Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) jézusom válasza vargalex (#8550) üzenetére


jézusom
addikt

köszi, megnézem majd.

(#8552) Sugi2009


Sugi2009
tag

Sziasztok!Totál új vagyok itt,tehát így kezeljetek.
Egy ilyent tervezek beszerezni és csak egy okbol.A TvGo v a HorizonGo nevezetű appot használnám rá tv nézés miatt.Több boxot nem kapok már a tv-hez. Működhet,telepíthető rá?

MXQ PRO 4K ANDROID TV BOX vs BEELINK GT1.Szerintetek melyik?

[ Szerkesztve ]

(#8553) dugynok válasza Sugi2009 (#8552) üzenetére


dugynok
senior tag

Picit feljebb linkeltem egy akciósat. Az ezekre teljesen jó, kár többet kiadni érte.

(#8554) DoItYourself válasza dugynok (#8553) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Működik rajta a TV GO és Horizon Go is?

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#8555) dugynok válasza DoItYourself (#8554) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem hinném, hogy nem megy rajta, még nem próbáltam, de úgy tudom -javíts ki, ha tévedek -, hogy az amlogic-os boxokon mennek. MyTV Telenor app viszont sok boxon (s905/x, s912) nem megy. Pár hét és biztosat tudok mondani. Igaz, addigra már nem lesz akciós...

Szerk:

Ok, tv go-ra sok a panasz, hogy kevés támogatott eszköz van...

[ Szerkesztve ]

(#8556) dugynok válasza DoItYourself (#8554) üzenetére


dugynok
senior tag

Nah, hát Play áruházas értékelések alapján elég kaki a két app. 1 - 2 értékelést láttam boxra (nem írta milyen), hogy nem megy. Ilyen appokat nem használok, iptv-t használok a boxon.
Neked van valami tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#8557) blakey válasza dugynok (#8555) üzenetére


blakey
titán

Horizon Go egyetlen androidos boxomon sem ment, nincs optimalizálva az app az androidos tv platformra. Talán egy-két boxon mehet ahol tablet vagy telefon "üzemmódban" van,

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8558) jézusom


jézusom
addikt

Tvgo elindul, de nem tudok hova kattintani, hogy elinduljon egy csatorna.

(#8559) dugynok válasza blakey (#8557) üzenetére


dugynok
senior tag

Jah, utána olvastam. Azt hittem követik a piaci trendeket, dehát...

(#8560) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok!

Fogok egy médialejátszót használtan venni.Ezek a tulajdonságai:

Android 5.1 S905 4Cores 2GB/8GB WIFI Kodi 1000M LAN HDMI 4K UHD TV

Kérdésem,hogy melyik LibreELEC-et tegyem fel?
Csak avi,mkv filmeket fogok vele nézni max full hd-ban.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8561) vargalex válasza blakey (#8557) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem hogy nincs optimalizálva, hanem kifejezetten tiltott. Hiszen az a szolgáltatónak bevétel kiesés...

Alex

(#8562) zetecR válasza junkpod (#8229) üzenetére


zetecR
addikt

Olyan variációt nem lehet beállítani, hogy magyar régió, de angol felület? :F

(#8563) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Ezeket a lejátszókat, hogy lehet erősítőhöz kapcsolni? Van egy régi analóg erősítőm, amin csak RCA van, és van egy új is, azon van RCA, optikai és coax bemenet.

Ati

(#8564) jézusom válasza vargalex (#8550) üzenetére


jézusom
addikt

konkrétan nincs bele keverve a center csatorna, mivel nincs párbeszéd se. Optikai kábelen nyerem ki a hangot. Jah és DTS DD tök mindegy DD2.0 lesz., vagy PCM2.0

[ Szerkesztve ]

(#8565) Yahhher válasza dugynok (#8555) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Mytv nekem hónapok óta szépen megy s905-ön!

Üdv B.

u.i.: digi online tv is frankó.

[ Szerkesztve ]

(#8566) dugynok válasza Yahhher (#8565) üzenetére


dugynok
senior tag

Milyen boxon? 3 félén próbáltam, de indulás után kilép.

(#8567) Yahhher válasza dugynok (#8566) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Mini mxiii

Üdv B.

