Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igen évek óta voltak reklámok, de ez megszünt kb fél éve - amikor is hörcsi papa lett a góré - s kábé egy-másfél hete indultak el újra a reklámok.

Erre mondtam hogy lehet köze a megállapodáshoz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41752) Bogyi007 válasza sityupityu (#41750) üzenetére


Bogyi007
veterán

Net téren nálam is ez a szopóroller van. Anno TvNetwork hálózat voltunk amit a Digi felvásárolt és a net nálunk is kábelmodemes a maga csodálatos maximálisan 8 megabites sebességével ami lassú de legalább a más Digis területekhez képest drága is a maga 3500 forintos árával.

Ezért tavaly átálltam a Telekom 20 megabites csomagjára 1 éves hűséggel 3920 forintért. Ez november 16.-án járna le. Előtte beszélek a Digivel hátha lesz már valami hálózatbővítés. Ha nem akkor marad a Telekom továbbra is megint egy évre...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41753) dethroner válasza s7evcsenko (#41742) üzenetére


dethroner
veterán

És mit csinálsz, felmondod?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41754) temporello válasza s7evcsenko (#41742) üzenetére


temporello
tag

"A határozott idejű szerződéssel rendelkező ügyfeleinket a díjemelés a határozott idő végéig nem érinti."

(#41755) s7evcsenko válasza temporello (#41754) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez a mondat az én levelembe nincs benne...

300ft-ért nyilván nem mondom le.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#41756) dethroner válasza s7evcsenko (#41755) üzenetére


dethroner
veterán

Pedig az 10% emelés.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41757) Jim74


Jim74
nagyúr

Ebben az egészben az a k*cs*gség, hogy sokan megint olyanért fizetnek, amit nem vesznek igénybe... Nálunk pl. senki nem nézi az említett két csatornát mégis kénytelenek vagyunk kifizetni a plusz 300 Ft-ot, mert nincs olyan opció, hogy azt nem kérem. Vagy nincs egyáltalán TV csomag, vagy fizetem a +300 Ft-ot... :(((
Nem vagyok fillérb*szó, nem fogom ezért lemondani a TV-t, de akkor is bosszant a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#41758) jaroslav válasza s7evcsenko (#41755) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Ebben a cikkben írják, a kolléga által említett mondatot: [Emeli árait a Digi TV ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41759) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Ha jól emlékszem az Invitel 362 Ft-al emel, de abban benne van a Premier League-t közvetítő Spíler TV is.

Ha már megegyezett a Digi, a TV2-vel, meg az RTL Klubbal 300 Ft-ban, akkor már igazán rádobhatták volna azt a 60 Ft-ot a Premier League-ért...

Bár a legjobb az lett volna, ha nem egyeznek meg, és a TV2 is és az RTL Klub is repült volna. Akkor még a Premier League-t, se sajnálnám :)

Abból pedig tényleg meg lehetne írni, egy pszichológia nagydoktorit (de egy phd-t biztosan), hogy miért pont a Barátok közt, Szulejmán, Jóban rosszban azok a sorozatok, amelyek nélkül nem tud létezni a társadalom?

Tényleg annyi remek és minőségi sorozat van.
Miért ezeket az enyhén szólva is kétes minőséget képviselő sorozatokat preferálják a népek?...

Egyébként én nem olvastam, hogy a T megegyezett volna a TV2-vel, és az RTL Klubbal, de mégis maradt a két csatorna a szolgáltató kínálatában. Vagy csak az én figyelmemet kerülte el, és megegyeztek?

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#41760) NTX


NTX
tag

Szeretném megkérdezni, hogy véleményetek szerint a digitvhez, ha 4k tvn nézzük, érdemes venni uhd TechniSat TechniCorder ISIO STC boxot? A távoli vezérelhetőség és párhuzamos felvétel miatt valamilyen box kelleni fog, de miben jobb ez az uhd box, mint a jóval olcsóbb TechniStar K2 ISIO?

(#41761) Bogyi007 válasza jaroslav (#41759) üzenetére


Bogyi007
veterán

Most kapcsoltam a DigiSport 1-re. Volt egy Formula E szezonnyitó ajánló Olasz fociliga ajánló a volt fradista sráccal, Európa Liga reklám., női tenisz ajánló és gasztronómiai ajánló a Chili Tv-re...

