Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Flashget


Flashget
félisten

már Tökölön is intézhetitek ügyeiteket!
Új ügyfélszolgálati irodánk elérhetősége:
2316 Tököl, Mester utca 1.
Nyitvatartás:
Hétfő, Szerda, Péntek: 8:00 - 16:00
Kedd, Csütörtök: 09:00 - 17:00
ebédszünet: 12:30 – 13:00

Realme GT Master Edition

(#42002) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Megkaptam ma a friss csekket, benne van egy külön lapon ugyanaz a szöveg ami a Digi.hu oldalon is ki van rakva az emelésről s a másik oldalán meg egy Programcsomag lista.

És lesz új CSATORNA! :DD

Atv HD ;]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42003) Sonja válasza Bogyi007 (#42002) üzenetére


Sonja
veterán

Az eddig is volt/van.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#42004) Bogyi007 válasza Sonja (#42003) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálunk nincs... (hála az égnek)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42005) sityupityu válasza Bogyi007 (#42004) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálunk sincs. Bár nem is hiányzott.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42006) Boond válasza Bogyi007 (#42002) üzenetére


Boond
addikt

XD

Az kell nagyon főleg HD-ben... (szarkazmus)

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42007) mfranky válasza Flashget (#42000) üzenetére


mfranky
őstag

Nem wekerle, Köki Terminál környéke...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#42008) Flashget válasza mfranky (#42007) üzenetére


Flashget
félisten

i.a. a ltp csak másik része...máskor meg csak nálunk van hiba és máshol nem a kerületben.
érdekesen vannak megoldva a hálózatok meg a gerincre való csatlakozások...

Realme GT Master Edition

(#42009) Flashget válasza Bogyi007 (#42002) üzenetére


Flashget
félisten

Vagy 2 éve már biztosan van nálunk Bp. kiosztásban
Spíler nem lesz? ;]

Realme GT Master Edition

(#42010) Bogyi007 válasza Flashget (#42009) üzenetére


Bogyi007
veterán

A listában nem láttam, viszont holnap intézem a MindigTv-t otthonra az 1 forintos beltérivel....

Novembertől legalább egy helyen fater tudja nézni a Spílert....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42011) Watt25 válasza Sonja (#42003) üzenetére


Watt25
veterán

[link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#42012) Bogyi007 válasza Watt25 (#42011) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt még én linkeltem? Totálisan elfelejtettem. :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42013) Pityu89


Pityu89
senior tag

Érdekes, néha kapcsolgatván tök jó klasszikus filmekre bukkanni az ATV-n. (Ének az esőben, Muzsika hangja csak a példa kedvéért) amit jó HDben nézni. Azokat bírom, politikától független.

(#42016) sityupityu válasza sityupityu (#42005) üzenetére


sityupityu
veterán

Na, mi is megkaptuk a papírt, itt is lesz ATV HD. Fantasztikus. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42017) M_AND_Ms válasza sityupityu (#42016) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Teljesen érthetetlen, hogy volt még olyan elnaradott hely, ahol nem volt Atv hd. ;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42018) Flashget válasza M_AND_Ms (#42017) üzenetére


Flashget
félisten

de sebaj, mert Echo egységesen mindenkinél 4:3-ban DTV-n is. :W :D

Realme GT Master Edition

(#42020) allfinanz válasza Flashget (#42018) üzenetére


allfinanz
senior tag

Al Jazeera English HD elo stream a Youtube-n, ha mar unod az Echo TV-t ;]

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#42021) sityupityu válasza allfinanz (#42020) üzenetére


sityupityu
veterán

Izgalmasabb dolgok mehetnek rajta mint az Echo vagy az ATV-n. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42022) g0dl válasza sityupityu (#42021) üzenetére


g0dl
addikt

Néha belenézek, és a korábban etelonnak tekintett (akkor is tévedés volt) cnn a legócskább clinton kampány csatornává lett.

(#42023) dh66e


dh66e
veterán

Sajnos egy idő után rá jön az ember hogy a hírteleviziók a világ minden pontján valamilyen érdeket képviselnek.Még az etalonnak számító BBC is.

(#42024) Boond válasza g0dl (#42022) üzenetére


Boond
addikt

Mint ahogy a többi Etalonnak tekintett nagy múltú, patináns külföldi újság is, hasonlóan álobjektiv.
Aki meg még sem, arra gyorsan találnak vmilyen jelzőt, miért nem kell komolyan venni.

