Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) imis


imis
senior tag

egy kis segítségre volna szűkségem,
cinergy htc stick - win7 64
egyszer sikerült 353Mhz-en behozni az m2-t a upc hálózatán de azóta megint nem találja

Próbáltam
Sr:6900, QAM 256 , azt mondja nincs bedugva az antenna, vagy próbáljam meg másik usb-n
tegnap az m2-re azt írta ki, hogy "bad or no signal" és az EPG működött
ma csak service csatornát ír ki
vagy:
"Your scan found no valid channels
Here are some hints to improve your scan:
Make sure that the antenna is connected to your Receiver hardware.
You scanned with an USB device:
Try a different USB port. "

próbáltam néhány másik tv-progival, de azokkal nem talált semmit.

(#10002) MaciLaci1970 válasza imis (#10001) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Szia!

A symbol rate-nél 6000-el próbáld meg.

Üdv: MaciLaci1970

(#10003) angyalsa


angyalsa
csendes tag

Segítsen valaki! :W

Mi a megoldás a közszolgálati adók és az összes többi csatorna megjelenítésére SONY KDL-40W4500 esetén?

Már minden beállítást és régiós kódot megpróbáltam, de valami mindig hiányzik...

Előre is köszönöm a segítséget!

(#10004) imis válasza MaciLaci1970 (#10002) üzenetére


imis
senior tag

Köszi, másik gépen is próbáltam. sajnos továbbra is semmi. :W

(#10005) MaciLaci1970 válasza imis (#10004) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Lehet félreértettem valamit, de a digis DVB-C beállításra kérdeztél rá?
Mert írtad, hogy az UPC hálozatán találtad meg, sajnos hozzájuk nem ismerem a beállítást.
Nekem digisként, viszont bejött minden ezekkel a beállításokkal (Bp.XXI.).
És ami meglepő, majdnem ugyan olyan TV-m van mint #angyalsa fórum társnak (KDL-40W5500) és nekem gond nélkül bejött azon is minden automatán, nem kellett trükközni. :F

(#10006) konrada válasza angyalsa (#10003) üzenetére


konrada
tag

Újra kezded a hangolást, bemész az alapbeállításba, és ott a területben átállítod németre (a nyelv lehet magyar), majd újra hangolod digitális kábel teljesben.

[ Szerkesztve ]

(#10007) konrada válasza MaciLaci1970 (#10005) üzenetére


konrada
tag

...hát ha ő is, még mindig ott a kábelvarázs, mert a legérzékenyebb a közszolgálatik sávja a jelerősségre.
Azaz érdemes végigrángatni, próbálgatni a kábelezést.

(#10008) angyalsa válasza konrada (#10006) üzenetére


angyalsa
csendes tag

Hát nekem sajnos nem jön be... :(

(#10009) SirKero


SirKero
őstag

Azért a Digi is tud :K
A hét elején felhívtam őket,hogy random időközönként la fagy az sd boxom. Ilyenkor nem reagál semmire csak az áramtalanítás segít.
Tegnap megjelent két szerelő és rövid szemrevételezést követően közölték,hogy a box hibátlan kábel rossz a ami a fali csatlakozó és a box között van ( jelzem gyári cucc nem én barkácsoltam ) kicserélik és jó lesz. Csináltak egyet helyben és el is mentek. Este természetesen újra lefagyott a box :W ma újra felhívtam őket majd jönnek valamikor. :(((
Van ötlete valakinek mitől lehet a fagyás?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#10010) imis válasza MaciLaci1970 (#10005) üzenetére


imis
senior tag

valójában 2 hét múlva digi is lesz, de gondoltam kipróbálom a tunnert, így most bizonytalan vagyok, hogy jó-e, a tévén jön az m2 a dvb-c tunerrel

(#10011) konrada válasza angyalsa (#10008) üzenetére


konrada
tag

Teljesen alapoktól kezdted újra a beállítást, és a kábelt is végig nézted, és úgy sem?

...akkor passz.

(#10012) Kija


Kija
aktív tag

Újabb problémám van a Selteka box-al. Az M1HD, M2HD és Duna HD akkor jelenik meg 16:9-ben, ha a vevőn 4:3-ba állítom a képméretet, viszont így a többi csatorna 4:3 lesz. Ha 16:9-re állítom, akkor a 3 adó lesz 4:3-as míg a többi rendesen jelenik meg.
Mi lehet a gond?

