Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Yutani válasza neduddki (#1347) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azt még nem írtad, hogy XP Pro vagy Home Edition? Ugyanis ha jól emlékszem, a Home Edition esetében volt olyasmi, hogy nem támogatta a DC procikat.

#tarcsad

(#1352) neduddki válasza Yutani (#1351) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

irtam hogy campusos az xp, abban meg nem volt csak pro /leglabbis en nem lattam es latok most sem:- )/, de igazad van ez nem mindeki szamara egyertelmu infomacio, szoval pro
amugy meg volt mar vkinek pro-val ojjan gobdja, hogy 1magrol cserelt 2-re es nem latta a 2. magot? mert ahogy most nezegettem a netet, tel van megoldasokkal hogy mit kell csinalni /a kedvencem a cpq msi lap iCel1.8 azt csereltem k9agm3/k9a2vm 4050e>5050e-ig es ojjan gyonyorun mennek (driveristall utan hogy csak na) :- )))/

udv

neduddki

p.s .a home-ot meg ne emlegesd mindig kiraz tole a hideg brrrr:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1353) bacsis válasza Yutani (#1351) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én úgy emléxem, hogy a home is tud még 2magot :B

(#1354) neduddki válasza bacsis (#1353) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nekem meg lial kodom sincs:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1355) Yutani válasza neduddki (#1352) üzenetére


Yutani
nagyúr

Asszem úgy volt, hogy SP2 előtt nem kezelte le a 2 magot a Home XP.

Campusos XP Pro van nekem is, ismerem! :)

Sajnos más tippem nincs a megoldásra. Tedd fel az AMD processzordrivert.

#tarcsad

(#1356) neduddki válasza Yutani (#1355) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na de kollega...:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1357) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nekem olyan Windowst mondjatok, ami nem szarja össze magát ha berakom egy új alaplap alá.
Tegnap tuningolgattam poénból, egy asus lapba, most egy abit lapba nézném meg, hogy mit megy a cuccos, de behalt a winfos, rakhatom újra, és tiszta gáz, hogy szó szerint naponta-2naponta windowst teleptek, van 3hdd-m mindegyiken más alaplap alá van windows, hogy megússzak pár telepítést, a 3 leghasználatosabb alaplapom alá van windows de sokszor ez is kevés... nemcsoda hogy fejből vágom az összed eddig kiadott windows kódját, 95től XP-ig, a fffene a Vistáét még nem tudom :DDD

(#1358) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Tudjátok hogy lenne mégtutibb, ha egy nem összefosós Windowst raknék fel Pendrive-ra csak bedugnám a "puncit" (Nálunk így becézik a pendriv-ot :DDD ) és már töltene is az oprendszer.. lehet ilyentet csinálni? :B

(#1359) neduddki válasza bacsis (#1357) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csinalj ojjat, hogy torold az idevezerlot a xp-bol indicsd ujra a gepet, de a xp ne induljon ujra, hanem csilaj belole egy imaget /en meg mindig pqdi /utodot/ hasznalok, pl. hiren boot cd/ es utanna ezt rakd fel /440bx(pxii)>815(ich2) atalasoknal meg igy is akdtak gondjaim/
/98-nal egyszerubb volt ahejjzet, ott /ha jol emlexem/ a 2. ujrainditas utan csinlat img megevett mindent, de jo is hogy ma elfejtetem:- ))) /

udv

neduddki

p.s. usb xp-hez meg nem is kell sokminden csak egy guggol kereses:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1360) bacsis válasza neduddki (#1359) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nyah majd megpróbálom ezt a pendrivos izét, köszi :R
Ééés vannak ilyen moddolt oprendszerek, mint pl blade, vagy a winter edition vagymicsodák, azok sem tudnak átállni új alaplapra?
Amúgy jah, 98, ME tök jól felismerte a dolgokat, restart oszt már ment is szépen...
Amúgy Vistánál is volt egy átállásom, az x48as giga lapom behalt, míg gariztattam, betoltam az ic7-max3amat, pöccre elindult, nem volt vele semmi gondom :DD

(#1361) neduddki válasza bacsis (#1360) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem olvastad a nehannyaz elotti mikor a cpq msi 845-os lapjarol allok at msi 690/780-ra???
amugy corporate xp kell /ugye a campus ijjen/

udv

neduddki

p.s. mialitt belemkot vki me campus: mer a tejeszcsebe a bornyuvajukhoz jar:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1362) peti_s válasza bacsis (#1358) üzenetére


peti_s
addikt

És akkor hogy becézitek a pendrive becenevét. :DD
Költői kérdés volt, lsz ne áruld el. :N :DD

(#1363) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na urak, egy kis irigykedni való:

nagyban

Megy majd ez még feljebb is ;] :R

(#1364) peti_s válasza bacsis (#1363) üzenetére


peti_s
addikt

Enyém 4120-at megy. :) Grat., de azért nem irigykedek. :D :C

(#1365) peti_s


peti_s
addikt

Vmi versenyre semmi ötlet?

