróbálni inkább most értékesebbnek tartott csatornák lennének az áldozatok.
Na én ezt nem akarnám, tehát nem értek veled egyet.

piacgazdaság ebben a szegmensben 2016-ban megszűnt.
lásd RTL Klub, TV2 fizetőssé válását
lásd a Digisport elvesztett jogait.

Realme GT Master Edition

(#42656) Boond válasza Boond (#42654) üzenetére


Boond
addikt

**** 15 perc, nem érdekel nem írom le újra.

Pár dolog, engem a tartalom érdekel, és pont nem a csatorna. Régen 1-2 volt ma sok, mindenki megtalálhatja ami érdekli. pl Travel is nézhetetlen lett számomra pedig régen álladóan azt néztem. Máshol meg pont találtam olyan ami érdekelne.

Amúgy érdekes a digi topicban beszélni ilyesmiről, aki szintén portfóliót épít ki magának, más csatornák helyett, esetlegesen. - a különbség, hogy a digi szolgáltató, és nem csak csatorna tulaj.

(#42657) Boond válasza Flashget (#42655) üzenetére


Boond
addikt

"Mutyizásig..innentől fogva aki ezt a két csatornát kidobta volna "

rtl tv2? Nem hiszem, hogy ehhez bármit is kellett volna bárkinek szólnia, évtizedes trendet változtattak volna meg, ami természetszerű vándorlást indítana el.

Ahogy az natgeo esetén is kialakult.

Hasonló van kis mértékben az f1, foci, vagy egyes sorozatok esetén is. (legalábbis néző /csatorna váltást illetve)

" Így egyik nagy sem fogja kidobni amíg ez a felállás van a hatalomban."

Kétlem, hogy ha változás lenne (nem valószínű), akkor ha kidobnák, akár az rtl akár a tv2-őt, vagy azok összes kábeles adóját, akkor ne lenne felháborodás. Sőt öröm ujjongás, törne ki...

De jók ezek a politikai színezetű történetetek, vélekedések. Valószínüleg inkább ez a "gond" a tv2-vel és nem a portfólió kiépítés... de ez már egy egészen más téma...

Akár ki is lenne hatalmon, ha valamelyik tv-t kivennék a két nagy közül felháborodás lenne, ez 100%.

"lásd RTL Klub, TV2 fizetőssé válását
lásd a Digisport elvesztett jogait."

Lehet mindig tv-re előfizetni, és akkor nincs gond azzal, hogy fizetős a tv2/RTL. (vagy akár elő sem kell fizetni)

Digisportok meg egyáltalán nem érdekelnek személy szerint, az sem ha mind3 csatorna megszűnne, pedig nálunk is van 3 digisport 1 percet nem nézi kb senki.

Ha így nézzük, akkor én is mondhatnám, minek indít a digi felesleges sport csatornákat? :D Amikor van már egy tucat a piacon...
(még sem mondom ezt, mert ami nekem nem, az másnak még lehet hasznos)

3. ahogy itt olvastam a digi egyáltalán nem olyan ártatlan bárány, hogy "jaj szegény".
Ha jól olvastam, amit írtatok, akkor korábban tönkretette, vagy majd tönkre tette az ellenfeleit, úgy könnyű, nyerni.

- Azt is írtátok, hogy most új erős ellenfelek kerültek szembe vele, amivel szemben a digi alulmaradt... hát ez van, változnak az idők. Vagy ahogy mondák "mindig akad egy nagyobb hal".

Voltak akik a discovery kivétele miatt váltottak, lehetnek olyanok aki más miatt váltanak majd.
ilyen a piac.

[ Szerkesztve ]

(#42658) tupijani válasza Boond (#42657) üzenetére


tupijani
tag

Két dolgot szeretnék mondani a hozzászólásodra:
1. Semmi gond nem lenne a kábeles RTL/TV2 sugárzási díjjal, ha azt nem tették volna kötelezővé azáltal, hogy csak az alapcsomag részeként lehet sugározni. Így sérült a választási joga mind a szolgáltatónak, mind a nézőnek/vásárlónak. Arról nem beszélve, hogy földfelszíni (DVB-T) sugárzásnál ez a díj NINCS, holott a Mindig-tv ugyanolyan szolgáltató, mint a kábeles, csupán annyi a különbség, hogy nem a kábel jut el a tv nézőjéig, hanem az antennán át (megjegyzem; jóval nagyobb lefedettséggel, mint bármelyik másik szolgáltató).
2. Addig a pillanatig, ameddig egy televízió közpénzből (hitel az államtól, amit adókedvezmény és homályos visszafizetési, támogatási elvek vesznek körül) kerül magánkézbe), nekem nem mindegy, hogy még pluszban kell fizetnem érte (elvi kérdés). Működési elve.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42659) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó, kéne egy kis help-

Van egy ilyen Amiko Mini HD T2/C-m.

