Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Flashget válasza rocket (#42099) üzenetére


Flashget
félisten

a natív HD viszont prémium magyar viszonylatban. ;)

Realme GT Master Edition

(#42102) dh66e válasza Bogyi007 (#42100) üzenetére


dh66e
veterán

:D
Na igen minden nézőpont kérdése.

(#42103) -=MrLF=- válasza rocket (#42099) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Azt nem is figyeltem :) a net jobban érdekel, ha jönnek és választhatok végre már az jó lesz.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#42104) dethroner válasza Bogyi007 (#42100) üzenetére


dethroner
veterán

Ha megtudnád mennyit fizet a sport tv a magyar mennyei bajnokság jogáért, és mennyibe kerül az általad említett belga, skót, francia, nagyon csodálkoznál.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42105) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Anyámék most kötötték meg a digi mini csomagot. Az a kérdésem , itt is jönek az adók digitálisan is? Ebben a csomagban van hd adás?

üdv

(#42106) dethroner válasza nagyfejü (#42105) üzenetére


dethroner
veterán

Digi mini az nem műholdas?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42107) Bogyi007 válasza dethroner (#42104) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nincs meglepődés, tudom hogy drága a magyar közvetítések jogdíja...

De nem is nézem... :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42108) dethroner válasza Bogyi007 (#42107) üzenetére


dethroner
veterán

Nem nézzük, mégis arany áron van a közvetítési jog rá. Nem megy szinte senki meccsre, mégis épül-szépül minden pálya (stadionnak nem nevezném a székekkel körülvett gyepet, mert a stadionnak hangulata van és nézőktől hangos). Valahogy szembe megy minden logikával az ami nálunk foci címén megy, de pár ember jól megél ebből a semmiből :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42109) Boond válasza dethroner (#42108) üzenetére


Boond
addikt

Azért ezt így 100%-ra kijelenteni, elég merész.

Különben meg most hallottam, hogy vmelyik nyugati csapatnál kitiltották a koncertezőket a stadionból, sőt a focistáknak is megszabták, hányszor léphetnek a gyepre/ x időtartam.

(#42110) nagyfejü válasza dethroner (#42106) üzenetére


nagyfejü
őstag

én hiszem azt hogy mini. mert anyám valami ezer párszáz forintos csomagot mondott. én nem tudom .

(#42111) dethroner válasza Boond (#42109) üzenetére


dethroner
veterán

A hozzászólásom melyik részét vitatod?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42112) dethroner válasza nagyfejü (#42110) üzenetére


dethroner
veterán

Felmész a digi oldalára, és érthetően ott van hogy melyik csomag milyen csatornákat tartalmaz ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42113) Boond válasza dethroner (#42111) üzenetére


Boond
addikt

Azt, hogy kivétel nélkül minden esetben full üres a stadion, és nincs hangulat.

(#42114) dethroner válasza Boond (#42113) üzenetére


dethroner
veterán

Egy szóval sem írtam azt hogy full üres, természetesen csak akkor üres ha zártkapus meccset rendelnek el. De az hogy 2000-3000 ember van átlagosan egy élvonalbeli meccsen az gyakorlatilag üres lelátókat jelent.
De bogozd ki magad hogy milyen tömegek járnak manapság meccsre! :Y [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42115) Boond válasza dethroner (#42114) üzenetére


Boond
addikt

Azért akar néha telt házas, vagy közel telt házas is, főleg mostanság.

(#42116) Flashget


Flashget
félisten

Az elmúlt hónapokban újabb és újabb kábeltelevízió-csatornák indítását jelentették be.
Ezek egyike a férfias szórakozást biztosító Spíler TV, amelyen egyebek között az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság, a Premier League 2016–2019-es szezonjait láthatják a nézők.

A TV2 is pénzt kér a kábelszolgáltatóktól a tartalmaiért. Ezáltal éves szinten mekkora bevételre tesz szert: öt-, hat-, nyolcmilliárd forintra?
– Ez azért nem akkora összeg, mint amekkora a sajtóban forog. A tárgyalások során a legtöbb kábelszolgáltatóval megállapodtunk a díj mértékéről, az általunk közzétett ÁSZF szerint a műsorterjesztők 150 forintos kedvezményes, bevezető áron tudják továbbítani a TV2 műsorát. Ezzel a lehetőséggel a terjesztők nagy része élt is, akikkel pedig nem tudtunk megállapodni, azok alapvetően a 290 forintos listaáron továbbíthatják a TV2-t.