(#1366) peti_s


peti_s
addikt

Na... Megint behaltság, én Hétfőn, Kedden és Szerdán nem leszek, ma még késő estig igen. ;)

(#1367) #95904256 válasza peti_s (#1366) üzenetére


#95904256
törölt tag

Én továbbra is Project Euler-ezek... most épp a 161-es problémát vettem elő. A feladat nem más, mint hányféleképpen rakható ki egy 9x12-es terület 3 egység területű tetrominókból ( triominó ). Aki Tetris-ezett már az tudja hogy miféle figurákról és elrendezésről van szó. Összesen hatféle figura van ( 3 egység vízszintesen, 3 egység függőlegesen és a 3 egység az L alak mind a négy orientációjában ). Amilyen könnyűnek tűnik, annyira durva feladat. Irdatlan mennyiségű kombináció létezik. Egyébként érdemes megnézni a probléma kiírását, nagyon látványos! :K

szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

(#1368) peti_s válasza #95904256 (#1367) üzenetére


peti_s
addikt

Jah, elég érdekes, de engem az ilyenek nem nagyon kötnek le, de nagyon örülök annak hogy téged igen, és még érdekelnek is. :U

(#1369) bacsis válasza peti_s (#1368) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azért nem köt le minket, mert mi nem vagyunk hozzá elég okosak... nincs mit szépíteni, ez az igazság!
akosf! neked minden tiszteletem a tiéd :R
Ezen viszont beszartok:
Szól a haverom, hogy a törött antennás rueteremért cserébe elhozza a kacatjait, van benne 2procis alaplap, p4es alaplap, vga kártyák, PDA! :Y 2db is, SSD :Y :Y :Y :Y
oda adja a törött antennás routerért, jóóó'van mondom, bár nem tudom neki ebbe bi a biznic!
Ezt figyeljétek Socekt5-ös dual pentium alaplap, tuti hogy szar, P4 alaplap valami OEM, a proci foglalat el van feketedve, 1MB-os!!!! SSD :DDD :W :W
2 Psion PDA "szerűség" 1991-ből :DDD rengetek 286-486 alaplap Nagy flopy meghajtók hada, ISA-s 8bites!!!! BNC-s hálókártyák és hasonló jószágok, kb 50kilós nagyságrendbe :DDD :DDD :DDD :DDD :W :W :W :W
Nem kell valami? Ingyen oda adom :C :C :C
Bazzz kapott egy még használható routert 50 kiló veszélyes hulladékért, na ez aztán a biznic :DD főleg neki :DDD

(#1370) Yutani válasza bacsis (#1369) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én nem is értem, miért mész bele ilyen kétes üzelmekbe... :DDD

#tarcsad

(#1371) bacsis válasza Yutani (#1370) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem kell PDA ingyen? :DD
Más: ez az extrém tuning topic egy nagy rakás szar, tele van idióta f*szkalapokkal, belinkeltem nekik is a 700as DDR eredményt, aztán még én voltam a hüjjje gyerek... :W :W

(#1372) Yutani válasza bacsis (#1371) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na megnéztem. Ezek gondolom folyékony nitrogénnel locsolják recskázás közben a farkukat, nehogy leégjen a fitymájuk...

És ha valaki nem így recskázik, azokat leugatják. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1373) bacsis válasza Yutani (#1372) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jajj mert hogy az S939 már nem tud újat mutatni.. Én meg megmondtam nekik, hogy igen is tud... De úgyis nagyon csúnyán leosztanak holnap, ugyhogy oda sem megyek többet... Én kérek elnézést, hogy ismerkedni szerettem volna...
Elmondom, hogy ha mi csinálnánk egy "tuningcsapatot" ezerszer különbek lennénk mint ők!
Te, kedves Yutani, akosf, Helkis, Rive, ti hihhhetetlen tudással rendelkeztek, így kell nekiállni valaminek, nem úgy mint ők, hogy rá a folyékony nitrót a legdrágább cuccra azt hadd szóljon :W :W

(#1374) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Mindegy, elnézést kértem udvariasan, oszt többet oda sem megyek :DD

(#1375) #95904256 válasza bacsis (#1373) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hali bacsis mester!

