Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) djnice válasza Fikasz (#8300) üzenetére


djnice
veterán

Ha aktív a TV-d, akkor jobb a Himedia 3D-re, bár annak meg még mindig nem kadenciahelyes a 3D módja.
Ha nem fontos a 3D, akkor jobban megéri az S905.

(#8302) Keef_Lee válasza DroiDMester (#8299) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Felment a legújabb devel. Minden működik... kivéve, ami nekem lényeges lenne... még mindig akadozik, pufferelget az iptv.

(#8303) DroiDMester válasza Fikasz (#8300) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Frame Packing 3D sajnos nem megy az S905.el, viszont minden másban sokkal jobb az S905 LibreELEC el mint a Q10Pro

Keef_Lee Én nem használok IPTV -t szóval ez ügyben nem tudok nyilatkozni!

(#8304) #73499136 válasza Fikasz (#8300) üzenetére


#73499136
törölt tag

Egészen nyugodtan fogadd el djnice, vagy DroiDMester javaslatát. Én nem bántam meg hogy hallgattam a tanácsokra, néha az téves beidegződés hogy csak a drága motyók lehetnek jók, nálunk egy kicsit néhány ilyen eszköz túl van drágítva és misztifikálva. :K

(#8305) retesz147


retesz147
addikt

Valaki próbálta már, hogy ezek a boxok megbirkóznak-e a 128 GB USB 3.0-as pendriveokkal?

Mert ha gond nélkül, akkor veszek egyet és közvetlen rá fogom menteni a filmeket torrenttel.

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#8306) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

Az android boxok távvezérlésére használ valaki teamviewert?

Egy kis segítségre volna szükségem, mert valami okból a csatlakozás közben elakad a program.

Kell valamit +ban engedélyezni?

Köszi Jani

(#8307) hari73f válasza retesz147 (#8305) üzenetére


hari73f
aktív tag

Az enyém biztosan viszi :)

Nexbox A3, S912 SOC.

>>Sandisk Ultra FIT USB 3.0 128GB.

Popcorntime erre menti a filmeket. :B

[ Szerkesztve ]

(#8308) retesz147 válasza hari73f (#8307) üzenetére


retesz147
addikt

én egy KIII és egy minimxIII-al rendelkezem, melyek S905-ös, de gondolom nem lehet probléma ezeknek sem...

pont olyan pendrive-ot akarok rendelni :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#8309) Beni2360 válasza retesz147 (#8305) üzenetére


Beni2360
félisten

Oszt milyen minőségű filmek azok és meddig fogod sedelni?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8310) headhunter válasza kzkz (#8241) üzenetére


headhunter
addikt

Visszautalták az összeget?

"Item failed to arrive. Refunded Oct 26, 2016"

(#8311) retesz147 válasza Beni2360 (#8309) üzenetére


retesz147
addikt

nem értem a kérdésed....

bármilyen(sorozat,top gear, 1080p Bluray dts x264,stb....), bármeddig...? hol a probléma?

Xiaomi 13 eu dev...

(#8312) hari73f válasza retesz147 (#8308) üzenetére


hari73f
aktív tag

csak [sinceritytrading]-et tudom ajánlani..
memóriakártya és pendrive vásárlásánál

[ Szerkesztve ]

(#8313) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Beteszem ide is, hátha...

Az lenne a kérdésem, hogy ezekkel wifis lejátszókkal kiváltható a chromecast? Pontosabban meg lehet oldani azt, hogy a telefonomról vezeték nélkül ráküldök például youtube videókat?

Néztem az ajánlottak közül a Beelink MX64-et és az M18-at, de nem látom a különbséget. Vagy ezeken kívül van most valami best buy?

Köszi

Ati

(#8314) DroiDMester válasza retesz147 (#8305) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.tem sokkal jobban járnál egy 500.Gigás USB3.0 HDD -vel ami kb ugyan annyiba kerül és 4X akkora a tárhelyed, nem beszélve arról hogy Torrentezni nem igen ajánlott FlashDrive a folyamatos írás/olvasás elég hamar tönkre fogja vágni! De nem sokkal többért kapsz 1.TB HDD -t is vagy olcsóbban kijössz ha magad építed össze(Mobil Rack+Notebook HDD)

*********************************************
ati888 miért küldenél Yutub videót telefonól a BOX -ra? van a boxon is Yutub egyszerűbb-könnyebb onnan használni! De ha mindenképp WiFin akarod akkor olyan BOX -ot vegyél amiben 5GHz AC WiFi van PL KIII

[ Szerkesztve ]

(#8315) dugynok válasza DroiDMester (#8314) üzenetére


dugynok
senior tag

Sőt, Aldiba most 19999-ért lesz 1TB, 2-5”, usb3-as 3 év garival...