Festés volt, szét lett szedve, és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy kellene bekötni.

Koax-on keresztül jön be az internet és a TV, ezt egy elosztó szedi szét, egyik megy a routerbe, a másik pedig az Amiko-ba menne, de azon egyszerűen nem tudom hova..

Ilyen a hátulja:

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42660) gulac12 válasza Graphics (#42659) üzenetére


gulac12
tag

Én az RF IN aljzatra tippelek.

(#42661) Flashget válasza tupijani (#42658) üzenetére


Flashget
félisten

Csak a mdigtvre...
2020-ig szol a szefzodes ingyenes rtek klub es t 2-re.
2014 ota ujra allami kezben van az AH igy a kolke a Mi digtv is...reptettek azonnal a DS-t hogy berakjak Vajna csatornajat a Spilert.

Realme GT Master Edition

(#42662) dethroner válasza Flashget (#42661) üzenetére


dethroner
veterán

Na de mi lesz 2020-tól mindigtv-vel? Mivel kötelező az alapcsomagban szerepeltetni a két szutyok csatornát, akkor meg fog szűnni a mindigtv ingyenessége? Esetleg benyelik a csatornáknak fizetendő díjat?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42663) tjnet válasza Graphics (#42659) üzenetére


tjnet
aktív tag

RF in az antenna, HDMI a TV vagy az AV out(ha hagyományos tv-d van), ir in az infra vevő, DC12V a tápegység. Kb ennyi a bekötés. Ha youtube is fontos rajta akkor az ethernet csatlakozóba a hálózati kábel.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#42664) Boond válasza tupijani (#42658) üzenetére


Boond
addikt

Valahol logikus, amúgy, hogy alapcsomag része legyen egy olyan (bár kereskedelmi) televízió, ami jelentős részesedéssel bír a piacon, és sokan hiányolnák, esetleg zúgolódnának, hogy az nem az alap csomag része.

De persze megérthető a te álláspontod is. Itt azt hiszem, nem lehetne jót csinálni se így se úgy, valaki mindig "zúgolódna".

"k. Arról nem beszélve, hogy földfelszíni (DVB-T) sugárzásnál ez a díj NINCS, holott a Mindig-tv ugyanolyan szolgáltató, "

Tessék, itt a válasz a kérdéseidre, miért "NINCS".

http://hvg.hu/kkv/20161110_Telekom_es_NatGeo_igy_megy_ez_a_teves_biznisz

"A magyar piacnak ugyanakkor van egy furcsasága: ugyanis a fent bemutatott modell ellenkezője is működik.

Az állami Antenna Hungária (AH) is egy elosztó (sugározza az adásokat), de több esetben nem ő fizet a tévéknek, hanem a tévék fizetnek neki. Egyszerűen szólva: ha van egy tévéje, és szeretné eljuttatni az ország összes háztartásába, akkor azt évi 100-200 millió forintért megteszi önnek az állami cég. Utána már csak azt kell kitalálnia, hogy a reklámpiacról hogyan szerzi be a működéshez szükséges bevételeket, merthogy ebben a modellben a nézők nem fizetnek előfizetői díjat.

Például a köztévé is ezt teszi, milliárdos tételeket fizet a sugárzásért. Ugyanígy van ezzel a TV2 és az RTL Klub is, amely fizet az AH-nak a műsorszórásért, de amikor ugyanez a két csatorna a kábeltévén keresztül jut el a nézőkhöz, akkor fordított a felállás: idén júliustól ugyanis (a korábbi ingyenesség után) már pénzt kérnek a műsoraikért. Ez listaáron a legrosszabb forgatókönyv szerint 740 forinttal növelte meg a kábelesek költségeit, amelyet ők részben megpróbáltak lealkudni (a UPC-nek például 370 forintra sikerült), a maradékot pedig valamilyen formában áthárították a nézőkre.

