Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) mqm válasza Faresz1976 (#36349) üzenetére


mqm
senior tag

Uhh engem nem győzött meg.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#36352) Faresz1976 válasza mqm (#36351) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

De majd ha megjön, irigykedhetsz :D :DD :DD :DD :DDD

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36353) Lev Abalkin


Lev Abalkin
tag

San Martin, Cronos, Octopus - ez kb. a jelenlegi kínai felsőház? (Videók alapján gondolom...)

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#36354) Churpik válasza Lev Abalkin (#36353) üzenetére


Churpik
junior tag

Ez inkább Aliexpresses felsőház. Még a Seagull is idekacsintgat.
Feljebb van a Ciga Design és a Behrens.

(#36355) dzsi23 válasza Churpik (#36354) üzenetére


dzsi23
addikt

Atelier Wen, Celadon, Fiyta, stb.
A Cigát még mindig nem érzem felsőbbrendűnek. A Blue Planet a GPHG-re jó volt, hétköznapokra kevésbé (szerintem). :)

(#36356) 5-ös kezelő válasza petipetya (#36350) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Csak részleteket láttam belőle, de majd ha nyugger leszek, bepótolom az elmaradt filmeket.

(#36357) Faresz1976 válasza 5-ös kezelő (#36356) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Még moziban láttam annak idején. Ajánlott film!

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36358) Sgarrista


Sgarrista
tag

SD 1970C :)

[ Szerkesztve ]

(#36359) mqm


mqm
senior tag

Újabb mutató fétis! (Itt a számlap is megér egy misét!)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#36360) Lev Abalkin válasza Churpik (#36354) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Jogos. Homage órákat nézegetek, és az elérhetőség, meg a viszonylagos jó ár is szempont lenne.

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#36361) driv4r válasza dzsi23 (#36355) üzenetére


driv4r
tag

Látom, a másikban szereztél magadnak egy új arn-t...

(#36362) dzsi23 válasza driv4r (#36361) üzenetére


dzsi23
addikt

Á, dehogyis, most nincs bajom senkivel, és kivételesen velem sincs senkinek (nyújtsa fel a kezét, akinek mégis). :D

(#36363) Ceree válasza dzsi23 (#36362) üzenetére


Ceree
senior tag

Az orasat vagy a masikat? 😅

Másolat_eredetije

(#36364) dzsi23 válasza Ceree (#36363) üzenetére


dzsi23
addikt

Mindegy, csak úgy, hogy ne lássam. :D

(#36365) Faresz1976 válasza dzsi23 (#36362) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

🖐️ :D

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36366) dzsi23 válasza Faresz1976 (#36365) üzenetére


dzsi23
addikt

;]

(#36367) Ceree


Ceree
senior tag

"Hangos" szubjektiv elmelkedes kovetkezik...

Elmentunk a csaladdal kirandulni, pakolasnal ultem az orasdoboz folott, es ra kellett jonnom, hogy utos-vagos, de kozben metropolitan vallalhato oram alig van. Beraktam vegul egy Berny-t meg egy PD-t.

Sok idot nem is foglalkoztam az orakkal, pedig szoktam szorakozni fotozgatassal, de most kimaradt. Meg csak eszembe se jutott napokig.

Most nezegetem a kepeket, es ra kell jojjek, hogy ez a Berny formara adja, a szamlap kiraly, a gyerek most tanulgatja es lassan le tudja olvasni rola a pontos idot... De ez a matt titanium... Egyre kevesbe tetszik. :(

A PD jo, a szilikon szijon nekem adja, de ezen meg a mutatok... Nem olvashatok. Milyen aron lehetne ezzel kezdeni valamit vajon? Er egyaltalan ennyit?

Az elkeszult 3 kepbol pedig alljon itt ketto, mondandom alatamasztando.

