Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) Bogyi007 válasza dethroner (#42047) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van aki ennél többet fizet...Elég csak azokra gondolni akik váltanak pl Upc-re Digiről...
Tudom a MyTv olcsóbb de pl. faterom (aki a dokumentumfilmeken s főleg a focin kívül mást nem néz) nem fog a neten keresgélni meccset s pl laptopot használni a Spílerhez.
S mint írtam voltaképpen az egyszeri 6000 forintot leszámítva nem is kerül többe neki így a meccsek nézése...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42052) zsoleer


zsoleer
senior tag

Nem rég kötötték be a Digit és Lg tvn digitalisan se az m1,m2,m3,m4 duna wolrd nem jön hogyan tudom beállitani?

(#42053) Jim74 válasza zsoleer (#42052) üzenetére


Jim74
nagyúr

Összefoglalót nyisd le fent, ott részletesen le van írva a megoldás. ;)

(#42055) M_AND_Ms válasza dethroner (#42050) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez a kijelentésed is fura, különösen annak fényében, hogy továbbra is egyértelmű, hogy a mytv oldal hibás.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42056) tjnet válasza zsoleer (#42037) üzenetére


tjnet
aktív tag

Nálam 5 tv-re és egy box-ra van a Digi felprogramozva. Ehhez egy házerősítő (antennaerősítő Terra HA 126) is kell.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#42057) Flashget válasza M_AND_Ms (#42055) üzenetére


Flashget
félisten

No de ettől eltekintve az úgy van ahogy írtam. Annyi pénzért ott van a 2db sportcsatorna.
Az én mobilomon sem jön be normálisan az oldal.

Realme GT Master Edition

(#42058) Flashget válasza Bogyi007 (#42045) üzenetére


Flashget
félisten

Már csak egy dolgot kérdezek.
Mindigtvextra vétele hogyan van megoldva nálad? Elég a szoba antenna vagy külső erősítős kell és mindjárt 2 helyre + 10-20m koax?
Mert ezeket is ad hozzá az árhoz.

Realme GT Master Edition

(#42059) dethroner válasza Bogyi007 (#42051) üzenetére


dethroner
veterán

Ok, de miről beszélünk? Csak a spíler miatt váltók ezért az egy darab csatornáért váltanak, tehát a havidíj bármilyen mértékű emelkedés csak erre az egyre vezethető vissza az esetükben. Tuti megéri?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42060) dethroner válasza M_AND_Ms (#42055) üzenetére


dethroner
veterán

Mit lehet ezen nem érteni? Az én véleményem az, hogy mobil eszközről nem netezek. Néha ha nagyon muszáj megteszem, de ha csak van rá módom, kerülöm ezt a fajta szopást. És ez most független attól hogy mennyire zsírfasza mobiltelefonod van és hogy most a mytv oldala szar.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42061) M_AND_Ms válasza dethroner (#42060) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mit kell ebbe ennyire beragadni és egy általad felhozott életelvet itt ennyire megpróbálni elfogadtatni velem? Hiába nyűglődsz, nem foglak megérteni, és nem is törekszem rá.

Szar a mytv oldal. Üzletileg különösen kínosan. Ennyi! (Szakmailag nézve kapitális hibát tartalmaz, amit a legfelületesebb teszteléssel ki lehetett volna mutatni)
Köszöntem!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42062) Boond


Boond
addikt

jelentsd a hibát, és vagy javítják vagy nem :)

(#42063) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Úgy néz ki hogy 3-4 hónapra érzékeny búcsút veszek a Digi kábeltévé szolgáltatásától, mert amit most fizetni kell a szolgáltatásért az barokkos túlzás, nekem ennyit ez a szolgáltatás nem éri meg ha még csak az okos csomag árát kellene fizetni az még oké, de a rokkantságimból ez így már túl sok lett, és még nem is a 300Ft-os emelés fáj, hanem most az előző akciós díj lejárta utáni teljes árat kell fizetni vagyis az A jelűt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42064) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Volt egy Digi 2 éves hűségem csomagban ami ~1 éve lejárt, mondták ha szüneteltetem a telefont 1 évig köthetek megint. Most voltam bent hogy megkössem az újat, pár hét múlva jár le az 1 év, és mondták ha ez meglesz írjak valami kérvényt, és elbírálják hogy köthetek megint 2 évre vagy nem. Mi ez a kérvényes hülyeség, mit kell bele írni?

(#42065) Flashget válasza g0dl (#42048) üzenetére


Flashget
félisten

engem is..gondolom nézted a tegnapi Fradi és most a Veszprémi BL meccset?