Dirk Gerkens: "Nem kapunk feladatokat, megrendeléseket, megbízásokat senkitől"

Realme GT Master Edition

(#42117) Boond


Boond
addikt

"A műsorterjesztőknél nem jellemző az, hogy év közben vesznek fel kínálatukba újabb csatornákat.
– Ez igaz, de nem várhattunk az új csatornák indításával. Igyekeztünk úgy alakítani a tárgyalásokat, hogy a csatornák minél előbb megjelenjenek a kábelszolgáltatók, illetve az Antenna Hungária kínálatában. Voltak olyan szereplők, amelyek gyorsan elérhetővé tették az új adókat, és úgy tudjuk, hogy döntésük kedvező hatásai meg is látszanak a társaságok üzleti eredményében. Tehát a szolgáltatóknak is érdekük, hogy az új adók terjesztését minél előbb megkezdjék. "

"Milyen lefedettséggel rendelkeznek az új kábelcsatornák?
– Elégedettek vagyunk a tárgyalások eredményével. Ezen a téren még nagy ugrások várhatók, és január elejére komoly lefedettséget érünk el, ugyanis a megállapodásoknak köszönhetően folyamatosan újabb és újabb háztartásokban érhetők el az új kábelcsatornáink. "

[ Szerkesztve ]

(#42118) sityupityu


sityupityu
veterán

Akkor most lesz Spíler vagy nem? :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42119) closedown válasza sityupityu (#42118) üzenetére


closedown
csendes tag

Nem tudom, hogy megtörtént-e már valaki részéről, de vajon milyen választ kapnánk egy ilyen kérdésre?

Miért nem veszik fel a kábeltévé kínálatukba a nagyon sokak által keresett Spíler TV csatornát?? Anyagi vagy műsorpolitikai megfontolásból?

Én azért tényleg nagyon kíváncsi lennék, mi volt/van/lesz a háttérben?? Tényleg a sértettség és a csakazértis?? Vagy tényleg sokat akartak kérni érte?? Vagy egyéb szarokkal együtt akarták?? Meg fogjuk még tudni ezt valaha?

(#42120) Vigyorka válasza closedown (#42119) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nem....

Vigyorka

(#42121) rocket válasza closedown (#42119) üzenetére


rocket
nagyúr

Strategia, DIGI Sportok miatt nem veszik fel, arra jatszanak, hogy nem fog tudni a TV2 csoport akkor lefedetseget elrni a Spilerrel, hogy kitudjak termelni a PL jog arat, es akkor lecsapnak ra.

Az tisztan latszik, hogy eldobot minden nagyobb kozvetitesi jogot a DIGI, hogy PL-t megszerezhessek, de nem jott be, ezert van tenisz, 4.- 5. 10.+ szamu bajnoksagbol kozvetites, beszelgetos musorok, es ismetles hegyek.
Tegnap DS3-on 3 Belga bajnokit adtak le egymas utan este, jo nagy nezetsege lehetett.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42122) sityupityu válasza closedown (#42119) üzenetére


sityupityu
veterán

Amit nem akar közölni azt nem is fogja, még ha a fejed tetejére állsz akkor sem. Még ha az egy jelentéktelen piti dolog is. Gyökér egy társaság a kommunikáció szempontjából. Mellébeszél, illetve volt már példa rá, hogy kis idő elteltével teljesen mást mondott egy adott dologról.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42123) Boond válasza rocket (#42121) üzenetére


Boond
addikt

Attól, hogy digin nem lesz, még a többi szolgáltatónál lehet, és akkor máris sokat érnek a stratégiájukkal.

[ Szerkesztve ]

(#42124) sityupityu válasza Boond (#42123) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezzel kapcsolatban a stratégiájuk már el is hasalt.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42125) Boond válasza sityupityu (#42124) üzenetére


Boond
addikt

Vagyis, ha ez a feltételezés helyt álló lenne, akkor kvázi egy lapra tettek mindent, megvenni a pl-t, nem jött be, most utáljuk a spillert??

Vagy inkább az anyacégnél valamilyen pénz ügyi gondok, kontrollok miatt nincs mód/és vagy lehetőség, pl jogokra?

Másrészt pár hónapos max a csatorna, de a jogok kb 3 évre szólnak mind, valószínüleg nem kell 3 év a terjeszkedéshez, már most több könnyen elérhető helyről fogni lehet. Vagyis már most is vannak alternatívák, mi lesz akkro fél-1 év múlva.

Szerintem ilyesmiben gondolkozni, felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#42126) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

A Digisport műsora se elérhető minden kábelszolgáltatónál... (a UPC-nél évekig nem volt elérhető... már nem vagyok UPC-s,,,)

Vigyorka

(#42127) Flashget válasza Boond (#42123) üzenetére


Flashget
félisten

Csak a 3 nagy szolgáltatót vegyük figyelembe...abból csak az UPC rakta be a másik kettő nem. Ez így nagy veszteséget termel...
Amennyiben igaz az IMG-vel kötött szerződés az 1+2 évre, akkor Vajna jövőre szabadulni fog a PL-től ha a T sem veszi fel jan.1-től.
(azért az sok mindent elmondhat, hogy induló új RTL Klub-hoz tartozó csatornát tud novemberben felvenni a T a csatornalistába, de TV2-hez tartozót nem)

Realme GT Master Edition

(#42128) Flashget válasza Vigyorka (#42126) üzenetére


Flashget
félisten

UPC és T tematikusba akarta csak a Digi meg nem a tárgyalások itt véget is értek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42129) Flashget


Flashget
félisten

(#42130) Boond válasza Flashget (#42127) üzenetére


Boond
addikt

Egyenlőre,

de azt hiszem ezt felesleges firtatni.... sok minden történhet még addig...