Ettől függetlenül néha, az előzőek is írnak értelmeset/értelmesebbet, és/vagy kénytelenek mert már nagyon kilóg néha...

Amúgy az Fb ugyan ez, az is masszív Clinton kampányt folytat, itt egy másik topicban megjegyezte vki, egy fb-s hír kapcsán, hogy "nem kell objektívnek lenniük, magán cég".

Ezzel nem tudok egyetérteni, az fb főleg vélhetőleg Amerikában elég nagy súllyal bíró eszköz, vagyis, ha valamelyik oldal pártjára áll, és elsőbbséget biztosít neki (ahogy teszik is), akkor jelentősen befolyásolhatja a közvéleményt, fiatalokat, ezzel az eredményt, kampányt.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42025) radi8tor válasza dh66e (#42023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs ebben semmi meglepő. Sosem voltak függetlenek a médiaszolgáltatók.

⭐ Stella

(#42026) Flashget


Flashget
félisten

Die Hard 4-ben a srác elmondja a híreket meghamisítják..na én azóta nem hiszek nekik. :D

Realme GT Master Edition

(#42027) dethroner válasza Flashget (#42026) üzenetére


dethroner
veterán

Micsoda, híreket hamisítanak, és nem független a média? :O

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42028) Boond válasza Flashget (#42026) üzenetére


Boond
addikt

Ez csak összeesküvés elmélet lehet... a film is részese lehet :P

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42029) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Két kérdésem lenne.Az egyik hány tv-re lehet rákötni egy előfizetést? A másik hogy mikor a tv-n be hangolom a csatornákat érdemes analogot is keresni vagy elég csak a digitális?

(#42030) Boond


Boond
addikt

Ennek sokan fognak örülni :D - Az itteni hsz-ek alapján:

A Discovery Channel október 14-30. között, míg a Sláger TV október 14. és november 11. között lesz elérhető minden MinDig TV néző számára. Az ingyenes időszak alatt a 750 ezer MinDig TV háztartáson kívül a Sláger TV élő műsora a több mint 1,3 millió letöltéssel rendelkező MinDig TV Applikációban, valamint a MinDig TV Plusz HbbTV-s szolgáltatás keretében is elérhető lesz.

https://dtvnews.hu/hirek/kodolatlanul-elerheto-a-discovery-channel-es-a-slager-tv-a-mindig-tv-nezok-szamara

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42031) Boond válasza zsoleer (#42029) üzenetére


Boond
addikt

Annyi tv-re kötöd rá amennyire akarod, ha alkalmas a digitális vételre elég a kábel.
Ha nem kell egy box.

Tudtommal van analóg csatorna kínálat is.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42032) sityupityu válasza zsoleer (#42029) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem érdemes mert sokszor van, hogy amikor valami külső hiba miatt elmennek a digitális adások akkor az analóg általában még fogható. Legalább is nálunk volt már erre példa nem egyszer.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42035) Flashget válasza Boond (#42030) üzenetére


Flashget
félisten

A disco függők nagy durcásan, majd 4 éve bejelentették fb-on, hogy szolgáltatót váltanak amiért kihajigálta a digi...ők már látják a másiknál nincs szükségük Mindigtv-re. ;]

Realme GT Master Edition

(#42036) Flashget válasza zsoleer (#42029) üzenetére


Flashget
félisten

1. annyi dvb-c tuneres eszközre (tv és stb) amennyit a jel elbír és nem annyira amennyire akarod. :) Nálam ez 5db máshol 3db eszközt jelent. Friss bekötésnél is min. 2 eszközre elegendő a jelerősség amit biztosítanak. Fontos a 3x árnyékolt koax kábel és a csatlakozások, elosztó a DTV vétel miatt jók legyenek.
2. megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42037) zsoleer válasza Flashget (#42036) üzenetére


zsoleer
senior tag

7 tvre akkor nem tudom rakotni meg erősitővel sem?

(#42038) g0dl válasza zsoleer (#42037) üzenetére


g0dl
addikt

Műszakilag nyilván megoldható, hogy tetszőleges számú készülékre kösd. Sok készüléknél ehhez aktív eszköz kell. Nekem 4 eszközzel ment passzív osztóval, többel nem próbáltam.