Realme GT Master Edition

(#42066) Örni válasza zsolt501 (#42063) üzenetére


Örni
senior tag

És így mennyire jönne ki?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#42067) zsolt501 válasza Örni (#42066) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Jelen formában most a net, telefon és a tv több mint 10 ezerre jön ki havi szinten, ez nekem kicsit borsos így.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42068) Flashget válasza zsolt501 (#42067) üzenetére


Flashget
félisten

Az meg hogy?
Nekem sincs hűség már 500-as net 4500, 3000 a tv 200 a teló.
300 a Digifilm 2db CI+ CAM miatt 300Ft
összesen 8300Ft.

lejárt a hűséged kötni kell új szerződést és akkor megszűnik az A jelzés kevesebb lesz a díj.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42069) dh66e válasza zsolt501 (#42067) üzenetére


dh66e
veterán

:Y
Milyen net?milyen tv csomag?mennyit beszélsz havonta? Mert ez a 10k mihez képest sok?

(#42070) g0dl válasza Flashget (#42065) üzenetére


g0dl
addikt

Természetesen, a Fradit fel is vettem bárhol lejátszható módon, amit kódoló szolgáltatónál nem tudtam volna megtenni.

(#42071) zsolt501 válasza Flashget (#42068) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen 500-A-s net, digifon-nomadikus 500 és a teljes TV-s csomag digifilmmel, gondolkoztam én is az új szerződésen, illetve mivel elég keveset tv-t nézek ezért igazán ez mehet a kukába nagyon nem fog hiányozni, pláne az a töménytelen reklám és ismétlés, na meg a kormány propaganda sem...
Legalább párhónap nyugi lesz, és csökkenni fog a vérnyomásom is :)
Kivárok pár hónapot a vérnyomásom rendeződik és max akkor visszakapcsoltatom egy okos csomag keretében, de ez sem biztos még, mert ami érdekel igazán azt a neten is megtalálom.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42072) dethroner válasza zsolt501 (#42067) üzenetére


dethroner
veterán

Elég rendes netcsomagod lehet, gondolom az összes létező plusz fizetős csatornával, beltériekkel. Így aztán nem csoda ha összejön a végeredmény. Persze nem kezdem el osztani az észt hogy miért nem elég a legkisebb net és az alap tévé, de ha valahol lehet takarékoskodni úgy hogy nem szenveded meg a hiányát, akkor ezek lennének.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42073) zsolt501 válasza dethroner (#42072) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A feltöltési sebesség net kapcsán kell, mert szoktam táv munkát csinálni és ott meg kell a sebesség, nekem a letöltés még nem is fontos abból elég lenne a 100-as is de a fel irány fontos, így is néha jó lenne ha nem csak 200-as lenne, vagy azt is stabilan tudná akár nemzetközi szinten is a szolgáltató, de sajnos nem, még üzleti csomag esetén sem, mert ennek már utána jártam.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42074) rocket válasza B-L-A-C-K (#42064) üzenetére


rocket
nagyúr

Probalnak felrevezetni, nincs semmilyen elbiralas, itt a lenyeg az ASZF-bol:

"Ügyfeleinknek szóló akció keretében ügyfél a meglévő 1 vagy 2 kábeles előfizetését 3-as TV+NET+TEL előfizetésre kiegészítve csatlakozhat az OKOS csomag akcióhoz. Azon ügyfeleink, akik rendelkeznek tv és internet előfizetéssel, valamint az új szerződés megkötését megelőző 12 hónapban telefonszolgáltatást vettek igénybe, melyet később megszüntettek nem vehetnek részt az Okos csomag akcióban."

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42075) B-L-A-C-K válasza rocket (#42074) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerk:

Ja jó én értettem félre (töröltem amit írtam mert hülyeség volt), akkor tényleg lehet, ez hol van leírva pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#42076) rocket válasza B-L-A-C-K (#42075) üzenetére


rocket
nagyúr

[link]
Alul "ÁLTALÁNOS AKCIÓS FELTÉTELEK"

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42077) B-L-A-C-K válasza rocket (#42076) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi!

