Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) Boond válasza Bogyi007 (#42430) üzenetére


Boond
addikt

Ennyi.

(#42452) szabogabor10 válasza jaroslav (#42402) üzenetére


szabogabor10
veterán

Telekom, UPC egyedi csomagajánlatai...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#42453) Boond válasza rocket (#42436) üzenetére


Boond
addikt

"Az a baj sokan elfelejtik, hogy konnyu a szolgaltatot szidni, mikozben nem ismertek a reszletek."

azt hiszem ezt valamennyi esetben elmondhatjuk, nem csak az üzleti életben.

(#42454) Boond válasza Freezee (#42443) üzenetére


Boond
addikt

Már a T-nél is van 1000-es net, igaz csak optikain, ha minden igaz, meg picivel drágább, de már ez sem feltétlenül akadály/különbség.

(#42455) Boond válasza Freezee (#42444) üzenetére


Boond
addikt

Jó én azt úgy értettem, hogy nem találkozott az elmélet a gyakorlattal, vagyis nem vagy megelégedve vele, és ennek hangot is adsz :D Lehet picit túl árnyaltan írtam le, de kb erre gondoltam. Hogy nagyon mást tapasztaltál, mint amit vártál.

Dehogy mondják, hogy felejtsd el, ügyfelet nem akarnak veszteni... :D

[ Szerkesztve ]

(#42456) Boond válasza M_AND_Ms (#42448) üzenetére


Boond
addikt

Még, hogy hogy az m4 ingyenes :D

(#42457) Boond válasza nfsu17 (#42449) üzenetére


Boond
addikt

Én is ezt használom, és még informatívabb is mint a port.hu
(azon kivül tényleg voltak gondok a port.hu-s újsággal)

(#42458) Boond


Boond
addikt

Telekomnál is jövő évtől 290 ft lesz az emelés, viszont lesz olyan csomag, ahol nem emelnek.

"Idén még nem emeli TV szolgáltatásának havidíját a Magyar Telekom, jövőre pedig az RTL Klub és a TV2 által szedhető programdíjnak csak egy részét fizetteti meg, januártól a határozott és határozatlan idejű szerződéssel rendelkező ügyfelek havidíja bruttó 290 forinttal emelkedik, ez a változás azonban nem érinti a Telekom 2016. november 2-tól bevezetett új Szuper Családi HD televíziós csomagjának árát."

https://dtvnews.hu/hirek/telekom-kozlemeny-a-2017-es-csatornakiosztas-valtozasarol

(#42459) M_AND_Ms válasza Boond (#42456) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az igen.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42460) Boond válasza M_AND_Ms (#42459) üzenetére


Boond
addikt

*jó hogy

(és nem kell streameket keresni, amúgy is keresne a franc az olyan mint aki online sorozatokhoz, filmekhez keres linkeket, megvárja a reklámokat stb kb. Legalábbis hasonló, másrészt meg felesleges. )

(#42461) Boond


Boond
addikt

Hopp, hopp:

Elmenekült a The Walking Dead nézőinek a negyede

https://sg.hu/cikkek/122152/elmenekult-a-the-walking-dead-nezoinek-a-negyede

Nagyot csökkent a The Walking Dead nézettsége.

"17 millióról 12,5 millióra esett a The Walking Dead hetedik szezonjában a második rész nézettsége az elsőhöz képest, és ezzel nagyjából a papírforma hatást érte el a sorozat a közönség köreiben. Arra ugyanis számítani lehetett, hogy a nézőket érdekelni fogja, hogy ki halt meg, a folytatás viszont azok számára már kevésbé volt érdekes, akik esetleg korábban szakítottak a sorozattal. "

- Lehet ennek hatása hazánkra is, akár.

(#42462) Freezee válasza wwenigma (#42446) üzenetére


Freezee
senior tag

Fix időre nem játszik már szinte senkinél csak aki egész nap otthon ül. akkor meg minek veszed fel? EPG ből beállítva hogy mindent vegyen fel aminek a neve "XY" és így évekre előre megvan a programozás. Megnézem hogyan programozod be azokat a műsorokat amik mondjuk 2 hónap múlva lesznek és még a magyar partner sem tudja mikor melyik meccset adják ;) Tehát a fix programozásnál csak jobb van esetünkben. :K

Tcom IPTV hol ad jobb képet?? Gyere át megmutatom Sport2 HD például.A sport1 HD a DIGInél szebb egy kicsivel. M4 HD meg kb egyforma. M1-M2 HD szebb a DIGI-nél. többi csatornáról fogalmam sincs, de nem is érdekel nem nézem.

