Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) cinikis


cinikis
tag

Esetleg üvegfólia lapul valakinél eladó?
Whitestone Dome Glass vagy Spiegen.
Vasárnapi munkábatekerős perec nem tett jót a fóliámnak,de megint bebizonyosodott hogy kötelező. :R

(#19302) TODI1111 válasza cinikis (#19301) üzenetére


TODI1111
addikt

Üzletben még lehet kapni [például] vagy annyira sürgős, hogy abban reménykedsz valaki még ma tud adni?

(#19303) cinikis válasza TODI1111 (#19302) üzenetére


cinikis
tag

Nem értem a vehemens,hirtelen hozzászólásod,de hátha tényleg jóindulat ól írtad,csak tapasztalatlan vagy ;)
Van aki dupla csomagot rendel és az egyiket átadja pl.
Vagy már nincs meg de a fólia megmaradt.
Mindkettő esettel találkoztam már,ezért ez tapasztalaton alapuló kérdés,felvetés. :K

(#19304) Sweet Lou 6 válasza cinikis (#19301) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem megvan még a 2db-ból az egyik.

Újpest-Városkapunál tudom átadni vagy Foxpost.

sweetlou6.wordpress.com

(#19305) TODI1111 válasza cinikis (#19303) üzenetére


TODI1111
addikt

Tényleg jóindulatból kérdeztem. :R Én például amikor 22 ultráról váltottam 23 ultrára akkor arra [tettem] fel a megmaradt fóliát. Más készüléknél pedig mikor váltottam és volt plusz fólia azt odaadtam a készülékkel grátiszba.Ezért nem jutott eszembe,hogy másnak esetleg hever a fiókjában egy ami nem kell neki. :R

(#19306) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok.
Tudom nem ide való de hátvalaki tud rá megoldást.
A telón 2 db google fiók van, a google fotókban mindkettő tárhelyére feltölti a képeket, egyszerűen ha kijelölöm hogy ugye az egyikre ne szinkronizáljon, akkor a másikra se. Ilyennel már találkozott valaki?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#19307) TTomax válasza TODI1111 (#19305) üzenetére


TTomax
nagyúr

Annyira van ilyen hogy 3x2 darabot vettem itt aprón. Azért ennyit nem adnak oda csak úgy a telefon mellé.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19308) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sziasztok!

Holdfotót hogyan kell csinálni ezzel a csodával? Tudom, hogy az elkészült kép 90%-a kamu, de akkor is jól néz ki. P60 proval csak rázoomoltam, felismerte, akár még a holdsarlót is, és csinált egy egész vállalható képet. Ez viszont úgy viselkedik, mintha nem ismerné fel az algoritmus a holdat. Vagy itt csak teliholdnál működik?

(#19309) TODI1111 válasza TTomax (#19307) üzenetére


TODI1111
addikt

Egy személytől? Már az kérdés minek vesz egyszerre annyit valaki?Én nem szoktam tucatszám fóliát venni a készülékemhez. :N Kettő maximum három darabot, ebből egy a készülékre kerül már az első percben.

(#19310) TTomax válasza TODI1111 (#19309) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy személytöl igen... a történet egyszerü... rendelt 2őt valahol ahol akciós volt...aztán az nem nagyon akart megérkezni,erre rendelt máshol egyet(meg egy tokot is), és mind megérkezett végül mire eladta a telefont...én is szoktam igy járni,az asszony már azon röhög hogy ha több cuccot rendelek a telefonhoz akkor biztosan eladom... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19311) adamka1313


adamka1313
tag

Kérdés!
Ki mivel tölt? Én éjszaka(rutinnal) akku védelem bekapcs majd ébredés elött kikapcs 10W lassu töltővel.
Viszont szerettem volna venni egy gyorsabb töltőt ha napközben fel akarnám tölteni. Gyári samu 45w nem feltétlen szerettem volna megveni az irreálisan magas ára miatt ezért utánna néztem hogy a 25w töltés sem sokkal lassab (max. 7-8 perc) ezért találtam nagyon jó áron egy töltőfejet ami specifikációkban tudnia kéne a gyorstöltést. [link]
Viszont nem úgy működik ahogy elvárnám, sajnos 15w-nál ez sem tölti gyorsabban az ultrát bármenyire le van merülve az akku. Párom xiaomi 11i telefonját viszont simán tölti 20-25W között szóval a töltő tudja a telljesítményt.(5A kábellel)
Be van kapcoslva a gyorstöltés a beálításokban elvileg semmi nem kéne h korlátozza, ha bedugom meg is jelenik a kék karika a super gyors töltés felirattal de nem megy 15.2w fölé... mi lehet az oka ?