(#10013) konrada válasza Kija (#10012) üzenetére


konrada
tag

No én is pont ezért vártam, hogy legyen valami frissítés, mert a 1141-es verzió legfőbb hibája az, hogy nem kezeli rendesen a képméretet. :W

...igaz, mivel én csak felvevőnek használom, annyira nem zavar, mert végül is 3 folyamatos gombnyomás a tv képarányon, mikor felvételt nézek. :U

(#10014) Kija válasza konrada (#10013) üzenetére


Kija
aktív tag

Remélem a forgalmazó is értesül ezekről a problémákról és a gyártó felé továbbítja, hisz csak ők képesek orvosolni ezeket a gondokat.

(#10015) Kwisatzh válasza Kija (#10014) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Igen, a (volt?) forgalmazó bivalybasznádi bizbasz bt. felelős beltagja most majd húsvétkor kezét lábát törve, sonkát sütit sutba vágva azonnal ír a gyártónak, ahol szintén kezüket lábukat törve átdolgozzák a software-t.....

Jah: és hétfőn meg a nyuszi tojja a tojást :C

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10016) Kwisatzh válasza SirKero (#10009) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Egy menetben szinte sosem oldanak meg semmit, legalábbis én ezt tapasztaltam eddig.

Rossz a box, ragaszkodj a cseréhez.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10017) Dani82


Dani82
senior tag

Vki tudna segíteni, hogy visszaállítsam az m1 duna stb csatornákat a hd csatornák közé? Csináltam egy plug&play beállítást, végre abc sorrendben vannak a csatornák, de a közszolgálati tvk csak az analógok között vannak.

Illetve van egy olyan gondom, hogy 2 tvm van, a folyosoról dobozból jön be a kabel, es egy sima T eloszton megy az egyik tvbe es a masikba. Az egyik tvn tokeletes a kep, a masikon a csatornak 90%a szétesik, zöld kockás, hang is elmegy stb. Ezmiez?
Köszi!

(#10018) konrada válasza Kija (#10014) üzenetére


konrada
tag

Igaza van ebben Kwisatzhnak, eléggé belecsinál a forgalmazó a dologba. Másfél éve, mikor vettem, ugyanaz a firmware volt fent, és azóta sem tett fel frissítést (pedig mint kiderült, volt a 1185-ös...igaz, annak más baja van, mint kiderült) és már akkor jeleztem neki a hibát.

...de hát ez van. Kicsi a piac, hiszen alig pár műszaki buzis digikábelesnek van szüksége felvenni képes saját STB-re, abból nem fog meggazdagodni akkor sem, ha több időt öl bele a dologba, ez csak kiegészítő kereset neki.

[ Szerkesztve ]

(#10019) Kija válasza Kwisatzh (#10015) üzenetére


Kija
aktív tag

Én nem azt mondtam, hogy azonnal, de azért az joggal elvárható lenne, ha a jövő héten jelezné ezt a gondot a gyártó felé. Vagy írjunk mi?

(#10020) Kija válasza konrada (#10018) üzenetére


Kija
aktív tag

Írjunk mi a gyártónak?

(#10021) Kwisatzh válasza Kija (#10019) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ebben nem tudok tanácsot adni, én eleddig csak mindenféle LG Ügyfélszolgálatokkal ( még a hollanddal is, gépi gugli holland fordításban !!!!! :C , és angolul :DD ) folytattam terjedelmes, és természetesen minden eredmény nélküli levelezést.

A legutolsó levélváltás:

Tisztelt LG!

Az én lejátszóm HRX570 leánykori néven "született", de most magyarítva van a HR550C firmware-rel, tehát HR570C :-DDDD

Tiszteletteljesen az iránt érdeklődnék, hogy bekerül -e a készülékbe a a teljes smart tv alkalmazás, vagy hackeljem tovább??? :-DDDDD

Kérdésem indoka a következő:

Kissé (nagyon nagyon) logikátlannak (őrületes butaságnak is nevezhetnénk) tűnik ugyanis számomra, hogy a SOKKAL olcsóbb BD670 blu ray lejátszójukban a teljes smart tv "benne van", míg a legdrágább "zászlóshajó" HR550 C ben pedig csak az a 3 nyomorúságos aplett.....

A konkurencia SAMSUNGNÁL, nincs ilyen "megkülönböztetés" az összes lejátszójukban a teljes smart tv benne van.

Szerintem elég sok potenciális vevőt elveszítenek ha pont a csúcsmodelljük bír korlátozott internetes képességekkel....

Tisztelettel:

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!

Hivatalos információ szerint a HR550C készülék nem rendelkezik smart Tv funkciókkal, és nem kaptunk információt azzal kapcsolatban hogy egy szoftver frissítés mikor tenné ezt lehetővé.

További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-20, SZ: 9-17).

