Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91701) Wn2tl válasza HellGreg (#91697) üzenetére


Wn2tl
tag

"F-sz kivan már ezzel hogy állandóan a munkájukat féltő emberek a legfontosabbak."

A munkát el kell végezni, nem lehet minden melóhelyet csak úgy lekapcsolni következmények nélkül, mint a fodrászokat.

(#91702) lacafaca válasza Wn2tl (#91701) üzenetére


lacafaca
őstag

meg amúgy is [link] :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91703) Sir Pocok válasza Wn2tl (#91701) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Az a baj, hogy ezzel az old meg mentalitással nem lehet közgazdaságilag egy járványt kezelni.

Nem véletlen tolják bele a pénzt a gazdaságba az államok. OV erre nem hajlandó, nagy hiba.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#91704) ubyegon2 válasza HellGreg (#91697) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Pont az adófizetőkre eresztik rá a járványt, akik elvileg az országot viszik a hátukon, és semmilyen arányban nincsenek beoltva.

Azért ez sem fedi a valóságot! Imént is írta bunkerjoe fórumtárs a lisztraklapok tetejéről, hogy 2,5 millió nyugger beoltását kell megvárni, nem is értem, hogy ha valaki ilyen ír, mire gondol közben?
Mivel nem tájékozatlan, csak valami másra gondolhat az ember.....

Heteket kell várnunk a 2,5 millió beoltottra, pedig a vakcinánk megvan hozzá

Szóval ebben az írásban vannak táblázatok, érdemes megnézni őket, mielőtt félrevezetjük a nem eléggé informált népeket:

Az oltásban részesülők korcsoportos megoszlása

A beadott vakcinák száma 2021. március közepéig

Fura, hogy például Pfizerből kb ugyanannyit kaptak idősek, mint vélhetően aktív korúak! (nyugger kifejezést nem használom, pedig én megtehetném, egyszerűen görénység így nevezni az időseket, de sajnos sokaknak nem volt se anyja-apja se nagyszülei....)

Szóval újra leírom a fékezett habzásúak kedvéért is, nem 2,5 millió nyugdíjast oltanak be és nem ehhez kötik a nyitást! Unalmas már ez a nyíltan sugallt hangulatkeltés az idősek ellen. Olyan fideszes tempó, az meg nyomoronc rühellt egy dolog.

Aki még mindig nem fogta fel, nézegesse a link katt-aktív táblázatait.

(#91705) bigdady válasza Sir Pocok (#91699) üzenetére


bigdady
nagyúr

21 nap az

(#91706) Parci válasza ubyegon2 (#91704) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a 25-49 itt egyébként vélhetően főleg egészségügyi dolgozókból áll.
meg élelmes szomszédokból, hiszen .hu.........

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91707) ubyegon2 válasza lacafaca (#91702) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Most komolyan? Tetves kormánypropagandát linkelsz nekünk? Ennél még talán az idióta turulos YT videód is jobb volt Laca! (most mondjam minden nap vége felé neked, hogy menj a p.csába!?) :N ejnyeejnye

(#91708) Wn2tl válasza ubyegon2 (#91704) üzenetére


Wn2tl
tag

"Szóval újra leírom a fékezett habzásúak kedvéért is, nem 2,5 millió nyugdíjast oltanak be"

Én úgy emlékszem az elején 2,5 millió 65 év feletti oltottról beszéltek csak közben átírták a szabályokat és maradt a kavar a közbeszédben.

(#91709) lacafaca válasza ubyegon2 (#91707) üzenetére


lacafaca
őstag

csakis a miheztartás végett...nem elfeledni, honnan fúj a turulpasszat ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91710) ubyegon2 válasza Parci (#91706) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

a 25-49 itt egyébként vélhetően főleg egészségügyi dolgozókból áll.

Nyilván így van, tisztában vagyok vele, ahogy azzal is, hogy akkor az nem 2,5 millió beoltott nyugger akkor, ahogy bunkerjoe írta a lisztkupacról. Nem? De! ;)

meg élelmes szomszédokból, hiszen .hu.........