Kinek is van akkor igaza a reklámok témában?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41762) C_hris


C_hris
tag

A szolgáltatóknak meg kellett volna egyezniük, hogy senki sem teszi be a két csatornát. Na akkor mit léptek volna?

[ Szerkesztve ]

(#41763) Boond válasza jaroslav (#41759) üzenetére


Boond
addikt

Nem volt róla hír, gondolom még folynak a tárgyalások, de addig is vmit tenniük kellett...

"#41762) C_hris"
Valószínüleg a szolgáltatok szívták volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#41764) temporello válasza s7evcsenko (#41755) üzenetére


temporello
tag

A Digi honlapján a saját közleményükben írják,hogy az emelés nem vonatkozik a határozott idejű szerződésekre (mert nem is vonatkozhat). A tájékoztatást ettől függetlenül mindenkinek kiküldik.A számlát nézd meg,ott biztos,hogy nem lesz változás a végösszegben,ha mégis tévedés történt volna,akkor érdemes reklamálni,korrektek szoktak lenni.

(#41765) rocket


rocket
nagyúr

Telefon 12 honapos szuneteltese utani okos csomag akcio mukodik meg ugye?
ASZF szerint ha jol ertem akkor igen.

2 heten belul lejar, es meg emeles elott tudnak 2 evre okos csomagra valtani :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41766) DonMaster válasza rocket (#41765) üzenetére


DonMaster
addikt

telefonál 1évig tehát ha most nincs telo és 2hét mulva már lejárt az 1év akkor köthetsz,
emelés elött? hát ez szerintem felejtös addigra átlesz irva az ászf és nem fogod meg kapni olcsobban, bár okoscsomagban olcsobb mint listaáron még az emelt ár is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41767) closedown


closedown
csendes tag

Azért egy normális kommunikáció megkívánta volna, hogy azok után, hogy Monoki Lehel az előző PL-szezon zárásaként elmondta, hogy természetesen ősszel találkozunk folytatjuk stb. és mégsem így volt, elmagyarázhatták volna, hogy sajnos túl magasra srófolták az árat vagy mittudomén, nem tudtuk megszerezni, nagyon sajnáljuk, de természetesen az újabb jogmegszerzés idejében újra megpróbáljuk.

De hogy erről úgy hallgattak mint szar a fűben, ez olyan sunyi dolog. Ugyanez a Sport 2 HD-vel. Elég fura, hogy a Sport 1 HD-re sikerült megegyezni a Sport 2 HD-re már nem, valami értelmes és elfogadható magyarázatot csak adhattak volna, nyilván az esetleges üzleti titkok kiadása nélkül. Mindig csak ezek az általános és semmitmondó konkrétumok nélküli válaszok.

És nyilvánvaló, hogy a Spíler kínálatba rakása is inkább presztízsdolog, nem anyagi. A mostani emelést egy kicsit megnyomták volna, de bejelentik, hogy lesz Spíler TV is, a többség biztos elfogadja. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41768) rocket válasza DonMaster (#41766) üzenetére


rocket
nagyúr

November 1-tol lep eletbe az uj ASZF az emelessel, tehat ha megkotom az okos csomagra a szerzodest oktoberben akkor meg a 300ft-os emeles nincs ervenyben.

#41767: A DIGI-t megerteni mit, miert csinal felesleges idopocsekolas amator bagazs, pont olyan mint minden fapados ceg.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41769) DonMaster válasza closedown (#41767) üzenetére