S22Ultra / Google Nexus 7 2012

(#19312) ace05 válasza adamka1313 (#19311) üzenetére


ace05
senior tag

Nálam kb maradni szokott kb 40-60 % így másnap reggel töltöm mindig, mikor készülök munkába. Alin rendelt samsung 45w-os töltőt használom. Nem tudom, hogy eredeti vagy nem, de jól működik. Gyors töltést kikapcsolva szoktam használni, így kb 1 óra elég szokott lenni. Mikor nem, akkor bekapcsolom a gyorstöltést, de az ritkán van.

[ Szerkesztve ]

(#19313) TTomax válasza adamka1313 (#19311) üzenetére


TTomax
nagyúr

Samsung gyorstöltő (45W) , este lefekvés elött egy óra se kell neki 100%,másnap estig birja,sosem hagyom töltőn.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19314) Taci


Taci
addikt

BREAKING: One UI 6.1 update to bring AI features to Galaxy S22, Z Flip 4, Z Fold 4, Tab S8
[link]

This update will bring several Galaxy AI features listed below:
- AI-Generated Wallpaper
- Browsing Assist
- Chat Assist
- Circle to Search with Google
- Edit Suggestion
- Generative Edit
- Interpreter
- Live Translate
- Note Assist
- Transcript Assist

(#19315) TTomax válasza Taci (#19314) üzenetére


TTomax
nagyúr

Várható volt.. :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19316) Laraxior válasza adamka1313 (#19311) üzenetére


Laraxior
titán

Lassu toltes, egesz ejszaka rajta van, mindennap. Igaz sose merult még le, es sosem toltottem még gyorssal.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19317) Sweet Lou 6 válasza adamka1313 (#19311) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Vezeték nélkülin szoktam mikor itthon vagyok, amúgy meg egy sima 900mA töltőn. Ha hirtelen mennem kell valahova és kell a gyors töltés, akkor pedig van egy 25W-osom.

sweetlou6.wordpress.com

(#19318) becenevem


becenevem
aktív tag

Mindenkinek más a szokása.
Ahol csak lehet mindig gyorstöltésen. Ha 90 felett vagyok bent a cégnél, akkor pihen az indukcióson.

Kocsiba ülök, töltöm. Bicajozok a Locus Map miatt töltöm.

Úgyhogy a saját tapasztalatom azt mondja, hogy kibír valamennyit. Fogalmam sincs mennyit.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#19319) koxmatyi


koxmatyi
tag

Tudtok ajánlani valami helyet Bpen ahol a hátlapot kicserélik úgy,hogy a garancia megmaradjon? Kb mennyi lehet egy ilyen csere?
Tactical tok 1 esre vizsgázott 1.2 méter magasból vs viacolor

(#19320) geryboro válasza Taci (#19314) üzenetére


geryboro
senior tag

Na akkor updács után megint lehet gyalulni a rendszert. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19321) TODI1111 válasza koxmatyi (#19319) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy rosszul tudom, de a garancia csak úgy marad meg ha hivatalos szervízben cserélik a hátlapot. [itt] tudsz keresni.

(#19322) TODI1111 válasza geryboro (#19320) üzenetére


TODI1111
addikt

Miért kellene gyalulni? Egy wipe cache recoveryben és kész.

(#19323) geryboro válasza TODI1111 (#19322) üzenetére


geryboro
senior tag

gondolom rendszerszintűen beépül az AI, és lesz olyan aki nem fogja használni, így ne zavarkolódjon a készüléken.. ;)

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19324) CP111 válasza koxmatyi (#19319) üzenetére


CP111
tag

1066 Bp, Aradi u. 2-4.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19325) koxmatyi válasza CP111 (#19324) üzenetére


koxmatyi
tag

Köszönöm
Todi1111 neked is

(#19326) koxmatyi


koxmatyi
tag

A legújabb frissítés óta sokkal jobban merül másnak is így van? Wipe cache megvolt pedig

(#19327) Laraxior válasza koxmatyi (#19326) üzenetére


Laraxior
titán

Lassan jon a jelzes a szamszungtol, hogy ideje lecserelned a keszuleket :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19328) CP111 válasza koxmatyi (#19326) üzenetére


CP111
tag

2 napja frissítettem és még erre vonatkozólag nekem nincs releváns információm.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19329) Silent77 válasza koxmatyi (#19326) üzenetére


Silent77
veterán

Nem vettem észre semmi különbséget eddig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19330) koxmatyi válasza Laraxior (#19327) üzenetére


koxmatyi
tag

😁

(#19331) pontyos válasza koxmatyi (#19326) üzenetére


pontyos
senior tag

Nálam ugyanaz mint két éve, amikor vettem. Másfél naponta töltöm, úgy néz ki idén sem cserélném le.