[ Szerkesztve ]

(#8316) Fikasz válasza DroiDMester (#8303) üzenetére


Fikasz
tag

Köszönöm a válaszokat, a TV-m nem aktív 3D tehát ha jól értelmezem egy olcsóbb S905 processzorú lejátszóval talán jobban is járok. Elég nagy a választék a kínai piacon esetleg van köztük jól bevált típus?

(#8317) schawo válasza ati888 (#8313) üzenetére


schawo
titán

Persze, Miracasttal.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8318) blakey válasza schawo (#8317) üzenetére


blakey
titán

Még csak Miracast sem kell, sőt, nem is ajánlott inkább a Youtube-ban található "továbbküldés" ikonnal jobban jár, pl. a tableten nézett videót átküldi a tv-re, lejátszóra ami a saját appjában folytatja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8319) Surda-


Surda-
őstag

Megjött a KIII Amlogic S905.
Egyelőre nem tudtam vele foglalkozni,nem tettem fel SD re az LE-t.
Bedugtam,kipróbáltam,működik.
Az a furcsaság,hogy pl belépek youtube és nem tudok semmit kiválasztani a videok közül.
Nem lépdel videorol videora, ha nyomok egy OK-t,akkor az egész sor villan egyet és nem történik semmi. :U

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#8320) ati888 válasza DroiDMester (#8314) üzenetére


ati888
senior tag

Köszi a válaszokat. KIII-at honnan lehet EU-ból rendelni? Alin látok sokat, de félek megfogják a vámon.

Ati

(#8321) hari73f válasza DroiDMester (#8314) üzenetére


hari73f
aktív tag

azért ennyire nem rossz az USB flash ár-érték aránya
Sandisk

és ha fontos az ultra hordozhatóság.. akkor inkább ezt venném.

biztos nem kell külső táp hozzá...

Van nekem 500GB kis HDD nem egy .. de a fene cipelné magával... még leejtem..
aztán behal :(((

[ Szerkesztve ]

(#8322) hari73f


hari73f
aktív tag

DroiDmesternek..

A tapasztalat meg éppen az... a munkámból adódóan...
hogy a felvevős tv boxok HDD-je adja meg magát fél-egy év használat után gyakorta

Valahogy az a trend.. az újabb HDD-k rövidebb életűek mint 10-15 éves társaik..

az SSD-k, flash tárolók meg javulni látszanak..

[ Szerkesztve ]

(#8323) DroiDMester válasza hari73f (#8321) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Torrent letöltésről volt szó, meg a letöltött filmek nézésről nem hinném hogy hurcolászná bárki is a zsebében a boxot hogy majd valahol filmet néz róla! Ha meg a box elfér a zsebében elfér mellette a 2,5" HDD is nem kell táp a HDD.nek sem, ezek az új HDD.k már nem esznek meg 1.Ampert!
És a másik fontos lényeget se értetted Memóriakártya/Pendrive(de én még SSD -t sem) használnák SEMMI pénzért torrentezésre! Nem arra vannak ezek kitalálva hogy folyamatosan írd/olvasd őket! az más hogy esetleg megnézel egy filmet róla 2.óra olvasás belefér, de torrentnél egy időben ír/olvas és nem 2.órát megy hanem napokon/heteken keresztül! Nagy valószínűséggel még 1.évet sem bírna ki egy Pendrive folyamatos torrentezés mellett a HDD -kről meg tök baromságot írtál! :W

De ti tudjátok....!

***********************************************************
ati888 KIII sajnos sehol nincs EU raktárban akkor én is azt vettem volna a Beelink MiniMX III, és a MiniMX helyett, 1.gigás Beelink MiniMX még van EU raktárban ha csak filmek nézésére kell (LibreELEC -el) és nem fontos a gyors WiFi akkor elegendő ez is!

Nekem holnap érkezik pont egy ilyen(én vettem meg az utolsó EU tápegységest belőle) holnap lesz 1 hete hogy rendeltem, tehát pont 1 hét alatt jött meg, a múltkori MiniMX III pedig ugyan innét 6.nap alatt érkezett meg!