DonMaster
addikt

már a 300ft-ért is sokan rinyálnak, lásd párhsz-el fennébb, stbstb.
tehát 1 olyan csatornáért amin 1-2spot müsör megy ami elvielg sport csatorna, azért az vicc kategoria, viszont, mondjuk azt,. hogy van 300e elöfizetö diginél tv-re kábelen, ebböl mennyi az anyni aki nézné? 50e és azért az 50e ért a másik 250e is fizesen pluszba mert ugye nem teheti külön csomagba, csak a fö csomagba, igy meg mindenki szivana, tehát ezek miatt, plusz anygi okobol nincs még, majd lemegy az ára és befog kerülni, ennyi, most komolyan 1 csatorna miatt amin nézhetö müsorok száma 2nél nem több, amiatt, fizesen mindenki, nagyon sokan nem néznek sport csatornákat sport müsörokat, tehát igy nem érné meg, az meg hogy 1 csatorna/2müsor miatt az elöfizetö elvesztési lélek szám nem fgoja meg haladni az 1000föt se, igy anyagilag is megéri, ugye internetnél marad garantáltan Diginél mindenki tv-t emg ha átváltod, ugyan az de okos csomag miatt meg ujra diginél lesz ezt a Digi is tudja emiatt nem parázik hogy ha bukik emiatt pár elöfizetött.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41770) yogibear válasza DonMaster (#41769) üzenetére


yogibear
addikt

már a 300ft-ért is sokan rinyálnak - nem kevesen.

másik 250e is fizesen pluszba mert ugye nem teheti külön csomagba - de most is vannak olyan kanálisok, ami benne vannak a csomagban és csak az az "50e" nézi, és a többi 250e is fizeti... nem kevés ilyen van, sőt olyan is, amit még ennél is kevesebben néznek... ez van.
Mellesleg a UPC 370-et emelt, azaz 70, betűkkel kiírva hetven ficcsel többet, mint a Digi és ezzel együtt betette a Hörcsög féle kanálisokat...emellett tavasszal például a Foxot is betette és még mindig belefért neki az addigi árba...

Az meg hogy most jelenleg mennyi sport van a hörcsög spíleren (gyakorlatilag csak a PL), az nem azt jelenti, hogy jövőre is csak ennyi lesz. A foci az, ahol a tavaszi szezonzárások után járnak le a jogok ekkor lehet őket megvenni, de nem egy sportág van, ami nem őszi/tavaszi szerint működik, hanem éves felállásban, azoknak a lejárt jogait év végén, köv év elején lehet megvenni/megújítani. És mint olvasható volt, MotoGP is megy a hörcsöghöz, meg nhl vagy nfl erre nem emlékszem, plusz ATP 1000-es teniszt is rebesgették hogy bukta a Digisport és azt is a hörcsög vette meg, és a többi... Ahogy ha jól tudom a Bundesliga jogai is lejárnak 2017 nyarán, az is "szabad préda" lesz (eddig eurosport adta/adja)...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#41771) Bazsa74 válasza yogibear (#41770) üzenetére


Bazsa74
tag

De a upc-nél nem csak a digital gold-ba kerültek be a hörcsög csatornák? Ahogy a pl: sport2HD is? Az meg 5600FT. Bár a bronz is 4000FT. Az is 600Ft-al drágább mint a digi.
De javíts ki ha tévedtem.

Off

(#41772) sityupityu válasza Bazsa74 (#41771) üzenetére


sityupityu
veterán

És akkor mi van ha 5600? De legalább azt néz az ember amit akar.
Meg olvasom itt a feljebb lévő kommenteket......hát bakker, +300 forintot ennyire ki kell tárgyalni? :C :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41773) sandró60 válasza sityupityu (#41772) üzenetére


sandró60
addikt

A nép nyelvére fordítva. ;]
300ft=körűbelűl1/2kg jó minőségű kenyér ára.
Sajnos nekem ilyet lehet enni,mert enyhén "édes"vagyok :D

(#41774) dethroner válasza sityupityu (#41772) üzenetére


dethroner
veterán

Itt most aki forintbaszónak nevezi azokat, akik dühösek a 300 miatt (én is az vagyok), azok idióták. Ha valami olyan fejlesztés, minőségi előrelépés miatt emelkedne a havidíj, amit mindenki érezni és élvezni fog, a többség örömmel perkálna többet. A hiba ott van, hogy ezt az emelést, azért a két fosbandáért kell benyelni, amit jóérzésű ember nem néz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41775) yogibear válasza Bazsa74 (#41771) üzenetére


