Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1378) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Elsőnek arra válsozolok,hogy miért is tuningolok: Jól esik :DDD ez mostígy hülyén hangzik de ez az igazság, ugye a hibbim a gépezés, és szeretek játszani... vanúgy hogy ha van pár perc szabad időm, akkor leülök, mot a gta4 a nagykedvenc.. elindítom... majd ez jön: ááááá a f*szom, inkább tuningolok... és akkor előveszek valamit éshúzom ameddig bírja, és valahogy jól esik! ennyi...
Amúgy nézegettemebay-en ot még szerencsére lehet kapni SL5L5 prockót, és annyira nem is drága, szal ha más nem lesz... :DD
Yutani! Tényleg gyorsakvoltak, de engedd meg, hogy elemséljek én is egysztorit, lehet már leírtam, de akkor most mégegyszer:
Meghalt a laptopom Dell D630, VGA karija, ami egy quadro,de forrasztva van az alaplapra, tudtam lapcsere... a notit itt vettem a ph!-n 180volt, ez a gép akkor újonnan 330, garis volt a gép, de külföldi, csak a tölőt meg az akkut kaptam hozzá jah meg az eredeti Vistát...
Szal felhivom őket, állítólag a hivatalos márkaszervíz-t, mondják vigyem be, ok utazás Pestre, oda vissza 160km... Mondom mi a baj, mondják fizetős, mert a service tag szám a biosba van, és nem ad a gép képet, mondom ad, de csak külsőmonitorral, s csak windowsba ad képet, Everestel ki lehet olvasni a service tag számot. Itt megjegyzem elvileg a Service tag számnak a noti alján egy matricán is rajta kellett volna lennie, az enyémen nem volt nem tudom miért... na mindgey, mondja a csaj hogy megnézi a technikus hátul... kis idő múlva, hát a windowsba sincs kép próbált átváltani, mondom de van kép, dee nincs kép, dee van kép. Ment a balhé, ők meg flegmáskodtak...
Mondom ha kiírom egy papírra a service tag számot, és vissza hozom a gépet, gariztatják? akkor igen.. na hazamentünk, jó hülye voltam tudom, hogy nem írtam ki a számot.. mindegy.. hazamentem kiírtam, újra vissza vittem a gépet... Jéé télleg garis, de a gép nem náluk lett vásárolva, ezért fel kell hívni a hivatalos márkaszervízet, én azt hittem őket hívtam eddig is :DDD :DDD itt a nő klasszisokkal másabb lett, mikor látta hogy garis a gépem. felajánlotta hogy majd ő felhívja nekem ott náluk s majd beszélek velük, ad papírt tollat ha írni kellene, tök rendes lett. felhívom, mondom mi a gond, ez pénteken volt, kapcsoljam be a gépet mit látok stbstb... 20perc múlva mondják télleg lapcsere... hétfőn vagy kedden hívnak időpont egyeztetésre, kolléga kijön s kicseréli a lapot... házhoz jön! :Y annyi hogy addig irassam át a gépet a nevemre, mert angliába lett vásárolva...
mondta hogy kell stbstb...
hétfőn megyek dolgozni, 1:50kor csörög a telefon! bemutatkozik, mondja jött, hozta az alaplapot a notiba... áá mondom arról volt szó hogy hétfőn vagy kedden felhívnak, még ő kért elnézést, s kérdezte mikor lenne jó!?
Mondom nem gáz megoldjuk! Mennyen fel az iskolába, mondtam neki a címet, keresse meg Anyámat, mondtam a nevét, majd ő beengedi :DDD mondja meg anyámnak hogy az ágyamon a szobámba van a noti, majd ő oda adja, mondja ok :DDD :DDD
20perc múlva hívom, mondja már szét van borítva a gép, 30perc múlva hív anyám, akkor ment el a csávó, kész a gép, most is erről írok, semmik be vizsgálás baszogatás, kijött megcsinálta... elmondom nem egyszer szétkaptam már a notit, procit cseréltem ramot cseréltem, újra pasztáztam, simán rám verhették volna.. deee nem...
Igaz futottam egy fölös kört, dee így is jó vagyok, mondjuk ahova vittem először annak a telefonszámát a dell honlapjáról néztem :DDD Lényeg az hogy ilyen lazák voltak és megcsinálták a gépemet :R
uhh kicsit hosszú lett :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.