Másolat_eredetije

(#36368) nebancsa válasza Sgarrista (#36358) üzenetére


nebancsa
senior tag

A SteelDive magyarnyelvű köszönőkártyát küld az órához? :Y

(#36369) dzsi23 válasza nebancsa (#36368) üzenetére


dzsi23
addikt

Igen, és Sanyi a CEO. :D

(#36370) dzsi23 válasza Ceree (#36367) üzenetére


dzsi23
addikt

Volt már homokszórt titán órám, de nem rémlik, hogy az ennyire sötét lett volna. Talán egy szálhúzásos felületkezelés segítene rajta, nem tudom, az is lehet, hogy csak elrontaná.

"Elmentunk a csaladdal kirandulni"

Angliában éltek, vagy csak eltévedtetek a Mecsekben, és egyszer csak Londonban kötöttetek ki? :)

(#36371) bigmasterg válasza Ceree (#36367) üzenetére


bigmasterg
addikt

"de ezen meg a mutatok... Nem olvashatok. Milyen aron lehetne ezzel kezdeni valamit vajon? Er egyaltalan ennyit?"

Szerintem az ilyen 20 ezer Ft környéki kínai órák esetén a legegyszerűbb megoldás egy másik, jobban leolvasható óra vásárlása.

(#36372) decoati válasza Ceree (#36367) üzenetére


decoati
aktív tag

:DDD van némi hasonlóság az ízlésünkben. És ja, sima szálcsiszoltan talán barátságosabb.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#36373) Ceree válasza dzsi23 (#36370) üzenetére


Ceree
senior tag

Ugy-ugy! Az uszasnal kicsit gyanus volt, hogy elhagytuk a kontinenst, de mondom ha elfaradunk, max. visszafordulunk... 😅

London mellett elnek barataink es kimentunk hozzajuk. Ket nap varos, egy nap videki kirandulas, egy nap tengerpart.

5-os kezelo kollega is ezt mondta a kepre, mikor egyzetettunk a gyari titan szijarol, de ez tenyleg ilyen. Sajnos nem jo a kezugyessegem, hogy en polirozgassak rajta. Marad ilyen, a gyerek miatt pedig velhetoen eladasra se kerul.

Bigmaster, igen, velhetoen az lenne a legcelravezetobb, leglogikudabb... Jajj, csak az franya lelkiismeretem engedne hogy ujat vegyek! 😂

decoati,ugy tunik igen. :) Nekem a legtobb oram inghez, smart casual vonalhoz lett belove, a farmeros sportos meg alakul. :))

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#36374) decoati válasza Ceree (#36373) üzenetére


decoati
aktív tag

Én ezt a fehéret konkrétan megálmodtam: álmomban vmi vízparton voltunk a családdal, és egy ilyesmi volt a kezemen (pedig a fehér számlap-fém mutató kombót mindig is marhaságnak tartottam, mert leolvashatatlan). :)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#36375) driv4r válasza Ceree (#36367) üzenetére


driv4r
tag

Nekem a Berny kifejezetten tetszik, nem akar más lenni, mint ami. Jó az a matt, Londonban a hírek szerint néha nem árt, ha a radar alatt maradsz az órával.

(#36376) rekop


rekop
senior tag

Eddig csak Casio digitális karóráim voltak, de nemrég szembejött ez a Timex. Olcsó volt, gondoltam teszek egy próbát. Egyelőre tetszik, nagyon kényelmes viselni, és érdekes ez a bizonyos szögből zöld színű kijelző (talán nagyon régi Nokia telefonokban volt hasonló) :)

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#36377) Sgarrista válasza nebancsa (#36368) üzenetére


Sgarrista
tag

Igen ha magánembertől veszel és kicsit igényes az adás-vételre.
Ha Én adok el valamit , ha nem is köszönő kártyát , de valamit pluszba mellé rakok.

(#36378) Faresz1976 válasza Sgarrista (#36377) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Ezt igazolom!

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36379) andrew01 válasza rekop (#36376) üzenetére


andrew01
tag

Feltűnő jelenség, jóféle! Cimborámnak is megtetszett ez a 'fícsör' annyira, hogy képes volt Amerikából rendelni egy modellt :D

(#36380) Ceree válasza driv4r (#36375) üzenetére


Ceree
senior tag

Haaat azert ha megkerdezned, szerintem azt mondana, hogy seiko snk809 akar lenni... 😅

Másolat_eredetije

(#36381) driv4r válasza Ceree (#36380) üzenetére


driv4r
tag

Igaz, de én főleg a Daytona másik óra vonatkozásában tartottam dicsérendőnek a kis Bernikét: szerény, szorgalmas, jó tanuló, tudja a dolgát, helyét, nem akar feleslegesen flexelni. Nekem szimpibb, mint a másik, na.