Az utolsó csavar a történetben, hogy az Antenna Hungária emellett kábeles üzleti modellben is működik, hiszen előfizetéses csomagjai is vannak. Ott viszont az állami cég fizet a tévéadóknak"

2. link. Szerintem a tulajdonosnak jogában áll, úgy meghatározni a feltételeket ahogy szeretné, és amit a törvényi feltételek engednek persze. Jó, hogy nem fordítva van a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#42665) tupijani válasza Boond (#42664) üzenetére


tupijani
tag

Még mielőtt félreértés lenne, csak a mindigtv alapcsomag ingyenes a nézőnek, az összes többi nem.
Az AH állami cég, közpénzből, aminek a berkein belül működik jelenleg a MT (mindigtv). Az összes általad mondott fizetős csatornáért pénzt kérnek a nézőtől, nem a csatorna fizet. A csatorna a frekvenciáért fizet, ami elenyésző költség egy kábeles szolgáltatás díjával ellentétben, ahol a felhasznált eszközök fizikai összeköttetést követelnek meg a szolgáltató és a felhasználó között. Mérhető darabra, hány embert ér el az RTL/TV2 csatornák (mindenki, aki előfizet, hiszen kötelező). És legjobb tudomásom szerint, mi most kereskedelmi tv-kről beszélünk, nem közszolgálatiról. Miért is kell a közszolgálatiban kezelni ezt a két csatornát? Mert egy ballépés (reklámadó) bevezetése miatt, az RTL mellett a TV2 is bukta a bevételei nagy részét. Ennek egyenlítésére jött az elhíresült kb. 300 forintos "vizit-díj", amiért cserébe nem kaptam semmi pluszt, csak mínuszt. Arra pedig, hogy jelenleg ki a tv2 tulaja, annyit mondanék, hogy ameddig nincs a kölcsön kifizetve, a hitelező. Mivel állami pénzből lett fedezve az érték (érték?), ezért jelenleg a tv2 tulajdonosa az állam. Az ő képviselője Vajna, mint vásárló. Minden hitel így működik, normális jogrend mellett.
És itt van a Digi kutya elásva, mivel jelenleg nem asszisztál olyasminek, aminek a jogalapja nem teljesen tiszta, a törvényeket természetesen betartja, hiszen rá vonatkozik. Engem nem igazán foglalkoztat, hogy spíler, izaura, akármilyen csatornát tudjak nézni, az viszont igen, hogy a pénzemet, amit adóban befizettem, mire költik. És ez nem politika, hanem gazdaság.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42666) Flashget válasza dethroner (#42662) üzenetére


Flashget
félisten

na de mi lesz 2018-ban? ;)
majd kitalalnak valamit media torvennyel megint....ha maradnak hatalmon.

Realme GT Master Edition

(#42667) dethroner válasza Flashget (#42666) üzenetére


dethroner
veterán

Kétséged ne legyen, marad minden a régiben :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42668) Boond válasza tupijani (#42665) üzenetére


Boond
addikt

Jó mind1, ha nincs 1 nincs így. őszintén szólva a háttér nem nagyon érdekel. Ami annál inkább ha bekapcsolod tudjam nézni/használni, amit épp szeretnék. Nem igazán érdekel a mögöttes üzleti modell, mivel nekem semmi hasznom belőle.

Nem fogok most ennek jobban utána nézni, mert csak időpocsékolás az egész.

+ mindjárt jön egy komment, hogy nem a Földfelszíni topic.
Amúgy meg ritkán nézem a két fő adót, és csatornáit, de azért azt lássuk be, hogy sok, műsor, sorozat stb, ezekre az adókra érkezik, érkezett. Ebből a szempontból a tv2 fejlesztése, nem feltétlenül rossz dolog.

De mivel sorozatokat is egyre kevésbé nézek, így ez is egyre kevésbé érint. és/vagy nem feltétlenül ezeken fut jelenleg. Bár a tv2-vel kapcsolatban van ilyen várakozás, hogy hátha....

De az biztos, ha nem lenne a csomag része, akkor elég nagy port kavart volna.

"Miért is kell a közszolgálatiban kezelni ezt a két csatornát? Mert egy ballépés (reklámadó) bevezetése miatt, az RTL mellett a TV2 is bukta a bevételei nagy részét. "

Ez inkább a tv2-nek lett volna talán gond, az RTL-nek kevésbé...

"na de mi lesz 2018-ban?"

Ha fogadni kellene semmi, különös. Bár nagyon készülnek rá(Feriék már BP felosztásáról is megállapodtak, a jobbik meg épp most kezdi felmorzsolni a "hitelességét" - már ha volt ilyen neki... saját bázisától kap komoly kritikákat), addig viszont lesz még pár választás Európában Német Francia, Olasz stb. 2 év elég hosszú idő manapság, rengeteg dolog történhet, ami ma még, valótlanságnak tűnik.

Valószínüleg kevesen tippeltek volna a Brexitre, vagy az Elnökválasztás eredményére, 1 éve.

[ Szerkesztve ]

(#42669) xy2003


xy2003
tag

XVIII kerben tv másnál is lehalt?

