Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) Flashget válasza Vigyorka (#41942) üzenetére


Flashget
félisten

Tudom milyen ott voltunk mi is, mert az van a legközelebb mindkettőnkhez. :)

Realme GT Master Edition

(#41952) Flashget válasza Boond (#41945) üzenetére


Flashget
félisten

amit belinkeltél semmi köze a kábeles szolgáltatáshoz...

Realme GT Master Edition

(#41953) sityupityu válasza M_AND_Ms (#41949) üzenetére


sityupityu
veterán

De az, hogy a digi kivel köt szerződést az nem off topic, még ha már unalmas is a téma. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41954) Boond válasza Flashget (#41950) üzenetére


Boond
addikt

Nah jó, de eleve valami 600 forintról indult a dolog. Másik két szólaltatónál közel 400 forinttal állapodtak meg.
Nem tudom, akkor mik a számok, de feltételezem nem a digi a legnagyobb, hogy csak úgy óriási kedvezményt kapjon... (csak azért mert olcsó szeretne lenni) Nem lehet, hogy a háttérben még folynak a részletek? Ez szerinted 100%-osan ki van zárva? Esetleg a digi, csak részben hárítaná át, ezért 300?

Amúgy az is lehet, hogy egyszerre teszi be a csatornákat,t ha ilyesmiben megegyeztek. pl 2017-től.

[ Szerkesztve ]

(#41955) trec12 válasza Boond (#41954) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem meg egy az egyben kifizetteti a Digi amit kér a kettő csatorna. Azért nagy luxus lenne benyelni pl. 50-70 Ft/sok százezer előfizető nem gondolod?
Amúgy meg kár ám agyalni mit mikor tesz be a Digi. Ha megfigyelted a Face-en ezerszer kérdezik lesz-e az v. az a csatorna. Soha nem válaszolnak rá mert szerintem nem tudják v. nem mondhatják avagy tényleg még csak nem is tárgyalnak.

(#41956) Boond válasza trec12 (#41955) üzenetére


Boond
addikt

Na jó mind1, nekem végül is...

Csak érdekes. Eredetileg úgy volt, hogy csak a két csatorna, semmi több, az magasabb alapár.
Ha x csatornát bevesznek, átvesznek akkor ebből lehet lefaragni.

"A teljes, becsült piacra vonatkozóan és valamennyi technológiát figyelembe véve a UPC a piacvezető, piaci részesedése 27 százalék, a második a Telekom, amelynek piaci részesedése 25,1 százalék, a harmadik a DIGI, piaci részesedése a vizsgált hónapban 23,3 százalék volt." - volt tavaly

"A teljes, becsült piacra vonatkozóan és valamennyi technológiát figyelembe véve a vizsgált időszakban a UPC volt a piacvezető 26,8 százalékos részesedéssel. A második helyen a Telekom állt 25,3 százalékos, a harmadikon pedig a DIGI, 25 százalékos piaci részesedéssel.' - idén nyáron.

http://nmhh.hu/cikk/171689/Juliusban_a_gyorsjelentesben_szereplo_szolgaltatok_elofizetoinek_735_szazaleka_vett_igenybe_digitalis_szolgaltatasokat

Vagyis a digi nem áll jobban, mint a Telekom, és a UPC. Mégis kevesebbet fizet, biztos oka van. Ráadásul UPC-nél ugye, az összes csatorna át van véve. De az lehet, hogy nagyobb profitot hasítanak ki, azért több mint 300 forint UPC-nél.Nem tudom, ez mennyire valós lehetőség.

Közben a T-nek lehet nem kell fizetnie, nem? Mert a kábeltv-t felszámolta, iptv-re meg nem biztos hogy vonatkozik a jogszabály. (?)

(#41957) jaroslav válasza Boond (#41956) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Gondolom az IPTV-re is vonatkozik a szabály, mert az Invitel is fizet, és az Invitel is IPTV.
Én még nem olvastam arról, hogy T megegyezett volna a TV2-vel és az RTL Klubbal. A nagyok közül a UPC, a Digi és az Invitel egyezett meg.

