Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) #95904256 válasza peti_s (#1448) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kurvára gyanús lehetett volna mikor licitáltam erre az alaplapra hogy magyar az eladó. :W

Meg az is kurvára gyanús lehetett volna hogy: "Kipróbáltam, igaz videokártya nélkül, mert nincs AGP-s videokártyám." :W

Nos, nekem van egy rakás AGP-s videokártyám, meg PCI-os is, meg egy tucat s370-es processzorom és kb. ugyanennyi memóriám. De eddig akármilyen kombinációban is próbáltam sosem volt videojel, vagyis egy kanyi pixel nem jelent meg a monitoron. CPU nélkül nem, de RAM nélkül csipog a lap. Szóval a CPU él... csak a chipset vagy valamelyik tápkör halott gondolom.

Van esetleg valakinek valami ötlete? A CMOS reseten meg ide-oda pakolgatásokon túl vagyok... esetleg melyik kukába dobjam ezt az ST6-ost. Arról nem is beszélve hogy az alaplapi csatlakozók pin-jeinek egy része össze-vissza állt, a CPU foglalat rögzítőkarocskája meg félbe van törve...

[ Szerkesztve ]

(#1452) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Én a K6-II-at akartam passzívba, rá hekkeltem azt a hűtőbordát amivel a kis celót húztam, kb 20percig bírta, utána kékhalál :DDD

(#1453) bacsis válasza #95904256 (#1451) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bazzzmeg :Y :Y :Y
Te honnan veszed az ilyeneket?
nekem itt a ph!-n soha nem volt ilyen jellegű gondom, sőt most is volt amit előre elküldtek s mondták ráérek fizetni :R
Hát ha te nem tudtad életre kelteni, akkor az télleg szar....
Szal akkor ha nins benne ram, akkr sípolja, viszont ha van benne, akkor meg se kép se hang ugye?
Nem gondolkodtál egy ilyenen? :B
[P:C]

[/P

mod:
kicsit kilóg!
itt van egészben:

nagyban

[ Szerkesztve ]

(#1454) #95904256 válasza bacsis (#1453) üzenetére


#95904256
törölt tag

Sajnos gyakori hogy a TeszVesz-en és a Varter-án sokan a ****t is el akarják passzolni. Persze finom köntösbe bújtatva, magyar emberhez méltó módon, nehogy kiderüljön a turpisság. Mindegy, ez az egy üzletes csóka is kapott egy pozitív értékelést ( mindenkinek azt adok )... nekem meg tele van a bugyrom ezzel a népséggel. :))

(#1455) bacsis válasza #95904256 (#1454) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Úgy kell neked, ha a vaterán meg a teszveszen vásárolsz számtek cuccokat :P ;]
ST6ból egy csomó van itt a ph!-n is :K
Amúgy milyen prockót akartál 200on hajtani benne? :B

(#1456) peti_s válasza #95904256 (#1451) üzenetére


peti_s
addikt

Ha nem veszi vissza, és nem fizeti vissza a pénzed, akkor büntetőjogi eljárást indíthatsz ellene, legalábbis ha ezzel fenyegetőzől akkor azt hiszi hogy vmi ügyvéd vagy, és talán visszakapod a pénzed. :)

(#1457) peti_s válasza bacsis (#1455) üzenetére


peti_s
addikt

Úgy fél-egy éve még eléggé meg lehetett bízni a Vaterában, de még mindig vannak nagyon rendes eladók is. Pl. Tibicsokee, meg még azért sorolhatnám, de sajnos egyre több a szélhámos is.

(#1458) bacsis válasza peti_s (#1456) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az a poén hogy asszonkámat jól lehúzták, a teszveszen kb 10-15rongyal...
Beperelte a kedvesem a felhasználót, volt belőle rendőrségi ügy, és kb most, félévre rá el is kapták az emberkét...
Szóval ez az átbaszósdi télleg nem játék... utána lehet járni az emberkének és simán húzhatja a rövidebbet :R

(#1459) #95904256 válasza bacsis (#1455) üzenetére


#95904256
törölt tag

Valóban. Rákerestem az apróhírdetésekben, ST6-oshoz már 8000Ft-tól kezdődően hozzá lehet jutni. Számomra ez magas összeg, így nem is fogok kiadni érte ennyit. Ettől függetlenül nem hiszem el hogy ami drága akkor az biztosan jó is.