Ok akkor nem nálunk van a hiba:)

[ Szerkesztve ]

(#42670) Örni válasza xy2003 (#42669) üzenetére


Örni
senior tag

Igen, pont ezt akartam kérdezni :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#42671) lord_m válasza xy2003 (#42669) üzenetére


lord_m
senior tag

Igen, digitális, analóg is... marha jó vasárnap este :W

(#42672) Boond


Boond
addikt

Egyébként itt olvasgatva a topicot 1 dolog fentűnt a diginél gyakoriak a hibák :D
Már már túl gyakoriak. De lehet ez is az olcsóság része, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#42673) piocasember


piocasember
tag

Igen, és a XVIII. kerület a legdurvább. Itt mindig van valami gebasz! :-(

(#42674) Örni válasza Boond (#42672) üzenetére


Örni
senior tag

Telekom nekünk rosszabb volt, míg volt.

Hát, most nem tudom meg mi lesz a törpökkel a Hobbitban :)

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#42675) tjnet válasza xy2003 (#42669) üzenetére


tjnet
aktív tag

Igen analóg és digitális TV halott a XVIII kerületben.
Szerencsére van mindig TV és IPTV.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#42676) xy2003 válasza Örni (#42674) üzenetére


xy2003
tag

Hát itt XVIII ban tuti rosszabb a digi ebből a szempontból, t-nél tv-vel soha nem volt gond,ritkán a nettel,de nem volt zavaró,digi április óta van,de tuti több volt a hiba mint a t-nél tizen év alatt.
ok igaz ez majdnem fele annyiba kerül és többet ad ha megy :)

pár hete az ilyen lehalásnál másnap délelött lett megoldva a probléma,kiv vagyok mist mennyi ideig tart.

[ Szerkesztve ]

(#42677) piocasember


piocasember
tag

Viszont az nagy könnyebbség, hogy onnan lehet tudni, hogy nem nálunk van a hiba, hanem a Diginél, hogy ilyenkor elérhetetlenek telefonon. Ki sem csöng, csak szétkapcsol. :-)

(#42678) Flashget


Flashget
félisten

ilyenkor fb-ra kell menni és rögtön látni hol a hiba. :)
tv+telefon kaput a 18.ker-ben.
se 1272 se fb admin nincs :p

Realme GT Master Edition

(#42679) Boond válasza Örni (#42674) üzenetére


Boond
addikt

Telekom vagy 10 éve volt iptv, kipróbálva, ott 1 gond volt, a box elfelejtette a dolgot ,aztán várhattál mikor áll helyre... az elég idegesítő valóban.

Szerencsére a helyi kábeltv-nél ilyen gondok nincsenek, igaz az dvb-c, rendesen megy. viszonylag ritkák a hibák, szolgáltatás kiesés.

Jelenleg mi van T-nél vagy upc-ál nem tudom.

(#42680) dh66e válasza Boond (#42672) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor én ezt most megcáfolom gyorsan.Minálunk egyetlen leállás volt a 6 év alatt pár órára amikor egy munkagép kezelő jóvoltából elnyisszantották az optikai kábelt.

(#42681) Flashget válasza Boond (#42672) üzenetére


Flashget
félisten

Az hogy nálunk valami miatt túlterhelődött rendszeresen egy 1000w-os trafó és megnyekkent a nyáron nem az olcsóság miatt volt eddig. Előtte éveken át semmi gond. Szerelő nekem akkor azt mondta ki kell vizsgálniuk mi okozza. Kivizsgálták, megszüntették a hiba okát.
Azóta kopkop nem volt semmi hiba.

Realme GT Master Edition

(#42682) Örni


Örni
senior tag

Nekem 2 év alatt a net egyszer sem ment el, a TV meg ma és pár hete azon az ominózus napon. Szóval kellemesen csalódtam eddig. T-nél a net sűrűbben szórakozott, a TV csak nagy ritkán.

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#42683) tupijani


tupijani
tag

Én pont azért szabadultam meg a T-től, mert elegem lett az állandó net és tv kimaradásból (IPTV sincs, ha net nincs). Érd. Jelenleg (még) nem volt komolyabb gondom a Digivel.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#42684) Boond válasza dh66e (#42680) üzenetére


Boond
addikt

Értem, de pár hónap alatt országosan elég sokszor kerül szóba hasonló. Gondolom vmilyen hálózati gond lehet.

Persze, ha nincs net iptv sincs, tiszta. Nekem T-s netem van, szerencsére nincs gond vele, stabil, nem szokott elmenni/ritkán. + nem rég emeltek.

(#42685) zichie válasza Flashget (#42650) üzenetére


zichie
senior tag

Meg a legutolsót is felraktam rá 2 éve de utána a custom fw átírta annyira, hogy hiába raktam vissza a gyárit már nem ment többé.