Mekkora egy mocskok ezek, na nem baj majd eléjük nyomom ezt, ez lesz a kérvény... ;]

(#42078) dethroner válasza rocket (#42074) üzenetére


dethroner
veterán

Pedig ezzel az egyéni elbírálós dologgal próbálják szopatni az embert. Sok éven keresztül úgy voltunk folyamatosan hűségben, hogy egyikünk lejárt előfizetését lemondtuk és más néven kötöttünk újat ugyanarra a címre. Most már ezt egyből nem engedik, hiába szólna más névre az új szerződés, azt mondták csak akkor adják meg az okos kedvezményt, ha írok egy kérelmet a központba és egyénileg engedélyt adnak rá. Akkor jött ez a retek+telavív2 kavarás meg hogy mi kerül be és mi kerül majd ki, így kivártam, nem tepertem az új hűségidőért. Még nem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42079) rocket válasza B-L-A-C-K (#42077) üzenetére


rocket
nagyúr

Kervenyezni akkor kell, ha lejart a huseg, de nem akarod szuneteltetni TV-t vagy NET-et 3 honapig, vagy telefont 12 honapig.
Ilyenkor egyedi elbiralas alapjan megadhatjak joindulatbol ujra az okos kedvezmenyt, az ASZF-ben szereplo feltetelek (3-3-12 honap) figyelembe vetele nelkul. (volt akinek bejott, volt akinek nem)

Te esetedben viszont kivarod a 12 honapot a telefonnal, tehat az ervenyes ASZF szerint ujra kothetsz okos csomagra huseget, es felre tajekoztattak.

Nekem most oktober 13-an volt 12 honapja, hogy lemondtam a telefont, csak nem volt idom meg bemenni, majd jovoheten ujra kotok 2 evet okos csomagra.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42080) B-L-A-C-K válasza rocket (#42079) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:R

(#42081) rocket válasza B-L-A-C-K (#42080) üzenetére


rocket
nagyúr

Telefonon is erdeklodhetsz, hatha ott mar a valosagot mondjak :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42082) =Thor= válasza B-L-A-C-K (#42080) üzenetére


=Thor=
tag

Csak szívatnak....

Én megvártam a 365 napot és a rákövetkező napon bementem és egyből megadták az okos csomagot. Ez egy hete volt.

(Engem meg azzal szívatnak, hogy csak lezárt netcsomagra tudnak a rendszerbe átállítani és nem a jelenleg forgalomban lévőkre. Nonszensz. Nekem ezért kellett reklamációt csatolni a szerződés mellé.)

Bónusz kérdés mindenkihez:

Tegnap megjött a november havi csekk a listaáras díjakkal, meg 3300Ft-os tv-vel. Ezt akkor most ne fizessem be, jól gondolom?

(#42083) Flashget válasza =Thor= (#42082) üzenetére


Flashget
félisten

Hát ez Diginél úgy működik, hogy de fizesd be és a következőnél majd jóvá írják a többletet, mert így egyszerűbb számolni, mint hó közi váltásoknál napra kiszámolni a díjat. :)

Tévesen 1Ft-al lett kevesebb utalva 8210 a 8211 helyett. Azóta is az 1Ft miatt nincs lekönyvelve ez a tétel és már 3 hónap a kifizetlen számlák összege. :)
Miközben egy másik részen ott van a befizetéseknél a 8200Ft..majd most megkapják az 1 Ft-ot. :p

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42084) Boond válasza zsolt501 (#42073) üzenetére


Boond
addikt

200-asnál van nagyobb feltöltés is nem?

(#42085) Boond


Boond
addikt

utalni elvileg lehet 1 forintot is :D

De kerekítési szabályokról, ég nem hallottak? :D
Amúgy adjak 1-forintot van, pár darabom, meg kettes is :D

De most már az többet ér mint 1 forint :P

[ Szerkesztve ]

(#42086) B-L-A-C-K válasza Boond (#42084) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs, 1000/200-as csomag a legnagyobb.

(#42087) DonMaster válasza Boond (#42085) üzenetére


DonMaster
addikt

átutalásnál nincsen kerekitési mérce, ott létezik 999 és 991 is nem csak 1000 és 990 mivel kp-ban nem lehet 1 vagy 2 forintot fizetni ezért let 5ft-ra a kerekitési mérce, viszont utalni lehet 991 forint ott igy ott maradt az 1 ft is.
bérelt vonalnál van 500 és akár 1000 is, de a havidijára rámegy a gatyád is. szoval az 1000/200 böven elég mindenre, mivel nem céges vagy munka helyi környezetbe valo hanem otthonira, és nem is szerver üözemeltetésre, mert azt nekem ne mondja snekise hogy otthoni használatra 200feltöltés nem elég bármire is, céges felhasználásra már kellhet több de a kettö nem ugyan az mivel ez egy otthoni csomag és nem céges.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#42088) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

A régi szolgáltatómat felvásárolta a DIGI. Náluk volt hűség szerződésem amit a Digi átvett lejárt.
A régi csomag áraim és kedvezményes áraim is több volt, mint a Digi-é....
A DIGI szerint semmilyen kedvezményre nem vagyok jogosult....