(#1460) bacsis válasza #95904256 (#1459) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na de 8k-ért van benne proci meg ram meg mindenféle jóság :K
És nem azért kell feltételezni róla hogy jó, mert drága, hanem azért mert ez itt a prohardver :K

(#1461) peti_s válasza bacsis (#1458) üzenetére


peti_s
addikt

Úgy bizony. :R :K

(#1462) peti_s válasza bacsis (#1460) üzenetére


peti_s
addikt

Azért itt is vannak szélhámosok, csak kevesebben.

(#1463) #95904256 válasza bacsis (#1460) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha arra célzol hogy a Prohardver!-en valószínűleg kevesebb az átverés, mert jobban ismerik egymást a tagok, akkor ebben egyetértek, hiszen tényleg könnyebb itt utánajárni a tagoknak. :R

Ha meg arra céloztál hogy épp a fenti dolog miatt is drágább a Prohardver!, akkor ebben is egyet értek :R

De ettől még nem lesz vastagabb a tárcám... :(

Másfelől cseppet sem vígasztal hogy 8k-ért van benne "mindenféle jóság", mikor engem csak a lap érdekel. Neked sem tetszene mikor kilincset akarsz venni és a házat is adni akarják hozzá... :DDD

(#1464) bacsis válasza #95904256 (#1463) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én szerintem éppen pont azért olcsóbb a Prohardver, mert itt az emberek jobban értenek a dolgokhoz, mint máshol, az árakkal is jobban tisztába vannak a potenciális vásárlók, s tudja az eladó hogy a szemetjét nem tudja drágán rásózni a másikra...
ÉS miért nembeszélsz az eladóval, hogy külön az alaplapot nem adná-e el neked?! :B
Vagy tudod mit?!
Hozd el hozzám a procit s megnézzük az enyimébe mit megy, Vasárnap és hétfőn szabad vagyok :R

(#1465) Badman 4ever válasza peti_s (#1457) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is ismerek emberkét, aki mindenhol árul (Vatera, TeszVesz, PH! és még ki tudja hol) és itt Szegeden boltja is van...ilyen emberek is vanna, tőle vettem az 1,4-es Tualatinomat is. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1466) #95904256 válasza bacsis (#1464) üzenetére


#95904256
törölt tag

Bacsis mester, te rendes fickó vagy. :R

Lehet hogy meglátogatlak... ;]

Még egy lapot venni, egy pár órás mókáért... mintha a fogamat húznák. :O

(#1467) bacsis válasza #95904256 (#1466) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azé' mondom gyere csak :R
Aztán ha van kedved akkor kicsit szórakázhatunk a 2megás epox lappal is vagy amivel szeretnél, most úgyis megint eléggé teli vagyok cuccal :C

(#1468) neduddki válasza #95904256 (#1463) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nemar en meg leginkabb azt latom ,hogy szamtekben a ph olcsobb /termeszetsen akik valoban ertelmes aron akarnak eladninem pedig nyereszkedni:- (/ v. csak a amiket en keresgelek itt:- ) /na jo a festeket tobbnyire vaterarol es teszveszrul veszem/

udv

neduddki

p.s. ha gyuvo heten hagynal elni, akor mekkeresem a a pupos st6-ot es hihtelnul draga aron viheted:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1469) peti_s válasza #95904256 (#1463) üzenetére


peti_s
addikt

Azért ha megnézed a szélhámosok listáját, akkor azért láthatod hogy nagyon sokan vannak rajta. A pénzed pedig ne hagyjad veszni.

(#1470) peti_s válasza #95904256 (#1466) üzenetére


peti_s
addikt

Az, nagyon rendes fickó, érdekel mit hoztok majd össze együtt.

(#1471) Badman 4ever válasza #95904256 (#1466) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jut eszembe, én egy éve egy PC-bontóban (naná, hogy ismerem a tulajt :D ) 3 ezerért vettem az ST6-ot egy 800-as Celeronnal, amiből 1K Ft volt a proci és csak 2K Ft volt a lap. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1472) bacsis válasza Badman 4ever (#1471) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

annyit megért :C
itt haver ST6E lapja, megnézem majd mit tud, ti meg majd írigykedhettek ;] :P

(#1473) neduddki válasza bacsis (#1472) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nat kerlek abit st6ra nem tudokirigykedni/de ha mongyuk aszondnad hoghy d815eea2 na az mingya mas lenne:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1474) Yutani válasza neduddki (#1468) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én meg azt tapasztaltam, hogy apróbb alkatrészekhez sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni Vaterán, mint a PH-n. Vettem már 500 Ft-os GF256 kártyát meg 1k-s Hercules MX400-at. Itt meg 2-3kért hirdetik az okosok az ilyen cuccokat.