Rossz helyre tévedtél, van ilyen. ;)

Hidd el, hogy az extrém tuning topic-ban lévők is tudnak tuningolni, de minden bizonnyal más indíttatásból csinálják mint te. Ebből adódhatnak nézeteltérések. Te miért is tuningolsz?

(#1376) #95904256 válasza bacsis (#1374) üzenetére


#95904256
törölt tag

Most látom hogy a hwsw fórumon keresel SL5L5-ös Celeront. Sajnos ilyet nem tudok adni, de megnéztem, az e-bay-en van belőle pár darab. Persze jó pénzért...

(#1377) Yutani


Yutani
nagyúr

Ezt nevezem ügyfélszolgálatnak!

Reggel 9:36-kor elküldtem egy levelet a svájci Arctic Cooling info levélcímre, amiben érdeklődtem, hogy a "régi" AC Freezer 64 Pro non-PWM hűtőmre milyen PWM-es ventit tudnék rárakni.

10:20-kor már meg is érkezett a valász, amiben természetesen új hűtő vásárlására ösztönöznek, nem is adnak tippet a venticserére. Mondjuk ez nem meglepő, viszont maximum respekt az üszfélszolgálatnak a gyorsaságért és a szép AC "levélpapírnak", ami az e-mail háttere. :R

Nemhiába az egyik kedvenc gyártóm az Arctic Cooling!

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1378) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Elsőnek arra válsozolok,hogy miért is tuningolok: Jól esik :DDD ez mostígy hülyén hangzik de ez az igazság, ugye a hibbim a gépezés, és szeretek játszani... vanúgy hogy ha van pár perc szabad időm, akkor leülök, mot a gta4 a nagykedvenc.. elindítom... majd ez jön: ááááá a f*szom, inkább tuningolok... és akkor előveszek valamit éshúzom ameddig bírja, és valahogy jól esik! ennyi...
Amúgy nézegettemebay-en ot még szerencsére lehet kapni SL5L5 prockót, és annyira nem is drága, szal ha más nem lesz... :DD
Yutani! Tényleg gyorsakvoltak, de engedd meg, hogy elemséljek én is egysztorit, lehet már leírtam, de akkor most mégegyszer:
Meghalt a laptopom Dell D630, VGA karija, ami egy quadro,de forrasztva van az alaplapra, tudtam lapcsere... a notit itt vettem a ph!-n 180volt, ez a gép akkor újonnan 330, garis volt a gép, de külföldi, csak a tölőt meg az akkut kaptam hozzá jah meg az eredeti Vistát...
Szal felhivom őket, állítólag a hivatalos márkaszervíz-t, mondják vigyem be, ok utazás Pestre, oda vissza 160km... Mondom mi a baj, mondják fizetős, mert a service tag szám a biosba van, és nem ad a gép képet, mondom ad, de csak külsőmonitorral, s csak windowsba ad képet, Everestel ki lehet olvasni a service tag számot. Itt megjegyzem elvileg a Service tag számnak a noti alján egy matricán is rajta kellett volna lennie, az enyémen nem volt nem tudom miért... na mindgey, mondja a csaj hogy megnézi a technikus hátul... kis idő múlva, hát a windowsba sincs kép próbált átváltani, mondom de van kép, dee nincs kép, dee van kép. Ment a balhé, ők meg flegmáskodtak...
Mondom ha kiírom egy papírra a service tag számot, és vissza hozom a gépet, gariztatják? akkor igen.. na hazamentünk, jó hülye voltam tudom, hogy nem írtam ki a számot.. mindegy.. hazamentem kiírtam, újra vissza vittem a gépet... Jéé télleg garis, de a gép nem náluk lett vásárolva, ezért fel kell hívni a hivatalos márkaszervízet, én azt hittem őket hívtam eddig is :DDD :DDD itt a nő klasszisokkal másabb lett, mikor látta hogy garis a gépem. felajánlotta hogy majd ő felhívja nekem ott náluk s majd beszélek velük, ad papírt tollat ha írni kellene, tök rendes lett. felhívom, mondom mi a gond, ez pénteken volt, kapcsoljam be a gépet mit látok stbstb... 20perc múlva mondják télleg lapcsere... hétfőn vagy kedden hívnak időpont egyeztetésre, kolléga kijön s kicseréli a lapot... házhoz jön! :Y annyi hogy addig irassam át a gépet a nevemre, mert angliába lett vásárolva...
mondta hogy kell stbstb...
hétfőn megyek dolgozni, 1:50kor csörög a telefon! bemutatkozik, mondja jött, hozta az alaplapot a notiba... áá mondom arról volt szó hogy hétfőn vagy kedden felhívnak, még ő kért elnézést, s kérdezte mikor lenne jó!?
Mondom nem gáz megoldjuk! Mennyen fel az iskolába, mondtam neki a címet, keresse meg Anyámat, mondtam a nevét, majd ő beengedi :DDD mondja meg anyámnak hogy az ágyamon a szobámba van a noti, majd ő oda adja, mondja ok :DDD :DDD
20perc múlva hívom, mondja már szét van borítva a gép, 30perc múlva hív anyám, akkor ment el a csávó, kész a gép, most is erről írok, semmik be vizsgálás baszogatás, kijött megcsinálta... elmondom nem egyszer szétkaptam már a notit, procit cseréltem ramot cseréltem, újra pasztáztam, simán rám verhették volna.. deee nem...
Igaz futottam egy fölös kört, dee így is jó vagyok, mondjuk ahova vittem először annak a telefonszámát a dell honlapjáról néztem :DDD Lényeg az hogy ilyen lazák voltak és megcsinálták a gépemet :R
uhh kicsit hosszú lett :DD