Erre inkább nem is írok semmit, mert a sárga csillagom sem védene meg a banántól. :N (ugye a meleg vízben való evezés is szívem csücske, mióta felvilágosítottál) :)

(#91711) ubyegon2 válasza Wn2tl (#91708) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én úgy emlékszem az elején 2,5 millió 65 év feletti oltottról beszéltek

Na ja, csak ártunk és ormányunk esetében az, hogy mit mondanak, qrvára nem jelent semmit. Legalább az itteni népek akkor reagáljanak már valós eseményekre, ha megtehetik. Többnyire 1bit-nél több van itt mindenkinek, használjuk ki emberek! Nem fáj az. ;]

(#91709) lacafaca

csakis a miheztartás végett...nem elfeledni, honnan fúj a turulpasszat ;]

Mert szerinted aki itt él, egy pillanatra is el tudja felejteni? B+ Laca! (map)
Te amúgy milyen gyakorta nézegeted imádott ormányod propaganda videóit?

[ Szerkesztve ]

(#91712) t72killer válasza Parci (#91700) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Macskafélék, nyércek. Őket is meg kéne kérdezni, kikkel találkoztak.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#91713) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

“Tele a rakpart, az emberek harmada maszk nélkül. Ennek meglesz a böjtje, sokan még mindig nem érzik át, hogy mennyire súlyos a helyzet – kezdte feldúltan az Index megkeresésére Zacher Gábor. A hatvani kórház főorvosa szerint az emberek látszólag azt hiszik, minden rendben.”

Christmas most te vagy a Soros

⭐ Stella

(#91714) Parci válasza t72killer (#91712) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a macskafélék elkapják, de azért az még igen messze van attól, hogy gócpontokat csinálnak

a nyérc meg csak nem olyasmi, amivel random és ellenőrizhetetlenül találkozik egy csomó ember

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91715) lacafaca válasza ubyegon2 (#91711) üzenetére


lacafaca
őstag

na...hogy még véletlenül se feledje el senki...hiú ábrándok elkergetése végett..segítő szándékkal..csupa jófejségből ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91716) ubyegon2 válasza lacafaca (#91715) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

...hiú ábrándok elkergetése végett..

Azért még az sincs kizárva, hogy húzhatsz jövőre NZ-re! Bár igen kicsi az esélye, mivel már próbálják tolni a népirtás felelősségét a baloldalra. De úgy őszintén, attól, hogy sok jobbos fiatal is kapja az oltásokat, nem zavarja a jobbereket, hogy a sok kampeca ugyanúgy sújtja a lakosságot, nem nézi, ki orbánfan és ki nem. Itt kérdezném csak úgy: fáj-e az idiotizmus? (nem tőled kérdem Laca, csak bele az ájerbe)

(#91718) Parci válasza #20749568 (#91717) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem is nézel ki jól :DDD
(igaz, én is rossz bőrben vagyok :DDD, pedig nem néztem híradót, akkor a maradék is lehámlott volna)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91719) lacafaca válasza ubyegon2 (#91716) üzenetére


lacafaca
őstag

ne baszódj föl fölöslegesen, árt a zennek, fogd a zrikát...ízirájder :P

Aweriot kedves egészségedre...fene a gusztusod :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91720) ubyegon2 válasza Parci (#91714) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Tegnap reggel épp az üres rakparton gurultam hazafelé és egy rádióműsorban egy interview a kutyák-macskák megfertőződéséről szólt, egy elég hozzáértő szaki magyarázta, hogyan is zajlik le az egész, de ami ránk nézve lényeg! Azt mondta, hogy a kutya-macska nem adja át a fertőzést emberre!

(#91719) lacafaca

ne baszódj föl fölöslegesen, árt a zennek

Akkor azt lekakec, ha a zennek árt! :D Nekem ne ártson koma, az érdekel! Amúgy nem fog ártani, mert ez hirtelen bedühöngölődés nálam, semmi bajom nem lesz tőle. Mondjuk ha M1 hiradót végig kéne néznem, talán más lenne a helyzet. :K Bár ugye az se mindegy, honnan is nézi a zember. :N

[ Szerkesztve ]

(#91721) Hieronymus válasza Parci (#91700) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"a napi öntesztes ötleted amúgy akár működhetne is,"

Köszönöm, hogy az én ötletemnek gondolod. Nem teljesen alaptalanul. Már kb éve leírtam az akkori/ebben a témában, hogy a teszteknek akkor lesz értelme, ha olcsó és naponta elvégezhető lesz.Akkor a több teszt imamalmát pörgették néhányan.
A kereső mondat.: "Covid-19: kleine Freiheiten mit Tagesticket nach Schnelltest"
Kísérleti jelleggel indul egy tartományban. A több lezárás hívők tiltakozása mellett.

A denevér ügyben. Ha a denevérek nem em fertőzhetőek, akkor tőlük nem indulhatott covid mutáció. Gyanús, hogy más madaraktól sem.