(#42463) Freezee válasza nfsu17 (#42449) üzenetére


Freezee
senior tag

Szia,

Látod nem vagy képbe a "hogyannal" ezért mondod hogy nincs meg az EPG 2 hétnél előrébb :). Leírtam az előző hsz-ban miért lehet több évre előre is megoldani a felvételt anélkül, hogy tudnád mikor lesz. Míg ezt fix programozással és "sz..r" EPG nem lehet sajnos( meg BOX is kell ). Még ma is rossz a DIGI EPG-je. Tehát csak 3 NFL meccset buktam volna ha rábízom magam :D. Tehát pont egy forintot nem ér sajnos :(

A 60.000-es box nem tudja ( én nem találtam olyat legalábbis eddig). Már 2 BOX is van itthon de nem tudja egyik sem :(

(#42464) M_AND_Ms válasza Freezee (#42463) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én nem tudom, de az Nfl meccsek kötött időben vannak. Pl mindig vasárnap, magyar idő szerint este hétkor és éjjel fél tizenegykor kezdődnek. Én egyről se maradtam le az epg miatt.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42465) Flashget válasza dethroner (#42447) üzenetére


Flashget
félisten

Én sem izgulok a F1-re már régóta, de pl. hétvégenként csak az idióták kelnek fel reggelente mint én, hogy nézzék streamen a hasonlókat az ausztrál supercarsban. :) [link]

azt írtam ahogy a Nascar úgy az FIA is vadászik a streamekre és vannak amelyeket lekapcsoltatnak.
nyílván nem mindet tudják.

Realme GT Master Edition

(#42466) Freezee válasza M_AND_Ms (#42464) üzenetére


Freezee
senior tag

hát nem akkor kezdődnek :) az óra átállításkor például minden csúszott egy órával mivel kint nem állítottak még. Illetve délután 3 kor is volt meccs. Ezek szerint lemaradtál róla :C . Illetve hajnali 1-1.30 vagy 2.15 kor is volt már jópár meccs ezek szerint arról is lemaradtál :), és a péntek hajnali meccsek? minden héten van, akkor arról is lemaradtál. Illetve holnap hajnalban is lesz, arról ne maradj le gyorsan kelj fel 3 óra múlva és programozz egy fix időt....

megnéztem gyorsan és lám lám ez például 2.30 kor kezdődik , na eddig ez a 3dik különböző időpont hétfő esti meccsnek, na ezt is buktad volna :D

gondoltam gyorsan megnézem a hétvégét is:D hát nem ez is más időpontban van, 22.30, 2.45 hát ezt el is fogod bukni :K

[ Szerkesztve ]

(#42467) wwenigma válasza Boond (#42461) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hopp, hopp, minden sorozat első részeit kiemelt figyelem jellemzi aztán visszaesik. Semmi hopp hopp...csak hatásvadász bulvár cím, SGponthu színvonal.

Freeze: fix időre azt jelenti, te adod meg mettől meddig rögzítse melyik csatornát, epg pedig ki lett beszélve. 2 hónapra előre mi a t*komnek akarsz programozni? Nem értékek igazából, digi topikba járni telekomot fenyezni...jó ez?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42468) Boond válasza wwenigma (#42467) üzenetére


Boond
addikt

Nyilván van benne ilyen is amit írsz, de ennek a mértéke nem mind1, azért vagy 5 millióval kevesebb, vagy több az nagyon nem mind1.

Máshol is van persze ingadozás, de ekkora, azért nem feltétlenül figyelmen kívül hagyható.
De ahogy olvastam azért még annyira nem kell panaszkodniuk, egyelőre. De ha drasztikusan esne a nézőszám, pár millával, az azért már lehet megéreznék...

(#42469) Kékes525 válasza Freezee (#42443) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, akkor más alternatíva után nézek.

#42446) wwenigma: Ha a műsorok gyakran nem fix időben vannak, akkor nem sokat ér egy tökéletes felvevő sem. Ahhoz, hogy rendesen előre lehessen venni legalább 2 hétre pontosan kell ismerni a csatornák műsorát. Ez a Telekomnál adott.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42470) wwenigma válasza Kékes525 (#42469) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ennyi előnye van a T-nek? Pontos epg? Inkább olcsón nagyobb kínálatot, jobb minőséget valasztok...