Nem a custom fw írta át annyira, hanem időnként maga a youtube változtat, így ami egyik nap megy, a másik nap már nem. Ha egyáltalán nem frissítettél volna firmware-t, akkor se menne. A szerver változik, a klienseket utána kell húzni.

Itthon két smart tv van. Egy LG és egy Samsung. Az LG-nél korábban volt Vimeo, de amikor kénytelen voltam gyári visszaállítást csinálni, azután már nem volt a telepíthető alkalmazások között, így most nem tudom feltenni rá. A Samsungon továbbra is megmaradt, de nyár óta nem működik és nincs új verzió. Ilyesmit csinál a youtube is, de ott a smart tv-k a háttérben frissítik, így az ember észre sem veszi, hogy új verzió jött. Az Alma és az Amiko nem frissíti a youtube-ot, mivel az a firmware részre és csak azzal lehet frissíteni. Ha már nincs új firmware, akkor ugrott a youtube.

(#42686) TeeJay


TeeJay
félisten

Havanna lakótelepen sem volt adás

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42687) lord_m


lord_m
senior tag

Nálunk is évek alatt csak idén volt a múltkori meg a mostani nagyobb leállás a TV-nél, nettel nem volt még ilyen gond soha.

(#42688) Mentolka válasza Graphics (#42659) üzenetére


Mentolka
senior tag

Azt kérdezed, hogy hová kell dugnod a koaxot? (szerintem egyértelmű, de próbáld végig az aljzatokat... csak az egyikbe fog belemenni)

(#42689) sityupityu


sityupityu
veterán

Na, mi ez a csönd? Spiler tévéről valami hír? :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42690) Freezee válasza sityupityu (#42689) üzenetére


Freezee
senior tag

Vagy HD sport2-ről :DDD , vagy EPG-ről

(#42691) jaroslav válasza sityupityu (#42689) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Na, mi ez a csönd? Spiler tévéről valami hír?

Ha már a csend-et említed, annak kapcsán eszembe jutott egy régi Zen bölcsesség, amit a hozzászólásod kapcsán nagyon találónak gondolok:

"Csak akkor szólalj meg, ha az amit mondasz, értékesebb mint a csend" :K

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42692) Dracula72


Dracula72
senior tag

Digi kábeles TV+net: eddig 4500ft volta havidíj, most 4800ft-os lett.
Mindenkinél vagy csak engem szivat a Digi?
Felemelheti csak úgy egyik hónapról a másikra?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#42693) Varszegig válasza Dracula72 (#42692) üzenetére


Varszegig
veterán

Tv2+rtl. Küldtek mindenkinek róla tájékoztatást.

(#42694) Dracula72 válasza Varszegig (#42693) üzenetére


Dracula72
senior tag

Köszi.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#42695) RoyBatty válasza Dracula72 (#42694) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Ha van még hűségidőd reklamálj, elvileg közben nem emelhetnek.

(#42696) sityupityu válasza jaroslav (#42691) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanez vonatkozik a te válaszodra is. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42697) unravel válasza sityupityu (#42689) üzenetére


unravel
őstag

Nem lesz.

¯\_(ツ)_/¯

(#42698) Flashget válasza sityupityu (#42689) üzenetére


Flashget
félisten

A TV2 Csoport új csatornáival bővíti kínálatát a UPC Direct

Én úgy gondolom a Diginek lépnie kell ez ügyben, mert most már mindenkinek van alternatíva ami el is érhető, ha váltani akar Spíler és a többi hörcsög csatorna miatt.
Bár az is igaz a luxemburgi csóka azt nyilatkozta 2017-ben mindenkinél lesz Spíler. ;)

Realme GT Master Edition

(#42699) Flashget válasza Dracula72 (#42692) üzenetére


Flashget
félisten

Igen felemelheti, ha azt 30 nappal korábban bejelenti, országos napilapban vagy médiában vagy saját honlapján. ez megtörtént nincs miért reklamálnod. :)

Realme GT Master Edition

(#42700) nfsu17 válasza Flashget (#42698) üzenetére


nfsu17
veterán

azért van a diginél bőven "napixar" csatorna, amiket ki lehetne ütni a búba.
tehát mondjuk 3 megy ki és 1 spíler jön be, akkor lehet árban meg is lennénk.
amúgy gondolom nem, de csak úgy grátisz csak nem fogják betenni.
most volt 300 ft emelés, még legyen 300 a hörcsögcsatornákért?
az rtl spike esetleg jöhet, a maradék 82 meg nekem nem kell.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.