[ Szerkesztve ]

(#8324) TCr válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


TCr
veterán

Vajon mi történik, hogy így kisöpörték az EU raktárakat?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#8325) hari73f válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


hari73f
aktív tag

.. A HDD-k tápellátásáról mintha komoly vita futott volna itt a fórumon korábban..

egyszerű példát hozok: autóban dash camera másfél éve folyamatosan írja a kis olcsó microSD kártyát,
és még mindig bírja a szerencsétlenje :)

Az SSD-k meg jóval komolyabb kategória>> sokkal több írást elviselnek már ma mint a HDD-k.
De a szerverekben sem ritka már az SSD tárolás. Kicsit olvass azért utána....

amúgy a fene szereti hallgatni egész nap a HDD surrogását...
Én még a PCben is kihúzom, csak backup esetére látom el táppal.

Kinek ez, kinek az a jó. Változik a világ,

[ Szerkesztve ]

(#8326) blakey válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


blakey
titán

:K
Én is holnap kapom. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8327) hari73f válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


hari73f
aktív tag

Nem tudom mit értesz " tök baromság" alatt pontosan.

Viszont ilyen szinten nyilatkozva nemigen lehet komolyan venni téged
bármely mélységű tapasztalattal is rendelkezel ezen a területen. :((

[ Szerkesztve ]

(#8328) ati888 válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


ati888
senior tag

Nekem a jó wifi is fontos lenne.

Egyébként milyen arányban fogják meg a vámon ezeket a 40-50 usd kütyüket? Illetve ha megfogják mennyire körülményes a vámot meg az áfát kifizetni (végülis 3-4000 Ft-ról van szó)? Eddig csak apróságokat rendeltem aliról.

Ati

(#8329) kzkz válasza headhunter (#8310) üzenetére


kzkz
őstag

Még nem. Neked igen?

(#8330) kzkz válasza paparazzi2 (#8306) üzenetére


kzkz
őstag

Nekem megy a teamviewer. Első indításkor még egy plugint letölt és telepít, utána tudom vezérelni a PC-ről.
Viszont másik android kütyüről nem lehet vezérelni.

(#8331) hari73f válasza DroiDMester (#8323) üzenetére


hari73f
aktív tag

De mégis jó hogy jelezted a flash alapú tárolók véges dolgait.. :Y

A mobilomban le kell tiltsam a microSD kártya írást ..

Nem átallottam Android Marshmallow (M, 6.01) alatt belső tárolóként formázni a Sandisk extreme-t
így folyamatosan arra dolgozik az Octacore Soc vagy 50 telepített alkalmazással...

<<< ez a vicc rész volt >>>

[ Szerkesztve ]

(#8332) retesz147 válasza hari73f (#8312) üzenetére


retesz147
addikt

köszi! :R sincit ismerem, fél rokonságnak tőle van az sd és a pendrive :)

HDD-t azért nem akartam, mert a múltkor ment a vita, hogy kell külső táp, vagy nem kell külső táp....meg elég nehézkes lenne úgy megoldanom, hogy még annak is adjak tápot, rühellem a kábelcsomót és már így is sok van, meg konnektorból is véges a helyzet....

elgondolkodom mindkettőn, de lehet rápróbálok egy pendrivera első körben, azt ha megdöglik a laptop melletti hdd, majd akkor veszek egyet.....

kösz az aldis tippet is!

Xiaomi 13 eu dev...

(#8333) horeee válasza retesz147 (#8332) üzenetére


horeee
tag

És az lett a konklúzió, hogy ha nem valami régi winyó van rákötve, ami sok áramot vesz fel, akkor simán mehet a winyó.
Nekem egy 3 terrás Maxtor külső HDD van rajta, 500 mA az áramfelvétele, simán megy rajta a torrent is.

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#8334) a8l válasza retesz147 (#8332) üzenetére


a8l
aktív tag

Folyamatos írástól meghal idővel a pen és az sd is. HDD-t erre találták ki.
Az ssd-k ki egy bizonyos mennyiségű írást bírnak általában ami meg van adva az adatlapján, utána se biztos hogy meghal de arra van gari hogy annyit bír, nem túl nagy számot adnak meg. Nekem 5éves intel ssd-m van most 88%-os a hds szerint, de nem nagyon másolgatok rá napi szinten. A pen-ek is kikészülnek a torrenttől az biztos. Wetek play box-omra is egy 160-as hdd-t kötöttem jelenleg a tv felvételekhez, majd idpvel kap egy 1TB-s hdd-t. Van egy 11éves TV felvevő DVD/HDD recorder box-unk amiben még mindig él a hdd, napi szinten van vele több adás is felvéve és visszanézve, szerkesztve stb.
A 2,5"-os hdd-k teljesen némák általában, ami nekem van az hangtalan.

(#8335) junkpod válasza blakey (#8318) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na de ez csak androidos yt appal mukodik. Az lenne az igazi ha le alatt is működne ez.