[ Szerkesztve ]

(#42131) dethroner válasza Flashget (#42127) üzenetére


dethroner
veterán

A vajna csoport bőven kitermeli állami megrendelésekből és mutyizásból a PL jogokat, nem kell őket félteni. Dehogy adják ők vissza a PL-t, sőt, még mohóbbak lesznek és veszik majd a többi népszerű sportágat és sorozatot is. Majd ha elég sok szolgáltató felveszi a kínálatba a spílert, akkor átteszik egy újonnan induló testvércsatornára, hogy azt is eladják valamivel.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42132) sasa311


sasa311
veterán

Valaki nem tudja mostanság mennyi idő alatt kötnek a 17. kerületben be Digit (új előfizetés).
Régebben 3-4 hetet is vacakoltak vele, meg nem volt box, stb... Még mindig ez van?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#42133) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Tisztelettel kérdezném, hogy honnan lehetne szerezni hd boxot új előfizetés mellé? Kéne Digi film, HBO, stb.
Budapesten a XVIII. kerülethez közel, vagy mivel lehetne esetleg kiváltani?

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#42134) Flashget válasza Boond (#42130) üzenetére


Flashget
félisten

egyelőre...

Realme GT Master Edition

(#42135) klaczi válasza Johnny001 (#42133) üzenetére


klaczi
aktív tag

Szerintem, ha ezekre elő akarsz fizetni az ügyfélszolgálaton a kezedbe nyomják.

(#42136) Boond


Boond
addikt

https://dtvnews.hu/hirek/100-napja-indult-a-mozi-es-a-tv2-csoport-portfolio-fejlesztese

"Július 11-én a Mozi+ filmcsatorna indulásával kezdődött a TV2 Csoport nagyszabású portfólió-fejlesztése. Azóta 20 százalékos növekedést ért el a cégcsoport portfólió szinten, pedig az utolsó kábelcsatorna, a Humor+ még meg sem kezdte működését."

(#42137) Watt25 válasza Johnny001 (#42133) üzenetére


Watt25
veterán

Az utolsó kérdésed miatt szerintem érdemes lenne átfutnod a téma összefoglalót.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#42138) tjnet válasza Johnny001 (#42133) üzenetére


tjnet
aktív tag

Keresgess az interneten rá az AMIKO T2/C ezközre.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#42139) Johnny001 válasza Watt25 (#42137) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Most kivételesen elfelejtettem, úgyhogy bocs :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#42140) Flashget válasza Johnny001 (#42139) üzenetére


Flashget
félisten

Europarkban mikor nyár végén voltam HD beltériért tele voltak vele szintén Digifilmet kértem.

Realme GT Master Edition

(#42141) blacky79


blacky79
csendes tag

Sziasztok! van egy panasonic tx-37d25e tv-m ami elvileg tud mpeg4-et de a digi csatornáiból csak az analógot hajlandó hangolni semmi mást nem talál, egy 2m-es koax kábellel a mindigtv meg tökéletesen megy tehát a tunerja is jó. Szerintetek mi lehet a baj? Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv Fecó

(#42142) Watt25 válasza blacky79 (#42141) üzenetére


Watt25
veterán

Keress rá a DVB-C illetve DVB-T kifejezésekre a neten... (Vagy olvasd el a téma összefoglalót.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#42143) Flashget válasza blacky79 (#42141) üzenetére


Flashget
félisten

Jók azok a kérdés felvetések mindig, amikben ott a válasz is. :)

Realme GT Master Edition

(#42146) allfinanz válasza dh66e (#42145) üzenetére


allfinanz
senior tag

NMHH jelentes

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#42147) dh66e válasza allfinanz (#42146) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi, így már érthető is. :)

(#42148) Flashget válasza dh66e (#42147) üzenetére


Flashget
félisten

itt nem, de a lan topicba már napokkal ezelőtt beraktam. :)

Realme GT Master Edition

(#42149) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Érdemes volt felmondanom a TV szolgáltatást a Diginél, mert most hívtak, hogy felajánlanák a 2 éves hűséget 20%-os kedvezménnyel... én meg persze elfogadtam :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42150) rocket válasza zsolt501 (#42149) üzenetére


rocket
nagyúr

Van olyan amikor bejon a bloff, es a 8 napos felmondasi idon belul erkezik az okos csomag ajanlat, hogy megtartsak az elofizetot :)

Persze tisztaban vannak vele, hogy nagy szazalekban csak bloffolnek az elofizetok, szoval, ha nagyon kemenykedni akarnanak, akkor hagynak, hogy az elofizeto gondolja meg magat 8. napon az ugyfelszolgalat zarasa elott 1 perccel :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.