"ezt hogy kell elképzelni? találkoztam a házi t-rexeddel és onnan kaptam el?"
Pontosan úgy , mint embertől. Mi ezen az érthetetlen?
Azt megérteném, ha a macska vagy kutya fertőző képességét vonnád kétségbe. Azt már kevésbé, hogy a fertőzés módját feszegeted, egy cseppfertőzéssel terjedő vírus esetében. Vagy én értettelek félre téged? :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#91722) stawros


stawros
tag

Sziasztok!
Tudom hogy az i...x.hu nem éppen megbízható forrás, de létezhet a filippinó-variáns?
[link] Volt már? :U

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#91723) Kuter


Kuter
senior tag

Elmennek ezek a jó francba. Még pluszba evvel is hülyítik az embereket. Azon az weblapon miért nem látom hogy mikor kapom meg az oltást. Ja lehet hogy Gyurcsány telhet róla. A öreg Sorossal meg mi van meghalt. A migránsok hol a faszba vannak. Nem szaggatják a kerítést, ja azok nem indulnak a választásokon. Ilyen egy gennyedék egy bandát mint ez a vezetés. Ja és egy kis életkép Tatabánya kórház SBO . És ez nem egy mentős buli.
A betegek java a mentőben várja hogy sorra kerüljenek. Ez a valóság.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#91724) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Rokoni korbol oltasvisszautasitasos info:
Ket hete: van Sinopharm. Kell? Nem.
Egy hete: van Szputnyik, kell? Nem.
Hetfon kapja a Pfizert.

I am having fun staying poor.

(#91725) ubyegon2 válasza Drizzt (#91724) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Bátraké a cseresznye!

(#91726) ans válasza Hieronymus (#91721) üzenetére


ans
aktív tag

A denevér nem madár.

(#91727) Parci válasza Hieronymus (#91721) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

te értettél félre: nincs ilyen állat per pillanat, ami össze-vissza fertőzné koronával az embereket, ahogy állítod. a nyércfarm nem játszik, az abszolút visszakövethető.

fura a denevéres megfejtésed is: egy állatról emberre ugrás lehet egy nagyon ritka, véletlen esemény. például ezer emberből is csak arra az egyre tudott volna átugrani. aztán már emberek között terjed (ha olyan).

ezen felül volt róla cikk, hogy valami 96%-ban egyező vírust találtak denevérben nemrég. és mellesleg, még ha a vuhani laborból is szökött volna meg, feltehetően oda is természetes úton (egy denevérből...) került.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91728) Parci válasza Drizzt (#91724) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

isten verje meg, hogy tényleg háromból válogat, ergo van oltás dögivel, de nem lehet beadni <65 éveseknek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91729) ivana válasza Parci (#91727) üzenetére


ivana
Ármester

Plusz azok a vírusok amiket laborban csinálnak valószínűleg nem ilyen barátságosak, mint ez :U Biológiai fegyvernek a covid elég gagyi lenne.

(#91730) lacafaca válasza ivana (#91729) üzenetére


lacafaca
őstag

arra mondjuk elég jó, hogy lassan taccsra vágja mind a gazdaságot, mind a józan emberi viselkedést...szerintem elég csücsire sikeredett :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91732) Ezekiell válasza #20749568 (#91717) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ugye nem miattam? Ugye nem? :D Mondtam, hogy ne tedd ezt magaddal :)

#91731Aweriot
És tényleg miattam... Jó pasztmek, ez most sokáig fogja nyomni a lelkiismeretem. Bááááár igazából visszagondolva nlhány itteni érvelésedre.. tudod mit? Nézzél minden nap M1-et büntiből ;]

De poént félre: ugye hogy mennyire ugye? És ez a.. szemét megy minden kormánypropagandában.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#91733) Parci válasza ivana (#91729) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyan türelmetlen vagy. várj 4-5 mutációt, 10-15 hullámot, aztán összegezzünk, hogy mennyire jó vagy sem

kínának például tökéletesen megfelel, hogy a nyugati világ járványkezelési képességeit már átlépi a cucc, az övékét meg nem (pont ma volt kifejtve valamelyik topikban) ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91734) Parci válasza #20749568 (#91731) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan, van nekik is valóságuk, saját :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91735) proradeon


proradeon
őstag

Ma, Városliget (képek)

Mit lehet erre mondani ...

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#91736) HellGreg válasza ubyegon2 (#91704) üzenetére


HellGreg
őstag

Azok az aktív korúak az egészségügyi dolgozók meg egyebek lehetnek, kizárásos alapon. Fideszes módszerrel szidom a fideszt? Hajaj. Nem utálom a nyuggereket. Azt utálom, hogy az aki dolgozik semmibe nincs nézve. A sima adófizető tudod.