De hát én egy maradi őskövület vagyok, nekem még frontális oktatásban volt részem, nem pedig frontális lobotómiában, mint a mai gyerekeknek.

(#36382) dzsi23 válasza decoati (#36372) üzenetére


dzsi23
addikt

Homokszórtan is barátságos, ha acélból van. :)

decoati #36374:
"pedig a fehér számlap-fém mutató kombót mindig is marhaságnak tartottam"

Fekete számlappal még rosszabb lehet, mint fehérrel. Persze, ha van lume a mutatókon, az sokat segít fekete számlap esetén, de ha nincs, nagyon el tudnak bújni. :)

driv4r #36375:
Kíváncsi lennék, hogy a homage-okra mennyire ugranak, vajon meg tudják-e különböztetni az eredetitől, de talán jobb, ha sosem tudjuk meg.

Sgarrista #36377:
Ha eladom egy megunt órámat, igyekszem úgy becsomagolni, hogy se sérülés, se rázkódás ne érhesse a szállítás során, és 24, de inkább 12 órán belül feladom, hogy a vevő a lehető leghamarabb megkaphassa, természetesen alaposan áttörölgetve, kosz és ujjlenyomatok nélkül (illetve igény esetén akár méretre állítva). Számomra ezt jelenti az igényesség, és nagyjából ugyanezt várom el attól is, akitől én vásárolok.
Amiről te beszélsz, az inkább egy kedves gesztus. :) Vagy kereskedők esetén vehetjük egy enyhe marketingfogásnak.
A kínaiak gyakran át is esnek a ló túloldalára, és előfordulhat, hogy telepakolják minden xarral a csomagot. Aztán még nekem van bűntudatom, ha ezeket a vackokat kapásból kidobom. :D Bár én a dobozokat is lomnak tartom, ami csak a helyet foglalja, de muszáj megtartanom, mert sosem tudhatom, melyik órámat unom meg legközelebb, és tudom, hogy a "full set" az emberek mániája.

[ Szerkesztve ]

(#36383) decoati válasza dzsi23 (#36382) üzenetére


decoati
aktív tag

Wow, ez nagyon... fura. Kicsit olyan, mint az a fekete festék, amiről nem verődik vissza semmi: eltünteti a textúrákat. Sztem ez itt még nagyon friss lehet, kívancsi lennék néhány évesen milyen lehet. Tök érdekes.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#36384) dzsi23 válasza decoati (#36383) üzenetére


dzsi23
addikt

Sok évesen is ugyanígy néz ki, ha nem nagyon hordja a gazdája. :) Ellenkező esetben helyenként ki tud fényesedni a felület, ahol gyakran érintkezik valamivel. Én szeretem a homokszórt felületet, és akár újra is fújatható, ha esetleg 5-10-20 év után zavaróvá válnának a fényesedések rajta, és akkor megint olyan, mint új korában.

(#36385) decoati válasza dzsi23 (#36384) üzenetére


decoati
aktív tag

Ránagyítva olyan, mintha vmi kerámia volna. Van benne fantázia. Nyilván rommá kell szedni hozzá az órát, nemigen lehet ezt kimaszkolni. Te csinálod?

