Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41801) nikolaidisz


nikolaidisz
újonc

Én nemtudom hogy mit csináltam de csatornafrissítésnél behozott 119 digitális csatornát és 59 analogot. Aztán valamit elálítottam és azóta nemtudom újra beállítani.

(#41802) jaroslav válasza dethroner (#41800) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hátha ez végre megmozgatja az állóvizet, a feltöltőkártyák piacán

Ideje lenne...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41803) Boond válasza dethroner (#41800) üzenetére


Boond
addikt

Ez pár napja jött be, én is véletlen vettem itt észre... valami értelme csak volt ,hogy néha felnézek ide :D

Belinkeltem a bestbuy-ba is de offra tették, nem érdekelte a topic gazdákat... biztos felületesek voltak no mind1.

[ Szerkesztve ]

(#41804) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem vészes ez a 300 Ft, igaz nem is nézzük egyik csatornát sem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41805) dethroner válasza Boond (#41803) üzenetére


dethroner
veterán

Már át is állítottam a vodás kártyát, Tuti :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41806) Bogyi007 válasza sityupityu (#41798) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem a legnagyobb marhaság átmenni a UPC-hez, de te tudod...

Ha annyira hiányzik a SpílerTV és a Sport2HD, így egyszerűbb és olcsóbb:

MyTV Alapcsomag
21 csatorna
Rakd zsebre a tévét, és nézd kedvenc műsoraid élőben, ahol csak szeretnéd! A legnépszerűbb magyar tévécsatornák mellett az AMC sikersorozatait és a Nickelodeon gyerekműsorait is nézheted ezzel az átfogó csomaggal.
RTL KLUB, FILM+, COOL, RTL II, RTL +, Muzsika TV, TV2, Super TV2, Nickelodeon, Story4, Minimax, Spíler TV, AMC, Sport2 HD

1290 Ft / Hó

( Közszolgálati - Ingyenes
7 csatorna
A buszok néha késnek, a meccsek soha: nézd hat csatorna, köztük az M4 Sport közvetítéseit bárhonnan szabadon, hogy egy fontos pillanatot se kelljen kihagynod!
M1 HD, M2 HD, Duna HD, Duna World, M4 HD, M5 HD, MyTV Ajánló)

De mint írtam tegnap este még várjuk ki a végét, ugyanis a DigiSport 1-en a reklámblokkban belefutottam egy ChiliTv reklámba is...
Azt meg minek reklámozná a Digi éppen azon a csatornáján amit szinte csak nála lehet elérni? (MindigTv kirakja hamarosan a DigiSport csatikat éppen a SpílerTV miatt.)

Vélhetően csak azért mert hamarosan náluk is lesz ez a csati és ha ez lesz akkor szerintem jön a többi Tv2 csoportos új csatorna is...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41807) Boond válasza dethroner (#41805) üzenetére


Boond
addikt

Én is 3-at a családban :)

(#41808) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Sziasztok! Az elmúlt években páran panaszkodtak, hogy nem jönnek be vagy kockásodnak a közszolgálati csatornák, de a megoldást végül nem írták le (vagy én siklottam felette el). Nálam is ez történt, először végignéztem a csatlakozásokat, majd végigpróbáltam az összefoglalóban ajánlott ötleteket, de egyik sem hozott megoldást. Végül kijött a szerelő, miután az analóg adásra panaszkodtam és megtalálta a hibát: mégis egy csatlakozó volt, ott, ahol véletlenül sem gyanakodtam volna hibára. A szerelő szerint ez tipikus jelenség, a sáv alsó szélén levő, történetesen éppen a közszolgálati adók mennek el érintkezési hiba esetén.

(#41809) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Érden lakom családi házban, nálam nyár óta működik a Digi, most a rokonság aki a ház alsó részét lakja szeretné beköttetni erre azt mondták nekik nekem is telefonba egy címen csak egy előfizetés lehetséges , ez a T nél működött itt miért nem ?