#tarcsad

(#1475) neduddki válasza Yutani (#1474) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat van fajtajukbol boseggel az bisztos:- (
az is aki egy 3k+ os szemprone 5k-t ker, marha:- (((
/mongyuk ijjen szarokat nem kark vennei az si igaz/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1476) peti_s válasza Yutani (#1474) üzenetére


peti_s
addikt

Vaterán vmit jóval többszörös áron árúlnak, és az a dúrva hogy megveszik. Mivel egy csomóan azt hiszik hogy ott olcsóbban megkapják.

(#1477) #95904256 válasza peti_s (#1476) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Ha valaki akar venni valamit és még csak nem is úgy beszélik rá, akkor miért ne adhatna ki érte magasabb összeget mint amennyiért azt máshol megkapná? Elvégre neki így is megéri, az eladónak is megéri, mindenki boldog.

(#1478) Oliverda


Oliverda
félisten

A topik címével kapcsolatos dolgokról is szokott itt még szó esni vagy az már csak történelem? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1479) peti_s válasza Oliverda (#1478) üzenetére


peti_s
addikt

Ha visszaolvasol akkor láthatod hogy arról is már esett szó, és mindenkinek van K6-III-as processzora, többek között nekem is.

(#1480) Oliverda válasza peti_s (#1479) üzenetére


Oliverda
félisten

Aha, tehát ha én is veszek egy K6-III-as processzort akkor szabadon "szemetelhetek" ide? Szvsz ami itt megy az lassan már a K6-III megszencségtelenítése, mert itt már régen nincs szó a topik címében szereplő processzorról. Már azon sem lepődnék meg ha legközelebb az időjárásról meg a bárányfelhőkről menne is az eszemcsere. ;] Persze mindjárt jön a kérdés hogy mégis ez kit zavar, meg most miért nem lehet hagyni hogy itt zavartalanul menjem bohóckodás. Szerintem egyrészt azért mert ha véletlenül mégis akadna egy szerencsétlen akit a topik valódi témája érdekelne az meglepődve tapasztalná hogy itt jóformán már tejesen elvesztek a számára hasznos információk. Másrészt tessék nyitni egy külön topikot a logout-on (vagy akár még ebben a fő szekcióban is) aminek a címe lehetne oldschool tuning vagy a 2000. év csodái esetleg westlake topikjának a mintájára akosf & basics & peti_s tuningjai/játszótere. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1481) #95904256 válasza Oliverda (#1480) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ezek szerint egy szerencsétlennel van dolgunk... ;)

Szerintem nyugodtan tedd fel a kérdésed, kedves szerencsétlen, lehet szerencséd lesz és megválaszolják.

(#1482) Oliverda válasza #95904256 (#1481) üzenetére


Oliverda
félisten

Látom nem értettél meg... de akkor felteszem konkrétabban a kérdéseimet.

1. Miért kell itt olyan dolgokról on topic hosszú oldalakon keresztül csevegni aminek semmi köze nincs az eredeti topikhoz?

2. Miért nem lehet nyitni egy olyan topikot aminek a témája pontosan lefedné a szórakozásotokat?

Esetleg a kérdések megválaszolása előtt javaslom elolvasni ezt.

Nem, tényleg nem vagyok moderátor és igen, tényleg qrva bunkó vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1483) #95904256 válasza Oliverda (#1482) üzenetére


#95904256
törölt tag

De. Képzeld megértettelek, de ettől még nem mindenben értek veled egyet.

A kérdéseidre válaszolva:
1. Nem kell róla itt beszélni. Főképp azokról a dolgokról aminek semmi köze a témához. Ebben egyetértek. De vedd figyelembe hogy egy évekig már halott topikról van szó, így ha egy kicsit jobban eltér a témától a társalgás mint más, pörgősebb topikokban talán jobban is belefér. Másfelől kérdéses hogy kinek, mi, mennyire tér el mitől...

2. Nem tudok róla hogy ne lehetne másik topikot nyitni. Azonban valószínű hogy ha elkergeted innen ezt a pár embert aki ide néha benéz, akkor nem fognak egy újabb topikban összejönni.