(#8568) dugynok válasza Yahhher (#8567) üzenetére


dugynok
senior tag

Amiket én próbáltam, azok 1 gigásak voltak. Tied 2 gigás, lehet az a gond, Play-ről telepíthető, elindul, de kilép...

(#8569) KTU válasza Demokatona (#8560) üzenetére


KTU
addikt

Van valami neve is ennek a boxnak?
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8570) werszomjas


werszomjas
őstag

Beelink MiniMXIII-hoz használ valaki USB-s DVB-T tunert? MindigTV-hez kéne.

Melyiket érdemes megvenni?

egyik

másik

harmadik

üdv

(#8571) DoItYourself válasza werszomjas (#8570) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az RTL2832 chipsetesek jók, nekem is olyan van, talán a második, a fekete. LE alatt szépen megy, de ha DD hangja van a csatornának, akkor nincs hang optikán. Lehet, hogy valami beállítás csak a Tvheadend-ben, még nem volt időm foglalkozni vele.

(#8564) jézusom: nézd át a hang beállításaidat eszerint: Kodi audio quickstart guide

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#8572) jézusom válasza DoItYourself (#8571) üzenetére


jézusom
addikt

Köszi!

Lejjebb kellett tekernem a beállításokat, így megtaláltam mindent :D

(#8573) Demokatona válasza KTU (#8569) üzenetére


Demokatona
tag

Qtt tv box van az aljára írva.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8574) junkpod válasza jézusom (#8538) üzenetére


junkpod
nagyúr

Meg jó hogy linket is adtál mert el írtad az oldal címet...

Box's don't touch!

(#8575) junkpod válasza zetecR (#8562) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kodiban úgy varialod a nyelveket ahogy akarod. Nálam nagy régió és felulet, filmek hangja angol, felirat és scraper magyar, időjárás Budapest:)

Box's don't touch!

(#8576) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Egy M18 készüléket vettem. Csak most ismerkedek vele, de szeretném kipróbálni a LE-t.
Melyik verziót kell feltennem, és melyik leírás alapján csináljam ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#8577) junkpod válasza rostiron (#8576) üzenetére


junkpod
nagyúr

007 stabilan megy a tesón (mx64)

Box's don't touch!

(#8578) DroiDMester válasza junkpod (#8577) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Érdemes inkább a legutolsó 2016-10-28 devel verziót használni elég sok hibajavítás van benne! És elvileg megy vele már a 905X -en az analóg kimenet is

4K scaling patches from LE master
audio passthrough patches from LE master (slightly adjusted)
a bit lower memory leak (unfortunately it's still there!)
analog output on S905X should work now (untested)
ability to update device tree by simply throwing it
with update image into Update folder (untested)

És valamit módosított az audió résznél is! MiniMX és MiniMX III is nagyon jól megy vele, és tényleg jobb a memória kezelés is, a MiniMX nél 50.gigás BD-iso nézése alatt több mint 500.mega szabad ram van!

[ Szerkesztve ]

(#8579) junkpod válasza DroiDMester (#8578) üzenetére


junkpod
nagyúr

De az m18 az s905. A devel fejlesztői verzio, ez a 007-es első telepítés óta stabil és mindent tud ami nekem kell fhd-ig.

Mas, vajon a krypton alá mit lehet migralni? Beállításokat és addonokat gondolom nem, de mediatarat talán igen?

Box's don't touch!

(#8580) DroiDMester válasza junkpod (#8579) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azt írja kszaq hogy update el simán lehet frissíteni Kryptonra és minden menni fog(gondolom első indításnál frissíti azokat a kiegészítőket/addonokat amik nem jók a régi Jarvis ból) de utána már vissza nem lehet drowngrade el menni Jarvis ra!
De az LE saját beépített biztonsági mentése nagyon jól működik, és mindent le ment ha csinálsz egy mentést vele még a Jarvis rendszeren és mégse jönne be a Krypton(nálam fagyott elég sokat mind2 boxomon és nagyon nem teccik hogy az óbetüs infót nagyon le minimalizálták, alig mutat valami infót de ez ugye sajnos a Kripton bűne) csinálsz egy tiszta telepítést Jarvis al és vissza állítod a biztonsági mentésed és minden olyan lesz mint régen!

a devel verzió meg nem csak 905X re tartalmaz hibajavítást, nálam is érezhető mint ahogy írtam mind két S905 boxomon jobban megy!