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#36386) dzsi23 válasza decoati (#36385) üzenetére


dzsi23
addikt

Nekem nincs hozzá eszközöm, ez gyárilag ilyen, és a kép készítésekor még csak pár napos volt. Azóta már megváltam tőle, de nagyjából ugyanilyen volt az eladáskor is, pedig elég sokszor volt rajtam (bár vigyázok az óráimra). :)

(#36387) 5-ös kezelő válasza Ceree (#36373) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Igaz minden szavad. Acélból jobb lett volna, domború üveggel és pencil mutatókkal meg majdnem tökéletes. És nem érdemes titán szíjjal venni. Ritkán mondom egy fémszíjra, h gyenge minőség, de ez vhogy tényleg nem sikerült Berniéknek. Enyémen még a számlap sem pontos, pedig azt nagyon utálom. Drapp zuluval azért elviselhető. A Sinn-féle számlapossal szemezek akciózáskor, de nem szántam rá magam eddig. Elég lenne a számlap és a mutató-készlet, átraknám erre. :)

(#36388) Faresz1976 válasza dzsi23 (#36382) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

A dobozokkal én az ellentéted vagyok. Minden termék dobozát legalább addig megőrzöm, amíg a garancia tart. Az órák dobozai meg különösen nagy becsben vannak tartva :)

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36389) Sgarrista válasza dzsi23 (#36382) üzenetére


Sgarrista
tag

Sztem ez alap adás vételnél , ami írsz ( termék takarítás , gyors intézés) lehet annak is nevezni hogy marketingfogás. A plussz dolgok és a doboz is elfér , azzal adom el általában amivel kapom , esetleg ha valami veszek hozzá ( szíj , stift , lünetta betét , stb) ár képző.
De le jött a lényeg itt csak zsír új órákat lehet mutogatni.

(#36390) Lev Abalkin


Lev Abalkin
tag

Mikulásig lesz még akció az Ali-n? (54-ért nem vettem meg, most megvehetném 80-ért... :W )

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#36391) Ceree válasza driv4r (#36381) üzenetére


Ceree
senior tag

Igazabol soha senki egyetlen kinai oramrol se jegyezte meg, hogy az egy Rolex/Seiko/akarmi vagy masolat?
Azt viszont hanyszor, hogy de jol nez ki, meg, hogy de vagany a szija! Es ez nyilvan azert van, mert koreimben keves igazi oras fazon van, es ok sem feltetlenul olyasfajta valtozatossagot keresbek benne, mint en. (Fonokomnek van Bexei oraja IS, megis honapok ota a karacsonyra kapott moonSwatchat hordja.)

A tobbnek akar latszani ebben a relacioban egyszeruen nem jatszik, mert pusztan annak latszanak amik: egyszeruen orak es nem statuszszimbolumok pl.

5-os kezelo, melyik a Sinn fele szamlapos? Dobsz egy linket kerlek?

Másolat_eredetije

(#36392) dzsi23 válasza Faresz1976 (#36388) üzenetére


dzsi23
addikt

Amíg van gari (főleg, ha nem külföldre visszaküldős), természetesen én sem dobok ki semmit, mert az hasznos lehet, és az órák dobozait én sem lököm ki soha (a fent leírt okból kifolyólag), de engem inkább zavar, hogy csak foglalják a helyet, jobb lenne, ha eleve anélkül adnák el az órákat, mint egy autót vagy biciklit, és nem kellene őrizgetni. :)

Sgarrista #36389:
"A plussz dolgok és a doboz is elfér , azzal adom el általában amivel kapom , esetleg ha valami veszek hozzá ( szíj , stift , lünetta betét , stb) ár képző."

Ez is alap, és az igényesség része. Kivéve a használt bőrszíjat... azt inkább tartsa meg az eladó, akkor is, ha a gyári csomag része. De amit eleve hozzá kapsz, az nem extra, amit pedig direkt hozzá veszel (pl. lünettabetét, speckó fémszíj), felesleges lenne megtartani. Egyéb, külön vásárolt szíj jó lehet másik órára is; miért küldeném el? (Feltéve, hogy a gyári szíj rendben van, különben nyilván küldök hozzá másikat.)

"De le jött a lényeg itt csak zsír új órákat lehet mutogatni."

Whut? :F

(#36393) driv4r válasza Ceree (#36391) üzenetére


driv4r
tag

Nem bántani akartam a Paganit, hanem dicsérni a Berny-t. De mivel a kettőt szembeállítva tettem ezt, rosszul jött le, és ezért elnézést kérek.

(#36394) dzsi23 válasza Lev Abalkin (#36390) üzenetére


dzsi23
addikt

Mikulásig lesz vagy 100 kisebb-nagyobb akció. :D
Szerk.: Ami mostanában érdekes lehet, az a május 1. és 10.