(#91737) Wn2tl válasza ivana (#91729) üzenetére


Wn2tl
tag

"Biológiai fegyvernek a covid elég gagyi lenne."

Nem a kész változat szabadult el. Bele sem merek gondolni mi történne, ha kiderülne Kína tényleg biológiai fegyvert fejlesztett. Bár semmi kétségem affelől, hogy minden nagyhatalom aktívan műveli. A h1n1 rossz nyelvek szerint usa mexikói víruslaborjából szökött ki.

(#91739) lacafaca válasza #20749568 (#91738) üzenetére


lacafaca
őstag

túl sokat képzelsz a szittyák leszármazottairól....nézz meg engem, mint a "mintapéldányát" e népnek...naugye :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#91741) Parci válasza Wn2tl (#91737) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

picit fura úgy egyáltalán nem félni a virnyáktól, hogy közben ölésre fejlesztett, félkész biológiai fegyvernek tartod

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91742) Parci válasza #20749568 (#91740) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, azért kicsit de :DDD
viszont attól még szeretjük, "megvan a magához való esze" ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91743) Sped válasza FіkuszKukіsz (#91662) üzenetére


Sped
aktív tag

Én ma a Gellért-hegyen, a Várban és a Margitszigeten kirándultam, mindenhol sokan voltak, főleg a szigeten, ott konkrétan hatalmas piknikezős piálós társaságokat is lehetett látni. Jó idő volt na, végre lehetett menni. Holnap bringázás a tervünk, ha nem romlik el az idő.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#91744) ubyegon2 válasza HellGreg (#91736) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

650ezer kb a 60 év alattiak száma, kicsit több az, mint az eü dolgozók, de nincs is ezzel problémám. Amúgy éppen neked válaszoltam, mert érintetted a témát, de amiket írtam, annak nagy része nem neked szólt. Azt hittem átmegy, de ki is írhattam volna éppen, sorry. Igazából bunkerjoe b*szta fel az agyamat a 2,5 millió nyugger kitétellel, de neki inkább nem is válaszoltam, van egy szint, ami alá nem mindig megyek. ;)

Fideszes módszerrel szidom a fideszt?

Én már nem bánnám, ha nem lenne mit szidni! :((

[ Szerkesztve ]

(#91745) Parci válasza Sped (#91743) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kis szél lesz, kevésbé poros helyet válasszatok :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91746) ubyegon2 válasza #20749568 (#91740) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

nagyon nem vagy hülye Laca

Itt most nem jön át, hogyan értelmezzük a nem hallott hangsúlyt. Úgy érted, hogy inkább csak kicsit hülye, nem nagyon? ;] (bocs Laca, de ezt tisztázni szükséges, éppen érdekedben)

Ja most látom Parci már érti is (#91742) Parci ;] Nem baj Laca, ez még belefér.

[ Szerkesztve ]

(#91749) HellGreg válasza ubyegon2 (#91744) üzenetére


HellGreg
őstag

A lényegen ezek a grafikonok nem sokat változtatnak. Pont azok nincsenek szinte semennyire beoltva, akiket most készülnek összeereszteni annak apropóján, hogy 2.5 milliót elér az oltottság. Erre a számra semmilyen tudományos magyarázat nincs, amint azt az általad linkelt cikkben idézett orvosok is mondják. Szóval ez csak valami magic number lehet ami kipattant valami politikus fejéből.
A gondom azzal van, még egyszer, hogy ugyanazok, akik állandóan azt szajkózzák, hogy a vírus miatt egyre fiatalabbak kerülnek egyre súlyosabb állapotban kórházba, pont ezeket a fiatalokat akarják egymásra ereszteni. Azt sem értem, hogy ilyen katasztrófális helyzetben hogy merik egyáltalán a szájukra venni a nyitás szót, nem hogy még rendeletet is hozni róla.

Azt meg elképzelni sem tudom, hogy az egészségügyi dolgozókon felül az aktív korcsoportban kik kaptak még pfizert (ha jól emlékszem, az eü dolgozók azért pfizert kaptak, mert akkor még csak az volt), de arra gondolni sem merek, hogy a politikusok és azoknak a legszélesebb rokoni és baráti köre tenné ki ezt a számot.

[ Szerkesztve ]

(#91750) Sped válasza proradeon (#91735) üzenetére


Sped
aktív tag

Hát nehéz, de egy kolléga jól összefoglalta ezt az agyrémet.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.