Egyébként senki nem tartott bunkónak. Mindössze másképp látjuk a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#1484) Oliverda válasza #95904256 (#1483) üzenetére


Oliverda
félisten

"De vedd figyelembe hogy egy évekig már halott topikról van szó, így ha egy kicsit jobban eltér a témától a társalgásl mint más, pörgősebb topikokban talán jobban is belefér."

Nem igazán értem hogy ez miért jelentené autómatikusan azt hogy tele kellene szemetelni olyan dolgokkal aminek abszolút semmi köze a témához.

"Azonban valószínű hogy ha elkergeted innen ezt a pár embert aki ide néha benéz, akkor nem fognak egy újabb topikban összejönni."

Ha jól számolom kb. öten írogattok ide, de legtöbbet talán te és bacsis. Nem értem hogy miért lenne nehezebb vagy miért ne menne át az az 5 ember ha máshol találnátok helyet a K6-III-tól eltérő dolgoknak. Amikor feljött ismét a topik én is érdeklődéssel olvasgattam a K6-III-mal elért újabbnál újabb eredményeket de (és remélem nem haragszol meg) engem az már baromira nem érdekel hogy már megint milyen rossz alaplapot sóztak rád a vaterán.

Én csak annyit szeretnék ha a helyükön lennének a dolgok.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1485) #95904256 válasza Oliverda (#1484) üzenetére


#95904256
törölt tag

"Nem igazán értem hogy ez miért jelentené autómatikusan azt hogy tele kellene szemetelni olyan dolgokkal aminek abszolút semmi köze a témához."

Szándékosan értetlenkedsz. Például miféle automatizmusról beszélsz?
Másfelől nem látom hogy rajtad kívül valakinek is szándékában áll ide szemetelni.

Megértem hogy vannak dolgok amik nem érdekelnek. Sokan vannak ezzel így...

(#1486) Oliverda válasza #95904256 (#1485) üzenetére


Oliverda
félisten

"De vedd figyelembe hogy egy évekig már halott topikról van szó, így ha egy kicsit jobban eltér a témától a társalgásl mint más, pörgősebb topikokban talán jobban is belefér."

Erről beszéltem, mert ez nem így van. Attól hogy egy topik évekig halott még nem kellene később teljesen leamortizálni hülyeségekkel. Úgy látom hogy szerinted ez megengedett és teljesen normális, szerintem nem.

"Másfelől nem látom hogy rajtad kívül valakinek is szándékában áll ide szemetelni."

Nem akarom összeszedni az összes posztodat aminek abszolút semmi köze a témához (mert akkor reggelig linkelgethetnék) de ha arra képtelen vagy hogy átvidd a játszóteret egy külön arra dedikált új topikba (mert az olyan baromi nehéz) akkor legalább neveztesd át a topikot hogy ne érjen senkit csalódás amikor betéved.

Az AMD K6-III topik pedig R.I.P :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1487) #95904256 válasza Oliverda (#1486) üzenetére


#95904256
törölt tag

A topik átneveztetése valóban jó ötlet, már úgyis többször felmerült.

(#1488) bacsis válasza Oliverda (#1486) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bocs, hogy nem voltam, egésznap lanoztunk :K
Szóval kedves Oliverda igazad is van, és nem is
igazad van, mert az esetek 90%-ban NEM a k6-III a témánk, DE!
mi viszont eléggé benne vagyunk a K6-os témában, főleg akosf, és ha valaki ide benéz, akkor szívesen adunk neki tanácsot, ötleteket... mert ugye mi mindíg itt ólálkodunk...
ha nem lennénk itt, akkor ismét kihalt lenne a topic, és aki esetleg ide benézne, és kérdése lenne, nem tudná kinek feltenni, mert a kutya nem lenne itt, és senki sem venné észre hogy valakinek tanács kell...
És állandó jelleggel meg mégsem beszélhetünk a K6-III-ról. Szóval valamit valamiért ;)
Ráadásul témánk az esetek nagy részében a K6-III korszak illetve az körüli alkatrészek...
Hidd el, sokat lehet ám itt okosodni ;)
akosf és én, mi sok eredményt linkelgetünk be, szinte minden nap van valami :K
Szóval kérlek hagyj minket, mert lehet neked nem tetszik ami itt megy, de nagyon sok emberkének segítettünk már :R

(#1489) #95904256


#95904256
törölt tag

A mostani beszélgetések valóban elég jól eltérnek az "AMD K6-III" csapásirányától, hiszen túl sok direkt hozzászólás nem igen várható egy idejétmúlt processzor kapcsán. Javaslom hogy változtattassuk meg a téma címét például " "K6-III" társalgó "-ra vagy indítsunk másik témát valamiféle "retro tuning" címen. Bár ez utóbbi megoldás várhatóan a jelenlegi téma és a legutóbbi hozzászólások süllyesztőbe kerülését is jelentené.