(#19332) zoltan6 válasza pontyos (#19331) üzenetére


zoltan6
őstag

Én naponta 2x töltöm.Egy délutános műszakot alig bír ki ha nyomkodom 4-5 órát.Ebbe van 1db pár perces telefon,kis prohardverezés,messenger szöveges üzenet,telegramm,facebook,néha 1-2 rövid videó megnézése.Persze ha nem hasdználom akkor az enyém is kibír 1,5-2 napot.

(#19333) CP111 válasza zoltan6 (#19332) üzenetére


CP111
tag

Nekem ennyi időm nincs nyomkodni, hisz dolgoznom is kell! ;]

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19334) Locutus


Locutus
veterán

Wifi6E-vel nincs másnak gondja S22U-n?

Mióta Kaon Mesh wifim van, állandóan azt csinálja, hogy fel van ugyan csatlakozva 6E-re, de ledobálja 6-ra, vagy 5-re, vagy teljesen le a wifiről 4G-re, majd vissza. Aztán megy egy darabig, de ha pl helyet változtatok, megint nekikezd. Mindeközben meg S20FE, A52, meg 3 féle laptop, tv stb mind hibátlanul stabilan van ugyanazon a wifin.

Egy gyors keresés szerint redditen kismillió S22/S23/S24 (és Fold, Tab stb) usernek van ugyanilyen gondja. :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19335) pontyos válasza zoltan6 (#19332) üzenetére


pontyos
senior tag

hát én nem nyomkodom egész nap, 5 óra képernyő nálam másfél nap kb

(#19336) CP111 válasza Locutus (#19334) üzenetére


CP111
tag

Jelen!!!!
NA VÉGRE VALAKI MÁS IS akinek a wifi6-tal sz@rakodik a teló!!!!!! Mióta Xiaomi wifi6 router van, azóta nyögve nyelős sokszor h.rácsatlakozzon!!! 2 db s22 ultra is van itthon és mindkettő kaka! Bezzeg az s10+ és az a53 5g és 2 db laptop meg egy droid média lejátszó azonnal csatlakozik! Érdekes h.egy újabb mobil meg küszköd, a 8 éves laptop meg azonnal csatlakozik rá!
Agyaltam rajta h.lecserélem egy s24 ultrára.....de ezek után h.íord h.azzal is kaka....felejtős! Lehet váltok ájfos 15-re. Hátha azzal nem lesz gond!

Ultrásoknak vagy nem azoknak is van hasonló gondjuk? Mert akkor a procit ki lehetne zárni vagy éppen nem.
Dobsz linket h.hol olvastad a wifi hibákat? :R

[ Szerkesztve ]

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19337) Locutus válasza CP111 (#19336) üzenetére


Locutus
veterán

r/samsung -on keress rá hogy wifi6 :) Van bőven topik sajnos...

De ja, talán a workaround nem ennyire radikális, hogy le kell cserélni a telót. Valszeg elég lenne a 6ghz-es sávot letiltani a routeren, tehát hogy ne 6E legyen, és onnan már stabil lenne. De elég szomorú olvasni, hogy már 2023 elején is voltak ezzel gondok, és úgy tűnik azóta sem javították samsungék.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19338) subset válasza CP111 (#19336) üzenetére


subset
senior tag

Milyen routered van ?

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#19339) CP111 válasza subset (#19338) üzenetére


CP111
tag

Xiaomi 5G CPE Pro (Magenta Internet 5G Box) WiFi 6 AX5400 asztali Mesh Gigabit router

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19340) subset válasza CP111 (#19339) üzenetére


subset
senior tag

Ez csak dual band-os cucc, akkor nem a 6E miatt van gondod.
Nem boldogít tudom, nálam semmi probléma nincs a szintén "sima" 6-os wifivel - AX53U openwrt-vel.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#19341) CP111 válasza subset (#19340) üzenetére


CP111
tag

Érdekes hogy csak az s22 ultrákkal van gond. Bármelyik másik mobil azonnal csatlakozik!
Ez mobil hiba lesz és nem router! :W
Router topikban senki nem tudott segíteni!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#19342) Locutus válasza subset (#19340) üzenetére


Locutus
veterán

Állítólag a 6 meg a 6E is problémás.
Sima AC wifi-n 5Ghz-en nekem sincs gondja. De a fentiekkel dobálja le random.

Amúgy az is érdekes, hogy én amíg a technicolor szintén 6-os wifijét használtam a telekomnak, addig nem votl ilyen gondom. Csak mióta a kaonos 6E meshek vannak, azóta dobálgatja. Szóval valami gond mindkét végen lehet.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.