(#1379) #95904256 válasza bacsis (#1378) üzenetére


#95904256
törölt tag

Tanulság: Ha baj van, akkor a DELL márkaszervízt kell hívni. :C

Mi egyszer az Albacomp-ba juttattunk el egy DELL C640-es laptopot ( épp az enyémet ), mert bedöglött, se kép - se hang módon. Várható volt a lapcsere. Valami 200k körüli összegbe került és úgy 6-7 hónapba. ;] Ezért is van az hogy hiába magyar az Albacomp, nem szurkolok nekik és nem is veszek tőlük semmit. Megjegyzem, azóta nem lehet bal klikkelni azzal a géppel ( sem a pöcökkel, sem az érintőpaddal, sem az egérgombokkal ).

[ Szerkesztve ]

(#1380) bacsis válasza #95904256 (#1379) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Albacomp tényleg nem egy nagy márka :DD
Én úgy tudom, hogy a Clevo gépeit értékesíti, csak rá teszi a saját logóját ;]
Figyi! Ha rendelsz az ebay-ról, nem rendelünk közösbe? nekem kéne egy 566os celó ;)

(#1381) #95904256 válasza bacsis (#1380) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hm... az e-bay nem egy bolt, hanem egy piactér. Bár megnézegettem hogy milyen cuccai vannak egyik-másik illetőnek aki SL5L5-öst is árul, de nem találtam olyasmit amiért most pénzt adnék. Bár 7,5$-ért van SL5L5-ös, az az USA-ban van. Onnak kb. 40-45$ a posta. Legalábbis ennél olcsóbban még sosem jött onnan cucc. Igazából Hong-kongból vagy Angliából lenne érdemes rendelni ( 1000 HUF alatt van a postaköltség ), de ott meg nincs SL5L5-ös. Szóval vanni van, de szerintem méregdrágán.

(#1382) cskamacska


cskamacska
addikt

Nem érdekelne valakit Epox MVP3G2 lap+400-as K6-III+ ATZ ?(+hozzá esetleg SB AWE64 Gold, Voodoo1/2/3 + más vidkarik, stb)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1383) bacsis válasza #95904256 (#1381) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szal egy 10es lenne amcsiból mi?
Akkro kivárunk még, a 130%-os OC nem fog elavulni, ugyanolyan szép eredmény lesz fél év múlva ;]

(#1384) bacsis válasza cskamacska (#1382) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

naaaa miért aakrod eladni? :((
Hagyd meg szépen a gyüjteményedbe :U :R :R

(#1385) zeg válasza cskamacska (#1382) üzenetére


zeg
senior tag

Egy listát tudnál küldeni privátban? A félreértések elkerülése végett esetleg irányárat is írhatnál. Köszi :R

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#1386) bacsis válasza zeg (#1385) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

remélem innentől üdvözölhetünk körünkben :R

(#1387) cskamacska válasza bacsis (#1384) üzenetére


cskamacska
addikt

felszámolok
Vodooim is eladóak, lásd 3dfx topik.
Túl sok a szemét, szó szerint nem tudtam már mozdulni tőlük.
Mondjuk nem kenyérre kell, most speciel egy Xonar Essence STX-el szemezek(jó messzíről mert röhejesen drága :DDD ).
Ugyan nagyon off :B , de több vélemény jobb döntés alapon kérdezném tőletek: Te lecserélnél egy X-fi Elite Pro-t egy ilyen fülestulajok szemefényére?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1388) bacsis válasza cskamacska (#1387) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ejnye, nem szép dolog felszámolni :(
Azé biztos marad ég neked egy két Unicum neeem? :B ;)
Sajna én hangcuccokba nem vagyok otthon, A Giga x48as lapom szégyenletesen xar integrált hangariját használom 20k-s 5.1es logitech hangfalszettel, nekem bőven jó az :DDD