[ Szerkesztve ]

(#36395) Faresz1976 válasza dzsi23 (#36392) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

:D a dobozos autó nagy ötlet! Lehet le kellene védetned, mielőtt valami autós lecsap az ötletedre :DDD . Prémium szinten el tudnám képzelni!
Nálam a feleségem akarja kidobni a dobozaimat amiket megtartok. :)

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36396) dzsi23 válasza Faresz1976 (#36395) üzenetére


dzsi23
addikt

Sajnos már létezik dobozos autó. :( De amúgy vicces lenne, ha minden kocsi dupla helyet foglalna a garázsban, mert kellene egy hely a dobozának is... mert hát az összehajtható, gagyi karton nem elég prémium, az egy órának sem elég jó. :D
Illetve talán mégis, itt van pl. a Natural Park órám: egyszerű vékony karton, az óra zacsiban, hogy ne karcolódjon, + egy szép elefántcsont színű bőrszerű párna. Utóbbi talán lehetett volna szintén papír, dehát na, adtak a prémium érzetre. :D Ezen kívül viszont semmi kacat, semmi maszlag.

[ Szerkesztve ]

(#36397) phrenetiX


phrenetiX
junior tag

Ó, de jó..május elsején kedvezmények sorozata lesz, én meg most rendeltem egy ilyen Tandoriot. :F

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#36398) Sgarrista válasza dzsi23 (#36392) üzenetére


Sgarrista
tag

Használt bőr szíj is alap hogy kuka vagyis nálam ( kaptam már olyat , hát elég élmény romboló volt ) ha a szíj amit vettem és kompatibilis a másikhoz lehet megtartom , van is olyan szíjam amit minden órához használok, de az nincs is bele írva , illetve meghirdetve .

Arra hogy itt csak ujjat lehet mutatni , arra gondoltam hogy most 48-ért van Alin minden nélkül (nekem appba annyit ír ) , Én olcsóbban vettem , magán személytől , gyári doboz , gyári láncos szíj /igaz felület karcos , nem izgat polírozni lehet , gumival vagy NATO szíjat használok mindig / Waffen szíj , stift szerszám , és egy Hirs szíjjal. ( ami majd nem fele annyi az új ára mint maga az óra)
Ezzel csak azt szeretném jelezni , hogy magán embertől is tudsz olcsóbban , gyorsan venni , kicsi plussz dolgokkal.

Nem mindig olcsó az Ali se , sőt mostanában igen drága lett alapból , főleg aki megbízható eladó .

(#36399) dzsi23 válasza Sgarrista (#36398) üzenetére


dzsi23
addikt

Természetesen lehet vásárolni magánszemélytől is, sőt, én vásároltam már itteni tagtól, adtam is el itteni tagnak, és Sanyit (akitől az a köszönőkártya származik) is ismerem (bár nem személyesen, de online beszéltünk már párszor), üzletem is volt vele is. Számunkra sem csak az ali létezik, és szívesen látunk bármilyen órát, olcsót, drágát, újat, használtat, egyedit, másolatot. :) Csak hamisat nem.

[ Szerkesztve ]

(#36400) Ceree válasza driv4r (#36393) üzenetére


Ceree
senior tag

Ne viccelj mar! Semmiert nem kell elnezest kerni. :) Ezek kozul egyik se a szivem csucske, pusztan stilusprobalgatasok egyebkent. Annak tokeletesek. Nem kotozkodni akartam, csak eszmet cserelni, elnezest ha nem ez jott at.

Egyebkent ha ezt szolna valaki le, akkor fajna (de nem vallanam be), mert ehhez nagyon sok jo emlek kot es mert a mai napig szepnek is talalom. De ugye az eszmei ertek mas szamara megfoghatatlan.

Másolat_eredetije

(#36401) Lev Abalkin válasza dzsi23 (#36394) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Iszom szavaidat! :R

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#36402) paprobert


paprobert
senior tag

Teszteltem az Aliexpress-es órák felhozatalának az aljáról.