yogibear
addikt

A spílert a goldba, a másik 3 hulladékot a bronzba... spíler HD-t meg értelemszerűen a plusz pénzes HD csomagba.
Sp2HD csak a HD csomagban van náluk 1k ficcs pluszért.
370-et emeltek vagyis plusz 70 ficcsért berakták az összes új hörcsögöt.
Kérdés, amit nem tudunk, hogy mennyi időre szól a szerződésük a vén hörcsöggel és milyen feltételekkel.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#41776) dethroner válasza sandró60 (#41773) üzenetére


dethroner
veterán

Bnőm meg búzaliszt érzékeny, az ő kenyere kb 800Ft/20dkg, de ettől függetlenül még nem tesz boldoggá, hogy az emelés miatt csak 1 szelet kenyérrel jut neki kevesebb havonta :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41777) sityupityu válasza dethroner (#41774) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem meg az az idióta aki azt hiszi, hogy az emberek nagy része nem nézi azt a bizonyos két adót. Pedig rengetegen (itt is) csak tagadják. Ha kikerülnének na akkor lenne itt csak nagy hőzöngés. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41778) dethroner válasza sityupityu (#41777) üzenetére


dethroner
veterán

Az emberek alkalmazkodnak. Ha valami megszűnik akkor egy darabig hőzöngenek, majd egy idő után lenyugszanak és találnak más szórakozást. Mi értelme lenne annak hogy tagadja valaki azt, hogy nézi ezeket? Ha az igényei idáig terjednek, akkor hajrá, nem vagyunk egyformák. Azt hiszem picivel feljebb itt olvastam azt a költői kérdést, hogy miért az ezeken futó igénytelen sorozatokat nézik az emberek? A válasz szerintem egyszerű. Azért nézik, mert van. Ha nem ezek mennének, hanem a legmenőbb, "minőségi" sorozatok, akkor azt néznék. Mindegy a többségnek hogy mi megy, csak kapja meg a napi adagját és elaludhasson közben az ágyban. És mivel a fogyasztói igényeket a kínálat szabja meg, ha ezt kapják ezt eszik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41779) sityupityu válasza dethroner (#41778) üzenetére


sityupityu
veterán

A te logikád szerint akkor bármihez lehet alkalmazkodni, bármit meg lehet szokni. Akkor ezentúl többet te se nézd a kedvenc adóidat hanem pl csak az izaura tv-t ( van ilyen a diginél?). Hiszen ahogy mondtad "Az emberek alkalmazkodnak" :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41780) dethroner válasza sityupityu (#41779) üzenetére


dethroner
veterán

Teljesen így van, az ember szinte bármit képes megszokni. Pl a cigány lova is mire megszokta az éhezést, megdöglött :DD
De a Samsung tévé topikban is azt szoktuk javasolni azoknak akik nem találják olyan szépnek a visszafogott képi világot az üzletben látott kiemelt képhez képest, hogy majd megszokja. Ugye? :)
Nincs olyan hogy kedvenc adóim, összesen 3 csatornát kapcsolok be időnként, eurosport2 bundesliga miatt, sport1, m4 foci bl alatt. Ennyi, amit nézhetőnek találok.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41781) trec12 válasza sityupityu (#41772) üzenetére


trec12
addikt

"És akkor mi van ha 5600?"
Tudod azért van kb. 3e Ft különbség a hűségárak között a Digi javára ill. a Digi hűség nékül is csak 3300-ba fog kerülni. Többek között pont ezért megy át szinte mindenki hozzájuk pl. UPC-től is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#41782) trec12 válasza dethroner (#41774) üzenetére


trec12
addikt

És ez pont nem a Digi és a többi szolgáltató hibája. (Legfeljebb az, hogy nem fogtak jobban össze.)

[ Szerkesztve ]

(#41783) trec12 válasza sityupityu (#41777) üzenetére


trec12
addikt

Azért én kivétel lennék mert én nem hőzöngenék. :N Fogalmam sincs mikor néztem utoljára ezeket már nem is emlékszem rá... :N

[ Szerkesztve ]

(#41784) sityupityu válasza trec12 (#41781) üzenetére


sityupityu
veterán

"Többek között pont ezért megy át szinte mindenki hozzájuk pl. UPC-től is".

Ne röhögtess. Ahol lakom ki van építve a UPC is. Jó pár ismerősöm ott van de érdekes módon egyik sem tervezi, hogy átjön a digihez. ;) Ha így folytatják akkor jó az esély rá, hogy én is náluk fogok kikötni.