(#8581) blakey válasza blakey (#8536) üzenetére


blakey
titán

Na, most nem tudom mit csináljak, küldjem vissza vagy hagyjam a francba. Válaszoltak, hogy sajnálják, esetleg próbáljam meg a resetet és ha nem működik akkor hagyjam figyelmen kívül.
Illetve olvassam el a garanciális feltételeket.
Szerintetek mit kérjek?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8582) DroiDMester válasza blakey (#8581) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Legyél türelmes és kitartó! én a Sunvell T95MAX nál 2 hétig küzdöttem velük hasonlókat írtak nekem is (nekem is a LAN nem ment pontosabban csak 100Megabiten ment a gigabit helyett) közel 20.levelet írtam nekik és 3 videót küldtem a hibáról!(még a videókba is bele kötöttek hogy nem tudják megnézni küldjem ímélbe de ugye ott nem tudsz 3-400.megás videót küldni YT re és Google Drive ra feltöltve meg azt válaszolták nem tudják megnézni persze csak kitérő válasz volt mert simán bárki meg tudta nyitni) szóval ha kitartó vagy fel fogják ajánlani hogy vissza fizetik a pénzed(nekem csak a virtuális pénztárcámba utalták vissza) és tartsd meg a hibás boxot vagy küldenek egy másik boxot és a régit is megtarthatod.
Szóval csak türelmesnek és kitartónak kell lenni!

amúgy ha csak a lan része nem jó tudsz segíteni rajta egy USB3.0 to Gigabit LAN adapterrel! nekem ilyen van => UGREEN 20255 USB 3.0 és megy mind a 3 BOX ommal persze Gigabit sebességet ne várjuk USB 2.0 porton de egy normál 100.Megabites box 2 szeresét tudja, 200-220.Megabit mértem vele, ez már elég lehet akár 4K videókhoz is! LE alatt is megy tökéletesen!

**************************************************************
#8584 junkpod : ezt én nem tudtam és nem is említették, :B de akkor mért nem adtak egy címet ahová feltegyem nekik ahonnét megtudják nézni! De akkor hogy küldesz nekik egy 400.megás videót a hibáról amit meg is tudnak nézni! :F

[ Szerkesztve ]

(#8583) junkpod válasza blakey (#8581) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nézz rá a lancsati labaira, nincs-e beszorulva valamelyik. Aztán kérd vissza a pénzt hiszen nem működik.

Box's don't touch!

(#8584) junkpod válasza DroiDMester (#8582) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kinaban rendszer szinten tiltva vannak a Google szolgaltatasok, így a Drive es a yt is.

Box's don't touch!

(#8585) blakey válasza DroiDMester (#8582) üzenetére


blakey
titán

Nálam egyelőre nem tűnik olyannak, mint aki nem érti, egyből elnézést kért a kellemetlenségért, semmi mást nem írt, látja, hogy nem működik megfelelően. Azon gondolkodom, hogy rendelek egy másikat ezt meg odaadom valakinek.

Amúgy nem a lábakkal lesz a gond, viszont szerintem túl mélyen van a csati, de nem foglalkozom vele. Ennyit nem ér meg nekem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8586) DroiDMester válasza blakey (#8585) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Elnézést tőlem is kértek, már a legelső levél után mikor írtam hogy nem működik! De azután már csak húzták az időt....... De erről írtam is a fórumba keress vissza rá......

kérd vissza a pénzed, adnak minden vissza fizetett USD után 5.pontot sajnos a szállítási költséget nem térítik vissza(nálam a T95Max nál annyiból volt jó ott nem volt szállítási költség mert nem EU raktáras volt, tehát mind a 65.USD -t vissza kaptam meg kaptam a 65.USD -re 325.pontot(ami ugye 6,5 USD -t ér)

de ha 35.USD vel számolod(MiniMX ára) arra fognak adni 3,5.USB értékben pontot ami majdnem fedezi a szállítási költséget és vegyél helyette egy MiniMX III -at tegnap még volt EU raktárban!