Box's don't touch!

(#8336) junkpod válasza Surda- (#8319) üzenetére


junkpod
nagyúr

Talán legegerrel jó lesz. Android app nem taviranyitora van tervezve. Vagy rakd fel a yt-tv appot.

Box's don't touch!

(#8337) pinnacle válasza pinnacle (#8292) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ajánlott Dolphin sajnos nekem a egy oldalt sem tudott megnyitni. Állandóan kifagyott, hibaüzenetet akart küldeni.
UC piszok gyors, csak az a gond, hogy villogó képernyőt dobott, elég sűrűn. Szerintetek ez hardware hiba? Remélem csak a 1080p60Hz miatt, mivel mással nem volt gond.

Youtube-on viszont lehet javítani Firefoxnál. Mobilnézetnél, munkaasztalra kell váltani, utána az asztali oldal kérése is legyen bejelölve, így azért jobb a Youtube, akár 4K-t is be lehet állítani, igaz azt már nem bírja.

[ Szerkesztve ]

(#8338) envagyok


envagyok
veterán

A beelink GT1 S912 megkapta a legbugosabb box díját.
[link]
Illetve elkészült a cnx-es teszt is:
[link]
Azért a wifije nem tűnik olyan acélosnak, mint anno itt mondták :

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8339) DroiDMester válasza envagyok (#8338) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azért ez a CNX.es teszt elégé elborult, ráadásul pont a legszarabb 105M0 FirmWare el tesztelték(ennyit a nagy szaktudásukról) pl a 102M0 gyári és a legfrissebb 106M0 szinte hibátlan! Nálam mind a wifi mind lan on sokkal jobb eredmények születtek, nyugodtan keress vissza szeptember elejei tesztjeimre!

(#8340) envagyok válasza DroiDMester (#8339) üzenetére


envagyok
veterán

Bocs, de nekik jobban hiszek.
Ahogy itt rábeszélted az embereket a "teszteddel" a gt1-re..

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8341) schawo válasza DroiDMester (#8339) üzenetére


schawo
titán

Hagyd, kollégából hónapok óta szakad a sárga irigység, hogy nem ő kaffka a tesztpéldányt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8342) envagyok válasza schawo (#8341) üzenetére


envagyok
veterán

Ugyan mit csinálnék vele? :)
Játszani,netezni ott a tablet, notebook és a pc,
Filmeket nézni pedig 2 minimx,egy k1plus, megy egy pi2.
Nekem egyáltalán nem kellene még ingyen se.
Polcnehezéknek?
Amúgy a teszt legelején használta a 105-el, később:
"But before testing Kodi a few days later, I checked one more time, and I found yet another version with the exact same changelog, but a new 20161022 version which I installed successfully."

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8343) schawo válasza envagyok (#8342) üzenetére


schawo
titán

Az irigység nem racionális viselkedés.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8344) hari73f válasza a8l (#8334) üzenetére


hari73f
aktív tag

Ne vedd sértésnek, de a "teljesen hangtalan " valahogy mégsem illik a mai HDD-k
akusztikai tulajdonságai közé... ha pontos megjelölést kívánunk tenni.
Kit mennyire zavar... hallásküszöb kérdése is..

Tény, hogy a régi 3,5" HDDk sokkal jobban kerregtek

Én pl. 3-4 méterről hallom ezeket a 2,5" HDD-ket csendes szobában,
az asztali gépben 1m--ről már kimondottan zavaró egész nap hallani...

Acer Travelmate B115 netbookokból első dolgom volt kivenni az
500GB Seagate Momentust, illetve a WD5000-t.
Nos.. ezek az alig 2éves típusok el sem indulnak USB2 hubról külső táp nélkül..

Munkám során napi szinten cserélek DVR(felvevős) tv boxokat,
javarészt a kis HDD hal be.. nem vagyok meggyőződve a technológia tartósságáról
(fél-1-2 évet használt, márkás eszközök)

De itt a személyes tapasztalat is.. két 80GB Samsung HDD épp 3 év 2 hónap után, épp a garancia lejártával adta meg magát

Az újabb SSD-k tartósságáról: [link]
az Endurance mezőt figyeld meg.

személy szerint egyetlen (múlandó) előnyét látom a HDD-nek: a fajlagos ár/tárolókapacitás arány

[ Szerkesztve ]