Tisztelettel:

LGE Ügyfélszolgálat

Csak éppen arra nem válaszoltak amit kérdeztem :W

Pedig az egy világcég... :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10022) Kija válasza Kwisatzh (#10021) üzenetére


Kija
aktív tag

No azért a forgalmazót kár volt leszólni, mert válaszolt eddig minden levelemre.
A lényeg, hogy szerinte a 1185 a legfrissebb firmware. Ő eddig nem tudott róla, hogy nem kezeli rendesen a 121500-hoz hasonló frekvenciákat. Ugye Digi most állt át erre a frekire, így eddig nem is derülhetett ki ez a probléma nálunk. A 1141-es firmware képméret arány kezelési problémájáról sem tudott, de ha valaki képes neki küldeni egy 5 perces MUX felvételt (az adott frekin lévő összes csatorna egy jelfolyamban) akkor azt elküldi a gyártónak.
Tehát kellene egy olyan emberke, aki Digis és Selteka stb-je van, valamint képes ilyen MUX rögzítésére, akkor azt eltudnánk küldetni a gyártónak.
Valaki képes ilyet előállítani?

(#10023) konrada válasza Kija (#10022) üzenetére


konrada
tag

Hát pedig én írtam nekik:

<......@.....hu> írta (2010. november 29. 15:17):
> A digikábelen az RTLklubot, TV2-t tartalmazó sávot csak akkor érzékeli, ha a videó beállításnál 720x576p-50Hz-re állítom be a készüléket.
>
> A probléma az, hogy ezt a beállítást tartja meg más csatornákon is.
>
> Ennél a beállításnál viszont a 4:3 arány 16:9-re változtatva, az ellenkezőleg működik, nem szélességben nyújt, hanem összenyom és még keskenyebb lesz a kép.
>
> Kérdésem, hogyan tudom beállítani úgy a készüléket, hogy fogni tudja az említett sávokat, de közben a valós 16:9 csatornák ne 4:3-ban, vagy keskenyebben jöjjön?
>
Válaszként ez jött:

Tisztelt .....

Az említett csatornák SD-ben mennek azaz 4:3-as képarányban és 720x576
felbontásban.
A levélből nem derül ki, hogy milyen TV-t használ.
16:9 -es TV-nél a kép teljes képernyőben a kép nyújtott lesz, de ez a
TV-n is variálható pl: nagyítással.
Ha eredeti felbontásban nézi akkor 2 csík lesz a 2 szélén.

...és a forgalmazó honlapján meg legújabb firmware-ként ez van fent:
1141

...szóval...

(#10024) konrada válasza Kija (#10022) üzenetére


konrada
tag

Hát pedig én írtam nekik:

<......@.....hu> írta (2010. november 29. 15:17):
> A digikábelen az RTLklubot, TV2-t tartalmazó sávot csak akkor érzékeli, ha a videó beállításnál 720x576p-50Hz-re állítom be a készüléket.
>
> A probléma az, hogy ezt a beállítást tartja meg más csatornákon is.
>
> Ennél a beállításnál viszont a 4:3 arány 16:9-re változtatva, az ellenkezőleg működik, nem szélességben nyújt, hanem összenyom és még keskenyebb lesz a kép.
>
> Kérdésem, hogyan tudom beállítani úgy a készüléket, hogy fogni tudja az említett sávokat, de közben a valós 16:9 csatornák ne 4:3-ban, vagy keskenyebben jöjjön?
>
Válaszként ez jött:

Tisztelt .....

Az említett csatornák SD-ben mennek azaz 4:3-as képarányban és 720x576
felbontásban.
A levélből nem derül ki, hogy milyen TV-t használ.
16:9 -es TV-nél a kép teljes képernyőben a kép nyújtott lesz, de ez a
TV-n is variálható pl: nagyítással.
Ha eredeti felbontásban nézi akkor 2 csík lesz a 2 szélén.

...és a forgalmazó honlapján meg legújabb firmware-ként ez van fent:
1141

...szóval...

(#10025) Kija válasza konrada (#10024) üzenetére


Kija
aktív tag

A 1185-öt azért nem rakták ki eddig, mert úgy gondolták nem old meg semmilyen problémát. Talán most már kikerül ez is, de ugye ez meg nem kezeli a 121500-at például.
És az is előre lépés, hogy ha tudunk MUX felvételt produkálni, akkor azt továbbítják a gyártó felé.

(#10026) inverterbolt válasza konrada (#10024) üzenetére


inverterbolt
csendes tag

Kedves Mindenki!