Azért most kicsit örülök hogy nem nekem jutott a hibás MiniMX szép lett volna ha GearBest en veszek 3.DB S905 BOX ot és mind a 3 hibás :Y

Ugye a MiniMX III is valamennyire hibás lett nálam(meghalt benne a MicroSD foglalat 3.X vettem ki belőle a kártyát 4.edikre már nem mard benne csak vissza kilöki de erről is írtam már itt) de ezt már nem is jeleztem nekik mert nem akartam ezzel is eljáccani a 2 hetes tortúrát, használható így is(jelenleg is így megy róla az LE) egy vékony műanyag lapot a sd kártya fölé betolok ami jobban kilóg mint a kártya mikor tolom be a kártyát így befeszül és nem köpi ki mehetne így is mert semmi gond vele, de rendeltem hozzá microSD foglalatot majd valahogy ki fogom azért cserélni benne!

[ Szerkesztve ]

(#8587) Pelican válasza junkpod (#8579) üzenetére


Pelican
őstag

A devel fejlesztői verzio

Nincs lényegi különbség a fejlesztői meg a számozott verziók között, majdnem ugyanezt fogod kapni 009-ként.
"I consider this build a release candidate for 7.0.2.009"

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#8588) Demokatona


Demokatona
tag

Az mindegy,hogy melyik droid van rajta?
Pl a 4.4-es is jó lehet?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8589) DroiDMester válasza Demokatona (#8588) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

S905 BOX -ot én sehol nem láttam 4.4 el! Az összes S905 BOX on 5.1 vagy 5.1.1 DROID van!

ha 4.4 van rajta ott valami turpisság van és nem S905 lesz az!

(#8590) Demokatona válasza DroiDMester (#8589) üzenetére


Demokatona
tag

[Ez] lenne a box amit kinéztem.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8591) DroiDMester válasza Demokatona (#8590) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ez egy S805.ös MXQ BOX 10.e ért kapsz jobbat újat is(kínából)!

Beelink MiniMX III ezt kb 14.ért megkapod és 1.hét alatt megérkezik! megéri azt a +4 .e ret egy vadonat új box, ráadásul dupla annyi RAM és ROM és S905 nem egy régi lassú S805

u.i. inkább rendeld meg a MiniMX III at kibírod már sz.tem azt a 1 hét várakozást!

[ Szerkesztve ]

(#8592) Demokatona válasza DroiDMester (#8591) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi.Csak nekem ma vagy holnap kellene,de akkor még keresgélek.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8593) Pelican válasza DroiDMester (#8580) üzenetére


Pelican
őstag

" nagyon nem teccik hogy az óbetüs infót nagyon le minimalizálták, alig mutat valami infót de ez ugye sajnos a Kripton bűne"

A Kryptonban a CodecInfo-t megváltoztatták és csináltak egy PlayerProcessInfo-t, amibe áttették a részletes infókat, elvileg a Keymap editorral át lehetne tenni az O betűt erre, de nálam nincs most S905 box, amin meg tudnám nézni.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#8594) DroiDMester válasza Pelican (#8593) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

és hogyan lehet előhozni ezt a bizonyos PlayerProcessInfo-t nekem tök mindegy melyik billentyűre jön be, vagy a menüben van valahol? annyira nem nézegettem még a Kryptont de nem láttam benne ilyesmit!

(#8595) junkpod válasza Pelican (#8587) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok, csak a devel verziókban tesztelésre ki be kapcsolgatott dolgokat legutóbb is. Ezek annak valók akiknek gondjuk volt azt jeleztek neki és ő butykolt valamit.

Box's don't touch!

(#8596) Pelican válasza Demokatona (#8592) üzenetére


Pelican
őstag

Aprón vehetsz azonnal 15-16 körül.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#8597) TCr válasza DoItYourself (#8499) üzenetére


TCr
veterán

Köszönöm, hogy rávezettél a megoldásra, a v-sync teljes kikapcsolása teljesen megszüntette az OSD fagyást!!! :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#8598) Demokatona válasza Pelican (#8596) üzenetére


Demokatona
tag

Annyim nincs rá.12 ért láttam egy OTT-t jófogáson.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8599) DoItYourself válasza TCr (#8597) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ez jó hír, akkor mégse kell új lejátszót venned emiatt. ;)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#8600) rostiron válasza junkpod (#8577) üzenetére


rostiron
őstag

A 007 -es verzióhoz melyik Device tree fájl kell használnom ?? [link]

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.