(#42039) Varszegig válasza zsoleer (#42037) üzenetére


Varszegig
veterán

Erősítővel szerintem igen.

(#42040) Boond válasza Flashget (#42035) üzenetére


Boond
addikt

De volt vki, aki hiányolta, nem is olyan rég... a spíler kapcsán került elő a téma. Nekünk sosem volt disco- de volta rajta pár műsor, ahogy láttam, ami érdekes, bár lehet nem is mind arról a csatornáról származott :D

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#42041) M_AND_Ms válasza Bogyi007 (#41806) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem tudom ezt honnan vetted, de a Mytv alapcsomag nem tartalmazza sem a Splílert sem a Sport2-t, ahhoz a Csakádi kell, de az már 3490. Kiegészítő szolgálatásnak kicsit drága.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42042) Flashget válasza M_AND_Ms (#42041) üzenetére


Flashget
félisten

Pedig itt van.

http://mytv.telenor.hu/info/
Alapcsomag 21 csatorna benne a Spíler és Sport2
1290Ft.

Realme GT Master Edition

(#42043) dethroner válasza Flashget (#42042) üzenetére


dethroner
veterán

Bezony

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42044) M_AND_Ms válasza dethroner (#42043) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Úgy látszik én büntetésben vagyok. (Valószínű az oldaluk hibás, mert nincs is 21 csatorna felsorolva)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42045) Bogyi007 válasza M_AND_Ms (#42041) üzenetére


Bogyi007
veterán

Részemről én megoldottam a SpílerTv és az esetleges EuroSport 1-2 kiesés és a Discovery Channel beszerzését is.

Ma voltam MindigTv Extra Ügyfélszolgálati irodán Szegeden és előfizettem a Családi csomagra egy évre. Kifizettem 12598 forintot, amiben benne van három havi díj (3x2199), 2 db kártyaélesítés díja (2x1500), 2 Hd-s STB (1+3000 - amik az egy év eltelte után saját tulajdonomba kerülnek végleg). A 4. hónaptól a csomag díja 2999 forint leszés lesz még havonta 299 forint a társkártya díj. Azaz havi szinten onnantól 3300 forintba fog kerülni mint a Digi KábelTv díja. És hogy ez miért is érdekes számomra?

A dolog szépsége az hogy a második Stb mehet a másik lakcímre (ahol fater napközben sokszor megfordul és korábban sokszor ott nézte az angol focit) - ahol szintén van Digi Kábeles előfizetésünk - így két helyen is használhatjuk a rendszert. Ezen a helyen a Digi Kábelt lemondom és az az összeg éppen kiadja a MindigTv Extra havidíját. De mivel két lakcímre szabályosan lerakhatom a MindigTv-s eszközöket így voltaképpen a második Digi Kábeles előfizetés hiányát nem is fogom megérezni. :C :C

És egy előnye mindenképpen van ennek a rendszernek a MyTV-hez képest. ezt lehet rögzíteni is.
Egyébként aki a MindigTv Extrából megelégszik az alapcsomag ( + természetesen a szabadon fogható 12 csatorna) kínálatával az is megkapja már a SpílerTv-t. Ekkor 1 éves előfizetés esetén három hónapig 1199 forintos majd a negyedik hónaptól 1699 forintos összeget kell hogy fizessen.
Ja é h lejár a hűségidő akkor nincs horribilis listaár itt sem pont úgy minta Diginél...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42046) dethroner válasza M_AND_Ms (#42044) üzenetére


dethroner
veterán

Ne mobilon nézd, tisztességes pc-t használj és akkor látszik mind a 21 csatorna.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42047) dethroner válasza Bogyi007 (#42045) üzenetére


dethroner
veterán

Spílerért fizetni havonta 1700-at? :Y Akinek az anyját Sanyinak hívják.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42048) g0dl válasza Bogyi007 (#42045) üzenetére


g0dl
addikt

Én balatonra gondolkoztam mindigtv-n a digi hűhold helyett, de sajnos pont sport1 nincs abban, és engem a kézilabda érdekel.

(#42049) M_AND_Ms válasza dethroner (#42046) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az oldal szar, nem az én mobilom.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42050) dethroner válasza M_AND_Ms (#42049) üzenetére


dethroner
veterán

Nem a mobilod szaroztam le, hanem az egész mobileszközön nezetést.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.