Szerintem a Digi is mint a többi áthárítja az egész emelést az előfizetőkre, és egyszerűen a Diginél csak azért kevesebb 60-70 Ft-al az emelkedés, mert a Digi nem kérte az új csatornákat.
A UPC és az Invitel az új csatornákért fizette a plusz 60-70 forintot.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41958) Boond válasza jaroslav (#41957) üzenetére


Boond
addikt

Lehet van kábeles része is vagy nem? T-nek volt, de felszámolta már, tudtommal. De végül is a net is kábel :D

Csak Semmi hír a T-s díjakról..

"Én még nem olvastam arról, hogy T megegyezett volna a TV2-vel és az RTL Klubbal. A nagyok közül a UPC, a Digi és az Invitel egyezett meg."

Ettől függetlenül fizetnie kellene, vagy kivennie. Nálunk is folynak még a megbeszélések, mégis 400 ft-al emelik a díjat, jelenleg. - Ez még változhat, nálunk így írták.

Arról volt hír, hogy az rtl új csatornája, igazából csak a nevet adják, és terjesztésben vesznek részt, meg ilyesmi, nem az övék a csatorna, az pl már kezdetektől benne lesz T-nél. De másról sehol semmi infó, ezért is kérdeztem vonatkozik-e rá.

[ Szerkesztve ]

(#41959) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Vicccsatornát indít a TV2 Csoport

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41960) Boond


Boond
addikt

"A csatornák által közzétett Általános Szerződési Feltételek szerint a programdíjak mértéke az RTL Klub esetében havonta bruttó 373 Ft, a TV2 vonatkozásában pedig bruttó 368 Ft, azaz összesen 741 Ft lenne. A tárgyalások eredményeként egy, az ügyfelek számára rendkívül kedvező megállapodást sikerült tető alá hozni, és az RTL Klub, illetve a TV2 által biztosított legnagyobb elérhető kedvezmény alapján a UPC Magyarország ügyfelei a bruttó 741 forintos ár feléért, mindössze bruttó 370 forintért érhetik el a két csatornát. "

"A tárgyalások során a UPC Magyarország arra is törekedett, hogy a lehető legkedvezőbb díjak elérése mellett programkínálatát további értékes csatornákkal tudja gazdagítani, anélkül, hogy az az előfizetők számára további költségekkel járna."

Igaz ezeket a csatornákat több csomag alapján osztották szét.

https://dtvnews.hu/hirek/megallapodott-a-programdijakrol-a-upc-az-rtl-klubbal-es-a-tv2-vel

De majd kiderül, idővel a diginek, hogy sikerült kedvezőbbet elérni.Vagy nem. Az biztos, hogy valamiben megegyeztek, ha nem csatornákban akkor valami másban. Nem hinném, hogy csupán az anyacsatornáért jobb díjakat kapnak, mint más.

Zsolt501, nem vicc csatornát, hanem humor, vígjáték csatornát, amivel nincs is baj örülök neki, csak adhatnának új (és vagy régebbi) de Mo-n még le nem adott sorozatokat, évadokat :)

[ Szerkesztve ]

(#41961) zsolt501 válasza Boond (#41960) üzenetére


zsolt501
nagyúr

„Kenyeret és cirkuszt!"- a népnek...
Kenyér nem lesz cirkusz az már most is van...

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41962) trec12 válasza jaroslav (#41957) üzenetére


trec12
addikt

Szüleimnél kis ktv szolgáltatónál 395 Ft-al emelkedik mindegyik csomag. Se plusz csatornák, se HD. Maradnak analógon és SD-ben ahogy eddig voltak.

(#41963) Bogyi007 válasza Boond (#41958) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az a csatorna elvileg mindenkinek lesz mivel ha jól tudom az a Film+2 helyére kerül majd...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41964) Boond válasza zsolt501 (#41961) üzenetére


Boond
addikt

KAP mondta:

"Lesz még 250-es kenyér mama :D
- Euróban"

De amúgy én kimondottan tv-nél futó, de szelektíven adott sorozatra gondoltam, ami a régi fem3 pro4-en futott...

[ Szerkesztve ]

(#41965) bopeti98 válasza Bogyi007 (#41963) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem kerül semminek sem helyére. Teljesen új csatorna.