A Selteka CIC-402 HD DVB-C vevő elérhető frissítéseit honlapunkon közzétettük.

A közszolgálati csatornák módosítása miatt felmerült problémákat megpróbáljuk kijavítani, de felhívjuk mindnyájuk figyelmét arra, hogy mi nem vagyunk programozók.

Valószínűleg szoftver fejlesztésre lesz szükség, az ehhez nélkülözhetetlen adatokat össze kell gyűjtenünk. Az sajnos kevés, hogy az egyik verzióban ez a jó, a másikban pedig az a jó.
Tőlünk rendszerparamétereket fog kérni a gyártó, amit mi nem tudunk, mert itt Dunaharasztiban nincs Digi kábeles szolgáltatás (talán az év vége felé lesz).
Ezért ha valaki tud nekünk készíteni egy 5 perces multiplexet, az nagy segítség lenne.
Ehhez nem kell más, mint egy DVB-C stick, vagy pc-kártya, egy pc, egy VLC player és 10 perc.

Kellemes ünnepeket!

(#10027) imis válasza MaciLaci1970 (#10002) üzenetére


imis
senior tag

Nos végre megtaláltam az m2-t megint 5 percre, EPG elindult, mire a kép jött volna, kiírta, hogy "bad or no signal" (esetleg a stickkel lehet gond?)

(#10028) konrada válasza inverterbolt (#10026) üzenetére


konrada
tag

Köszönöm a választ, remélem akad itt olyan, akinek van hozzá eszköze, hogy segíteni tudjon.

(#10029) konrada válasza inverterbolt (#10026) üzenetére


konrada
tag

Köszönöm a választ, remélem akad itt olyan, akinek van hozzá eszköze, hogy segíteni tudjon.

(#10030) MaciLaci1970 válasza imis (#10027) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

A Digi kábeléhez nem jó ez a beállítás, de mint írtad nem azon teszteled (mármint az új adók behangolásához).
Sajnos nekem már csak az van, az UPC-s kábel beállításokat nem ismerem, mert én anno csak beltérivel próbáltam a kártya párosítás miatt. :(
Nekem akkor írt ki ilyet a digi kábelén amikor a már említett symbol rate nem volt jól beállítva, megtalálta ugyanígy az EPG-t, és szintén "bad or sig......" írt ki.

[ Szerkesztve ]

(#10031) Kwisatzh válasza imis (#10027) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Bocs, de én úgy tudom hogy az UPC KÓDOL, és a KÓDKÁRTYA PÁROSÍTVA VAN AZ ADOTT BOXHOZ....

Már ha jól értem, hogy az UPC kábelhálózatán próbálsz valamit megtalálni....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10032) MaciLaci1970 válasza Kwisatzh (#10031) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Ezt jól tudod, de állítólag tesztelési céllal az m2 jön kódkártya nélkül is, bár ezt saját szememmel nem láttam. :N

(#10033) pinnacle


pinnacle
nagyúr

1 hete új csatornákat kerestem, ki is írta, hogy vannak újak. Azóta hiába teszem az m1HD, m2HD-t az első két helyre, pár ki-bekapcsolás után azt írja, hogy nincs jel. Csinálok egy csatornalista frissítést, megtalálja, egy ideig működik, majd minden kezdődik elölről. Mi a fene lehet a gond?

(#10034) MaciLaci1970 válasza pinnacle (#10033) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Milyen beállításokkal kerested meg a csatornákat?

(#10035) imis válasza MaciLaci1970 (#10030) üzenetére


imis
senior tag

A tévén megy (samu UE32c6500), ezzel a csatornabeállítással:

(#10036) MaciLaci1970 válasza imis (#10035) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Érdekes, de ez most melyik szolgáltató?

(#10037) Pille69 válasza Kwisatzh (#10031) üzenetére


Pille69
tag

Valahol azt olvastam, - talán az UPC honlapján, - hogy saját box-szal fogható lesz április közepétől. Ha megtalálom belinkelem.