(#41815) sityupityu válasza Bogyi007 (#41806) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem nem marhaság, de kivárom a végét.
Ha többet fizetek majd akkor nekem már kb mindegy, hogy 1300 vagy 2000. És amit ajánlasz abba ugye nincsenek benne a discovery-k sem amiket szintén szívesen néznék újra.. Tehát nekem ésszerűbb alternatíva a váltás. De mondom, kivárok.
Az összes motorsport közül számomra a legfontosabb a MotoGP. Ebből nem engedek, ezt mindenképp élőben akarom nézni és normális minőségben, nem pedig valami sz@ros stream-ben.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41816) yogibear válasza sityupityu (#41815) üzenetére


yogibear
addikt

MotoGP hörcsögös lesz jövőre sajnos.
gold csomag most az emeléssel 5590 plusz HD csomag 1000 (spíler HD miatt) és második MC kb 1000 ha két tévé van.

MyTV meg nézni még esetleg opció lehet, de azt megnézem, gépre hogyan menti le bárki is a streamjüket.
Nem screen capture-rel az nem játszik, hanem a direkt stream rögzítése csak. Streames topikban sincs rá eddig tuti megoldás, ahogy olvasom.
Pedig jó lenne...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#41819) tupijani


tupijani
tag

Ezt most találtam: http://digi.hu/hirek/digi-kft-tajekoztatasa-televizios-programcsomagjait-erinto-2016-november-1-napjan-eletbe-lepo

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#41824) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Nalatok sincs net, vagy csak engem nem szeretnek? (Pécs)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#41825) dethroner válasza s7evcsenko (#41824) üzenetére


dethroner
veterán

Szintén Pécs, szintén nem volt, net, de a tévé ment. De pár perce már újra elérhető.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41826) Bogyi007 válasza yogibear (#41823) üzenetére


Bogyi007
veterán

De úgy nem jó hogy Hdmi kimenetet használva a jelet egy hdmi bemenetes rögzítőre küldöm át?
Nálam az alaplapon van ilyen is és van sima Vga is. Arra kötném a Tv-m a Hdmi-n meg menne a felvevő egység.

Vagy a MyTv digitálisan kódolva van ha számítógépen hozom be és másolásvédett?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41827) Flashget válasza s7evcsenko (#41824) üzenetére


Flashget
félisten

kopkop nálunk van minden most..nem Pécs :)

Realme GT Master Edition

(#41828) s7evcsenko válasza Flashget (#41827) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Most már nálam is van... :B

dethroner:
Igen, TV nálam is volt.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#41829) dethroner


dethroner
veterán

Most voltak upc-től a házalók, ajánlatokat kaptam. Tudnának adni 6000 környékén olyan csomagot, amiben 240-es net van meg valami tévé is. Mondtam volt egy darabig 200-es netem, de feleslegesnek tartottam és elég nekem a 100-as. Na akkor adnak 120-as netes csomagot 4000 körül, meg új wifi routert. Hát mondom az van kizárva hogy ide a tévé boxot és szolgáltatós routert hozzon bárki is. Ezzel el is köszöntünk egymástól. Azt már nem is akartam hallani hogy a HD csomagnak mennyi a felára :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41830) yogibear válasza Bogyi007 (#41826) üzenetére


yogibear
addikt

DRM-es az biztos, lehet, hogy hdmi-n kiteheted tv-re (nem tudom), de felvenni nem valószínű, még ha olyan is a rögzítőd, ami képes hdmi-n fullhd-t felvenni, amit jellemzően a nagy gyártók tiltani szoktak szerzői jogi okokból, amint anno a vhs magnók sem vették fel a teljes képet, csak valami 350-400 körüli sort, Pana asztali is (kb 5 éves hdd/dvd-s) is csak 500 sort rögzít nekem, benne van a leírásában.
Jellemzően noname gyártók készülékei akik xarnak a drm-re meg mindenféle .szerzői jogra, ott esetleg lépes lehet a teljes kép felvételére.
De gondolom ez nem csak neked meg nekem jutott már eszébe, mert elég alap dolog lenne a megoldás, még ha 3 eszköz is kellene hozzá, de nem olvastam sehol, hogy valaki is így sikeresen rögzítette volna a Mytv-t, mondjuk bármelyik HD adását egy az egyben.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#41831) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Most Szlovéniában pihenem ki a nyarat. A szálláson kapcsolgatva a tévét 6 darab Sportklub van, ebből négyen 24 órában megy a műsor, a maradék kettő csak este, vagy egyéb csúcsidőben ad. Emellett van még 3 Sporttv, szintén folyamatos üzemben.
Szinte, bármilyen jog megvan valamelyiknek.
Valahogy így is lehet, pedig a piac ötöde a magyarénak (Szlovéniának 2 millió lakosa van)

Nálunk meg igazából van 2 Sportv, meg a királyi oszt jónapot. (A Digisportok izoláltan vannak csak jelen, a Spíler meg egyelőre csak a szart kavarja)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#41832) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Esetleg közérdekű információ lehet, hogy a Horizon Go szolgáltatásban elérhető a Premier League-t közvetítő Spiler TV.