Amúgy epg alapján beprogramozott műsor csúszást követ, ha a programozás után odebbrakjak?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42471) Flashget


Flashget
félisten

Azért jó lenne már befejezni a T felszopását ebben a topicban.
Akit meglehet venni a jobb EPG miatt, hogy 3x annyit fizessen meg is érdemli.
Digi olcsó, fapados nem is ezért szeretjük. Legjobb ár/érték arányú bármelyik kábeles szolgáltatást nézzük. Hibáik vannak, de melyik szolgáltatónak nincs?
Januártól meg nem lehet majd győzni a moderálást a T ügynökei miatt. ;)

Realme GT Master Edition

(#42472) M_AND_Ms válasza Freezee (#42466) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az óraátállítás miatt pl magyar idő szerint már hatkor kezdődött a meccs, ez az epg-ben is úgy volt. Ez tuti. ( Nekem ne magyarázz! Nyilván nem soroltam fel az összes nfl meccs kezdési időpontját, csak példát mondtam)
Az éjszakai meccseket rendre epg-ből programozottan veszem fel (sokszor inkább a másnap délelőtti Sport1hd ismétlést), hogy kényelmesen délután megnézzem. Minden felvételem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42473) Mentolka válasza Flashget (#42471) üzenetére


Mentolka
senior tag

flash, enigma:

Amennyiben a megfelelően működő EPG egy kényelmi szolgáltatás, akkor az emberek nagyobb része ezért fogja a Telekomot választani a Digi helyett - ez van!
NE magadból indulj ki, mert rajtad kívül nemistudommennyifajta ember van, akiknek az a fontosabb (50+ évesek, szőkék, műszakianalfabéta menedzserek - csak hogy egy kis általánosítás is legyen a hsz-ben).

[ Szerkesztve ]

(#42474) M_AND_Ms válasza Freezee (#42463) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mellesleg a Digi is csak azt adja az epg-ben amit kap.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42475) Flashget válasza Mentolka (#42473) üzenetére


Flashget
félisten

70+ éves anyukám továbbra is veszi a rádió újságot, mert a kaon beltéri epg-t nem tudja elolvasni...
nekik az ár a fontos nem az epg.

Realme GT Master Edition

(#42476) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Fél éven belül mobilszolgáltató lesz a Digi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42477) jaroslav válasza leslieke (#42476) üzenetére


jaroslav
aktív tag

"A HWSW vette észre a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság weboldalán, hogy a Digi szép csendben bejegyezte a mobilszolgáltatás elindításának időpontját."

Akkor itt a fórumon, lényegesen gyorsabbak voltak a fórumtársak, mert kb 2 hete valakik belinkelték az információt :C :C

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42478) Milka 78 válasza Mentolka (#42473) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Amennyiben...kibírod idegileg a nono stop lefagyott setboxot,amit 6x cseréltek,a drága és lassú netet amt 6x jöttek ellenőrizni és "jó ez"felkiáltással távoztak (mert milyen faja is az adsl ès a dögledező modem)abban az esetben valóban őket választanám...ja nem is,mert elég néznem a szüleim szenvedését akik számolják a napokat mikor lejár a szerződés,mert végre behúzta kábelt a digi eléjük is.

[ Szerkesztve ]

(#42479) jaroslav válasza Milka 78 (#42478) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Sajnos én is ezt tapasztalom édesanyámnál, hogy nyűglődik a T szolgáltatásával, és mindig hívogat szegény, hogy most mit kell csinálni, mert ez a probléma, meg az a probléma...

Persze azt gondolom, hogy hosszútávon mindenképpen az internet alapú TV szolgáltatás felé mennek el a dolgok mindenütt, de természetesen nem azon a színvonalon és minőségben, ahogy most működnek itthon az iptv szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42480) leslieke válasza jaroslav (#42477) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nem semmi lassúság...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42481) Freezee válasza wwenigma (#42470) üzenetére


Freezee
senior tag

Sok előnye és hátránya is van. Attól függ ki mit használ.Jelenleg a Digi nekem többe van mint a T. és egyáltalán nem ad nagyobb kínálatot sőt kevesebbet mint a T/UPC :( De ahogy nézem a dolgok állását a UPC lesz végül a befutó.
Igen követi a csúszást ha nem simán EPG alapján programozod hanem "XY" név szerint, ami teljesen alap szolgáltatás UPC/T oldalon. Nem is csak a csúszást követi hanem amint megjelenik bárhol a műsorújságban ( bármelyik csatornán, időpontban) azonnal felveszi. Ez nagyon jó dolog sok sok időt és bosszúságot megspórol. A tegnapi meccsről pl lemaradtam nem voltam már itthon egy ideje, amikor voltam meg a gyerekekkel mentem el hétvégén. Néztem most reggel a "kedvenc" torrent oldalunkon sincs fent így nem tudom megnézni.