(#10038) imis válasza MaciLaci1970 (#10036) üzenetére


imis
senior tag

upc, m2sd nincs kódolva, csak valahogy a stickem nem akarja az igazságot, pedig a tv látja

(#10039) MaciLaci1970 válasza imis (#10038) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Azért várj még az ítélettel, ha majd már digis leszel, akkor valszeg több 5lete fogsz itt kapni, de így most részemről passz bocsi, de nem vagyok UPC kompatibilis ;)

(#10040) M_AND_Ms válasza Pille69 (#10037) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Igen lesz ilyen, de csak CI+ kártyával, azok meg csak az újabb készülékekkel mennek csak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10041) pinnacle válasza MaciLaci1970 (#10034) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Automatikusra van állítva. Most is az volt, hogy kiírta "Nincs jel", ami érthető mert valahogy elmászott a csatorna, csináltam egy frissítést, megint működik minden, gondolom, holnap kezdem az egészet élőről. Egyébként az normális, hogy az m1HD, m2HD is a 121,50 MHz-n van? a többi csatorna TV2, RTL Klub, HírTV, ECHO TV-vel semmi gond. Ha jól emlékszem a Duna TV HD is eltűnt csak már belefáradtam az állandó frissítésekbe. Egyébként már telefonáltam pár nappal ezelőtt a DIGI-nek, de az automata azt mondta, hogy valami szerződés módosulás miatt frissíteni kell a csatornákat, de ez nem jött be.

(#10042) Kwisatzh válasza pinnacle (#10041) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Egy hete ezen örjöng a topik, ugyanis bizonyos típusú készülékeknek úgy tűnik nem fekszenek az új közszolgálati frekvenciák. (121.5, 128,5 MHZ)

Ha esetleg tanulmányozod a DIGI honlapot, és visszaolvasol a topikban, akkor lehet találsz valami hasznosat, de lehet persze hogy nem.

Az elérhető csodálatos végállapot: 98 tv, és 2x3 rádióadó. (Bp.)

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10043) M_AND_Ms válasza pinnacle (#10041) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az aktuális digis csatornakiosztást megtalálod a digi általános szerződési feltételek között. Tk. elég ha a 121.5-öt behangolod. Ott van mind a 4 közszolgálat hd-ban. A 128.5-ön ugyanezek sd-ben vannak és a Pax-tv.

Én a Csatornalista frissítéssel csináltam, de a kézinél is megnéztem és úgy is megtalálta. Ott ugye te se felejted el a freki megadása után az Ok-val a keresést elindítani?

Ha egyszer mindent megtaláltál és rögzítettél, de másnapra elmászik egy másik frekire, az nem a digi hibája. Esetleg reseteld a tv-d és válassz ki másik országot!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10044) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#10042) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Képek alapján pana tv és annak fekszenek ezek frekik. Ott más lehet a hiba. Este még jó reggelre másik freki van ott???

Megjegyzem Budapesten egyből jól állt át a digi, vidéken kavartak össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10045) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#10044) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Panából csak crt-m van, ergo nem értek hozzá, de ha te mondod elhiszem :C

Összegezve tehát: a zadás is jó, a tv is, akkor csak a user lehet a looser :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10046) digikábeles válasza Kwisatzh (#10021) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Számomra úgy tűnik, itt a fórumon sokkal több embernek van LG tévéje, bd lejátszója, mint pl. Samsung. Ennek valami oka kell hogy legyen, amire én nem jöttem rá. Szerencsére.

(#10047) Kroni1 válasza digikábeles (#10046) üzenetére


Kroni1
veterán

Talán az LG új szériája eléggé el lett találva, aki olvassa a forumot az sok dicséretet hall, ergo itt a forumon elég sokan vettek ilyen TV-t mostanság. (Többek közt én is) :D

(#10048) Kwisatzh válasza digikábeles (#10046) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nekem semmi különös okom nem volt rá. 2008 ban fremaless plazmát csak az LG gyártott, nekem meg mindenképpen "az" kellett. A tesztek szerint pedig ár érték arányban verhetetlen volt az akkori csúcsmodell. A Pioneeer kuro képe persze "szebb" volt egy kicsivel, de az ára akkor kb 2,5 szeres volt, annyit viszont a különbség egyértelműen nem ért meg. + randa is volt az LG hez képest :DD

All in one médiaboxot igaz gyártott a Samsung is 2011 ben, de ha már a tv LG, és egy távirányítóra is vágytam....

Nálam csak ennyi az ok. :K

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10049) Pille69 válasza digikábeles (#10046) üzenetére


Pille69
tag

Egyértelműen az ára...

(#10050) MaciLaci1970 válasza digikábeles (#10046) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Ezt én sem értem, jómagam egy olyan cégnél dolgozom ahol mindkét márkát meg lehet vásárolni, és az eladások szerint több Samu fogy mint LG.
Néha az értekezleteken kivetített GFK kimutatás (heti összesítéssel, termék szinten) szerint a piacra is ez a tendencia jellemző.
Bár tudjuk, mindenki olyan statisztikát készít amit akar, de ez az elemzés a kiskereskedelmi szereplők bevallása alapján születik meg, nem hiszem, hogy nagyon sok értelme lenne trükközni vele. :F

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.