Ha valakinek van UPC-s ismerőse és beszerez elérhetőséget, ingyen kiváltható a Telenor My TV, :C :C

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41833) szabogabor10 válasza jaroslav (#41832) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, de sajnos nem HD-ben.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41834) jaroslav válasza szabogabor10 (#41833) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Ez igaz.

A Fox miatt már régebben beszereztem Horizon Go elérhetőséget, és belenéztem Android TV-n keresztül. A Digi-s Sport 2-nél jobb minőségűnek tűnik talán, de az tény, hogy nem HD...

Mindenesetre abszolút elfogadható minőség. Telenor My TV dobva.

Az azért sajnálatos, hogy nem dobot rá még a Digi az emelésre még egy százast (ha már úgyis emelt), és behozta volna ezért a Fox-ot, Spílert és a Sport 2-t HD-be...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41835) sityupityu válasza jaroslav (#41834) üzenetére


sityupityu
veterán

"Az azért sajnálatos, hogy nem dobot rá még a Digi az emelésre még egy százast (ha már úgyis emelt), és behozta volna ezért a Fox-ot, Spílert és a Sport 2-t HD-be..."

Sajnos ők nem ezt a politikát vallják.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41836) szabogabor10 válasza jaroslav (#41834) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, UPC 370 Ft-tal emelt, és berakta az RTL3 HD-t, és az összes hörcsög tv-t. Szerintem ez utóbbira a Digi is képes lett volna, de elbénázták.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41837) Bogyi007 válasza sityupityu (#41835) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még mindig azt mondom hogy várjuk meg a november 30 utáni állapotot...
Nem véletlen az a ChiliTv reklám sem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41838) sityupityu válasza Bogyi007 (#41837) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze, várok én. Nem hamarkodok el semmit. Ha váltok is akkor azt csak az év végén fogom eljátszani.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41839) dh66e válasza dethroner (#41829) üzenetére


dh66e
veterán

Hát mondom az van kizárva hogy ide a tévé boxot és szolgáltatós routert hozzon bárki is.
Idő kérdése és fogsz kapni a digitől routert. ;]
Látom nagy a vihar a 300huf miatt máshol is,de nekem az jön le inkább hogy a két "főcsatorna" büdzséjétől sajnálják az emberek ezt a pár száz milliócskát annak függvényében hogy most mér a reklámok megtekintéséért is többet kell fizetniük.
:B
Magam is ezen az állásponton vagyok,bár én még ingyen sem nézem évek óta egyiket sem mert nincs mit nézzek ami érdekelne.Nos ha eltűnne az a tízen pár csatorna amit ezek össze dobáltak HD ide vagy oda.

(#41840) tupijani


tupijani
tag

Ugyan a szerződéseket nem fogja zavarni, de ilyeneken baromira ki tudok akadni!!!

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#41841) jaroslav válasza Bogyi007 (#41837) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Legyen igazad!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41842) dethroner