Vigyorka

(#42089) Boond válasza DonMaster (#42087) üzenetére


Boond
addikt

Nekem múltkor kerekítve küldték el igaz akkor csekken volt fizetve azt hiszem :D

Amúgy 200-as up mire nem elég? Lakossági viszonylatban kb ez a legtöbb, ha jól tudom.

(#42090) DonMaster válasza Boond (#42089) üzenetére


DonMaster
addikt

csekken kerekitenek mert nem tudsz 1 vahy 2 forintosal fizetni, nem logikus?
de interneten meg tudsz, ergo ha cseken fizetsz akkor 3500 de ha neten akkor meg 3499 . ergo neten lehet sporolni is mondjuk osk kicsi összej9ön kb 10-20év alalt, de a 3501 -et is kikel fizesd nem mint cseken a 3500-at kerekitve, szoval lehet veszteséges is . cseken kerekitenek ez egyértelmü de neten nem.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#42091) dethroner válasza Boond (#42089) üzenetére


dethroner
veterán

Pl szervert üzemeltetsz? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42092) Flashget válasza Vigyorka (#42088) üzenetére


Flashget
félisten

az lehet viszont új szerződést köthetsz a kedvezőbb Digi lista árra, ha a korábbinak magasabb volt.

Realme GT Master Edition

(#42093) Boond válasza DonMaster (#42090) üzenetére


Boond
addikt

Nem ezt írtam én is? Szerintem igen.

2. Amúgy amikor átutalás volt ,akkor is volt hogy egyik ügyintéző, úgy küldte, el, hogy kerekítéssel.
Köv alkalommal egy másik már pontosan.

"cseken kerekitenek ez egyértelmü de neten nem."
Átutalás pl személyes volt.

[ Szerkesztve ]

(#42094) Boond válasza dethroner (#42091) üzenetére


Boond
addikt

Arra van más megoldás... És talán jobban is jön ki, bár nem néztem utána... persze ez sok mindentől függ...

(#42095) Flashget válasza Boond (#42093) üzenetére


Flashget
félisten

utalás volt azon annyi megy át amennyit beírnak a rubrikába nincs kerekítés...8211 helyett ment 8210
de ma megkapják a következő számlával együtt azt az 1Ft. :)

Realme GT Master Edition

(#42096) DonMaster válasza dethroner (#42091) üzenetére


DonMaster
addikt

azt ne otthon ted, mondjuk a szerzödésben benen van hogy nem szerver üzemeltetésre van, másrészröl ha szervert üzemeltetsz, akkor elvárás a minimum 5db 9-edes de otthoni felhasználásban nem, igy üzemeltetni otthon nem tudsz mivel ha leál 1orára akár csak 2havonta vagy leál 6orára 1 nap vagy elvágnak vlai vezetéket bejelented és 2-3nap-ig nincs net, bukta az egész. ezért célszerü szerverteremben üzemeltetni , igy garantált a siker. és ninc skiesés, és szerverteremben van 1gbits up is akár külföldre is, persze itt inkább a pénz kérdés kimenynit tud rászánni, ha sokat akkro bármi elérhetö de üzemeltetés szempontjábol szerverterem sokkal jobb mint otthoni környezet üzemeltetni szervert,

szervernek nem számit egy otthoni flehasználásu nas vpn stb. arra böven elég a 200, de pl egy több ezer felahsználoju weboldal adatszerver stb cloud -ra már szerver kell ami szervertermes magas rendelkezésre álással és magas sávszélle belföld külföldön is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#42097) Boond válasza Flashget (#42095) üzenetére


Boond
addikt

mindenesetre érdekes, nálam nem problémáztak, igaz más cég volt.

(#42098) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Digi fejlesztési tervek, II. ker. ([Budai Polgár, 2016/16. Október 8.]) 14.oldalról részlet,
[+]
jó lenne egy kis konkurencia a UPC-nek, meglátjuk mi lesz belőle.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#42099) rocket válasza -=MrLF=- (#42098) üzenetére


rocket
nagyúr

Jo kis marketing rizsa, mar reg nem premium csatorna egyik DIGI Sport se.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42100) Bogyi007 válasza rocket (#42099) üzenetére


Bogyi007
veterán

A magyar bajnoksághoz viszonyítva a belga , francia, skót, olasz mind Prémium minőség és mivel a csatorna adja ezeket így hát. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.