[ Szerkesztve ]

(#41966) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Az adás másnál is halott?

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#41967) lord_m


lord_m
senior tag

Másnál is behalt a digitális adás Bp. 18. kerületében?

Analóg is tiszta szemcsés lett.... Mindez egyik pillanatról a másikra... :W

(#41968) Bear válasza Zoshi85 (#41966) üzenetére


Bear
aktív tag

Nálam igen. (18. ker)

(#41969) zsolt501 válasza lord_m (#41967) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Itt Szegeden nincs gond, valószínű helyi probléma, és nem országos.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41970) piocasember


piocasember
tag

Igen, XVIII. kerület teljes KO. Hívni sem lehet a 1272-őt. Gondolom kikapcsolták a számot, hogy ne kelljen mindenkitől ugyanazt meghallgatni :-)

(#41971) lord_m válasza piocasember (#41970) üzenetére


lord_m
senior tag

Tényleg nem lehet hívni őket innen...Marha jó, pont nézném a meccset...

Valaki nem hívná fel a 1272 másik kerületből, hogy a 18 behalt? :D

(#41972) Boond


Boond
addikt

Nézd neten :D Már ha M4-et néznéd :D

(#41973) piocasember válasza lord_m (#41971) üzenetére


piocasember
tag

A net működik, úgyhogy javaslom a Médiaklikket. Vagy nálad net sincs?

(#41974) lord_m válasza piocasember (#41973) üzenetére


lord_m
senior tag

Digionline appon nézem, de mégsem ugyan az...

(#41975) xy2003 válasza lord_m (#41967) üzenetére


xy2003
tag

Megy csak szétesik az analóg meg hangyás viszont nézhetö.

(#41976) Flashget válasza Boond (#41954) üzenetére


Flashget
félisten

Teljesen felesleges ezen rugózni addig, amíg a Digi annyira leszart minket, hogy egy hivatalos tájékoztatót sem volt képes kirakni okt. 4-ig. Bezzeg a Da Vinci csatornát úgy hordozták körbe az országba heteken át mint a véres kardot őseink...10 percet sem láttam abból eddig összesen.

Én csak arra lennék kiváncsi a szolgáltatók a díjra meddig alkudtak meg? 1 év 2, 3...mennyi ideig lesz ennyi a díj? UPC valami 870Ft-ot emelt..1 év múlva 1200 lesz? :)

Realme GT Master Edition

(#41977) Flashget válasza lord_m (#41967) üzenetére


Flashget
félisten

Elnézést kérünk a kellemetlenségért, reméljük mielőbb sikerül javítani a hibát, pontos időt azonban nem tudunk mondani.

Üdvözlettel:
DIGI

Realme GT Master Edition

(#41978) Örni


Örni
senior tag

Most az M4 jó lett, de más csatorna nincs :) Viktor odaszólhatott :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#41979) lord_m válasza Flashget (#41977) üzenetére


lord_m
senior tag

Most hol jó, hol nem, úgyhogy próbálkoznak.

(#41980) Örni


Örni
senior tag

Itt már jó!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#41981) lord_m válasza Örni (#41980) üzenetére


lord_m
senior tag

Én még nem kiabálom el, néha bekockásodik, no av, de alakul.

(#41998) Flashget válasza zsolt501 (#41969) üzenetére


Flashget
félisten

Ma reggeli hírekben mondták és mutatták , hogy Szeged egyik részén egy kisbusz nekiment valamilyen fő oszlopnak és a hiba kijavításáig az áramot lekapcsolták így a város egy tésze áram nélkül maradt, egész éjjel ezt javították.

Realme GT Master Edition

(#41999) mfranky válasza lord_m (#41981) üzenetére


mfranky
őstag

Ebből már nekem is kezd elegem lenni, hogy elég egy válogatott meccs az M4HD máris nézhetetlen lesz, úgy szétesik, kockásodik, teljesen élményromboló... Nem vettem fel, de legközelebb kirakom a youtube-ra...
19.ker

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#42000) Flashget válasza mfranky (#41999) üzenetére


Flashget
félisten

wekerle?
nálunk nem volt gond ltp-n.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.