(#42482) sityupityu válasza leslieke (#42476) üzenetére


sityupityu
veterán

Kíváncsi leszek majd a díjakra. Illetve, hogy a többi szolgáltató hogyan fog majd viszonyulni árban hozzájuk. Mert ha viszonylag nagy eltérés lesz akkor muszáj lesz nekik.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#42483) Freezee válasza M_AND_Ms (#42474) üzenetére


Freezee
senior tag

De könyörgöm ha egyszer sz..t kap akkor nem kellene ezt felülvizsgálni és megoldani. Érdekes a többi szolgáltató jót kap. Talán nem egy hobbi netes 10éves kisfiútól műsorújság feltöltését kellene elkérni.

(#42484) Flashget válasza leslieke (#42480) üzenetére


Flashget
félisten

ja 2 hete a lan topicban..[link]

Realme GT Master Edition

(#42485) Flashget


Flashget
félisten

jókat szedtek össze :)
Szélmalomharcot vív a NatGeo miatt dühös ügyfelekkel a Telekom

Realme GT Master Edition

(#42486) leslieke válasza Flashget (#42484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

arról lemaradtam...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42487) nfsu17 válasza Freezee (#42483) üzenetére


nfsu17
veterán

Ebben igazad van, hogy jó (pontos) epg gyártóval kell(ett volna) leszerződni és akkor ez sem lenne gond.

Beírtam, hogy nfl, ezeket dobta ki.

(#42488) Flashget válasza leslieke (#42486) üzenetére


Flashget
félisten

egyébként sokan kézpénznek veszik, hogy márciusban indul (bár úgy legyen)...oda van írva "várható indulás" ergo lehet az a nyáron, ősszel, télen 2018-ban etc.
nekem kártyafüggetlen a 2 simkártyás teló, a T-hez nem köt hűség várok. :)

Realme GT Master Edition

(#42489) leslieke válasza Flashget (#42488) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is kivárok vele, meglátjuk mit fognak kínálni, mennyiért és milyen színvonalon...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42490) M_AND_Ms válasza Freezee (#42481) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Monday Night Footbal a "virágboltban" HD-ban feltöltve 2016-11-08 07:31:33.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42491) M_AND_Ms válasza Freezee (#42483) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Szerinted óránként nézik, hogy miben tér el az epg és a műsor? Írj nekik, és akkor abból látják, hogy anomália van.

De részemről most befejeztem. Egyszer már átpörögtünk rajtad és a problémádon. Most megint előhoztad, megint megrágtuk, ugyanoda jutottunk. Vége.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42492) Flashget válasza leslieke (#42489) üzenetére


Flashget
félisten

gondolom lesz több előfizetési csomag és a legkisebbek mellé több GB netet adnak majd, mint az UPC ad most. :)
de úgyis olyan vagy ahhoz nagyon közeli lesz mint van most a románoknál.
legolcsóbb csomagjuk:
Digi Mobil Optim 2
Korlátlan perc Digi hálózat (vezetékes és mobil)
200 perc * a nemzeti és nemzetközi
korlátlan mobil internet
- sebesség akár 21,6 Mbps, biztonságos forgalom legfeljebb 5 GB 3G hálózat
- felgyorsítja a 150 Mbps, nem biztonságos, forgalom akár 50 GB - a 4G hálózat
havidíj: 1,94 €, az ÁFA beleértendő
után a percek is:
- 0.006 € / perc - a belföldi vezetékes
- EUR 0,012 / perc - a nemzeti telefon

Realme GT Master Edition

(#42493) jaroslav válasza Flashget (#42492) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát ilyen árakkal, mint amiket írtál, igencsak felkavarnák az állóvizet, a hazai mobilszolgáltatás piacán. Különösen annak fényében, hogy ha csak azt nézem, hogy a Vodafon mennyire felkavarta, a bruttó 19 Ft-os feltöltőkártyás percdíjával ...