(#41783) trec12 Rendben, te pont nem tartozol közéjük. De a legtöbben igen. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41785) szabogabor10 válasza trec12 (#41781) üzenetére


szabogabor10
veterán

"Többek között pont ezért megy át szinte mindenki hozzájuk pl. UPC-től is. :)"

Nos én pont fordítva csináltam. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41786) trec12 válasza szabogabor10 (#41785) üzenetére


trec12
addikt

Kivétel erősíti a szabályt. :)

(#41787) trec12 válasza sityupityu (#41784) üzenetére


trec12
addikt

Nekem pedig nem tudnának érvet mondani, hogy miért mennék át (vissza) a helyi konkurenciához - amúgy egy Telekomos cég - mikor a Digi hűség nélküli árához képest is drágább a hűséges áruk kb. 1,5-2e-el és kevesebbet ad. (lassab net, kötelező CAM v. box második eszköz már havidíjas, drága percdíj, áramot fogyasztó szükséges kábelmodem) :F
Persze menj a UPC-hez megteheted de ne felejtsd el, hogy ahol ott a Digi azért ott vannak rendesen ügyfélmegtartó árak a UPC-nél és ez Diginek köszönhető. Nem biztos, hogy ekézni kell a Digit.

[ Szerkesztve ]

(#41788) dethroner válasza trec12 (#41782) üzenetére


dethroner
veterán

Hogy kinek a hibája, azt inkább hagyjuk. De végső soron én nem a legunszimpatikusabb hörcsögnek és nem is a vv sorozat futtatójának tejelek, hanem a szolgáltatómnak, vagyis a Digi emelt bárhogy nézzük. Én és még jósokan ellenénk ezek nélkül, ha az lenne a feltétele annak hogy maradjon az előző ár. Megint mások a sport adókat dobnák ki, csak hogy a két kanális megmaradhasson olcsóért. Sajna nem lehet igazságot tenni ilyen egyenlőtlen feltételek mellett, ami kimondja hogy hörcsögéknek pénzt kell keresni, ezzel is.
A szolgáltatói összefogás meg ábránd, a digi felbukkanása annyira rosszul érintette az akkor egyeduralkodó upc-t, hogy azok soha nem mennének bele egy olyan lépésbe, amivel a Digi jól járhat. Amikor a műholdas digit szerelték be, a szerelőtől hallottam, hogy a digi tulaja nem nyugszik amíg a upc-t tönkre nem teszi, amiért ennyire megnehezítette az ő cégének indulását. Sajnos úgy néz ki a digi nem bírta a harcot, legalábbis ami a sportadók presztízsveszteségét illeti.
A mobilszolgáltatók ellenben remekül összedolgoznak, nem véletlen hogy a három szolgáltató tarifái szinte fillérre megegyeznek.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#41789) Bucy


Bucy
aktív tag

Van valakinek TechniSat HD4-CX-e? Olyan gondom van mostanában, hogy random átállítódik a hangja az M-es adóknak, meg a Dunáknak, ahol több magyar hang is van a listában. Van amikor több is, de nem mind és nem tudom mitől függ. Ma például az M1 állt át mire hazaértem Kikapcsolni nem szoktam, tehát az nem befolyásolja a dolgot. Állítgatnak valamit a digisek és újra beállítja magát az adóra, csak erre tudok gondolni?

(#41790) trec12 válasza dethroner (#41788) üzenetére


trec12
addikt

Ja hát a mobil az megint egy érdekes világ. Szerintem senki nem fog aranyár alatt nemzeti roamingot biztosítan a Digi Mobil maroknyi frekijéhez, hogy országos lefedettsége legyen már induláskor. :(

[ Szerkesztve ]