A mai két tesztalany márkája Yikaze / Poshi. Mind a két márkanéven emlegetik az eladók, miközben ugyanarról a termékről van szó.

1. Casio DW-5600 másolat. ~1000 Ft.
[link]

-Vékony a szíj anyaga, nem túl kemény, de nem is szilikon. Erős PVC-műanyagszag fogadott, ami pár nap alatt csökkent.
A szíj oldalról becsúsztathatós fajta, másnéven inkompatibilis minden mással.

-A kijelző egy árnyalattal sötétebb, mint az elvárható lenne, de még használható. Könnyen karcolódik.
Számomra hülyén megoldottnak néz ki a napok jelölése. Előre fel van írva az összes nap, majd utólag egyetlen egy apró nyilacska által van mutatva a hét aktuális napja.

-A háttérvilágítás olcsó Casio LED fajta, egy pontban erősen világítós, diffúz réteg nélkül.
Vagy 10 féle színt lehet választani neki a gomb hosszú lenyomásával.

-Az első kézmosáskor beázott. Tipp esetleg, hogy miért?
Hát persze hogy nem raktak O gyűrűt a caseback alá, pedig ki van alakítva a helye. Ezt pótoltam, azóta vízálló.

A hátlaprögzítő csavar közvetlenül puha műanyagba megy, úgyhogy szerintem 3 szétszedésnél többet nem tud többet kibírni, a csavar meg fogja enni a menetet.

Verdikt: Nem ajánlom, max gyerkőcnek. Semmit sem tud jól.

2. ??? 1100-2000 Ft


https://www.aliexpress.com/item/1005006667772350.html

-A dizájn nekem nagyon bejön. A tok műanyag, a 4 fém berakás viszont sokal emel a megjelenésen. Kifejezetten férfias hatást kelt, miközben letisztult tudott maradni.
Pozitívum, hogy márkajelzés menteset fogtam ki (eladónként változik).

-A szíj puhább, mint egy G-Shock, de keményebb mint egy szilikon szíj. Enyhe “zsíros” fénylése és tapintása van, mert sima az anyag felülete.
Nagy a beállítási intervallum, egészen nagy csuklót is kezel.

-Méretét tekintve az én kezemre még éppen felmegy röhögés nélkül, de én is alulról súrolom viselhetőséget tekintve. Nagy csuklóval rendelkezők előnyben.

-A kijelző számai nagyok, az olvashatóság korrekt. Háttérvilágítás van, egyszínű.
Én pozitív kijelzővel vettem, a felhasználói képek alapján a negatív kijelző olvashatatan.

-A kézmosást csap alatt gond nélkül kezelte.

Összeségében, ha az ember túl közelről vizsgálja az órát, akkor találhat kivetnivalót, elvégre ez egy olcsó műanyag óra.
De a dizájn és a szegecseltség egy szinttel magasabb szintre emeli, mint amibe kerül.
Egy Big Mac árát szerintem megéri. :)

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#36403) 5-ös kezelő válasza Ceree (#36391) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

[link] 26 ezres körül szokott lenni akcióban.
Phrenetix : Ennek a fekete változatát nézem én is állandóan, a type B is jó, de a vaskos tok elriasztott eddig. Bár 18-22 ezresért így sem rossz sztem.

(#36404) zefran


zefran
csendes tag

Sziasztok! Nagyon szemezek 1-2 Vostokkal... :B Rendelt mostanában valaki meranomról? Ha igen, milyen szállítási idővel kapta kézhez?

(#36405) Sungoo válasza paprobert (#36402) üzenetére


Sungoo
addikt

A másodikat óvatosan kezelném egyelőre. Egy értékeléses store, és gyanúsan sok kedvezmény. Bár akkorát nem bukik az ember. :N

(#36406) paprobert válasza Sungoo (#36405) üzenetére


paprobert
senior tag

Én sem innen vettem, csak itt találtam meg elsőre. Kép alapján "similar items"-ként rákeresve viszont van több eladó is Ali-n.