dethroner
veterán

Azért aki minden olyan adót beválogatna, amin van néha 1-1 nézhető műsor és ezért nem sajnálna pénzt, paripát,fegyvert, emlékeztetném valamire.
Amikor a foci BL jogok a Visasat 3-hoz kerültek, ha semmi más miatt nem is, de ezért az egy műsorért követelte mindenki ezt az adót. Pedig sem előtte, sem azóta egy percre való nézni érdemes műsor nem található rajta, de akkor kellett mindenkinek. Aztán amikor mindenki megkapta a gyönyörűséges viasat 3-at és élvezte peckesen az európai csúcsfocit akkor mit léptek? Hát persze, a BL egyből átkerült a testvércsatornára, a TV6-ra. Indult megint a hőzöngés, addig követelőztek az előfizetők, hogy ez a semmirekellő foskanális is bekerült a csomagba. Persze a Viasat3 sem került ki, így két országosan terjesztett csatorna lett belőlük. Majd lejárt a megszerzett BL jog, és a sport teljesen ki is halt ezekről, pedig a TV6 ki volt kiáltva férficsatornának. De a BL-re költött minden fillérjük megtérült, hiszen azóta is benne szerepel minden szolgáltató kínálatában.
Ugyanezt érzem ezzel a spílerrel is. Vesznek néhány jól csengő jogot, majd pár év múlva amikor már mindenki fizet érte átkerülnek ezek valamelyik testvércsatornára és kezdődik elölről a mókuskerék. Inkább az kéne hogy senki ne akarja őket, és akkor hagynák a picsába az ilyen műsorokat továbbra is a 100%-ban sportcentrikus csatornákra, és felvállalnák azt amit mindig is akartak, beállni a sorba és az ezredik olyan csatornává válni, amin lehet adni a csillagkapu, xéna, farm ahol élünk stb stb gyönyörűségeket.
Én így érzem, és bár szeretem a jó focit nézi, de ha az volna az ára annak hogy az ilyen felkapaszkodó senkiházi csatornák a eltűnjenek, vállalnám hogy 2 évig netes streameken nézem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41843) jaroslav válasza dethroner (#41842) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Teljesen igaz amit leírtál, de én nem látok ebben semmi rosszat.

Mindenki szeretné eladni a csatornáját, és ennek érdekében mindenki játssza a maga játszmáját...

Szerintem ezzel nincs semmi baj.
Illetve nem lenne ezzel semmi baj, ha mindez teljesen piaci alapon történne, nem pedig olyan kedvezményes állami hitelekkel, amelyek nem elérhetők mindenki számára...

Ui.: azért a Csillagkapu nem is volt olyan rossz sorozat :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41844) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Tegnap kötötték be a DIGI otthoni szolgáltatásait. Szeretném használni a DIGI Online applikációt, de a szerződés regisztrálásakor kéri az utolsó számla számát. Mindenképpen meg kell várnom az első számlát, vagy az ügyfélszolgálat tud segíteni szerintetek?

(#41845) Dog 11 válasza Oposzumtoszó (#41844) üzenetére


Dog 11
tag

1272 telefonon ,24 órában.

(#41846) Oposzumtoszó válasza Dog 11 (#41845) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm!

(#41847) Bogyi007 válasza dethroner (#41842) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ott megy a SHIELD Ügynökei sorozat magyarul. Azt szeretem. :)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41848) Watt25 válasza koliz1 (#41809) üzenetére


Watt25
veterán

Egy elosztóval áthúzod a koax kábelt a ház alsó részébe és örülsz... Ennyi.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#41849) Boond válasza tupijani (#41840) üzenetére


Boond
addikt

Cikk vége:
" Jobbikot felvásárolták, Vona Gábor az ATV-ben azt mondta, a miniszterelnök paranoiás, "

Egyre kérdőjelesebb a jobbik, mint kiderült az alkotmány módosításuk, visszamenő hatálya miatt, gyakorlatilag az eu tagság megszűnését idézte volna elő, ha azt megszavazzák. - Azt mindenki döntse el maga, hogy ez szándékos, vagy csak "véletlen".

Amúgy a szerződésekre is lehet hatással, ha váltás történik, mivel akkor a jelenlegi tulajdonosi intézkedések nem érvényesek mivel nem illetékes írta alá. Következhet belőle pl újra tárgyalás vagy más változás, vagyis ez rengeteg kérdőjelet vonna maga után, azért mégis csak.

(#41850) Boond válasza dethroner (#41842) üzenetére


Boond
addikt

Én bl-t nem néztem viszont sorozatokat néztem viasaton, már 2007-ben is. És egyáltalán nem rossz adó.

Persze, kit mi érdekel, engem a sport nem illetve ami igen az megy az m4-en.

Tv6 viszont csak nem rég óta van, azt valóban nem nagyon néztem. De ott is vannak nézhető műsorok, sorozatok, csak már láttam őket. Engem inkább az axn-en érdekelt, sajna mire lett pont vége lett azoknak a sorozatoknak... De azóta is találtam rajtuk érdekes máshol, vagy épp a visatat3/tv6(viasat6) csatornáján. Doku filmet.

Szóval ez nagyon egyén, érdeklődés függő. Ennyi erővel miattam meg a sport csatornákat vehetnék ki :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.