(#1490) peti_s válasza bacsis (#1488) üzenetére


peti_s
addikt

Bacsis ezt jól megfogalmaztad. :C Egyébként tényleg így van. Mert bárki akinek volt, vagy van K6-3-as processzora már járt itt, elmondta tapasztalatait, abban pedig sztem semmi rossz nincs hogy abba a foglalatba amibe kijött a K6-3 is más processzorokat is kipróbálunk, ilyen volt a 200 MHz-es verseny. És kiderűlt hogy azonos órajelen, jelen esetben 200 MHz-en melyik processzor a jobb, és ugyanúgy le lett futtatva a teszt K6-2-ve, K6-3-mal csak éppen hamar észrevettük hogy lebegőpontos számításban jobb az Intel. Akkor megnézhetnéd Akosf tuningjait amit a K6-III+-os processzorával csinált. Sztem ez jó így ahogy van, nem tudom miért kell kötözködni...

(#1491) peti_s válasza #95904256 (#1489) üzenetére


peti_s
addikt

Az új topic ötlet sztem nem jó semmiképp, max a topicátnevezés. Csak igazából nincs értelme... Ezzel hogy ha át lenne nevezve, még kevesebb ember mondaná hogy neki is van/volt K6-3-as processzra. Ezért közel annyi szó sem merűlne fel a (Super) Socket7 egyik csúcsáról.

Szerk. A K6-3-am lazán elmegy 150 MHz-en 1,8 V-al, hűtő nélkűl :) A gyári órajelét már nem bírja, de így sztem még sokáig lehet majd használni. :) És az a dúrva hogy szinte nem is melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#1492) #95904256 válasza peti_s (#1491) üzenetére


#95904256
törölt tag

150MHz... az 2,5x60 vagy 3,0x50MHz módon jött össze?

Mire akarod használni ezt a csodát? :)

(#1493) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nah csakhogy megint vissza kanyarodjunk az eredeti témához ;)
Tegnap lan partyztunk, szokás szerint a jó öreg K6-III+ vasam is benne volt a buliba...
Megy a Settlers3, egyszercsak kidob a játék, és DirectDraw error hibaüzenetet kaptam...
hiába telepítettem újra a gammét, ugyanez fogadott... de mondom előtte ment a játék, s már egy órája mentek a harcok, és egyszer csak derúlt égből a villámcsapás kidobott...
a gép adatai:
Epox MVP3A-G5 alaplap, 2MB L3
500MHz K6-III+@600MHz
256MB SD RAM
2X4,3 GB Segate HDD
Asus V7700 Deluxe (Geforce2 Titanium) VGA kari
Windows ME operációs rendszer
Szeretem a milleniumot, nem cserélek :DDD ;]

(#1494) peti_s válasza #95904256 (#1492) üzenetére


peti_s
addikt

2,5 x 60 :) Lehet hogy itthoni servernek, mivel 18 wattot fogyaszt. :)

(#1495) peti_s válasza bacsis (#1493) üzenetére


peti_s
addikt

Lehet hogy szereted, de az még DOS alapú, míg már egy 2000 NT alapú. Tehát 2000-re kéne váltani...

Szerk.: Legalább próbáld ki a 2000-et, soha többé nem akarod úgysem visszatenni a ME-ot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1496) bacsis válasza peti_s (#1495) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kipróbáltam a 2000-et, a pentium PRO-n az van... az a gáz hogy a régi játéko nem indulnak el rajta, az újakhoz meg nincs elég kakó a k6-IIIban :(

(#1497) peti_s válasza bacsis (#1496) üzenetére


peti_s
addikt

Az kár..., akkor pedig egy 98SE-vel próbálkozz. ;)

(#1498) bacsis válasza peti_s (#1497) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:N :N :N
ME marad, én szeretem ;)
Szóval... vajon mi lehet ez a DirectDraw error? nicns ötletetek? :B

(#1499) neduddki válasza peti_s (#1495) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

me nel nem az a gaz higy dos alapo hanme hogy me:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1500) bacsis válasza neduddki (#1499) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jó'van szidjátok csak, én akkor is kitartok mellette :C ;] :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.