Mivel a termék márkaneve nem fix (hol Yikaze, hol Poshi), és kódja sincs az órának, alig lehet megtalálni.
SEO szempontból a termék eladhatatlan, mert senki nem talál rá a keresőből. :D

Szerk:
Temu-n is árulják:
[link]

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#36407) dzsi23 válasza Lev Abalkin (#36401) üzenetére


dzsi23
addikt

Csak be ne rúgj tőlük... :))

#36400 Ceree:
Szerintem ezt az Orientet senki sem szólná le. :)

(#36408) CactuS válasza dzsi23 (#36396) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Natural Parkkal esetleg tudod, hogy mi lett? Alin sold out az összes. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36409) Churpik válasza paprobert (#36402) üzenetére


Churpik
junior tag

Casio DW-5600 G-Shock másolatnak ezek vannak még: Skmei 1134, Sanda 329, Sanda 2107

Smart funkciókkal: Skmei 1629.

Fémkeretes GM-5600B: Skmei 1851

5600-BB (matt fekete változat): Sanda 293

Ezt a Yikaze-t is láttam már valahol más néven.

(#36410) dzsi23 válasza CactuS (#36408) üzenetére


dzsi23
addikt

A Natural Park már történelem. :(

(#36411) xcvbxcvb válasza zefran (#36404) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Majdnem másfél hónap, és vámolásra is számíthatsz, tehát +27%.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#36412) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#36410) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Pár hónapja láttam még pár darabot.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#36413) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#36412) üzenetére


dzsi23
addikt

És nem vettél? :Y Évek óta nem láttam.

(#36414) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

A 36 mm-es VH31-es Addiesdive Deepseahunterrel szemezek Alin. 23 ezresért láttam, meg sokkal többért is. Ilyenkor mindig aggódok, h az olcsóbbnak esetleg valami bibije van. Asszem ez az óra volt Gonziék műsorában, csupa jót mondtak róla.

(#36415) Faresz1976 válasza 5-ös kezelő (#36414) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Gonziék?
Melyik az az óra?

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36416) 5-ös kezelő válasza Faresz1976 (#36415) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

(#36417) dzsi23 válasza 5-ös kezelő (#36414) üzenetére


dzsi23
addikt

Kicsit meglep, hogy veterán kínai órakedvelőként az alis árazások miatt parázol, újoncként megérteném az aggodalmad. :D Ha ez megnyugtat, én tavaly 17 ezerért vettem, és qrva jó cucc ez a kis mélytengeri vadász. :K Szerintem 40-50 ezret is megérne (normális névvel még többet is), ha nem tudnám, hogy olcsóbban is ki lehet fogni.


[ Szerkesztve ]

(#36418) 5-ös kezelő válasza dzsi23 (#36417) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

17000 ???? :O Kár volt írnod, így nem veszem meg 23 ezerért. Bár eladhatok egy fölös 420-as Amfíbiát, és az árából kijön ez a kis szépség.
Más. Rajtakaptam a vitrinben az egyik Komandirskiét, h a dátum 26-át mutat. Égi jelnek vettem, és most ez van rajtam. ;]

(#36419) bigmasterg válasza 5-ös kezelő (#36418) üzenetére


bigmasterg
addikt

Linkedre kattolva en 47ezres árat làtok, kuponnal is 43ig megy le.

(#36420) Faresz1976 válasza bigmasterg (#36419) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

:K aha, én is!
Bár az enyém majdnem ilyen.

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#36421) dzsi23 válasza 5-ös kezelő (#36418) üzenetére


dzsi23
addikt

A 17k több kupon kombinációjával és coinokkal jött ki, a 23k meg alapjáraton megvan a choice-ban. Ráadásul a kvarc Addiesdive Subbal együtt vettem, a kettőre több kupon járt, így lett 17k az egyik, 10k a másik. A 23k nagyon jó ár, de megvárhatod a májusi akciókat, ha kicsit még spórolnál rajta. :)

(#36422) 5-ös kezelő válasza dzsi23 (#36421) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Így már értem. - Szép és tetszik, ár is megfelel. Ellenérvek : Túl elegáns, nem passzol a slampos külsőmhöz, és ugye este nekem már felejtős. A minek még1 órát ki tudom védeni, ha elmegy a Vosztok. Átgondolom. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.