(#41791) DonMaster válasza trec12 (#41787) üzenetére


DonMaster
addikt

pont ez az, teszem azt 2 csatorna sport2HD és spiller tv miatt fizes havi plusz 2ezer forint ott meg éri?
digi-töl átmenven upc -hez? ügyfélmegtartásnál is legalább 1000ft/ho
nézed anynit a spiller és sport2hd-t? hogy megérjen plusz 1-2e ft-ot? ugye annyibol megvan egy hbo is ami azért férfinö vagy esti programra vagy tronokharca még 2év ig stb sorozat miatt, azért jobban emgéri mint hogy mecset néz, amit gondolom nem felség barátnövel együt teszed van kivétel. de szoval már itt léynegesne jobban emgéri az hbo a spiler sport2hd helyet, bár ha nem kéred még az hbo-t sem akro si van elég csatorna amit tudsz nézni, mecset meg élöben jobb nézni nem a tv elött. és teszem azt ha ugy nézed hgoy havi 2e ft-ot sporolsz meg azért mert a Diginél vagy listaáron mint hgoy az upc-nél vagy akkor az 2évente 48e ft. abbol már kijön egy mecsre a belépő . de nem is ez itt a lényeg, hanem hogy digi emelt 300-al upc emelt 370-el és van spiler de az nem 70-al több, mármint 70-el de az upc digihez képest még 2e-el igy 2070-el fizet többet az upc-s a digihez képest amimiatt nem igazán lesz ember aki enyni pénz ért digitöl átmegy upc-hez .ahol az akcios árat néztem a digi listaárához képest.
persze ezt nem neked hanem a kételkedöknek mert totál egyet rétek veled ahogy irtad is. meg még jopár fövel akik ezt igy átis látják.

PL mecsek ahol tudod nézni Digi-vel is.: [link]

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41792) Boond válasza temporello (#41764) üzenetére


Boond
addikt

Nálunk is, csak novemberiben fog jelentkezni, mert visszamenőleg nem számlázhatják ki, büntetéssel járna ugye.

(#41793) DonMaster válasza Boond (#41792) üzenetére


DonMaster
addikt

aki okos csomagban van azok nem kell vissza menöleg mivel a szerzödésben benne van fixen az ár és nem modosithat hüség allat a szolgáltato, viszont amint lejár egyböl listaár és még rá a 300ft is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41794) FF23 válasza DonMaster (#41793) üzenetére


FF23
senior tag

Ma írtam alá két évet, mondta is a lány, hogy megúszom a 300-as emelést. Meglátjuk. A 20% fontosabb.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#41795) Boond válasza dethroner (#41788) üzenetére


Boond
addikt

Már nem Vodafone beújított egy piac borító ötlettel/ csomaggal,.

https://mobilarena.hu/hir/tobb_ezer_forintot_sporolhatnak_a_feltoltokartyaso.html

"(#41793) DonMaster "

Hbo-n kb egy sorozat van, évadnyi szinten 8 rész, ami érdekelne, de az is már befejezőt, csak nálunk még nem adták le szinkronosan... Ha így nézzük a hbo sem érné meg jobban mivel kb egyiket sem nézném én személy szerint :D

[ Szerkesztve ]

(#41796) Boond válasza DonMaster (#41791) üzenetére


Boond
addikt

Amúgy mytelenor vagy mi volt az, 1500 ért vagy mennyiért előfizetett spílerre aki akart. És át sem kellett mennie...

(#41797) Boond válasza DonMaster (#41793) üzenetére


Boond
addikt

Ez bármely szolgáltatóra vonatkozik. Hogy visszamenőlegesen nem terhelhetik rá a ügyfelekre. Akár hűség van akár nincs.

(#41798) sityupityu válasza trec12 (#41787) üzenetére


sityupityu
veterán

Cam modul most is van a tévéimben. Az az ártöbblet amennyivel drágábbak kb pont nem érdekel, ráadásul ott vannak a discoveryk amik a mai napig hiányoznak nekem (tudom-tudom, itt sokaknak nem az ismétlések miatt, de nekem igen). Ezen kívül vannak még adók amik megtalálhatók náluk és engem érdekelnének, ellenben itt a digi doku csatornát meg gyakorlatilag nem nézem. Tehát nekem nem tudsz olyat mondani, hogy rosszabbul járnék. :)

szerk: Ja, és ott van náluk a spiler. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41800) dethroner válasza Boond (#41795) üzenetére


dethroner
veterán

Nagy köszönet a vodás tippért, :R úgy látszik van még a bluemobil 33Ft-os tarifánál is olcsóbb. Már állítom is át a 31-es kártyám a Tutira :C

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.