(#1389) Badman 4ever válasza bacsis (#1388) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pár napig nem vagyok és elszáguld a topik...
Vegyél valami régi SB-t, azoknak nagyon jó a hangjuk és nagyon olcsók, de az alaplapi PC-recsegtetőhöz képest fényévekkel jobbak. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1390) bacsis válasza Badman 4ever (#1389) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na várjál ez a poén!
Ugye ez egy 60ezres alaplap, még mindíg, a lényeg:
Winampba csak akkro szól a zene mind az 5 hangszórón, ha beállítom az összes kimenetet szoftveresen "első hangszórók"-ra remélem eddig érthető, azaz a hátsó hangszórón is a sztereó hang jön ki, mind a 3 kimeneten ugyanaz jön ki...
Persze akkor játékok alatt tiszta gagyi, játékoknál vissza kell állítanom rendesen "középső hangszórók, hátsó hangszórók, első hangzórók" ra a kimeneteket ahogy be van köcöllézve, s most jön a poén!
5.1 is CSAK úgy van, hogy 7.1-re kell beállítanom a cuccost, és az oldalsó hangfalakat le kell tiltani, mert ha rendes 5.1be van beálítva az egyik hátsó hangszóró nem szól.
TUTI! nem én vagyok a béna mert több haverral ismerőseel megnézettem hogy ugyanmá' próbálják ők si beállítani, ééés csak így jó!
A Régi Abit ic7-max3asom is integrált hangkaris, kb 4-5évvel régebbi lap, de érezhetően szebben szól, és nem kelly ilyen maszek beállításokkal szenvedni :DDD :DDD

(#1391) ata99 válasza bacsis (#1369) üzenetére


ata99
tag

Látszik, hogy keveset hallgatsz rádiót. A múlkor a Boros meg a Bocskor már megbeszélték, hogy mekkora lehetőségek rejlenek a 286-486-osokban...pld. sok bennük az arany. Sajnos pontosan mindenre márt nem emlékszem.

(#1392) #95904256


#95904256
törölt tag

Ha esetleg lenne valakinél elfekvőben egy Celeron 420/430/440/450 processzor, akkor legyen szíves küldjön egy privát üzenetet... Lenne egy olcsó LGA775-ös lapom amit szeretnék feléleszteni egy olcsó Core2 magos procival... Akadt egy kis számolnivalóm. ;)

szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#1393) bacsis válasza ata99 (#1391) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jah a sok arany benne... az biztos... Fel is vitem az egészet a Padlsára, ott még elfér, az unokám vagy a dédunokámnak megvan az arany olvasztó vállalkozásához az alap :C :DDD

(#1394) bacsis válasza #95904256 (#1392) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh mit akarsz ennyire számolni? És miért pont celeronnal? :DDD

(#1395) #95904256 válasza bacsis (#1394) üzenetére


#95904256
törölt tag

Több feladat is van amit számolni akarok.
A Celeronra meg azért esett a választás, mert erre futja.

(#1396) bacsis válasza #95904256 (#1395) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

és a yoféle Aopen alaplapod meg a Pentium M-ed? :F
Az sem hiszem hogy sokka llassabb lenne ;)

(#1397) #95904256 válasza bacsis (#1396) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hm... túl nagy helyet foglal az AOpen i975Xa-YDG, mert normál ATX méretű.
A többi Aopen lapomban meg nem lehet húzni a Merom magos mobil procijaimat.
( Vagy mert nem mennek benne, vagy mert 100/133 MHz a lehetőség és kifújt. )

(#1398) bacsis válasza #95904256 (#1397) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

túl nagy helyet foglala az alaplap?
Nem fér el a házba? vagy az most miért gond?
Az asztalon csak el fér neeem? :B ;]

(#1399) #95904256 válasza bacsis (#1398) üzenetére


#95904256
törölt tag

Igen, túl nagy helyet foglal.

Gigabyte GZ-M1 házakat használok, ebbe csak mini és mikro ATX-es lapok férnek be.

Az asztalon éppenséggel elfér, de nem ott a helye. Ráadásul az asztalon kell a hely másra is.

(#1400) Badman 4ever válasza #95904256 (#1399) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kis mütyürű állóház, minek vettél ilyet vagy jött géppel az egész? Én speciel csak a fekvőházakban szeretem a kicsit, ilyen barbone-szerű izékben nem, az állóház meg legyen minél nagyobb és tágasabb (de ez szubjektív). :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.