Azt nem tudom, hogy a Diginek a meglévő frekvencia csomagjai elegendőek-e, a megfelelő lefedettség biztosításához, vagy bérelnie kell hálózatot másik szolgáltatótól?
Esetleg kezdetben csak bizonyos preferált területeket kívánnak lefedni (főváros+nagyvárosok)?...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#42494) ArGab válasza Flashget (#42492) üzenetére


ArGab
őstag

Én nem lennék ennyire optimista azért. Ha eltekintünk a 10 Mhz-es, csak 1800-as tartomány problémájától amivel a Digi rendelkezik, akkor is ott van az, hogy szerintem románoknál messze nincs olyan durva telekommunikációs adó a területen vagy akárcsak áfakulcs a csomagokon mint nálunk.

(#42495) Flashget válasza ArGab (#42494) üzenetére


Flashget
félisten

én nem azt írtam, hogy itt is ilyen olcsó lesz, de havi 2000Ft-os díjat simán eltudok képzelni mint legolcsóbb havi díjas csomagot, azokkal a paraméterekkel amit bemásoltam. 5 eurós csomag full extrás már.

vagy árukapcsolásos történet ha van ez ha van az meg amaz akkor ennyi a havi díj...majd kiderül mit hoznak ki.
gyanítom kapcsolatban lesz az EU-n belüli roaming díjak eltörlésével...
Digi már megkavarta a tányéros tv-vel az állóvizet 2006-ban majd a lannal 2007-ben olyan szinten, hogy jöttek a mindenféle jól árasító Szőke kapitányok.
aztán jött Péter és elrepült a repülő mellett vagy lehagyta a pisztolygolyót..ettől már úgy megzavarodtak, hogy az UPC téves szövegű reklámban hirdette az 500-as netét mint az ország legszélesebb sávját. ;)
most meg a T kierőlködte magából bizonyos területekre az 1000-es netet.
Már várom mekkora agyfaszt kapnak majd, ha a Digi pr. célokból kidobja 5500Ft-os áron a 2000 megás netet. :D

Realme GT Master Edition

(#42496) Flashget válasza jaroslav (#42493) üzenetére


Flashget
félisten

itt vannak az árak. [link]
5 eurós a legdrágább csomag.
chrome fordítója valamennyire olvashatóvá teszi a román nyelvet. ;)

és ők nem úgy oldották meg az előfizetőiknek a free wifit mint az UPC, hanem a városokba telepített hotspotokkal 0-24 órában. Az is a mobillal együtt indult valszeg itt is ez lesz majd.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#42497) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok, ez az elosztó megfelelő digihez?

http://totesz.myminicity.com/

(#42498) Flashget


Flashget
félisten

A Discovery Communications és a BAMTech együttműködést jelentett be

A megállapodás értelmében az új vállalat első ügyfele az Eurosport Digital lesz, amely ezáltal hozzáférést kap világszerte népszerű sportágak európai sportközvetítési jogaihoz, beleértve a BAMTech jelenlegi és a jövőben önállóan, illetve az Eurosporttal közösen megszerzendő jogait is.

Realme GT Master Edition

(#42499) Boond válasza Milka 78 (#42478) üzenetére


Boond
addikt

Ez egyedi soc problem :D

Nekem 2007 körül votl T-s próbahónap, az stb rengetegszer elszállt, ez tény, azóta mennyit változtak azt nem tudom.

Net kapcsán, nekem is votl gondom 1-1x kb 10 év alatt. Kijöttek, megnézték, a modemet, "ez nem tudja", és cserélték adsl2+-ra vagy mi a neve, amikor, ismét ugrás volt, hoztak ilyen "zte" csodát, modem onnantól nem kell, ez meg csak a csatlakozást végzi, a többit a saját rendezi. Most már 50-es net van. ez az 1-tól indulva, azért annyira nem is rossz, főleg azt nézve, hogy a településen ez a max. De meglehet pár év múlva 120 illetve 1gb net is lehet, majd.

A másik pozitívum, hogy 50-es mellé nem 5, hanem közel 20 mega up jár, amiben az a durva, hogy sok 120-as nettel rendelkezőnek nincs ennyi feltöltése. (másoknak meg 50 mega van már upba)

Látod, eltérőek lehetnek a tapasztalatok.

Amúgy iptv-t nem venném, ez is igaz, jó nekem a szabad vételi lehetőség, sőt, sokkal jobb mintha korlátozva lenne az ember :)

(#42500) Boond válasza Freezee (#42481) üzenetére


Boond
addikt

Esetleg vmi külföldi sportos, vagy general oldal? :D
Bár ott vélhetőleg van arányrendszer, vagy csak idő míg felkerül, esetleg még a kérés lehet opció.
Igaz sikeresség kérdéses.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.