(#8345) envagyok válasza schawo (#8343) üzenetére


envagyok
veterán

Nem tudom, honnan veszed ezt a sületlenséget, hogy én irigy lennék.
Nem vagyok irigy típus, csupán próbálom reálisra árnyalni a Droidmester által a #világlegjobbboxamertteszteltemperszeérdekbőlírokrólajókatmertingyenmegkaptam S912 Beelink gt1 boxról írt örömódáját.
Minden más hiteles helyen világosan le lett írva, hogy szar. Mi is írtuk, csak a "mester" bekevert, és tucatnyi ember vette meg neki köszönhetően ezt a hulladékot.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8346) schawo válasza envagyok (#8345) üzenetére


schawo
titán

Ahogy gondolod, hogy te leszel a megmondóember úgy, hogy még nem is láttál ilyet. Ráadásul semmi új nem történt, mindössze annyi, hogy egy oldalon megjelent róla egy rég ismeretes információ, hogy nem megy rajta át a passthrough, amin a tesztelő kiakadt, mint a sezlonrugó (ráadásul ha jól sejtem a DTS/DD probléma megoldódni látszik, de engem ez nem érint, nem tudom ellenőrizni), valamint nem lett a leggyorsabb wifivel rendelkező box a földön.

Gyorsabbnak bizonyult nála egy 120 dolláros X9, egy 90 dolláros x6, egy 104 dolláros ut4, egy 120 dolláros u1 és egy 165 dolláros x9s. Szörnyű eredmény. :N

Lehiggadhatsz nyugodtan, nekem mint felhasználónak semmi baja nincs vele. Majd akkor ráérsz aggódni értünk, ha én is panaszkodni kezdek.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8347) envagyok válasza schawo (#8346) üzenetére


envagyok
veterán

Látom nem értesz..
Kb 40mbitet tud a wifije.
Ez böngészéshez sok, 4k,bdremux 1080p-hez kevés.
Böngészni,emailezni elég 10mbit is.
Innentől semmi értelme az Ac-s wifinek.
Android alatt ugyanannyit tud, mint egy feleannyi a kerülő s905/s905x, android alatt médialejátszásra egyik se igazán ajánlott.
Libreelecet viszont a fentiekkel ellentétben az s912-re nem lehet tenni.
Ezért nem ajánlott kategória.
Én elhiszem, hogy te elégedett vagy vele, de jelenleg vannak olcsóbban jobb alternatívák. Kettő gigabites minimx-et tudtál volna venni az árából. És az itt kérdező emberek általában médialejátszót keresnek, vagy jó ár/érték arányú ajánlott boxot.
Na ez nem az.
És nem megmondóember vagyok, hanem ez a szomorú igazság.
Nem inkább neked savanyú a szőlő?
Azért viszont aggódom, hogy sok más ember viszont panaszkodik rá ezerrel.
A kodi fórumán se véletlenül kapta az év legrosszabb androidos boxa díjat :)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8348) hari73f válasza hari73f (#8344) üzenetére


hari73f
aktív tag

Amúgy meg Sandisk flashdrive-omra van élettartam garancia ........
addig hadd írogassak rá :)) .... akármennyit :K


még a nano méretű UltraFit-re is adnak szerény 5évet :)


HDD-re maximum 36 hónap garanciát kaptam eddig...

[ Szerkesztve ]

(#8349) interstate76 válasza horeee (#8333) üzenetére


interstate76
addikt

Részemről ez a konklúzió a külső vinyók tápellátásával kapcsolatban. Röviden: felesleges és felelőtlen kockázatvállalás.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8350) schawo válasza envagyok (#8347) üzenetére


schawo
titán

Nem érdemes hülyét csinálni magadból egy vacak box miatt. Már hogy tudna 40 megabitet. Tudod nagyon jól, hogy a WiFi sebesség a működés helyszínétől és lokális körülményektől függő. Az ilyen tesztek csak arra valók, hogy egymáshoz viszonyíthatóak legyenek az eredmények, nem pedig abszolút értékben értendők. Nálam is 120 megabit fölött megy, mert nálam jobbak a körülmények, emiatt nálam minden box jobban menne, mint itt. A tesztből is kiderült, hogy messze a legolcsóbb gyors WiFis box a gt1.

A hozzászólásod összes többi infója (nincs rá libreelec) már hónapok óta rendelkezésre áll, le lett írva sokszor. Persze egyáltalán nem probléma, hogy megint leírtad, legalább az újonnan érkezők, akik lusták összefoglalót olvasni, vagy visszalapozni kicsit, azok is tisztában lesznek a kompromisszumokkal.

Nem, nekem nincs semmi bajom a szőlővel, sem a boxommal. A savanyú a szőlő mondás az jelenti, hogy valaki olyan dolgot szid, degradál, ami nem a sajátja, kendőzendő azt, hogy az övével valamiért nem teljesen elégedett.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.